Nowy kontrakt Callihana z IW, status Macka, c... (zobacz)
Najważniejsze wydarzenia z SD 1000... (zobacz)
Wydarzenia z Raw, zapowiedź SmackDown 1000... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
NJPW Dominion 09/06/2018 - wyniki
Autor Wiadomość
VillainLee 
Upper Midcarder

Wrestler: Omega Styles Naito Y2J
Podziękował: 51
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-06-09, 22:27   NJPW Dominion 09/06/2018 - wyniki

– IWGP Junior Tag Team Title Match: Champions Desperado & Kanemaru defeated Roppongi 3K @ 9:50 via pin

– Juice Robinson & David Finlay defeated Jay White & YOSHI-HASHI @ 7:35 via pin

– Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr defeated Toru Yano & Tomohiro Ishii @ 8:50 via submission

– NEVER Openweight Title Match: Michael Elgin defeated Taichi & Champion Hirooki Goto @ 13:55 via pin - NOWY MISTRZ!

– IWGP Tag Team Title Match: The Young Bucks defeated Champions EVIL & SANADA @ 15:11 via pin - NOWI MISTRZOWIE!

– Bullet Club defeated Rey Mysterio, Jushin Liger, & Hiroshi Tanahashi @ 11:35 via pin

– IWGP Junior Heavyweight Title Match: Hiromu Takahashi defeated Champion Will Ospreay @ 20:22 via pin - NOWY MISTRZ!

– IWGP IC Title Match: Chris Jericho defeated Champion Tetsuya Naito @ 17:50 via pin - NOWY MISTRZ!

– IWGP Title No Time Limit Best 2 of 3 Falls Match: Kenny Omega defeated Champion Kazuchika Okada @ 69:30 via pin (2-1) - NOWY MISTRZ I KONIEC TITLE RUNU OKADY!

http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016

CzaQ 
Upper Midcarder

Wrestler: Dean,Gałgano,Edge,Punk,Zyggi
Podziękował: 25
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2018-06-10, 10:58   

Tak myślałem, że Krzysiu nie pójdzie drogą Stinga i nie wtopi w nowej fedce 2 pierwsze pojedynki pod rząd :D

Ja pierdolę, 70 minut walka - jak oglądałem galę to myślę - zostały 2 godziny nie może już być main event.. i kurwa był. Tylko potem było długie to świętowanie itp.

W sumie te 2 walki mnie interesowały resztę oglądałem na przewijaku, bo jednak 5 godzin to długi czas.
Ciekawe ile gwiazdek dostaną.

Kiedy napiszesz opinie o gali? :D

VillainLee 
Upper Midcarder

Wrestler: Omega Styles Naito Y2J
Podziękował: 51
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-06-10, 20:25   

Main Event był zapowiedziany jako bez limitu czasowego,stąd można było oczekiwać walki ponad godzinnej ^^

A ocena o gali dzisiaj wieczorem,troszkę mam do napisania,raczej będzie bez wulgaryzmów :D
No i cieszy mnie że ktoś czyta moje opinie ^^

http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016

Odpowiedz do tematu