Problemy zdrowotne zawodników WWE, debiuty w ... (zobacz)
Wygląd NXT UK Tag Team Championship, data Fas... (zobacz)
Plany dotyczące nadchodzącej WrestleManii (sp... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
UFC Fight Night 142 - JDS vs. Tuivasa
Autor Wiadomość
-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2018-12-01, 00:08   UFC Fight Night 142 - JDS vs. Tuivasa

Data: 1 grudnia 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Hala: Adelaide Entertainment Center (poj. 11,3 tys.)

Transmisja:

01:00 – karta UFC Fight Pass (FightPass)
02:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)
04:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)

Walka wieczoru

265 lbs: Junior dos Santos (19-5) vs. Tai Tuivasa (10-0)

Co-main event

265 lbs: Mark Hunt (13-13-1) vs. Justin Willis (7-1)

Karta główna

205 lbs: Mauricio Rua (25-11) vs. Tyson Pedro (7-2)
170 lbs: Jake Matthews (14-3) vs. Tony Martin (14-4)
135 lbs: Suman Mokhtarian (8-0) vs. Sodiq Yusuff (7-1)
205 lbs: Jim Crute (8-0) vs. Paul Craig (10-2)

Karta wstępna

170 lbs: Alexey Kunchenko (19-0) vs. Yushin Okami (35-11)
125 lbs: Wilson Reis (22-9) vs. Ben Nguyen (17-7)
170 lbs: Salim Touahri (10-2) vs. Keita Nakamura (33-9-2) (ok. 2:30)
125 lbs: Kai Kara-France (17-7) vs. Elias Garcia (6-1)

Karta UFC Fight Pass

155 lbs: Mizuto Hirota (18-9-2) vs. Christos Giagos (15-7)
155 lbs: Damir Ismagulov (16-2) vs. Alex Georgees (7-0)

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Piper | Rock | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 778 razy w 57 Postach
Wysłany: 2018-12-02, 10:28   

Salim Touahri (10-3) vs. Keita Nakamura (34-9-2) – Jeśli ktoś podkreślił swoją przewagę w stójce, to był to Nakamura. Touahri niczym nie zaskoczył. Nie ruszył wiedząc, że jest w plecy. Bo ciężko by mi było go utrzymywać w przekonaniu, że wygrywa tą walkę. Może pierwszą rundę, ale jej na dobrą sprawę nie wygrał nikt :P

Mark Hunt (13-14-1) vs. Justin Willis (8-1) – Trochę mi to przypominało Ngannou vs Lewis, gdzie dwaj mistrzowie nokautu krązyli i się czaili. Jasne, tu ciosów padło więcej, ale fajerwerków było tyle samo. Może poza końcówką, gdzie Hunt szedł do przodu i zbierał na fejsa. UFC pewnie liczyło, że Justin wygra z kończącym się Huntem. Wypromowali sobie jakieś mięso armatnie dla czołówki. Dawajcie Marka do KSW! 

Mauricio Rua (26-11) vs. Tyson Pedro (7-3) – Zawsze chciałem, żeby Janek walczył z Shogunem. On tego chcial, bo idol, a ja, bo wiedziałem, że wygra. Rua najlepsze lata ma za sobą, a jeszcze niedawno był wysoko notowanym fighterem. UFC pewnie też czuło, że Pedro to ugra. Jak do cholery on nie skończył tego w pierwszej, to chyba tylko on wie. Brazylijczyk latał jak porażony prądem przez większość czasu, a i tak nie udało się tego wygrać. I później dostał w papę, jakby za karę.

Junior dos Santos (20-5) vs. Tai Tuivasa (10-1) – Ułożony boksersko JDS, to był dla Tuivasy koszmar. Tai latał, przewracał się, nawet kilka razy zagroził. Ale w końcu taka bezmyślna szarzą musiała zostać skwitowana przez Santosa.

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2018-12-02, 22:21   

1. Touahri vs. Nakamura - Polak bardzo fajnie się poruszał w oktagonie i... to by było na tyle, bo walka była słaba w chuj, a przeciwnik na luzie do porobienia. Japończyk nic wielkiego nie pokazał (poza nokdaunem w drugiej rundzie), ale wystarczyło to, że cały czas napierał, a Salim popierdalał non-stop na wstecznym, jakby mu się skrzynia biegów zjebała. Tak się walk nie wygrywa, tym bardziej że z kontrami także nie szło mu najlepiej. Zabrakło agresora i jakiegoś choćby lekkiego pójścia na żywioł w końcówkach rund, które były do skradzenia (pierwsza i trzecia). Przegrana Polaka totalnie na własne życzenie, bo Nakamura żadnego wrażenia na mnie nie zrobił.

2. Mauricio Rua vs. Tyson Pedro - ależ ten Pedro jest przereklamowany! Dostał zardzewiałego Szoguna żeby sobie podbić rekord u siebie w domu i jeszcze wyłapał od niego KO'sa :roll: Nie dość, że Tyson miał Brazylijczyka podłączonego w pierwszej rundzie i nie potrafił go dobić, to jeszcze Rua stłamsił go zapaśniczo (TDD leży i kwiczy) w drugiej i ubił w trzeciej. Fatalna jest ta defensywna stójka Pedra, Tyson wciąga kontry jak gąbka wodę.
Dziadek Szogun ładnie przetrwał trudne chwile i dał lekcję pokory młodziakowi :wink:

3. Junior dos Santos vs. Tai Tuivasa - JDS to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Dawniej, takiego brawlera jak Bam Bam załatwiłby z jedną ręką na temblaku, a tutaj dał sobie urwać pierwszą rundę i był w niej nawet w opałach. Po raz kolejny Brazylijczyk słabo pracował na nogach i co chwila dawał się zamykać na siatce, a to przy ciężkich łapach Taia nie wróżył mu dobrze (już wcześniej przez to samo ujebał go Stipe). Po pierwszej, bardzo dobrej w wykonaniu Tuivasy, rundzie - obstawiałem, że Bam Bam w końcu zatłucze JDS-a pod tą siatką, ale nadział się na ładną kontrę i Junior postawił kropkę nad "i" na glebie.
Brazylijczyk wygrywa, ale jego występ to dla mnie jasny przekaz, że czas walk o najwyższe laury to już dla niego przeszłość.

Odpowiedz do tematu