Kolejne walki w karcie Elimination Chamber, D... (zobacz)
Eddie Dennis stoczy walkę przed operacją, Mat... (zobacz)
Jinder Mahal dołączy do walki mistrzowskiej n... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Fire Pro Wrestling: World
Autor Wiadomość
Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2017-03-03, 09:28   Fire Pro Wrestling: World

W sieci pojawił się właśnie trailer najnowszej odsłony niezwykle popularnej i powszechnie szanowanej serii Fire Pro Wrestling. Premiera ma mieć miejsce w drugim kwartale obecnego roku, a gra pojawi się na PS4 i PC (tu za pośrednictwem usługi steam).

Odnośnik do Youtube

Gry z wymienionej serii charakteryzują się niezwykle głębokim systemem rozgrywki, pozwalającym odzwierciedlić dowolny styl pro wrestlingu, jak również pojedynki w formule MMA (również na zasadach z lat 90) oraz K-1. FPR World (jak wszystkie jej poprzedniczki) nie posiada oficjalnej licencji żadnej z federacji, ale dzięki najbardziej rozbudowanemu edytorowi postaci i prężnie działającej społeczności fanowskiej w przeciągu kilku tygodni powinny pojawić się paczki CAWów zawierające aktualne rostery wielu organizacji, jak również te odzwierciedlające poprzednie dekady.

Osobiście nie mogę się doczekać premiery i cieszy mnie to bardziej niż wyjście WWE2k na PC.
Ostatnio zmieniony przez Michcio 2017-03-05, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  

TheVillain 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Undertaker/YoungBucks
Podziękował: 315
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-03-03, 22:21   

Ciekawie to wygląda.

Mam tylko pytanie dotyczące CAWów: mówisz o całych paczkach, co bardzo fajnie brzmi, ale nie wiesz (na podstawie poprzednich części) czy nie ma jakiegoś limitu wgrywania CAWów? A jeśli tak to chociaż czy jest na tyle duży, żeby wgrać sporą część tego co chcemy?

Vaclav 
Upper Midcarder

Wysłany: 2017-03-04, 14:23   

Cytat:
Mam tylko pytanie dotyczące CAWów: mówisz o całych paczkach, co bardzo fajnie brzmi, ale nie wiesz (na podstawie poprzednich części) czy nie ma jakiegoś limitu wgrywania CAWów? A jeśli tak to chociaż czy jest na tyle duży, żeby wgrać sporą część tego co chcemy?

Poprzednie edycje wychodziły wyłącznie na konsole (poprzednia - Fire Pro Wrestling Returns została wydana na PS2). I dla nich jedynym ograniczeniem była pojemność obu kart pamięci podłączonych do konsoli. Dwie memorki były w stanie pomieścić kilkudziesiąt wrestlerów, loga kilku federacji oraz ringów. Zapewne teraz jedynym ogranicznikiem będzie pojemność dysku twardego i będzie można wgrywać setki CAWów.

TheVillain 
Upper Midcarder

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-03-04, 14:52   

Vaclav napisał/a:
Cytat:

Poprzednie edycje wychodziły wyłącznie na konsole (poprzednia - Fire Pro Wrestling Returns została wydana na PS2). I dla nich jedynym ograniczeniem była pojemność obu kart pamięci podłączonych do konsoli. Dwie memorki były w stanie pomieścić kilkudziesiąt wrestlerów, loga kilku federacji oraz ringów. Zapewne teraz jedynym ogranicznikiem będzie pojemność dysku twardego i będzie można wgrywać setki CAWów.

o dobrze, pamiętam stare, dobre WWE SvR 2011 gdzie miałem problem, bo brakowało mi slotów...

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wrestler: Nakamura, Rollins, Omega, DB
E-fed: MichcioPL
Podziękował: 33
Wysłany: 2017-03-05, 15:10   

Jeśli nie będzie slotów jak w grach WWE SvR/2k, to, tak jak napisał Vaclav, ograniczeniem powinna być tylko pojemność dysku.

Osobiście, nie mogę się doczekać. W edycje na PS2 nie było mi dane zagrać ale sporo grałem w wersję na GBA i nawet jak na tak ubogą edycję gry, możliwości tworzenia i zmieniania zawartości były spore :)

master71 
Jobber

Wrestler: Kane|Strowman|Matanza|Ryback
E-fed: me more!
Podziękował: 9
Wysłany: 2017-03-05, 22:20   

Patrząc na ten trailer mam wrażenie, że gra spóźniła się jakieś 15-20 lat

urbino 
Midcarder

Wrestler: Scurll/Shibata/Ishii/Chuckie T
Podziękował: 20
Podziękowano mu 8 razy w 4 Postach
Wysłany: 2017-03-05, 23:17   

Fantastyczna wiadomość! Widać, że nie będzie to wymagało wspaniałego sprzętu, więc mój PCet z łatwością to pociągnie, zwłaszcza porównując z serią od 2K. Widać, że wrestlerzy realni nie będą, ale od czego będą paczki CAW. Nie mogę się doczekać.

"You're just a boy in a man's world. And I'm a man who loves to play with boys" - Kurt Angle

1x WrestleCircus Sideshow Champion

Vaclav 
Upper Midcarder

Wysłany: 2017-03-08, 10:58   

master71 napisał/a:
Patrząc na ten trailer mam wrażenie, że gra spóźniła się jakieś 15-20 lat

W Fire Pro Wrestling nie liczy się grafika, a głęboki system prowadzenia pojedynku i szerokie możliwości edycji (chyba największa ilość ruchów/części ciała/ubioru do wyboru, można odwzorować każdego wrestlera na świecie) Tak, prowadzenia - bo trzeba dostosować tempo walki pod obu zawodników (swego, oraz przeciwnika) i pod to rozplanować momenty wdrążania coraz mocniejszych ruchów oraz wzięcia oddechu (tak, można dość szybko się "wygazować"). Fani Puro są/będą zadowoleni. Jeżeli już chcesz grafiki 3D, to rzuć okiem na King of Colosseum, które używa tego samego modelu rozgrywki.

TheVillain 
Upper Midcarder

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-04-20, 11:07   

Niektóre źródła, podają za datępremiery czerwiec. Czyżby Q2 było trollingiem i gra ukaże się 30 czerwca ok. 23 na steam?

smiglo5

Podziękował: 0
Wysłany: 2017-07-17, 10:44   

Aktualnie gram, i gra się wyśmienicie, najwięcej frajdy daje mi chyba symulowanie poszczególnych gal i konkretnych walk. Polecam każdemu fanowi WWE i wrestlingu ogólnie, w tym momencie jest ponad 4500 tysiąca kreacji w Workshopie

#EDIT

Jest możliwość grania online na cracku więc jeżeli ktoś jest chętny proszę pisać. Pomogę

bezi50

Wrestler: Undertaker,The Rock,SCSA,Kane
Podziękował: 0
Wysłany: 2018-02-04, 12:23   

Udało się komuś uruchomić tę grę na Windows Vista? Bo w wymaganiach jest podane, że trzeba posiadać minimum Windows 7, by w ogóle myśleć o uruchomieniu gry. Dlatego pytam, czy mimo to ktoś próbował uruchamiać grę na podanym powyżej systemie.

Odpowiedz do tematu