Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE PPV - Money in The Bank 2018


Pavlos

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

WWE PPV - Money in The Bank

 

17 czerwca 2018

 

Allstate Arena

Rosemont, Illinois

 

Money_in_the_bank_2018_official_poster.jpg

 

 

 

 

 

 

Karta:

 

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20180529M_qepsxaq.jpg

 

Kontrakt na Universal / WWE Championship:

 

Money in The Bank Ladder match

Braun Strowman vs Finn Bálor vs The Miz vs Rusev vs Bobby Roode vs Kevin Owens vs Big E/Kofi Kingston/Xavier Woods vs Samoa Joe

 

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20180528M_qepsxqp.jpg

 

Kontrakt na Women's RAW / SmackDown! Championship:

 

Money in The Bank Ladder match

Ember Moon vs Charlotte Flair vs Alexa Bliss vs Becky Lynch vs Natalya vs Lana vs Naomi vs Sasha Banks

 

 

 

http://i66.tinypic.com/2uix66w.jpg

 

WWE Championship:

 

Last Man Standing match

AJ Styles © vs Shinsuke Nakamura

 

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20180531M_qepqsxe.jpg

 

Intercontinental Championship:

 

Single match

Seth Rollins © vs Elias Samson

 

 

 

http://i64.tinypic.com/1ywxoz.jpg

 

RAW Women's Championship:

 

Single match

Nia Jax © vs Ronda Rousey

 

 

http://s6.ifotos.pl/img/20180515M_qnqshsx.jpg

 

SmackDown! Women's Championship:

 

Single match

Carmella © vs Asuka

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20180521M_qepharw.jpg

 

Single match

Roman Reigns vs Jinder Mahal

 

 

 

http://s5.ifotos.pl/img/20180528M_qepsxqr.jpg

 

Single match

Bobby Lashley vs Sami Zayn

 

 

 

http://s6.ifotos.pl/img/20180601M_qehnpeh.jpg

 

Single match

Daniel Bryan vs Big Cass

 

 

 

http://s2.ifotos.pl/img/20180522M_qepsxqh.jpg

 

Kickoff - SmackDown! Tag Team Championship:

 

Tag Team match

The Bludgeon Brothers © vs Luke Gallows & Karl Anderson

Edytowane przez Pavlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • CzaQ

    5

  • Arkao

    3

  • -Raven-

    2

  • Kcramsib

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 134
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.07.2015
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Powinna być jeszcze taka ankieta: Czy Brock Lesnar pojawi się na samym PPV lub na jakimś RAW prowadzącym do tej gali? Nie wiem czy tutaj było w newsach ale ponoć bork ma nie pojawić się na ppv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Niepopularna albo popularna opinia - walizki nie powinien ściągnąć nikt kto mógłby z marszu iść na pas (Strowman) albo ktoś kto już wcześniej miał walizkę (Miz). Niech to będzie ktoś świeży. Najlepiej będzie przeanalizować skład kiedy będziemy znali wszystkich uczestników, ale na pewno nie chciałbym Brauna z walizką. Miza jeszcze bym przełknął, bo gość będzie miał problemy z przebiciem się, ale wyrobił się niesamowicie dlatego należy mu dać szansę, ale no po prostu mnie wkurwia jak ktoś wygrywa coś dużego kilka razy jak np. Orton kolejny raz Royal Rumble niedawno z dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Niepopularna albo popularna opinia - walizki nie powinien ściągnąć nikt kto mógłby z marszu iść na pas (Strowman) albo ktoś kto już wcześniej miał walizkę (Miz)

 

100% racja. Dla mnie idealny kandydat to Elias lub Big Cass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Big Cass.
Big Cass.

 

Big Cass.

 

Big Cass.

 

 

Big Cass.

 

 

 

Big Cass.

 

 

 

Kurwa, Ty to chyba masz jakiś fetysz wrestlerów, którzy są chujowi w ringu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  293
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.08.2014
  • Status:  Offline

Miza jeszcze bym przełknął, bo gość będzie miał problemy z przebiciem się, ale wyrobił się niesamowicie dlatego należy mu dać szansę, ale no po prostu mnie wkurwia jak ktoś wygrywa coś dużego kilka razy jak np. Orton kolejny raz Royal Rumble niedawno z dupy.

 

Trzeba mieć na względzie wartość danego tytułu, osiągnięcia. Popatrz na mistrzów głównego pasa NWA w latach 70. to zobaczysz wrestlerów którzy są uznawani za jednych z najlepszych w historii. Było ich tylko 7 przez całe 10 lat. W ostatnich dwóch latach 9 osób było mistrzami WWE. Więc teraz pomyślmy który tytuł był/jest wiekszym trofeum. Z Royal Rumble było podobnie, a nawet to jest trudniejsze gdy masz szanse raz do roku. Był moment gdzie dwa lata z rzędu wygrywali najpierw Michaels potem Austin. Nie wspominajmy najlepiej kto wygrał w 99, choć i tak Austin rządził wtedy. Pokaż, że tytuł coś znaczy, że wygrywają go najlepsi.

 

Edit: Nawet nie siedmiu tylko sześciu.

Edytowane przez Merkantylizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Kurwa, Ty to chyba masz jakiś fetysz wrestlerów, którzy są chujowi w ringu

 

Prawdę mówiąc to obecnie umiejetnosci ringowe dla mnie gówno znaczą. Najbardziej mnie cieszy w wrestlingu jak wkurwiają się ci wszyscy smarci, że ktoś wygrywa lub przegrywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Prawdę mówiąc to obecnie umiejetnosci ringowe dla mnie gówno znaczą.

 

Szczerze to jak na to spojrzeć to też wolę takiego Miza, który podciąga wszystkie programy niż takiego Apollo Crewsa, który jest tylko uśmiechniętym murzynkiem w gaciach, który w ringu coś potrafi.

 

Najbardziej mnie cieszy w wrestlingu jak wkurwiają się ci wszyscy smarci, że ktoś wygrywa lub przegrywa

Prawdziwy heel :D

 

Na jakiejś telewizyjnej prezentacji doszło do ciekawego wydarzenia - Nia Jax rzuciła wyzwanie walki o pas z Rondą, która oczywiście zaakceptowała.

 

Szybko Jaxowa pożegnała się z pasem - ciekawe czy tak miało być od początku czy jej chujowizna oraz kontuzjowanie Blisski miało wpływ na to.

 

Spodziewam się, że zapowiedzą, że Shinsuke z AJem zmierzą się w Last man standing matchu i będzie to ich najlepsza walka, w sumie poprzeczka zbyt wysoko ustawiona nie jest.

 

Co do potencjalnego zwycięzcy walizki - jak dla mnie faworytem jak na razie i podejrzewam, że to się nie zmieni do samego PPV jest Rusev. Chciał odejść, pewnie obiecali mu push, a został zesquashowany przez Andrzeja i co rusz przegrywa. Teraz wygrał z Bryanem i powoli czeka go push, szczególnie, że zarząd wie, żę gość jest popularny i ludzie się tego domagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Spodziewam się, że zapowiedzą, że Shinsuke z AJem zmierzą się w Last man standing matchu i będzie to ich najlepsza walka, w sumie poprzeczka zbyt wysoko ustawiona nie jest.

 

To jedno, a po drugie - WWE niemal nigdy nie partoli Las Man Standingów (ma do tego gimmick matchu dobry dryg), tak więc i tutaj pewnie będzie co najmniej dobrze. Byle tylko "najdramatyczniejsze" odliczenia nie były po low blowach :roll:

 

Co do potencjalnego zwycięzcy walizki - jak dla mnie faworytem jak na razie i podejrzewam, że to się nie zmieni do samego PPV jest Rusev. Chciał odejść, pewnie obiecali mu push, a został zesquashowany przez Andrzeja i co rusz przegrywa. Teraz wygrał z Bryanem i powoli czeka go push, szczególnie, że zarząd wie, żę gość jest popularny i ludzie się tego domagają.

 

Fajnie by było, chociaż tak samo sobie tłumaczyłem dorzucenie Ruseva do fatal 4 way'a na Wrestlemanii (że dadzą mu US-a żeby go zatrzymać w Fedce, a fanom zrobić dobrze), a co z tego wyszło (podłożyli go Mahalowi, żeby Randal nie musiał dać się odklepać) dobrze pamiętamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Dobrze, że MITB ma aż tak mocny skład, co poskutkuje niezmarnowaniem walizki pod cash in'gu. Od 2010 do 2017 r., czyli na 7 walizek aż 2 zostały zmarnowane. Ofiarami, które nie potrafiły jej wykorzystać byli: Damien Sandow oraz Baron Corbin. Teraz, w 2018 r. walizka na pewno zostanie sukcesywnie wykorzystana i oby tym kimś, kto z niej skorzysta był Rusev albo The Miz. Strowmanowi jest ona zbędna, a pozostałym, zapowiedzianym zawodnikom nie kibicuję. Owens postać bardziej komediowa, a Balor i Roode są po prostu nudni (miejsce tej dwójki powinno być na stałe w midcardzie). Liczę, że pozostałe spoty zajmą Samoa Joe i Big E. Wówczas krąg zawodników, którym będę kibicował poszerzy się o dwa nazwiska. Edytowane przez 8693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nie 7 walizek tylko 14 licząc że Swaggerem i Carmella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  143
  • Reputacja:   15
  • Dołączył:  06.02.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nie zapominajmy o Cenie który na 1000 RAW przegrał walizkę z Punkiem przez Big Showa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Odniosłem się tylko do gal ppv pod nazwą MITB i tylko do męskich ''walk'', ale błędnie założyłem, że na każdej z nich odbywało się tylko jedno starcie o walizkę. Tak było od 2014. A od 2010 do 2014 r. były po dwie. Łącznie było nie 7, a 12 walizek przeznaczonych do cash in'gu. No to biorąc pod uwagę te przegrane, o których napisałem w poprzednim poście i dorzucając Cenę wychodzi, że 25 % było niewykorzystanych. Edytowane przez 8693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  708
  • Reputacja:   151
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Od lat nie było tak dobrego składu co do walizki Money In The Bank, ogólnie widzę też jakieś fundamenty pod Heel Turn Balora, ale to zaraz wyjaśnię bo ogólnie to mam aż 5 kandydatów do walizeczki Money In The Bank...

 

Spekuluje się że walizkę ma zgarnąć ktoś ze Smackdown i obstawiam że coś takiego może się zdarzyć.

 

1. Rusev - Mam dziwne wrażenie że jednak zaryzykują i wykorzystają jego potencjał i w końcu dostanie długo wyczekiwany push, tylko nie rozumiem jednego... Co do tego wszystkiego ma Lana i mam też strasznie dziwne przeczucia że Creative Team popłynie za mocno do przodu i wciśnie Lanie walizkę Money in the Bank... Obym się mylił, liczę że Rusev zagarnie walizeczkę i stanie się w końcu Topową Gwiazdą, tak jak go nie lubiłem kiedyś, tak teraz chce żeby w końcu coś z nim ruszyło, bo przy Englishu który kiedyś również mnie wkurwiał, Rusev stał się fenomenalny i ich duet jest niesamowity, ale znając WWE i ich debilne pomysły to za nie długo ich rozłączą.

 

2. Samoe Joe - Gościu już ma swoje lat no i ogólnie, nie jest to jakiś młody zawodnik, ma wyrobiony status w każdej federacji, więc z pewnością mogą mu wrzucić walizeczkę do kolekcji, więc obstawiam że jest jednym z mocniejszych kandydatów do zgarnięcia tej walizki, ogólnie zasługuje na nią i ogólnie na pas, więc jak mu podarują w prezencie tą walizkę to się nie obrażę.

 

3. Finn Bálor - Nie lekceważyłbym go... Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie że za nie długo rozpocznie długi konflikt z Braunem i to on będzie tutaj tym złym, bo już robią z niego kozaczka co się nie boi dużych i strzela im po pysku, więc obsatawiam że jest też mocnym kandydatem do zgarnięcia walizki Money In The Bank...

 

4. The Miz - Kolejny ze Smackdown od dłuższego czasu gościu zasługuje na spory push i główny pas, być może WWE będzie chciało powtórzyć powtórkę z 2010 roku, jeśli planują jego program z Bryan'em to niech zarzucą pas w tle i będzie wspaniale, Miz mógłbym śmiało wykorzystać walizkę na AJ'u po jakieś interwencji Nakamury czy coś, gdzie panowie mogliby w końcu zakończyć feudu na jakimś Exterme Rules, więc też Miz jestem mocnym kandydatem w tym roku do walizki.

 

5. Big E - No nie wiem gościu zrobił totalny progres w ringu...

Ma już spory status w WWE, jest bardzo lubiany na zapleczu i ogólnie większość w nim widziała potencjał na przykład Cena, więc nie zdziwię się jeśli WWE odważy i wciśnie mu tą walizkę, chociaż tutaj on ma najmniejsze szanse bo w końcu buja się w stajni...

 

Czemu nie wymieniłem Strowmana? Bo gościu już ma tak wyrobiony status że bez walizki może się wpierdzieli w byle jaką walkę i zdetonować każdego nawet Lesnara, bo nie oszukujmy się Braun to Braun niszczyciel wszystkiego i wszystkich, żadna walizka nie jest mu potrzebna, na dodatek śmiesznie by z nią wyglądał :roll: :twisted:

 

Walizkę kobiet powinna zdobyć Becky Lynch albo Ember Moon ( w końcu świeża postać w głównym rosterze ) ale znając WWE to dadzą tą walizkę jakieś Sashe Banks, albo rzeczywiście polecą po bandzie i walizkę wygra Lana 8)

 

Lana Womens Champion, Rusev WWE Champion już se ten segment wyobrażam :D

 

Reszta karty ogólnie spoko...

 

*Liczę na to że Ronda pociśnie Jax i wygra pas, ale znając życie wejdzie Milfowata Stefka i

wciśnie swoje 5 groszy do tej całej walki...

 

* O Romku i Mahalu dużo wypowiadać się nie będę bo walka będzie ssała pałę i być może zakończyć się w jakiś dziwnych okolicznościach...

 

* Bobby i Zayn, ich segmenty były straszne więc liczę na to że chociaż walkę wykręcą konkretną, mam nadzieje że Leshaly nie połamie Samiego...

 

* Carmella z Asuką? Walka pewnie zakończyć się poczyjeś interwencji nie wierzę żeby Carmella pocisnęła Japonkę od tak, albo Asuka wygra pas, albo Carmella w jakiś nieczysty sposób ją pociśnie.

 

* AJ Styles i Nakamura, niby ich ostatnia walka ale jakoś w to nie wierzę, słyszałem że niby AJ ma obronić pas celując Nakamurze w jaja i Nakamura jemu, ale AJ będzie miał ochraniacz na jaja, no jeśli chcą to tak zakończyć, to zaś zapiszą kolejny fail w dziejach swojej durnej federacji... Już ludzie na Backlash narzekali i wychodzili tym razem to chyba wszyscy wyjdą :twisted: Jak ma to być Last Man Standing Match to niech to tak z organizują żeby to wyglądało jak Last Man Standing Match bo na chwilę obecną to Asuka z Nikki Cross zrobiły najlepszy Last Man Standing od lat w WWE (jaki kurwa wstyd baby robią lepsze walki niż chłopy w głównym rosterze :neutral: 8) )

 

Ciekawe co się znajdzie w Main Evencie, być może Sasha Banks zrealizuje walizkę przejdzie Heel Turn na Rondzie :D No nie wiem gala zapowiada się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Pora napisać coś o MitB i może rozkręcić dyskusje.

 

0. Kickoff Pre-show: SmackDown Tag Team Title Match

Luke Gallows and Karl Anderson vs. The Bludgeon Brothers

Czyli Łysi kontra Brodaci, z czego Łysi też są brodaci, ale brodaci mają włosy - czaicie? :D

Powoli zaczynam się gubić - Gallows i Anderson nazywani są Good Brothers, wcześniej The Club czy Club i chyba jeszcze jakoś się zwali. Są kurwa jak TNA/Impact/GFW. Impact Brothers :D

Co do samej walki - pewnie jak to kick-off to się nie będą za bardzo starać i wyjdzie tygodniówka, co jest całkiem uzasadnione, bo łysi nic u Wincenta nie pokazali ciekawego, a obecność Rowana też nie pomaga :twisted: Pewnie dają im 15 minut, bo to preshow. Powinni wygrać mistrzowie i czekać na Sanity.

Zabawne co się stało z dywizją tagów - to jak z moim życiem uczuciowym - wszystko fajnie, a nagle jeb bez powodu i znowu syf :D

 

TYP : BB

 

1. Big Cass vs. Daniel Bryan

Colin w zwykłym singles matchu? Tu nawet 10 Danielów by nie pomogło żeby z nim coś przyjemnego ubić. Walka będzie maks średnia i to jak Bryan się postara. Liczę na Daniela i to, że ponoć kreatywni byli źli na dużego za obijanie karła, podróbe koziołka.

 

TYP : DANIEL BRYAN

 

2. Sami Zayn vs. Bobby Lashley

Nie wiem jak Bobik prezentował się w TNA, ale w WWE narazie szału nie robi i powoli staje się czarną dziurą charyzmy. Powinien być heelem, a nie sztucznie się uśmiechać. Najlepiej jakby zamienili tu role, bo Sami z początku był fajny, a teraz jest irytujący i był lepszym underdogiem wykręcającym dobre walki. Mam nadzieję, że to koniec tego żenującego feudu, który wraz z następną omawianą walką będzie mocnym kandydatem do najgorszego feudu roku. Po tym co było na tygodniówkach, szczególnie ostatniej i jako, że jest to pierwszy singiel Lashleya to powinien wygrać.

 

TYP : BOBIK

 

3. Roman Reigns vs. Jinder Mahal

Romualdo wygrywa z legendami wiecznymi main eventerami pokroju Ceny i Takera, a ma przegrać z midcarderem Mahaladżą? :D Zabawne. Nawet jakby tam cała remiza braci Singh wbiła to zobaczylibyśmy więcej spearów niż w filmie "300" i charakterystyczny theme song podjebany z The Shield na końcu.

Romek idize na Lesnara ponownie i kroi go w końcu z pasa.

 

TYP : RR

 

4. Women’s Money In the Bank Ladder Match

Ember Moon vs. Charlotte Flair vs. Alexa Bliss vs. Becky Lynch vs. Natalya vs. Lana vs. Naomi vs. Sasha Banks

 

Zapewne walki o walizki odbędą się przed walkami o mistrzostwa. Miałem wyraźną fawortykę, ale po ostatnim RAW zastanawiam się czy to jednak ona to ugra. Przyjrzyjmy się uczestniczkom :

- Moon - stosunkowo (hehe) świeża, raczej nie ugra nic, poza tym widać jak kreatywni lubią powołanych z NXT :P

- Flair - ponoć idzie na urlop po PPV, leczyć kontuzję? W każdym razie fajnie storyline'owo byłoby jakby odwdzięczyła się Karmelkowi z walizką, ale jednak to strata walichy. Ona może w każdej chwili iść po pasek, a teraz i tak powinna usunąć się w cień, bo chwilowo za dużo jej było.

- Bliss - to samo co wyżej - zbyt długo była w title picturze. Niech odpocznie. Choć ponownie uwalić Jax... ;>

- Becky - słodka Becky... z nią nigdy nie wiadomo, first ever women SD Champion może namieszać, ale myślę, że wygra ktoś z RAW.

- Lana - jakby Rusev wygrał to by było niezłe power couple, ale wątpliwe patrząc na jej umiejętności i to, że prawie nie walczy..

- Naomi - z Naomi tak jak z Becky - nigdy nie wiadomo. Z dupy wygrała RR to i też tutaj z dupy może wygrać i rywalizować z Carmellą.

- Kasztanka :D - to co się stało z tym feudem z Bayley? Może jej przeszkodzi w zgarnięciu walizki? Don't know.

- Natalya - moja faworytka, choć jej szanse przygasły po RAW jak wygrała. Czemu faworytka? Storyline'owo idealnie pasuje - przyjaciółka Rondy, która ją zdradza kiedy już ta zgarnie pas, itp.

 

TYP : Natalka

 

5. SmackDown Women’s Title Match

Asuka vs. Carmella

Mam dziwne wrażenie, że Asuka sięgnie po pas w końcu, ale nie tutaj. Są plotki o Ellsworthcie i może on pomoże Karmelowej lub też będzie DQ. W każdym razie stawiam na Aśke.

 

TYP : ASUKA

 

6. RAW Women’s Title Match

Ronda Rousey vs. Nia Jax

 

Ronda to duże nazwisko i nie powinna przegrywać w pierwszej singlowej walce - na drodze stajej jej tylko Stefcia, a więc i władza, która będzie jej stawiać kłody pod nogami oraz ewentualna posiadaczka walizki, bo wierzę, że brandy się podzielą i każdy po walizce dostanie. A pasuje żeby RAW dostały kobiety, a SD meny.

 

TYP : RONDA

 

7. WWE Intercontinental Title Match

Elias vs. Seth Rollins

 

Z jednej strony Secik tryumfował na tygodniówkach, ale dalej jest na fali, więc powinien obronić szczególnie, że czeka na jegomościów w postaci Jordana i Ambrożego, choć nie musi mieć wtedy pasa.

Liczę jednak na jego mocną dalszą promocję. W Eliasie nie widzę jak dotąd nic specjalnego prócz fajnego grania na gitarze :D

 

TYP : SETH

 

 

8. Men’s Money In the Bank Ladder Match

 

Braun Strowman vs. Finn Balor vs. The Miz vs. Rusev vs. Kevin Owens vs. Bobby Roode vs. a member of The New Day vs. Samoa Joe

 

Najtrudniejszy orzech do zgryzienia. Strasznie nieprzewidywalny pojedynek, ba nawet nie znamy wszystkich członków (hehe).

 

Na pewno nie chciałbym Strowmana, Balora czy Bobika z walizką - pierwszy jej nie potrzebuje, drugi jest nudny i poiwnien mieć ten wymęczony rewanż, a trzeci nic ciekawego nie pokazał i powinien być w uppermidcardzie i tam zostać dopóki nic nie pokaże.

 

Miz to ciekawa opcja, bo tym razem zasługuje na to - w przeciwieństwie do sytuacji sprzed kilku lat.

Dodatkowo dochodzi potem ciekawy feud z Bryanem, który jednak nie potrzebuje pasa w tle.

 

Rusev - wywindowałoby go to w końcu do main eventu, gość zasługuje - z resztą skoro Mahal miał to czemu nie Mirek? Może nie odszedł po szmaceniu i wpierdolu od Andrzeja, bo czeka go push? :D W sumie zgadzałoby się z tradycją walizki.

 

Owens - średnia opcja. Kev zasługuje, ale nie widzę go z walizką.

 

Joe - chyba główny faworyt. W końcu by dopiął swego i ugrał coś większego, bo tylko obiecuje i nie spełnia. Feud z AJ'em był zwiastowany, więc może tym sposobem?

 

Członek (hehe) New Day - stawiałbym na Big E. Jeśli miałoby to być fundamentem pod rozpad tej zużytej do granic możliwości stajni to czemu nie?

 

W każdym razie będzie ciekawie i tylko wynik może rozczarować, bo ladder matche są zazwyczaj conajmniej dobre.

 

TYP : SAMOA JOE, ale w typerze postaiwe na RUSEVA tak dla jaj, bo serce mi podpowiada. (pewnie kłamie, bo z dupami zawsze nie mówiło prawdy :D)

 

9. Last Man Standing Match for the WWE Title

Shinsuke Nakamura vs. AJ Styles

 

To już powinna być ostatnia walka z tego komicznego feudu gdzie pierwsze skrzypce grały.. jądra.

Mogli tyle z tego wycisnąć, a mamy to (nie mylić z klaunem). Co prawda są to najlepsze walki Naki w głównym rosterze, ale tu nie ma tej chemii, która ponoć w NJPW była.

Powinien wygrać ostatecznie AJ i rozpocząć feud z właścicielem walizki lub innym oponentem.

 

TYP : AJ STYLES

 

10. Universal Championship Match

Brock Lesnar © vs Nobody

Nie ma co gadać - Lesnar wygra poprzez nie pojawienie się :lol:

Ciekawe czy Vinniemu smakuje czubek prącia Brocka? Chyba tak, skoro tak często je pieści.

 

Szykuje się niezła gala, ale tak zazwyczaj jest na MITB głównie ze względu na walizki i emocje z nimi związane. Pozostała część karty dosyć średnio, powinno być ok, ale podejrzewam, że NXT im znowu łomot spuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...