Babatunde o występie na gali Evolve 129, 130 ... (zobacz)
Zapowiedź ROH Best in the World 2019 w ROHCas... (zobacz)
Heyman i Bischoff w nowych rolach, gala EVOLV... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
PS4 czy Xbox One?
Autor Wiadomość
demku 
Midcarder

Wrestler: Y2J, Punk, Hero
Podziękował: 2
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2019-01-29, 13:29   

TakerFanKrk napisał/a:
DonCarlos, demku, macie Plejkę "grubasa" czy slima? W ogóle czy rozmiar ma jakieś znaczenie przy konsolach najnowszej generacji?

Obecnie rozmiar ma znaczenie wyłącznie w łóżku (a i tu niekoniecznie, jeśli partnerzy są zdesperowani :D ). Obecna generacja konsol jest na tyle mocna, w końcu mamy 2019 rok, że nie ma tu miejsca na jakieś odchyły spowodowane tym, że jedna czy druga wersja ma jakieś niedoróbki techniczne. Mam slima i działa perfekcyjnie, nigdy mnie niczym nie zawiódł. Ale skoro już się zdecydowałeś na PS4 to powiem Ci jaki powinien być kolejny poczyniony krok - zaopatrzenie się w Spidermana, bo dla mnie to jest prze-genialna gra, którą dopiero w weekend ogarnąłem i mam do siebie olbrzymie pretensje, że zrobiłem to tak późno :wink:

Odpowiedz do tematu