Logan Paul i Valerie Loureda w WWE, D-Von wra... (zobacz)
Status Sashy Banks, kontuzja zawodnika NXT, k... (zobacz)
AEW x NJPW Forbidden Door - podsumowanie gali... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa federacja na Florydzie. Konkurencja dla TNA, czy po pro
Autor Wiadomość
BRKSTRM 
Midcarder

Wrestler: Valiant|Danielson|Kobashi
Podziękował: 26
Podziękowano mu 55 razy w 16 Postach
Wysłany: 2010-08-20, 12:54   Nowa federacja na Florydzie. Konkurencja dla TNA, czy po pro

Nowa federacja na Florydzie. Konkurencja dla TNA, czy po prostu kolejny projekt?
Autor : BRKSTRM

Na początku lipca Dave Meltzer podał w Wrestling Observerze informację o formującej się na Florydzie nowej federacji pro wrestlingu. Podpisano kontrakty z 30-40 wrestlerami. Na początku wiadomo było o tym, że występować mają tam Sean Waltman, 2 Cold Scorpio i Vader. Ale kto właściwie ma prowadzić tę federację? Najważniejszym nazwiskiem jest Sean Davis, wrestler przez wiele lat związany z niezależną federacja z Florydy - Full Impact Pro. Davis ma być głównym zarządzającym federacją. Drugim członkiem zarządu ma być Kevin Kleinrock znany ze swojego okresu jako wiceprezydent XPW, prawa ręka prezesa federacji - Roba Blacka. Jest również współtwórcą i głównym bookerem mającego tylu samo fanów co i przeciwników Wrestling Society X, które było pokazywane na antenie MTV. Mister Saint Laurent znany też jako Jared Davis był komentatorem w FIP i ROH, ja...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/no...ny-projekt.html

WWEOrton
Gość

Wysłany: 2010-08-26, 13:23   

ciekawe czy będzie w eurosporcie albo na Extreme

bezi50
Jobber

Wrestler: Undertaker,The Rock,SCSA,Kane
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2018-06-03, 05:39   

Wybaczcie, że odgrzebuję tak stary temat. Wiem, że nie powinno się tego typu rzeczy robić, ale ciekawi mnie czy ta wspomniana tutaj tajemnicza federacja ostatecznie wystartowała i zorganizowała jakąś gale czy wszystko rypło jeszcze zanim się zaczęło?

K-PEL-K 
Upper Midcarder

Podziękował: 24
Podziękowano mu 4 razy w 3 Postach
Wysłany: 2018-06-03, 14:42   

Zrobiłem krótki research, z którego wynika, że byli bardzo daleko od organizacji jakiegokolwiek eventu.
Federacja miała nazywać się Worldwide Wrestling Promotions. WhatCulture poświęciło im krótką notkę w jednym z rankingów:
http://whatculture.com/ww...e-ground?page=2

Odpowiedz do tematu