Ostateczna karta na TLC... (zobacz)
Starcie Chrisa Jericho oraz Naito na konferen... (zobacz)
Vince McMahon powraca na Raw, zwolnienie w NX... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH 18.11.2017
Autor Wiadomość
KL 
MidcarderWiek: 29
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 591
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-11-20, 21:25   ROH 18.11.2017

Dziś Dalton Castle mierzy się z reprezentantem Bullet Club, Hangman Pagem. Ponadto dziś także wyłonienie kolejnego pretendenta do pasa ROH TV na Final Battle.
Walka nr 1: Matt Taven (w/ The Kingdom) vs Jay White
Jeszcze przed gongiem Taven zaatakował rywala potężnym punchem, aż ten padł na matę jak kłoda. Jay szybko się pozbierał i Dropkickiem znokautował rywala. Taven jednak nadział oponenta na trzecią linę między nogi oraz strącił go na podłogę poprzez Springboard Enzuigiri. Matt zdecydował się na skok między linami, ale nie trafił, gdyż Jay w odpowiedniej chwili się odsunął i to on po chwili wykonał Suicide Dive.
Po przerwie reklamowej White miał wyraźną przewagę. Będąc poza ringiem, złapał przeciwnika w pozycji na Vertical Suplex i rzucił w liny. Marseglia i O'Ryan wrzucili swego kompana do ringu aby nie przegrał przez count out, ale już czekał Jay White, dokładając Saito Suplex, 2 count. Taven trafił White'a w oko, dzięki czemu mógł przejść do kontrataku. Nie trafił jednak ze Springboard Suplexem i dostał serię Single Arm Suplexów plus DDT. Do tego jeszcze German Suplex, 2 count.
O'Ryan wskoczył na krawędź ringu i plunął w stronę White'a. Taven tymczasem sięgnął po kij, podany mu przez Marseglię. Jay uchylił się skutecznie przed atakiem, pozbył się O'Ryana, ale Matt złapał przeciwnika na Headlock Driver. Przymierzał się też na Frog Splash z górnego narożnika, ale White w odpowiedniej chwili wystawił kolana. Jay skontrował próbę Climax na Suplex, następnie wszedł na narożnik, ale wówczas reprezentanci The Kingdom zajęli się odwracaniem uwagi, a Matt złapał w narożniku rywala i wymierzył mu Climax, dzięki czemu uzyskał pinfall.

Zwycięzca: Matt Taven

O'Ryan i Marseglia przystąpili do ataku na White'a, lecz na pomoc przybiegła ekipa Search & Destroy.


Flip Gordon poprosił o wsparcie Coast 2 Coats w walce przeciwko Bullet Club. Ci zgodzili się stanąć przy nim.


Caprice Coleman dołączył do stolika komentatorskiego.

Walka nr 2: Shane Taylor vs Cheeseburger - ROH TV Championship Contender's Match
Cheeseburger próbował ze Sleeper Hold, udało mu się wykonać Superkick, a nawet Shotei, ale wystarczyło to tylko na to, by Shane upadł na jedno kolano. Shane wyniósł rywala na potężny Chokeslam, jednak Cheeseburger nie dał się odliczyć do trzech. Taylor znokautował swego oponenta potężnym punchem i bez żadnych przeszkód odliczył go do trzech,

Zwycięzca: Shane Taylor

Tuż po walce The Dawgs przybyli na arenę i zaproponowali Shane'owi, aby w zamian za kufel centów wyeliminował na dobre Cheeseburgera. Taylor, widząc tą skromną sumę, wziął kufel i zrobił Ferrarze "prysznic". The Dawgs chcieli sami zająć się Cheeseburgerem, ale Taylor stanął im na drodze.


Flip Gordon i Coast 2 Coast zyskali kolejną osobę do walki z Bullet Club: Skorpio Sky.ROH World Champion Cody dołączył do stolika komentatorskiego.


Walka nr 3: Hangman Page vs Dalton Castle
Cody podszedł do Page'a, by coś mu powiedzieć, tymczasem Castle skoczył na swego oponenta z Suicide Divem. Castle kontynuował atak zarówno poza ringiem, jak i wewnątrz niego. Jednak już po przerwie reklamowej to Page kontrolował starcie i obijał rywala o barierki dla widzów. Page wszedł na górny narożnik i popisał się Moonsaultem poza ring. Page dłuższy czas maltretował rywala, korzystając przy tym z lin. Dalton po dłuższej chwili zdołał odeprzeć atak i nadział go o krawędź ringu, a potem trzykrotnie wykonał Throw Suplex. Przy tym też spoglądał na stół komentatorski, gdzie siedział jego przeciwnik na Final Battle.
Po przerwie reklamowej Page utrzymał się na nogach przy German Suplexie i zaatakował Superkickiem, ale za drugim razem górą był już Castle. Daltonowi udało się też wykonać Bang O' Rang, ale Cody wyciągnął z ringu sędziego, by nie doliczył do trzech. Dalton zaczął gonić Cody'ego wokół ringu, lecz w efekcie tego nadział się na Shooting Star Press od Page'a. Po powrocie do ringu panowie kontrowali swoje akcje, aż w końcu Cody wskoczył na krawędź ringu, by przytrzymać Daltona. Ten się jednak w odpowiedniej chwili odsunął i cios zarobił Cody. Dalton wymierzył German Suplex, od razu przeszedł do submissionu na ramię i zmusił Hangmana do poddania się.

Zwycięzca: Dalton Castle


Page i Cody razem zaatakowali Daltona, a po wymierzeniu tego ataku Cody przyłożył swój pierścień do ust Daltona.
Na ring przybył Bully Ray.
Poinformował on, iż zanim otworzono drzwi do hali dla fanów, on sam postanowił że wyjdzie na ulicę i upewni się, że nigdy nie zapomni skąd pochodzi. Wszyscy mówią o występowaniu w MSG albo Tokio Dome, a tymczasem teraz jesteśmy w budynku, w którym dochodziło do przełomowych chwil w wrestlingu. Jest dumny z tych trzech liter: "ECW", ale tak samo jest też dumny z innych trzech liter: "ROH".
Bully chciał coś przeczytać z karki, a w tym celu założył okulary - nie byle jakie okulary, które spowodowały chanty "Bubba" ;) Ray schował jednak swe okulary i powiedział że po tym jak napisał to, co chciał powiedzieć, zdał sobie sprawę że po cholerę mu skrypt, skoro zawsze szedł na żywioł. Nie ma jednak za wiele do powiedzenia, bo wiadomo o co chodzi - przyszedł już czas i będzie mu brakowało tych chwil. Jest jednak wciąż pod kontraktem ROH i będzie się starał pomagać młodym zawodnikom. Dziękuje wszystkim i pozdrawia każdego z osobna. ROH COO Joe Koff wszedł na ring i podziękował Bully'emu za jego wkład oraz dodał, iż z chęcią skorzystają z jego doświadczenia.
A tymczasem na ring przyszedł Jay Briscoe. Był mocno zdziwiony, że Bully Ray zamierza skończyć w ten sposób. Nazwał go określeniem na "c" i strącił mu czapkę z głowy. Bully był chętny do walki, ale Joe Koff mu to odradzał ze względów medycznych. Briscoe plunął w stronę Ray'a, na co Koff odepchnął Jay'a i nagadał mu parę słów. Bobby Cruise wszedł na ring i odseparował Koffa od Briscoe.
Jay skorzystał z zamieszania i mocnym ciosem powalił na matę Bully Ray'a. Wziął spod ringu krzesło, ale zanim zdążył je użyć, zjawił się Tommy Dreamer ! Z kolei przy Ray'u pojawiła się Madison Rayne ! Mark Briscoe również przybył na ring, mówiąc parę słów do swego brata. I gdy sytuacja wydawała się być opanowana.... Mark Briscoe zaatakował kopniakiem w jaja Tommy Dreamera !! Mark podał Jay'owi krzesło i ten okładał Dreamera. Briscoesi pozbyli się z ringu Madison i razem wykonali Bully Ray'owi 3D. Briscoesi rzucali w stronę publiki przekleństwa.
Ależ to się posypało. Wszystkie drogi prowadziły do walki brata z bratem na Final Battle. Co mamy teraz ? Mark łączy siły z Jay'em - z tym samym, który pozbawił go szansy na dwa tytuły (6-Man Tag Team oraz tydzień temu TV). Zakładam, że prowadzi to teraz do starcia tag teamowego na Final Battle. Taka walka była by jak najbardziej OK, ale moim zdaniem najpierw należałoby przeprowadzić starcie między braćmi; aby dali sobie 'po ryju', a potem również zaskoczyli połączeniem sił i wówczas śmiało w atak przeciwko Dreamerowi i Bully'emu. Nie ukrywam że lekki zawód czuję wobec tego, jak story się potoczyło. Reszta show na stabilnym, tygodniówkowym poziomie.


Za tydzień ostatni pojedynek do wyłonienia pretendenta do pasa ROH TV na Final Battle: Silas Young vs Jonathan Gresham. Ponadto, Flip Gordon z zebraną przez siebie ekipą idzie na Bullet Club.

Oglądajcie Ring of Honor !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group