Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWF - Inna Historia#2


feltzz

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Witam w moim nowym projekcie który już zapowiadałem! Tak tak, to znowu WWF, a dlaczego? Po prostu jest to federacja najbliższa mojemu sercu i to w większości na niej opiera się moja wiedza o wrestlingu, dlatego to ją zamierzam prowadzić. Tym razem nie będzie jednak tak prosto, ponieważ zaczynam to wszystko w roku 1997, tuż przed Montreal Screwjobem, co to oznacza? W mojej federacji jest jeszcze Bret Hart jako mistrz WWF, a istnieje także godny rywal federacji Vince'a McMahona, jakim jest WCW i ta rywalizacja jest w tym momencie najważniejsza, ponieważ to oni górują w każdym aspekcie, a moim zadaniem jest, tak jak w prawdziwym życiu ich zdeklasować!

 

I jeszcze mała anegdotka jeśli chodzi o styl prowadzenia tego - ten kto czytał poprzednią ,,Inną historię" i podobał się styl jaki tam prezentowałem to będzie zadowolony, ponieważ tu mam zamiar go także stosować, czyli jeden post=jeden miesiąc, a w nim podsumowanie najważniejszych wydarzeń itp. Mając z tyłu głowy błędy jakie popełniałem poprzednim razem, mam nadzieję, że to podejście będzie lepiej dopracowane - backupy zapisywane co miesiąc, większa organizacja pod względem ss'ów z gry, ale czekam także na wasze pomysły! A teraz zapraszam na podsumowanie listopada w roku 1997!

 

 

Tak prezentuje się roster na początku mojej przygody z tą federacją:

puRvanh.png

jtSNgLG.png

 

Tak kalendarz z show które są obecnie emitowane jak i galami PPV:

T1VMAFu.png

 

Obecni mistrzowie:

mmQMKS8.png

4bvxjp8.png

4DtHqQd.png

weYTZyM.png

 

Obecnym figurehead jest Steve Austin:

mnO9sUD.png

 

To obecne tag-teamy:

75zVm6A.png

 

A to lista obecnie najlepszych w federacji:

Lt0ICyo.png

 

Obecne kontuzje zawodników pracujących w federacji:

CHexLgH.png

 

Zakładka tych, którzy w przyszłości mogą stać się świetnymi workerami, jednak nie mam ich w swojej federacji. Zakontraktowałem z tej listy Rona Killingsa, Adama Copelanda którego przemianowałem na Edge oraz Christiana Cage'a.

IYqAqCt.png

 

Lista zawodników którym kończą się kontrakty w obecnym miesiącu. Jednym z nich jest Bret Hart, któremu nawet postawienie niezwykle lukratywnej oferty, nie przekonało do zostania w federacji.

EcZN9nz.png

 

Brian Adams także postanowił nie przedłużać z nami kontraktu. W ten sposób ta dwójka po zakończeniu miesiąca opuści federację. Brian będzie bezrobotny, za to WCW dało Hartowi propozycję nie do odrzucenia i tam przeniesie się Hitman.

mkStuee.png

YfZOWWA.png

 

Dave Hebner dostaje grzywnę:

CosatMt.png

 

Takie storyline prowadzone są przez ten miesiąc:

OHBBR6d.png

 

Warto też wspomnieć coś o WCW - tak prezentują się mistrzowie w tej federacji:

mm2tVjf.png

lNQmvwT.png

O5bIIkh.png

Wsv2KF1.png

TcisrKz.png

 

W trakcie miesiąca postanowiłem zaproponować kontrakty kilku gwiazdom ECW, każdy z nich je przyjął:

kQ6SwNL.png

 

Edge przyszedłszy do federacji szybko został podopiecznym - szkoda ze tylko na jeden miesiąc:

ms2BN3G.png

 

Za to Bubba Ray będzie mógł cieszyć się mentorem dłużej:

pcKc8N4.png

 

W trzecim tygodniu listopada nadszedł czas na galę Survivor Series! Tak zaprezentowała się pierwsza gala PPV w moim wykonaniu:

dhCK2RO.png

 

:arrow: Legion of Doom obronili swoje pasy mistrzowskie Tag-Team po pokonaniu New Age Outlaws.

:arrow: Steve Austin w walce o pas Intercontinental nie uległ Owenowi Hartowi i pokonując go zdobył po raz drugi owe mistrzostwo.

CsGJ1En.png

 

:arrow: Team Mankinda pokonał Team Triple H'a w standardowym Survivor Series Matchu.

:arrow: Niedługo po tej walce dane nam było ujrzeć walkę w której to Team The Rocka pokonał Team Kena Shamrocka.

:arrow: Kane spotkał się ze swoim bratem, The Undertakerem w Inferno Matchu. Walka ta nie wyłoniła jednak zwycięzcy, bowiem oboje zostali podpaleni przez ogień w tym samym momencie.

:arrow: Main Event to walka o najważniejszy pas w tej federacji. Bret Hart w miesiącu przeszedł Face Turn i teraz staje naprzeciwko Shawna Michaelsa. Świetna walka zwieńczona zwycięstwem Hitmana i zachowaniem tytułu.

 

W tym samym dniu odbyła się także gala PPV WCW, która wyglądała następująco:

yeoqzZj.png

 

Podczas Survivor Series Goldust był pod wpływem narkotyków, wręczyłem mu grzywnę.

gzkiXWB.png

 

Na Raw po Survivor Series odbył się rewanż Michaelsa z Hartem, który wygrał ten pierwszy i zdobył WWF World Heavyweight Championship. Tym samym Hitman żegna się z federacją bez żadnych spięć.

1xfbC31.png

 

UCDWimT.png

 

Kończymy zatem listopad, nowa historia została rozpoczęta! Zapraszam po więcej!

Edytowane przez feltzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • feltzz

    6

  • adi4567

    3

  • bezi50

    2

  • TheVillain

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  35
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  27.12.2011
  • Status:  Offline

Powodzenia chłopie. Tak samo jak tam, tu też uwaznie bede obserwował tą historie. Coś czuje że szybciej pobijesz rating Raw nad WCW niż w realu(1999).

 

Tak wogóle ściągnąłeś kilka gwiazd ECW. Czy mógłbyś pokazać następnym razem jak m.w wyglądał ich roster?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

adi4567, dziękuje ci bardzo! Roster ECW jak najbardziej pokaże w tym właśnie poście :) Zapraszam do czytania!

 

Na samym początku grudnia, Shawn Michaels zrzekł się swojego pasa mistrzowskiego European i został on zwakatowany. Odbyła się walka jego przyjaciela Triple H'a z Vaderem, którą po interwencji Michaelsa właśnie, wygrał członek D-Generation X.

ml9XUcv.png

 

Tak prezentują się storyline prowadzone w tym miesiącu:

0tvhu5N.png

 

Apropo także Triple H'a - nastawił on także kilka osób z szatni przeciwko Jimowi Neidhartowi, co poskutkowało pogorszeniem relacji Jima z kilkoma innymi pracownikami.

eRpRSsy.png

smiNEvG.png

 

Jeff Jarret także nie zaskarbił sobie sympatii w szatni, jednakże wszystko to z jego winy:

398TT8U.png

 

Jerry Lawrer zaś dba o młodych:

FNeekqI.png

 

A tak wygląda roster ECW w momencie kiedy pozabierałem im parę gwiazd:

sCZDXSK.png

 

Zająłem się także kwestią stacji telewizyjnych:

8aqm2j6.png

 

Już w drugim tygodniu grudnia nadszedł czas na galę PPV - WWF In Your House! O to jak się zaprezentowała.

IVBc0dj.png

 

:arrow: New Age Outlaws nie pozostawiło krzty nadziei Goldustowi i Blackmanowi.

:arrow: Triple H pokonał Mankinda i broni nowo co zdobytego tytułu European.

:arrow: Ken Shamrock wziął odwet za Survivor Series i pokonuje The Rocka.

:arrow: British Bulldog nie pozostawił złudzeń Farooq i deklasuje go.

:arrow: Legion of Doom bronią swoich tytułów tag-team przeciwko The Godwinns.

:arrow: Owen Hart nie zdołał odzyskać swojego pasa Intercontinental po tym jak Austin pokonał go.

:arrow: Niezwykle ciekawy mecz o mistrzostwo WWF pomiędzy mistrzem Shawnem Michaelsem a Vaderem, Kanem i The Undertakerem zakończony zwycięstwem i obroną tytułu przez HBK'a.

 

 

Goldust po raz kolejny walczył na gali pod wpływem narkotyków - zostaje odesłany na rehabilitację, wyłącza go to z występowania na okres siedmiu miesięcy.

Unrf5Hn.png

 

A tak prezentowała się ostatnia gala WCW w tym roku!

ZGZJPni.png

 

 

Grudzień zakończony, przed nami Royal Rumble, kto wygra wieloosobowy Battle Royal i pojedzie na Wrestlemanię? To już w kolejnym poście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  65
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  01.11.2011
  • Status:  Offline

Będziesz próbował wyciągnąć kogoś z WCW jak będzie mu wygasać kontrakt? Oczywiście wiadomo, że na przekabacenie największych gwiazd tej federacji raczej większych szans nie masz, ale może jakichś pracowników niższego szczebla udałoby ci się zakontraktować.

 

Planujesz w przyszłości przywrócić dywizje kobiet tak jak to było w rzeczywistości czy dajesz sobie z tym spokój?

 

No i pamiętaj, że musisz teraz cały czas tworzyć nowe gwiazdy federacji na wypadek gdyby osoby, które obecnie ciągną federacje zostały zakontraktowane przez WCW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Będziesz próbował wyciągnąć kogoś z WCW jak będzie mu wygasać kontrakt? Oczywiście wiadomo, że na przekabacenie największych gwiazd tej federacji raczej większych szans nie masz, ale może jakichś pracowników niższego szczebla udałoby ci się zakontraktować.

 

Jak najbardziej! Zawsze jak się nadarzy taka sposobność to tak się postaram zrobić :)

 

Planujesz w przyszłości przywrócić dywizje kobiet tak jak to było w rzeczywistości czy dajesz sobie z tym spokój?

 

Na ten moment nie.

 

No i pamiętaj, że musisz teraz cały czas tworzyć nowe gwiazdy federacji na wypadek gdyby osoby, które obecnie ciągną federacje zostały zakontraktowane przez WCW.

 

Pamiętam pamiętam, może być ciężko, ale dam radę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Zapraszam na styczeń po nowym roku, gdzie odbędzie się Royal Rumble!

 

Pierwsze miejsca za pięć najważniejszych kategorii we wrestlingu na świecie:

 

lQKcRrM.png

3yYegZB.png

C61j0kT.png

SThUb6K.png

Ul0oVFr.png

 

Do WWF dołączył Mike Awesome, oraz Sean Waltman:

a0YFTfg.png

7cvOPQ6.png

 

Sean jak widać został przemianowany na X-Pac, wiążą się z nim jednakże także dwie sprawy - występował on w WCW, jednakże w ostatnim miesiącu jego trwania wybrał naszą federację a nie konkurencyjną. Niefortunnie jest on również kontuzjowany na jeszcze trzy miesiące.

 

W drugim tygodniu stycznia nadszedł czas na Royal Rumble, jedną z najbardziej prestiżowych gal w historii WWF! Tak się ona prezentowała:

dUxzgSn.png

 

:arrow: Triple H pokonując Blackjacka Bradshawa broni tytułu European.

:arrow: Także i Legion of Doom gorsze nie było - obronili tytuły Tag-Team pokonując Truth Commision.

:arrow: Trzecia walka także toczyła się o mistrzostwo - Steve Austin bronił tytułu Intercontinental przeciwko Owenowi Hartowi i Jeffowi Jarretowi. Niefortunnie wykonując Stunner na Jarrecie, Hart wypchnął go z ringu tym samym zgarniając pin i mistrzostwo!

oKsVWYn.png

 

:arrow: Shawn Michaels po świetnej walce pokonuje Vadera, broniąc zarazem tytułu WWF.

:arrow: Main Event to to na co fani czekali - Trzydziestu zawodników walczy o możliwość walki o pas WWF na Wrestlemanii. Ostatnimi w ringu byli The Rock i Steve Austin który tego samego dnia poległ, teraz jednak zwyciężył i to on jedzie na najważniejszą galę w roku!

 

Tak za to w tym miesiącu prezentowała się gala WCW:

aNemFJZ.png

 

I tuż po niej długiej kontuzji doznał Bret Hart:

ihCAVPD.png

 

Styczeń więc zakończony, zapraszam do kolejnego postu, ostatniego przed tym z Wrestlemanią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  65
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  01.11.2011
  • Status:  Offline

WTF? Kobieta została Wrestlerem roku? Jak widać TEW potrafi zaskoczyć.

 

Twoja gala znów minimalnie lepsza od tej WCW. I mam pytanie: Jak obecnie kształtują się oceny oraz oglądalność obu tygodniówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

WTF? Kobieta została Wrestlerem roku? Jak widać TEW potrafi zaskoczyć.

 

Zaskakuje aż nadto :smile:

 

Twoja gala znów minimalnie lepsza od tej WCW. I mam pytanie: Jak obecnie kształtują się oceny oraz oglądalność obu tygodniówek?

 

Będą poniżej :wink:

 

Rozpoczynamy luty roku 1998!

 

Tak obecnie prezentuje się różnica jeśli chodzi o oglądalność najważniejszych tygodniówek WWF i WCW:

 

kmqpGbo.png

 

ScHUeqe.png

 

Do naszej federacji dołączyła ta dwójka:

a1R8Hhh.png

dDzEkvr.png

 

W drugim tygodniu lutego nadszedł czas na ostatnią galę PPV przed Wrestlemanią! O to jak prezentowało się No Way Out:

a44YaC7.png

 

:arrow: Legion of Doom broniło swoich tytułów przeciwko będącymi ze sobą w konflikcie Kenowi Shamrockowi i The Rockowi. Ci drudzy mieli szansę na zwycięstwo, Rock jednak zaatakował Shamrocka i Animal przypiął go.

:arrow: Wracający Yokozuna pokonuje Trashera.

:arrow: Owen Hart dopuścił do DQ podczas walki z Vaderem tym samym podstępnie broniąc tytułu.

:arrow: Do DQ doszło także podczas walki z Mankindem i Triple H i tytuł zostaje u mistrza.

:arrow: Steve Austin zmierzył się z British Bulldogiem w klatce i zwyciężył.

:arrow: Shawn Michaels aby zwyciężyć i obronić swój tytuł musiał pokonać dwa potwory - Kane'a i The Undertakera. Wykorzystując jednak ich niechęć do siebie udało mu się wykonać roll up na Takerze i zwyciężyć.

 

Tak zaś wyglądała gala PPV WCW:

 

cXVHJej.png

 

Zapraszam na kolejny post, gdzie odbędzie się Wrestlemania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

wait, what?

 

"Vince attack and strips Marlena" - :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

 

Better than attitude era!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  35
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  27.12.2011
  • Status:  Offline

Kiedy nowy miesiąc? Bo jestem mega ciekawy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Wracam z wakacji i nadrabiam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   25
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Dong dong! Tutaj szkoła, czas wstawać i pisać diary! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  35
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  27.12.2011
  • Status:  Offline

Halo, co jest z diary? Zrezygnowałeś już z tego na dobre?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...