The Rock głównym faworytem do wygrania Royal ... (zobacz)
Ważne wydarzenie na Raw (Spoiler), uraz jedne... (zobacz)
PROGRESS powraca z touru po USA, Matt Riddle ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje?

Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje?
Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns
11%
 11%  [ 48 ]
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura
28%
 28%  [ 117 ]
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor
6%
 6%  [ 27 ]
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev
0%
 0%  [ 4 ]
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax
0%
 0%  [ 3 ]
Charlotte Flair (c) vs. Asuka
2%
 2%  [ 11 ]
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???
7%
 7%  [ 31 ]
WWE SmackDown Tag Team Championship Match
1%
 1%  [ 6 ]
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali
0%
 0%  [ 3 ]
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon
4%
 4%  [ 17 ]
WrestleMania Women's Battle Royal
0%
 0%  [ 4 ]
André the Giant Memorial Battle Royal
1%
 1%  [ 6 ]
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn
8%
 8%  [ 35 ]
John Cena vs. Undertaker
23%
 23%  [ 98 ]
Głosowań: 410
Wszystkich Głosów: 410

Autor Wiadomość
Maxi4 
Upper Midcarder

Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2018-03-28, 22:01   Która walka z Wrestlemanii 34 najbardziej ciebie interesuje?

Wrestlemania to święto wrestlingu. WWE oferuje na tej gali bardzo wiele pojedynków. Na którą walkę z tegorocznej Wrestlemanii czekasz najbardziej? Czy jest to jedno ze starć o główny pas WWE? Może najbardziej interesuje cię występ Rondy Rousey? WWE dało w karcie dużo walk kobiet, a może jedna z nich? John Cena vs. Undertaker nie jest jeszcze oficjalnie w karcie gali WM 34, czy czekacie na tą rywalizację?

aRo 
Main Eventer

Wrestler: Big E, Owens, Rogal Otis
Podziękował: 57
Podziękowano mu 208 razy w 51 Postach
Wysłany: 2018-03-28, 22:33   

Trudny wybór. Ze względu na czysto ringowy spektakl i prawdopodobne TLC wybieram Tagi z SD.

DzikiDzik 
Main Eventer

Wrestler: Y2J Braun HHH
Podziękował: 14
Wysłany: 2018-03-28, 23:01   

Bez euforii i bez większych nadziei na tę WM, ale jednak walka Brauna z The Bar. Cała trójka potrafi zrobić bardo dobre show, więc czego chcieć więcej? Ponadto byłbym bardzo zainteresowany osobną potyczką Brauna z Cesaro oraz tego pierwszego z Sheamusem (mam tu na myśli w obu przypadkach single match).

Bardzo mnie ciekawi również kwestia partnera olbrzyma, którym może się okazać każdy. Chciałbym, aby był to ktoś z tych zawodników: 1.Neville 2.Ryback (niespodziewany powrót jako bully) 3.Elias 4.Samoa Joe (kolejność ma znaczenie). Nie chcę tylko jednego... nie chcę Wyatta! :wink:

feltzz 
Jobber

Wrestler: Bryan|Styles|Michaels
Podziękował: 2
Wysłany: 2018-03-28, 23:39   

AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura - ich konflikt może jakoś nie grzeje, nie czuć takiego napięcia, ale jestem pewien iż na Wrestlemanii przy ich wejściówkach nakręcę się na ich pojedynek ze względu także i takiego, że jest to dla wielu Dream Match i jeśli nas nie zawiodą to możemy dostać pojedynek roku.

Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 378
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-03-29, 01:10   

John Cena vs The Undertaker
Wiem, że to nie będzie five star. Wiem też, że RtWM w przypadku tej dwójki ograniczy się pewnie do błagań Jaśka, by "grabarz" w końcu na niego zareagował, a ten pojawi się dopiero na samym PPV. Taker już poległ 2 razy na WM'ce i takich emocji nie będzie jakie mogłyby być gdyby ten pojedynek ogłoszono ze 4 lata temu. Mimo wszystko zawsze chciałem zobaczyć starcie Takera z twarzą federacji. I wciąż ciekawi mnie wynik. Wątpię, że uwalą Callawaya trzeci raz. Niech to będzie godne pożegnanie z ringiem.
III miejsce - Euro 2012

John John 

Wrestler: AJ Styles | Marty Scurll | End
Podziękował: 0
Wysłany: 2018-03-29, 09:41   

AJ vs Naka - feud lepszy niż ten o główny tytuł na Raw, walka będzie ciekawsza, lepsza, po prostu dream match. Ale karta WM ogólnie podoba mi się bardzo, jest trochę śmieci, ale są też bardzo mocne punkty.

CzaQ 
Upper Midcarder

Wrestler: Dean,Gałgano,Edge,Punk,Zyggi
Podziękował: 25
Wysłany: 2018-03-29, 11:36   

Myślę, że prawie każda walka ma w sobie coś interesującego :

Brock Lesnar (c) vs. Roman Reigns - najmocniejszy heel vs najmocniejszy face. Interesuje mnie jak to zabookują oraz dalsze losy Lesia,
AJ Styles (c) vs. Shinsuke Nakamura - poziom ringowy, ciąglę w roli faworyta azjata z porażeniem mózgowym, ale cały czas jednak AJ jest besztany, więc i wynik staje się coraz większą niewiadomą.
The Miz (c) vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor - najmniej oczywisty wynik z karty (z jednym wyjątkiem), poziom ringowy.
Randy Orton (c) vs. Bobby Roode vs. Jinder Mahal vs. Rusev - wynik, poziom, bo jednak chaos zrobi swoje.
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax - tutaj nie widzę pozytywów, może poza shockerem w postaci Karmelka co jest mało prawdopodobne.
Charlotte Flair (c) vs. Asuka - poziom ringowy, jedyna walka kobiet, która mnie rusza.
Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ??? - sposób zabookowania oraz ciekawość kto będzie asystował Daunowi,
WWE SmackDown Tag Team Championship Match - poziom ringowy, uroku dodaje domniemane TLC,
Cedric Alexander vs. Mustafa Ali - poziom ringowy, wynik - czy udupią Czarną Panterę?
Angle & Rousey vs. Triple H & Stephanie McMahon - jak Rousey się zaprezentuje,
WrestleMania Women's Battle Royal - pierwszy ever BR na WM kobiet, kto wygra?
André the Giant Memorial Battle Royal - wynik, nieprzewidywalne, bo mocno obstawione,
Daniel Bryan & Shane McMahon vs. Kevin Owens & Sami Zayn - po ostatnich komplikacjach wynik i czy Shane wystąpi,
John Cena vs. Undertaker - wynik, forma Andrzeja, sposób zabookowania Ceny.

Głosuję na ostatnią opcję, niestety ta walka powinna się odbyć przynajmniej 5 lat wstecz, ale trudno.

Jeśli dodać walki z Takeovera to głos byłby diametralnie inny ;)

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian|Carlito|Hardziaki
Podziękował: 14
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-03-29, 14:35   

Nie podoba mi się, że nie ma opcji żadna. ;) Jak dla mnie najgorsza rtw za nami. Może więc gala będzie niespodzianką. Paradoksalnie dziwota, że odczuwam wrażenie, iż takeover z kolei nigdy nie był tak przepakowany. Więc głos na Ciampę i Johnego. To spokojnie mogło się znaleźć na wm. A tak z braku laku Strowman Lashley vs bar.

ADAMEKKIC 

Wrestler: CM Punk, Jeff Hardy
Podziękował: 2
Wysłany: 2018-03-29, 15:30   

Najbardziej czekam na pojedynek Cesaro and Sheamus (c) vs. Braun Strowman and ???. Po pierwsze ciekawi mnie kto jest tajemniczym tag team partnerem Brauna, jest to chyba jedyne czego nie wiadomo o zbliżającej się Wrestlemanii. Po drugie Strowman to świetnie prowadzona postać, którą naprawdę doceniam. No i po trzecie walka może mieć też całkiem niezły poziom ringowy.

Arkao 
Main Eventer

Wrestler: Cole | Anderson | Goto | Braun
Podziękował: 31
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-03-29, 16:46   

Właściwie to prawie każda. Mamy ciekawe Roman vs Brock, Styles vs Nakamura pewnie skradną ringowo show, pojedynki o midcardowe pasy na papierze wyglądają świetnie, dokładnie tak samo jak starcia o pasy drużynowo. Debiut Rousey, powrót Bryana, do tego Taker vs Cena. Dawno nie było tak dobrej karty. Finalnie jednak głos na pojedynek o pas Universal.
Progres Roku 2017
Tekst Roku 2017
WTF Roku 2017

master71 
Jobber

Wrestler: Kane|Strowman|Matanza|Ryback
E-fed: me more!
Podziękował: 9
Wysłany: 2018-03-29, 20:02   

No cóż, od kilku lat WMka jest totalnie przekombinowana i na siłę przedłużana, a odczucia z oglądania jej zawsze są dla mnie najgorszymi w roku - dlatego nie mam żadnych nadziei i niespecjalnie się interesuję tym co się tam stanie, ciekaw jestem tylko partnera Strowmana więc właśnie jego match zaznaczam

Odpowiedz do tematu