Podsumowanie Superstar Shake-up, sytuacja Har... (zobacz)
Vince McMahon na SmackDown, kontynuacja Super... (zobacz)
Podsumowanie transferów na Raw w ramach Super... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
UFC Fight Night 142 - JDS vs. Tuivasa
Autor Wiadomość
-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2018-12-01, 00:08   UFC Fight Night 142 - JDS vs. Tuivasa

Data: 1 grudnia 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Hala: Adelaide Entertainment Center (poj. 11,3 tys.)

Transmisja:

01:00 – karta UFC Fight Pass (FightPass)
02:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)
04:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)

Walka wieczoru

265 lbs: Junior dos Santos (19-5) vs. Tai Tuivasa (10-0)

Co-main event

265 lbs: Mark Hunt (13-13-1) vs. Justin Willis (7-1)

Karta główna

205 lbs: Mauricio Rua (25-11) vs. Tyson Pedro (7-2)
170 lbs: Jake Matthews (14-3) vs. Tony Martin (14-4)
135 lbs: Suman Mokhtarian (8-0) vs. Sodiq Yusuff (7-1)
205 lbs: Jim Crute (8-0) vs. Paul Craig (10-2)

Karta wstępna

170 lbs: Alexey Kunchenko (19-0) vs. Yushin Okami (35-11)
125 lbs: Wilson Reis (22-9) vs. Ben Nguyen (17-7)
170 lbs: Salim Touahri (10-2) vs. Keita Nakamura (33-9-2) (ok. 2:30)
125 lbs: Kai Kara-France (17-7) vs. Elias Garcia (6-1)

Karta UFC Fight Pass

155 lbs: Mizuto Hirota (18-9-2) vs. Christos Giagos (15-7)
155 lbs: Damir Ismagulov (16-2) vs. Alex Georgees (7-0)

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Piper | Rock | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 778 razy w 57 Postach
Wysłany: 2018-12-02, 10:28   

Salim Touahri (10-3) vs. Keita Nakamura (34-9-2) – Jeśli ktoś podkreślił swoją przewagę w stójce, to był to Nakamura. Touahri niczym nie zaskoczył. Nie ruszył wiedząc, że jest w plecy. Bo ciężko by mi było go utrzymywać w przekonaniu, że wygrywa tą walkę. Może pierwszą rundę, ale jej na dobrą sprawę nie wygrał nikt :P

Mark Hunt (13-14-1) vs. Justin Willis (8-1) – Trochę mi to przypominało Ngannou vs Lewis, gdzie dwaj mistrzowie nokautu krązyli i się czaili. Jasne, tu ciosów padło więcej, ale fajerwerków było tyle samo. Może poza końcówką, gdzie Hunt szedł do przodu i zbierał na fejsa. UFC pewnie liczyło, że Justin wygra z kończącym się Huntem. Wypromowali sobie jakieś mięso armatnie dla czołówki. Dawajcie Marka do KSW! 

Mauricio Rua (26-11) vs. Tyson Pedro (7-3) – Zawsze chciałem, żeby Janek walczył z Shogunem. On tego chcial, bo idol, a ja, bo wiedziałem, że wygra. Rua najlepsze lata ma za sobą, a jeszcze niedawno był wysoko notowanym fighterem. UFC pewnie też czuło, że Pedro to ugra. Jak do cholery on nie skończył tego w pierwszej, to chyba tylko on wie. Brazylijczyk latał jak porażony prądem przez większość czasu, a i tak nie udało się tego wygrać. I później dostał w papę, jakby za karę.

Junior dos Santos (20-5) vs. Tai Tuivasa (10-1) – Ułożony boksersko JDS, to był dla Tuivasy koszmar. Tai latał, przewracał się, nawet kilka razy zagroził. Ale w końcu taka bezmyślna szarzą musiała zostać skwitowana przez Santosa.

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2018-12-02, 22:21   

1. Touahri vs. Nakamura - Polak bardzo fajnie się poruszał w oktagonie i... to by było na tyle, bo walka była słaba w chuj, a przeciwnik na luzie do porobienia. Japończyk nic wielkiego nie pokazał (poza nokdaunem w drugiej rundzie), ale wystarczyło to, że cały czas napierał, a Salim popierdalał non-stop na wstecznym, jakby mu się skrzynia biegów zjebała. Tak się walk nie wygrywa, tym bardziej że z kontrami także nie szło mu najlepiej. Zabrakło agresora i jakiegoś choćby lekkiego pójścia na żywioł w końcówkach rund, które były do skradzenia (pierwsza i trzecia). Przegrana Polaka totalnie na własne życzenie, bo Nakamura żadnego wrażenia na mnie nie zrobił.

2. Mauricio Rua vs. Tyson Pedro - ależ ten Pedro jest przereklamowany! Dostał zardzewiałego Szoguna żeby sobie podbić rekord u siebie w domu i jeszcze wyłapał od niego KO'sa :roll: Nie dość, że Tyson miał Brazylijczyka podłączonego w pierwszej rundzie i nie potrafił go dobić, to jeszcze Rua stłamsił go zapaśniczo (TDD leży i kwiczy) w drugiej i ubił w trzeciej. Fatalna jest ta defensywna stójka Pedra, Tyson wciąga kontry jak gąbka wodę.
Dziadek Szogun ładnie przetrwał trudne chwile i dał lekcję pokory młodziakowi :wink:

3. Junior dos Santos vs. Tai Tuivasa - JDS to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Dawniej, takiego brawlera jak Bam Bam załatwiłby z jedną ręką na temblaku, a tutaj dał sobie urwać pierwszą rundę i był w niej nawet w opałach. Po raz kolejny Brazylijczyk słabo pracował na nogach i co chwila dawał się zamykać na siatce, a to przy ciężkich łapach Taia nie wróżył mu dobrze (już wcześniej przez to samo ujebał go Stipe). Po pierwszej, bardzo dobrej w wykonaniu Tuivasy, rundzie - obstawiałem, że Bam Bam w końcu zatłucze JDS-a pod tą siatką, ale nadział się na ładną kontrę i Junior postawił kropkę nad "i" na glebie.
Brazylijczyk wygrywa, ale jego występ to dla mnie jasny przekaz, że czas walk o najwyższe laury to już dla niego przeszłość.

Odpowiedz do tematu