Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Twoje wymarzone pojedynki w WWE


Lukasz4444

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  11
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.11.2017
  • Status:  Offline

Postanowiłem założyć ten temat, bo chyba jeszcze takiego nie ma. Podawajcie zestawienia, które chcielibyście zobaczyć w WWE z obenych rosterów .

 

Może więc zaczne:

 

1. Ricochet vs Cedric Alexander

 

2. Elimination F4w tag team match: Bludgeon Brother vs Heavy Machinery vs War Machine vs Autors of Pain

 

3. Submission match: Tyler Bate vs Chad Gable

 

4. Kassius Ohno vs Brock Lesnar

 

5. Cesaro vs Kassius Ohno vs Tyson Kidd

 

6. Aj Styles vs Neville

 

7. Winner can keep his hairs match( Tylko wygrany nie ścina włosów) : Bray Wyatt vs Killian Dain vs Roman Reigns vs Aj Styles vs Braun Strowman

 

To tyle ode mnie. Podawajcie swoje matche które chcielibyście zobacz. Mam nadzieje że temat zostanie zaakceptowany :)

Edytowane przez Lukasz4444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lukasz4444

    3

  • CzaQ

    1

  • DashingNoMore

    1

  • Kcramsib

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 364
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline

A co mi tam, udzielę się. Może temat zostanie wywalony, jeśli tak to trudno ale uważam, że skoro istnieje temat związany z kontrowersyjnymi opiniami to i na dream matche jest tutaj miejsce.

 

Zacznę od jednego, of the top of my head... czekam na walkę Rollinsa z Nakamurą. Chce ją zobaczyć, jest moim mokrym marzeniem. Ciężko mi to uzasadnić, po prostu mam wrażenie, że dadzą w ringu kawał świetnego wrestlingu a to jest najważniejsze.

 

A już tak pod kątem czysto storyline'owym, może trochę kiczowato, może dziecinnie, może niekoniecznie by to wypaliło ale chciałbym zobaczyć Demon vs Demon, Balor vs Kane... uważam, że takie feudy pomogłyby Balorowi zbudować jego postać i ściślej powiązać ją z malunkami ale chyba i tak jest już na to za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  11
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.11.2017
  • Status:  Offline

A więc uzasadnię swoje wybory :)

 

 

1. Ricochet vs Cedric Alexander - Dwóch świetnych ringowo zawodników, którzy mają podobne style walki. Uważam że byłby to świetny pojedynek. Jeszcze jakby dodatkowo dodać do tego ciekawy storyline to emocji by nie zabrakło i mogła by być to walka roku.

 

2. Elimination F4w tag team match: Bludgeon Brother vs Heavy Machinery vs War Machine vs Autors of Pain - Cztery największe tag-teamy w WWE, do tego ringowo nie najgorsze, może oprócz AoP. Uważam że mogła by to być bardzo dobra walka, z duża ilością mocnych, robiących wrażenie akcji. Bardzo chciałbym w przyszłości zobaczyć taką wojnę między tymi drużynami.

 

3. Submission match: Tyler Bate vs Chad Gable - Dwaj zawodnicy, których walki parterowe są zawsze interesujące. Uważam że gdyby zestawić ze sobą to mógłby wyjść bardzo dobry pojedynek, różniący się od większości.

 

4. Kassius Ohno vs Brock Lesnar. Tutaj chciałbym zobaczyć Jak Ohno naciera serią kopnięć, łokci na Lesnara, a ten mimo wszystko trzyma się na nogach, aż w końcu nie wytrzymuje tylu ataków i pada na mate zamroczony, a Kassius go podnosi i dalej naparza swoimi ciosami aż w końcu Brock pada nie przytomny i Kassius wygrywa. Chciałbym zobaczyć tak rozpisany pojedynek, ale wiadomo że na 99,99% do tego nie dojdzie.

 

5. Cesaro vs Kassius Ohno vs Tyson Kidd - Dwóch byłych tag team partnerów Cesaro. Dodać do tego ciekawą historie i była by z pewnością świetna walka.

 

6. Aj Styles vs Neville - Dwóch świetnych ringowo zawodników. Tu chciałbym zobaczyć wyrównany pojedynek, gdzie przed walką Neville byłby skazywany na przegraną, a mimo wszystko by finalnie wygrał lub poległ po bardzo wyrównanej walce.

 

7. Winner can keep his hairs match( Tylko wygrany nie ścina włosów) : Bray Wyatt vs Killian Dain vs Roman Reigns vs Aj Styles vs Braun Strowman - Uważam ,że gdyby doszło do takiej walki było by to nie małe widowisko. Kurt Angle mógłby ogłosić taki pojedynek, coś na zasadzie ,, Ja jestem łysy to i wy poczujcie jak to jest '' :D Na pewno każdy chciałby zobaczyć jak to się zakończy pomimo że stypulacje była by bez sensu i story z nią związane również.

Edytowane przez Lukasz4444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tak w sumie półprzemyślane, bo nie wszystko brałem pod uwagę, pewnie jeszcze dopisze :

 

1) Heelowy John Cena - face Hulk Hogan - Coś na wzór walki pokoleniowej niczym Rock-Hogan, chciałbym zobaczyć obu w swoim primie z przełamywaniem finisherów. Po prostu starcie ikon.

 

2) John Cena vs Roman Reigns - z tym, że nie tak olanie tak ważnej walki jak zrobiło ostatnio WWE na podrzędnym PPV z Ceną śmieszkiem, którego bookują ostatnio chujowo.

To musiało by być starcie 2 kolosów federacji, obecnej i przyszłej twarzy WWE w wyrównanym starciu.

Lub też w innej konfiguracji - Mocno bookowany niepowtrzymany Cena kontra promowany jak teraz Roman lub na odwrót - Cena niepowtrzymany face jak kilka lat temu vs Reigns monster heel.

 

3) John Cena vs Undertaker submission streak on the line match - walka, która powinna się odbyć kilka lat temu, ale przeoczyli okazję. Wszyscy by zastanawiali się czy Joshua "Never give up" w końcu odklepie albo w końcu polegnie streak.

 

4) Shelton Benjamin vs Dolph Ziggler o pas IC - szczerze jak zobaczyłem tytuł tematu to od razu to mi przyszło na myśl. Chłopaki nie potrzebowaliby gimmick matchu ani stypulacji, ale jakby to był jakiś ladder match to też bym się nie pogniewał. :D Po prostu dwóch ringowych kotów walczących o srebro, bo niestety na złoto by ich nie puścili.

 

5) Rusev vs Big E o pas US - ultrapopularny ostatnimi czasy Bułgar vs domniemany lider new day. Obaj są nieźli w ringu jak na klocki i przede wszystkim gabarytowo zajebiście pasują do siebie :D

 

6) HBK vs AJ Styles - chyba nie trzeba tłumaczyć? :D

 

7) HBK vs Johnny Gargano - j.w.

 

8) DIY vs Usos i/lub New Day

 

9) Bludgeon Brothers vs Authors of Pain o pasy TT - cztery kloce w dobrze zabookowanym pojedynku? Yes, please!

 

10) Dean Ambrose vs Brock Lesnar albo Braun Strowman w hardcore matchu - nie taka kicha jak odwalili na WMce gdzie Lesio na wyjebce AMbrożego pokonał w squashu, a dobrze zabookowany niszczyciel heel vs nie do zajebania Moxley, który wstaje po każdym ataku. Dobry byłby też last man standing.

 

11) Street Profits vs Usos - zwinne wschodzące gwiazdy vs obecnie jeden z najlepszych tagów na świecie.

 

12) Triple H vs Bobby Roode - nie wiem czemu, ale jakoś jak widzę Boba to widzę młodego Ejcza coś ala mentor i uczeń.

 

13) Shield vs Undisputed Era - why not?

 

14) Braun Strowman vs Andre the giant - dla samego widoku :D

 

15) Cruiserweight Ladder match - skład dowolny byleby było dużo dobrych lekkich.

 

16) Cesaro vs Ohno - powrót do przeszłości ;)

 

17) Edge vs CM Punk - feud byłby po prostu zajebisty, a sama walka też niezła.

 

18) CzaQ vs Paige - backstage match :D :D :D

 

To tyle, dużo zapomniałem, ale coś wymyślę jeszcze. Fajne były feudy na zasadzie zawodników z różnych fedek tak jak moje Kane - Abyss, czyli walka dwóch wielkich potworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2013
  • Status:  Offline

A ja wskażę tylko jedno, na które można mieć przynajmniej cień nadziei:

 

*) The Miz © v. Daniel Bryan o WWE Championship - ringowo byłoby wprawdzie najwyżej ok, ale historia... o panie, historia... dobrze poprowadzone byłoby to jednym z feudów dekady

 

ok, jeszcze drugie marzenie:

 

*) Roman Reigns v. Tye Dillinger, loser leaves WWE, cause #fireTye :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

1)Kurt Angle vs Daniel Bryan - walka dwóch obecnych gm'ów, co byłoby bardzo interesujące. Starcie odbyłoby się na wspólnej gali ppv, która polega na starciach RAW vs SD (nie pamiętam nazwy).

 

2)Seth Rollins vs AJ Styles - najlepiej o pas WWE Championship i na WM. Starcie skradłoby show.

 

3)Daniel Bryan vs AJ Styles - z odpowiednim bookingiem i feudem byłby kolejny 5 star.

 

4)Tyler Bate & Seth Rollins vs Dolph Ziggler & Sami Zayn - ich walki przeważnie stoją na wysokim poziomie. Świetni technicznie oraz robią dobre show,

 

5)Cesaro vs Harper - dwóch bardzo dobrych technicznie zawodników. Byłoby to mega starcie o któryś z pasów midcardowych. Midcardowy, ponieważ żaden z nich raczej nie ma szans na coś lepszego.

 

6)The Brian Kendrick vs Dolph Ziggler - panowie według mnie idealnie do siebie pasują, nawet jako tt.

 

7)Rusev vs Braun Strowman - po prostu chciałbym zobaczyć Ruseva (byłego destroy'era) przy obecnym, siejącym rozpierdol potworze.

 

8)Brock Lesnar vs Neville - król głównego rosteru vs król dywizji 205 8) Pomijając fakt, że Lesnar by go zjadł, to jednak ciekawie byłoby zobaczyć latającego Neville'a przy Brocku.

 

9)Neville & Chris Jericho vs Usos - grupa wymieniona jako pierwsza byłaby piękną alternatywą New Day w starciu z tymi drugimi.

 

10)I odpowiednio Neville vs: a.AJ Styles b.Dolph Ziggler c.Sami Zayn d.Seth Rollins. Jednakże najbardziej z tym ostatnim 8)

 

11.Braun Strowman vs Ryback - siejący rozpierdol potwór vs

Byłaby miazga jako feud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  23
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2018
  • Status:  Offline

1.) CM Punk (powracający ofc., może kiedyś) vs. AJ Styles, zdecydowanie. Już nawet palił licho tego Rollinsa, niechby się zmierzył Brooks ze Stylesem.

 

2.) Bryan vs. Owens - a zresztą skoro teraz mamy tego powracającego Daniela, możnaby ogarnąć Owensa do zajebistego feudu, który być może już się zaczyna.

 

3.) Strowman vs. Undertaker - choćby przy dobrej formie Grabarza, po WM możnaby do takiego czegoś doprowadzić. Były takie plany na WM33 bodajże, zróbmy to na jakimś innym PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  11
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.11.2017
  • Status:  Offline

Tak jak teraz czytam wasze komentarze to uświadomiłem sobie że bym jeszcze kilka walk bardzo chętnie zobaczył

3) John Cena vs Undertaker submission streak on the line match - walka, która powinna się odbyć kilka lat temu, ale przeoczyli okazję. Wszyscy by zastanawiali się czy Joshua "Never give up" w końcu odklepie albo w końcu polegnie streak.

Z pewnością by tu emocji nie zabrakło

 

6) HBK vs AJ Styles - chyba nie trzeba tłumaczyć?

dokładnie

 

Kurt Angle vs Daniel Bryan - walka dwóch obecnych gm'ów, co byłoby bardzo interesujące. Starcie odbyłoby się na wspólnej gali ppv, która polega na starciach RAW vs SD

Bardzo chętnie bym to obejrzał

 

Brock Lesnar vs Neville - król głównego rosteru vs król dywizji 205 Pomijając fakt, że Lesnar by go zjadł, to jednak ciekawie byłoby zobaczyć latającego Neville'a przy Brocku.

To również. Ten suplex Nevill'a ( gdzie unosi wysoko przeciwnika ) na Brocku wyglądałby na pewno kozacko :D

 

CzaQ vs Paige - backstage match

A to bym najchętniej obejrzał, ale pewnie w TV PG by tego nie pokazali. Musiało by to być na jakimś network jako oferta specjalna przeznaczona dla osób 18+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  212
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2004
  • Status:  Offline

Z aktaulnie walczacych wrestlerow to bym chcial zobaczyc walke :

Brock Lesnar vs Mark Henry o pas Universal . Heniek pojawil sie na Greatest Royal Rumble i jest w dobrej formie. Lesnar juz by sobie nie potanczyl w ringu i nie bylby taki pewny siebie.

Pytanie czy by sie udaly suplexy - suplex city.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...