Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Współczesne ECW


Giero

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Witam, stwierdziłem, że dla urozmaicenia sobie pisania uruchomię TEW 2016 i reaktywuję ECW jako Paul Heyman. Przyznam że użyłem nieco edytora, by trochę podnieść prestiż i budżet, bowiem federacja była nieaktywna, więc zaczynałbym od poziomu 0. I tak w pierwszych tygodniach nawiązałem kontrakty głównie z wolnymi gwiazdami.

 

Postanowiłem tworzyć jedno show tygodniowo jako podbudowę do większych gal. W pierwszym Hardcore Zone wyłoniłem nowych mistrzów. Stu Bannett (Wade Barrett) został nowym mistrzem ECW, a ODB zdobyła pas kobiet. Gala została wysprzedana, ale jak widać... na razie muszę poznać predyspozycje poszczególnych zawodników. Zaskoczyło mnie, że jako jeden z najbardziej charyzmatycznych oceniony został Ryback.

ecw2.jpg

 

Po gali udało mi się nawiązać współpracę z NXT na zasadzie "working agreement". Do tego ściągnąłem kilku bardziej znanych zawodników jak Austin Aries, czy Cody Rhodes. Nie mogłem ich użyć przy okazji kolejnej gali, ale udało mi się wykręcić zdecydowanie lepszy rating.

 

ecw.jpg

 

Ważniejsze newsy przed pierwszą galą ze świata:

 

:arrow: Rozwód Triple H'a i Stephanie McMahon

:arrow: Cody Rhodes po raz drugi został ROH Championem, pokonując Daltona Castle, Jay'a Lethala i Marka Briscoe

 

Wkrótce kolejne wieści przed One Night Stand: The Uprising.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Giero

    4

  • feltzz

    3


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Po kilku testowych galach udało mi się podpisać dwie umowy telewizyjne: z USA Network i hulu Plus, tym samym oficjalnie rozpoczęliśmy nadawanie tygodniówki Hardcore Zone. Debiut w telewizji... nie był imponujący

hz1.jpg

 

Jednak to tak naprawdę od lutego zaczął tworzyć się solidny roster, z kilkoma przyzwoitymi main eventami. Ściągnąłem właściwie większość najpopularniejszych zawodników będących do tej pory free agentami. Mówię o takich gwiazdach jak Austin Aries, Cody Rhodes, John Morrison, czy James Storm. Efekt? Ocena gali natychmiast wyraźnie podskoczyła.

hz2.jpg

Przede mną ostatnia tygodniówka przed pierwszą galą specjalną. Ale to nie wszystko! Luty rozpocząłem mocno... bowiem od negocjacji z Sashą Banks! Zawodniczce wygasał kontrakt z WWE, z czego postanowiłem skorzystać... z jakim skutkiem? O tym w kolejnym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ciekawy pomysł z ECW, pisanie i układanie historii w TEW jest fajnym doświadczeniem, ma swoje plusy i minusy, ponieważ nie ma się całkowitej kontroli nad tym co się dzieje(kontuzje, konflikty itp.) ale na pewno dodaje nutkę realizmu co ma swój urok, a o to właśnie w tej grze chodzi :grin:

Pomysł z ECW tak jak już wspomniałem na pewno jest dobrym, zaczynanie federacja od początku lub z jakimś małym prestiżem jest na pewno ciekawsze niż prowadzenie takiego WWE z dużym budżetem i wieloma gwiazdami, które same pociągną show.

Może coś jeszcze w tym temacie zrobisz, bo jak widzę zrobiłeś sobie przerwę, a szkoda bo czyta się to naprawdę dobrze, chociaż mam nadzieję iż jeśli wrócisz to pokażesz więcej screenów z gry, z poszczególnych zakładek w grze, creative meeting, titles, wiadomo o co chodzi dla grającego :)

Powodzenia jeśli będziesz to kontynuował dalej!

Edytowane przez feltzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Gdy robiłem ostatni post w grze był styczeń, aktualnie jestem już w marcu, więc postaram się w dużym skrócie przybliżyć te dwa miesiące.

 

Zdradzę od razu, że niezwykle ciekawie ten okres wyglądał pod względem powiększania rosteru. Śmiało mogę powiedzieć, że najgorętszym transferem było "zdobycie" Sashy Banks, gdy wygasł jej kontrakt z WWE. Ogólnie cały roster zaczyna nieźle wygląda. Do tego udało się wypożyczyć Rey'a Mysterio.

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-03-19%2B193321.jpg

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-03-19%2B193430.jpg

 

Wraz z końcem stycznia udało się także uruchomić tygodniówkę - Hardcore Zone. Dotychczasowa historia ratingów:

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-03-19%2B193745.jpg

 

Na początku lutego wyłoniłem pierwszych mistrzów tag team, pasy zdobyli The Young Bucks pokonując Motor City Machine Gunes w TLC Match na PPV - The Uprising.

 

Już trzykrotnie właściciela zmieniało ECW Television Championship.

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-03-19%2B194019.jpg

 

Pierwszą mistrzynią kobiet została ODB, ale pas po miesiącu (na Hardcore Zone) odebrała jej Emma.

 

Ciekawie wygląda już także rozwój sytuacji wokół głównego tytułu.

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-03-19%2B194306.jpg

 

W następnym wpisie postaram się już regularnie umieszczać opisy gal i wrzucę informację odnośnie tego, kto wykazuje się największym potencjałem w rosterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Bardzo fajnie, że wróciłeś do nas z tym projektem! Ciekawie będzie oglądać podróż ECW u twojego panowania i stopniowego rozwoju federacji pod względem sportowym i rozrywkowym.

 

Sasha Banks i Rey Mysterio to zdecydowanie dobre nabytki, które przyczynią się do rozwoju.

 

Widzę tutaj Bobby Lashley może zdominować na jakiś czas roster pod swoim panowaniem jako Champion, a niech i tak będzie :smile:

 

Czekam na kolejny wpis, gdzie pokażesz więcej aspektów i czynników federacji. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Marzec 18' zamykam dwoma kolejnymi, dużymi transferami. Do ECW trafili Fenix i Penta El 0M. Póki co wykorzystam ich w dywizji tag team, ale może na dłuższą metę wykreuję wokół ich coś ciekawszego singlowo. Budowanie rosteru w zasadzie mogę uznać za zakończone na ten moment. Teraz będę mógł spokojnie skupić się na storyline'ach.

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-04-03%2B000257.jpg Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-04-02%2B234905.jpg

Miesiąc kończę także dużą galą PPV - Barely Legal.

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-04-02%2B235925.jpg

W skrócie:

:arrow: Dość niespodziewanie tylko jeden tytuł mistrzowski nie zmienił właściciela. Cody Rhodes obronił ECW World Television Championship w walce z debiutującym ACH'em.

:arrow: Imponujące debiuty zaliczyli John Hennigan i Sasha Banks. Ten pierwszy pokonał Bobby'ego Lashley'a i został nowym ECW World Heavyweight Championem. Z kolei "The Boss" odebrała mistrzostwo kobiet Emmie.

:arrow: Wydawało się, że połączenie Ryback&Wade Barrett będzie za słabe na The Young Bucks, ale jednak współtwórcy Nexusa pokonali braci Jacksonów i odebrali im pasy tag team.

:arrow: Rey Mysterio wykonał perfekcyjnie swoją robotę na wypożyczeniu i pokonał Austina Ariesa.

 

Największe gwiazdy na obecny moment:

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-04-03%2B001228.jpg

 

W kogo powinienem inwestować według kreatywnych?

Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2018-04-03%2B001356.jpg

Kwiecień zamknie ppv Heat Wave.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  240
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  18.02.2018
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

A jednak Bobby nie utrzymał się na szczycie tak jak sądziłem! Ale dobrze dobrze, warto być zaskakiwanym, jak widać Hennigan jest większą gwiazdą jak i nieznacznie młodszą, jego rywalizacja z Lashleyem może dobrze wpłynąć na federacje.

 

Ciekawi mnie, czy podpisałeś umowy ze stacjami telewizyjnymi, które nie dopuszczają do swojej ramówki brutalności? Bowiem widzę w podsumowaniach iż wymaganiami publiczności są walki takie jak Car Crash, Mayhem czy Wild Brawl, a ich nie zastosowałeś co może właśnie równać się z faktem iż to owa stacja cię ogranicza.

 

Dużo zmian pasów mistrzowskich, może to i dobrze? Sprawdzeni w swoich rolach i o większej popularności na pewno zapewnią rozgłos federacji, co będzie zdecydowanym plusem :wink:

 

Powodzenia w dalszym pisaniu, czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...