Logan Paul i Valerie Loureda w WWE, D-Von wra... (zobacz)
Status Sashy Banks, kontuzja zawodnika NXT, k... (zobacz)
AEW x NJPW Forbidden Door - podsumowanie gali... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
B+ Players #1: Cesaro

Bohater następnego odcinka:
Finn Balor
6%
 6%  [ 1 ]
Jack Swagger
6%
 6%  [ 1 ]
Kofi Kingston
40%
 40%  [ 6 ]
Big E
6%
 6%  [ 1 ]
Dolph Ziggler
40%
 40%  [ 6 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2017-11-25, 19:22   

TJCACPJ napisał/a:
Dodałem ankiete do tematu. Nie obiecuje, że sie do niej zastosuje, ale bedzie ona dla mnie fajnym wyznacznikiem tego czego oczekujecie.

Swaggera i Zygę zostawiłbym na koniec, bo jednak co by nie mówić - Złota się doczekali, nie?

CzaQ 
Main Eventer

Wrestler: Mox, DIY, Zyga, Edż, Punk, Y2J
Podziękował: 26
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-11-25, 19:26   

Dodałbym też Morrisona i nie wiem czy syn marnotrawny, czyli Christian by się tu nie złapał ;-)
W sumie kandydatów mogłoby być od groma, także materiału nie braknie :P

TJCACPJ napisał/a:
Porównując TJCACPJ do Arkao to stałem się szlachetnym i kulturalnym userem

It's true.. It's DAMN Truee!

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: |Christian|Carlito|
Podziękował: 14
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-11-25, 20:42   

-Raven- napisał/a:
Swaggera i Zygę zostawiłbym na koniec, bo jednak co by nie mówić - Złota się doczekali, nie?

Wciąż mówimy tylko o whc. Wiem, że niektórzy będą silnie bronić teorii , że ten pas jest/był na równi tytułowi wwe, ale jak dla mnie na zawsze pozostanie on nagrodą pocieszenia. Pomijając to Zyga to doskonały przykład do tytułowego konceptu. Ciągle w niego wierzono, że może być zapasowym main eventorem. On natomiast za każdym razem pozbawiał złudzeń szefostwo. Jak dla mnie odpowiednik takich ludzi jak Benoit, Keenedy, Umaga których to pushowano, bądź próbowano pushować w poprzedniej dekadzie. Streszczając człowiek, którego każdy będzie wspominać z multum momentów, jakich dostarczył nam w W, lecz który nigdy nie będzie uznany za prawdziwą legendę wrestlingu.

Co do Swaggera, to wydawało mi się, że mam opinię dość powszechną a okazuję się, że być może poczyni ona pewne kontrowersje. W mojej opinii Szwagier na zawsze pozostanie nieudanym eksperymentem , jakim choćby był Khali. Uwłaczające porównanie powiecie? Z pewnością dla niektórych takowa ocena taka właśnie będzie. Swagger zawsze pozostawał mi obojętny, ale na prawdę sądy swe przekazałem, jak najbardziej ,,obiektywnie'' potrafię.

CzaQ 
Main Eventer

Wrestler: Mox, DIY, Zyga, Edż, Punk, Y2J
Podziękował: 26
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-11-25, 21:06   

Bo był na równi. Ba, mało teog - 2008 i 2009 kiedy SD biło RAW na głowe - WHC ---> WWE.
Potem zaczęło CT odpierdalać i wywyższać pas WWE.
Tak samo jak to robią teraz z tytułem Universal, a pas WWE odkładają na boczny tor. O ironio.

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: |Christian|Carlito|
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-11-25, 21:58   

CzaQ napisał/a:
Bo był na równi. Ba, mało teog - 2008 i 2009 kiedy SD biło RAW na głowe - WHC ---> WWE.

Jak to mówią jeden rabin powie tak...

Dla uściślenia- w 2008 kiedy sd biło raw na głowę, posiadało one pas wwe. ;)

Jak dla mnie whc stracił swój prestiż wraz z końcem panowania , bądź kręcenia się przy nim Tryplaka. Jak już go wziął na sd Batista, to rzadko otrzymywaliśmy bardzo wartościowy feud o pas whc. Jak w każdym przypadku są odstępstwa od reguły: Edge-Undi, Jeff vs Punk.

Jakoś nie wyobrażam sobie by Booker t trzymał pas wwe, czy nawet Big Show w obecnych czasach a do takich zaliczam jeszcze 2012.

Arkao 
Main Eventer

Podziękował: 31
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-11-25, 23:17   

Nie no bez przesady. Pas World Heavyweight mimo, że od pewnego momentu (jakoś 2010) zaczął znaczyć mniej niż WWE to nadal to było cholernie wielkie osiągnięcie. Jak Ziggler wbijał dzień po WM29 to czułem, że facet wygrywa mistrzostwo świata. Jasne że Vince na dłuższą metę będzie wyżej traktował trofeum, dla którego jego ojciec wyszedł w 1963r z NWA, ale nie możesz umniejszać rangi WH.
Progres Roku 2017
Tekst Roku 2017
WTF Roku 2017

8693 
Main Eventer

Wrestler: Y2J HHH Usos
Wysłany: 2017-11-25, 23:34   

Ciekawa seria się zapowiada. Mój głos padł na Big E, ale w tym przypadku jeszcze nic nie jest stracone. Po rozpadzie ND z całą pewnością doczeka się odpowiedniego pushu.

Cytat:
Dodałbym też Morrisona i nie wiem czy syn marnotrawny, czyli Christian by się tu nie złapał.

R-Truth, Shelton Benjamin i Carlito też by się załapali. To są pierwsi zawodnicy, którzy przyszli mi na myśl po przeczytaniu kilku zdań wstępu.

Arkao 
Main Eventer

Podziękował: 31
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-11-26, 13:27   

W następnym odcinku opisze kogoś, kto nie jest w ankiecie, bo juz rozpoczalem prace. Nie bede pomijał takich osób jak JoMo czy Christian, ale tutaj ogrom bazy jest tak wielki, że tych odcinków może być nawet kilkadziesiąt.
Progres Roku 2017
Tekst Roku 2017
WTF Roku 2017

Odpowiedz do tematu