PROGRESS coraz bliżej Wembley... (zobacz)
Ogłoszono uczestników G1 Climaxa 28... (zobacz)
Były zawodnik scen niezależnych na trybunach ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
RAW (Spoilery, komentarze, dyskusje - temat zbiorczy)
Autor Wiadomość
Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 378
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-03-13, 14:22   

Segment z Kurtem Angle i Romanem Reingsem
Powiem, że jestem pozytywnie zaskoczony. Romek dał piękny popis irytacji o tym, że Vince ma gdzieś tych, co się poświęcają, a całuje tyłek takiemu Lesnarowi, co zjawia się 3 razy w roku i jeszcze dostaje większy hajs od reszty. Zawieszenie to też ciekawy motyw. Jest potencjał zbudować naprawdę coś fajnego i przerzucić sympatię fanów na Romana.

Pierwsza walka - Sonya Deville vs Sasha Banks
Bayley pomogła w walce, ale po niej już nie. Zaczyna to poważnie wyglądać jakbyśmy się mieli pożegnać ze słodką przytulaską.

Kid Rock w sekcji celebrytów w HoF. Nigdy jakoś nie byłem jego fanem i właściwie dobrze nie znam twórczości, ale jego współpraca z WWE jest długa. Nie dziwi mnie, że tu trafia.

MizTV
Podkręcają emocje przed Triple Threat. Miza ponownie się świetnie słuchało ("Am I a bad guy here?" :D ) i muszę powiedzieć, że czekam na ten pojedynek. Finn z Sethem mogą zrobić fajne widowisko. Mike pewnie w swoim stylu będzie próbował uciekać od walki i wykorzystać nieuwagę obu rywali.

Druga walka - RAW Tag Team Championship: Bo Dallas & Curtis Axel vs The Bar (c)
Miztourage zaatakowało przed gongiem i wcisnęli nam brawl ze wszystkimi teamami. Chyba nie wiedzą, co tu robić, a i żadna z pozostałych par nie jest wypromowana tak żeby walczyć o tytuły. Widzę tutaj jakiś wielo - drużynowy pojedynek.

Przemowa Johna Ceny
Stało się. Cena w bardzo dobrym stylu wyzywa Undertakera na pojedynek. Bardzo fajnie starał się na początku pobawić z publiką (reakcja ludzi na "Let's go Roman" :twisted: ), by w końcu wyrzucić z siebie o co mu naprawdę chodzi. Mógłbym się trochę przyczepić do tych prowokacji, że jedyną rzeczą jaka powstrzymuje Takera jest jego ego, ale co tam.

Battle Royal ta Tagów chodził mi po głowie, ale nie na tym RAW... .

Trzecia walka - Seth Rollins vs Finn Bálor
Niezła walka, lecz ta dójka razem nie zawodzi. Postawili na Irlandczyka, ale porażka nie jest krzywdząca dla Rollinsa. Pokazali, że Finn nie ma takich słabych pleców. :P

Faceci mają BR André to babki dostają Fabulous Moolah. Równość i tak dalej.

Asuka szokuje
Asuka dziwny ma akcent nawet jak na Japonkę. :P
Brawo za segment dla Alexy. Zachowała się ponownie jak totalnie zimna wiedźma i nawet nazwanie SmackDown! niszowym show sie trafiło. :D

Czwarta walka - Asuka vs Mickie James
"Rusev Day!" na trybunach. Widać zainteresowanie tą walką było wielkie. :twisted: Nie było czego oczekiwać. Kolejny triumf Azjatki.

Piąta walka - Joan King vs Nia Jax
Lokalna jobberka. To rzeczywiście miałaś się do czego przygotowywać Jax. :twisted:
Nie zjawiła się w segmencie z Asuką. Najpierw Alexa jej wciska kit o przyjaźni, a potem ciśnie w szatni od Shreka. To oznacza prawdopodobnie przemianę Nii. Nie wiem czy sturnuje na Face'a, lecz zapewne odwróci się od Bliss. Mam nadzieję, że turn jeżeli do takowego dojdzie nie zabije jej jako kolosa dywizji żeńskiej.
I jeszcze... Kto puścił ukrytą kamerę?

Charly to istny dziennikarski krwiopijca. Nia jeszcze nie opuściła areny, a ta już w szatni. :D

Szósta walka - Tag Teams Battle Royal
Proszę nie... Czaje, że to nawet po części pasuje, bo Braun wciąż szuka kogoś do sklepania, ale niech nie rozwala całej dywizji na WM'ce i nie obwieszcza się królem TT. :/ Niech pójdzie to w ciekawszym kierunku skoro już idą w tą stronę.

RAW na plus. RtWM u czerwonych w końcu zaczyna być jakaś.
III miejsce - Euro 2012

Grins 
Jobber

Podziękował: 0
Wysłany: 2018-03-13, 16:26   

Może ja to źle zrozumiałem ale Cena przypadkiem, nie stwierdził w tym segmencie że Undertaker nie powinien znikać i przyjąć jego wyzwanie? :D W sensie wyglądało to tak jakby Cena, stwierdził że Taker olał fanów zniknął :D

Fajnie by było jakby stoczył tą walkę chociaż króciutką, a na RAW jakoś by się pożegnał...
Co jak co ale jest największą legendą tego biznesu i jakieś do widzenia się należy :D

Rogos 
Lower Midcarder

Wrestler: Edge|Punk|Rollins|Wyatt|Black
Podziękował: 2
Wysłany: 2018-03-13, 16:34   

Na początku kolejny fajny występ Reignsa. Za tydzień go nie będzie, ale za to będzie Lesnar. Niech się tak mijają do samej WrestleManii. Pierwszy kontakt fizyczny powinien tam nastąpić po dźwięku gongu - będzie jeszcze większy hype.

Dziwny był ten segment Ceny. Dziwny, ale fajny. Niestety wszystko wskazuje na to, że faktycznie ten Undertaker znowu wystąpi. Zupełnie mi się to nie podoba. Kondycja Calawaya i wydarzenia wokół Undertakera z WM 33, wskazują na to, że powinni mu już dać spokój. A przede wszystkim dochodzi to, że tak potężne zestawienie będzie miało miesięczną podbudowę :roll:

A co do Strowmana, niech sobie będzie mistrzami tag team (Team Hell No się kłania) lub niech kogoś mu dokoptują, ale przydałoby się jakieś uzasadnienie faktu, że Braun w pojedynke wszedł sobie do Battle Royal tag teamów. Chyba że po prostu nikogo nie pytał o zgodę, a GM ma to gdzieś. To by było w stylu WWE.

nauro 

Wysłany: 2018-03-13, 19:44   

Widzę, że nie tylko mnie po akcji z Braunem na myśl przyszli Hell No xD

"- I am the Tag Team Champions!
- No, I am the Tag Team Champions!
- No, I am the Tag Team Champions!"

feltzz 
Jobber

Wrestler: Bryan|Styles|Michaels
Wysłany: 2018-03-13, 20:52   

Było to Raw bardzo specyficzne, ale zarazem naprawdę ciekawe, nakreślające nam droge na Wrestlemanię, jednocześnie także nas zaskakując.
Cena dał świetne promo, genialnie się słucha go takiego wyszczekanego i aroganckiego. Może trochę spóźniony ten dream match, ale lepiej teraz niż wcale, a teraz można mieć pewność, że będzie to ostatnia walka Takera i z pewnością to godniejszy przeciwnik do tego miana niż Reigns.
A przechodząc do Romana to chyba w końcu znalazł złoty środek na swoje proma i cholera, kupuje to! Podoba mi się ta cała otoczka wokół jego walki z Lesnarem i Samoańczyk może to przekuć w dobrą reakcję dla siebie na Wrestlemanii.
Miz jak zwykle klasa, jest motorem napędowym tej całej historii z pasem Intercontinental w tle jeśli chodzi o proma, a Finn i Seth zapewnią dobry jakościowo pojedynek. Do tego zwyciężyć może praktycznie każdy, trudno więc będzie zdobyć tutaj punkt w typerze :P
I am the Tag Team Champions! Tak jak już zauważyli wcześniej użytkownicy forum, widać tutaj podobieństwo do Team Hell No, wolałbym jednak aby Strowman znalazł sobie tag-team partnera i Elias wydaje mi się tutaj dobrym wyborem - głównie ze względu na historię jaka stoi między tymi dwoma panami :wink:

Grins 
Jobber

Wysłany: 2018-03-13, 21:18   

Co ja tu widzę :D
Kid Rock! To nie ten od American Badass? :D

https://www.youtube.com/watch?v=TxzNP3nTVhc

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Wysłany: 2018-03-13, 22:39   

feltzz napisał/a:
Cena dał świetne promo, genialnie się słucha go takiego wyszczekanego i aroganckiego.

Dlatego właśnie każdy smart od wieków przebiera nogami, wyczekując tego mitycznego heel turnu Jaśka (bo wszyscy wiemy jaki byłby w gimmicku "złego" zajebisty).

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Piper | Rock | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 779 razy w 57 Postach
Wysłany: 2018-03-20, 06:36   

Jest poprawa w reakcji na Romka, choć prawdę powiedziawszy niewielka. Szczególnie, że WWE przyszykowało dla niego taki samograj, jak "prawdomowny rebeliant". Trochę Punk, minus ciekawa gadka.

Braun musi znaleźć partnera. Teraz tylko czekać na gitarrę. I taki zestaw pretendentów (a po WM mistrzów) mi jak najbardziej odpowiada.

Czy tylko ja uważam, że zapowiadanie swojego udziału na Battle Royal, na którym będzie każdy, to trochę idiotyzm?

Fajnie, że Henry kończy karierę i od razu trafia do Hall of Fame. Odchodzi we właściwy sposób. WWE nie szarpie się, żeby czekać X-lat na uhonorowanie go, skoro wiadomo, że i tak tam trafi. Jedna z lepszych klas od lat (jak nie najlepsze ever)

Te niesnaski między przyjaciółkami w trakcie walki były tak samo kretyńskie, jak Revival zapowiadające się na Battle Royal wszystkich. Fajnie, że chcą zestawić ich walkę na WM, bo po TakeOver wiemy, jak dobra może ona być, ale na razie to story jest bardzo cienkie. Skoro ponoszą się na takie manewry, to niewiele wskazuje na poprawę. WWE planuje Banks vs Bayley od tak dawna, że spokojnie mogli przerzucić im pas, żeby generować większe emocje. Bez niego, z tak słabym programem, to dziewczyny się mogą zdziwić, że nikt nie będzie sikał na widok ich wygibasów na ringu.

Taker dalej milczący. Kolejne story, które przestaje mnie jarać. Wiadomo, że sama wejściówka Marka na WM już wszystkich dobrze nastroi, ale wolałbym żeby coś zaczęło się dziać. Jakiś gong, cokolwiek. Skoro wiadomo, że do tej walki dojdzie, to nie ma na co czekać, czasu coraz mniej. To jest irytowanie widza, a nie budowanie napięcia.

... Ultimate Deletion - kicz ze znikomą rozrywką. Dwa razy się uśmiechnąłem

Arkao 
Main Eventer

Wrestler: Cole | Anderson | Goto | Braun
Podziękował: 31
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach
Wysłany: 2018-03-20, 09:16   

Nadrabiam sobie systematycznie stare czasy i wszedłem już w rok 1995 co mnie ucieszyło, bo można zauważyć, że powoli WWF odchodzi od tego kiczu. Jak za tydzień Bray Wyatt wyjdzie na arenę jako Husky Harris to stracę wiare w to co oglądam.
Progres Roku 2017
Tekst Roku 2017
WTF Roku 2017

aRo 
Main Eventer

Wrestler: Big E, Owens, Rogal Otis
Podziękował: 57
Podziękowano mu 208 razy w 51 Postach
Wysłany: 2018-03-20, 12:35   

Brawa dla tych, co się powstrzymali przed odpaleniem muzyki Romka. Nie spieprzyli.
Brock przyszedł. Niesamowite. Ładną masakrę urządził, jak rasowy heel. Problem w tym, że za takie coś ludzie go jednak nie znienawidzą.

Asuka wygrywa przez count out z Alexą. Again: jak nie chcecie zwykłej porażki żadnej z nich, to po co to zestawienie?

Żarciki Shesaro nie są PG!
Trzymają partnera Strowmana w tajemnicy? W sumie spoko, pewnie nie mają innych pomysłów na podtrzymanie zainteresowania "feudem" do PPV.

Revival w ATGMBR. Czyli 2x Battle Royal na WM. Im pewnie pasuje, masa osób załapie się na wypłatę, ale te walki mało kiedy trzymają sensowny poziom.

Takera nie ma, jest Kane. Ciągną to strasznie. Kolejny program przeciągany ile się da. A może... Taker serio nie chce już walczyć, a tymi segmentami w TV próbują to wymusić? Nie, to byłoby durne ;)

Ultimate Deletion wypaliło. Może nie przebili fragmentów z TNA, ale jak dla mnie było OK :D Matt ocalony. Było się z czego pośmiać, sports entertainment. I w dodatku Bray jest DELETED. Nie było nawet ciała. Bardzo mnie ciekawi, co z nim teraz zrobią.

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Podziękował: 315
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-03-20, 13:05   

aRo napisał/a:
Ultimate Deletion wypaliło. Może nie przebili fragmentów z TNA, ale jak dla mnie było OK :D Matt ocalony. Było się z czego pośmiać, sports entertainment. I w dodatku Bray jest DELETED. Nie było nawet ciała. Bardzo mnie ciekawi, co z nim teraz zrobią.

Za 3 tygodnie na RAW wyjdzie jako Sister Abigail i na kolejnym PPV zawalczy z Nia Jax o pas :twisted: :?

Grins 
Jobber

Wysłany: 2018-03-20, 13:30   

Ja jestem pewien że powróci jako Husky Harris ale w odmienionej wersji, dla Wyatta nie ma już pomysłów to będą teraz z nim kombinować.
Ewentualnie są takim debilami i powróci jako Bray Wyatt to będzie totalna beka.

Strowman musi szukać partnera do swojego Tag Teamu...
Ale po co? Jak on Sheamus i Cesaro jedną ręką może zgnieść i wygrać te pasy...
Ale wiadomo kto dołączy do Strowman i wiadomo że to będzie Elias bo nikt inny na to nie zasługuje.

A jednak będzie ATGMBR...
Przeczuwam że tą walkę wygra Big Show lub Kane, taki mały bonusik od WWE na zakończenie kariery, nie chcą hucznego pożegnania to chociaż taki bonusik chociaż dostaną.

Gdzie jest Taker? No tak nie ma go...
Ale każdy z nas wie że on powróci, ale nie wiadomo kiedy i gdzie, pewnie na Wm...
Cena fajnie to wszystko rozkręca, ale samym Jaśkiem nic nie zdziałają...
Ale po co wszedł Kane? No nie wiem to mnie zastanawia, nic nie powiedział tylko sobie wszedł sprzedał Chokeslama Ceny i po sprawię...
Wyglądało to tak jakby Taker kazał Kane'owi wejść i zamknąć japę Jaśkowi...
Dalej mam nadzieje że Taker wróci w gmmicku American Badass i stoczy ostatni pojedynek bez zbędnych ceregieli, nie ma po co wracać jako Deadman, a tak jak mu chociaż opaskę na łbie założą, jakieś jeansy itd. to będzie się mniej rzucało w oczy że jest już staruszkiem :D
Rok temu jako Deadmana bez kapelusza i płaszcza wyglądał fatalnie, bo strasznie było widać że to nie już Deadman tylko staruszek po 50, jeszcze dwa lata temu jakoś to wyglądało, teraz już nie warto wracać z powrotem jako umarlak.

Solidne wpierdol dostał Roman, ale to tylko dlatego bo miał kajdanki, gdyby ich nie miał to Brock już nie miałby tak łatwo...
Ale widać że Roman zbiera co raz lepszą reakcje, fajnie słyszeć w jego głosie wkurwienie na całą tą sytuacje i jeśli mam być szczery to najlepszy feudu o pas od Wm 30, może nie ma konfrontacji i super hiper ataków, ale jest za to Historia i coś się dzieje...
Jeśli mam być szczery, to Brock mnie cholernie wkurwia bo dziś się zachowywał tak jakby ten pas Universal był dla niego tylko dodatkiem i machał nim na lewo i prawo jak jakiś pojeb :roll:
Więc niech rozpiszą Romcia tak że spuści mu wpierdol życia, a zarazem nie będzie patrzał na konsekwencje bo raczej chyba o to chodzi nie? Bo jak nie to się kurwa zawiodę..
Ma być krew, mordobicie i walka o honor federacji! a nie! chyba o to chodzi w tym story :D

Brock ma się pojawić na RAW po Wm z podbitym okiem i ze spuchniętym ryjem...
I wypowiedzieć te słowa I QUITTTTTT! :twisted:

Rogos 
Lower Midcarder

Wrestler: Edge|Punk|Rollins|Wyatt|Black
Wysłany: 2018-03-20, 17:28   

Roman sobie przyszedł mimo zakazu i Angle od razu sobie z nim poradził, a chwilę później Lesnar wbił sobie do ringu i zaczął mordować skutego Reignsa. Miał na to pełne przyzwolenie, bo inaczej Angle wyszedłby i spróbował załagodzić sytuację. Ehh, przydałoby się trochę realizmu. Wtedy nieporównywalnie lepiej by się to oglądało.

Jakoś tak zapomniałem o Ultimate Deletion. Nie zbliżyli się nawet do poziomu TNA. Nie działo się wiele, a zakończenie nie mogłoby być bardziej bezpłciowe. Było kilka spoko momentów, ale ogólnie kiepsko.

Road to WrestleMania trwa...

feltzz 
Jobber

Wrestler: Bryan|Styles|Michaels
Wysłany: 2018-03-20, 19:02   

Nie grzał mnie feud Hardy'ego z Wyattem, nie grzał mnie także Ultimate Deletion, który wyszedł jakoś tak nijako.
Boli brak obecności Takera, Jasiek oczywiście umie podciągnąć samodzielnie segmenty, nie czuć jednakże jakiegokolwiek napięcia ani emocji względem ich nadchodzącego pojedynku.
Romana da się naprawdę słuchać z przyjemnością! Jeśli będzie szedł w takim kierunku to kupuje go bez problemu.
Braun ma znaleźć Tag-Team partnera? Elias pierwszy i jako jedyny nachodzi nam tutaj na myśl, mogą dostarczyć sporo rozrywki będąc takimi mistrzami, chyba że WWE jakoś nas zaskoczy.

Powolnie rozwijają się te konflikty w Road to Wrestlemania, coś tam ruszyło jeśli chodzi o pas Universal, między Jaśkiem i Takerem bez konfrontacji, oby za tydzień Deadman(a może już nie umarlak :wink: ) pojawił się.

VillainLee 
Midcarder

Wrestler: Omega Styles Naito Y2J
Podziękował: 51
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2018-03-20, 20:45   

Ja tak na szybko - kolo który oberwał z łokcia od romka nazywa się Kristopher Haiden i.....raczej nie zaliczy pierwszego dnia w nowej pracy do udanych,ponieważ romek uszkodził mu mocno szczękę. Na razie kolo pisze coś o przemieszczeniu.

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016

Tanoshimou!

Odpowiedz do tematu