Woods sugeruje odejście z WWE, status Breeze'... (zobacz)
Aktualizacja karty WrestleManii 35, spoilery ... (zobacz)
Znamy rywala Angle'a na WrestleManii, sensacy... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
#205 Live (Spoilery, komentarze, dyskusje - temat zbiorczy)
Autor Wiadomość
Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 405
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-03-02, 18:55   

Pierwsza walka - ćwierćfinał turnieju o tytuł pretendenta nr. 1 do pasa Cruiserweight Championship: Kalisto vs Tony Nese
Całkiem spoko walka. Widzieliśmy zarówno kilka lotów Luchadora jak i siłowe akcje Nese'a, który ostatnio uzyskał dużą promocję pokonując Noama Dara. Był faworytem.

Gallagher stara się przeciągnąć Carrillo na stronę brawlerów. Wiadomo, że jest skazany na niepowodzenie.

Druga walka - ćwierćfinał turnieju o tytuł pretendenta nr. 1 do pasa Cruiserweight Championship Drew Gulak vs The Brian Kendrick
Tutaj wyniku nie byłem zbytnio pewny. Kendrick po zmianie charakteru na razie nie zaistniał specjalnie. Gulak również troszkę odszedł w cień, ale cały czas kamery mają go na uwadze, a on sam chce przekonać do siebie Humberto.
Spodziewałem się wyrównanej walki, poszli mocno w submissiony. Ostatecznie Gulak sprawił, że Kendrick odpłynął, więc mamy Gulak vs Nese w półfinale. Dwóch Heeli na przeciwko siebie podczas, gdy po drugiej stronie drabinki mamy Carrillo. Nie chce mi się wierzyć, że faktycznie dołączy do Drew i Jack'a, ale zawsze jest to jaki scenariusz.

Odcinek pod turniej czyli dwie dwudziestominutowe walki. Można obejrzeć jak ktoś się nie znuży.
III miejsce - Euro 2012

aRo 
Main Eventer

Wrestler: Big E, Owens, Otis
Podziękował: 57
Podziękowano mu 208 razy w 51 Postach
Wysłany: 2019-03-07, 12:38   

Oney Lorcan uwalił Humberto :shock: To teraz nie wiem, kto wygra ten turniej. Alexander to byłaby powtórka, tego nie chcę.

Mike mi zwisa, ale warto wspomnieć, że zlał dziś Colby'ego Corino :D

Kcramsib 
Upper Midcarder

Podziękował: 0
Wysłany: 2019-03-07, 21:43   

Wiesz że coś się dzieje, gdy z całego tygodnia z WWE najprzyjemniej oglądało się walkę... Oney Lorcana :shock: Przyjemnie też patrzyło się na jego radość po walce, w sumie gość zaliczył pewnie highlight kariery - mógł wskazać na znak WM-ki ;)
Zapomniane Ikony Wrestlingu, odcinek #6 oczywiście opóźniony, w przygotowaniu.
#FireTye

Pavlos 
Main Eventer

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-03-08, 14:15   

Pierwsza walka - ćwierćfinał turnieju o tytuł pretendenta nr. 1 do pasa Cruiserweight Championship: ONEY LORCAN vs Humberto Carrillo
WOW! Naprawdę uwalili Carrillo? :shock: Miła niespodzianka. Początek walki bez szału, potem było dużo lepiej.

Druga walka - Colby Corino vs Mike Kanellis
Kanellis zlał rywala, ale dalej nie ma wygranej, bo walka nawet się nie zaczęła. :twisted:

Trzecia walka - ćwierćfinał turnieju o tytuł pretendenta nr. 1 do pasa Cruiserweight Championship: Akira Tozawa vs Cedric Alexander
Jak na tą dwójkę to było dosyć wolno. Można było oczekiwać znacznie więcej tym bardziej, że starli się zawodnicy z wyższej półki w 205. Szkoda Japońca, wydaje mi się, że pokazał tu więcej. Cedric może być w finale.

Przyzwoicie. Wygrana Lorcana przyćmiewa ME.
III miejsce - Euro 2012

Pavlos 
Main Eventer

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2019-03-14, 16:20   

Pierwsza walka - półfinał turnieju o tytuł pretendenta nr. 1 do pasa Cruiserweight Championship: Cedric Alexander vs Oney Lorcan
Brawo za bardzo fajne starcie. Lorcan początkowo zaczął wolniejszym stylem potem nieco żwawiej. Cedric w swoim stylu. Mogę się przyczepić do końcówki. Te "liście" na pysk Alexandra, który wyglądał jakby odpływał zwiastowały jego wygraną. Nie było opcji żeby poległ poniżony.

Za tydzień Kanellis z prawdziwym wyzwaniem? Aż jestem ciekaw. :roll:

Druga walka - półfinał turnieju o tytuł pretendenta nr. 1 do pasa Cruiserweight Championship: Tony Nese vs Drew Gulak
Zdecydowanie trudniej było tu wskazać faworyta. Okazało się, że ostatnie sukcesy nie poszły na marne i Nese dojechał po wyrównanej walce Gulaka. Sposób w jaki wygrał nie krzywdzi Drew, więc może w przyszłości coś dostanie.

Cedric i Tony w półfinałach. Chciałbym wygraną Nese. Pompowali go ostatnio, więc niech ma chłopak swój moment. Pytanie tylko czy chcą pojedynek dwóch Heeli na WM'ce?

Dwie bardzo solidne walki. Warto obczaić.
III miejsce - Euro 2012

Odpowiedz do tematu