Podsumowanie Superstar Shake-up, sytuacja Har... (zobacz)
Vince McMahon na SmackDown, kontynuacja Super... (zobacz)
Podsumowanie transferów na Raw w ramach Super... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
PS4 czy Xbox One?
Autor Wiadomość
demku 
Midcarder

Wrestler: Y2J, Punk, Hero
Podziękował: 2
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2019-01-29, 13:29   

TakerFanKrk napisał/a:
DonCarlos, demku, macie Plejkę "grubasa" czy slima? W ogóle czy rozmiar ma jakieś znaczenie przy konsolach najnowszej generacji?

Obecnie rozmiar ma znaczenie wyłącznie w łóżku (a i tu niekoniecznie, jeśli partnerzy są zdesperowani :D ). Obecna generacja konsol jest na tyle mocna, w końcu mamy 2019 rok, że nie ma tu miejsca na jakieś odchyły spowodowane tym, że jedna czy druga wersja ma jakieś niedoróbki techniczne. Mam slima i działa perfekcyjnie, nigdy mnie niczym nie zawiódł. Ale skoro już się zdecydowałeś na PS4 to powiem Ci jaki powinien być kolejny poczyniony krok - zaopatrzenie się w Spidermana, bo dla mnie to jest prze-genialna gra, którą dopiero w weekend ogarnąłem i mam do siebie olbrzymie pretensje, że zrobiłem to tak późno :wink:

Odpowiedz do tematu