Umowa z FOX wymusi zmiany w formacie SmackDow... (zobacz)
Powrót Stephanie McMahon, walka o Intercontin... (zobacz)
Zapomniane ikony Wrestlingu #1 - Happy Humphr... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Giero
2017-01-23, 15:53
WWE by Giero
Autor Wiadomość
TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-04-11, 22:14   

W oczekiwaniu na part II...

:arrow: AJ broni pasa, bardzo fajnie. Ciekawe co masz dalej dla fenomenalnego...

:arrow: Dalej nie rozumiem sensu tego pasa u Ciebie; taki dziwny interbrandowy twór... CM wygrywa, ciekawi mnie czy to brak pomysłów = dajmy mu cokolwiek, czy też koło tytułu zacznie się teraz coś dziać?

:arrow: Flair wygrywa? Ok? Teraz mnie tak naszło.. czy kiedyś nie zmieniłeś czasem Charlotte na Ashley Flair? Czy to było u kogoś innego? Nie wiem dlaczego to skojarzyłem teraz, ale jak widać tak wyszło

:arrow: Shane jedynym szefem, a Steph managerką dywizji kobiet? Dla mnie spoko, ciekawe czy STSA będzie teraz feudował z synek, jak to kiedyś robił z ojcem :D

:arrow: KO broni? Spoczko.

:arrow: Wyjście McMahon-Helmsey wydało mi się bez sensu... ale okazało się, że jednak sens ma, gdyż ogłosiła RR kobiet. Nie ma co czekać - daj im te momentum. Tylko błagam nie w ME :-x

:arrow: Rhodesi <3 (No homo) cieszy mnie, że przejęli pasy. Austin i Rody to ciekawy team, ale dla mnie The Brooterhood są lepsi. Zobaczymy co dla nich masz. Oby coś fajnego.

:arrow: Iconic Duo? Tylko mi nie mów, że pisałeś to PPV dziś? :twisted: Sam debiut spoko, czekam na ich walkę z Bayley i Sashą. Obyśmy dostali to jednak na RAW, bo na PPV powinny być w RR, a do kolejnego feud straci momentum.

feltzz 
Jobber

Wrestler: Bryan|Styles|Michaels
Podziękował: 2
Wysłany: 2018-04-12, 18:28   

Bardzo fajny pojedynek Stylesa z Ortonem i cieszy zatrzymanie mistrzostwa przez Phenomenal One, może go potrzymać dłużej :wink:

CM Punk zdobywa tytuł, tytuł wokół którego otoczka jakoś mnie nie kręci, może teraz po przejęciu mistrzostwa przez Punka coś ciekawego zacznie się dziać.

Wygrywa ta na którą liczyłem czyli Charlotte, mam nadzieję iż zdobędzie mistrzostwo!

Shane będzie rządził jako jedyny i dobrze, oszczędzi to zbyt dużego zamieszania, do tego Stephanie zajmować się będzie dywizją kobiet. Pomysł, który jak najbardziej pasuje do tego kim są, zobaczy się co wokół nich wymyślisz. RR Kobiet? Bardzo dobrze, niech się kobitki rozwijają :grin:

Kevin broni, nic specjalnego w tym pojedynku, za postacią Wyatta zbytnio nie przepadam, więc nie grzało to zbyt bardzo.

Rhodesi zwyciężają i dobrze, darzę sympatią tą dwójkę :)

Jest i Iconic Duo! Ciekawym co z nimi rozwiążesz, Wrestlemania tuż tuż :wink:

Czekam na part II!

Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Wysłany: 2018-04-21, 21:39   

Jest i druga część! Kolejne Raw is Hardcore będzie poświęcone walkom unifikacyjnym o tytuły mistrzowskie, a specjalny 200 epizod będzie spod znaku Old School. Po KOTR wracamy na normalną ścieżkę.

Zaglądamy ponownie do strefy wywiadów. Tym razem gościa ma Tom Phillips.

Tom Phillips: Panie i Panowie... wraz ze mną jest Randy Orton! Randy... przegrałeś na otwarcie gali z AJ Stylesem rewanżową walkę o WWE United States Championship. Pytanie brzmi: co dalej?

Randy Orton: Ciężko mi w tej chwili powiedzieć. To znaczy okej... mam jakieś plany w głowie. Wiem, że jest dużo szans w nadchodzących miesiącach na title shoty, szczególnie że zbliża się kolejna Road to WrestleMania i powoli niektórzy zaczynają spoglądać w jej kierunku. Już mogę powiedzieć, że wezmę udział w turnieju King of the Ring. Jak nie wyjdzie, będzie Royal Rumble Match, potem ewentualnie Elimination Chamber. Na pewno nie załamuję się i będę robił wszystko co w mojej mocy, by odegrać ważną rolę na WrestleManii 32.

Orton nie do końca pewny siebie wypowiedział ostatnie słowa, po czym odszedł.

vsfor
Jeff Hardy© vs Bobby Lashley
Ladder Match for WWE Hardcore Championship

Opis walki: Hardy nie czeka tylko od razu agresywnie ruszył na rywala. Ma w pamięci jego ataki z tygodniówek. Lashley wykorzystał swoją siłę i odepchnął oponenta, by wyprowadzić po chwili nokautujący Clothesline. Dominator jeszcze czeka na odpowiedni moment i dokłada Big Boot. Lashley po chwili podnosi przeciwnika i chce go wynieść, ale Enigma kontruje Atomic Dropem. Do tego pozbywa się Bobby'ego z ringu charakterystycznym Front Dropkickiem. Lashley już pokazuje, że ma dość i ucieka z kwadratowego pierścienia. Tymczasem Jeff bierze rozbieg... na Springboard Plancha!!! Ale Jeff nie ma zamiaru ograniczać się w tym pojedynku tylko do drabin. Sięga po kendo stick! Czeka aż Lashley wstanie i wyprowadził mu z całej siły cios w głowę! W końcu Hardy sięgnął po drabinę i z rozpędu wparował w oponenta. Jeff ustawia przedmiot, opierając o liny. Po chwili chwyta Lashley'ego za nogi i katapultą ciska w drabinę! Jeff nie ma dość. Ponownie ustawia rywala, a sam po chwili sięga też wyraźnie po krzesło, które przed chwilą używał. Za jego pomocą chce wykonać Poetry in Motion, ale Lashley robi unik i Hardy uderza w drabinę!!! Bobby wykorzystuje to i dokłada jeszcze Thrust Spinebuster o podłogę! Pretendentowi wydaje się, że wystarczająco osłabić przeciwnika, więc sięgnął po drabinę i zaczyna ustawiać ją na środku ringu. Następnie podejmuje pierwszą próbę wspinaczki na szczyt. W międzyczasie jednak poderwał się Jeff i zaczyna wchodzić na trzecią linę. Mamy Missile Dropkick w plecy!!! Bobby spada z drabiny, ale mistrz także ucierpiał przy tej akcji. Mimo to Charyzmatyczny Enigma chce kontrolować przebieg pojedynku. Kładzie drabinę na Lashley'em, a sam ponownie wchodzi na szczyt narożnika. Zdejmuje koszulkę i rzuca w publiczność, może oznaczać tylko jedno... Swanton Bomb!!! Rozlegają się chanty "This is Awesome!". Tym razem to Hardy rozkłada w końcu drabinę na środku i zaczyna wchodzić na górę. Realizator w międzyczasie powtarza ostatnie akcje. Lashley jednak wstaje i wykorzystuje swoją siłę, by zrzucić rywala z impetem na linę. Ale to nie wszystko, bo Bobby po chwili dokłada German Suplex prosto w drabinę!!! Holy... Lashley ze złością spojrzał na rywala. Nie ma jednak zamiaru kończyć walki. Opuszcza na chwilę ring i sięga po kolejne dwie drabiny. Rozstawia jedną naprzeciwko narożnika, a drugą opiera o narożnik i drabinę. Powstaje dość ciekawa konstrukcja. Lashley podnosi oponenta i wyraźnie przymierza się do Powerbombu! Jeff jednak w odpowiednim momencie kontruje w powietrzu Punchami w głowę i zeskakuje na nogi. Do tego mamy Twist of Fate! Bobby zamroczony pada na drabinę, a Jeff wykorzystuje to kładąc go. Jeff... to czyste szaleństwo! Nie rób tego!!! On wspina się na szczyt drabiny! Swant... Bobby robi unik!!! Hardy swoim ciałem zniszczył drabinę!!! Lashley nie ma dość. On chce dołożyć kropkę nad "i"! Czeka aż Jeff podniesie się... i mamy Spear!!! To oznacza jedno! Bobby wyrzuca przeciwnika z ringu, a sam powoli wspina się na szczyt. Lashley jest już blisko... Hardy próbuje jeszcze wstać, ale jedynie co mu pozostaje to bezradnie patrzeć jak Bobby zdejmuje pas mistrzowski.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Bobby Lashley z pasem mistrzowskim! Z pierwszym tytułem w WWE od blisko ośmiu lat! Szczęśliwy odbiera mistrzostwo i triumfalnie wznosi ku górze. Widzimy, że Jeff dopiero zaczyna dochodzić do siebie.

Jonathan Coachman: Stało się! Bobby Lashley z pasem mistrzowskim! Ale to co się działo w ringu... należy oddać szacunek dla Jeffa Hardy'ego za jego poświęcenie.

Corey Graves: Z jednej strony poświęcenie, z drugiej nieco głupotę. Przecież przegrał właściwie przez swój własny błąd.

Michael Cole: Nie bądź tak surowy dla Jeffa. Wszyscy znamy jego styl. Wiadomo, że uwielbia akcje wysokiego ryzyka. Tym razem nie udało się, ale ostatnie tygodnie i tak były dla niego bardzo udane.

Jonathan Coachman: Trzeba podkreślić, że Bobby także pokazał się z naprawdę świetnej strony. Wyczekał do końca na ruchy przeciwnika. Widać było, że dobrze przygotował się do starcia.

Corey Graves: Pytanie brzmi: co teraz? Hardy wykorzysta rewanż? I jeżeli tak, to kiedy?

Michael Cole: Przekonamy się tego zapewne na jutrzejszym Raw is Hardcore. Tymczasem Panowie... czas zagrać w grę! Przed nami walka o World Heavyweight Championship, co jest sygnałem iż wchodzimy powoli w decydującą część dzisiejszej karty. Triple H kontra Dolph Ziggler o World Heavyweight Championship! To będzie coś!

vsfor
Triple H© vs Dolph Ziggler
Normal Match for World Heavyweight Championship

Opis walki: Rozpoczynamy walkę o jeden z tytułów mistrzowskich. Na starcie mamy klasyczny klincz z którego Triple H od razu przeszedł do bocznego Headlocku. Mamy Takedown i kontynuację akcji w parterze. Ziggler walczy z bólem i powoli podnosi się kontruje ciosami z łokcia w korpus. Wydostaje się z uchwytu i chce wzmocnić kolejną akcję odbiciem się od lin, ale wpada na ogłuszający Shoulder Block. Tym razem to Hunter rusza, by odbić się od lin... a Show-Off odpowiada niespodziewanie znakomitym Dropkickiem! Triple H aż wściekły na siebie opuścił ring. Ziggler oczywiście szybko rusza za przeciwnikiem. Ten zaskakuje go atakując oczy, a następnie wyprowadzając Gut Kick i maczugę w plecy. Do tego Irish Whipem posyła go prosto w metalowe schodki! The Game wrzuca oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia, a sam powoli wspina się na szczyt narożnika. Czeka na odpowiedni moment i chce wymierzyć Diving Double Axe Handle, ale Ziggler kontruje poprzez Atomic Drop! Hunter zamroczony ucieka do narożnika, lecz tam nadziewa się na Stinger Splash. Ponadto Dolph zwinnie przechodzi w Neckbreaker! Show-Off wyraźnie poczuł swoją inicjatywę, więc pozwolił sobie na taunt... i Jumping Elbow Drop! Pin: 1... 2... Kick-Out. Obydwaj podnoszą się i Ziggler chce wymierzyć Superkick! Triple H robi jednak unik i odpowiada Facebreaker Knee Smashem! Do tego dokłada ogłuszający Lariat! Pin: 1... 2... Kick-Out. The Cerebral Assassin przymierza się do zapięcia Figure-Four Leglocku, ale Dolph w odpowiednim momencie odkopuje go tak, że ten uderza barkiem w narożnik! Ziggler wykorzystuje położenie rywala i zwinnie wskakuje na drugą linę, by wymierzyć serię Punchów. Hunter z całej siły odpycha przeciwnika tak, że ten znalazł się po drugiej stronie ringu. Dolph i tak po chwili wykonuje fenomenalne Jumping DDT! Pin: 1... 2... Kick-Out! Ziggler wie, że powoli zyskuje przewagę. Czeka aż oponent wstanie i chce wykonać Zig Zag, ale Triple H w odpowiednim momencie chwycił się lin i odrzucił go z pleców. Do tego The Game przymierza się do Pedigree! Ziggler jednak kontruje Takedownem i przechodzi zwinnie w Backslide Pin: 1... 2... Kick-Out. Obydwaj podrywają się... i mamy Spinning Spinebuster od Triple H'a. Signature move! The King of Kings sygnalizuje rychły koniec walki. Ponownie przymierza się do Pedigree, ale tym razem Ziggler instynktownie z całą siłą odepchnął oponenta do narożnika. Do tego przechodzi w Slepper Hold! Trzyma uchwyt dusząc rywala, ale ten wreszcie zrzuca go za swoich pleców. Ziggler chce wyprowadzić Superkick, ale przypadkowo trafia w sędziego! Triple H zrobił unik! The Game wykorzystuje zamieszanie i częstuje rywala Low Blowem! Wykonuje także Pedigree! Nie ma jednak jak przypiąć przez znokautowanego sędziego. Triple H wykorzystuje jednak swoją moc i woła po kolejnego arbitra. Ten szybko wbiega do ringu i mamy przypięcie! 1... 2... Kick-Out!!! Hunter jest wściekły! Ponawia przypięcie! 1... 2... Kick-Out! Sfrustrowany Triple H atakuje także i nowego sędziego! The Cerebral Assassin zauważa, że Ziggler powoli podnosi się za pomocą lin. Rusza zatem agresywnie na niego, ale Dolph podciąga sznur i pozbywa się rywala z ringu! Ziggler mimo zmęczenia wspina się na szczyt narożnika. Czeka na odpowiedni moment i popisuje się fenomenalnym Missile Dropkickiem poza ring! Dolph podgrzewa publiczność do wsparcia! Wrzuca Huntera z powrotem do kwadratowego pierścienia, ale ten sprytnie ucieka z pola bitwy z drugiej strony ringu. Wyraźnie coś wykombinował. Triple H... sięga po młot! Ziggler tego nie widzi. Chce wrzucić rywala z powrotem na ring, ale Hunter odpowiada Sledgehammer Shootem w głowę!!! Triple H odrzuca przedmiot, a w międzyczasie doszedł do siebie pierwotny sędzia. Pin: 1... 2... Kick-Out!!! Wzmaga się wrzawa, a COO jest już naprawdę wściekły. Podnosi Zigglera... a ten wymierzył mu Superkick znienacka! To ten moment! Zig Zag! Pin: 1... 2... Kick-Out! Dolph nie przerywa ofensywy i zapina Sleeper Hold w parterze! Dusi z całej siły Triple H'a! Hunter walczy z bólem, ale wyraźnie odpływa. Próbuje podnieść się, lecz nie ma jak. Arbiter cały czas pilnuje sytuacji. Wreszcie podnosi rękę Triple H'a. Raz... opada! Drugi raz... to samo... trzeci... zatrzymuje się w powietrzu! Ale Ziggler dalej trzyma submission! Widać złość w jego oczach!!! Złapał się przeciwnika, niczym zwierzyny na polowaniu! Hunter traci przytomność! Sędzia przerywa walkę!!!

Stało się!!! Dolph Ziggler po raz trzeci w karierze World Heavyweight Championem! Jednocześnie może odetchnąć z ulgą, bowiem po raz pierwszy od kilku miesięcy sięga po pas mistrzowski. Show-Off szczęśliwy chce celebrować zwycięstwo wraz z fanami.

Corey Graves: Jednak! Przyznam - nie wierzyłem w Zigglera, ale udało mu się! Może być wspaniałym mistrzem, jeżeli podtrzyma swoją formę i wolę walki.

Jonathan Coachman: Na pewno Dolphowi spadł olbrzymi kamień z serca. Marzył, by ponownie zostać mistrzem. Udało mu się. To jego noc! Wspaniale kończy rok 2015 i ma duże szanse, by wejść jako mistrz w Road to WrestleMania!

Michael Cole: Ciekawe jakie plany teraz będzie miało The Authority na Zigglera. Pierwotnie miało dojść do unifikacji obydwóch tytułów mistrzowskich. Jednak tak się nie stanie. Za to jutro dowiemy się kiedy ostatecznie dojdzie do walk o pasy tag team i tytuł kobiet. Na pewno w walce wieczoru Hideo Itami postawi WWE Cruiserweight Championship na szali przeciwko Gran Metalikowi!

Już wkrótce... King of the Ring!

Odnośnik do Youtube

Największy turniej w historii tego biznesu!

vs
Finn Balor vs Steve Austin

Czas na kolejny mega zapowiadający się pojedynek, ale zanim... Steve Austin wziął mikrofon.

Steve Austin: Jeżeli chcecie bym skopał dupsko tego szczeniaka, dajcie mi Hell Yeah! <Hell Yeah!> Jak już doskonale wiecie, dzisiaj przez ostatni dzień pełnię jakąkolwiek funkcję w WWE jako The Authority. <Big Heat> Nie, nie... w porządku. W sumie męczyło mnie już pieprzenie się na zapleczu z takimi gnojkami jak Balor! Ale zanim ta walka się zacznie chcę byście wiedzieli, że przed galą podjąłem moją ostatnią decyzję. Nasze starcie... będzie Unsactioned Matchem! Wszystko dozwolone, tylko przypięcie lub TKO może zakończyć walkę! Także Balor... szykuj się na skopanie dupy!

Opis walki: Ledwo zabrzmiał gong i obydwaj agresywnie ruszyli na siebie z Punchami! Balor jakby nie przejmował się ogłoszeniem Austina. Zaakceptował jego zasady i początkowo nawet wydawało się, że wyjdzie z inicjatywą z wymiany ciosów. Steve skarcił go jednak mocnym Gut Kickiem, po czym chwycił za tył głowy i przymierzył o hak od narożnika. W cornerze dołożył nawałnicę ciosów w korpus, aż w końcu przeszedł do charakterystycznej serii kopnięć. Dokłada też kilka Backhand Chopów. Wreszcie Finn zrobił unik przed jednym z uderzeń i odpowiada łokciami. Austin go odpycha z taką siłą, że Balor zrobił fikołka. Demon jednak podrywa się, unika kolejnego ataku rywala, odbija się od lin i mamy Sling Blade! Do tego Front Dropkickiem pozbywa się przeciwnika z ringu! Stone Cold wygląda na zaskoczonego ofensywa przeciwnika, a Irlandczyk nie ma dość. Bierze rozbieg i mamy efektowne Suicide Somersault Senton! Balor jeszcze wyjmuje krzesło! Wymierza potężny cios w plecy Austina! Mamy także uderzenie krawędzią przedmiotu w brzuch... i próbę Chair Shootu, ale Stone Cold w końcu zrobił unik. Finn trafił krzesłem w ringpost, po czym wpadł na Lou Thesz Press! Nawałnica Punchy od Austina! Wreszcie legendarny zawodnik daruje sobie. Na chwilę zwalnia tempo... ale tylko po to by wyjąć stół i wrzucić na ring! Tam go rozkłada. Austin wrzuca przeciwnika z powrotem do kwadratowego pierścienia i zarzuca na szczyt narożnika. Teksański Grzechotnik przymierza się do Superplexu, lecz Finn blokuje atak. Odpowiada serią Headbuttów i sprytnie zeskakuje na matę, by wymierzyć cios w plecy oponenta. Spojrzał na stół i złożył go z powrotem, ale tylko po to, by rzucić nim w plecy Austina! Balor ponownie ustawia przedmiot, ale tym razem opiera o narożnik. Demon zauważa że oponent próbuje wstać. Bierze zatem rozbieg i Running Front Dropkickiem wbija Austina w corner! Ale to nie wszystko. Podnosi Rattlesnake'a i z całej siły Irish Whipem ciska go w stół przy przeciwległym cornerze. Bierze rozbieg z zamiarem powtórzenia Dropkicku... ale Stone Cold robi unik i ten trafia w pustkę. Do tego wyprowadza Running Lariat! Steve ma w głowie jednak coś więcej. Wyjmuje spod ringu... jarzeniówki! Wrzuca kilka na matę, robiąc mały sztos. Rozlegają się chanty "Holy Shit!". Takie coś ostatni raz widzieliśmy chyba na WrestleManii w walce o Hardcore Championship. Przymierza się do Piledrivera. Balor jednak blokuje atak. Odpowiada serią ciosów w korpus, aż wreszcie wydostaje się z uchwytu. Nie udaje mu się, więc kontruje Back Body Dropem! Balor jeszcze chwyta szybko Austina... i wymierza Bloody Sunday w sztos jarzeniówek!!! Cholera jasna!!! Pin: 1... 2... Kick-Out! Widać rozczarowanie na twarzy Balora, a Austin zaczyna krwawić! I to właściwie na całej twarzy. Finn chwyta przeciwnika za podbródek i patrzy mu w oczy. Ten wściekły pokazuje środkowe palce! Austin wykonuje Stunnera znienacka!!! Stunner!!! To nie wszystko! Widzi, że stół nadal jest oparty o narożnik. Podnosi Balora i chce wymierzyć Powerbomb w stół... ale Finn sprytnie odpowiada Punchami w głowę. Demon uciekł spod akcji... bierze rozbieg... i Front Dropkickiem wbija Austina w stół! Do tego szybko wspina się na szczyt narożnika! Wznosi ręce ku górze... Coup de Grâce!!! Pin: 1... 2... 3!!!

Publiczność zareagowała z jękiem zawodu. Widać było, że większość jest za Stevem Austinem. Ten jednak nie podołał. Balor ma już mocno rozmazaną twarz i wyraźnie jest zmęczony. Spojrzał tylko na Austina, na moment uklęknął nad nim i coś mu powiedział. Następnie pozwolił sobie na krótki taunt do muzyki i udał się na zaplecze.

Michael Cole: To chyba koniec tej rywalizacji! Długa, kilkumiesięczna historia z finałem w Non-Sactioned Matchu! Z jednej strony można powiedzieć, że Steve Austin padł ofiarą własnych gierek... a z drugiej chyba nikt nie spodziewał się aż tak zmotywowanego i dobrze przygotowanego Balora.

Corey Graves: Ktoś mógłby być wręcz rozczarowany tym, że Austin padł po jednej akcji kończącej. Ale za to po jakiej kombinacji, przecież chwilę wcześniej Steve zainkasował zarówno akcję w stół, jak i w jarzeniówki! Panowie poszli na całego i pytanie brzmi: co teraz? Bo Austin pewnie raczej zrobi sobie przerwę, a Balora widzę w końcu w walce o jeden z pasów mistrzowskich.

Jonathan Coachman: Odważna teza. Na pewno teraz w końcu można by sprawdzić czy rzeczywiście Balor jest tak dobry, bez swoich przyjaciół jest w stanie coś osiągnąć w WWE.

Zaglądamy do strefy wywiadów. Renee Young ma kolejnego gościa, tym razem WWE Championa - Romana Reignsa.

Renee Young: Panie i Panowie... tym razem wraz ze mną jest mój gość - WWE Champion Roman Reigns! Romanie, przed Tobą trzecia walka z Johnem Ceną, ale pierwsza o pas mistrzowski. Czy przygotowywałeś się jakoś specjalnie do tego starcia?

Roman Reigns: Traktuję ten pojedynek jak każdy inny. Wiem, że walczę z Johnem Ceną i to o WWE Championship. Byłbym głupcem gdybym nie wiedział, że przy takiej okazji trzeba koncentrować się dużo bardziej niż zwykle. Każdy mój drobny błąd będzie wykorzystany przez Johna. Ale znam swoją wartość. W ostatnich tygodniach jako mistrz udowodniłem już, że jestem godzien reprezentowania WWE jako główna twarz tej federacji. To ja jestem tym, który tu teraz rządzi. I chcę to dzisiaj udowodnić.

Renee Young: Spytałam Johna o to czy Wasz konflikt stał się osobisty przez wzajemne docinki. Stwierdził, że takie werbalne rywalizacje to normalność i... że szanuje Cię...

Roman Reigns: John kogoś szanuje? Wow! Jestem w szoku. A tak na poważnie... także mam respekt wobec Johna i jego osiągnięć. Ale będę miał to gdzieś, gdy wejdziemy na ring i staniemy twarzą w twarz. Cena przez lata dźwigał na barkach ciężar bycia główną twarzą WWE. Dzisiaj... będziecie świadkami symbolicznego przekazania pałeczki. Believe... that.

Renee Young: Dziękuję, życzę powodzenia!

vs
Brock Lesnar w/Paul Heyman vs Sting

Opis walki: Pora na kolejny Dream Match! Lesnar od razu agresywnie ruszył na Stinga, chcąc go przenieść do narożnika. Bestia próbuje wyprowadzić charakterystyczne Shoulder Thrusty, ale Sting nie daje się. Kontruje serią ciosów w głowę, maczug plecy i w końcu dokłada uderzenia z kolan, dzięki czemu zyskał trochę przestrzeni i odsunął się od cornera. Lesnar chce wykonać German Suplex, lecz The Icon odpowiada łokciami w twarz. Mamy też Headbutt. Legenda WCW wyraźnie próbuje wykorzystać swoje doświadczenie i opuszcza ring, by nieco sprowokować przeciwnika. Lesnar nieco waha się, ale w końcu rusza za oponentem. Sting jednak sprytnie powraca z powrotem na legalne pole bitwy, odbija się od lin i mamy Baseball Slide! Sting próbuje obijać rywala Punchami... a Brock wreszcie odpowiada poprzez Belly to Belly Suplex na podłogę! Ikona próbuje wstać, lecz inkasuje nokautujący Clothesline. Bestia nie przerywa ofensywy. Przymierza się do Powerbombu w krawędź ringu! Sting jednak w porę kontruje Punchami w głowę i wydostaje się z uchwytu, po czym zeskakuje na nogi. Do tego mamy Dropkick! Lesnar padł na zewnętrzną część ringpostu. Sting bierze rozbieg na Stinger Splash, ale Brock robi unik i ten uderza głową o rurę!!! Lesnar natychmiast wykorzystuje to wykonując German Suplex! Akcja już dość długo trwa poza ringiem, więc wrzuca Stinga z powrotem do kwadratowego pierścienia. Przenosi atak do narożnika i dokłada serię Shoulder Thrustów, po czym przerzuca legendę Biel Throwem przez niemal cały ring. The Franchise próbuje wstać. Lesnar lekceważąco atakuje go kopnięciami i ciosami w plecy. Do tego wyprowadza też serię uderzeń z kolana w brzuch. Następnie wyrzuca Stinga z ringu. Brock śmieje się, realizator pokazuje także zadowolonego Heymana. Sting próbuje wrócić na pole bitwy, ale Lesnar natychmiast dopada go kolanami w brzuch w parterze. Po chwili wykonuje kolejny German Suplex. The Beast chce już chyba zakończyć ten pojedynek. Wynosi oponenta na barki! Sting momentalnie kontruje uderzaniami z łokcia. Wydostaje się, by odbić się od lin i wyprowadzić Chop Block w tył nogi. Wydaje się, że to moment dla Ikony. Zaczyna serię Punchów i Backhand Chopów na zmianę. Do tego powala rywala Double Leg Takedownem, rzut trochę w stylu samego Lesnara! Mamy nawałnicę wściekłych Punchów w głowę. Brock wreszcie odrzuca przeciwnika i ucieka do narożnika, lecz tam po chwili wpada na Stinger Splash! Mimo to Lesnar utrzymuje się na nogach. Sting wspina się na szczyt narożnika! Będzie atak wysokiego ryzyka! Brock jednak podrywa się i sam wskakuje na trzecią linę, by odpowiedzieć wspaniałym Avalanche Belly to Belly Suplexem!!! Ależ akcja! Lesnar nie traci czasu, tylko zarzuca ponownie przeciwnika na barki i tym razem udaje mu się wykonać F-5! Pin: 1... 2... Kick-Out!!! Lesnar tylko lekko uśmiechnął się. Powoli podnosi Stinga... a ten niespodziewanie wykonuje Atomic Drop. Odbija się od lin i mamy One-Handed Bulldog! Sting próbuje zapiąć Scorpion Deathlock! Submission na Lesnarze to rzadko spotykana rzecz! Brock jednak w odpowiednim momencie kontruje Punchami w twarz. The Conqueror podnosi się... i wyprowadza ogłuszający Lariat, by jeszcze dołożyć Powerbomb! Pin: 1... 2... Kick-Out! Sting instynktownie ucieka z ringu, a w Lesnarze rośnie frustracja. Rusza za oponentem... a ten zaskakuje go Drop Toe Holdem. Sting już jest mocno zmęczony. Wrzuca rywala z powrotem do kwadratowego pierścienia, z kolei sam wspina się na trzecią linę. Czeka na odpowiedni moment i mamy Diving DDT!!! Obydwaj zawodnicy leżą zmęczeni, ale Sting podnosi się! Chwyta także rywala. Scorpion Death Drop!!! Pin... one count!!! Lesnar odkopał po jednym! Sting jest wściekły, ale podnosi przeciwnika i mamy kolejny Scorpion Death Drop! I jeszcze! Pin: 1... 2... Kick-Out!!! Nadal nic! Lesnar wstaje za pomocą narożnika. Sting wykonuje Stinger Splash!!! Brock wydaje szaleńczy okrzyk! Belly to Belly Suplex o narożnik! Brock zapina Kimurę!!! Kimura Lock!!! Duży problem Stinga! Miota się i walczy z bólem. Próbuje chwycić linę, ale nie może. Wreszcie udaje mu się położyć nogę na dolnym sznurze, co uratowało go przed potencjalną kontuzją ręki. Nabuzowany Lesnar bierze rozbieg. Czeka aż Sting podniesie się przy narożniku i rusza wściekle na Running Shoulder Thrust. Ikona jednak robi unik, a Lesnar uderza barkiem w ringpost! Sting wykorzystuje to przechodząc w kolejny Scorpion Death Drop! Pin: 1... 2... 3!!!

Udało się! Sting odnosi pierwsze zwycięstwo na PPV od Royal Rumble! Mocno zmęczony i poobijany siada przy narożniku, nie ma sił wstać. Dopiero udaje mu się z pomocą sędziego. Mono odetchnął z ulgą i z ograniczoną gestykulacją celebruje wygraną.

Już jutro na Raw is Hardcore...

Dolph Ziggler vs John Cena/Roman Reigns - Ladder Match for WWE Undisputed Championship
Bayley vs Charlotte Flair vs Sasha Banks - Triple Threat Match for WWE Women's Championship
AJ Styles vs Bobby Lashley vs CM Punk - Triple Threat Match for WWE United States Championship (Unifikacja trzech tytułów)
Cody Rhodes&Goldust vs Antonio Cesaro&Kassius Ohno/The Young Bucks - Normal Tag Team Match for WWE Tag Team Championships
Hideo Itami vs Gran Metalik - Normal Match for WWE Cruiserweight Championship

vs
Kings of Wrestling vs The Young Bucks

Opis walki: Pora na przedostatni pojedynek tego wieczoru. Zaczynają Ohno i Matt. Panowie próbują najpierw wyczuć wzajemne zamiary. Wreszcie Kassius wykorzystuje swoją siłę i ruszyli w klincz. Ohno odepchnął przeciwnika z całą siłą, aż ten zrobił fikołka. Zdenerwowany Matt wprowadził szybko do walki Nicka. Ten jest lekko zaskoczony. Wchodzi do pojedynku. Wydaje się, że ponownie będzie zwarcie, ale tym razem Nick zrobił unik i niespodziewanie zaatakował Dropkickiem Cesaro, który spadł z apronu. To wkurzyło Ohno. Ruszył za Matem, który uciekł z ringu i mamy mały pościg wokół. Wreszcie wracają do kwadratowego pierścienia. Tam Nick wyprowadza nawałnicę kopnięć. Odbija się od lin i mamy Low Fropnt Dropkick. Pin... ale tylko one count. Nick zapina Wrist Lock i robi zmianę z Mattem, który powoli wchodzi na szczyt narożnika. Mamy Diving Double Axe Handle. Po chwili dokłada Spin Kick. Rusza, by odbić się od lin... a Ohno w końcu odpowiada Discus Elbow Smashem! To natychmiast zamroczyło Matta. Kassius popisuje się jeszcze Cravate Suplexem! Pin: 1... 2... Kick-Out. I pierwsza zmiana w Kings of Wrestling. Cesaro natychmiast przejmuje Matta i zaczyna atak European Uppercutami. Sprowadza Matta do narożnika i bierze rozbieg na Running European Uppercut! Po chwili chce powtórzyć atak... a Matt niespodziewanie odpowiada Superkickiem!!! Jeszcze robi zmianę z Nickiem, który wykonuje 450 Splash!!! Pin: 1... 2... Kick-Out! Nick podnosi Cesaro i zarzuca na drugą linę przy narożniku. Robi zmianę, a sam przechodzi do Neckbreakera, natomiast Matt dokłada Running Senton! Pin: 1... 2... Kick-Out! Matt wykręca rękę Cesaro i wyprowadza cios z łokcia. To na Szwajcarze nie robi wrażenia. Wręcz przeciwnie, odpowiada znakomitym rzutem w Headlock Takeover! Jeszcze po chwili popisuje się Tilt-a-Whirl Backbreakerem! Pin: 1... 2... przerywa Nick chcąc wykonać Shooting Star Press! Cesaro to zauważył, więc Nick uderzył prosto w Matta! Jeszcze dokłada Springboard European Uppercut Nickowi! Podnosi następnie Matta i z całej siły ciska Irish Whipem w narożnik. Następnie Szwajcar szarżuje na kolejny atak, ale Matt kontruje kopnięciem. Zwinnie przewija się na apron i mamy Slingshot DDT! Pin: 1... 2... Kick-Out. Zmiana w The Young Bucks. Nick próbuje lekko sprowokować Ohno. Po chwili skupia się jednak ponownie na Cesaro. Mamy Double Hip Toss... Double Back Handspring i Double Stereo Dropkick! Znakomita kombinacja! Pin: 1... 2... Kick-Out! The Young Bucks kontynuują wspólny atak. Chcą wymierzyć Double Superkick, ale Cesaro robi unik. Wskakuje zwinnie na drugą linę i mamy Diving Crossbody! Szwajcar robi zmianę z Ohno, po czym chwyta Matta i katapultą wysyła go na kolejny, ogłuszający łokieć od Kassiusa! Nick chce zaatakować KO z narożnika, lecz ten odpowiada Atomic Dropem! Do tego Spinning Lifting DDT! I Running Senton! Pin! 1... 2... przerywa Nick, wymierzając Running Knee Strike w tył głowy Ohno! To zdenerwowało Cesaro! Chce zaatakować Nicka, lecz ten ucieka do lin i pozbywa się sprytnie oponenta. Jeszcze sam wskakuje na narożnik i mamy wspaniały Moonsault! W międzyczasie Matt powoli podnosi Kassiusa i chce wyprowadzić Superkick, ale olbrzym przechwytuje nogę! Mamy Dragon Screw, po czym jeszcze Double Foot Stomp! Ohno zauważa że Nick wchodzi na krawędź ringu, więc wyprowadza Bicycle Kick! Przy okazji ugrzązł jednak na linie, co Matt wykorzystuje Superkickiem w tył głowy! Ohno utrzymuje się na nogach, więc Matt dokłada kolejny Superkick! Nick już przymierza się do sygnalizacji Meltzer Drivera. Cesaro jednak podrywa się i zrzuca go z apronu prosto na Very European Uppercut!!! Jeszcze wchodzi na szczyt narożnika! Diving European Uppercut dla Matta! Sędzia zwraca uwagę Szwajcarowi, więc ten wraca na prawidłową pozycję. Ohno w międzyczasie zdołał dojść do siebie i robi zmianę. Wynosi Matta... i mamy Indian Deathlock Piledriver!!! Cesaro natomiast dokłada Diving Headbutt! Pin: 1... 2... w ostatniej chwili Nick wyciąga Matta z ringu! Antonio jest wściekły! Podnosi się i chce wykonać Suicide Dive! Young Bucks odpowiadają Double Superkickiem!!! Ohno chce skarcić braci, ale Ci dla niego mają także Double Superkick! Podnoszą Cesaro i przymierzają się do Meltzer Driver! Cesaro jednak w ostatniej chwili blokuje akcję i Back Body Dropem odrzuca Matta! Jeszcze mamy Running European Uppercut dla Nicka będącego na krawędzi ringu! Cesaro podnosi Matta... i mamy Neutralizr! Pin! 1... 2... 3!!!

Cesaro i Ohno pokonują byłych mistrzów tag team! I zawalczą z Rhodes Dynasty o tytuły jutro na Raw is Hardcore! Kassius szczęśliwy pomaga wstać Antonio i dumnie celebrują wygraną.

Corey Graves: Wow Panowie, co za wieczór! Ohno i Cesaro kontra Jacksonowie to zdecydowanie jedna z najlepszych walk tag teamowych tej dywizji w ostatnich miesiącach! I przyznam, że jestem szczerze zaskoczony porażką The Young Bucks.

Jonathan Coachman: Dla WWE Universe to świetna wiadomość. The Young Bucks dość długo byli na szczycie, pora na małą odmianę. Już jesteśmy pewni, że mistrzowie, których jutro poznamy, to będzie całkowite odświeżenie.

Michael Cole: Dla przypomnienia - The Young Bucks byli mistrzami SmackDown przed ponownym złączeniem brandów. Tytuły mistrzowskie mieli od maja. Ciekawe jak ta porażka wpłynie na ich pozycję w hierarchii. Ale dzisiaj też kilka innych arcyciekawych wydarzeń obserwowaliśmy. Sting pokonał Brocka Lesnara odnosząc pierwsze zwycięstwo na PPV od stycznia. Ogółem trzecie w trakcie występów w WWE. Z kolei Finn Balor pokonał inną legendę - Stone Colda Steve'a Austina.

Corey Graves: Panowie, widzieliśmy zapowiedź walk na jutrzejszym Raw is Hardcore. Karta prezentuje się znakomicie, ale przed nami dzisiejszy main event. Po pierwsze - dowiemy się kto jutro zawalczy o WWE Undisputed Championship z Dolphem Zigglerem. Po drugie duża presja spoczywa na Cenie. Chce zrewanżować się Romanowi Reignsowi za porażkę z SummerSlam. Do tego może zostać po raz szesnasty mistrzem świata WWE.

Jonathan Coachman: To są 24 godziny, które totalnie zmieniają krajobraz w WWE. Przez ostatni rok byliśmy świadkiem podziału na brandy, ale Shane McMahon cofnął decyzję wcześniejszego prezesa - Vince'a. Po Raw is Hardcore czeka nas z kolei gala SmackDown i tam dopiero będziemy pewnie świadkami wszelkiej celebracji. Shane uwielbia rywalizację i pokazuje to swoimi decyzjami.

Już wkrótce... King of the Ring!

Odnośnik do Youtube

Największy turniej w historii tego biznesu!

vsfor
Roman Reigns© vs John Cena
Normal Match for WWE Championship

Opis walki: To jest ten moment! Publiczność wyraźnie jest podekscytowana. W końcu zawodnicy ustawiają się do klinczu. Mamy zwarcie w którym obydwaj przez moment miotają się po ringu. Ciężko wypracować przewagę, ale wreszcie Cena wykorzystuje siłę i odpycha oponenta tak, że ten robi fikołka do tyłu! Zdenerwowany Reigns podrywa się i atakuje Cenę serią prawych. Roman rusza by odbić się od lin przed kolejnym atakiem, ale John w porę reaguje odpowiadając Shoulder Blockiem! Pretendent uśmiecha się i siada nad rywalem, by skarcić go kilkoma Punchami w głowę. Wreszcie John podnosi przeciwnika i lekceważąco wyrzuca z ringu... i pokazuje mu "You Can't See Me". Wkurzony Reigns wraca na pole bitwy i powala Cenę Double Leg Takedownem. Mamy brawl w parterze. I to tak agresywny, że obydwaj po chwili wyturlali się z ringu, cały czas obijając swoje twarze. Wreszcie Cena podnosi oponenta i z całej siły Irish Whipem ciska w barykadę. Następnie szarżuje na Johna, ale ten przerzuca go Back Body Dropem nad barykadą, w strefę konferansjerów. Cena resetuje licznik sędziego i wraca po Reignsa. Podnosi go i z całej siły uderza głową o rurę od ringpostu, a po chwili Irish Whipem wysyła prosto na metalowe schodki. Wydaje się, że The Face That Runs the Place zyskał inicjatywę w tym pojedynku. Podnosi przeciwnika i wrzuca z powrotem do kwadratowego pierścienia. Tam przechodzi do powolnego obijania mistrza. Chwyta go i mamy podręcznikowy Fisherman Suplex. Pin: 1... 2... Kick-Out. Cena wie, że w ten sposób nie wygra, ale może przynajmniej lekko prowokować rywala. Podnosi go i mamy Irish Whip, natomiast sam odbija się na Running One-Handed Bulldog. Kolejne przypięcie: 1... 2... Kick-Out. Cena zapina Chin Lock wzmocniony wbitym kolanem w plecy. Chce osłabić Reignsa, lecz ten powoli wstaje. Siłowo rozrywa uchwyt, ale Cena karci go natychmiast Gut Kickiem. John rusza, by odbić się od lin, a Roman niespodziewanie kontruje Tilt-a-Whirl Slamem! To chyba moment na zmianę przebiegu walki! The Big Dog podnosi rywala i częstuje go podbródkowym. Odbija się od lin i mamy Leaping Clothesline! Cena chce poderwać się, lecz ponownie wpada na ten atak. I jeszcze Reigns robi unik przed próbą odpowiedzi przeciwnika, by zwinnie przejść w Samoan Drop! Cena ucieka na krawędź ringu, ale okazuje się, że popełnia błąd. Reigns opuszcza na moment ring, by wymierzyć Drive By! WWE Champion wraca do kwadratowego pierścienia i przymierza się wyraźnie do Superman Punchu. Już chce wyprowadzić cios, ale Cena niespodziewanie w powietrzu przechwytuje go i chce przejść w STF! Roman w porę kontruje odkopując Johna. Jednak po chwili i tak nadziewa się na Springboard Stunner! Pin: 1... 2... Kick-Out! Cena nie przerywa ofensywy. Chwyta rywala i przymierza się do Tornado DDT z narożnika. Roman jednak w porę zablokował akcję i odpowiada Belly to Belly Suplexem o narożnik! Ależ kontra! Pin: 1... 2... Kick-Out. Reigns podnosi przeciwnika i chce wykonać Niagara Bomb. Cena w ostatniej chwili wyprowadza ciosy w głowę oponenta, po czym jeszcze... popisuje się fenomenalnym przejściem w Sunset Flip Powerbomb! Pin: 1... 2... Kick-Out. Cena następną akcję chce wykonać z trzeciej liny. Powoli wspina się na szczyt narożnika i czeka na odpowiedni moment. Chce wyraźnie wykonać Diving Leg Drop... ale Reigns w powietrzu kontruje Spearem!!! Pin: 1... 2... Kick-Out!!! Roman zadał pierwszy, konkretny cios, lecz to na razie za mało. Reigns zarzuca Cenę na szczyt narożnika. The Powerhouse chyba szykuje się do wzmocnionego Samoan Dropu! John jednak odpowiada serią uderzeń z łokcia w głowę. Wyrywa się i sam wynosi Reignsa na barki!!! Super Attitude Adjustment!!! Pin: 1... 2... Kick-Out!!! Cena jest wściekły! Kłóci się z sędzią, po czym wyrzuca Reignsa z ringu. Cena bierze się za rozbieranie obydwóch stołów komentatorskich! Zarówno głównego, jak i hiszpańskich komentatorów. Następnie zarzuca poobijanego Reignsa i wynosi na barki! Mamy ponownie "You Can't See Me!"... ale Reigns kontruje jednak łokciami w głowę! Roman zeskakuje na stół... i mamy Spear z jednego stołu w drugi!!! Rozlegają się chanty "Holy Shit!". Realizator pokazuje powtórki tych akcji, a w międzyczasie Reigns wrzuca Cenę powoli z powrotem do kwadratowego pierścienia. Czeka na odpowiedni moment... i mamy Superman Punch! Ta walka chyba zbliża się ku końcowi! Reigns odbija się od lin... jeszcze raz... ale Cena w ostatniej chwili przeskakuje nad próbą Speara!!! Skąd on ma w sobie siły?! John... John wynosi Romana na barki! AA!!! Nie... nie koniec! On ponownie go wynosi! Ten wzrok! Attitude Adjusment po raz czwarty w tej walce! Pin! 1... 2... 3!!!

Cena! Cena! Cena po raz szesnasty mistrzem świata WWE! Wyrównał rekord Rica Flaira! A jutro... jutro zawalczy z Dolphem Zigglerem o unifikowane, niekwestionowane WWE Undisputed Championship w Ladder Matchu! Co za noc! Wystrzeliło konfetti, a publiczność mimo ogólnego heatu na Johna, tym razem pozwoliła sobie na brawa i okazanie respektu. Ten sposób kończymy ostatnie PPV w 2015 roku. Przed nami dwa wspaniałe odcinki Raw is Hardcore: Golden Night i Old School, a potem największy w dziejach turniej King of the Ring! Do zobaczenia!

TheVillain 
Upper Midcarder

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-04-21, 21:54   

:arrow: zaskakująca wygrana Lashley'a. Myślałem, że Jeff potrzyma jeszcze trochę pas. Tak btw. to pierwszy pas Bobby'ego od ponad, nie prawie ośmiu lat; tak wiem kurwa, czepiam się

:arrow: No proszę, niezłego sku*****na zrobiłeś z Zigglera w jego walce! Hunter padł nieprzytomny - czyli mamy win/win, bo ani jeden nie traci, ani drugi, ten drugi wręcz zyskuje i do tego zgarnia pas. Podoba mi się promocja Dolpha - oby tak dalej

:arrow: Steve na odchodne promuje nową gwiazdę. Podoba mi się u ciebie Finn, przyznam, że nawet rozważałem skopiowanie jego gimmicku pojeba z połową pomalowanej twarzy do siebie. Potem jednak stwierdziłem, że nie będę forumowym Repo Manem... ;)

:arrow: Stinger pokonujący Brocka? What? No powiem Ci, że zaskoczyłeś mnie mocno. Ciekawe co masz dla wyjadacza? Po cichu liczyłem, że nic, no ale ok

:arrow: Na RAW będzie unifikacja IC, US i Hard title? Jak dla mnie słabo - po złączeniu dwóch tygodniówek masz mega wielki roster i uważam, że powinny być dwa pasy w midcardzie... poza tym zostawiasz ten najmniej ciekawy - Hardcore Championship pasuje do twojej fedki, IC ma najlepszą i najbogatszą historię, a tytułowi US brak jakichkolwiek przesłanej do pozostania...

:arrow: KoW wygrali? Ok. Jasiek wyrównujący rekord Rica jakoś po mnie spłynął - pewnie dlatego, że średnio już pamiętam szczegóły feudów u Ciebie (wybacz, ale ostatnie RAW było baaaaardzo dawno temu)... Liczę na długi i godny title run lub szybką porażkę wypromowywującą Dolpha. Albo albo. Inna opcja będzie zła, jaka by nie była..

Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wysłany: 2018-04-21, 22:24   

TheVillain napisał/a:

:arrow: Na RAW będzie unifikacja IC, US i Hard title? Jak dla mnie słabo - po złączeniu dwóch tygodniówek masz mega wielki roster i uważam, że powinny być dwa pasy w midcardzie... poza tym zostawiasz ten najmniej ciekawy - Hardcore Championship pasuje do twojej fedki, IC ma najlepszą i najbogatszą historię, a tytułowi US brak jakichkolwiek przesłanej do pozostania...

Zrobiłem już małą czystkę w rosterze i usunąłem postacie, z których od dawna nie korzystam. Prawdopodobnie storyline'owo po wmce pożegnam kolejne osoby. Alumni można sprawdzić na mojej stronce. Owszem wychodzi mi szeroki roster, ale lubię mieć szeroki wybór. A co do pasów, to wolę rozpisywać storyline'y bez tytułów w tle, a te jednak uważam, że powinny już naprawdę podkreślać kto ma najmocniejsze momentum w danym okresie. Ostatnio miałem ich tak dużo, bo jednak podział na brandy tego wymaga...

feltzz 
Jobber

Wrestler: Bryan|Styles|Michaels
Podziękował: 2
Wysłany: 2018-04-23, 15:23   

Jest i druga część! Warto ją skomentować :wink:

Bobby zwycięża, wolałem jako mistrza Hardcore Jeffa, tak czy siak mamy zmianę posiadacza. Niech i ma ten tytuł, ciekawym jednak jest teraz co z Hardym.

Dolph pokonuje Triple H'a i to w jak widowiskowym stylu! Podoba mi się to jak go promujesz, lubię tego zawodnika a u ciebie w diary odnosi naprawdę fajne sukcesy :)

Steve został podłożony Balorowi, czekać teraz należy na to co z nim, pokonanie Austina to nie byle co.

No i Sting pokonuje Brocka! Bardzo odważne posunięcie, zastanawiam się co z nim teraz. Walka na Wrestlemanii o tytuł? Się zobaczy, tak czy siak nie spodziewałem się zwycięstwa The Crow.

Kings of Wrestling wygrali i na ten moment to tyle, czekać należy po prostu na tygodniówkę, gdzie to zobaczymy czy osiągną sukces.

Jest i Main Event! Cena zwycięża i wyrównuje rekord Flaira - jak najbardziej zasłużenie i cieszę się na to iż dałeś mu wygrać. Czy jednak pokona Zigglera? Myślę, że pójdziesz na całość i to Dolph zostanie Undisputed Championem, jest na co czekać na pewno!

Giero 
Main Eventer
Certyfikowany G

Wysłany: 2018-05-06, 15:16   #199 - RIH: Golden Night

Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania, USA

Raw is Hardcore 14.12.2015: Golden Night

24 godziny po RoadBlock: End of the Line wita nas rozgrzana i gotowa na dzisiejszy wieczór publiczność w Wells Fargo Center. Po intro przypominającym najważniejsze wydarzenia z PPV przenosimy się do komentatorów: Michaela Cole'a, Corey'ego Gravesa i Jonathana Coachmana.

Michael Cole: Co za niedziela za nami, a nie zwalniamy tempa i idziemy dalej! Witajcie na kolejnym Raw is Hardcore, specjalnym epizodzie nazwanym "Golden Night". Nie bez powodu "Golden Night", bowiem dzisiaj wszystkie tytuły mistrzowskie ponownie będą na szali, w tym wyłonimy nowych, niekwestionowanych mistrzów tag team i nową, niekwestionowaną mistrzynię kobiet. Ja nazywam się Michael Cole, a wraz ze mną są Corey Graves i Jonathan Coachman!

Corey Graves: Szykuje się nam naprawdę gorący wieczór na czerwonej gali. Nie mówiąc o tym, że już za tydzień czeka nas maraton z turniejem King of the Ring, a potem... Royal Rumble, które rozpocznie Road to WrestleManię. To super okres dla fanów WWE!

Jonathan Coachman: Warto powiedzieć Panowie co nas dzisiaj czeka. Zobaczymy wielki unifikacyjny pojedynek trzech zawodników. AJ Styles, Bobby Lashley i CM Punk zawalczą o WWE United States Championship. Wraz z dzisiejszym wieczorem w niepamięć odchodzą Hardcore Title i Universal Title.

Corey Graves: Oprócz tego, tak jak wspomniał Michael, dwie walki o niekwestionowane tytuły mistrzowskie. Cody Rhodes i Goldust zmierzą się z Antonio Cesaro i Kassiusem Ohno o WWE World Tag Team Championships! Z kolei Charlotte zawalczy z Bayley i Sashą Banks o WWE Women's Championship.

Jonathan Coachman: Zobaczymy także fenomenalnie zapowiadające się starcie o WWE Cruiserweight Championship. Hideo Itami postawi pas mistrzowski na szali w konfrontacji z Gran Metalikiem!

Michael Cole: No i najważniejsze - walka wieczoru, Ladder Match o WWE Undisputed Championship! Dolph Ziggler kontra John Cena! Obydwaj na RoadBlock wygrali swoje walki, zdobywając odpowiednio World Heavyweight Championship i WWE Championship. Dzisiaj wyłonimy tego jednego... jedynego, najważniejszego mistrza WWE!

Niespodziewanie dzisiejszy wieczór otwiera "Fight". To oznacza, że w drodze na ring jest WWE Intercontinental Champion - Kevin Owens! "The Prizefighter" dumny siebie wkracza do kwadratowego pierścienia i prosi o mikrofon.

Kevin Owens: Witajcie na "Kevin Owens Show"! <Big Cheer> Za nami ostatnia gala PPV w 2015 roku, "RoadBlock: End of the Line" podczas której pokonałem Bray'a Wyatta. Wielu nie dawało mi zbyt dużych szans, w końcu Bray to były World Heavyweight Champion, ale udowodniłem, że Ci którzy mnie nie doceniają są w olbrzymim błędzie. Historię z Wyattem mogę uznać za skończoną, pytanie brzmi teraz: co dalej? Dzisiejsze "Raw is Hardcore" ma podtytuł "Golden Night", a ja jestem jedynym zawodnikiem z mistrzów, który nie jest uwzględniony w karcie walk. Ponownie czuję się zlekceważony przez Shane'a McMahona, ale powoli się ku temu przyzwyczajam. Mi... mi nie przeszkodzi to w realizowaniu ambitnych planów. Widzicie... za półtora tygodnia odbędzie się turniej "King of the Ring". Jest zapowiadany jako największy i najbardziej nieprzewidywalny turniej w historii tego biznesu. Mam zamiar wziąć w nim udział. Wygram i na Royal Rumble zawalczę o WWE Undisputed Champion. Tym samym, przy największej widowni w dziejach dokonam coś, co kiedyś zrobił Ultimate Warrior, będę zarówno Intercontinental Championem jak i głównym mistrzem! W ten sposób rodzą się legendy, a cholera jasna... ja mam w pełni predyspozycje, by stać się jedną z nich. Także jeżeli do tej pory nie przekonałem Was, że jestem naprawdę cholernie dobry... to udowodnię to w najbliższych tygodniach!

Wydaje się, że na tym skończy się przemowa Owensa... ale niespodziewanie słyszymy bicie serca. Wydaje się, że wszyscy wiemy kto nadchodzi. Nie gra jednak muzyka. Gaśnie światło i przy wciąż bijącym sercu... w ringu po chwili pojawia się Finn Balor! Atakuje Running Front Dropkickiem Owensa ku uciesze publiczności! Sięga jeszcze po pas mistrzowski, który Owens opuścił i wymierza mu cios w głowę! Balor z szaleńczym uśmiechem spojrzał na mistrzostwo i pocałował je, po czym rzucił na Kevina. Sam natomiast wspiął się na szczyt narożnika! Coup de Grace!!! Kevin obolały ucieka z ringu przed kolejnymi atakami. A na tej niepomalowanej części twarzy Balora widać, że mocno nakręcił się.

Jonathan Coachman: Finn Balor wczoraj pokonał samego Steve'a Austina i chyba właśnie dowiedzieliśmy się kto jako kolejny jest na jego celowniku. Jeżeli dojdzie do jego walki z Kevinem Owensem o Intercontinental Championship, to możemy spodziewać się wspaniałego starcia.

Corey Graves: Ten atak nie był potrzebny! Jestem pewien, że gdyby Balor wyszedł na ring jak prawdziwy mężczyzna i stanął twarzą w twarz z Owensem, to ten zaakceptowałby jego wyzwanie. Nie cierpię takich zachowań!

Michael Cole: Kevin od kilku tygodni głosi wszem i wobec, że jest jednym z najlepszych, nic dziwnego, że ktoś chciał go wreszcie uciszyć.

Corey Graves: Ale jest mistrzem, ma ku temu brawo do cholery jasnej! Atak Balora to zwykły atak tchórzostwa i próba wyprowadzenia Owensa z równowagi!

Jonathan Coachman: Spokojnie Corey, jestem niemal pewny, że Kevin na pewno jakoś zripostuje ten atak. Ale podświadomie mając w głowie jego potencjalną walkę z Balorem na PPV... to może być naprawdę coś!

Michael Cole: Tymczasem pora na pierwszą walkę! Starcie trzech przyjaciółek, tytuł mistrzowski na szali... Bayley kontra Charlotte kontra Sasha Banks! Kto zakończy rok jako mistrzyni?

Przed pojedynkiem widzimy materiał nagrany na zapleczu, jeszcze przed galą. Widzimy schowane Billie Kay, Peyton Royce i Sashę Banks. Słabo je słychać, ale pojedyncze zdania dochodzą do kamery...

Billie Kay: Razem możemy wywrócić WWE do góry nogami. Jesteś "The Boss", ale nikt Cię nie docenia. Trzeba resztą nauczyć szacunku...

Peyton Royce: Nie musimy się lubić, tu chodzi o deal. Słyszałyśmy na zapleczu pewne plotki odnośnie kobiecej dywizji... my pomożemy Tobie, ty ewentualnie pomożesz nam. Tyle.

Sasha zauważyła, że są podglądane, więc powiedziała reszcie, by odeszły.

vsvs
Bayley vs Charlotte Flair vs Sasha Banks
Triple Threat Match for WWE Women's Championship

Wracamy z powrotem do Wells Fargo Center. Rozlega się "Turn it up", na co publiczność reaguje dużą wrzawą. Bayley stoi przed wielką szansą dzisiejszego wieczora. Będzie mogła zostać mistrzynią kobiet ledwie miesiąc od jej debiutu na Raw. Widać po jej twarzy duże skupienie. Spokojnie wkracza na ring i czeka na przeciwniczki. Pierwsza na stage wychodzi Charlotte Flair. "The Nature Girl" dumnie prezentuje swoje wdzięki, po czym idzie w kierunku kwadratowego pierścienia. Robi jeszcze tradycyjną, efektowną gwiazdę i wkracza na ring. W końcu brzmi "Sky's the limit". Z zaplecza wyłania się Sasha Banks, wygląda na najbardziej wyluzowaną z tej trójki. Zdejmuje okulary i rzuca w publiczność, a w trakcie przejścia po rampie pozwala sobie na mały trash-talk. To może być najlepsza walka w historii kobiecej dywizji, dla przypomnienia - brak dyskwalifikacji, pierwsza zawodniczka, która zyska przypięcie lub poddanie zostaje mistrzynią kobiet.

Opis walki: Ledwo brzmi gong i Charlotte od razu wyprowadza najpierw nokautujący łokieć Bayley, a po chwili atakuje kolanem Sashę. Flair chce wykorzystać od samego początku swoją przewagę fizyczną. Wysyła Irish Whipem Sashę w narożnik i agresywnie szarżuje, lecz ta kontruje kolanami. The Boss dokłada jeszcze Running Bulldog, po którym Charlotte uciekła z ringu. Tymczasem publiczność reaguje wrzawą, bo za plecami Sashy pojawiła się Bayley. Obydwie spojrzały na siebie... i ruszyły na wymianę ciosów! Wydaje się, że z inicjatywą wyjdzie The Huggable One, ale Sasha skarciła ją ciosem z kolana, po czym wyprowadziła maczugę w plecy. Banks rusza, by odbić się od lin... a Bayley wreszcie odpowiada znakomitym Dropkickiem! Bayley podnosi rywalkę i wynosi ją, by wbić z rozbiegu w narożnik. Tam dokłada serię Shoulder Thrustów, po czym ustawia na drugiej linie pod Slingshot Elbow Drop! Pin: 1... 2... przerywa Charlotte w ostatniej chwili! Wyrzuca Banks z ringu, po czym atakuje kopnięciami Bayley. Flair odbija się od lin i mamy Running Big Boot! Pin: 1... 2... Kick-Out. The Queen nie traci czasu i usiłuje zapiąć Figure-Eight Leglock! Bayley jednak w porę ją odkopuje, po czym podrywa się i powala Charlotte Double Leg Takedownem, by wyprowadzić nawałnicę Punchów! Flair wreszcie odpycha przeciwniczkę i wyrywa się spod ataku. Bayley jednak po chwili częstuje ją Open-Handed Chopem. To wyraźnie zdenerwowało Charlotte. Odpowiada serią klasycznych Knife-Edge Chopów, po czym mamy Irish Whip. Bayley robi unik przed atakiem, a w międzyczasie na ring wraca Sasha. Obydwie częstują Charlotte Dropkickiem! Spojrzały na siebie, po czym zdecydowały się na Double Suplex! Najwidoczniej przypomniały sobie, że większość czasu były jednak przyjaciółkami i mogą to wykorzystać. Podnoszą Charlotte i Double Irish Whipem ciskają w narożnik, po czym Bayley wyprowadza Running Shoulder Thrust! Bayley robi fikołka do tyłu, a Sasha ustawia Charlotte na drugiej linie i popisuje się znakomitym Diving Double Knee Drop! W międzyczasie Bayley weszła na szczyt narożnika... i wykonuje fenomenalne Diving Elbow Drop! Przy okazji od razu przypina Charlotte! To nie spodobało się Sashy, która natychmiast przerywa pin i zaczyna kłócić się znowu z Bayley. Zauważają jednak że Charlotte podnosi się i chcą ją zaatakować, lecz ta zrobiła unik i sama odpowiada Double Clotheslinem! Bayley próbuje wstać, lecz inkasuje potężny Spear! Pin: 1... 2... Kick-Out! Bayley ucieka z ringu. Charlotte natomiast skupia się na wstającej Banks. Rusza na Sashę, a ta podciągnęła linę w odpowiednim momencie i pozbyła się Flair z ringu! The Boss bierze rozbieg... i mamy Suicide Dive dla Charlotte! Sasha wraca na ring i powtarza akcję z drugiej strony, tym razem dla Bayley. Banks chce ponowić atak na Flair, lecz ona tym razem wyciągnęła krzesło i z całej siły uderzyła w głowę rywalki!!! Sasha zamroczona pada na matę, a Charlotte czeka na odpowiedni moment i mamy Natural Selection! Pin! 1... 2... w ostatniej chwili przerywa Bayley! Bayley spojrzała na Charlotte i z całej siły wysłała ją w ringpost, ta uderzyła barkiem w rurę od ringu! Bayley podnosi Sashę... i mamy Hug-Plex!!! To chyba koniec! Pin: 1... 2... Kick-Out!!! Bayley nie może w to uwierzyć! Sfrustrowana patrzy na Sashę. Chwyciła ją za podbródek i powoli podnosi, pytając "dlaczego?". Ta uderzyła ją z liścia w twarz! To rozpoczęło brawl między obydwiema zawodniczkami, który przerywa fakt iż Charlotte w międzyczasie weszła na szczyt narożnika! Corkscrew Moonsault na Bayley i Banks! Ale... moment... Billie Kay i Peyton Royce wybiegły z trybun! Tym razem atakują Charlotte! Wczoraj, na RoadBlock za cel obrały Bayley i Sashę! Peyton podnosi Charlotte, a Billie wymierzyła Big Boot! Z kolei Peyton po chwili wykonuje Gory Neckbreaker! Sasha wraca na ring i bije brawo Iconic Duo. Wydaje się, że to nawiązanie do ich rozmowy przed walką. Te jednak atakują także i Banks! Po chwili rzucają się i na Bayley, która próbowała wrócić na ring! Całkowity chaos! Lecz... moment... brzmi... to Asuka! Muzyka Asuki!!! Asuka debiutuje na Raw is Hardcore! Japonka wkracza na ring, robi unik przed atakiem Billie i wyprowadza Hip Attack! Po chwili dokłada też ogłuszający Roundhouse Kick w głowę Peyton! To dosłownie znokautowało Royce! Mamy też Shining Wizard dla Kay! Asuka wyczyściła ring i zadowolona po chwili ponownie udaje się na zaplecze przy dużej wrzawie. W międzyczasie wstała Bayley, która robi unik przed atakiem Charlotte... i mamy Hug-Plex! Pin! 1... 2... 3!!!

Bayley nową mistrzynią! Pewnie inaczej wyobrażała sobie swój triumf, ale szczęśliwa odebrała pas mistrzowski od sędziego. Charlotte i Sasha nie mogą pogodzić się z tym co się stało. Obydwie spojrzały na siebie i widzą uciekające Iconic Duo. Wściekłe zaczęły je atakować! W międzyczasie Bayley wyjęła spod ringu stół i rozłożyła. Sasha chwyciła Peyton za włosy i "przekazała" Charlotte, która wykonała natychmiast Powerbomb w stół! Natomiast Banks najpierw Irish Whipem wysłała Billie w metalowe schody, po czym wykonała Suplex o schodki! 3/4 Four Hoursewomen's stanęły nad Iconic Duo, a po chwili spojrzały na siebie. Bayley ponownie wzniosła pas mistrzowski triumfalnie ku górze i wreszcie mogła przy swojej muzyce świętować z fanami.

Jonathan Coachman: Co za otwarcie tej gali! Ponowny atak Iconic Duo, debiut Asuki, no i wreszcie - Bayley została nową WWE Women's Champion! Raczej w inny sposób chciała pewnie zdobyć mistrzostwo po raz pierwszy, ale najważniejsze są fakty.

Corey Graves: Bayley wyraźnie wyczuła odpowiednią okazję, by przypiąć Charlotte. Ta może być najbardziej wściekła - przeszła długą drogę i wreszcie nie udało się jej sięgnąć po pas mistrzowski. No i... widzieliśmy przed walką rozmowę Billie, Peyton i Sashy. Wygląda na to, że Iconic Duo zagrały Banks lekko na nosie. Ciekawy jestem jak to się skończy.

Michael Cole: Bayley zdobywa mistrzostwo, ale przed nią trudny czas, jeżeli tylko przetrwa najbliższe tygodnie z tytułem. W końcu na Royal Rumble odbędzie się pierwszy w historii kobiecy Royal Rumble Match i na WrestleManii 32, Bayley zmierzy się z zawodniczką, która pokona 29 innych gwiazd. Tymczasem przed nami kolejne starcie, tym razem o WWE Cruiserweight Championship. Hideo Itami postawi pas na szali w starciu z Gran Metalikiem.

Corey Graves: Gran Metalik pokonał samego Rey'a Mysterio, by zostać pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Jest na fali, od kilku tygodni wygrywa swoje walki. To może być najtrudniejsza walka w karierze Hideo Itamiego.

Jonathan Coachman: Wcześniej jednak zobaczymy rozmowę z Dolphem Zigglerem, nowym World Heavyweight Championem i jednocześnie zawodnikiem, który może zostać dzisiaj WWE Undisputed Championem.

Rozmowa przeprowadzona w formie exclusive interview po gali...

Renee Young: Wraz ze mną jest Dolph Ziggler, Dolph gratuluję wspaniałej wygranej z Triple H'em. Zdobyłeś po raz trzeci w karierze World Heavyweight Championship. Jednak jutro... skończy się Twoje panowanie, ale być może zostaniesz WWE Undisputed Championem. Powiedz, co aktualnie czujesz?

Dolph Ziggler: Nikt nie powiedział, że życie będzie łatwe, prawda? Dzisiaj rozpocząłem mały maraton, ale nie narzekam, bo mogę przejść do historii. Mam okazję, by w ciągu 24 godzin odnieść zwycięstwa zarówno nad Triple H'em, jak i nad Johnem Ceną. Największymi gwiazdami tego biznesu ostatniej dekady! Jeżeli to zrobię... jeżeli stanę się niekwestionowanym mistrzem, to nikt nie będzie mógł już zakwestionować moich umiejętności. W końcu będę mógł stać się naprawdę główną gwiazdą WWE, po tylu latach! I wiesz co Renee... jutrzejsza walka z Ceną odbędzie się w ramach Ladder Matchu. Już nie mogę się doczekać, bo ten pojedynek będzie cholernym klasykiem, o którym wszyscy będą mówić w ciągu najbliższych kilku lat! Jeżeli zrealizuję swój plan... jutro pozwolę sobie na naprawdę huczną celebrację.

Ziggler mrugnął okiem do Renee i odszedł.

Zostajemy na zapleczu, tym razem zaglądamy do szatni zrozpaczonej Charlotte Flair. Do środka wchodzi Stephanie McMahon, która próbuje ją pocieszyć.

Stephanie McMahon: Charlotte... Charlotte, spokojnie. Wiem jak bardzo zależało Ci na zwycięstwie. Przez ostatnie tygodnie w głowie miałaś tylko zdobycie tytułu mistrzowskiego...

Charlotte Flair: Dopadnę Billie i Peyton... dopadnę też Sashę! Wyzwolę swoją wściekłość na całej dywizji!

Stephanie McMahon: Uspokój się... wiem, że dotknęła Cię nie sprawiedliwość. Ale wiesz co? W tej chwili zasługujesz, by zostać główną pretendentką do WWE Women's Championship i jako Generalna Manager Dywizji Kobiet gwarantuję Ci... że otrzymasz title shota. Zmierzysz się z Bayley podczas czwartego, finałowego dnia turnieju King of the Ring. A co więcej... za tydzień na Raw is Hardcore zawalczysz z Billie i Peyton. Będzie to tag team match i będziesz mogła wybrać dowolną partnerkę. Spróbuj się uspokoić i skoncentruj się na tym, co Cię czeka okej?

Charlotte pokiwała głową i otarła łzę, po czym podziękowała Stephanie.

vsfor
Hideo Itami© vs Gran Metalik
Normal Match for WWE Cruiserweight Championship

Wracamy po chwili przerwy, a muzyka Gran Metalika oznacza iż pora na walkę o WWE Cruiserweight Championship. Luchador efektownie wskakuje na ring i czeka na swojego przeciwnika... w odpowiedzi brzmi "Tokiwata". W drodze na ring jeden z najbardziej dominujących mistrzów NXT w historii i aktualny Cruiserweight Champion - Hideo Itami! To będzie starcie strong style'u i techniki z efektownymi lotami i szybkością. Dwa zupełnie inne style... ciekawe kto wyjdzie zwycięsko.

Opis walki: Oficjalna zapowiedź za nami, światła wróciły do normalności, pora zatem na gong i początek tej walki! Na starcie Panowie próbują wyczuć wzajemne zamiary. Nie ruszają jednak na klincz. Itami próbuje wyprowadzić Low Kick, lecz Metalik robi unik i odpowiada serią ciosów z łokcia. Irish Whip, ale odwrócony przez Japończyka. Meksykanin wykorzystuje liny i od razu popisuje się znakomitym Springboard Moonsaultem! Itami chce wstać, jednak nadziewa się jeszcze na Front Dropkick, po którym ucieka z ringu. Pierwsza wymiana ciosów na korzyść pretendenta, który zachęca publiczność do wzmocnionego wsparcia. Hideo wraca na apron i odpowiada poprzez Enzuigiri, widząc szarżującego rywala. Po chwili mamy też Springboard Clothesline! Itami nie traci czasu, tylko podnosi przeciwnika i kontynuuje ofensywę poprzez kolana w korpus. Dokłada także Spin Kick. Rusza, by odbić się od lin... a Metalik odpowiada znakomitym Japanese Arm Dragiem. Powtarza akcję, po czym chwyta rękę oponenta, wyprowadza Open-Handed Chop na klatkę piersiową i popisuje się świetnym Tornado DDT od narożnika! Pin! 1... 2... Kick-Out. Pierwsza próba przypięcia nieudana, ale na razie Metalik ma nieznaczną przewagę w tej walce. Podnosi Itamiego i częstuje go serią Low Kicków. Wyprowadza także Discus Elbow Smash. Gran Metalik przymierza się do akcji w stylu Springboard Handspring, ale Itami kontruje Dropkickiem w tył głowy!!! To chyba punkt kulminacyjny tego pojedynku! Pin: 1... 2... Kick-Out. Japończyk podnosi rywala i z całej siły Irish Whipem wysyła go w narożnik tak, że ten uderza zarówno plecami jak i głową. Do tego mamy wspaniały Tiger Suplex! Pin: 1... 2... Kick-Out! Itami... zapina Crossface! Omoplata Crossface! Metalik walczy z bólem i jednocześnie stara się dotrzeć do lin. W końcu Meksykanin chwycił dolny sznur. Luchador z trudem wstaje, ale kontruje kopnięciem widząc szarżującego rywala. Jeszcze robi unik przed ciosem i wykonuje fenomenalne Corkscrew Crossbody! Metalik nie traci czasu, tylko zwinnie wspina się na szczyt narożnika... i mamy Ropewalk Springboard Missile Dropkick! Itami podnosi się po chwili za pomocą lin, ale Metalik i tak wyrzuca go z ringu Clotheslinem. Luchador bierze rozbieg, efektownie wskakuje na narożnik, odbijając się od liny... i mamy Suicide Senton na Itamim! Metalik wrzuca szybko oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia, ale sam ponownie wspina się na trzecią linę. Czeka na odpowiedni moment i mamy Ropewalk Springboard Elbow Drop! Pin: 1... 2... Kick-Out! Luchador podnosi przeciwnika i wymierzył mu mocny Open-Handed Chop. Chwyta rękę w Wrist Lock i przymierza się do kolejnej akcji w stylu Ropewalk Springboard... ale Itami w porę zrzucił go z liny! Japończyk jeszcze wykorzystuje położenie rywala, by wyprowadzić Shining Wizard! Pin: 1... 2... Kick-Out! Hideo podnosi szybko Gran Metalika i odpycha do narożnika. Tam częstuje oponenta serią Roundhouse Kicków w klatkę piersiową, po czym bierze rozbieg przez cały ring i mamy Running Missile Dropkick! Hideo ponownie robi sobie miejsce na szarżę i chce powtórzyć akcję... ale Metalik w porę zrobił unik i ten trafia jedynie w ringpost! Meksykanin za to odpowiedział po chwili Superkickiem, by następnie odbić się od lin i dołożyć efektowne Reverse Frankensteiner DDT!!! Pin: 1... 2... Kick-Out! Gran Metalik przymierza się tym razem do akcji wysokiego ryzyka. Wspina się na szczyt narożnika… i chce wykonać Frog Splash, ale Itami w porę zrobił unik! Japończyk momentalnie jeszcze wynosi oponenta na barki! Zapowiada się Go To Sleep… ale Metalik jednak zdołał skontrować serią ciosów z łokcia. Wyprowadza jeszcze Spinning Heel Kick… i mamy Metalik Driver! Pin! 1… 2… 3!!!

Olbrzymi sukces Gran Metalika! Publiczność zareagowała dużą wrzawą na jego wygraną. Luchador szczęśliwy odbiera pas mistrzowski od sędziego i triumfalnie wznosi ku górze.

Corey Graves: Stało się! Gran Metalik nowym WWE Cruiserweight Championem! Swoją drogą to trochę znamienne, że po powrocie tego tytułu mistrzowskiego, większość z posiadających go to luchadorzy.

Jonathan Coachman: Lucha Libre rządzi w wadze średniej, ale mnie zaskoczyła wyjątkowo przeciętna dyspozycja Hideo Itamiego. Zwykle dominował w ringu, pokazywał swój strong style i znakomite akcje submission. Tym razem trochę za mało tego zobaczyliśmy w jego wykonaniu.

Michael Cole: Gran Metalik to wykorzystał i znakomicie rozpracował Itamiego. Itami rządził jako WWE Cruiserweight Champion od października, gdy na No Mercy pokonał Kalisto. Pewnie sam spodziewał się dłuższego panowania. Tymczasem Panowie... przed nami walka o WWE Tag Team Championships! Jednak wcześniej... specjalne ogłoszenie Shane'a McMahona.

Zanim jednak przejdziemy do kolejnej walki, przenosimy się do biura Shane'a McMahona. Prezes WWE ma coś do powiedzenia.

Shane McMahon: Philadelphia! <Big Cheer> Mam nadzieję, że świetnie się bawicie! Wielokrotnie podkreślałem w ostatnich dniach, że to gorący okres dla WWE. Dzisiaj unifikacje tytułów mistrzowskich, za tydzień odcinek Old Schoolowy i turniej King of the Ring... ale właśnie usłyszycie decyzję, po której nadchodząca Road to WrestleMania stanie się ważniejsza niż kiedykolwiek. Widzicie... nigdy WWE nie miało tak bogatego rosteru jak teraz. To samo dotyczy się dywizji tag team. Stąd moja decyzja, by zorganizować kolejny turniej - Dusty Rhodes Tag Team Classic, który rozpocznie się już na początku stycznia, potrwa przez kilka tygodni na galach Raw is Hardcore, a finaliści... zawalczą o tytuły mistrzowskie na WrestleManii 32! Do walki stanie szesnaście tag teamów... wygrają najlepsi. Wkrótce poznacie drabinkę turniejową. To będzie ostra bitwa... mam nadzieję, że idea się Wam spodoba i kto wie... może wkrótce powstaną także kolejne turnieje. Zobaczymy, życzę wszystkim tag teamom powodzenia i niech dadzą z siebie absolutnie wszystko!

Wracamy do Wells Fargo Center i niespodziewanie brzmi "I Came to play"! To muzyka The Miza! "A-Lister" wychodzi na stage przy zaskakująco sporej wrzawie. Na galach WWE nie był widziany blisko dwa miesiące. Na razie spokojnie wkracza na ring i prosi o mikrofon.

The Miz: Brzmi tak... jakby ktoś tęsknił za mną! <Big Cheer> Naprawdę wzruszyła mnie Wasza reakcja... ale pora, byście się zamknęli, bo coś mam do powiedzenia! Jeżeli ktoś przypadkowo zapomniał, to nazywam się The Miz! Ostatnie tygodnie spędziłem na planie kolejnego filmu, ale wróciłem! A WWE... jak to WWE, przechodzi kolejne, duże zmiany. Nadchodzi najgorętszy okres w historii dla tej organizacji - turnieje King of the Ring, Dusty Rhodes Tag Team Classic, Royal Rumble, Road to WrestleMania, sama WrestleMania zapowiadająca się na największe show w historii tego biznesu... i po prostu nie mogło mnie zabraknąć! Jednak od kilku miesięcy The Miz nie jest doceniany w należyty sposób. Ja, zawodnik, który powinien main eventować gale PPV, byłem niejednokrotnie odstawiany na bok! Nie będę tego więcej tolerował! Chcę w końcu być traktowany poważnie, chcę w końcu być traktowany jak prawdziwa gwiazda i twarz tej federacji!

Odpowiada mu... muzyka... The Velveteen Dreama!!! Publiczność jest w szoku, powiem ten wychodzi na stage w charakterystycznym stylu. Młody zawodnik staje na środku i patrzy na ring, gdzie widzi zaskoczonego, ale i lekko rozbawionego Miza.

The Velveteen Dream: Jako że mam trochę więcej kultury niż ten człowiek w ringu... to pozwolę sobie, że przedstawię się Wam. Nazywam się The Velveteen Dream! I przed Wami... stoi człowiek, który ma w głowie tylko jedno: realizowanie swoich największych pragnień. Wiesz jaki jest Twój problem Miz? Powinieneś wyluzować się. Powinieneś przestać się tak spinać. Możesz krzyczeć wszem i wobec, ile to lat temu main eventowałeś WrestleManię, kiedy to byłeś WWE Championem... ale to przeszłość. Ty... jesteś przeszłością! A przed Wami wszystkimi... stoi właśnie przyszłość tego biznesu!

The Miz: Słuchaj Velvet... nie wiem w ogóle kto pozwolił Ci wyjść z zaplecza, ale Twoje miejsce jest dalej w Performance Center albo co najwyżej na galach NXT, więc pozwól prawdziwym gwiazdom, by skupiały na sobie uwagę publiczności! <Heat>

The Velveteen Dream: Velveteen... The Velveteen Dream! I jestem tutaj, by takim jak Ty udrzeć nosa i by wszyscy zapamiętali moje imię! Ale spokojnie... jest dużo czasu przed nami. Jeszcze spokojnie będę mógł pracować nad Tobą. A gdy będziesz gotów... przyjdzie czas naszej konfrontacji. <Cheer> I wtedy, w ostateczności siłą spowoduję, że wymówisz moje imię... imię zwycięzcy.

The Miz: To brzmi jak wyzwanie, ale nie mam czasu zawracać sobie głowy takimi gówniarzami! Jeżeli jeszcze raz przerwiesz moją przemowę, albo spotkam Cię w ringu... nie będę tak łaskawy i tym razem przywalę Ci w Twoją pedalską buźkę!

Dream wygląda już na mocno zdenerwowanego, a sama publiczność zareagowała jęknięciem na ostatnie słowa Miza. Velveteen zdejmuje kamizelkę i chce już wkroczyć na ring... ale w ostatniej chwili opamiętał się. Zaczął się cofać... i wysłał całusa Mizowi, lekko go prowokując. Następnie ponownie zabrzmiała muzyka Dreama. Nowy, arcyciekawy nabytek na Raw is Hardcore!

Tymczasem jeszcze dzisiaj w ringu pojawi się Paul Heyman, który skomentuje porażkę Brocka Lesnara z Stingiem na RoadBlock: End of the Line.

vsfor
Cody Rhodes&Goldust w/Brandi Rhodes vs Antonio Cesaro&Kassius Ohno
Normal Tag Team Match for WWE Tag Team Championships

Opis walki: Wracamy na ring, gdzie trwa już prezentacja przed kolejnym starciem. Sędzia pokazuje wszystkim stawkę walki, po czym Cody i Cesaro decydują, że zaczną walkę. Zawodnicy ustawiają się do zwarcia i mamy klincz z którego momentalnie to Szwajcar wychodzi zwycięsko. Zapina klasyczny boczny Headlock, po czym mamy Takedown sprowadzający Rhodesa do parteru. Tam Dashing kontruje poprzez Headscissors i próbuje trzymać uchwyt. Antonio jednak popisuje się fenomenalnymi umiejętnościami, stając niemal na głowie i Kip-Upem wyrywa się z uchwytu. Chce jeszcze wykonać Double Foot Stomp z miejsca, ale Cody ucieka przed atakiem i sam odpowiada Schoolboy Pinem: 1... 2... Kick-Out. Obydwaj podrywają się, lecz to Cesaro w porę wyprowadza charakterystyczny European Uppercut. Antonio bierze rozbieg, odbija się od lin... a Cody odpowiada Dropkickiem! Podręcznikowo wykonany atak! Pin: 1... 2... Kick-Out i zmiana w The Rhodes Dynasty. Goldust przechwytuje oponenta w Wrist Locku, po czym zwinnie przechodzi w Russian Legsweep. Pin: 1... 2... Kick-Out. Goldust zapina Chin Lock wzmocniony kolanem w plecy. Cesaro powoli podnosi się i siłowo rozrywa uchwyt. Następnie odpycha przeciwnika, robi unik przed atakiem Goldusta i odpowiada Springboard European Uppercutem! Nie przypina jednak. Chwyta rękę rywala, by przeciągnąć go do swojego narożnika, gdzie robi zmianę z Ohno. Cesaro popisuje się tym razem skutecznym Double Foot Stompem, natomiast Kassius dokłada Running Senton! Pin: 1... 2... Kick-Out. Ohno podnosi oponenta i przepycha do ringpostu. Zaczyna serię Shoulder Thrustów, którą przerywa zmiana z Cesaro. Ohno wzmacnia Running European Uppercut Szwajcar, wysyłając go Irish Whipem na Goldusta. Sam KO po chwili dokłada Running Shoulder Thrust. Mamy jeszcze Snapmare sprowadzający Dustina do parteru, natomiast Cesaro bierze rozbieg i mamy Sliding European Uppercut w tył pleców. Pin: 1... 2... Kick-Out. Szwajcar powoli podnosi rywala, który próbuje już uciec do swojego narożnika. Antonio jednak chwyta go za rękę i nie daje takiej możliwości. Sam Szwajcarski Superman przechodzi zwinnie z Arm Trapu... w Gutwrench Suplex! Pin: 1... 2... Kick-Out. Kolejna zmiana w Kings of Wrestling. Cesaro tym razem ustawia Goldusta pod Atomic Drop, natomiast Ohno dokłada Running Big Boot! Pin: 1... 2... Kick-Out. Ohno podnosi Goldusta, a ten wreszcie kontruje Jawbreakerem i rzuca się, by zrobić zmianę z Codym. On nie traci czasu, tylko natychmiast popisuje się Springboard Missile Dropkickiem na Kassiusie! Z łokcia atakuje jeszcze Antonio będącego przy narożniku, po czym robi unik przed uderzeniem Ohno i odpowiada wspaniałym Beautiful Disaster Kickiem! Pin: 1... 2... Kick-Out! Cody od razu przymierza się do Cross Rhodes! Ohno jednak wykorzystuje przewagę w budowie ciała i odpowiada ciosem z kolana w głowę! Jeszcze dokłada ogłuszający Discus Elbow Smash! Rhodes zamroczony pada na drugą linę, a Ohno bierze rozbieg i mamy Leapfrog Body Guillotine! Cody próbuje wstać po tej akcji, lecz wpada na nokautujący Discus Big Boot! Pin: 1... 2... Kick-Out. Ohno podnosi Rhodesa... a ten wyprowadza niespodziewanie mocny podbródkowy! Cody blokuje kolejną próbę ataku Kassiusa i dokłada serię ciosów z łokcia. Wreszcie wyprowadza charakterystyczny Bionic Elbow! Zmiana z Goldustem. Cody przytrzymuje Ohno pod Russian Legsweep, a Goldust wyprowadza Diving Double Axe Handle w głowę! Pin: 1... 2... Kick-Out. Kolejna zmiana w The Rhodes Dynasty. Ale tym razem... Cody przymierza się... do fenomenalnego Moonsaultu! Pin! 1... 2... Cesaro nie wytrzymał i przerwał przypięcie! To zdenerwowało Goldusta. Mamy brawl na środku ringu! Ohno wreszcie wyrzucił Goldusta z ringu Clotheslinem! Cesaro wyrzuca Cody'ego... prosto na Very European Uppercut! Natomiast Ohno dokłada... Jumping Piledriver! To chyba koniec! Jeszcze Cesaro wykonuje Suicide Dive na Golduście, a Ohno przypina Rhodesa! 1... 2... 3!!!

Stało się! Cesaro po raz pierwszy w karierze sięga po tytuły tag team i to z najlepszym przyjacielem - Kassiusem Ohno! Szczęśliwi odbierają pasy mistrzowskie, a tymczasem Cody poza ringiem wyraźnie odepchnął Goldusta. Dustin chciał coś mu wytłumaczyć, ale ten chwycił Brandi za rękę i szybko udają się na zaplecze. Atmosfera zrobiła się gorąca! Ale ważne, że mamy w końcu nowych mistrzów!

Jonathan Coachman: Stało się! Cesaro i Ohno zrealizowali swoje marzenie jeszcze z czasów występów na scenach niezależnych! Są mistrzami WWE! Co za walka i wielka szkoda braci Rhodes.

Corey Graves: Szczególnie po Codym widać jest frustrację. Może zostanie uspokojony na zapleczu, ale na pewno zależało mu na zwycięstwie.

Michael Cole: Jest jeszcze nadzieja dla braci Rhodes. W końcu niedługo startuje... Dusty Rhodes Tag Team Classic! Wyobrażacie sobie jaka to byłaby historia, gdyby Cody i Goldust wygrali w tym turnieju?!

Corey Graves: O tak, ale warto podkreślić, że Dusty Rhodes Tag Team Classic to wspaniała inicjatywa Shane'a McMahona. Zwycięzcy zawalczą z mistrzami na WrestleManii 32, więc Cesaro i Ohno muszą bacznie obserwować rywalizację, jeżeli przetrwają z tytułami te kilka najbliższych miesięcy.

Jonathan Coachman: W Dusty Rhodes Tag Team Classic zobaczymy także kilka nowych tag teamów, więc będzie to okazja na parę arcyciekawych debiutów na Raw is Hardcore!

Michael Cole: Tymczasem przed nami wywiad z Paulem Heymanem odnośnie ostatniej walki Brocka Lesnara. Nieco później - kolejna walka unifikacyjna, o WWE United States Championship! AJ Styles kontra Bobby Lashley kontra CM Punk! Zostańcie z nami, to niezwykle gorący wieczór!

King of the Ring 2015

Największy turniej w dziejach wrestlingu już wkrótce!

Wracamy po chwili przerwy na ring, gdzie rzeczywiście z mikrofonami w rękach czekają już Renee Young i Paul Heyman.

Renee Young: Panie i Panowie - co za wieczór! Trwa Raw is Hardcore: Golden Night, z kolei 24 godziny temu byliśmy świadkami gali RoadBlock: End of the Line. Wraz ze mną jest adwokat "Bestii" Brocka Lesnara, który wczoraj... przegrał z legendą WCW - Stingiem. Paul... jak Brock zniósł wczorajszą porażkę?

Paul Heyman: Poważnie Renee? Zadajesz takie pytanie komuś, kto kieruje jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy sportów walki na świecie? Pytasz o coś takiego adwokata człowieka, który osiągnął niemal wszystko w WWE i był na szczycie UFC? Z całym szacunkiem... ale Brock jest profesjonalistą. Uwielbia wygrywać. Jeszcze bardziej uwielbia, gdy może komuś skopać dupsko. To racja... to zaledwie druga porażka Brocka na galach PPV w 2015 roku. Ale jemu też przydaje się coś takiego. Może zrozumieć co źle zrobił, poprawić to i wrócić dwa razy silniejszy. Już ostatnio gdy był World Heavyweight Championem ciężko było go zatrzymać. Pomyśl sobie zatem co Brock będzie w stanie wrócić po powrocie.

Renee Young: Rozmawialiście o dacie jego ewentualnej, kolejnej walki? Rozważaliście to już w ogóle?

Paul Heyman: Brock jest w dobrej formie fizycznej i chce dać z siebie tak dużo, ile może w najbliższych miesiącach. Zobaczycie go pewnie w turnieju King of the Ring. Być może zobaczycie go na Royal Rumble. Na pewno zależy mu na ważnej walce na WrestleManii 32, bo będzie to gala z największą frekwencją w historii i bez Brocka... to nie będzie to samo.

Renee Young: To pytanie brzmi... z kim w takim razie Lesnar może stoczyć kolejną walkę?

Paul Heyman: Jest kilka opcji. W ostatnich miesiącach z takimi zawodnikami jak AJ Styles, Bray Wyatt, Chris Jericho, Kevin Owens czy Triple H. Raczej niemal na pewno uważam za skończony rozdział z Hunterem. Lesnar przegrał co prawda ostatnie walki, ale wiemy w jakich okolicznościach, a do tego kiedyś już rywalizowali ze sobą i Brock zwyciężał. Myślę, że czas na jakieś nowe nazwiska na liście, a w tej chwili roster WWE jest naprawdę szeroki i ciekawy.

Renee Young: Panie i Panowie... wiemy zatem, że zobaczymy Brocka półtora tygodnia w trakcie turnieju King of the Ring, zawalczy także na styczniowej gali Royal Rumble. To będą zatem niezwykle intensywne tygodnie dla "Bestii". Dziękuję za rozmowę Paul!

vsvsfor
AJ Styles© vs Bobby Lashley vs CM Punk
Triple Threat Match for WWE United States Championship

Wracamy po krótkiej przerwie i rozlega się muzyka Bobby'ego Lashley'a, który powoli wychodzi na stage. To oznacza iż przed nami co-main event dzisiejszego RIH. Lashley pozuje, a wokół wybucha pirotechnika. Wreszcie "Dominator" wkracza na ring i czeka na rywali. W odpowiedzi brzmi "Look in my eyes...", na co publiczność reaguje wielką wrzawą! Na ring zmierza nikt inny jak "Best in the World" - CM Punk! Brooks bardzo pewny siebie wchodzi na pole bitwy i wymienia spojrzenia z Lashley'em. W końcu pora na mistrza. AJ Styles powoli wyłania się z zaplecza i dumnie prezentuje pas mistrzowski. Wchodzi do kwadratowego pierścienia, wręcza mistrzostwo sędziemu, a ten po chwili daje znak na rozpoczęcie walki.

Opis walki: Ledwo zabrzmiał gong i Lashley od razu agresywnie Double Leg Takedownem ruszył na Stylesa! Chciał zasypać go serią Punchów, ale niespodziewanie Punk wyprowadził mu cios z kolana w bok, po czym podniósł go. Czyżby miała się nawiązać koalicja między AJ'em i Punkiem? Na razie mamy Double Irish Whip... i Double Dropkick! Jeszcze Double Clotheslinem wyrzucają Bobby'ego z ringu! Lashley staje na nogach, ale zaraz wpada na Suicide Dive od Punka. Następnie AJ jeszcze dokłada Springboard Forearm Smash poza ring! Wydaje się, że Lashley na razie jest wystarczająco ogłuszony... a Punk w międzyczasie wyciągnął krzesło spod ringu, którym znienacka mocno przyłożył AJ'owi w głowę! The Phenomenal One zamroczony chwieje się. Punk wrzuca go z powrotem do kwadratowego pierścienia. Sam też wrzuca krzesło, na które po chwili wykonuje Float-Over DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out. Punk chce wynieść AJ'a na barki... ale na ring ponownie wkracza Lashley, który wymierzył Spear Punkowi!!! Ależ atak! Przypięcie: 1... 2... Kick-Out! Zdenerwowany Bobby podnosi CM Punka i zarzuca go do narożnika. Tam wyprowadza serię Shoulder Thrustów. Następnie bierze rozbieg na kolejny atak... lecz Punk niespodziewanie kontruje kopnięciem z wyskoku. Jeszcze Brooks dokłada Roundhouse Kick, po którym przechodzi w Schoolboy Pin! 1... 2... Kick-Out. Obydwaj odrywają się i Lashley odpowiada Back Body Dropem! Dominator nie przerywa ofensywy, tylko przechodzi do German Suplexu! Pin: 1... 2... Kick-Out. Bobby zarzuca oponenta na szczyt narożnika. Wymierzył serię ciosów i przymierza się do Superplexu z trzeciej liny. Podrywa się także AJ Styles, który chwyta Lashley'ego od dołu. Mamy Powerbomb połączony z Superplexem! AJ przypina najpierw Punka! 1... 2... Kick-Out! Po chwili Lashley'a, ale także kick-out po two count. Styles wyrzuca z ringu Punka, po czym próbuje zapiąć Calf Killer na Bobbym. Ten jednak chwycił go za głowę i kilka razy trzepnął o matę. Obydwaj podnoszą się i Bobby przechwytuje rywala, by z rozpędu rzucić go w narożnik! Lashley bierze rozbieg na kolejny atak... ale niespodziewanie Punk wyprowadza mu Springboard Clothesline! Lashley zdezorientowany ucieka w corner, gdzie inkasuje Step-Up High Knee, po czym Punk jeszcze dokłada Running Bulldog. Brooks robi unik przed atakiem AJ'a i przechodzi zwinnie z Arm Trapu w Swinging Neckbreaker. CM Punk wspina się na trzecią linę. Sygnalizuje chęć wykonania Diving Elbow Dropu... ale Lashley zdołał się poderwać i popisuje się znakomitym Avalanche Belly to Belly Suplexem!!! Ależ akcja! Pin: 1... 2... Styles!!! Styles wykonał 450 Splash na obydwóch rywalach! Jeszcze natychmiast podnosi Bobby'ego i przechodzi do wykonania Styles Clashu! Pin: 1... 2... Kick-Out!!! AJ nie może w to uwierzyć! Właśnie mógł zakończyć ten pojedynek. Podnosi powoli Lashley'a i wyprowadza jeden łokieć, drugi, Spinning Backfist, Low Kick, przymierza się do Discus Lariatu... lecz Bobby niespodziewanie blokuje cios i odpowiada ogłuszającym Headbuttem. Jeszcze wykonuje Thrust Spinebuster! Lashley zdecydowanie nakręcił się... lecz znienacka Punk wyprowadził mu Legsweep Kick. Dodatkowo zwinnie przechodzi do zapięcia Anaconda Vise. Tymczasem AJ zapina Calf Killer na nogę Bobby'ego! Podwójny submission! Co się wydarzy? Bobby... odklepuje!!! Ale... wiadomo, że nie może być dwóch zwycięzców. Punk zaczął się kłócić z AJ'em, a sędzia dostał jakiś sygnał od ring announcera, po czym mamy ogłoszenie...

Greg Hamilton: Panie i Panowie... zgodnie z decydują Chairmana WWE - Shane'a McMahona pojedynek będzie kontynuowany. Jednak już bez Bobby'ego Lashley'a, a jako jeden na jednego... w No DQ Matchu!

Zabrzmiał gong, a Punk niespodziewanie zaatakował kolanem AJ'a w plecy! Do tego natychmiast wynosi go na barki! Go To Sleep!!! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Co tu się dzieje! Sfrustrowany Punk podnosi rywala i wyprowadził mu Spin Kick. Rusza, by odbić się od lin... ale AJ poderwał się na Jumping Forearm Smash! To chyba jakiś podskok adrenaliny! The Phenomenal One wynosi oponenta na Torture Rack... by przejść zwinnie w Wheelbarrow Facebuster! Pin! 1... 2... Kick-Out... ale jednocześnie Styles od razu przymierza się do Styles Clash! Punk jednak w porę... wyprowadził Low Blow!!! To legalne! Wynosi AJ'a ponownie na barki! GTS kolejne!!! Tym razem to chyba koniec! Pin: 1... 2... 3!

Punk z dużą satysfakcją w oczach spojrzał na obolałego Stylesa, po czym odebrał pas mistrzowski od sędziego i triumfalnie wzniósł ku górze. Zebrał przy tym dużą porcję buczenia, ale nie przejmuje się tym.

Jonathan Coachman: CM Punk kolejnym Gran Slam Championem! Miał już pasy tag team, tytuł Interkontynental, główne pasy, ale nie miał jeszcze mistrzostwa Stanów Zjednoczonych.

Corey Graves: Może i dorobek Punka rzeczywiście jest imponujący... ale sposób w jaki zdobył U.S. Championship jest obrzydliwy. Mógł się wstrzymać od tego Low Blow.

Michael Cole: Myślę, że AJ tak łatwo tego nie odpuści. Ewentualny pojedynek jeden na jeden zapowiada się niezwykle ciekawie, za tydzień zobaczymy czy Styles coś zrobi w tym kierunku. Tymczasem Panowie... przed nami walka wieczoru! Dolph Ziggler kontra John Cena w Ladder Matchu! To może być bajeczny pojedynek, z olbrzymią stawką na szali.

Za tydzień specjalny epizod Raw is Hardcore...

Old School Raw!
Ostatni epizod Old School

vsfor
Dolph Ziggler vs John Cena
Ladder Match for WWE Undisputed Championship

"Here to show the world..." rozlega się donośnie z głośników, a na stage wybiega Dolph Ziggler. "Show-off" charakterystycznie pozuje, po czym nakręcony wchodzi na ring. Pokazuje, że jest gotowy na pojedynek i jednocześnie spogląda do góry, gdzie wisi pas mistrzowski. Wreszcie brzmi theme song Johna Ceny. Wychodzi powoli na stage i zdejmuje koszulkę. Spogląda wokół na trybuny i skoncentrowany wbiega do kwadratowego pierścienia. Konferansjer oficjalnie zapowiada main event, po czym można przejść do gongu!

Opis walki: Obydwaj od razu wściekle ruszyli na siebie i wymiana ciosów! Wydaje się, że Cena wyjdzie zwycięsko z tego brawlu, ale Ziggler zdołał wyprowadzić cios z kolana w brzuch, po czym dokłada jeszcze Headbutt i cios z łokcia w głowę. Show-Off rusza, by odbić się od lin... a Cena odpowiada Lariatem! The Face that runs the place podnosi oponenta i przerzuca do narożnika i tam kontynuuje atak. Mamy Irish Whip z całej siły w przeciwległy corner. Ziggler odbija się plecami... ale i zdołał odpowiedzieć Leaping Clotheslinem. Obolały Dolph próbuje przejąć kontrolę nad walką. Atakuje kopnięciami przeciwnika, po czym przechodzi do serii Elbow Dropów. Mamy wreszcie charakterystyczny taunt... i Jumping Elbow Drop! Ziggler czeka aż Cena podniesie się za pomocą lin... i rzuca się na niego, by wyrzucić go z kwadratowego pierścienia. Sam przy okazji także wylatuje, więc walka przenosi się poza legalne pole bitwy. Tam Dolph podnosi rywala i z całej siły Irish Whipem ciska w metalowe schodki. Bierze jeszcze rozbieg i wbija się w Cenę Dropkickiem! Ziggler po raz pierwszy rusza po drabinę. Wrzuca ją na ring... ale nie po to, by ustawić i wejść po pas mistrzowski. Wręcz przeciwnie. Opiera drabinę w narożniku, na drugiej linie. Chwycił po chwili Cenę i wrzucił go na ring... gdzie ustawił na katapultę w drabinę! John oberwał z całej siły w głowę! Wydaje się, że przy okazji nieco zaczął też krwawić przy okazji. Ale to nie wszystko. Ziggler ustawił drabinę opartą o narożnik. Kładzie na niej Cenę i przymierza się do Stinger Splashu... lecz tym razem to John zrobił unik! Dolph uderzył o przedmiot, a sam jeszcze nadziewa się od Ceny... na Fisherman Suplex w drabinę!!! The Doctor of Thuganomics sięga po kolejną drabinę i zaczyn powoli wspinać się na sam szczyt. Jako pierwszy podejmuje próbę ściągnięcia mistrzostwa. Ziggler jednak zdołał wstać. Zrzuca Cenę... i wyprowadził Superkick!!! Dolph wyrzuca oponenta z ringu. Tam sięga po kolejną drabinę, którą z rozpędu atakuje Johna w głowę. Ziggler jednak chyba nie ma zamiaru tylko wykorzystać drabin. Wyjmuje stół, który wrzuca na ring! Tam rozkłada na środku. Podnosi Cenę i przymierza się do akcji na stół z narożnika. John jednak podrywa się! Wskakuje na trzecią linę i wyprowadza ciosy na Dolpha. Przymierza się do Superplexu. Ziggler jednak blokuje atak i sam odpowiada Punchami w korpus. Wreszcie Show-Off wyrywa się i spada na matę. Chwyta głowę oponenta, sprowadza na dół i wyprowadza Superkick! Jeszcze Powerbombem zrzuca Cenę w stół! Dolph ustawia jedną z drabin i zaczyna wspinać się na szczyt. Wydaje się, że jest już dość blisko... ale Cena niespodziewanie chwyta dół drabiny. Przewraca ją, a Dolph uderza podbródkiem o sznur! John jeszcze odbija się od lin i mamy Shoulder Tackle. Po chwili powtarza atak. To sygnalizuje jedno... Spin-Out Powerbomb i Five Knuckle Shuffle! Cena jeszcze przymierza się do AA. Ziggler jednak zeskakuje w efektowny sposób na nogi, kontrując atak. Sam odpowiada znakomitym Jumping DDT! Dolph rozpędzony ustawia drabinę pod kolejną akcję. Czeka na odpowiedni moment... i mamy Famouser w drabinę!!! Ale chwila... Ziggler jeszcze coś kombinuje. Sięga po kilka drabin i wrzuca na ring. Tam robi się mały sztos tych przedmiotów. Dolph wraca na ring. Czeka na odpowiedni moment. Widzi że Cena powoli wstaje przy linach. Ziggler rusza na Zig Zag, ale Cena go odrzuca w odpowiednim momencie. John jeszcze zwinnie wynosi rywala i mamy Attitude Adjustment w sztos drabin! Czegoś takiego nie było!!! To chyba odpowiedni moment dla Ceny. Zaczyna wspinać się na szczyt. Robi to jednak bardzo powoli. Jest już dość blisko pasu mistrzowskiego. Ziggler jednak niespodziewanie wstał. Cena zaskoczony spojrzał na niego, a on sięgnął po drabinę i z całej siły rzucił Cenie w plecy!!! John spadł, po czym wpada jeszcze na Zig Zag w drabinę! Dolph choć sam mocno obolały, to po chwili zaczyna wchodzić na górę. Ziggler... wzmaga się wrzawa publiczności... Dolph zdejmuje pas mistrzowski!!!

Ziggler nowym mistrzem! Niekwestionowanym mistrzem!!! Kto by się spodziewał. Szczęśliwy przytula do siebie mistrzostwo i wznosi ku górze. Realizator pokazuje jeszcze poobijanego Cenę! Wow! Po prostu wow! Chyba nikt nie spodziewał się takiego rezultatu! W ten sposób kończymy to Raw is Hardcore. Widzimy się za tydzień, na old schoolowym odcinku!

TheVillain 
Upper Midcarder

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-05-06, 19:52   

:arrow: KO mocno otwiera show. Jednak jeszcze mocniej wkracza do gry Balor. Nie spodziewałem się go tutaj! Szykuje się zajebisty feud o pas IC - nie spi*&^ol tego!

:arrow: Bayley jako mistrzyni to dobry ruch. Jednak przyćmił go debiut Asuki. Iconic Duo chce coś od Sashy... hmm... pasy tag team kobiet? :D

:arrow: Dolph daje dobry wywiad, a ja na słowo ladder match automatycznie przypomniałem sobie o ich walce z TLC 2012 i debiucie Big E ;)

:arrow: Metalik przejmuje pas. Wisi mi to, mimo że ziomka lubię. Nowy Mysterio?

:arrow: Miz wraca, a ty trolujesz nas tak, jak kiedyś WWE zrobiło z również Mizem oraz Chrisem Jericho, kiedy wszyscy myśleli, że ten pierwszy to zapowiedziany powrót, a zaraz wszedł Chris :D Ciekawe kto wygra ich feud, stawiam na Dreama, chociaż Mike'a szkoda...

:arrow: Nie ogarniam końcówki walki o pasy tag team, mimo że czytałem ją dwa razy. Nie wiem czy się nie zamieszałeś... w każdym razie KoW z pasami mi pasują.

:arrow: Brock w KotR? Ok :D

:arrow: Punk wygrywa po dziwnej końcówce. Fenomenalny pewnie upomni się o swój pas. Czekam na starcie, choć szkoda, że obydwaj utknęli w feudzie o midcadtowy tytuł.

:arrow: Holly! Ziggiego z pasem to się nie spodziewałem. Fajny shocker na koniec. Dolph dostał w dwa dni promocję lepszą niż nie jeden mistrz przez miesiące panowania - brawo!

Odpowiedz do tematu