PROGRESS coraz bliżej Wembley... (zobacz)
Ogłoszono uczestników G1 Climaxa 28... (zobacz)
Były zawodnik scen niezależnych na trybunach ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
NJPW Dominion 09/06/2018 - wyniki
Autor Wiadomość
VillainLee 
Midcarder

Wrestler: Omega Styles Naito Y2J
Podziękował: 51
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-06-09, 22:27   NJPW Dominion 09/06/2018 - wyniki

– IWGP Junior Tag Team Title Match: Champions Desperado & Kanemaru defeated Roppongi 3K @ 9:50 via pin

– Juice Robinson & David Finlay defeated Jay White & YOSHI-HASHI @ 7:35 via pin

– Minoru Suzuki & Zack Sabre Jr defeated Toru Yano & Tomohiro Ishii @ 8:50 via submission

– NEVER Openweight Title Match: Michael Elgin defeated Taichi & Champion Hirooki Goto @ 13:55 via pin - NOWY MISTRZ!

– IWGP Tag Team Title Match: The Young Bucks defeated Champions EVIL & SANADA @ 15:11 via pin - NOWI MISTRZOWIE!

– Bullet Club defeated Rey Mysterio, Jushin Liger, & Hiroshi Tanahashi @ 11:35 via pin

– IWGP Junior Heavyweight Title Match: Hiromu Takahashi defeated Champion Will Ospreay @ 20:22 via pin - NOWY MISTRZ!

– IWGP IC Title Match: Chris Jericho defeated Champion Tetsuya Naito @ 17:50 via pin - NOWY MISTRZ!

– IWGP Title No Time Limit Best 2 of 3 Falls Match: Kenny Omega defeated Champion Kazuchika Okada @ 69:30 via pin (2-1) - NOWY MISTRZ I KONIEC TITLE RUNU OKADY!

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016

Tanoshimou!

CzaQ 
Midcarder

Wrestler: Dean,Gałgano,Edge,Punk,Zyggi
Podziękował: 25
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2018-06-10, 10:58   

Tak myślałem, że Krzysiu nie pójdzie drogą Stinga i nie wtopi w nowej fedce 2 pierwsze pojedynki pod rząd :D

Ja pierdolę, 70 minut walka - jak oglądałem galę to myślę - zostały 2 godziny nie może już być main event.. i kurwa był. Tylko potem było długie to świętowanie itp.

W sumie te 2 walki mnie interesowały resztę oglądałem na przewijaku, bo jednak 5 godzin to długi czas.
Ciekawe ile gwiazdek dostaną.

Kiedy napiszesz opinie o gali? :D

Małgorzata Rozenek > Bray Wyatt

VillainLee 
Midcarder

Wrestler: Omega Styles Naito Y2J
Podziękował: 51
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-06-10, 20:25   

Main Event był zapowiedziany jako bez limitu czasowego,stąd można było oczekiwać walki ponad godzinnej ^^

A ocena o gali dzisiaj wieczorem,troszkę mam do napisania,raczej będzie bez wulgaryzmów :D
No i cieszy mnie że ktoś czyta moje opinie ^^

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016

Tanoshimou!

Odpowiedz do tematu