Ważne ogłoszenie Stephanie McMahon, kolejne u... (zobacz)
WWE ponownie chce powrotu Kelly Kelly? Znak z... (zobacz)
Corvus vs La Ruffa na KPW Godzina Zero 2018, ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Giero
2017-01-23, 15:53
WWE by Giero
Autor Wiadomość
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-08, 14:52   #169 - SD


SmackDown 20.10.2015
Frank Erwin Center, Austin, Texas

Witajcie na ostatnim SmackDown przed niedzielną galą No Mercy! Ze stanowisk komentatorskich fanów przywitali Tom Phillips i Jerry Lawler, po czym przypomnieli najważniejsze wydarzenia z ostatnich gal:

- Wyłoniono nowego pretendenta do Intercontinental Championship. Został nim Kevin Owens, który wygrał dziesięcioosobowe Battle Royal. Tydzień temu doszło do ostrej konfrontacji słownej pomiędzy Owensem, a Joe na SmackDown. Samoa Joe zarzucił przeciwnikowi między innymi brak poważnych osiągnięć od debiutu.

- The Rock nie wyszedł zwycięsko z wyzwania Romana Reignsa. Dwayne Johnson pokonał Adriana Neville'a i Alberto Del Rio, ale przegrał z Batistą. Głównie przez ingerencję Bullet Club. Po walce wieczoru Reigns zaatakował The Rocka i oświadczył, że mimo wszystko zmierzą się na No Mercy. W minioną sobotę The Rock odniósł się do ataku Reignsa. "The People's Champion" na Main Event stwierdził, że Reigns uważa siebie za znakomitego zawodnika, choć dużo jeszcze mu brakuje do statusu wielkiej gwiazdy.

- Bray Wyatt i Braun Strowman po raz pierwszy skonfrontowali się twarzą w twarz na Main Event. Po gali WWE oficjalnie potwierdziło walkę obydwóch na No Mercy.
Publiczność stała z miejsc, bowiem usłyszeliśmy dźwięk stłuczonego szkła! To Generalny Manager SmackDown - Stone Cold Steve Austin, który jest właściwie u siebie! Dlatego widownia przywitała go wielką wrzawą.

Steve Austin: Texas! <Big Cheer> Jeżeli jesteście gotowi na kolejne SmackDown, to dajcie mi hell yeah! <Hell Yeah!> Nie słyszę! Jeżeli jesteście gotów na galę najbardziej ekscytującego brandu w tym biznesie, to dajcie mi hell yeah! <HELL YEAH!> Jak zapewne wiecie... <What?!> za sześć dni odbędzie się gala No Mercy. <What?!> Będzie to kolejne, brandowe PPV dla SmackDown. <What?!> W walce wieczoru Roman Reigns <Boo> postawi WWE Championship na szali... <What?!> przeciwko The Rockowi! <Cheer> No Mercy, to jednak tylko przystawka... <What?!> przegląd rosteru przed tym, co czeka nas w listopadzie. <What?!> Czyli Survivor Series! <What?!> Nie jest tajemnicą, że być może w tej arenie pojawiam się po raz ostatni jako GM. <What?!> Żeby tak nie było, to na Survivor Series wyłonię najsilniejszą drużynę jaka może być aktualnie na SmackDown. <What?!> Zrobię to przez serię walk kwalifikacyjnych, w odróżnieniu do Stephanie dam szansę większości rosteru! <What?!> Gdy już to zrobię... na Survivor Series wyłonimy także nowego WWE Universal Championa. <What?!> Ale do tego, to już skorzystam z Power Rankingu i dzięki niemu wyłonię pretendentów. <What?!>

Austin chciał coś jeszcze powiedzieć, lecz brzmi... muzyka Finna Balora i Bullet Club w całym składzie wyłania się z zaplecza. Intercontinental Champion Samoa Joe, Luke Gallows, Tama Tonga i Bracia Jacksonowie otoczyli ring, a Balor wszedł do środka kwadratowego pierścienia. Finn zauważył niespokojnie spojrzenie Austina na resztę.

Finn Balor: Co się dzieje Steve? Przestraszyłeś się? Spokojnie... nic Tobie nie zrobimy. Choć za to w jaki sposób próbujesz się nas pozbyć z SmackDown... no mogłoby to nas sprowokować do zbicia Ciebie. Ale nie jesteśmy tacy. Chcę Tobie przemówić do rozsądku Austin. Nie No Mercy... nie Survivor Series... żadne Power Rankingi, King of The Ring i inne... nic z tych rzeczy nie powoduje, że SmackDown jest wyjątkowe. To nasza obecność. A Ty wyznaczasz nam na Survivor Series stypulację wedle której w razie przegranej odchodzimy na RAW. To ma być wdzięczność?

Steve Austin: Uświadom sobie wreszcie Finn... że nikt Was nie chce na SmackDown. Każdy ma już Was dość. Was, w sensie Bullet Clubu.

Balor chce odpowiedzieć, ale... brzmi theme song Antonio Cesaro! Szwajcar z mikrofonem w ręku wychodzi na stage.

Antonio Cesaro: Finn, Finn, Finn... chyba muszę coś Ci wyjaśnić. Od dłuższego czasu Ty i Twoi koleżkowie przekraczacie pewne granice. W trakcie Draft Lottery niemal spowodowaliście, że SmackDown miałoby jednego mistrza mniej niż RAW i byłoby mniej poważane. Kolejny Wasz błąd... to zatarcie ze mną. Niezwykle cieszę się, że Steve Austin wyznaczył nam walkę drużyn na Survivor Series. Ale my Finn... my spotkamy się wcześniej, na No Mercy! Za pięć dni... czeka Ciebie jedno z najtrudniejszych wyzwań w Twojej karierze. Jestem dwukrotnym WWE Championem... dwukrotnym United States Championem... zwycięzcą Royal Rumble Matchu i Money in The Bank Ladder Matchu. A Ty? Zdobyłeś walizkę posługując się swoimi koleżkami. Mam nadzieję, że przynajmniej w niedzielę pokażesz, że masz jakiekolwiek jaja. I swoich towarzyszy zatrzymasz na zapleczu.

Steve Austin: Ja mam właśnie pomysł. Finn... nie będziesz mi mówił czy Bullet Club jest ważny dla SmackDown. Nie będziesz też lekceważył WWE. Dam Ci dobrą lekcję. Jeżeli ktokolwiek z Twojego Bullet Club na No Mercy zaingeruje w Wasz pojedynek z Cesaro... zostanie zbanowany i nie weźmie udział w Survivor Series Matchu!

Arena zareagowała wielką wrzawą, a Balor i Bullet Club są wściekli! Przymierzają się do ataku na Austina... ale Cesaro szybko złapał krzesło i wbiegł do ringu! Reszta Bullet Clubu uciekła.

Steve Austin: Hej! Już nas opuszczacie?! Szkoda... ale zanim odejdziecie, to mam jeszcze jedną nowinę! W dzisiejszej walce wieczoru Antonio Cesaro zmierzy się z Samoa Joe w non-title matchu!

Ponownie zabrzmiała muzyka Austina, który sięgnął po puszki piwa i rzucił dwie Cesaro. Antonio i Steve celebrują, a Bullet Club wyglądają na wściekłych.


WWE No Mercy już w niedzielę!
Roman Reigns vs The Rock o WWE Championship w walce wieczoru!
I pierwsza konfrontacja Stinga z The Undertakerem od Night of Champions!Walka #1 Sheamus vs Tyson Kidd w/Natalya

Pierwsza walka Sheamusa na SmackDown od czasów Draft Lottery! Irlandczyk od razu agresywnie ruszył na przeciwnika. The Great One odepchnął Kidda do narożnika i tam wyprowadza serię Punchów w korpus. Dokłada też European Uppercut. Mamy Irish Whip... ale Tyson sprytnie chwycił się lin i odpowiada Back Kickiem w brzuch. Dokłada także Shoot Kick z wyskoku w klatkę piersiową. Kidd wyprowadza jeszcze serię ciosów z łokcia i mamy Irish Whip w narożnik. Tyson szarżuje na kolejny atak, lecz zostaje Back Body Dropem wyrzucony na krawędź ringu. Kanadyjczyk wyczekuje na odpowiedni moment i wyprowadza Springboard Dropkick! Do tego jeszcze podnosi przeciwnika i dokłada Tornado DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out. Kidd zapiął Chin Lock. Trzymał przez około minutę rywala w dźwigni, ale ten wreszcie wykorzystał swoją siłę, by wydostać się. Sheamus jeszcze przechwytuje oponenta w White Noise! Pin! 1... 2... Kick-Out! Celtycki Wojownik decyduje się na akcję ze szczytu narożnika. Jego uwagę odwróciła jednak nieco Natalya. Kidd za to efektownie zrzuca Sheamusa Springboard Frankensteinerem z narożnika! Tyson nie traci czasu, tylko próbuje zapiąć Sharpshooter! Irlandczyk jednak wykorzystał przewagę fizyczną i odkopał rywala, by następnie go ustawić pomiędzy linami na Beats of the Bodhrán! Po dziesięciu ciosach Sheamus wreszcie puścił przeciwnika i jeszcze pogroził Natalyi przed kolejną interwencją. Irlandczyk poczekał na odpowiedni moment, by wymierzyć Brogue Kick! Pin! 1... 2... 3! Jednak! Sheamus wygrywa w pierwszej walce na SmackDown!


Widzimy The Miza idącego zapleczem w towarzystwie Maryse. Gwiazdor zauważa pracowniczkę stojącą z tacą pełną jedzenia. Ta jednak odwraca się i chce odejść...

The Miz: Hej, chwila! Co to za zachowanie? Ty wiesz w ogóle kim ja jestem? <Dziewczyna zdezorientowana spojrzała na Miza i Maryse>

Maryse: Mój mąż jest wspaniałym aktorem i zawodnikiem! Nie zasługuje na taką zniewagę z Twojej strony!

Pracowniczka: Przepraszam, ale... dostałam wyraźne polecenie. Miałam zanieść te jedzenie odpowiedniej osobie.

The Miz: Komu, co? Jestem w WWE od kilku lat i nigdy nie spotkałem się z tym, by ktoś sobie zamawiał prywatny catering tutaj!

Nagle cała trójka usłyszała śmiech. Stało się jasne, że to z najbliższego pomieszczenia. Gdy Miz podszedł do drzwi od locker roomu otworzył je... i na jego oczach ukazał się Bobby Roode otoczony kilkoma niezwykle atrakcyjnymi dziewczynami. Jedna z nich karmiła Bobby'ego winogronem, a inne pieściły go i śmiały się na jego dowcipy. Miz zatrzymał Maryse i kazał jej odejść.

The Miz: Co to ma wszystko znaczyć, co?!

Bobby Roode: Miz, przyjacielu! Wpadłeś w odpowiednim momencie! Chcesz może dołączyć? Isabel mówiła, że jesteś dla niej idolem!

The Miz: Moja żo... cholera! Kto Ci pozwolił na to wszystko?!

Bobby Roode: Steve nie miał nic przeciwko. Jeżeli tylko ktoś zachowuje się wobec jego fair, to ma naprawdę wolną rękę co do uprzyjemnienia sobie życia.

The Miz: To... to... to... to jest zniewaga wobec innych! Jesteś tu kilka tygodni i co Ty sobie wyobrażasz?! Wstań jak do Ciebie mówię!

Roode zmienił nieco minę. Wygląda na obrażonego zachowaniem Miza, ale wreszcie podniósł się i na chwilę zostawił dziewczyny.

The Miz: Wciąż nie przeprosiłeś mnie i moją żonę za to co się stało sprzed dwóch tygodni!

Bobby Roode: Mike... <Poprawił jego marynarkę> Wyluzuj. Wiesz, że to był totalny przypadek. Zresztą sam się o to prosiłeś. Gdybyś nie podnosił na mnie ręki, to nic by się nie stało i dzisiaj bylibyśmy sobie obojętni. Ale... widzę, że ciągle coś do mnie masz. A teraz jeszcze przeszkadzasz mi w relaksowaniu się. Naprawdę nie muszę się Tobą przejmować, ale wyraźnie masz do mnie jakiś problem. Jeżeli chcesz... wyjaśnimy to na No Mercy. Jak prawdziwi faceci.

The Miz: Tak Bobby, mam z Tobą problem. Mam ten problem, że jestem od lat w WWE i nikt nie traktuje mnie tutaj z należytym szacunkiem. Jestem od lat w WWE i nikt mnie nie karmił winogronem, ani nie pozwalano mi na takie wygody. Jestem od lat w WWE i na wszystko sobie zapracowałem, na obecną pozycję w tej federacji, na status gwiazdy Hollywood i na to, by mieć niezwykle atrakcyjną żonę! To miejsce to dla mnie całe moje życie, a Ty panoszysz się tu jakbyś był nie wiadomo kim! Zresztą... proponowałem Ci współpracę. Proponowałem zrobienie z Ciebie kogoś wyjątkowego i odrzuciłeś tą propozycję. Dlatego tak... zmierzę się z Tobą na No Mercy. Tylko po to, by pokazać gdzie jest Twoje miejsce w hierarchii.

Bobby Roode: Świetnie! Nie można było tak od razu? A teraz wybacz... wrócę do swoich dotychczasowych zajęć. A Ty idź... skup się na dzisiejszej walce... zaopiekuj się swoją żoną. I przeproś ją ode mnie... za to, że ma nieudolnego męża, który mi wszystkiego zazdrości.

Miz nie wytrzymał i pięścią uderzył Bobby'ego w twarz! Ten przewrócił się, ale nie ruszył do ataku. Jedynie lekko się uśmiechną, a Miz wściekły odszedł. Do Roode'a szybko podeszły jego dziewczyny, ale ten je uspokoił i wrócił do zabawy.
Walka #2 WWE SmackDown Tag Team Champions The Young Bucks vs Inner City Machine Guns (Non-Title Match)

Matt i Rich rozpoczęli pojedynek od serii efektownych przejść w akcjach grapplingowych. Wreszcie Jackson wywalczył sobie przewagę i wyprowadził niespodziewanie Low Front Dropkick z wyskoku, ciskając oponenta w narożnik. Matt bierze rozbieg... i mamy Running European Uppercut! Do tego Snapmare sprowadzający rywala do parteru i wyprowadza Soccerball Kick! Szybka próba przypięcia, lecz mamy one count. Matt podnosi rywala i wyprowadza Knife-Edge Chop, po czym oczywiście pokazuje gest "Suck It!". To denerwuje Richa, który odpowiada ciosem z kolana w brzuch, a następnie uderza chwyta przeciwnika za tył głowy i kilka razy ciska o hak o narożnika. Irish Whip w przeciwległy corner... i Jackson kontruje kopnięciem. Matt jeszcze dokłada Corkscrew Neckbreaker! Pin: 1... 2.... Kick-Out! Zmiana w The Young Bucks. Matt wynosi Richa na Rolling Fireman's Carry Slam, po czym wymierza jeszcze Forearm Smash Ricochetowi będącemu przy cornerze! Ricochet spada z apronu, a Nick wykonuje Diving Moonsault, natomiast Matt dokłada Springboard 450 Splash! Nick jeszcze wymierza Running Shooting Star Press! Fenomenalna kombinacja! Pin! 1... 2... Kick-Out! Nick podnosi oponenta i Irish Whipem ciska w narożnik. Matt wymierza Enzugiri z apronu w tył głowy, a Nick dokłada Running Dropkick! Kolejna zmiana! Double Superkick dla Richa! Ricochet próbuje zaatakować rywali z narożnika, ale także inkasuje Double Superkick!!! Ricochet wyleciał z ringu, a The Young Bucks robią kolejną zmianę. Nick wynosi Richa do Tombstone Piledriver, a Matt finalizuje akcję w Meltzer Driverze! Pin! 1... 2... 3! The Young Bucks wygrywają!

Po walce lekko zmęczeni Jacksonowie proszą o mikrofony.

Matt Jackson: Widzieliście? Tak to się robi! To się nazywa zwycięstwo! A nie ta sobotnia walka Apollo Crewsa i Big E Langstona na Main Event...

Nick Jackson: Obydwaj męczyli się z takimi miernotami jak The Vaudevillains, podczas gdy my odnieśliśmy efektowną wygraną z Richem Swannem i Ricochetem!

Matt Jackson: To tylko potwierdza nasze słowa z wywiadu sprzed tygodnia. Nie mamy kogo się obawiać! Jesteśmy o dwie półki wyżej niż tamten zlepek, który zwie się "tag teamem"! Nie mają między sobą chemii... my z Nickiem wiemy o sobie niemal wszystko. A oni... nie maja ani odrobiny pojęcia czym jest definicja bycia tag teamem.

Nick Jackson: Nasza drużyna to coś więcej. To niemal związek małżeński! Razem przetrwaliśmy nasze porażki, by później wywalczyć status gwiazd! Razem pokonaliśmy legendarne tag teamy w WWE! I razem zamierzamy pokazać na No Mercy Crewsowi i Langstonowi gdzie ich miejsce!

The Young Bucks odrzucają mikrofony i przy swojej muzyce chcą udać się na zaplecze. Brzmi jednak theme song Big E Langstona... Big E i Apollo Crews wychodzą na stage, blokując drogę mistrzom. Bracia Jacksonowie uspokajają pretendentów... ale Ci ruszyli do wściekłego brawlu! Mistrzowie są całkowicie zaskoczeni. Langston chwyta Matta i z całej siły ciska o barykadę! Z kolei Apollo wyprowadza Enzuigiri Nickowi i wymierza Powerbomb w rampę! Big E poklepał tag team partnera i obydwaj podnieśli Matta, by Double Irish Whipem cisnąć go w metalowe schodki! Z kolei Nicka wrzucają do ringu. Langston wykonuje Big Ending, a Crews dokłada Standing Moonsault! Zdenerwowany Big E bierze mikrofon.

Big E Langston: Lubicie dużo gadać... jak każdy z Bullet Club. Ale gdy przychodzi co do czego, to dostajecie łomot i uciekacie w popłochu, tak jak teraz!

Apollo Crews: Mam nadzieję, że coś sobie uświadomiliście. Ja i Big E nie jesteśmy... jak to nazwaliście? Ach, tak! Zlepkiem tag teamu! Połączył nasz w zespół wspólny cel. I są to WWE SmackDown Tag Team Championship!

Big E Langston: Gadając tylko coraz bardziej nas denerwujecie i prowokujecie, by skopać Wam dupska! Ale spokojnie... na No Mercy dostaniecie... to na co zasługujecie.

Big E i Apollo przybili żółwiki i z uśmiechem obserwowali The Young Bucks cofających się na stage.


WWE Survivor Series już 25 listopada!


Walka #3 The Miz w/Maryse vs Sin Cara

Miz szybko zdominował przeciwnika. Zamarkował chęć klinczu, a w międzyczasie wyprowadził Sin Carze cios z kolana w brzuch. Do tego chwycił go w boczny Headlock. Mamy TakeDown i kontynuację akcji w parterze. Zamaskowany zawodnik przechwycił rywala w Headscissors. A-Lister wydostaje się z uchwytu... i szybko próbuje zapiąć Figure-Four LegLock! Sin Cara jednak w porę odkopał go, po czym wyprowadził Enzuigiri z wyskoku! Luchador przechwytuje zamroczonego przeciwnika w Small Package! 1... 2... Kick-Out! Sin Cara nie traci czasu, tylko kontynuuje ofensywę. Robi unik przed ciosem Miza i popisuje się znakomitym Springboard Crossbody ze zwinnym przejściem do przypięcia! 1... 2... Kick-Out! Sin Cara powoli podnosi rywala. Wyprowadza serię Low Kicków i chwyta rękę Miza w Wrist Lock, by następnie wykonać Springboard Arm Drag! Miz próbuje poderwać się przy linach, lecz zostaje wyrzucony z ringu Dropkickiem! Sin Cara jeszcze bierze rozbieg i dokłada efektowne Corkscrew Crossbody! Luchador wyraźnie mocno nakręcił się! Wrzuca The Miza z powrotem do kwadratowego pierścienia, a sam wspina się na szczyt narożnika. Jednak Maryse postanowiła odwrócić uwagę Sin Cary, co Miz od razu wykorzystuje atakując górną linę! Sin Cara upada kroczem na hak od ringpostu, a Miz wspina się na trzecią linę i wykonuje Superplex! Pin! 1... 2... Kick-Out! Gwiazdor wygląda na wściekłego... ale chwila! Brzmi "Glorious"!!! Bobby Roode powoli wychodzi na stage w towarzystwie kobiet, które wcześniej były z nim na zapleczu. "It Factor" powoli obraca się wokół osi, czym denerwuje Miza. A-Lister dopiero po chwili odwraca się do Sin Cary, który wyprowadza mu Superkick, a następnie przechodzi do La Mistica! Pin! 1... 2... 3! Bobby Roode odniósł swój cel ku wielkiej złości Maryse! Drobny odwet za to, co parę minut temu wydarzyło się na backstage'u.

Przenosimy się do strefy wywiadów, gdzie JoJo ma gościa.

JoJo: Panie i Panowie, wraz ze mną jest aktualny WWE Champion Roman Reigns. Romanie... na Saturday's Night's Main Event The Rock dość mocno skrytykował Twoją postawę. Porównał Ciebie nawet do niedojrzałego nastolatka i stwierdził, że musisz jeszcze wiele udowodnić w ringu, by zasłużyć na status twarzy WWE. Co myślisz o jego słowach?

Roman Reigns: Dwayne... Rocky... ach. Chyba stało mu się coś z mózgiem na stare lata. Powinien zachować się godnie i wręcz podziękować mi, że dałem mu szansę na title shota. Większość na moim miejscu nie zgodziłaby się na walkę z kimś, kogo nie było kilka miesięcy w federacji. The Rock może i jest gwiazdą. Dla WWE może być nawet legendą. Ale w niedzielę dla mnie będzie nikim innym jak kolejną przeszkodą do pokonania. Potraktuję go jak wszystkich moich rywali. Powiedział, że mam jeszcze wiele do udowodnienia? Może i to prawda. Ale w ostatnich miesiącach stoczyłem trzy wielkie walki z czego dwie wygrałem. Gdy ja wchodzę do ringu ludzie mogą spodziewać się cholernej wojny! I szczerze? Nie mogę doczekać się niedzieli.

Reigns puścił oczko do JoJo, poklepał pas mistrzowski i odszedł.


Czas na łączony wywiad z WWE Women's Champion - Mickie James i pretendentką - Charlotte Flair! Panie są na wizji, widoczne na titantronie, a w ringu jest Jerry Lawler, który będzie zadawał im pytania.

Jerry Lawler: Panie! Już w niedzielę, na No Mercy dojdzie do Waszej konfrontacji o WWE SmackDown Women's Championship! Jak jesteście przygotowane do tego pojedynku i jaki Waszym zdaniem będzie miał przebieg? Może niech zacznie pretendentka!

Charlotte Flair: To proste Jerry. W niedzielę ta walka zakończy się zmianą mistrzyni! Żeby nie było Mickie... bardzo Cię szanuję. Za to, że po latach znowu udało Ci się zdobyć mistrzostwo w WWE. Za to, że próbujesz walczyć na równi i odpowiadać wymaganiom kolejnemu pokoleniu. Jesteś jedną z ostatnich zawodniczek z Twoich czasów, co pokazuje jak bardzo kochasz wrestling. Że jest to Twoja pasja. Ale tym razem... zmierzysz się z kimś, kto jest stuprocentową atletką. Z kimś, kogo nie interesuje bycie na okładkach, czerwonych dywanach i wydawaniu płyt muzycznych. Mnie interesuje tylko bycie w topie zawodniczek w WWE. Pokazałam to od pierwszych dni pobytu w tej federacji! Za tydzień mija dokładnie rok od mojego debiutu w głównym rosterze. Wchodziłam tu jako była NXT Women's Champion. Zapowiadałam, że podbiję WWE. I co? W pierwszej walce zdobyłam miano pretendentki, a na Survivor Series zdobyłam WWE Women's Championship! I teraz na moim celowniku jest tytuł mistrzowski na SmackDown!

Mickie James: <Uśmiechnęła się> Jesteś bardzo pewna siebie słonko. Widać w Twoich oczach, że masz bzika na punkcie tego pasa mistrzowskiego. Widać, że masz obsesję, by wygrywać. Lubię takie zawodniczki. Nie tylko skupiające się na swoim wyglądzie. Jest jednak jedna rzecz, która mnie uderzyła w Twoim wywiadzie sprzed tygodnia. Powiedziałaś, że wystarczy jeden moment nieuwagi i pożegnam się z tytułem mistrzowskim. Widzisz... problem jest w tym, że jestem w tym biznesie już szesnaście lat. Walki na wielkich scenach... pod presją...to dla mnie chleb powszedni. Będziesz musiała się naprawdę postarać, by mnie pokonać. Zrobić coś czego mogłabym się po Tobie nie spodziewać. Zważając na Twój niewielki staż w WWE... wątpię by tak się stało.

Charlotte Flair: Rozmawiasz z kimś kto wrestling ma w krwi! Z kimś, kto jest stworzony do pracy w WWE? Ta federacja to całe moje życie. Uwierz mi... nie muszę Ciebie niczym konkretnym zaskakiwać. Wystarczy, że całą swoją determinację, wiarę w siebie i umiejętności przełożę na nasz pojedynek.

Jerry Lawler: Mickie, czy porównałabyś Charlotte do kogoś z kim walczyłaś w przeszłości? Czy przypomina Tobie kogokolwiek z czołowych zawodniczek WWE?

Mickie James: Z tych których rywalizowałam? Pierwsze porównanie jakie do głowy mi przychodzi, to Beth Phoenix. Była tak samo silna, świetnie zbudowana... ale Charlotte ma w sobie coś, czego nie miały zawodniczki z przeszłości. Niezwykle szeroki arsenał swoich akcji.

Jerry Lawler: Charlotte, czy uważasz, że Mickie będzie Twoją najtrudniejszą rywalką w dotychczasowej karierze?

Charlotte Flair: Na pewno najbardziej doświadczoną. Czy najtrudniejszą? Przekonamy się w niedzielę.

Jerry Lawler: Zatem Mickie James versus Charlotte Flair o WWE SmackDown Women's Champion już na No Mercy!
Walka #4 Batista vs Bad News Barrett

Animal od razu wściekle ruszył na przeciwnika, przepychając go do narożnika i wyprowadził serię Shoulder Thrustów. Do tego Batista przerzuca Barrettę Biel Throwem przez ring. Anglik próbuje wstać, lecz od razu inkasuje cios z kolana w brzuch. Następnie Batista chwyta go za tył głowy i uderza o hak od narożnika. Zwierzak chce powtórzyć atak przy narożnik obok, ale Barrett blokuje atak i odpowiada serią ciosów z łokcia. Mamy też Headbutt! Bad News rusza, by odbić się od lin... i wyprowadza Running Big Boot! Pin! 1... 2... Kick-Out! Barrett nie traci czasu, tylko natychmiast wspina się na szczyt narożnika. Dave jednak podrywa się i w porę atakuje górny sznur! Barrett pada kroczem na hak od ringpost, a Batista wykonuje Superplex! Pin! 1... 2... Kick-Out! Dave sygnalizuje chęć wykonania Spearu! Ustawia się przy narożniku i czeka na odpowiedni moment do ataku. Wreszcie szarżuje na Spear, ale Barrett kontruje kopnięciem... i odpowiada Bull Hammerem! Pin! 1... 2... 3!!! Zaskakujące zwycięstwo Barretta! Widać, że sam jest niemal zdziwiony tym rezultatem.
Już w sobotę kolejne Main Event!
A w nim... powrót Goldusta!Wracamy do areny gdzie kończy się właśnie wejściówka WWE Cruiserweight Championa Kalisto. W ringu są już pretendent - Hideo Itami i Generalny Manager SmackDown - Stone Cold Steve Austin.

Steve Austin: Panowie! <What> W niedzielę, na No Mercy Kalisto postawi WWE Cruiserweight Championship na szali... <What> przeciwko Hideo Itamiemu! <What> Mam nadzieję, że skradniecie show... ale zanim to się wydarzy... <What> musicie podpisać kontrakt, który leży na stole, a potem głos należy do Was! <What>

Kalisto chciał podpisać dokument... ale Hideo niespodziewanie zatrzymał go! Od razu wywołało to negatywną reakcję z trybun. Itami uśmiechnął się i pokazał, że on pierwszy złoży podpis. Wyrwał luchadorowi długopis z ręki i złożył autograf, po czym... lekceważąco rzucił pismo w mistrza! Wyraźnie widać, że ten próbuje powstrzymać się przed atakiem. Składa podpis na kontrakcie i wręcza dokument Austinowi, który opuszcza ring. Obydwóch zawodników dzieli już tylko stół.

Kalisto: I co chcesz sobą zaprezentować przez to zachowanie? Wyższość? Dominację nade mną? Jeżeli tak, to mam złe wieści dla Ciebie...

Hideo Itami: Nie, nie, nie Kalisto... nie traktuj to jako jakiegoś ataku personalnego wobec Ciebie. Wręcz przeciwnie! Wobec Twojej osoby czuję nawet pewien szacunek. Jesteś świetnym luchadorem, naprawdę! Wielu fanom przypominasz młodego Rey'a Mysterio i byłbym skłonny się nawet z tym zgodzić. Ale... jest coś, czego Tobie brakuje, by być twarzą dywizji cruiserweight. Czegoś... nie potrafię do końca nawet określić... a, wiem! Charyzmy! <Kalisto roześmiał się> Nie, posłuchaj! Gdy ja mam coś do powiedzenia... zwracam na siebie uwagę wszystkich. Ty... Ty nie masz nic więcej do opowiedzenia niż o swojej miłości do lucha libre i swoich idoli.

Kalisto: Charyzma? Chyba mamy inne pojęcie o charyzmie. Według mnie charyzmą wykazuje się ktoś, kto porywa za sobą tłumy! <Cheer> Ktoś, kogo ludzie uwielbiają! Uwierz mi, było dużo postaci, które zachowywały się niegodnie, a jednak miały grono fanów. Ciebie za to coraz więcej osób ma dość, nie potrafisz robić nic innego niż obrażać. Wiesz co? Trochę mi nawet Ciebie szkoda. Przez ostatnie miesiące kreowałeś siebie na nie wiadomo jak wspaniałego mistrza NXT... a jednocześnie próbowałeś robić z siebie ofiarę, człowieka, który nie jest respektowany. Uwierz mi... na szacunek trzeba sobie zapracować występami na wysokim poziomie, przez wiele lat.

Hideo Itami: Wow! Nie spodziewałbym się tego po Tobie Kalisto... nazwałeś mnie ofiarą. <Roześmiał się> To słodkie. Z tego co wiem, to Ciebie zwykle kreują na underdoga. A ten z samej definicji jest ofiarą. Ale nie będę się kłócił co do tej kwestii. Najwidoczniej nie znasz mnie na tyle dobrze, by wiedzieć jak ciężko pracowałem przez te ostatnie lata na aktualną pozycję. A i tak znajdą się jeszcze tacy, którzy we mnie wątpią! To mnie denerwuje Kalisto! Ciebie kiedyś też odrzucą. Staniesz się zwykłą maskotką dzieciaków, a chyba nie o to walczyłeś w swojej karierze.

Kalisto: Wygląda na to, że masz duży problem ze sobą, ale okej... nie będę bawić się w psychologa, bo to nie moja rola. Wytknąłeś mi brak charyzmy, bycie maskotką dla dzieci... w porządku. Każdy ma prawo myśleć, co mu się podoba. Najważniejsze jest, że zmierzymy się w niedzielę o WWE Cruiserweight Championship. Jeden z najbardziej prestiżowych pasów mistrzowskich w tym biznesie. Ta maskotka dla dzieci... zamierza skopać Twoje dupsko i nadal być mistrzem!

Kalisto odrzucił mikrofon i wzniósł pas mistrzowski ku górze. Hideo uśmiechnął się i odrzucił stół, po czym stanął twarzą w twarz z luchadorem. Itami wymierzył Headbutt Kalisto! Zamaskowany zawodnik padł na matę, a Japończyk z uśmiechem podniósł pas mistrzowski i rzucił rywalowi, po czym przy swojej muzyce opuścił ring. Hideo dał przeciwnikowi jasny sygnał. Na No Mercy czeka ich wojna!WWE No Mercy już w niedzielę!
Roman Reigns vs The Rock o WWE Championship w walce wieczoru!
I pierwsza konfrontacja Stinga z The Undertakerem od Night of Champions!


Main Event - Antonio Cesaro vs Intercontinental Champion Samoa Joe (Non-Title Match)

Przy stanowisku komentatorskim niespodziewanie usiadł pretendent do IC Title - Kevin Owens. Zawodnicy tymczasem ruszyli w ostrą wymianę ciosów. Antonio wyszedł z inicjatywą z brawlu i wyprowadza serię European Uppercutów. Mamy wreszcie Irish Whip, ale odwrócony przez Joe, który po chwili odpowiada Atomic Dropem. Do tego odbija się od lin na Running Single Leg Dropkick i dokłada Running Senton! Pin! 1... 2... Kick-Out! Joe zapina Chin Lock, wzmocniony kolanem w plecy. Cesaro jednak wykorzystuje swoją siłę, by powoli wstać i rozerwać uchwyt, a następnie wyprowadzić Headbutt! Ogłuszony Joe wpada jeszcze na podręcznikowy Dropkick! Pin! 1... 2... Kick-Out! Samoa Joe ucieka do narożnika, gdzie powoli wstaje. Cesaro bierze rozbieg i mamy Running European Uppercut! Irish Whip w przeciwległy corner... i powtórzenie akcji! I jeszcze raz! Szwajcar przymierza się do czwartego Uppercutu z rozbiegu, ale tym razem Joe kontruje charakterystycznym Side Slamem! Intercontinental Champion próbuje złapać trochę oddechu i bierze rozbieg na kolejną akcję, którą jest Corner Forearm Smash, a po nim następuje Enzuigiri! Zamroczony Cesaro wpada jeszcze na Bridging German Suplex! Z pinem! 1... 2... Kick-Out! Joe momentalnie próbuje zapiąć Coquina Clutch! Cesaro miota się i usiłuje uciec spod uchwytu, ratując się wreszcie położeniem nogi na dolnej linie. Antonio ucieka z ringu, a Joe bierze rozbieg na fantastyczny Suicide Dive! Cesaro aż przeleciał przez stół komentatorski i wylądował na fotelu Toma Phillipsa. Tymczasem Kevin Owens wstał i mamy konfrontację zawodników, którzy na No Mercy zawalczą o Intercontinental Championship. Joe lekceważąco podniósł butelkę z wodą i wylał ją na Owensa! Ten wściekły chciał się rzucić na Joe, ale powstrzymuje go arbiter. Samoańczyk podnosi Antonio i wrzuca z powrotem do kwadratowego pierścienia... a Owens i tak skoczył na krawędź ringu, by odwrócić jego uwagę! Kevin szybko zeskoczył z apronu, a Joe po odwróceniu się wpada na Very European Uppercut!!! Ależ siła Cesaro! Szwajcar jeszcze wymierzył Neutralizer! Pin! 1... 2... 3!!!

Natychmiast całe Bullet Club wybiega z zaplecza... ale w porę zareagował Owens! Wziął dwa krzesełka i jedno rzucił Cesaro, oraz sam wkroczył do ringu! Balor wściekły wyciąga Joe z kwadratowego pierścienia i wraz z Gallowsem pomagają mu wstać. Bullet Club rozważa możliwość ataku, lecz... chwila! Ponownie brzmi muzyka Generalnego Managera SmackDown! Stone Cold Steve Austin wychodzi na stage!

Steve Austin: Co się stało Finn? <What?!> Coś nie jesteś w tak dobrym humorze jak na początku SmackDown. <What?!> Widzisz... uratowałeś się, bo nikogo nie zbanuję z Twoich towarzyszy na Survivor Series. <What?!> Ale, mam dwa duże ogłoszenia odnośnie No Mercy! <What?!> Po pierwsze... pojedynek Antonio Cesaro kontra Finn Balor... odbędzie się w stalowej klatce! <Big Cheer> Po drugie.. walka Samoa Joe z Kevinem Owensem o Intercontinental Championship odbędzie się na zasadach No DQ! And That's The Bottom Line... 'Cause Stone Cold Said So!

Publiczność zareagowała wielką wrzawą, a Austin wzniósł ręce ku górze przy swojej muzyce. Owens i Cesaro wyglądają na mocno zadowolonych z dodanych stypulacji. Ich przeciwnicy wręcz przeciwnie. W ten sposób kończymy SmackDown. Widzimy się na NXT, a potem na Main Event!


No Mercy 25.10.2015 :

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
 
 
     
TheVillain 
Upper MidcarderWrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Wiek: 20
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1567
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-10-08, 15:28   

:arrow: Fajne otwarcie. Może poza stypulacją i ustaleniem ME sd nie wniosło ono nic, no ale BC i steve zawsze na propsie ;)

:arrow: Genialny był ten segment Roode'a z Mizem! Stary, uwielbiam Cie za kreatywność! PS Glorious!

:arrow: Jacksony mają rację, slużnie pojechali po E i Apollo. ci jednak wychodzą zwycięsko z konfrontacji siłowej, więc jakby nie patrzeć na ostatniej prostej przed No Mercy mamy remis.

:arrow: Fajny był także wywiad z udziałem pań. Obydwie rzeczowo podeszły do tematu lekko tylko zachaczając o gimnicki. Kto wygra? Who cares? Jak dla mnie obydwie powinny mieć swoje pasy :D

:arrow: Barrett pokonuje gościa, który tydzień temu pokonał The Rocka? WTF?

:arrow: Hideo co raz bardziej mi się podoba! Kalisto nie pozostał mu dziś dłużny ;) Gdybym miał się czepiać, to zabrakło mi odniesień do puro, szczególnie, że były odniesienia do lucha libre.

:arrow: walka wieczoru spoko. Cage Match? Ok. No DQ? Czy Steve jest tak głupi, żeby dać walkę gdzie BC pomoże wygrać Samoańczykowi? A może jednak ma plan? Chyba w tej walce wykrystalizuje nam się team na Survivor Series. Jak dla mnie spoko.
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-10, 16:48   #170! NXT - Eric Young vs Pentagon Jr w ME!

PHG odniosę się tylko do wątpliwości co do wygranej BNB. Przypomnę, że Batista pokonał The Rocka, ale po drobnej pomocy Bullet Club i przy jego trzeciej walce tego wieczoru :)


NXT 21.10.2015
Full Sail University, Orlando, Florida

Pora na kolejne NXT w drodze do gali TakeOver w Londynie! Ze stanowiska komentatorskiego przywitali nas Mauro Ranallo i Jim Ross, którzy przypomnieli wydarzenia sprzed tygodnia i zapowiedzieli dzisiejszą tygodniówkę. W tym dzisiejszą walkę wieczoru: Eric Young kontra Pentagon Jr o miano pretendenta do NXT Championship.Galę jednak rozpoczynamy od muzyki Jamesa Storma! Sam NXT Champion powoli wychodzi z zaplecza, przy sporym heacie publiczności. "Kowboj" próbuje uspokoić widownię, ale ta nie ma zamiaru dać mu spokoju. Storm wkracza do kwadratowego pierścienia, sięga po mikrofon i po butelkę piwa ze sztosu ułożonego w narożniku.

James Storm: Przyznam... że spodziewałem się nieco milszego przywitania. <Big Heat> Okej, okej... rozumiem. Macie prawo być na mnie wściekli za to, że skorzystałem z pomocy Sanity na TakeOver: New York City. Ale pomyślcie? Ilu z Was nie skorzystałoby z takiej okazji? Przed pojedynkiem z Hideo Itamim właściwie niemal każdy mnie skreślał. Nawet Wy sami nie wierzyliście, że jestem w stanie go pokonać! Musiałem wymyślić jakiś plan awaryjny. I wtedy odezwał się mój stary kumpel - Eric Young. <Heat> Powiedział mi, że tworzy nową grupę, która wywróci do góry nogami obecny ład w NXT. Stwierdził, że mogę pomóc mu w początku rewolucji w tym brandzie. Przyznam, że długo zastanawiałem się, czy powinienem przyjąć jego propozycję. Ale w końcu... starym przyjaciołom nie odmawia się, prawda? Zaskoczyliśmy zarówno Was, jak i samego Itamiego. Nie spodziewał się zapewne, że będę w stanie przekroczyć tą granicę, by go pokonać... ale czasami trzeba zrobić coś przeciwko swojemu sumieniu, by odnieść sukces. To mnie różni od większości. Jestem w stanie poświęcić absolutnie wszystko, by na samym końcu dumnie stać na szczycie! Teraz... ponownie postawię pas mistrzowski na szali, na NXT TakeOver: London. Zabiorę mistrzostwo ze sobą do Europy i tam zamierzam udowodnić, że jestem godzien tytułu mistrzowskiego! Udowodnię... że James Storm to nie tylko A Creek Swimming, Moonshine Sipping, Beer Drinking, Deer Skinning, Johnny Cash Listening, S.O.B. from Middle Tennessee... ale i Wasz... N... X... T... Champion! A jeżeli ktoś się z tym nie zgadza... sorry... about your damn luck!

Storm uśmiechnięty odrzucił mikrofon i wziął ze sobą piwo, które triumfalnie wzniósł ku górze.


Cytat:

NXT: Tydzień temu. Angelo próbuje uciec na krawędź ringu... ale Nakamura podcina go Legsweep Kickiem. Japończyk opuszcza pole bitwy, by wymierzyć najpierw Running Knee Strike w głowę oponenta, a następnie Jumping Knee Drop z apronu w tył głowy! Ogłuszony Dawkins po chwili wpada jeszcze na Exploder Suplex, po czym Nakamura bez większych problemów wymierza Kinshasę! Pin! 1... 2... 3!
Shinsuke po walce pozwolił sobie na klasyczną celebrację zwycięstwa... ale została ona przerwana przez niespodziewany atak Kenny'ego Omegi! Kanadyjczyk obija Nakamurę serią kopnięć, po czym wynosi go prosto na One-Winged Angel! Publiczność jest kompletnie zaskoczona! O co chodziło w tym ataku?!


Przenosimy się do strefy wywiadów, gdzie widzimy Charly Caruso wraz z Kennym Omegą.

Charly Caruso: Kenny... tydzień temu zaatakowałeś Shinsuke Nakamurę po jego ringowym debiucie w Full Sail University. W głowach wszystkich jest jedno pytanie: dlaczego?

Kenny Omega: Widzisz Charly, trafiając do NXT na zasadzie Draft Lottery większość potraktowało to jako moje zesłanie ze SmackDown. Ja jednak widzę to inaczej. NXT to obecnie najgorętszy brand w tym biznesie, a bycie NXT Championem to duży prestiż. Przyszedłem do tego miejsca w jasno określonym celu. Jednak... niestety mniej więcej w tym samym czasie zadebiutował tu Shinsuke Nakamura. Kolejna do tytułu mistrzowskiego wydłużyła się, więc jasne stało się, że muszę kogoś wyeliminować z listy. Skupiłem się na Nakamurze, bo od jego pierwszych kroków w NXT każdy się nim zachwyca. Każdy uważa, że Shinsuke jest wspaniałym wrestlerem, charyzmatycznym człowiekiem... że nawet nie musi za wiele mówić, a jego mimika i gesty mówią za niego. Błąd! Shinsuke ma swoje słabości i zamierzam to pokazać. Zamierzam udowodnić... że Wasz "The King of Strong Style"... w żadnym aspekcie nie równa się z The Cleanerem... Kennym Omegą.

Omega mrugnął okiem do Charly i odszedł.

Walka #1 The Revival vs TM-61

Można powiedzieć, że rewanż za pojedynek sprzed niecałego miesiąca! Wtedy wygrali TM-61. The Revival wyraźnie mają to w pamięci. Dawson od razu agresywnie ruszył na Nicka. Scott szybko zdominował rywala przy narożniku, by następnie wykonać Irish Whip i wyprowadzić Shoulder Block. Dawson robi zmianę, po czym podnosi Millera na Russian Legsweep, a Wilder wyprowadza Running Bicycle Kick! Pin 1... 2... Kick-Out. Wilder przymierza się do Back Suplexu! Miller jednak zeskoczył na nogi i przechwytuje oponenta w Waist Lock. Thorne wykorzystuje to, by zrobić zmianę! Wilder wreszcie odrzuca od siebie Millera, ale i tak po chwili inkasuje Superkick... a Shane dokłada Diving DDT! Pin! 1... 2... w ostatniej chwili przerywa Dawson! Scott szybko ucieka z ringu, lecz i tak moment później wpada pod Somersault Plancha od Nicka! Natomiast Shane powoli wspina się na szczyt narożnika. Chce wykonać Corkscrew 450 Splash, ale Wilder w porę zrobił unik! Thorne z impetem uderzył o matę, by jeszcze wpaść na Spinebuster! Miller chce zainterweniować, lecz będąc między linami inkasuje Running European Uppercut! Wilder wykorzystuje sytuację, by zrobić zmianę z Dawsonem i obydwaj przygotowali Thorne'a prosto pod Shatter Machine! Pin! 1... 2... 3! Udany rewanż The Revival, a do tego kolejna, ważna wygrana!

Tym razem pora na materiał sprzed tygodnia. Widzimy, że Peyton Royce jest opatrywana w skrzydle lekarskim. Jest przy niej Billie Kay. Royce trzyma opatrunek za głową.

Billie Kay: Trzeba dać Asuce lekcję nauki pokory! Nie może być tak, że wkracza do NXT i od razu robi to, co się jej podoba!

Peyton Royce: Billie, odpuść...

Billie Kay: Nie! Idealny duet tak nie robi!

Peyton Royce: A co masz zamiar zrobić?

Billie Kay: Zmierzę się z Asuką! Za tydzień na NXT!

Peyton Royce: Zwariowałaś chyba. Asuka będzie coraz agresywniejsza z walki na walkę. Skończysz gorzej niż ja, mówię Ci!

Billie Kay: Zobaczymy!

Billie rozzłoszczona opuściła pomieszczenie, a Peyton wygląda na zrezygnowaną.

Ewolucja NXT trwa...
Latem brand podbił Brooklyn i Barclays Center.
Jesienią wielki sukces w Nowym Jorku i Madison Square Garden.
Teraz pora... na kolejny krok!


NXT TakeOver: London już 16 grudnia!
Walka #2 Alexa Bliss vs Eva Marie

Alexa po kilku miesiącach ponownie stawia kroki w ringu NXT! Za to dla Evy, to pierwszy pojedynek od Draft Lottery. Szybko Bliss wykorzystała swój spryt i zdominowała oponentkę. Sędzia zmusza Alexę do przerwania akcji przy narożniku, co ta robi... i inkasuje niespodziewanie cios z kolana od Evy. Marie dokłada jeszcze Headbutt i Backhand Chop. Czerwonowłosa zawodniczka próbuje wyjść z inicjatywą... ale po odbiciu się od lin wpada prosto na Tilt-a-Whirl Headscissors Takedown! Marie próbuje poderwać się do walki, lecz inkasuje Jumping Double Knee Drop i do tego jeszcze Standing Moonsault Double Knee Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out! Zaskoczona Bliss wspina się na szczyt narożnika, szykując się do kolejnej akcji. Eva jednak niespodziewanie podrywa się i atakuje górną linę! Zdezorientowana Alexa upada na hak od ringpostu i spada na matę. Marie natychmiast wykorzystuje to, by wykonać Running Senton! Pin! 1... 2... Kick-Out! Eva jest wściekła na sędziego! Pokazuje, by szybciej odliczał. Tymczasem podnosi Alexę... i wpada na Small Package! 1... 2... Kick-Out! Bliss momentalnie przechodzi do Snap DDT! Pin! 1... 2... 3! Dość niespodziewanie z trudem, ale Alexa odnosi zwycięstwo i udanie powraca do NXT.


Przenosimy się do biura Generalnego Managera NXT - Shawna Michaelsa, który ma coś do powiedzenia.

Shawn Michaels: Jak już doskonale wiecie, za niecałe dwa miesiące odbędzie się kolejne TakeOver! Tym razem NXT rusza do Londynu. Dzisiaj wyłonimy pretendenta do głównego tytułu mistrzowskiego, jednak za tydzień... czeka nas jedna, wielka walka wieczoru! Fatal 4-Way Tag Team Elimination Match! Wezmą w nim udział... The Revival, czyli Scott Dawson i Dash Wilder. Authors of Pain - Akam i Rezar. reDRagon - Bobby Fish i Kyle O'Reilly. Oraz... Sanity - Alexander Wolfe i Killian Dain! Oczekujcie chaosu, jakiego jeszcze nigdy do tej pory nie było w ringu NXT! Natomiast co do kobiet... Bayley za tydzień pozna swoją rywalkę. Gale w Barclays Center i Madison Square Garden zakończyły się dużymi sukcesami. Mam nadzieję, że w Londynie będzie jeszcze lepiej!


Zostajemy na zapleczu, ale tym razem widzimy The Revival w towarzystwie JoJo.

JoJo: Wraz ze mną są Scott Dawson i Dash Wilder, świeżo po swojej wygranej nad TM-61. Panowie, już wiadomo, że za tydzień czeka Was kolejny Fatal 4-Way Tag Team Match, tym razem na zasadach eliminacji. Ostatni tag team w pojedynku dostanie title shota na pasy mistrzowskie, na gali TakeOver: London. Jak skomentujecie decyzję Shawna Michaelsa?

Scott Dawson: Wybierając potencjalnych pretendentów logiczne było, że Shawn Michaels rozważy nasze osoby. W ostatnich tygodniach wreszcie jesteśmy na fali! W Madison Square Garden blisko byliśmy tytułów mistrzowskich. Tydzień temu pokonaliśmy braci Colons. Dzisiaj rewanżowaliśmy się TM-61. Dobijamy do topu w hierarchii tag teamów NXT i zamierzamy udowodnić to za tydzień... wygrywając w walce o miano pretendentów.

Dash Wilder: JoJo... przed Tobą stoi tag team aspirujący do miana najlepszego w tym biznesie. To fakt... na początku roku nie szło nam najlepiej. Ale tak jak wspomniał Scott - pokonujemy kolejne przeszkody, a za tydzień zamierzamy pokonać Authors of Pain, reDRagon i Sanity w jednej walce! Wtedy nikt nie zakwestionuje naszej siły i spotkamy się z American Alpha ponownie w ringu. Tym razem w Londynie.

Scott Dawson: Reasumując - plan jest prosty. Zamierzamy zakończyć ten rok z impetem i udanie wejść w rok 2016!

Dash Wilder: Topowi goście... opuszczają ten budynek!

Dash i Scott przybili żółwiki, po czym zadowoleni opuścili JoJo.


Walka #3 Adam Rose vs Zack Ryder

Zaczynamy kolejny pojedynek. Ryder wygrywa starcie siłowe, po czym przechodzi w boczny Headlock. Rose kontruje Back Suplexem i rusza, by odbić się od lin... ale wpada na ogłuszający Dropkick! Natychmiastowe przypięcie, lecz mamy one count. Ryder powoli podnosi oponenta i wyprowadza Backhand Chop. Dokłada też Headbutt. Akcja przenosi się do narożnika i Ryder wchodzi na drugą linę, by wymierzyć serię Chopów w głowę. Rose wreszcie odrzuca przeciwnika... by jeszcze wejść na drugą linę i wykonać Bulldog z narożnika! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rose próbuje zapiąć Sleeper Hold, ale Ryder momentalnie odpycha go do narożnika. Zack wyprowadza serię ciosów z łokcia, by ogłuszyć oponenta, po czym rusza jeszcze i szarżuje na Corner Forearm Smash! Rose właściwie spłynął do parteru, więc inkasuje jeszcze Facewash! Ryder natychmiast ustawia rywala na Piledriver! Pin! 1... 2... 3! Kolejna wygrana Rydera w NXT! Zack zaczyna mieć pozytywny bilans i może to być wkrótce zauważone przez GM'a!


JUŻ ZA TYDZIEŃ W NXT!

FATAL 4-WAY TAG TEAM ELIMINATION MATCH O MIANO
PRETENDENTÓW DO NXT TAG TEAM CHAMPIONSHIPS NA TAKEOVER:LONDON!

ORAZ ASUKA VS BILLIE KAY!

Main Event - Eric Young vs Pentagon Jr
Walka o miano pretendenta do NXT Championship

Czas na wyczekiwany main event! Co ciekawe Young pojawił się w ringu bez Sanity! Panowie przez moment próbują wyczuć wzajemne zamiary... i wreszcie ruszają w wściekły brawl! Z przewagą wyszedł Young, który wyprowadził rywalowi Gut Kick i chwycił go za tył głowy, by uderzyć o hak od narożnika. EY jeszcze lekceważąco podnosi Pentagona i wyrzuca go z ringu, po czym prześmiewczo pokazuje "Cero Medo!". Young rusza za oponentem i podnosi go, by z rozbiegu rzucić w barierkę obok! Eric śmieje się i widać jego charakterystyczne, szaleńcze spojrzenie. Podnosi Pentagona i wrzuca go z powrotem do kwadratowego pierścienia, po czym wspina się na szczyt narożnika. Luchador wreszcie podrywa się i zrzuca Erica Super Frankensteinerem na matę! Eric z impetem upadł plecami na matę! Próbuje jeszcze wstać, ale inkasuje Low Superkick! Pin! 1... 2... Kick-Out! Young chce wrócić do stójki. Momentalnie jednak nadziewa się na Sling Blade, po czym jeszcze Pentagon powtarza akcję. Mr. Cero Medo wyprowadza do tego ogłuszające Enzuigiri, by następnie Running Front Dropkickiem cisnąć Younga w narożnik! Eric wręcz odbija się od ringpostu i obolały pada na matę. Pentagon natychmiast chce to wykorzystać! Wspina się na trzecią linę, wznosi ręce ku górze... i mamy Diving Double Foot Stomp! Pin! 1... 2... Kick-Out! Wściekły Pentagon przymierza się natychmiast do Package Piledrivera! Young jednak blokuje akcję... i odpycha rywala prost na sędziego! Arbiter w porę cofnął się do narożnika, dzięki czemu nie zainkasował ciosu, ale nie zauważył już Low Blow, które Young wyprowadził Pentagonowi! Eric jeszcze Back Body Dropem zrzuca z siebie rywala! EY wspina się powoli na szczyt narożnika... i mamy Diving Elbow Drop!!! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Tak blisko! Young wkurzony kłóci się z sędzią. Pokazuje mu wyraźnie, że było "trzy". Pentagon wykorzystuje nieuwagę Erica Schoolboy Pinem! 1... 2... Kick-Out!!! Pentagon chce wyprowadzić Superkick Youngowi, ale ten robi unik i to sędzia inkasuje kopnięcie! Luchador chwycił się za głowę! Z zaplecza natychmiast wybiega całe Sanity! Alexander Wolfe, Killian Dain i Nikki Cross! Okładają Pentagona... lecz moment! Pojawia się też James Storm! I to z butelką w ręku! czeka na odpowiednią chwilę... by wymierzyć uderzenie butelką w głowę Younga! O co w tym wszystkim chodzi?! Sanity dopiero po chwili zorientowało się i rusza za mistrzem. W ringu leżą znokautowani i zamroczeni Young oraz Pentagon. Sędzia zauważa szkło na macie, więc przerywa pojedynek...

Publiczność w Full Sail University jest zdezorientowana. Po większości widać, że nie wie co o tym myśleć. Z zaplecza wychodzi Shawn Michaels w towarzystwie lekarzy. Trzech zajmuje się zakrwawionym Youngiem, dwóch próbuje sprawdzić stan Pentagona, ale ten ich odpycha i wściekły staje przy narożniku. Nawiązuje się kłótnia między nim, a Michaelsem, który próbuje mu coś wytłumaczyć. W mocno kontrowersyjny sposób kończymy to NXT.
 
 
     
TheVillain 
Upper MidcarderWrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Wiek: 20
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1567
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-10-10, 18:45   

Giero - przy pomocy, ale jednak to juz coś :D Co do 3 walki - wybacz, ale przy Neville'u i kto tam drugi był to Rock nawet się nie spocił, a wiemy, że poci się szybko ;) tak na poważniej to ok, przekonałeś mnie... tak w 90% ;)

:arrow: James wypadł fajnie. Jego promo daje podstawy do zrobienia z niego tweenera, wow, nie myślałem, że po Takeover to możliwe :D

:arrow: Omega też wychodzi dobrze

:arrow: u kobiet nuda. Alexa kopokuje Evę, a Peyton chce być jobberką dla Asuki :lol:

:arrow: Shawn dodał do pieca ;) mecz tagów zapowiada się ciekawe. U kobiet zaś jest tylko jedna wąpliwość - Asuka teraz, czy na kolejnym a tu ktoś na przeczekanie?

:arrow: Storm atakuje Younga? Wtf? Nie wiem, nie rozumiem... czekam na konsekwencje ;)
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-11, 21:53   #171 - Main Event


Saturday's Night's Main Event 24.10.2015
American Airlines Center, Dallas, Texas

Witajcie w kolejnym epizodzie Main Event! Ze stanowisk komentatorskich przywitali nas Corey Graves i Tom Phillips. Panowie przypomnieli nam, że już jutro czeka nas brandowe PPV - No Mercy, a potem w pełni skupiamy się na drodze do Survivor Series. Jednak jeszcze dzisiaj czeka nas akcja w stylu Cruiserweight, oraz... pierwsza, międzybrandowa konfrontacja od czasu podziału rosteru! Pretendent do WWE United States Championship - AJ Styles kontra pretendent do Intercontinental Championship - Kevin Owens! No i oczywiście nie można zapomnieć... o powrocie Goldusta!

"Welcome to the Queendom" rozlega się z głośników, co oznacza, że to Generalna Manager RAW - Stephanie McMahon rozpocznie dzisiejszy epizod Main Event! GM w ostatnich tygodniach niemal skompletowała główną drużynę RAW na Survivor Series. Ma jednak poważny konflikt w jej szeregach. Ciekawe czy Stephanie odniesie się właśnie do sytuacji pomiędzy Brockiem Lesnarem, a Triple H'em?


Stephanie McMahon: Jest mi niezmiernie miło powitać Was... na Saturday's Night's Main Event! <Big Cheer> Odświeżona tygodniówka międzybrandowa, to jeden z kolejnych, dużych projektów mojego brata Shane'a McMahona, który obecnie rządzi w WWE. A ja... jako Generalna Manager RAW także mogę wpływać na przebieg tego show. Niestety może się okazać, że taką możliwość będę miała jeszcze tylko przez miesiąc! Zbliża się Survivor Series i na tej gali zarówno ja, jak i GM SmackDown - Stone Cold Steve Austin postawimy na szali nasze posady. Nie będzie to łatwa walka. Ba... nie mogę tego nazwać walką. Mając w pamięci konfrontacje RAW i SmackDown z poprzednich lat, a do tego stawkę tego pojedynku, która jest olbrzymia... przypuszczam, że będzie to jeden z najostrzejszych, najbrutalniejszych Survivor Series Matchy w historii! Wszyscy macie zapewne w pamięci pojedynek Teamu Triple H'a z The Wyatt's Familly sprzed roku. Czy też Teamu Huntera z Teamem mojego ojca, Vince'a McMahona z WrestleManii 30. Żadna z tych walk nie będzie się równać emocjami temu, co będzie się działo za miesiąc. Mam już niemal skompletowany skład mojego zespołu. W porównaniu do Steve'a Austina wcześniej zadbałam o to. Mam jednak duży problem... od Unforgiven jest duże napięcie pomiędzy World Heavyweight Championem Brockiem Lesnarem, a COO, czyli moim mężem - Triple H'em. Żeby była jasność... chcę mieć oddanych żołnierzy, którzy walczą w jednej, wspólnej sprawie! Dlatego... jeżeli Brock i Hunter do najbliższego Monday Night RAW nie odstawią na bok swojego konfliktu i dojdzie do ich jeszcze jednego starcia... obydwaj ominą Survivor Series, co oznacza, że wyrzucę ich z mojej drużyny! <YES! YES! YES!>

Stephanie chce coś jeszcze powiedzieć... ale słyszymy odgłos stłuczonego szkła! To Stone Cold Steve Austin we własnej osobie wychodzi na stage, przy dużej euforii publiczności! W końcu GM SmackDown w tym tygodniu gale ma właściwie u siebie, w swoim rodzinnym stanie. Austin wszedł do kwadratowego pierścienia i stanął naprzeciw niezadowolonej Stephanie.


Steve Austin: Jeżeli jesteście zadowoleni z mojej obecności w tym ringu, dajcie mi Hell Yeah! <Hell Yeah!> Widzisz Stephanie? Wybacz, ale najwidoczniej nikt już nie ma zamiaru Ciebie słuchać. <Big Cheer> Już jutro brandowe Pay Per View dla SmackDown, czyli No Mercy! Jednak za miesiąc odbędzie się Survivor Series! Tak jak wspomniałaś... Phillips Arena zamieni się w jeden, wielki plac wojenny. Cała Atlanta, Georgia zatrzęsie się od kolizji Teamu RAW i Teamu SmackDown! Ale jedno jest najważniejsze... któreś z nas po tej walce pożegna się z WWE. Nawet jak nie na dobre, to przynajmniej na jakiś czas. I z przyjemnością sprawię, że pożegnasz się z posadą Generalnej Manager RAW, Stephanie. <Big Cheer> Nie radzisz sobie, Steph! Nie radzisz! Wystarczy spojrzeć na to, jak większość Twoich zawodników kończy w konfrontacji z Brockiem Lesnarem! Dolph Ziggler? Kontuzjowany! Chris Jericho? Kontuzjowany! Baron Corbin? Kontuzjowany! Jeszcze trochę i Brock wyeliminuje Ci także Twojego męża z gry. A wiesz co jest w tym zabawniejsze... to jak sama się cieszyłaś, gdy trafiłaś na Lesnara w Draft Lottery. Oj tak... przypomnę sobie Twoją radość i aż sam mam ochotę walnąć piwko widząc jak los jest przewrotny. Gdy Brock był w moim brandzie wiedział z kim ma do czynienia. Wiedział, że nie może sobie pozwolić na wszystko co mu się podoba, bo w końcu skonfrontowałby się ze mną. Damn! Lesnar miał zakończyć moją karierę, rok temu na SummerSlam, a wciąż tu stoję! I powiem Ci więcej Stephanie... los jeszcze bardziej zagra Ci na nosie. Bo do Twojej wiadomości... jestem pierwszą osobą, która wzmacnia Team SmackDown i zmierzy się z Teamem RAW na Survivor Series! <Big Cheer>

Stephanie McMahon: Wow... widzę, że naprawdę osobiście wziąłeś do siebie naszą konfrontację na Survivor Series. Przyznam, że masz naprawdę odwagę, by po roku ponownie stanąć do ringu i to naprzeciw moich największych gwiazd. Mówisz sobie, że nie mogę kontrolować Lesnara? W sumie to dobrze! Wyobraź sobie, co jest w stanie Tobie zrobić za miesiąc, gdy ponownie spotkacie się w ringu. Albo Triple H? Hunter ma w pamięci Twój "wyczyn" z WrestleManii 30, gdy zaatakowałeś swojego partnera z zespołu - Daniela Bryana. W końcu po części spowodowałeś wtedy jego porażkę. Gdyby nie to, Triple H może byłby teraz prezesem całego WWE, a nie Shane. Z kolei Sami Zayn na pewno ma w pamięci to jak mało stawiałeś na niego. No i mam jeszcze w drużynie WWE Hardcore Championa - Jeffa Hardy'ego. Każdy z nich chętnie Ci dokopie w ringu, a wciąż mam jeszcze jedno miejsce w zespole. I mojego ostatniego zawodnika... poznasz w poniedziałek. Oglądaj zatem koniecznie Monday Night RAW, Steve. Gdy ponownie spotkamy się w tym ringu za tydzień, na Saturday's Night's Main Event... mój team będzie już skompletowany!

Steve Austin: Szczerze mówiąc... w piździe mam kto będzie w Twojej drużynie! <Big Cheer> Ktokolwiek by to nie był, nie ma szans z moim zespołem. Wiem to, bo SmackDown ma w tej chwili mnóstwo gwiazd, o dużo większej wartości niż Twój roster. I wiesz co Ci powiem... tak na ucho? <Austin zbliżył się do Stephanie i udaje, że szepcze do niej> Za miesiąc... gdy mój Team skopie dupska Twojemu... i ja zgarnę ostateczne przypięcie... pozbawiając Cię posady... z wielką przyjemnością zorganizuję Ci imprezę pożegnalną, jakiej świat jeszcze nie widział! And That's The Bottom Line... 'Cause Stone Cold Said So!!!

Ostatnie słowa Steve właściwie wykrzyczał do ucha Stephanie, po czym odrzucił mikrofon i zabrzmiała jego muzyka. Stone Cold wziął jeszcze dwie puszki piwa i wypił je w narożniku, a następnie udał się na zaplecze. Czyli to już pewne! Równo rok od ostatniej walki - Steve Austin wraca do ringu WWE!!!
BRANDOWE PPV SMACKDOWN: NO MERCY!


JUŻ 25 PAŹDZIERNIKA!


Panie i Panowie! Nadszedł ten długo zapowiadany moment! Goldust tu jest! Po prawie trzech latach Dustin Rhodes ponownie gości w ringu WWE! Ostatni raz Goldust gościnnie wystąpił w Royal Rumble Matchu 2013. Teraz wreszcie wyleczył wszystkie urazy i podpisał dłuższy kontrakt z WWE! W ringu czeka już na niego Bo Dallas, czyli jego rywal!

vs
Walka #1 - Bo Dallas vs Goldust

Opis walki: Publiczność wyraźnie jest zadowolona z powrotu Goldusta, a ten pozwolił sobie na charakterystyczny taunt. Od razu zdenerwował tym Bo, który wściekle ruszył na przeciwnika. Dallas wyprowadza serię Punchów i kopnięć, aż wreszcie sprowadził oponenta do narożnika. Wreszcie nawałnicę ciosów od Bo przerywa sędzia, odliczając do trzech. Goldust wykorzystuje nieuwagę rywala, by wyprowadzić solidny podbródkowy! Po chwili dokłada kolejny! I jeszcze jeden! Mamy Irish Whip... i Snap Scoop Powerslam w wykonaniu Rhodesa! Pin! 1... 2... Kick-Out. The Golden One powoli podnosi przeciwnika i wyprowadza Knife-Edge Chop. Po chwili powtarza atak. I jeszcze raz. Dokłada też cios z kolana, po czym następuje kolejny Irish Whip. Bo jednak odwraca akcję i schyla się na Back Body Drop... ale Goldust klasycznie pada na matę i odpowiada kopnięciem w głowę! Goldie jeszcze odbija się od lin na Running One-Handed Bulldog! Pin! 1... 2... Kick-Out! Bo ucieka do narożnika i usiłuje trochę zwolnić tempo akcji. Goldust szarżuje na niego, ale ten kontruje kopnięciem. Do tego były NXT Champion dokłada Jumping Neckbreaker! Pin! 1... 2... Kick-Out! Wściekły Dallas chwyta nogi rywala i próbuje zapiąć submission. Ten jednak odkopuje go! Goldust nie traci czasu, tylko od razu przechodzi do wykonania Final Cut! Pin! 1... 2... 3! Mamy zwycięstwo i udany powrót Goldusta! Widownia wyraźnie cieszy się z rezultatu. W końcu Dustin jest z Texasu! Zadowolony celebruje wygraną, charakterystycznymi pozami i mówi do kamery "RAW... nadchodzę"!Przenosimy się do szatni Kevina Owensa, który przygotowuje się do dzisiejszej walki wieczoru. Rozgrzewkę Owensowi przerywa... obecność Antonio Cesaro! Szwajcar staje obok pretendenta do Intercontinental Championship.


Antonio Cesaro: Kevin... chciałem podziękować za pomoc na SmackDown, we wtorek. Gdyby nie Ty, to Bullet Club pewnie rozniosłoby mnie na koniec gali.

Kevin Owens: Zrobiłem po prostu co do mnie należało. Joe w trakcie Waszej walki prowokował mnie, próbował rozproszyć moją uwagę... a w tej chwili to głównie on jest moim celem. Nie traktuj tego zatem jako pomocy Tobie... a wysłanie sygnału Samoa Joe. Nie może sobie na tyle pozwalać wraz z Finnem i tym całym Bullet Clubem.

Antonio Cesaro: Wiem... znamy się w czterech od dawna. Wiemy nawzajem na co nas stać...

Kevin Owens: Przejdź do sedna, bo wyraźnie przyszedłeś z jakimś pomysłem.

Antonio Cesaro: Na Survivor Series mam stworzyć zespół, który zmierzy się z Bullet Clubem. Co Ty na dołączenie do mojego teamu?

Kevin Owens: <Uśmiechnął się> To słodkie... nie, inaczej. Żebyś źle tego nie zrozumiał. Doceniam Twoje chęci. Sam z przyjemnością pozbyłbym się Bullet Club ze SmackDown, bo chcę rządzić w tym brandzie. Ale na razie skupiam się na dzisiejszej walce ze Stylesem i jutrzejszej z Joe. Nie odpowiem Ci teraz, okej? Dam Ci znać we wtorek, na SmackDown.

Antonio Cesaro: Szkoda... pomyśl, że mógłbyś skorzystać na naszej współpracy. Radzę Ci... zastanów się jeszcze nad tym dzisiaj. Jak coś - wiesz gdzie mnie jutro szukać.

Owens pokiwał głową, a Cesaro odszedł.


vs
Walka #2 - Paige vs Summer Rae

Opis walki: Wracamy po krótkiej przerwie, szybko przechodząc do kolejnej walki. Gong ledwo zabrzmiał, a Paige od razu chciała agresywnie ruszyć na przeciwniczkę. Ta uciekła natychmiast między liny, więc Angielka musiała wstrzymać się z atakiem. Jednak gdy Summer wkroczyła z powrotem na pole bitwy, od razu zainkasowała Calf Kick! Pin... ale tylko one count. Rae chce uciec rywalce, lecz ta podnosi ją za włosy i wyprowadza serię Knee Lifts! Dokłada także ogłuszający Headbutt! Anti-Diva nie traci czasu, tylko od razu podnosi Summer i wykonuje Paige-Turner, po czym zapina PTO! Summer momentalnie odklepuje!
To była dość szybka walka, a sama Paige nie wygląda na zbytnio zmęczoną. Angielka prosi o mikrofon.


Paige: Przed chwilą... w pięć minut pokonałam Summer Rae! <Big Cheer> Zobaczyliście tylko cząstkę agresji i potencjału, jaki jest we mnie. I to nie są słowa rzucane na wiatr, bo w końcu stoję przed Wami jako była WWE RAW Women's Champion. Jednak... jednak coś poszło nie tak. Coś złego dzieje się obecnie z moją karierą. Dopiero powstanie Saturday's Night's Main Event pozwoliło mi na powrót do ringu, a odkąd straciłam tytuł mistrzowski bardzo nieregularnie dostaję okazje do walki. Czasem zastanawiam się, czy to władze WWE mają coś wobec mojej postaci, czy to ze mną jest coś nie tak? Zapewne się tego przez jakiś czas nie dowiem... ale możecie sobie tylko wyobrazić jak duży potencjał marnuje Monday Night RAW. To jednak może zostać naprawione. W końcu... zbliża się Survivor Series. Rok temu ominęłam to Pay Per View, ale w tym roku skupia się ono wokół wojny brandów. I o ile dobrze się orientuję... Team RAW ma jeszcze dwa miejsca w kobiecej drużynie. Zatem, Carmello... jeżeli szukasz nadal kogoś, kto mógłby wzmocnić szeregi czerwonego zespołu... to nie znajdziesz nikogo bardziej głodnego walki i sukcesów w tym brandzie ode mnie!

Paige odrzuciła mikrofon i krzyknęła "This is my house!", ale... niespodziewanie zabrzmiało "The Beautiful People", theme song SmackDown! Cała kobieca dywizja: Alicia Fox, Brie Bella, Charlotte Flair, Emma, Maryse, Mickie James, Natalya i Nikki Bella pojawiły się na stage'u, po czym ruszyły w kierunku ringu! Paige wygląda na kompletnie zaskoczoną, a zawodniczki otoczyły kwadratowy pierścień! Mikrofon wzięła WWE SmackDown Women's Champion - Mickie James! Mistrzyni stanęła na krawędzi ringu.Mickie James: Cześć Paige, słonko! Nie miałyśmy okazji poznać się... nazywam się Mickie James! Jestem siedmiokrotną mistrzynią kobiet, jedną z najbardziej utytułowanych w historii tego biznesu... a do tego aktualną WWE SmackDown Women's Championem. A te Panie zgromadzone wokół ringu.. to moje towarzyszki ze SmackDown. Nie ze wszystkimi się lubię. Ba... niektóre nawet nie cierpię, ale na Survivor Series połączy nas jeden cel i póki Steve Austin nie wyłoni naszego teamu... jesteśmy zjednoczone w całej dywizji! A nawet jak będzie już wiadomo kto zawalczy na listopadowym PPV, to i tak będziemy trzymać się razem. Lubimy SmackDown i rywalizację między sobą, a jak dobrze wiesz... przegrany team będzie musiał oddać jedną osobą do przeciwnego brandu. Paige... zastanów się co robisz. RAW popełnia duży błąd powierzając kreowanie zespołu jednej osobie, czyli Carmelli. Przegracie, na jedną z Was spadnie odpowiedzialność. A jeżeli np. Ty trafisz na SmackDown... uwierz mi, Twoje życie stanie się zdecydowanie trudniejsze niż do tej pory. <Mikrofon wzięła Charlotte Flair!>Charlotte Flair: Spójrzmy sobie prawdzie w oczy Paige! Wasz Team może i ma już potężną Nię Jax, ale jesteście podzielone. Konflikt między Nią, czy Sashą Banks, albo między Sashą, a Carmellą mocno odbije się na Waszej współpracy. A my... my wiemy jakie jest nasze zadanie. Mamy skopać tyłki teamowi RAW! Jak? Z przyjemnością pokażemy to... na Twoim przykładzie! Dalej Panie!

Wszystkie pozostałe zawodniczki jak na zawołanie rzuciły się na Paige! Angielka absolutnie nie ma szans w konfrontacji z ośmioma zawodniczkami. Po nawałnicy ciosów, Maryse wykonuje French Kiss na Paige, ustawiając ją prosto pod Corkscrew Moonsault od Charlotte! Natalya jeszcze zapina Sharpshooter! Pozostałe gwiazdy kpią sobie z Paige... aż wreszcie brzmi "Enemies", czyli theme song Teamu RAW! Carmella, Nia Jax i Sasha Banks biegną w kierunku ringu! Nia od razu radzi sobie z siostrami Bella, wyrzucając je z kwadratowego pierścienia. Sasha natomiast rzuciła się na Charlotte Lou Thesz Pressem i ogłada ją ciosami. Większość zawodniczek SmackDown skupiła uwagę na najpotężniejszej - Nii Jax... brzmi muzyka Becky Lynch! Irlandka z kendo stickiem biegnie do ringu i atakuje najpierw Alicię Fox, a po chwili Emmę. Dzięki temu RAW zyskuje przewagę! Nia podnosi Mickie James i wykonuje na niej Samoan Driver! Lynch z kolei dokłada Bex-Plex na Charlotte! Sasha pomaga wstać Paige, a zawodniczki SmackDown niespodziewanie uciekają w popłochu na stage! Nie poradziły sobie mimo przewagi liczebnej! Wszystko to dzięki sile Nii Jax i pomocy Becky Lynch!
NASTĘPNE PPV: SURVIVOR SERIES

JUŻ 22 LISTOPADA!


vs
Walka #3 - Hideo Itami vs TJ Perkins

Opis walki: Czas na akcję w stylu cruiserweight! A dokładniej na konfrontację pretendenta do tytułu - Hideo Itamiego z niedawnym debiutantem. TJP unika zwarcia i od razu przechodzi do Waist Locku. Itami ucieka do lin, ale nie może odrzucić przeciwnika. Kontruje zatem ogłuszającym ciosem z łokcia, a Perkins od razu puszcza uchwyt. Itami rusza, by odbić się od lin, ale wpada na zaskakujący Dropkick o TJ'a! Lekko zamroczony Itami ucieka z ringu. Perkins natomiast rusza za przeciwnikiem. Szybko przeskakuje na apron i wymierza Diving High Knee! TJP powoli wrzuca przeciwnika z powrotem do kwadratowego pierścienia, a sam wspina się na szczyt narożnika. Perkins czeka na odpowiedni moment i wykonuje Diving Crossbody! Itami jednak przechwycił go w locie i skontrował, po czym wyniósł na barki! Japończyk przymierza się do GTS!!! TJP jednak w porę kontruje ciosami z łokcia i odpowiada German Suplexem! Perkins jeszcze podnosi oponenta, by chwycić jego głowę i wykonać Tornado DDT, odbijając się od narożnika! Pin! 1... 2... Kick-Out! Perkins nie przerywa ofensywy. Podnosi rywala ii wymierza Rolling Vertical Suplex! TJ nie przerywa uchwytu i dokłada Belly-to-Back Suplex! Pin! 1... 2... Kick-Out! Perkins jeszcze zapina Cross Armbreaker! Próbuje jak najbardziej osłabić przeciwnika, ale Itami w końcu niespodziewanie podnosi się i... wynosi rywala, rzucając nim o matę!!! Ależ siła Itamiego! Japończyk z trudem wstaje, lecz udało mu się wymierzyć Roundhouse Kick w głowę oponenta, by jeszcze wynieść go prosto na Go To Sleep! Pin! 1... 2... 3! Wygrana Itamiego w znakomitym stylu, na dzień przed No Mercy! Itami zadowolony celebruje zwycięstwo z narożnika, pokazując że pas mistrzowski zawiśnie wokół jego talii!


Przenosimy się do strefy wywiadów, gdzie JoJo ma gościa. Jest nim Dean Ambrose!


JoJo: Panie i Panowie... wraz ze mną jest Dean Ambrose! Dean, do Twojego kolejnego pojedynku z Sethem Rollinsem pozostały dwadzieścia cztery godziny. Co aktualnie siedzi Twojej głowie?

Dean Ambrose: Przez ostatnie tygodnie obrzucaliśmy się przeróżnymi argumentami. Doszło także do naszej konfrontacji fizycznej. Wraz z Sethem znowu jesteśmy na ustach WWE Universe. A wystarczyło tylko, że ponownie znaleźliśmy się w jednym brandzie i stanęliśmy sobie na drodze. Przez ostatnie dni rozmyślałem nad tą całą rywalizacją... i szczerze? Gdyby nie to, że chodzi o szansę walki o WWE Championship, to nic nie mam do Setha. Konflikt odnośnie The Shield, U.S. Championship i tak dalej, wytłumaczyliśmy sobie w zeszłym roku. Nasza rywalizacja wskoczyła jednak na nowy poziom. Obydwaj chcemy być głównymi twarzami na SmackDown. Jednak to Seth ma walizkę Money in the Bank. On jest pierwszy w kolejce do tytułu mistrzowskiego. Pokonanie go oznacza, że wskakuję w tej hierarchii czołówki na SmackDown i będę mógł myśleć o walce z Romanem Reignsem lub z The Rockiem. Reasumując... między mną, a Sethem bardziej niż osobiste przekonania... rywalizuje chęć bycia na szczycie. I jutro... przekonamy się kto jest ku temu gotów. Ja mogę zapewnić, że "The Lunatic Fringe" zobowiązuje i będę w stanie przetrwać absolutnie wszystko, co mi Seth zaserwuje. Niczego tak obecnie nie pragnę... jak pokonanie go.

Ambrose lekko uśmiechnął się i odszedł.

vs
Walka #4 - Alexander Rusev vs Xavier Woods

Opis walki: Czas na pierwszy z trzech pojedynków, które wyłonią potencjalnych pretendentów do Hardcore Championship! Od razu po gongu Woods próbował ruszyć agresywnie na Ruseva, ale ten przepchnął go momentalnie do narożnika i wyprowadza serię Shoulder Thrustów. Bułgar jeszcze chwycił rywala i Biel Throwem brutalnie przerzucił przez niemal cały ring! Woods próbuje wstać, ale inkasuje Jumping Side Kick w podbródek! Widać po Rusevie, że szybko chce zakończyć ten pojedynek! Rusev zapina The Accolade! Woods próbuje walczyć z bólem, ale dość szybko odklepuje! Rusev w poniedziałek zawalczy o miano pretendenta do HC Title!


Przenosimy się na zaplecze. Widzimy Generalną Manager RAW - Stephanie McMahon. Na jej drodze, w korytarzach backstage'u staje Kurt Angle.Kurt Angle: Stephanie... Bobby nie będzie ze mną współpracował. Ale znalazłem nowego tag team partnera, który wraz ze mną chętnie wzmocni Team RAW na Survivor Series!

Stephanie McMahon: O proszę! Kto to jest?

Kurt Angle: Znasz go doskonale...

Kurt zrobił miejsce... a obok jego pojawił się Shelton Benjamin! Po ponad pięciu latach wraca do WWE!

Stephanie McMahon: Shelton! Nie wiedziałam, że podpisaliśmy znowu z Tobą kontrakt!Shelton Benjamin: Spotkałem się w tym tygodniu z Shanem McMahonem. Moje badania lekarskie były w porządku, więc podpisałem nową umowę z WWE! Od następnego tygodnia mogę walczyć na Monday Night RAW, a to oznacza... że The World's Greatest Tag Team, czy też Team Angle powraca!

Stephanie McMahon: Doskonale! Dodam Was zatem do składu dywizji tag teamowej Teamu RAW na Survivor Series. A w poniedziałek czeka Was pierwsza walka! Z Prime Time Players!

Kurt i Shelton przybili żółwiki, po czym zadowoleni odeszli.

vs
Walka #5 - Rey Mysterio vs Ryback

Opis walki: Czas na kolejny pojedynek kwalifikacyjny do Number One Contender Matchu to WWE Hardcore Championship. Wcześniej zakwalifikował się już Alexander Rusev. Rey unika starć siłowych z Rybackiem. Wymierza mu za to serię Low Kicków i rusza, by odbić się od lin... lecz The Big Guy przechwytuje go w powietrzu! Ryback odpowiada Rip Breakerem, by następnie wykonać Fallaway Slam! Pin! 1... 2... Kick-Out! The Human Wrecking Ball wynosi rywala na bark i przymierza się do Snake Eyes, ale Rey kontruje Hurricanraną w ostatniej chwili! Ryback uderza głową o hak od drugiej liny w narożniku! Olbrzym odchodzi od cornera, lecz ogłuszony wpada pod Wheelbarrow Bulldog! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rey został niemal odrzucony przez Rybacka! Mysterio wstaje na krawędzi ringu i przymierza się do Springboard Hurricanrany... ale Ryback przechwytuje go i kontruje Powerbombem! Pin! 1... 2... Kick-Out! The Big Guy wstaje przy narożniku i sygnalizuje kolejną akcję. Rusza na Meat Hook Clothesline... lecz wpada po Drop Toe Hold i upada na drugiej linie! To oznacza jedno! 619 od Mysterio!!! Luchador dokłada jeszcze Springboard Splash! Pin! 1... 2... Kick-Out! Ryback jeszcze do tego podrywa się nakręcony i wykonuje charakterystyczny taunt, bijąc się po głowie. The Big Guy odwraca się do rywala i szarżuje... a Rey przechwytuje go w Sunset Flip z pinem! 1... 2... 3!!! Rey wygrywa! I to w stylu jak zza najlepszych lat!


WWE King of the Ring 2015


Już w dniach 24-27 grudnia na WWE Network!


Wracamy po chwili przerwy, a w ringu stoi Braun Strowman! "The Monster" ma w ręku mikrofon.


Braun Strowman: Gdy tydzień temu stałem w tym ringu, na Main Event... Bray Wyatt bał się konfrontacji ze mną. I nie dziwię mu się. Odkąd zadebiutowałem WWE sieję zniszczenie i nikt nie jest w stanie mnie kontrolować. Bray także nie mógł... odnoszę się do tego, bo wspominał jak zadebiutowałem u jego boku. Stwierdził wręcz, że to dzięki jemu pojawiłem się w tej federacji. Widzisz Wyatt... prawda jest inna! Wcześniej czy później pojawiłbym się na RAW lub SmackDown! I wcześniej czy później prawdopodobnie doszłoby do naszej walki. Dojdzie do niej jednak już jutro... na No Mercy. I mimo, że odbędzie się na normalnych zasadach... to mniej pewność, że nie wyjdziesz z niej w jednym kawałku... ale daję Ci jeszcze jedną szansę. Daję Ci okazję, byś wreszcie zachował się jak prawdziwy mężczyzna i wyszedł teraz do ringu, by stanąć ze mną twarzą w twarz! <Big Cheer>

Strowman rozłożył ręce i czeka na przeciwnika. Wreszcie słyszymy "DEEP!"... i nie mamy charakterystycznej wejściówki, a za to Wyatt po chwili pojawia się w ringu, wyłaniając się z ciemności! Bray uśmiechnął się i wyjął mikrofon.Bray Wyatt: Masz to czego chcesz Braun! Stoję przed Tobą! Ale nie ruszysz na mnie, nie... nie jesteś na tyle głupi, by doprowadzić do brawlu na dzień przed No Mercy, prawda? Gdzieś tam, w głębi duszy chciałbyś, bym jutro był w pełni sił i nie dziwię Ci się. To Ty masz coś do udowodnienia! Nie ja! Ty! Ku Twojemu przypomnieniu - to ja jestem człowiekiem, który w tym roku dwukrotnie pokonał The Undertakera! Dwukrotnie! Na Fastlane i Payback! Na The Beast in the East zostałem za to World Heavyweight Championem, natomiast Money in the Bank przetrwałem jako mistrz, wygrywając Triple Threat Match z Brockiem Lesnarem i Samoa Joe. Dopiero na SummerSlam powstrzymała mnie "Bestia", ale nigdy nie czułem się potężniejszy niż do tej pory! Nigdy nie byłem tak silny i zamierzam pokazać tą siłę jutro, na No Mercy. Braun... to trochę chichot losu, że jeszcze pół roku temu wspólnie pokonywaliśmy chociażby The Dudley Boyz. A dzisiaj stoimy naprzeciw siebie. Mogliśmy rządzić światem wrestlingu, ale Ty wybrałeś inną drogę. Jutro przekonasz się, że nie było warto.

Braun Strowman: <Chwycił Wyatta za gardło i przepchnął w kierunku narożnika!> Uważaj Bray... jesteś niezwykle pewny siebie. Masz wrażenie, że właściwie rządzisz już na SmackDown, czy też w WWE. A to nie jest prawda. Gdy chciałeś doprowadzić do swojej rewolucji, to rok temu zostałeś powstrzymany przez Triple H'a. W kluczowych walkach, na TLC ze Stingiem, czy na WrestleManii z The Undertakerem jednak zawiodłeś. Jesteś zawodnikiem, który potrafi zamieszać w głowie. Umiesz bawić się w gry psychologiczne i próbujesz udowodnić swoją wyższość, nawet gdy jesteś na straconej pozycji. Ale nie tym razem Wyatt... nikogo nie oszukasz! <Przerzucił Bray'em przez ring, jak lalką!!! Wyatt próbuje wstać, a Strowman klęka nad nim przy narożniku> Tym razem... to ja jestem Twoim prześladowcą. Tym razem to ja kontroluję Twój los. Wiesz co Ciebie może jedynie uradować przed porażką? Cud. Bo w końcu nazywasz siebie Bogiem, co nie Bray?

Strowman odrzucił mikrofon i stanął jeszcze przy narożniku, by powiedzieć parę słów Wyattowi do ucha. Usłyszeliśmy między innymi "Jutro z Tobą skończę"... Braun uśmiechnięty odszedł od Bray'a i zabrzmiała jego muzyka, po czym udał się w kierunku zaplecza. Wyatt wygląda na przestraszonego... ale nagle zaczął się śmiać! Wygląda jakby oszalał! Usiadł po turecku na środku ringu i patrzy w kierunku Strowmana, po czym rozkłada w ręce. Braun obserwuje to wszystko, patrząc zdziwiony w titantron.


vs
Walka #6 - Kofi Kingston vs Luke Harper

Opis walki: Mamy zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Harper. Zapina boczny Headlock i próbuje kontrolować sytuację w stójce. Kofi jednak odpycha go do lin i wyrywa się z uchwytu. Kingston przewija się pod nogami rywala, po czym podrywa się na podręcznikowy Dropkick! Szybka próba przypięcia, ale tylko one count! Kofi wyprowadza Back Kick, po czym dokłada Shoot Kick. Kingston rusza, by odbić się od lin... lecz wpada prosto pod Michinoku Driver od Harpera! Pin! 1... 2... Kick-Out! Luke powoli podnosi Kofiego i Irish Whipem ciska w narożnik. Harper szarżuje na Body Avalanche, ale Kingston zwinnie przewinął się na krawędź ringu, więc ten uderzył plecami o ringpost. Ghańczyk czeka na odpowiedni moment i wyprowadza Springboard Leaping Clothesline! Po chwili ponownie wymierza Leaping Clothesline! I jeszcze dokłada S.O.S.! Kingston ustawił sobie rywala idealnie pod wykonanie Boom Dropu! Pin! 1... 2... Kick-Out! Kofi jeszcze zaskoczony, ale nie przerywa ofensywy. Sygnalizuje swoją akcję kończącą! Rusza na Trouble in Paradise, lecz Harper sprytnie uniknął kopnięcia uciekając z ringu. Kingston bierze rozbieg i rusza na Somersault Plancha... jednak Luke w porę zrobił unik! Kofi wylądował poza ringiem, a do tego jeszcze inkasuje Superkick... i Powerbomb o apron!!! Harper wrzuca rywala z powrotem do kwadratowego pierścienia, gdzie czeka na wymierzenie ostatecznej akcji - Discus Lariat! Pin! 1... 2... 3! Harper dołącza do Alexandra Ruseva i Rey'a Mysterio, tym samym w poniedziałek zawalczy w Triple Threat Matchu o miano pretendenta do Hardcore Championship!


BRANDOWE PPV SMACKDOWN: NO MERCY!


JUŻ 25 PAŹDZIERNIKA!vs
Main Event - AJ Styles vs Kevin Owens

"Phenomenal" rozlega się z głośników, co oznacza iż pora na dzisiejszą walkę wieczoru! To nikt inny jak AJ Styles powoli wychodzi na stage i tauntuje w rytm muzyki, a obok strzela pirotechnika. Styles na Survivor Series zawalczy o WWE United States Championship z Randym Ortonem, jednak jeszcze dzisiaj czeka go inne wyzwanie. AJ wkracza do kwadratowego pierścienia, gdzie czeka na rywala. Wreszcie gra "Fight". Z zaplecza wyłania się gotowy do walki Kevin Owens! Dla przypomnienia - KO już jutro, na No Mercy zmierzy się z Samoa Joe o Intercontinental Championship!

Opis walki: Zawodnicy podeszli do siebie z wyraźnym respektem. Wreszcie mamy zwarcie. Przez chwilę walczą o dominującą pozycję, aż wreszcie Owens przechwytuje oponenta w boczny Headlock. AJ odpycha go na liny, wyrywając się z uchwytu, po czym skacze do parteru, by przewinąć się pod nogami Kevina. Owens odbija się od lin... i wyprowadza ogłuszający Shoulder Block! KO lekko uśmiechnął się, po czym ruszył, by ponownie odbić się od lin... ale tym razem Styles odpowiada znakomitym Dropkickiem! AJ tauntuje, a Kevin ucieka do narożnika. The Phenomenal One dopada przeciwnika i wyprowadza mu Knife-Edge Chop. Do tego dokłada Chop w głowę. Mamy Irish Whip w przeciwległy corner i szarżę AJ'a... ale Kevin odpowiada ciosem z łokcia, by jeszcze wyprowadzić Discus Lariat! Pin! 1... 2... Kick-Out! Prizefighter podnosi rywala i wyprowadza mu cios z kolana w głowę. Wyprowadza jeszcze uderzenia w korpus, by Snapmarem sprowadzić go do parteru. Dokłada do tego Soccerball Kick. Owens próbuje rozpracować przeciwnika. Podnosi go i częstuje uderzeniem z łokcia w twarz. Kevin chce wykonać German Suplex... ale AJ blokuje akcję ciosami z łokcia i sam przechodzi do Waist Locku, by odpowiedzieć Roll Upem! 1... 2... Kick-Out! Owens odrywa się od Stylesa i częstuje go kopnięciem w kolano, by następnie wykonać Snap DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Sfrustrowany Kanadyjczyk zapina Crossface! Próbuje osłabić przeciwnika akcją techniczną. Styles za to usiłuje chwycić liny, lecz Kevin przerolował go z powrotem na środek ringu i tym razem usiłuje zapiąć Sharpshooter! Ale Styles w porę przechwycił go w Small Package! 1... 2... Kick-Out! Obydwaj podrywają się... i mamy Superkick od Owensa! Zamroczony Styles odpowiada za to Pele Kickiem! Zarówno AJ, jak i Kevin ogłuszeni padają na matę! Publiczność nagradza zawodników oklaskami i chantami "This is Wrestling!". Styles pierwszy próbuje wstać, przenosząc się na krawędź ringu. AJ przymierza się do Springboard Forearm Smash, ale Owens w porę uniknął ciosu i natychmiast przechodzi do wykonania German Suplexu! Styles aż obróciło i znalazł się w cornerze. Kevin wykorzystuje jego ustawienie, by wymierzyć Cannonball Senton! Owens nie przerywa ofensywy! Nakręcony wspina się na szczyt narożnika i wykonuje Frog Splash!!! Pin! 1... 2... Kick-Out! Owens nie może w to uwierzyć! Podnosi AJ'a i przymierza się do Package Piledrivera!! Styles zablokował jednak akcję i odpycha rywala prosto w narożnik! The Phenomenal One bierze rozbieg i wymierzył Corner Forearm Smash, by następnie przejść do... Bloody Sunday! Pin! 1... 2... Kick-Out! AJ chce wykonać Styles Clash! Owens blokuje jednak kopnięciami. Owens w porę wydostał się spod finishera i jeszcze odpowiada Double Knee Facebreakerem! Pin! 1... 2... Kick-Out! KO podnosi oponenta i Irish Whipem ustawia go prosto pod Pop-Up Powerbomb... ale Styles kontruje Frankensteinerem!!! Ależ kontra! Styles szybko przenosi się na apron, by wykonać jeszcze Springboard Forearm Smash! To chyba moment AJ'a! Styles podnosi Owensa i ustawia pod Styles Clash... ale... brzmi muzyka Bullet Club, a dokładniej remix Finna Balora! AJ wściekły puszcza Kevina, a całe Bullet Club pojawia się na arenie i otacza ring. Balor wchodzi do kwadratowego pierścienia i rozmawia z AJ'em. Wyraźnie chce wstrzymać się od ataku na Stylesa... ale ten wymierzył mu sierpowy! To zdenerwowało braci Jacksonów, którzy chwycili AJ'a i siłą wyciągnęli go z ringu, po czym przytrzymują przy ringpoście! Natomiast reszta Bullet Club rzuciła się na Owensa!

Publiczność oczywiście mocno buczy na Bullet Club, które przerwało znakomitą walkę. The Young Bucks... przywiązali Stylesa sznurem do rury od ringpostu! A reszta grupy w ringu znęcała się nad Owensem. Głównie Joe. Intercontinental Champion rozkazał Tama Tonce, by podniósł Kevina i przytrzymał go na Running Big Boot! Joe zarzuca Owensa na narożnik... i przechodzi do wykonania Muscle Bustera! Wszystko to na oczach zadowolonego Balora. Wreszcie rozlega się "Miracle"! To Antonio Cesaro z krzesłem biegnie do ringu! Szwajcar wkracza do kwadratowego pierścienia i wymierza Chair Shoot Luke'owi Gallowsowi! Szybko jednak jego zamiary skarcili The Young Bucks, wymierzając mu Double Superkick! Teraz z kolei to Balor stanął nad Cesaro i wymierza mu serię Punchów w głowę! Wszystkiemu przygląda się bezradny Styles. Dzisiaj to Bullet Club są górą, którzy kontynuują atak na Cesaro i Owensa. Czy jutro, na No Mercy będzie tak samo?
 
 
     
TheVillain 
Upper MidcarderWrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Wiek: 20
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1567
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-10-12, 06:46   

:arrow: fajne otwarcie SNME. Steve jak zwykle wyszedł na świra, a Steph na trochę zdesperowaną... :D

:arrow: Czekamy Goldi, czekamy... chociaż sam powrót był zjebany... sama walka? I don't like this...

:arrow: Owens w team SmackDown - rezerwy na SS? Czemu wydaje mi się, że może zdradzić?

:arrow: Fajny segment kobiet. Zaczął się nietypowo i wyszedł fajnie. Lubię takie akcje, choć niezbyt rozumiem po co one atakowały Paige? Co chciały osiągnąć? Bo napewno nie namówić do współpracy...

:arrow: Shelton wraca? Spoko... team Angle? To już lepiej!

:arrow: Bardzo fajnie wyszła też konfrontacja Bray'a z Brunem. Liczę na kontynuację feudu.

:arrow: Rusev vs. Rey vs. Harper? #GiveLukeAChange ;)

:arrow: Oh, AJ vs. Bullet Club? Chyba jednak nie Team SD - rezerwy ale raczej Team SD - Rezerwy & AJ Styles ;)
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-15, 21:09   #172 - No Mercy


WWE No Mercy 25.10.2015
Golden 1 Center, Sacramento, California

I'm a liar at night, I'm a fighter by day
I'm a rolling thunder, On the back of the rain
I'm the smoke in your lungs, I am the black in your plague
I am the one who's taking joy in your pain
No Mercy... No Mercy


Pokaz pirotechniczny i "No Mercy" Kita rozpoczęły kolejne, jedno z ostatnich gal Pay Per View w tym roku! Ze stanowisk komentatorskich przywitali nas Tom Phillips i Jerry Lawler, przypominając że dla SmackDown to już drugie, brandowe PPV od czasu podziału. Wcześniej niebieski brand udał się w lipcu do Tokio, gdzie "The Beast in the East" było dużym sukcesem. Dzisiaj ma być podobnie. W walce wieczoru czeka nas prawdziwy "Dream Match". Roman Reigns postawi WWE Championship na szali przeciwko The Rockowi! Oprócz tego wiele wspaniale wyglądających pojedynków w karcie walk, na dzisiejszy wieczór. Pora zatem zacząć!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vsfor
Normal Match for WWE Cruiserweight Championship
Kalisto© vs Hideo Itami

Opis walki: Zaczynamy opener dzisiejszej gali! Kalisto chce podać rękę rywalowi. Hideo przez moment waha się... i odkopuje rękę przeciwnika, po czym zaskakuje go Schoolboy Pinem! 1... 2... Kick-Out! Kalisto zaskoczony odskakuje od Itamiego, a ten agresywnie go atakuje. Japończyk podnosi oponenta i wyprowadza mu serię ciosów z kolan, by do tego dołożyć Backhand Chop. Mamy Irish Whip... i wreszcie luchador odpowiada, wykonując Springboard Corkscrew Crossobody! Publiczność reaguje wrzawą, a Kalisto podnosi rywala, by potraktować go serią Low Kicków. Zamaskowany zawodnik chwyta przeciwnika w Wrist Lock, wyprowadza Open-Handed Chop w klatkę piersiową... i mamy przejście do Springboard Hurricanrany! Zaskoczony i sfrustrowany Itami wypada z ringu. Kalisto bierze rozbieg i mamy udane Suicide Dive! Luchador natychmiast wrzuca przeciwnika z powrotem do kwadratowego pierścienia i wykonuje Springboard 450 Splash! Pin! 1... 2... Kick-Out! Kalisto dość szybko przymierza się do Salida del Sol! Itami jednak w porę zablokował finisher i odpowiada ogłuszającym ciosem z łokcia, a następnie wykonuje German Suplex! Pin! 1... 2... Kick-Out! Kalisto dość niebezpiecznie upadł przy ostatniej akcji, więc Itami wykorzystuje to, by zyskać przewagę. Hideo wyprowadza serię Roundhouse Kicków w klatkę piersiową, na zmianę z Soccerball Kickami w plecy. Kalisto próbuje wstać, ale Itami wysyła go Irish Whipem w narożnik. Japończyk bierze rozbieg i mamy Running Dropkick! Do tego jeszcze przechodzi do Tornado DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Itami nie przerywa ofensywy, tylko momentalnie wspina się na szczyt narożnika. Z niego chce wykonać Diving Double Foot Stomp, ale nie trafia! Kalisto w porę zrobił unik! Itami wylądował na macie i zrobił fikołka, po czym wpadł na Schoolboy! Kalisto momentalnie jeszcze wyprowadza kopnięcie w głowę z parteru! The King of Flight podrywa się i dokłada Reverse Frankensteiner DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Kalisto nie może w to uwierzyć! Wspina się na szczyt narożnika i wyraźnie przymierza się do 450 Splash! Itami jednak w porę podrywa się i zrzuca rywala Double Underhook Suplexem na matę! Pin!!! 1... 2... Kick-Out! Itami nie czeka, tylko natychmiast odbija się od lin na Running Single Leg High Knee! Hideo wyraźnie pokazuje, że to koniec! Podnosi Kalisto i wynosi go plecami na barki! Ura Go To Sleep!!! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Mamy nowego WWE Cruiserweight Championa!!! Zrobił to! Jeszcze niedawno Hideo był mistrzem NXT, a teraz będzie mistrzem wagi średniej! Zadowolony z siebie wznosi pas mistrzowski ku górze. Publiczność jest wyraźnie podzielona co do reakcji na zwycięstwo Itamiego. Ale najważniejsze, że mocno zaczynamy to PPV!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cytat:
[SmackDown 29.09.2015, Bobby Roode vs Kane]
Publiczność wstała z miejsc, a z głośników zabrzmiało "Glorious Domination", co oznacza jedno... ringowy debiut Bobby'ego Roode'a na SmackDown! "It Factor" w pełnej klasie wychodzi na stage i powoli obrócił się wokół, po czym wkroczył do kwadratowego pierścienia.

Bobby podrywa się i krzyczy "Glorious", po czym wynosi Kane'a i przymierza się do Spinning Lifting DDT! Ale Big Red Machine w porę wyrwał się z uchwytu i sam chwycił Roode'a za gardło! Chokeslam!!! Pin: 1... 2... Kick-Out! Większość zgromadzonych na trybunach była pewna, że to już koniec walki! Kane przecina sobie gardło, sygnalizując chęć zakończenia pojedynku. Wielka Czerwona Maszyna chce wynieść Roode'a na Tombstone Piledriver, ale ten w porę ześlizgnął się zza jego plecy i... kontruje poprzez Glorious DDT! Tym razem skuteczne! Pin: 1... 2... 3!

Bobby Roode: Wreszcie! Cholera, wreszcie! Bobby Roode zawitał na SmackDown! Każdy kto zna choć trochę moją historię wie, że niezależnie gdzie pojawię się... dodaję temu miejscu czegoś... czegoś specjalnego. Czegoś niesamowitego... czegoś, co po prostu nie da się określić słowami! Dlatego mówią na mnie "It Factor". Dlatego jestem "Glorious"! Zapewniam Was, że SmackDown zostanie przeniesione na całkowicie nowy poziom, na poziom na którym ten brand jeszcze nigdy nie był.

[Zaplecze] The Miz: O to i jest! Nowa gwiazda SmackDown! Jedna z najgorętszych postaci w NXT w ostatnich miesiącach! Bobby Roode! Witaj w niebieskim brandzie! Zapewne jestem jednym z pierwszych, który przywitał Cię w nowym miejscu pracy, więc możesz niejako uznać to duży wyraz szacunku. I to mi się podoba! Ta pewność siebie i znanie swojej wartości! W każdym razie... chcę Cię zaprosić do mojego MizTV, które odbędzie się za tydzień. Po pierwsze przedstawię Cię wszystkim fanom WWE, a po drugie... mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia... a mianowicie współpracę! Co Ty na to?

[SmackDown 6.10.2015, MizTV]
The Miz: Bobby, witaj oficjalnie na SmackDown! Nikt chyba nie dał Ci godnego powitania. Czekałeś na swój moment, prawda?

Bobby Roode: Masz rację Miz! Czekałem na obecność w WWE cholerne siedemnaście lat! Ale w końcu jestem! I jak widać po reakcji Wells Fargo Center... SmackDown potrzebuje Bobby'ego Roode'a!

The Miz: Tak! SmackDown potrzebuje tego czegoś i być może Ty możesz to dać temu brandowi. Ty... lub my razem. Jakby nie patrzeć Bobby, jesteśmy podobni do siebie. Obydwaj jesteśmy utytułowani. Obydwaj prezentujemy świetny styl i ludzie uwielbiają nas słuchać, gdy mówimy. Obydwaj pokonywaliśmy także wspaniałych wrestlerów w trakcie naszej kariery. Ja Johna Cenę, czy Randy'ego Ortona, a Ty chociażby AJ Stylesa, czy Stinga. Obydwaj jesteśmy także specjalistami od walk tag teamowych. Dywizja tag team jeszcze nigdy nie miała takiej drużyny jaką my możemy stworzyć.

Bobby Roode: Zwolnij Miz... zwolnij. Tydzień temu zaproponowałeś mi współpracę. Nie odrzuciłem propozycji od razu, bo jestem dżentelmenem. Ja takie sprawy załatwiam jak prawdziwy mężczyzna powinien. Jednak powiem Ci od razu... nie jestem chętny do współpracy z Tobą. Lubisz dużo gadać. Ja... nie tylko mówię. Ja swoje słowa przenoszę w czyny. Tak jak powiedziałem - siedemnaście lat czekałem, by w końcu zagościć na RAW, czy też na SmackDown. I gdy tu już jestem... głupotą byłoby, gdyby moim celem były pasy tag team. Mam wspaniałego tag team partnera, który pozostał w NXT - jest to James Storm. I jeżeli z kimś będę chciał zdobyć pasy drużynowe, to z nim. Natomiast, gdy jestem na SmackDown sam... moim celem jest WWE Championship! I wcześniej czy później zdobędę je, niezależnie od tego, czy mistrzem będzie nadal Roman Reigns, czy ktoś inny. I zamierzam pokonać każdego kto stanie mi na drodze do tytułu. Także jeżeli nie masz nic więcej do zaoferowania... to pozwól, że odejdę, by dalej skupiać się na moim celu i trwać w chwale... glorii!

The Miz: Nie wiesz Bobby co robisz. Nie zaoferowałem Ci współpracy, bo jesteś nowy na SmackDown. Zaoferowałem Ci współpracę, bo uważam, że razem moglibyśmy rządzić tym show! Ty jednak odwracasz się do mnie plecami. To najgorsza rzecz, którą mogłeś zrobić, wkraczając na MÓJ teren.

Roode odrzucił mikrofon i zamiesza odejść... ale Miz nie wytrzymał i atakuje Bobby'ego! Maryse wspiera męża dopingiem, ale popełnia błąd nie opuszczając ringu. Roode odepchnął Miza prosto w Maryse, która przewróciła się! To odwróciło uwagę Miza, który po chwili wpadł na Glorious DDT! Bobby stanął i jakby nigdy nic poprawił marynarkę, po czym przy swojej muzyce udał się na zaplecze.

[SmackDown 13.10.2015]
Bobby Roode: Czujecie to? Tak... przed Wami oczami stoi wspaniałość w każdym calu. Chłońcie w pełni ten widok. Tydzień temu The Miz próbował mi wmówić, że jesteśmy podobni do siebie. Że powinniśmy połączyć siły i zdominować dywizję tag team na SmackDown... dawno nie słyszałem, by ktoś tak pierdolił jak on. Oprócz tego stwierdził także, że przez ze mnie ucierpiała jego żona. Wytłumaczmy sobie coś... Maryse zderzyła się z Tobą. To przez Twoją głupotę ucierpiała, więc nie mam za co przepraszać. To Ty powinieneś przeprosić mnie za to, że moją wspaniałą postać zniżyć do Twojego poziomu. Gdziekolwiek ja się pojawię, to miejsce staje się wyjątkowe - taka jest prawda. TNA? Najdłużej panujący mistrz w historii. NXT? Zaledwie kilka miesięcy potrzebowałem, by awansować na SmackDown. Ta gala zasługuje, by stała się wyjątkowa. I będzie taka, ale nie dzięki Tobie Miz. A dzięki mnie... dzięki... Glorious, Bobby Roode!

[SmackDown 20.10.2015, The Miz vs Sin Cara] Sin Cara upada kroczem na hak od ringpostu, a Miz wspina się na trzecią linę i wykonuje Superplex! Pin! 1... 2... Kick-Out! Gwiazdor wygląda na wściekłego... ale chwila! Brzmi "Glorious"!!! Bobby Roode powoli wychodzi na stage w towarzystwie kobiet, które wcześniej były z nim na zapleczu. "It Factor" powoli obraca się wokół osi, czym denerwuje Miza. A-Lister dopiero po chwili odwraca się do Sin Cary, który wyprowadza mu Superkick, a następnie przechodzi do La Mistica! Pin! 1... 2... 3! Bobby Roode odniósł swój cel ku wielkiej złości Maryse! Drobny odwet za to, co parę minut temu wydarzyło się na backstage'u.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
vs
Bobby Roode vs The Miz

Opis walki: Miz od razu agresywnie rusza na przeciwnika, wyprowadzając nawałnicę Punchów. A-Lister próbuje przepchnąć rywala do narożnika, gdzie dokłada serię Shoot Kicków w klatkę piersiową. Roode wreszcie odepchnął oponenta tak, że ten zrobił fikołka. It Factor wyprowadza jeszcze Running Lariat! Pin! 1... 2... Kick-Out! Roode podnosi rywala i częstuje go serią kopnięć w korpus i maczug w plecy. Mamy Irish Whip w narożnik i szarżę Bobby'ego... ale Miz robi unik! Roode uderza w rinpost, a Miz bierze rozbieg i mamy Awesome Clothesline! Do tego Mizanin natychmiast wspina się na szczyt narożnika. Wznosi ręce ku górze i czeka na odpowiedni moment... by wymierzyć Diving Double Axe Handle! Pin! 1... 2... Kick-Out! Roode ucieka z ringu, by złapać trochę oddechu. Miz za to kontynuuje ofensywę, ruszając za przeciwnikiem i Irish Whipem wysyłając go w barykadę! The Awesome One bierze jeszcze rozbieg i mamy Dropkick! Nakręcony Miz wrzuca rywala z powrotem do kwadratowego pierścienia, gdzie natychmiast przechodzi do wykonania Snap DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Sfrustrowany Miz podnosi przeciwnika i przymierza się do charakterystycznego Backbreakera, po czym chce przejść w Neckbreaker, ale Roode w porę kontruje i przechodzi do Schoolboy Pin! 1... 2... Kick-Out! Obydwaj podrywają się i Bobby wykonuje Spinning Spinebuster! Pin! 1... 2... Kick-Out! Zdenerwowany It Factor chce zapiąć Fujiwara Armbar, ale Miz wyczuł problemy i w porę uciekł pod liny. Roode został zmuszony do puszczenia przeciwnika. Po chwili i tak bierze rozbieg, lecz nie trafił z Shoulder Thrustem! Miz przeciąga Roode'a na krawędź ringu i wykonuje DDT w apron!!! Ależ akcja! The Moneymaker po chwili tauntu wraca do ringu i przypina rywala 1... 2... Kick-Out! Zdenerwowany Miz przymierza się już do Skull-Crushing Finale! Roode jednak w porę zrzuca go z pleców i odpowiada Double Knee Backbreakerem! Pin! 1... 2... Kick-Out! It Factor nie traci czasu, tylko wskakuje na drugą linę przy narożniku i czeka na kolejny atak... którym okazuje się być Diving Neckbreaker! Pin! 1... 2... Kick-Out! Bobby jest już wyraźnie sfrustrowany! Sygnalizuje akcję kończącą krzycząc "Glorious!". Podnosi Miza i przymierza się do Glorious DDT... ale ten w porę zablokował atak i przechodzi w Small Package! 1... 2... Kick-Out! Obydwaj odrywają się i mamy Discus Punch od Miza, który wyraźnie ogłuszył Roode'a! The Awesome One wykorzystuje jeszcze liny, by wykonać Slingshot Powerbomb! Pin! 1... 2... Kick-Out! Miz nie wierzy! Kłóci się z sędzią, ale po chwili znowu skupia uwagę na przeciwniku. Chce zapiąć Figure-Four LegLock... lecz Roode w porę odkopuje go prosto w ringpost! Miz uderza barkiem w rurę od narożnika! Bobby momentalnie wykorzystuje to, by wykonać Glorious DDT! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Udana pierwsza walka Bobby'ego Roode'a na PPV od WWE! Publiczność wyraźnie z zadowoleniem przyjęła zwycięstwo "It Factora", który oczywiście pozwala sobie na charakterystyczne taunty. Miz poza ringiem, obolały przygląda się ze złością świętującemu rywalowi.----------------------------------------------------------------------------------------------------------
NASTĘPNE PPV: SURVIVOR SERIES

JUŻ 22 LISTOPADA!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


vsfor
Normal Match for WWE SmackDown Women's Championship
Mickie James© vs Charlotte Flair

Opis walki: Nie zwalniamy tempa! Wracamy do Golden 1 Center, gdzie pora na kolejny pojedynek, tym razem z pasem mistrzowskim kobiet SmackDown na szali. Zawodniczki podchodzą do siebie z wyraźnym respektem. Wreszcie mamy klincz. Charlotte wykorzystuje swoją przewagę fizyczną i odpycha rywalkę do narożnika. Sędzia natychmiast reaguje i zaczyna odliczanie, więc Flair powoli puszcza James... i markuje Knife-Edge Chop, ale jedynie poklepała przeciwniczkę po klatce piersiowej. Mickie lekko uśmiechnęła się i niespodziewanie wyprowadza Headbutt, po czym dokłada serię ciosów z łokcia w twarz! Mamy Irish Whip... i podręcznikowy Dropkick od MJ! Zaskoczona Charlotte ucieka do narożnika, trzymając się za podbródek. Wreszcie pretendentka chce ruszyć do ataku, ale wpada pod Drop Toe Hold. Do tego mistrzyni zwinnie przechodzi do Front Face Locku w parterze. Charlotte wstaje i odrzuca przeciwniczkę tak, że ta uderza twarzą o matę. Flair jeszcze dokłada STO Backbreaker, by następnie odbić się od lin na Jumping Knee Drop. Oczywiście The Queen pozwoliła sobie na tradycyjne "Woo!", a mistrzyni powoli wstaje przy narożniku. Flair bierze rozbieg i mamy Knife-Edge Chop. Następnie chwyciła głowę Mickie, by uderzyć o hak od narożnika obok i powtarza Chop. Mamy Snapmare, sprowadzający James do parteru i do tego Soccerball Kick w plecy! Obolała mistrzyni próbuje wstać, ale nadziewa się na Hangman's Neckbreaker o kolana, po czym jeszcze na Swinging Neckbreaker! Pin! 1... 2... Kick-Out! Pretendentka staje się coraz pewniejsza siebie. Jak na razie dominuje w tym pojedynku. James wstaje przy narożniku i inkasuje Running Shoulder Thrust. Charlotte dokłada jeszcze z dwa podobne ataki, po czym bierze rozbieg na Spear... ale Mickie tym razem w porę zrobiła unik, niczym torreador! Flair niespodziewanie wypadła z ringu, lecz szybko chwyciła Mickie i wyciągnęła ją z kwadratowego pierścienia, by następnie Irish Whipem cisnąć o zewnętrzną część rury od ringpostu! Ogłuszona James pada na podłogę poza ringiem, a Charlotte przygotowała dla niej coś jeszcze. Powoli wspina się na szczyt narożnika! Wznosi ręce ku górze... i mamy Corskcrew Moonsault, powalający Mickie! Wspaniała akcja! Nakręcona Charlotte wrzuca rywalkę z powrotem na legalne pole bitwy i szykuje się do kolejnej akcji. Chce wymierzyć Running Big Boot, ale Mickie w porę uniknęła kopnięcia! To chyba instynkt! James wyprowadza Mick Kick! Lecz Charlotte utrzymała się na nogach, jedynie co to zachwiała się i padła na liny! James bierze rozbieg... i wyrzuca rywalkę Clotheslinem z ringu, sama przy tym wypadając! Ależ walka! Widać, że obydwie Panie chcą dać z siebie wszystko! James wrzuca przeciwniczkę z powrotem do ringu i mamy Mickie-DDT!!! Pin! 1... 2... Kick-Out! Sfrustrowana James powtarza przypięcie! 1... 2... Kick-Out! Mickie nie może w to uwierzyć. Patrzy w oczy Charlotte, która próbuje wstać i krzyczy "że to na nią nie wystarczy!". Zdenerwowana Mickie wyprowadza Slap w twarz oponentce! Ta jeszcze bardziej się zezłościła i odpowiada Big Bootem! Charlotte jeszcze bierze rozbieg i mamy Natural Selection!!! Pin! 1... 2... James położyła nogę na linie! Obydwie były zbyt blisko sznurów! Wściekła na siebie Charlotte przeciąga rywalkę bliżej środka ringu i ponawia pin! 1... 2... Kick-Out!!! Rozlegają się chanty "Women's Wrestling!". Flair powoli podnosi James... a ta niespodziewanie odpowiada Jawbreakerem! Do tego mamy kolejny Mick Kick i tym razem szybkie przejście do Mickie-DDT!!! Ależ kombinacja! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Wow! Wow! Wow! Ależ bitwa! I jak dużo z siebie dała Mickie James! Przez większość skreślana w konfrontacji z młodszą i perspektywiczną przeciwniczką. A jednak Mickie dała radę i nadal jest WWE SmackDown Women's Championem! Zmęczona, ale zadowolona wznosi pas mistrzowski ku górze. Nie zapomina jednak o rywalce. Pomaga wstać Charlotte, co publiczność nagradza dużą porcją oklasków. Obydwie zawodniczki podały sobie ręce i patrzą na siebie z respektem... ale gdy Mickie chce odejść, to Charlotte niespodziewanie zatrzymała ją! Flair spojrzała na pas mistrzowski i coś powiedziała do przeciwniczki. Czyżby to nie był koniec? Na razie przegrana musi opuścić ring, a James może celebrować wygraną.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przenosimy się na zaplecze, a dokładniej do podziemi, gdzie zgromadzeni są członkowie Bullet Club. Przy okrągłym stole siedzą Finn Balor, Intercontinental Champion Samoa Joe, WWE SmackDown Tag Team Champion's The Young Bucks, Luke Gallows i Tama Tonga.

Finn Balor: Panowie... ostatnie tygodnie nie były łatwe dla naszej grupy. Do NXT zostali zesłani Karl Anderson i Kenny Omega. Z Bullet Club odszedł AJ Styles. Wszyscy zapowiadali, że powoli rozpadamy się, ale to nie jest prawda. Jesteśmy bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek. Wczoraj pokazaliśmy to i udowodnimy to ponownie dzisiaj. Samoa Joe pokona Kevina Owensa, a bracia Jacksonowie dadzą wycisk Apollo Crewsowi i Big E Langstonowi. Z kolei ja rozprawię się z Antonio Cesaro w Steel Cage Matchu. Mamy wśród nas mistrzów... byłych mistrzów z innych federacji... i człowieka, który miał być przyszłym WWE Championem, czyli mnie. Zostałem jednak oszukany nie tylko przez całe SmackDown, ale jak i przez całe WWE. Zemścimy się. Dzisiejsze zwycięstwa będą tylko pierwszym etapem, podkreśleniem naszej siły. Na Survivor Series pokonamy zespół Antonio Cesaro i nadal będziemy rządzić na SmackDown. Steve Austin tak łatwo się nas nie pozbędzie! A teraz... chcę Wam kogoś zaprezentować. Panie i Panowie... o to nowy członek Bullet Club! Mój przyjaciel, człowiek, którego Samoa Joe zna doskonale...

Finn wstał i wskazał na drzwi, w których pojawił się... nowy WWE Cruiserweight Champion - Hideo Itami! Reszta Bullet Clubu zareagowała okrzykami radości i nawet brawami. Joe przywitał Itamiego, po czym ten uścisnął rękę Balorowi.

Hideo Itami: Panowie... w ostatnich miesiącach na przekór wszystkich próbowaliście udowodnić swoją dominację na SmackDown. Potrzebujecie jednak jeszcze kogoś nowego... kogoś świeżego... kogoś, kto tak samo jak Wy czuje się pokrzywdzony przez tą federację i chce się zemścić. Stoję przed Wami jako nowy WWE Cruiserweight Champion i jestem gotów powiedzieć... że chcę poświęcić się idei Bullet Club! For Life!

Itami wzniósł rękę ku górze w geście "Too Sweet". Podążyli za nim najpierw Finn Balor i Samoa Joe, a następnie reszta grupy.

Samoa Joe: Panowie... to będzie nasza noc! Pokażmy im... pokażmy im, że jesteśmy silniejsi od całego NXT, SmackDown, czy też RAW! Bo Bullet Club, to nie grupa, czy brand. Bo Bullet Club to styl życia!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze na moment zostajemy na zapleczu, a dokładniej przenosimy się na parking. Sting przybył na arenę! Nie jest ani w przebraniu, ani w swoim charakterystycznym malunku. "Ikona" wita się z pracownikami i wchodzi na teren backstage'u areny. Jeszcze dzisiaj jego konfrontacja z The Undertakerem!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vs
Normal Match
Bray Wyatt vs Braun Strowman

Opis walki: Zaczynamy kolejny pojedynek! Strowman od razu rusza na przeciwnika, który robi unik i odpowiada podbródkowym! To tylko bardziej zezłościło Brauna, który chwycił go obydwiema rękoma i przerzucił przez niemal cały ring Biel Throwem! Wyatt próbuje wstać... ale momentalnie inkasuje ogłuszający Big Boot! Strowman jednak nie ma zamiaru go przypinać. On chce poznęcać się nad swoim byłym mentorem. Wyatt próbuje podnieść się, lecz inkasuje potężnego Puncha w korpus. Siła może się równać uderzeniu młota! Wreszcie The Eater of Worlds ratuje się atakiem w oczy rywala. Wyatt rusza, by odbić się od lin na Running Crossbody... ale odbija się od Strowmana, jak od ściany! Do tego on odbija się od lin... by wyprowadzić Running Front Dropkick!!! Wyatt aż wyleciał z ringu, a publiczność jest mocno zaskoczona ostatnią akcją Strowmana. Olbrzym rusza za oponentem... lecz najpierw zaczyna rozbierać stół komentatorski! Braun wraca po Bray'a... i Irish Whipem ciska go w barykadę oddzielającą ich od publiczności! Następnie Clotheslinem przerzuca Wyatta w widownię! Strowman resetuje licznik sędziego i ponownie idzie po przeciwnika. Przeskakuje nad barykadą... i rozkazuje najbliższym osobom odsunąć się! Strowman czeka... i Irish Whipem rzuca Wyatta w sztos krzeseł!!! Monter wydaje z siebie bojowy okrzyk i przerzuca rywala z powrotem w okolice ringu. Tym razem Strowman szykuje stół komentatorski! The Monster ponownie resetuje licznik sędziego, po czym wynosi Wyatta na bark! Ten jednak w porę ześlizguje się i kontruje Chop Blockiem w tył nogi! The New Face of Fear ciska jeszcze Strowmana tak, że ten głową uderza o ringpost od narożnika! Wyatt bierze rozbieg... i mamy Running Crossbody przez stół komentatorski!!! Obydwaj swoim ciężarem zniszczyli stół! Wyatt próbuje wrócić do ringu i zmusza sędziego do kontynuowania odliczania. Strowman jednak podnosi się przy ośmiu i wydaje szaleńczy okrzyk! Braun wraca do kwadratowego pierścienia i wymierza potężny Lariat Wyattowi, którym aż obróciło! The Eater of Worlds próbuje wstać przy narożniku, lecz inkasuje Body Avalanche! Strowman jeszcze chwycił Bray'a za gardło! Wyraźnie szykuje się do Chokeslamu... ale Wyatt w porę zeskakuje na nogi! Do tego mamy Jawbreaker od Bray'a i podbródkowy! The New Face of Fear natychmiast chwyta głowę rywala... i wykonuje Sister Abigail! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Wyatt nie może w to uwierzyć! Siada przy narożniku i zaczyna szaleńczo śmiać się. Bray przechodzi do swojego szaleńczego chodu i chce powtórzyć akcję kończącą... ale Strowman chwycił go za gardło! Mamy Chokeslam!!! The Monster sygnalizuje chęć zakończenia walki! Wynosi Wyatta... prosto na Running Powerslam! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Braun odnosi pierwsze, singlowe zwycięstwo na galach PPV! Do tej pory zwycięsko wyszedł z Elimination Chamber Matchu o Hardcore Championship, na SummerSlam, ale przegrał z Danielem Bryanem na Night of Champions. Tym razem okazał się być za silny dla Wyatta. Nie dość, że przetrwał akcję przez stół komentatorski i "Sister Abigail", to sam odpowiedział tylko jednym finisherem! Strowman wygrywa z byłym World Heavyweight Championem i wysyła jasny sygnał całemu brandowi SmackDown!----------------------------------------------------------------------------------------------------------


WWE King of the Ring 2015


Już w dniach 24-27 grudnia na WWE Network!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vsfor
No DQ Match for Intercontinental Championship
Samoa Joe© vs Kevin Owens

Opis walki: Ledwo zabrzmiał gong, a Joe lekceważąco rzucił ręcznikiem w Owensa i agresywnie ruszył z prawymi sierpowymi. Samoańczyk sprowadził rywala do narożniku i kontynuuje ofensywę. Joe bierze rozbieg i szarżuje na kolejny atak... ale nadziewa się na ogłuszający Superkick! Mistrz aż ucieka z ringu, a Owens próbuje dojść do siebie. KO przenosi się na krawędź ringu... i zaskakuje Joe Cannonball Sentonem!!! Świetna akcja! Pretendent sięga pod ring... i wyjmuje stół! Rozkłada go poza ringiem i ustawia. Ktoś chyba poleci w niego z hukiem. Owens chce wrócić po oponenta... a ten niespodziewanie wykonuje Belly to Belly Suplex! Sfrustrowany Joe sięga po kendo stick! Z uśmiechem spogląda na rywala, który próbuje wstać... i atakuje go nawałnicą ciosów w plecy i w brzuch! Na sam koniec dokłada cios w głowę, po którym pojawiła się drobna krew! Widać po obydwóch zawodnikach, że idą na całego. Joe sięga po kolejny stół! Ustawia go na tym, który rozłożył Owens. Tym samym powoli tworzy się konstrukcja. Mistrz wrzuca przeciwnika z powrotem do kwadratowego pierścienia. Czeka aż Owens wstanie i tratuje go Atomic Dropem! Następnie odbija się od lin na Running Single Leg Dropkick! Do tego dokłada Running Senton! Pin! 1... 2... Kick-Out! Joe zarzuca rywala na szczyt narożnika. Wyraźnie przymierza się do Muscle Bustera, ale Owens blokuje akcję i odpowiada Punchami w głowę, po czym jeszcze odkopuje Joe. Ten po chwili jednak ponownie podrywa się i wskakuje na trzecią linę! Mamy wymianę ciosów... po czym Joe wykonuje Belly to Belly z narożnika w stoły!!! Obydwa złamane w połowie!!! Rozlegają się chanty "Holy Shit!". Zawodnicy leżą obolali, ale w końcu pierwszy podnosi się Joe. Wraca do ringu, by chwilę odpocząć i czeka aż Owens spróbuje wstać. Wreszcie Samoa Joe bierze rozbieg na Suicide Dive!!! The Destroyer wyraźnie nakręcił się! Wrzuca Owensa z powrotem do ringu i Irish Whipem ciska w narożnik. Joe szarżuje na Body Avalanche, po czym dokłada jeszcze Enzuigiri! The Samoan Submission Machine zarzuca oponenta na szczyt narożnika... i zarzuca sobie na barki! Czyżby tym razem? Tak! Udane Muscle Buster! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Joe wściekły zapina Coquina Clutch! Chce udusić Owensa! Ten ma wyraźny problem, ale nie poddaje się. Miota się po macie i próbuje wyrwać się z uchwytu Joe. Sędzia cały czas sprawdza stan Owensa, a ten szuka jakiejkolwiek luki, by wyrwać się z submissionu. Owens próbuje chwycić liny. Wiadomo, że nie zmusi to Joe, do przerwania dźwigni. Kevin jednak zablokuje sobie możliwość odklepania. Owens próbuje skontrować ciosami z łokcia. Wreszcie pretendent przerolował się z przeciwnikiem tak, że obydwaj wypadli z ringu. Joe kontynuuje dźwignię, ale wie, że w ten sposób nie pokona Owensa. Puszcza wreszcie submission, a Kevin wygląda jakby na moment stracił przytomność. Joe jest zły na samego siebie. Podnosi rywala i wykonując Uranage ciska go o krawędź ringu. The Prizefighter jest wyraźnie osłabiony po dźwigni, więc Joe wrzuca go z powrotem na legalne pole bitwy. Owens próbuje uciec do narożnika, ale popełnia błąd. Ma za mało siły, więc Joe z łatwością wymierza mu Facewash! Pin! 1... 2... Kick-Out! Joe powoli traci cierpliwość. Pora na... krzesła! Wyjmuje kilka krzesełek spod ringu i wrzuca do środka. Joe wraca do ringu i podnosi Owensa. Wysyła go Irish Whipem na liny, by wzmocnić kolejną akcję... ale Kevin robi unik i odpowiada poprzez Enzuigiri! Obydwaj zawodnicy padli na matę! To jednak Owens zdołał wstać, chwycić Joe i ustawić go prosto pod Package Piledriver w sztos krzeseł!!! To chyba koniec! Pin! 1... 2... nie!!! Ktoś wyciągnął sędziego z ringu! To... nikt inny jak Finn Balor, który zdjął kaptur! W okolicach ringu znalazł się także Hideo Itami! Podniósł Intercontinental Championship i rzucił do Samoa Joe. Ten podnosi mistrzostwo, powoli wstaje... i uderza Owensa prosto w głowę, co powoduje, że on jeszcze bardziej krwawi! Balor krzyczy do Joe, by wykończył Owensa... lecz w tym momencie brzmi muzyka Antonio Cesaro! Cesaro i Balor jeszcze dzisiaj zmierzą się ze sobą! Szwajcar rusza w kierunku Irlandczyka, który szybko ucieka w trybuny! Itami chciał zaatakować Cesaro, ale ten w porę robi unik... i odpowiada Pop-Up European Uppercutem! Joe krzyczy coś do Szwajcara... lecz w tym momencie Owens przechodzi w Schoolboy Pin! Ale nie ma sędziego! Ten dopiero dochodzi do siebie! W tym czasie reszta Bullet Clubu: The Young Bucks, Luke Gallows i Tama Tonga ruszyli za Cesaro! Lecz na ratunek przychodzi ktoś jeszcze! To... to... Kassius Ohno!!! Ohno wrócił do WWE! Totalny chaos, sędzia próbuje to ogarnąć, a w międzyczasie Owens wymierza Pop-Up Powerbomb! Pin! 1... 2... Kick-Out! KO jest wściekły! Podnosi Joe i zarzuca go na szczyt narożnika. Spogląda na zawodników walczących ze sobą poza ringiem, po czym chwyta Joe! Mamy Superplex w pozostałe gwiazdy SmackDown!!! Jedno, wielkie zamieszanie! Owens po chwili odpoczynku wrzuca rywala z powrotem do kwadratowego pierścienia i chce go podnieść... a ten wymierza mu Low Blow, po którym zwinnie przechodzi w Samoan Drop! Joe ponownie zapina Coquina Clutch na krwawiącym Owensie! Tym razem KO chyba nie ma szans! Kevin robi wszystko co może, by nie odklepać, ale sędzia sprawdza jego stan zdrowia. Wreszcie arbiter decyduje o przerwaniu pojedynku.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Joe broni tytułu mistrzowskiego, po totalnym zamieszaniu. Antonio Cesaro próbował pomóc Kevinowi Owensowi, wrócił nawet Kassius Ohno... ale to wszystko okazało się być za mało na Bullet Club. Kolejny ich sukces, na razie wygrali dwie walki na cztery na No Mercy.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


KOLEJNE PPV (I OSTATNIE W TYM ROKU):
ROADBLOCK - END OF THE LINE


JUŻ 13 GRUDNIA 2015!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Golden 1 Center zamarło w ciemności. Nadszedł ten moment. Rozlega się "Crow", czyli klasyczny theme song Stinga! "Ikona" powoli wychodzi na stage przy wielkiej wrzawie publiczności! Od kilku tygodni zapowiadano jego pierwszą konfrontację The Undertakera od czasów ich walki na Night of Champions. Sting jednak nie jest ubrany, jakby miał walczyć. Bardziej jest gotów na konfrontację słową. "The Franchise" wchodzi powoli do ringu i zdejmuje okulary, po czym rozgląda się po trybunach.

Sting: Nawet nie macie pojęcia... jak dobrze jest wrócić! <Big Cheer> Jak zapewne wiecie, za prawie miesiąc, na Survivor Series po raz trzeci zmierzę się z The Undertakerem. Tym razem będzie to I Quit Match! Zważając na to, co się wydarzyło na Night of Champions, gdy walczyliśmy na zasadach Last Man Standing... to podejrzewam, że Atlanta, Georgia zamieni się w jeden, wielki, cholerny plac wojenny! Ale to dobrze! Gdy po raz pierwszy wyzywałem The Undertakera... to prawdę mówiąc nie sądziłem, że nasza rywalizacja wzniesie się na taki poziom. Na Night of Champions byliśmy w stanie rzucić się w szkło z pinezkami, by jeden z nas nie mógł wstać. Najwidoczniej to nas przerosło... lub po prostu nie byliśmy jeszcze gotów, na to co nas czeka. The Undertakerze... już wiem, co miałeś na myśli, mówiąc, że będziemy musieli wgłębić się w nasze najmroczniejsze strony, by zwyciężyć. Miałeś rację. Wiem, że jesteś gdzieś tam na zapleczu Golden 1 Center... <Big Cheer> Proszę Cię, wyjdź teraz do ringu, bo mam Ci coś do zaoferowania.

Długo Sting nie musiał czekać. Momentalnie zabrzmiał gong i światło na arenie zgasło. Co ciekawe... po kolejnym The Undertaker pojawił się w ringu! Stał za Stingiem, który zorientował się dopiero po chwili. "Ikona" odwróciła się do "Deadmana", który zdjął kapelusz i Panowie spojrzeli sobie w oczy.

The Undertaker: Przyznam... że nie sądziłem, że po tym wszystkim co wydarzyło się miesiąc temu... będziesz miał jeszcze chęci spotkać się ze mną w ringu. Co więcej... za miesiąc mamy zmierzyć się po raz kolejny. Szanuję Cię Sting. Nabrałem do Ciebie olbrzymiego szacunku w ostatnich tygodniach. Ale... zastanów się co robisz. Skoro na Night of Champions byliśmy w stanie walczyć na terenie całej areny... byliśmy w stanie zdecydować się na niemal samobójcze akcje... krzesła... kije kendo... płonący się stół... szkło... pinezki... pomyśl. Na Survivor Series będziemy gotów zabić się nawzajem, by tylko wygrać!

Sting: Masz absolutną rację! Doszliśmy do poziomu rywalizacji, na który nikt nie był w stanie skoczyć od dawna. To dlatego stoję teraz przed Tobą bez żadnych malunków, bez swoich ciuchów... stoję przed Tobą jak normalny mężczyzna. Mężczyzna gotów poświęcić absolutnie wszystko... by zakończyć Twoją erę!!! <Big Cheer> Spoglądasz na mnie zdziwiony. Ja wiem jakie są nasze limity. Wiem, że jestem w stanie Ciebie pokonać. Dlatego... mam dla Ciebie ofertę. W normalnych okolicznościach po Survivor Series każdy z nas poszedłby pewnie swoimi drogami. A ja mam dla Ciebie propozycję. 25 lat temu na Survivor Series rozpoczęła się Twoja kariera jako The Undertaker. Nieco później rozpocząłeś legendarny streak na WrestleManii. Długo nad tym myślałem... i co Ty na to - jeżeli za miesiąc pokonam Ciebie w I Quit Matchu... chcę zmierzyć się z Tobą raz jeszcze. Na WrestleManii!!! <YES! YES! YES!>

The Undertaker: W normalnych okolicznościach wyśmiałbym kogoś, kto składa taką propozycję. Ale ty udowodniłeś, że jesteś tak samo legendą, jak ja. Nie boisz się niczego i do takich ludzi mam szacunek. Dlatego... zgadzam się. <Big Cheer> Mam nadzieję, że dobrze namyśliłeś się nad swoją propozycją. Bo teraz już nie ma odwrotu. Na Survivor Series będziesz musiał zrobić coś, czego nikt do tej pory nie dokonał. Spowodować, bym powiedział "I Quit". "Umarlak" nie mówi takich słów. "Umarlak"... wymierza karę swoim przeciwnikom. Jeżeli na Survivor Series przegrasz... nigdy więcej nie chcę Cię widzieć na SmackDown, czy też w tym samym brandzie, w którym ja będę!

Sting: Tak jak powiedziałem! Jestem w stanie poświęcić absolutnie wszystko!

The Undertaker: Zadziwiasz mnie Sting. Polegniesz już na Survivor Series. W 25-tą rocznicę moich narodzin! Zrobię, co w mojej mocy... byś nigdy nie spoczął w spokoju.

Zabrzmiała muzyka The Undertakera i obydwaj zawodnicy spojrzeli sobie jeszcze raz w oczy. Już za miesiąc czeka nas kolejny, historyczny pojedynek! A jeżeli Sting wygra... to zmierzy się z The Undertakerem na WrestleManii, by przerwać jego streak!
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-15, 21:10   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaglądamy na zaplecze. Widzimy wściekłego Kevina Owensa, który kłóci się z Antonio Cesaro i Kassiusem Ohno.

Kevin Owens: Trzeba było nie mieszać się w moje sprawy! Mówiłem, że pokonam sam Joe!

Antonio Cesaro: Nie poradziłbyś sobie! Całe Bullet Club chciało Cię zaatakować!

Kevin Owens: Masz jakąś chorą obsesję na ich punkcie!

Kassius Ohno: Cesaro ma rację. Oni są w stanie posunąć się do wszystkiego, by pokonać rywala. Widziałeś jak Itami i Balor się czaili na Ciebie. Musieliśmy zaingerować. Kevin... uspokój się. Porozmawiamy z Austinem, byś dostał rewanż z Joe. Ale musimy też skupić się na Bullet Clubie. Jak ich pokonamy na Survivor Series, to odejdą na RAW!

Kevin Owens: Jak ich pokonamy?! W trzech?!

Antonio Cesaro: Spokojnie, mam w zanadrzu jeszcze dwie osoby. Proszę Cię Kevin... pomóż nam. Wtedy my pomożemy Tobie w zyskaniu tego, na czym Ci zależy.

Kevin Owens: <Wyraźnie walczy sam ze sobą> Dobra! Dołączę do Was na Survivor Series! Ale jeżeli jeszcze raz przez Was przegram z Joe... to sam się Wami zajmę!

Owens wściekły odszedł, a Cesaro spojrzał na Ohno.

Antonio Cesaro: Dobrze, że Ty wróciłeś. Mam pewność, że przynajmniej Ty mnie wspierasz.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vsfor
Normal Tag Team Match for WWE SmackDown Tag Team Champions
The Young Bucks© vs Apollo Crews vs Big E Langston

Opis walki: Pora na kolejny pojedynek! Rozpoczynają Matt i Apollo. Crews markuje chęć klinczu, od razu wymierzając Gut Kick w brzuch i maczugę w plecy. Pretendent chce zdominować przeciwnika przy narożniku, lecz ten zrobił w porę unik przed Backhand Chopem i sam Back Kickiem. Mamy też Shoot Kick od Jacksona. Matt rusza, by odbić się od lin... ale wpada na Shoulder Block! Crews wreszcie wraca do wyrównanej walki! Podnosi oponenta, po czym odbija się od lin i mamy Jumping Clothesline! Jackson próbuje wstać, ale wpada na kolejny Clothesline! Crews jeszcze podrywa się i dokłada Jumping Elbow Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out! Apollo robi zmianę. Wynosi Matta na bark i Running Snake Eyesem ciska o hak od narożnika! Langston bierze rozbieg i mamy Running Body Block! Jackson próbuje wstać przy narożniku. Big E szarżuje na Running Shoulder Thrust, ale Matt robi w porę unik i fikołkiem doskakuje do swojego cornera, by zrobić zmianę z bratem! Ten wspina się na trzecią linę i czeka aż Langston wstanie, by wymierzyć Diving Dropkick! Big E'ego aż wyrzuciło na krawędź ringu, co Nick wykorzystuje chwytając go w Headcissors... a do ringu wskakuje z powrotem Matt, który wymierza Calf Kick w głowę! Matt jeszcze robi Nickowi miejsce, by ten wykonał Top Rope Suicide Dive! Crews próbuje zaingerować i atakuje nielegalnego Matta, wyrzucając go z kwadratowego pierścienia. Nick jednak natychmiast karci Apollo, najpierw wymierzając mu Enzuigiri, a po chwili jeszcze dokładając Superkick! Ogłuszony Crews wypada z ringu! Nick wraca na pole bitwy i mamy kolejną zmianę wśród The Young Bucks. Nick ustawia Langstona pod Rope-Hung DDT, a Matt dopełnia kombinacji Swanton Bombem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Nick krzyczy do brata, by przygotować kolejną akcję. Obydwaj powoli wspinają się na szczyt narożnika... ale Crews podrywa się i atakuje legalnego Nicka, zrzucając go niebezpiecznie z ringpostu na barykadę! Wściekły Matt rusza na Apollo, ale ten robi unik! Matt wypada z ringu, a Crews popisuje się Springboard Moonsaultem poza ring! Nick próbuje wrócić do kwadratowego pierścienia... lecz Langston wymierza mu Speara między linami! Ależ seria akcji! Big E powoli wstaje i wraca do ringu, by zrobić zmianę z Crewsem! Nick próbuje także wrócić do ringu... ale inkasuje Running Knee Strike w głowę od Apollo! Ściąga go jeszcze z liny, na środek ringu... i mamy Turnbuckle Powerbomb! Jakby tego było mało, to Crews dokłada Sit-Out Powerbomb! Pin! 1... 2... przerywa w ostatniej chwili Matt! Apollo wygląda na wściekłego, ale na pomoc przychodzi Langston. Wściekle wpada do ringu i Clotheslinem wyrzuca Matta z kwadratowego pierścienia, samemu przy okazji wypadając. Tymczasem Crews podnosi Nicka, a ten wymierza mu kopnięcie w kolano, po czym mamy Atomic Drop i przejście w Backslide Pin! 1... 2... Kick-Out! Nick nie przerywa ofensywy, tylko przechodzi... do zapięcia Sharpshootera! Sharpshooter na środku ringu! Crews jest w dużych opałach... ale ponownie ratuje go Langston! Big E chwycił Nicka za głowę i z całej siły ciska w narożnik... by następnie wymierzyć Big Ending! Crews dopełnia kombinację Shooting Star Pressem!!! Pin! 1... 2... Matt wyciąga Apollo z ringu i rzuca Irish Whipem w metalowe schodki!!! Publiczność jęknęła z zawodu! Langston próbuje znowu pomóc Crewsowi, ale gdy znajduje się między linami... inkasuje kolejny Superkick! Do tego Matt wykonuje Powerbomb!!! Mamy kolejną zmianę w The Young Bucks! Matt wrzuca Crewsa do ringu. Nick siada na narożniku, więc Matt wysyła Apollo w kolana swojego brata! Po chwili Matt ustawia Crewsa pod Tombstone Piledriver!!! Czy będzie Meltzer Driver?! Nie!!! Langston chwycił Nicka za nogi, gdy ten chciał wyskoczyć! Nick niebezpiecznie upada na krawędź ringu, a w międzyczasie... Apollo skontrował i sam wymierza Tombstone Piledriver!!! To chyba będzie koniec! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Kick-Out!!! Apollo nie może w to uwierzyć, a publiczność zaczyna chantować "This is Awesome!". Zmiana wśród pretendentów! Langston wynosi Matta na bark, a Apollo szykuje się do akcji z narożnika! Matt jednak w porę zeskoczył zza plecy Big E'go i cisnął go prosto w corner! Crews najpierw upadł na hak od narożnika, a następnie wypadł poza ring. Do ringu wraca Nick... i obydwaj wymierzyli Superkick Crewsowi! To chyba ten moment! Zmiana wśród mistrzów! Matt wynosi Apollo i pokazuje gest w stylu The Undertakera! Nick skacze i mamy Meltzer Driver! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Zatem pasy mistrzowskie zostają w Bullet Club! Wspaniała walka i godna pochwały postawa The Young Bucks, którzy poradzili sobie sami z Apollo Crewsem i Big E Langstonem. Choć były moment, gdy wydawało się, że dojdzie do zmiany mistrzów. Bracia Jacksonowie jednak triumfują i przedłużają reign mistrzowski.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
[WrestleMania XXX 6.04.2014, Dean Ambrose© vs Roman Reigns vs Seth Rollins for WWE U.S. Championship]
Seth jednak wstaje i podnosi Ambrose'a. Próbuje cisnąć go w metalowe schodki... ale ten w ostatniej chwili zatrzymuje się za pomocą swojej nogi! Do tego częstuje Rollinsa Back Elbow... I MAMY DDT PROSTO W METALOWE SCHODKI! HOLY SHIT! Sędzia w międzyczasie wylicza całą trójkę i już mamy siedem, więc Ambrose wraca do ringu. Robi to też Reigns... KTÓRY ATAKUJE DEANA SPEAREM! Przypięcie 1...2... KICK OUT! Reigns w to nie wierzy! Chce ponownie wykonać akcję, bo wstaje przy narożniku, by wziąć rozbieg. Jednak... ROLLINS WRACA DO RINGU I ATAKUJE GO DROPKICKIEM! Do tego... wrzuca go na narożnik! Sam też wchodzi na drugą linę i chwyta Reignsa pod Suplex! Jednak... DEAN PODCINA ROLLINSA I TEN UDERZA GŁOWĄ O MATĘ! A SAM AMBROSE WYKONUJE SUPERPLEX REINGSOWI! Dean przechodzi do przypięcia! 1...2... Rollins odciąga go łapiąc za nogę! Ambrose rzuca się na Setha i zaczynają brawl w parterze! Sędzia próbuje ich od siebie odciągnąć, ale nie daje rady! Rollins zdołał jednak odkopać od siebie rywala... ALE PO CHWILI WPADA POD KOLEJNE DDT! Ambrose nie widzi Reingsa... KTÓRY WYKONUJE MU MOMENT OF SILENCE! Pin 1....2.... KICK OUT DO CHOLERY JASNEJ! Cała trójka jest wyczerpana! Reigns się podnosi, ale nie widzi, że wstaje za nim Rollins... i WPADA PROSTO NA AVADA KEDAVRA! Reings wypada z ringu po tej akcji, a Seth wchodzi jeszcze na narożnik... BY WYKONAĆ DIVING CORKSCREW 450 SPLASH NA AMBROSIE! PIN! 1....2....3! MAMY NOWEGO MISTRZA STANÓW ZJEDNOCZONYCH!

[New Year's Revolution 4.01.2015, Elimination Chamber Match for WWE Championship]

Cena i Rollins! Zostali Cena i Rollins! Obydwaj ruszają wymianę ciosów! John przerzuca Setha do narożnika i tam wyprowadza mu serię Shoulder Thrustów! John rusza, by odbić się od lin... ale Seth kontruje wyprowadzając Enzuigiri! Rollins odbija się od lin... Cena niespodziewanie wynosi go na barki! FU!!! Przejście w STF!!! John blisko pasa mistrzowskiego! Czy Rollins odklepie?! Ręka Setha jest górze... ale chwila... słyszymy dźwięk kruka! Światło na arenie gaśnie! Gdy ponownie słyszymy odgłos kruka... światło się zapala, a w ringu przy wielkim, olbrzymim cheerze pojawia się Sting!!! Sting!!! Sting!!! Robi unik przed ciosem Ceny i wykonuje na nim Scorpion Death Drop!!! Co to ma znaczyć?! Rollins kompletnie zdezorientowany spogląda na całą sytuację, a po chwili światło ponownie gaśnie i Sting znika! Seth odbija się od lin... Curb Stomp na Johnie! Pin! 1... 2... 3!!! Chyba nikt się tego nie spodziewał! Rollins nowym mistrzem! Cała struktura unosi się, a Seth zmęczony i radosny odbiera pas mistrzowski przy dużym heacie publiczności. Nowy mistrz nie przejmuje się tym i szybko opuszcza ring, po czym ucieka na stage, gdzie klęka i całuje pas mistrzowski.

[Night of Champions 20.09.2015, Finn Balor vs Seth Rollins - No DQ Match for MITB Briefcase]
Rollins bierze rozbieg i Curb Stompem wbija Balora głowę w Money in the Bank Briefcase! Przypięcie: 1... 2... znienacka przy ringu pojawia się Tama Tonga i wyciąga sędziego, by następnie go zaatakować! Wściekły Rollins bierze rozbieg i powala Tongę wykonując Corkscrew Crossbody! Po chwili wyciąga spod ringu gaśnicę! Widzi, że biegną Kenny Omega i bracia Young Bucks, więc ciska w nich azot z gaśnicy! Rollins wraca na pole bitwy i z rozbiegu atakuje głowę Balora gaśnicą! Rollins chwyta przeciwnika i wykonuje Standing Shiranui!!! Balor próbuje wstać, ale wpada na Superkick, po czym na kolejny Curb Stomp! Pin! Sędzia wraca i powoli odlicza! 1... 2... 3!!! Rollins szczęśliwy ucieka z ringu z walizką i celebruje wygraną wśród fanów na trybunach.

Seth Rollins: Niezależnie od tego kto jest głównym mistrzem na SmackDown, to tak naprawdę to ja jestem pierwszy w kolejce do tytułu mistrzowskiego! A to wszystko dzięki temu drobnemu przedmiotowi, który odebrałem Finnowi Balorowi... ta walizka otwiera mi drogę do pozostania po raz drugi w karierze WWE Championem! Niektórzy nawet nie mogli pomarzyć o tym mistrzowskie! A dla przypomnienia... to ja byłem tym, który main eventował WrestleManię 31. Czemu zatem tego nie powtórzyć? Wyobrażacie to sobie? Drugi rok z rzędu w main evencie największej gali w tym biznesie i to prawdopodobnie przy największej publiczności w historii! O tak... nawet nie wyobrażacie sobie jak wielkie perspektywy daje walizka Money in the Bank, ale jednocześnie i wielką odpowiedzialność.

Dean Ambrose: Minęło sporo czasu i każdy z nas wskoczył już poziom wyżej. Każdy z nas stawia inne cele. Ale widzę... że niewiele się zmieniło odnośnie jednego. Każdy z nas dąży do realizacji różnymi drogami. Pamiętam w jaki sposób doszło do walki o United States Championship i dlaczego dostałeś okazję do odebrania mi tytułu. Teraz tak samo czyhasz na wyborną okazję, by odebrać WWE Championship Romanowi Reignsowi. Ale rozczaruję Cię... dopilnuję, bym wcześniej to ja dostał title shota i mógł walczyć z Reignsem. Nie wiem jeszcze w jaki sposób, ale udowodnię Steve'owi Austinowi, że jestem gotów być twarzą tego brandu! I wtedy... będziesz musiał tą małą walizeczkę wykorzystać na mnie... a wszyscy wiemy, że wtedy nie ma szans, byś zdobył pas!

Seth Rollins: Nic się nie zmieniłeś Ambrose. Wciąż żyjesz w innym świecie. Tak samo jak próbowałeś ludzi przekonywać, że jesteś najlepszy z The Shield. A co? Tymczasem to tylko Ty do tej pory nie miałeś mistrzostwa WWE w posiadaniu. Czy Ty main eventowałeś jakąkolwiek galę Pay Per View od naszego rozpadu? No właśnie! Wreszcie zaczynam rozumieć o co Ci chodzi Dean. Tak... w końcu zrozumiałem Twój prawdziwy cel walki ze mną. Odkąd przybyłeś do WWE czułeś się niedoceniany, prawda? Ta ksywka "The Lunatic Fringe"... robienie z siebie szaleńca... to wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Ale przez te półtora roku jedynie co potrafiłeś osiągnąć, to zdobyć WWE Hardcore Championship. Zrozumiałeś, że zbliża się Survivor Series... King of the Ring, Royal Rumble... Road to WrestleMania. Zrozumiałeś, że chcesz w końcu być ważną postacią. Ale wiesz co? Rozczaruję Cię. To póki jest w moich rękach powoduje, że zawsze będę o krok przed Tobą, jeżeli chodzi o WWE Championship!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


vs
Normal Match
Dean Ambrose vs Mr. Money in the Bank Seth Rollins

Opis walki: Zaskakująco spokojnie rozpoczął się ten pojedynek. Mamy klincz z którego Ambrose'owi udało się przejść w Wrist Lock. Rollinsowi udaje się wydostać z uchwytu i przechodzi do Waist Locku. Lunatic Fringe przechwytuje oponenta w boczny Headlock i Takedownem powala do parteru. Rollins kontruje poprzez Headscissors, ale Ambrose dość szybko wydostaje się i przechodzi do Front Face Locku. Seth powoli wstaje i odpycha przeciwnika do narożnika. Tam sędzia zaczyna wyliczanie, więc Rollins powoli puszcza uchwyt... i uderzył rywala z liścia w twarz! Do zdenerwowało Ambrose'a, który momentalnie powalił oponenta Double Leg Takedownem i wyprowadza nawałnicę Punchów. Rollins wreszcie odpycha Ambrose'a, ale i tak po chwili wpada na Forearm Smash. The Lunatic Fringe powoli podnosi rywala i Irish Whipem ciska w narożnik, po czym rozbieg na Corner Forearm Smash! Ambrose chce dołożyć Running Bulldog, ale Rollins w porę go odrzuca na matę! Mr. Money in the Bank wyprowadza Back Kick, po czym dokłada Shoot Kick... i Legsweep Kick, by zwinnie przejść do Standing Moonsaultu! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rollins powoli podnosi przeciwnika, a ten kontruje Jawbreakerem. Ambrose zaczyna nakręcać się! Wyprowadza serię Chopów i Punchów w klatkę piersiową, na zmianę. Wreszcie Dean odbija się od lin i dokłada Running Missile Dropkick! Rollinsa aż wyrzuciło z ringu! Ambrose chce wykorzystać okazję, by wykonać Suicide Dive, ale Rollins w porę podrywa się, by skontrować ogłuszającym ciosem w głowę! Seth jeszcze szybko wspina się na szczyt narożnika, czeka na odpowiednią okazję i wyprowadza Diving High Knee! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rollins nie czeka, tylko natychmiast dokłada Low Superkick! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rośnie frustracja Architekta. Jednocześnie decyduje się na akcję wysokiego ryzyka. Powoli wspina się na szczyt narożnika... i wykonuje Frog Splash! Ale Ambrose w porę skontrował, unosząc kolana! Dean jeszcze wykorzystuje okazję, by samemu wskoczyć na drugą linę. Czeka aż Seth wstanie i wymierza Diving Elbow Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out! Zdenerwowany Ambrose przymierza się już do Dirty Deeds, ale Rollins w porę odpycha go do narożnika. Do tego Architekt zwinnie przechodzi do Reverse STO w hak od cornera! Seth nie traci czasu. Zarzuca rywala Front Suplexem na trzecią linę i sam wspina się na górny sznur. Ambrose próbuje zablokować kolejny atak Punchami w korpus... ale Rollinsowi i tak udaje się wykonać Superplex! To nie wszystko! Rollins dokłada Falcon Arrow!!! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Zdenerwowany Architekt przymierza się do Standing Shiranui... ale Ambrose w porę wydostaje się spod akcji! Rollins mimo to wyprowadził Superkick! Ambrose zachwiał się na liny... i odpowiada Lariatem!!! Obydwaj zamroczeni i obolali leżą na macie, a publiczność chantuje "This is Wrestling!". Realizator pokazuje powtórki kilku ostatnich akcji, a zawodnicy próbują się podnieść. Ambrose wściekły spojrzał na Rollinsa i będąc na kolanach wyprowadził Slap w twarz! Seth odpowiada Backhand Chopem. Dean karci go za to sierpem w podbródek! Elbow Smash od Rollinsa... i Headbutt od Ambrose'a! Obydwaj powoli wstają... i mamy brawl! Zawodnicy wściekle wymieniają się nawałnicą Punchy w głowę! Wreszcie to Ambrose wyprowadził cios z kolana, przerywając bójkę. Lunatyk robi unik przed kolejnym ciosem, odbija się od lin i powala oponenta poprzez Running Crossbody! Ambrose podnosi rywala i wykonuje Midnight Special! Jego stara akcja kończąca!!! Pin! 1... 2... Kick-Out! Ambrose zapina Crossface Chickenwing! Próbuje poddać przeciwnika! Rollins walczy z bólem i miota się po macie, próbując dostać się do lin. Wreszcie Seth kładzie nogę na dolnej linie, dzięki czemu sędzia zmusza Deana do przerwania uchwytu. Wściekły Ambrose puszcza rywala i bierze rozbieg na kolejną akcją... ale ten wyrzuca go Back Body Dropem poza ring! Rollins wykorzystuje chwilę, by wziąć oddech i sam szarżuje... by wykonać efektowny Suicide Somersault Senton! Seth wyraźnie nakręcił się! Wrzuca Deana z powrotem do kwadratowego pierścienia, a sam wspina się na szczyt narożnika... by wykonać Frog Splash! Tym razem skuteczny! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rollins natychmiast podnosi Ambrose'a i Turnbuckle Powerbombem ciska o narożnik! Następnie odbija się od lin na Curb Stomp!!! Curb Stomp! To chyba koniec! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rollins nie może w to uwierzyć! Ponawia przypięcie! 1... 2... Kick-Out! Wściekły Mr. Money in the Bank kłóci się z sędzią. A tymczasem Dean ucieka z ringu, by trochę odpocząć. Zdenerwowany Rollins przenosi się na krawędź ringu i wymierzył kolejne High Knee! Seth do tego kładzie oponenta na metalowych schodkach! On... on chyba przymierza się do Curb Stompu w schody!!! Rollins wchodzi na apron, bierze rozbieg i ruszył na Curb Stomp, ale Ambrose na szczęście w porę zrobił unik! To mogło źle się skończyć, a tak to Rollins źle wylądował na schodach i spadł poza ring. Ambrose próbuje zebrać siły w sobie i wstać. Czeka aż Rollins znajdzie się przynajmniej na kolanach... i wymierza mu Running Knee Strike! Lunatyk momentalnie wrzuca przeciwnika na legalne pole bitwy, gdzie dokłada Slingshot DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Ambrose podnosi Rollinsa i natychmiast wykonuje Dirty Deeds! Czyżby?! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Ambrose skwitował to tylko lekkim uśmiechem i uderza się w twarz, by pobudzić się. Chce podnieść Rollinsa... a ten kontruje Atomic Dropem! Do tego wymierzył Enzuigiri! Ambrose chwieje się na nogach, więc Seth z łatwością go chwyta, by dołożyć Shot-Arm High Knee! Nowa akcja w jego arsenale! Pin! 1... 2... Kick-Out! Nawet nowy ruch Rollinsowi nie pomaga w pokonaniu oponenta! Seth zdenerwowany kładzie się przy narożniku i z niedowierzaniem patrzy na podnoszącego się rywala. Dean wręcz zachęca go do kolejnych ataków. Seth wreszcie wymierzył mu Gut Kick i przymierza się do kolejnego Turnbuckle Powerbombu. Dean jednak w porę, w powietrzu kontuje w Sunset Flip z przypięciem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Ambrose!!! Ambrose ustawia rywala pod... Piledriver!!! Mamy Piledriver! Ale Dean nie przypina Setha! Wstaje i szaleńczym wzrokiem patrzy na widownię! Dirty Deeds! Kolejne Dirty Deeds! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Wspaniała walka! Zdecydowanie najlepsza dzisiejszego wieczoru, a do tego dużo lepsza niż ich poprzedni pojedynek - z Extreme Rules 2014. Ambrose zrobił to, co zapowiadał. W znakomitym stylu pokonał Rollinsa i udowodnił, że jest gotów na walkę z Reignsem w niedalekiej przyszłości. Na razie mocno zmęczony, ale zadowolony z siebie opuszcza ring, by celebrować wygraną z fanami. A Seth? Seth poobijany dochodzi do siebie przy stole komentatorskim.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przenosimy się do strefy wywiadów, gdzie JoJo będzie miała gościa.

JoJo: No Mercy rozkręca się w najlepsze. Z pojedynku na pojedynek wskakujemy na coraz wyższy poziom. A przed nami jeszcze dwie walki, w tym ta, na którą wszyscy czekają od kilku tygodni. Roman Reigns kontra The Rock o WWE Championship. A ze mną jest pretendent do tytułu mistrzowskiego... The Rock! <Big Cheer> Dwayne... co czujesz na kilkanaście minut przed Twoją kolejną walką o mistrzostwo WWE?

The Rock: Na wstępie... Finally... The Rock has comeback... to Sacramento, California!!!! <Cheer> Wreszcie! Wreszcie nadszedł ten dzień, nadszedł ten wieczór w którym spełni się sen wszystkich fanów WWE. The Rock zmierzy się z Romanem Reignsem o WWE Championship i zamierza skopać jego słodką dupę! Skończy się krótkie panowanie Reignsa i The Rock będzie tym, który zniszczy jego imperium. Ludzie mogą wątpić w The Rocka, bo miał kolejną przerwę, bo nie walczy regularnie... ale Rock chrzani tych, którzy tak sądzą. The Rock skupia się na jednym celu. By The Rock stał się dziewięciokrotnym mistrzem WWE. If yaaaa smeeeeellll... What The Rock... is... cookin'!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


vs
Steel Cage Match
Antonio Cesaro vs Finn Balor

Opis walki: Będzie to klasyczny Steel Cage Match - bez przypięć, bez poddań - wszystko dozwolone. Wygra ten, który opuści pierwszy klatkę. Balor tym razem pojawił się bez odzienia w demona. Finn ledwo wszedł do ringu i Cesaro natychmiast zaatakował go ciosem z kolana, po czym wyprowadza nawałnicę Punchów i maczugi w plecy. Cesaro dokłada jeszcze European Uppercut, po czym odbija się od lin... i wyprowadza podręcznikowy Dropkick! Balor próbuje wstać przy narożniku, więc Antonio wymierza mu Running European Uppercut! Mamy Snapmare sprowadzający przeciwnika do parteru, odbicie od lin i Sliding European Uppercut w plecy! Cesaro nie przerywa ofensywy. Podnosi rywala i ciska jego głowę o hak od narożnika. Sam Szwajcar momentalnie wchodzi na trzecią linę i wykonuje Diving Crossbody! Cesaro powoli podnosi przeciwnika i wymierzył kolejny European Uppercut. Balor odpowiada Pele Kickiem! Finn jeszcze chwycił Antonio... i Front Suplexem zarzuca o górną linę. Irlandczyk odbija się od lin i wymierza Bicycle Kick Cesaro, który po chwili ugrzązł pomiędzy sznurami, a ścianą klatki. Balor chce to wykorzystać i próbuje wydostać się z klatki. Powoli wspina się najpierw na szczyt narożnika, a następnie po konstrukcji. Cesaro jednak wreszcie wstaje i sam wskakuje na ściaę klatki. Zaczyna się wymiana ciosów pomiędzy obydwoma zawodnikami, aż Szwajcar wreszcie chwycił oponenta za tył głowy i cisnął o ścianę klatki! Cesaro zeskakuje na matę... i zrzuca Balora Powerbombem z narożnika! Antonio jeszcze wynosi rywala... i wykonuje Alpamare Waterslide! Tymczasem sędzia otwiera drzwi od klatki Cesaro spogląda na drzwi... ale nie ma zamiaru jeszcze opuszczać klatki! On chce jak najbardziej poznęcać się nad oponentem! Podnosi Balora... a ten wymierzył mu kopnięcie Low Blow! Zwykle nieprzepisowe zagranie, lecz w tym pojedynku dopuszczone! Balor jeszcze podnosi Cesaro i wykonuje Bloody Sunday! Finn nie traci czasu, tylko od razu próbuje wydostać się z klatki. Wchodzi najpierw na szczyt narożnika, a następnie powoli po ścianie konstrukcji. Irlandczyk jest blisko opuszczenia klatki... ale siadając na ścianie spojrzał na Cesaro i coś mu wpadło do głowy. Balor wstał na szczycie klatki! Finn wznosi ręce ku górze... i mamy Coup de Grâce ze szczytu klatki!!! Cesaro leży obolały, a sędzia w międzyczasie otworzył ponownie drzwi klatki. Balor powoli czołga się w kierunku wyjścia... ale chwila... to Owens!! Owens wyprowadził Superkick Balorowi, w momencie w którym znalazł się już u progu wyjścia! Pojawia się też Ohno! Wrzucił krzesło do środka ringu! Sędzia zamyka klatkę, a z zaplecza wybiega Bullet Club, więc Ohno i Owens uciekają w trybuny! Natomiast członkowie BC ruszyli za nimi! Cesaro wykorzystuje krzesło i wymierza Chair Shoot Balorowi!!! Do tego rzuca krzesełko na matę i ustawia Balora... pod Neutralizer! Cesaro zbiera siły, bo jest gotów opuścić klatkę. Ponownie jednak w okolicach ringu pojawiają się bracia Jacksonowie! W rękach mają krzesła i wyraźnie szykują się na skok Cesaro. Szwajcar waha się. Czy wrócić do klatki, czy jednak opuścić ją i wpaść w ręce mistrzów tag team. Wreszcie... Cesaro skacze na Diving Crossbody prosto w braci Jacksonów!!! Tym samym wygrywa walkę!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Antonio natychmiast ucieka wśród swoich fanów, którzy wznoszą kartki z napisem "Cesaro Section". Balor mocno wkurzył się uświadamiając sobie w końcu swoją porażkę.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
NASTĘPNE PPV: SURVIVOR SERIES

JUŻ 22 LISTOPADA!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vsfor
Normal Match for WWE Championship
Roman Reigns© vs The Rock

Opis walki: Czas w końcu na dzisiejszą walkę wieczoru! I pierwszą obronę tytułu mistrzowskiego przez Romana Reignsa. Ledwo zabrzmiał gong i Reigns od razu wykonał Spear!!! Publiczność jest w szoku, a obolały The Rock opuszcza ring. Roman przymusza sędziego, by zaczął wyliczanie. Realizator pokazuje powtórki akcji, a Dwayne próbuje dojść do siebie. Wreszcie przy pięciu wraca powoli na nogi. Przy siedmiu wkracza ponownie do ringu, a Reigns kontynuuje wściekły atak. Najpierw wyprowadza nawałnicę kopnięć, po czym podnosi oponenta i przy narożniku dokłada serię Shoulder Thrustów. Sędzia wreszcie zmusza Romana do przerwania ofensywy, ale ten i tak bierze rozbieg, by wyprowadzić Corner Clothesline! Reigns po chwili dokłada Leaping Clothesline. Następnie podnosi rywala, mamy Arm Trap i przejście do Samoan Dropu! Pin! 1... 2... Kick-Out! The Big Dog wściekły podnosi przeciwnika i wyrzuca go z ringu. Podnosi The Rocka i z całej siły Irish Whipem ciska w barykadę! Reigns bierze rozbieg! To może źle się skończyć... Roman rusza na Spear! Ale The Rock w porę zrobił unik!!! Reigns zniszczył barykadę własnym ciałem! Duży błąd WWE Championa! Dwayne powoli wraca do ringu i odpoczywa. Realizator pokazuje powtórki ostatnich akcji, a Reigns próbuje wrócić do kwadratowego pierścienia, tuż przed wyliczeniem przez sędziego. Wreszcie udaje mu się, ale dosłownie w ostatniej chwili. The Rock natychmiast przechodzi do Spinebustera! The People's Champion mocno nakręcił się! Podkręca publiczność i rzuca frotkę w trybuny. Wreszcie wymierzył People's Elbow! The Rock czeka aż Reigns podniesie się... i mamy Rock Bottom!!! Czyżby?! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Reigns odkopał! A The Great One wściekły zapina Sharpshooter! Zamierza poddać Reignsa! Ten jednak walczy z bólem. Mimo, że wcześniej zainkasował finishera, to powoli czołga się do lin. Wreszcie chwycił dolny sznur! The Rock sfrustrowany puszcza submission i powoli podnosi Reignsa... a ten odpowiada podbródkowym! Dwayne zatem także wyprowadza ten cios! Mamy wymianę uderzeń! Wreszcie The Rock zyskał przewagę i sprowadził oponenta do narożnika. Irish Whip... ale odwrócony przez Reignsa! Johnson odbija się od lin i wpada na Tilt-a-Whirl Slam! The Rock próbuje uciec na krawędź ringu. To jednak tylko woda na młyn dla Reignsa... który wyprowadza Drive By! WWE Champion jeszcze wraca do ringu... i mamy Superman Punch!!! Pin! 1... 2... Kick-Out! Teraz to Reigns jest zaskoczony! Wstaje przy narożniku i sygnalizuje kolejny finisher. Rusza na Spear... ale Dwayne kontruje kopnięciem i sam chce wymierzyć Rock Bottom! Teraz jednak to Dwayne kontruje ciosami z łokcia w głowę. Reigns wyprowadza Gut Kick... i wynosi The Rocka... na Sitout Crucifix Powerbomb! Pin! 1... 2... Kick-Out! The Big Dog tym razem przymierza się do akcji z narożnika. Podnosi Johnsona i zarzuca Front Suplexem na trzecią linę. Sam też powoli wchodzi na szczyt cornera. The Rock próbuje zablokować kolejną akcję ciosami w korpus. Reigns jednak nie daje się... i wreszcie wykonuje Superplex!!! Pin! 1... 2.... Kick-Out! Reigns ma coraz mniej siły. Powoli podnosi The Rocka, a ten kontruje podbródkowym! Dwayne jeszcze wyprowadza kopnięcie w kolano i mamy Snap DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! The Brahma Bull decyduje się... na akcję z narożnika! The Rock skacze na Diving Crossbody! Ale Reigns przechwycił go i przerolował się do tyłu. Ależ siła Romana! Wynosi The Rocka i przechodzi do Samoan Drivera! Pin! 1... 2... Kick-Out! Sfrustrowany Reigns ponawia pin! 1... 2... Kick-Out! I jeszcze raz! 1... 2... Kick-Out! Roman zaczyna grozić sędziemu. Widać po nim, że traci cierpliwość. Wreszcie Reigns odwraca się do The Rocka, a ten wymierzył mu Lariat znienacka!!! Obydwaj teraz leżą obolali i ogłuszeni na macie. Sędzia zaczął więc wyliczanie. A zawodnicy powoli podnoszą się i patrzą na siebie ze wzajemną złością. Reigns uniknął ciosu od The Rocka, odbija się od lin i mamy Superman Punch!!! Publiczność reaguje potężnym buczeniem. A Roman momentalnie wstaje, chwilę czeka aż rywal podniesie się i mamy Spear! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Jednak! Roman Reigns broni WWE Championship! Lekceważąco wyrzuca The Rocka z ringu i krzyczy "This is my yard", co powoduje jeszcze większe buczenie publiczności. Reigns wstaje z pasem mistrzowskim i celebruje wygraną. W ten sposób kończymy No Mercy. Widzimy się na Monday Night RAW!
 
 
     
TheVillain 
Upper MidcarderWrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Wiek: 20
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1567
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-10-15, 22:07   

Dał theme No Mercy 2017 – myślę sobie pierwsza wpadka – u Ciebie jest 2015 a tu utwór z 2017 :D mój wewnętrzny skurwiel cieszy się, że nawet jeśli nie będzie miał nic do gali to chociaż do tego się przyjebie. Patrzę i... utwór jest z lutego 2015... no kur** mać! :D

:arrow: Itami miał dobry run z pasem NXT. Teraz będzie rządził u cruiserów, a więc również powinno być ok. Mam do ciebie pytanie – skoro pas wagi lekkiej ląduje na main event, to czy mistrz będzie dalej na tygodniówkach i dużych ewentach SD, czy może on także na czas posiadania pasa staje się interbrandowy?

:arrow: GLORIOUUUUUUUS Finally Bobby has beat Mike at No Mercy! :D

:arrow: James wygrywa, ale Charlotte i tak dostanie rewanż... podłożenie jej drugi raz jest bez sensu, a danie jej pasa przy dopiero drugiej probie to ciągnięcie ich feudu, a więc... czyżbyś stawiał je wyżej od całej reszty na SmackDown? Nie wiem, ale liczę, że ktoś nowy pod koniec roku wystartuje do pasa.

:arrow: Itami w BC to fajny wybór. Japończyk może dać stajni coś od siebie, a i posiadanie u siebie posiadacza pasa (masła, które jest maślane) zawsze pokazuje dominację teamu.

:arrow: Niedawny champ przegrywa z Braunem? Oj, Smackdown – brace yourself, Strowman is coming (for You!)

:arrow: Wow! To było mega. Samoa broni pas po dużych interwencjach i... powrocie Ohno! Ale to i tak za mało na BC, a więc Team SmackDown – rezerwy musi dostać Rocka!

:arrow: Holly Molly! Mega stypulacja na SS, problemem jest tylko to, że... teraz Sting MUSI wygrać... bo inaczej po co opcja z walką na Wmce? Mimo to zapowiada się niesamowite starcie!

:arrow: Young Buck baby! Wygrana nie dziwi.

:arrow: Wow! Dean z Sethem także byli spoko. Nie pamiętam ich walki z Extreme Rules 2014 ale wątpie czy była lepsza. Jest spoko ;)

:arrow: Antonio wygrał? Zaskoczyłeś mnie... pytanie co dalej? W jakim kierunku pójdą? Swoją drogą przyszło mi do głowy, że... Ohno może na SS zdradzić i dołączyć do BC, byłoby to moim zdaniem super.

:arrow: Reigns obronił czysto pas? :shock: Wow :shock: no to shocker na koniec gali... trochę szkoda, że negatywny... Rock>>Reigns...
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-18, 14:03   #173 - RAW

PHG napisał/a:
Dał theme No Mercy 2017 – myślę sobie pierwsza wpadka – u Ciebie jest 2015 a tu utwór z 2017 :D mój wewnętrzny skurwiel cieszy się, że nawet jeśli nie będzie miał nic do gali to chociaż do tego się przyjebie. Patrzę i... utwór jest z lutego 2015... no kur** mać! :D


Wszystko pod kontrolą 8)


Monday Night RAW 26.10.2015
Cztery tygodnie do Survivor Series
Valley View Casino Events Center, San Diego, California, USA

Za nami oficjalne intro Monday Night RAW - "Enemies" zespołu Shinedown, po czym przywitała nas publiczność w Valley View Casino Events Center! Od razu szybko przenosimy się do komentatorów - Michaela Cole'a i Corey'ego Gravesa!


Michael Cole: Droga do Survivor Series rozkręca się w najlepsze! Z kolejnego Monday Night RAW witają Was: Michael Cole... i Corey Graves!

Corey Graves: Wczoraj byliśmy świadkami ostatniego brandowego PPV od SmackDown. Podczas, gdy RAW odkryło już niemal wszystkie swoje karty, to niebieski brand dopiero będzie kreował swoje drużyny.

Michael Cole: Wiemy już jednak, że jeżeli chodzi o walkę wieczoru Survivor Series, to w Teamie SmackDown nie zabraknie ich Generalnego Managera - Stone Colda Steve'a Austina! "Teksański Grzechotnik" postanowił wrócić do ringu po niemal roku!

Corey Graves: Wiadomo także, że w przypadku Teamu RAW znana jest już tożsamość czterech uczestników: COO Triple H'a, World Heavyweight Championa Brocka Lesnara, Hardcore Championa Jeffa Hardy'ego i... uwaga, Samiego Zayna! Dzisiaj wyłonimy ostatniego członka tej drużyny. Dojdzie do Fatal 4-Way Elimination Matchu! Wiadomo, że w tym pojedynku udział wezmą: Bully Ray, Bobby Lashley, Dolph Ziggler i Ryback! Warto podkreślić, że Ziggler wraca do RAW po krótkiej przerwie spowodowanej kontuzją.

Michael Cole: Jak już mówisz o planach na dzisiejsze RAW, to wiadomo także, że dojdzie do Triple Threat Matchu o miano pretendenta do WWE Hardcore Championship! Alexander Rusev, Luke Harper i Rey Mysterio zawalczą o title shota i możliwość walki z Jeffem Hardym na sobotniej gali Main Event!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wieczór zaczynamy jednak od muzyki Stephanie McMahon! Generalna Manager RAW w ostatnich tygodniach nie ma łatwego życia. Jej posada będzie na szali na Survivor Series, a wszystko będzie zależeć od współpracy jej drużyny. A na razie nie zapowiada się to najlepiej... Stephanie wkroczyła do ringu przy mieszanej reakcji i poprosiła mikrofon.

Stephanie McMahon: Podejrzewam... że część z Was jest zadowolona z tego faktu, że być może to moje ostatnie tygodnie jako Generalna Manager RAW. Inni chcieli mnie dłużej w tej roli. Faktem jest, że na Survivor Series na szali będzie moja posada, a będzie ona zależna od pięciu mężczyzn. Mężczyzn, którzy niekoniecznie lubią mnie, lub niekoniecznie lubią siebie nawzajem. Czas sobie w końcu wyjaśnić parę rzeczy. Dlatego zapraszam do ringu te osoby, które na razie wybrałam do mojego teamu RAW! Śmiało!

Cóż... zabrzmiał theme song RAW, a z zaplecza powoli zaczęli wyłaniać się po kolei: Sami Zayn, Jeff Hardy, Triple H... i na samym końcu Brock Lesnar w towarzystwie Paula Heymana. O ile na twarzy Zayna widać podekscytowanie, czy u Hardy'ego zadowolenie, to Lesnar i Hunter nie są w najlepszych humorach. Cała piątka stanęła naprzeciw Stephanie.

Stephanie McMahon: Stoi przed te mną czterech mężczyzn, którzy na Survivor Series będą odpowiedzialni za moją dalszą karierę w WWE, a także za krajobraz na RAW. Dzisiaj do Was dołączy piąta osoba. Zrobiłam absolutnie wszystko co mogłam, by w mojej drużynie znaleźli się najlepsi z najlepszych. COO, wielokrotny mistrz WWE... aktualny World Heavyweight Champion... aktualny Hardcore Champion... i były NXT Champion oraz jedna z najlepiej zapowiadających się gwiazd WWE. Każdy z Was ma od siebie coś do zaoferowania. Każdy z Was co innego. Jednak... to zadziała tylko, gdy będziemy współpracować. Brock, Hunter... te słowa kieruję głównie do Was. Wiem, że nieraz Wasze drogi krzyżowały się w tym ringu w bezpośredniej konfrontacji. A półtora roku temu mocno zawiedliście siebie nawzajem na WrestleManii. Nie możemy jednak patrzeć w przeszłość. Musimy się skupić na najbliższym celu i chcę mieć pewność... że między Wami nie dojdzie do rozłamu. Chcę mieć pewność, że pokażecie SmackDown ich miejsce w szeregu! Chcę... chcę na Was po prostu liczyć.

Paul Heymanie: Stephanie... jeżeli mogę. Mój klient tydzień temu jasno określił swoje cele i zamiary wobec WWE. Jasno powiedział co myśli o tej federacji i rodzinie McMahonów. Jednocześnie już po RAW naszła nas pewna refleksja. Każdy chce dla RAW jak najlepiej. Każdy chce, by był to dominujący brand. Dlatego Brock da z siebie wszystko na Survivor Series, bo wie... że jednocześnie podkreśli swoją wartość jako mistrz i twarz tego brandu. Jednak... my też czegoś oczekujemy. Ale nie od Ciebie... od Triple H'a. Hunter wyraźnie waha się pomiędzy rolą COO, a zawodnika. W ostatnich tygodniach przynajmniej dwukrotnie poważnie zadarł z Brockiem. Hunter... jeżeli chcesz walki o World Heavyweight Championship, to po prostu to powiedz! Jeżeli nie... nie mieszaj się nigdy więcej w sprawy Brocka!

Triple H: Znowu to samo! Znowu!

Stephanie McMahon: Uspokój się Hunterze...

Triple H: Nie Stephanie. Tych dwóch wyraźnie mnie prowokuje bym zdjął swój garnitur i wrócił do dawnych korzeni. Jesteś hipokrytą Heyman. Mówisz o tym, że zależy Ci na dobru RAW, a jednocześnie chcesz doprowadzić do walki dwóch członków tego zespołu!

Paul Heymanie: Cóż, to Ty Hunterze masz jakiś problem z moim klientem od kilku tygodni. A wiadomo w jaki sposób rozwiązuje się problemy w WWE.

Triple H: Chcesz? W porządku! Mogę walczyć znowu z Lesnarem! Mogę z nim walczyć nawet co tydzień! Ale to nie o to tu chodzi! Nie teraz! W tej chwili... chodzi o honor brandu RAW! To najdłuższy program w historii tego biznesu i musimy pokazać naszą dominację nad SmackDown. Oni myślą, że mają więcej gwiazd, że są lepsi. Udowodnijmy im, że jest inaczej. Choć raz zróbmy coś dobrze wspólnie!

Jeff Hardy: Hunter ma rację. Przepraszam Was, że wtrącam się w sprawy między Wami... ale w tej chwili Wasz konflikt wpływa także na całą drużynę. A dla przypomnienia... sam byłem z Wami w drużynie na WrestleManii 30. Gdy Triple H walczył o posadę prezesa WWE specjalnie sprowadził mnie do swojego teamu. Tak samo Brocka, czy innych. Zrobił to, bo zaufał nam. Tak samo jak Stephanie chce nam teraz zaufać.

Sami Zayn: Jeżeli mogę... dorzucę też coś od siebie. Nie jestem w tej federacji tak długo jak Wy. Jestem w WWE ponad dwa lata, a od roku w głównym rosterze. Kocham jednak wrestling, kocham ten biznes i kocham tę federację. Teraz jestem w Teamie RAW, wcześniej byłem w Teamie SmackDown. Niezależnie gdzie pojawiam się, to daję z siebie więcej niż sto procent. Tak też będzie na Survivor Series. Fakt, że jestem w jednej drużynie z takimi postaciami... tylko jeszcze bardziej motywuję mnie, by dokopać SmackDown.

Brock Lesnar: Ten dzieciak ma rację. <Wszyscy odwrócili się do Lesnara, który do tej pory stał oparty o narożnik> Tydzień temu może nieco przesadziłem, ale powiedziałem to co myślę, a każdy ma do tego prawo. Faktem jest... że każdemu zależy na tym, by pokazać się z jak najlepszej strony. Ja także chcę to robić, za każdym razem, gdy wchodzę do ringu. Hunter... jestem w stanie Tobie wybaczyć ataki na mnie z ostatnich tygodni. Każdy z nas ma emocje, czasem przezwycięża własne ego. Jednak jeżeli podczas Survivor Series lub po... jeszcze raz przyjdzie Ci do głowy stanąć w ringu wraz ze mną.... i zaatakować mnie. Nie ręczę za siebie. Złamana ręka to będzie najłagodniejszy wymiar kary, jak by Cię spotkał tym razem.

Lesnar odrzucił mikrofon i przy swojej muzyce opuścił ringu wraz z Heymanem. Triple H spojrzał na Stephanie.


Corey Graves: Nie wiem jak Ty Michael, ale ja ponownie poczułem tę emocjonalną atmosferę w powietrzu, gdy Hunter i Lesnar ponownie stanęli naprzeciw siebie.

Michael Cole: Wygląda na to, że przynajmniej na razie konflikt w drużynie Stephanie został zażegnany. I dobrze! Tymczasem... pora na pierwszą walkę!

Corey Graves: Podczas Saturday's Night's Main Event powrócił Shelton Benjamin. Wraz z Kurtem Angle ponownie postanowili połączyć siły. Dla Sheltona będzie to pierwsza walka od pięciu lat! Dzisiaj zmierzą się z byłymi mistrzami RAW i NXT - The Ascension!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wracamy po chwili przerwy i rozlega się muzyka Kurta Angle! Publiczność reaguje dużą wrzawą, a "Cyborg" spokojnie wychodzi na stage i wznosi ręce ku górze, po czym wybucha pirotechnika. Po chwili rozlega się "Ain't No Stoppin' Me" i do Kurta dołącza nikt inny jak Shelton Benjamin! Obydwaj uśmiechnięci wkraczają do ringu, gdzie czekają na oponenta. Wreszcie rozlega się "Rebellion". Arena ulega mrocznemu, czerwonemu kolorowi, a na stage'u powoli wyłaniają się Konnor i Viktor. The Ascension powoli zmierzają do ringu, pobudzając się nawzajem do pojedynku.

vs
Normal Tag Team Match
Kurt Angle&Shelton Benjamin vs The Ascension

Opis walki: Zaczynamy pierwszy pojedynek dzisiejszego RAW! A dokładniej rozpoczynają Kurt i Konnor. Angle momentalnie zwinnie przechodzi do Waist Locku. Mamy Takedown i kontynuowanie akcji w Front Face Locku. Konnor zdołał chwycić nogę rywala, więc powala go. Następnie wyprowadza maczugę w plecy, po czym dokłada cios z kolana w brzuch. Konnor przepycha Kurta do narożnika, gdzie częstuje go serią Shoulder Thrustów. Po chwili mamy próbę Irish Whipu w przeciwległy corner, ale Angle kontruje akcję. To Konnor uderza w narożnik z taką siłą, że odbija się od niego! Cyborg wykorzystuje to, by wymierzyć Dropkick! Konnor zaskoczony ucieka do swojego narożnika i robi zmianę z Viktorem. Ten powoli wkracza do ringu... ale Konnor odwraca uwagę Kurta, więc Viktor wymierzył mu Chop Block w tył nogi! Viktor wykorzystuje przewagę, by wyprowadzić przeciwnikowi nawałnicę kopnięć, a następnie mamy kolejną zmianę. Konnor chwyta Angle w Bearhug... a Viktor wymierzył mu Diving Knee Attack! Konnor przypina! 1... 2... w ostatniej chwili przerywa Shelton, który szybko ucieka z ringu, by nie nadziać się na atak rywali. Wystarczyło to, by zezłościć Konnora, który po chwili wpada na German Suplex od Kurta! Po chwili Angle ponawia akcję! I jeszcze raz! Viktor próbuje zaingerować... lecz Angle wykonał na nim Olympic Slam!!! Angle robi zmianę z Sheltonem! Ten natychmiast wykonuje Springboard Clothesline na Konnorze! Benjamin jeszcze czeka i mamy Jumping Neckbreaker! Viktor ponownie próbuje uratować swojego partnera, lecz wpada na Arm Trap... i Superkick od Benjamina! Do tego T-Bone Suplex! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Kurt i Shelton szczęśliwi chcą celebrować zwycięstwo... ale Viktor atakuje Benjamina uderzeniem z krzesła w plecy i dokłada cios krawędzią w brzuch Angle'a! The Ascension przy ogromnym heacie zaczynają wspólny atak na rywali... ale do ringu biegną pozostali członkowie dywizji tag teamów na RAW! Austin Aries, Roderick Strong, Enzo Amore, Colin Cassady, Darren Young i Titus O'Neil rozdzielają obydwa zespoły. Mistrzowie tag team próbują przemówić do rozsądku The Ascension, ale Ci wściekle ich odpychają i opuszczają ring! Aries rozkłada ręce, a Strong rozmawia z Kurtem Angle.
Michael Cole: Oczywiście The Ascension musieli zniszczyć świetne wrażenie jakie po sobie zostawili Kurt Angle i Shelton Benjamin!

Corey Graves: Ja bardziej martwiłbym się o atmosferę w dywizji tag teamów. Póki co wszystkie zespoły, które przed chwilą zobaczyliśmy, są zapowiadane na Survivor Series. Stephanie McMahon ledwo rozwiązała jeden konflikt, a teraz nawiązał się kolejny!

Michael Cole: Pozostajemy w klimacie walk, bowiem przed nami Triple Threat Match o miano pretendenta do WWE Hardcore Championship! Alexander Rusev vs Luke Harper vs Rey Mysterio. Zwycięzca zawalczy z Jeffem Hardym na Saturday's Night's Main Event!

Corey Graves: Jednak wcześniej... Renee Young ma gościa!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Przenosimy się do strefy wywiadów, gdzie rzeczywiście JoJo ma gościa.

Renee Young: Panie i Panowie... wraz ze mną jest "The Show-Off" Dolph Ziggler! Dolph... wracasz po krótkiej przerwie, spowodowanej kontuzją z pojedynku z Brockiem Lesnarem. Jak Twoje zdrowie i przygotowanie do Fatal 4-Way Matchu o ostatnie miejsce w drużynie RAW na Survivor Series?

Dolph Ziggler: Renee... nie było mnie tu ledwie dwa tygodnie. Ale dla mnie, to jakby była wieczność. Od lat jestem daję z siebie absolutnie wszystko, by w końcu być w topie zawodników w WWE. Wciąż mi jednak czegoś brakuje. Udowodniły to dwie moje porażki w ostatnich tygodniach. Z The Undertakerem miesiąc temu na SmackDown i ostatnio z Brockiem Lesnarem na RAW. Stephanie McMahon i Steve Austin zaufali mi. Dali mi szanse. Ja zawiodłem. Znowu... przyznam, że teoretycznie powinienem jeszcze odpoczywać. Zbierać siły... w końcu zalecił mi to lekarz. Ale stwierdziłem, że nie mogę żyć bez WWE i chcę wreszcie udowodnić wszystkim swoją wartość. Zamierzam dokonać tego najpierw dzisiaj... a następnie na Survivor Series. Pomagając wygrać Teamowi RAW.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
NASTĘPNE PPV: SURVIVOR SERIES

JUŻ 22 LISTOPADA!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
vsvs
Triple Threat Match for #1 Contender to WWE Hardcore Championship
Alexander Rusev vs Luke Harper vs Rey Mysterio

Opis walki: Wracamy do ringu po krótkiej przerwie, gdzie zwinnie przechodzimy do kolejnej walki. Rey od razu odważnie ruszył najpierw na Harpera, a następnie wyprowadza serię Low Kicków Rusevowi. Mysterio próbuje wysłać Bułgara Irish Whipem w narożnik... ale ten odwraca akcję Rusev odbija się od cornera w Back Flipie nad Alexandrem. Mysterio rusza, by odbić się od lin... ale wpada na Shoulder Block znienacka od Harpera! Luke jeszcze podnosi luchadora i wykonuje Exploder Suplex! Harper chciał kontyuować atak na luchadora, ale rzucił się na niego Rusev z ciosami w plecy. Bułgar podnosi Luke'a i dokłada Low Kicki. Mamy Irish Whip... a do tego Rey zaskakuje Harpera Springboard Dropkickiem! Luke wypada z ringu, a Rusev wyprowadza cios z kolana w brzuch Mysterio. Bułgar jeszcze odbija się od lin, by dołożyć Spinning Wheel Kick! Pin! 1... 2... Harper w ostatniej chwili chwycił Ruseva za nogę i wyciągnął z ringu! The Backwoods Brawler chwycił przeciwnika i z całej siły Irish Whipem rzucił w metalowe schodki! W międzyczasie Rey podniósł się... i wykonuje efektowny Suicide Somersault Senton na Harperze! Mysterio momentalnie wrzuca rywala z powrotem do kwadratowego pierścienia, a sam wspina się na szczyt narożnika. Mamy taunt w stylu Eddiego Guerrero... i Frog Splash! Pin! 1... 2... w ostatniej chwili przerywa Rusev! Bułgar nie traci czasu, tylko natychmiast zapina The Accolade! Alexander wyczuł okazję do poddania przeciwnika. Rey jest w poważnych opałach... ale sytuację ratuje Harper, który niespodziewanie wyprowadza Superkick Bułgarowi! Luke jeszcze podnosi Ruseva i Irish Whipem ciska na liny, po czym wymierzył Discus Lariat! Alexander ogłuszony wypada z ringu, a Harper chce zabrać się za Mysterio... lecz ten niespodziewanie Hurricanraną posyła go na drugą linę! Rey bierze rozbieg na 619... ale Harper w porę przechwycił jego nogi! Luke ustawia rywala pod dolnym sznurem i cisnął go katapultą! Harper jeszcze bierze rozbieg... i Suicide Divem atakuje Ruseva, który próbował wrócić do ringu! Luke wraca do kwadratowego pierścienia i wyprowadził nokautujący Big Boot Mysterio! Harper tauntuje, by następnie wykonać Running Sitout Powerbomb! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Harper zadowolony celebruje wygraną i pokazuje, że pas mistrzowski zawiśnie wokół jego talii.

Michael Cole: Stało się! Luke Harper wygrał Triple Threat Match i na Saturday's Night's Main Event zmierzy się z Jeffem Hardym! Ależ to będzie pojedynek!

Corey Graves: Co więcej Michael... Stephanie napisała właśnie na Twitterze informację odnośnie rodzaju pojedynku w jakim zmierzą się Hardy i Hardy na Main Event. Będzie to Falls Count Anywhere Match!

Michael Cole: Jestem niemal bardziej niż w stu procentach pewny, że zapowiada się nam wspaniały pojedynek. Tymczasem tym razem czeka nas akcja na standardowych zasadach.

Corey Graves: Na ostatniej gali Main Event powrócił po długiej przerwie Goldust! Pokonał Bo Dallasa i oficjalnie dołączył do rosteru RAW. Dzisiaj przed nim kolejna walka, tym razem z Xavierem Woodsem!----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaglądamy do biura Generalnej Manager RAW - Stephanie McMahon. Do środka wszedł właśnie COO - Triple H.

Triple H: Udało Ci się! Znowu! Wygląda na to, że zażegnałaś duży konflikt.

Stephanie McMahon: Chciałabym, by tak było. Naprawdę! I mam nadzieję, że nasz Team jeszcze bardziej zostanie wzmocniony po dzisiejszej walce wieczoru.

Triple H: Wybrałaś wspaniały skład do tego Fatal 4-Way Matchu. Ktokolwiek wygra - będzie mocnym członkiem Teamu RAW. Martwię się jednak... o pewną osobę.

Stephanie McMahon: Myślisz pewnie o Samim Zaynie?

Triple H: Tak. Odkąd wrócił, to pokonał Bo Dallasa i Cody'ego Rhodesa. To nie są jakieś wybitne wyczyny.

Stephanie McMahon: Masz rację. Ale do Survivor Series jest jeszcze dużo czasu i zdążę sprawdzić każdego z Was. Dlatego w sobotę, na Main Event, Zayn zmierzy się z D-Vonem Dudley'em.

Triple H: Czekaj... powiedziałaś - każdego z nas?

Stephanie McMahon: A, racja... miałam Tobie później powiedzieć. Rozmawiałam ze Stevem Austinem i na sobotę ustaliliśmy jeszcze jedną wielką walkę. Widzisz... stworzysz drużynę z World Heavyweight Championem Brockiem Lesnarem!

Triple H: Co?! Chy...

Stephanie McMahon: Zmierzycie się z WWE SmackDown Tag Team Championami The Young Bucks!

Triple H: Steph...

Stephanie McMahon: Musicie mnie przekonać, że naprawdę potraficie współpracować. I na moich zasadach. Przynajmniej do Survivor Series. Hunter, proszę... nie rób kolejnych problemów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vs
Normal Match
Goldust vs Xavier Woods

Opis walki: Pora na kolejną walkę. Publiczność gorąco przywitała Goldusta, który pozwolił sobie na taunt. Xavier jednak nie czeka. Od razu, agresywnie rusza na przeciwnika z serią Punchów i kopnięć. Goldust wreszcie odpycha rywala i wyprowadza podbródkowy i dokłada Gut Kick, a następnie maczugę w plecy. The Golden One pada jeszcze na matę i wyprowadza charakterystyczny podbródkowy! Goldust jeszcze odbija się od lin i mamy klasyczny Bulldog! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rhodes nie przerywa ofensywy, tylko wspina się na szczyt narożnika. Woods jednak w porę podrywa się i zrzuca oponenta na matę Diving Arm Dragiem! Do tego po chwili Xavier wykonuje Flowing DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Teraz to Woods przymierza się do akcji wysokiego ryzyka. Powoli wchodzi na górny sznur i chce wykonać Ropewalk Elbow Drop! Goldust jednak w porę zrobił unik, uciekając z ringu! The Bizarre One i bez większych problemów wykonuje Final Cut! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Goldust w charakterystycznym dla siebie stylu celebruje zwycięstwo, lecz świętowanie przerywa mu Renee Young.

Renee Young: Goldust... to były dla Ciebie intensywne trzy dni. Najpierw wygrana z Bo Dallasem na Saturday's Night Main Event i teraz z Xavierem Woodsem na Monday Night RAW. Jak się czujesz i jak widzisz swoją rolę po powrocie do WWE?

Goldust: Renee! <Big Cheer> Publiczność reaguje jakby była szczęśliwa moim powrotem. Z dumą mogę powiedzieć, że RAW ponownie weszło w złotą erę. Każdy kto śledził moją karierę lub zapoznał się ostatnio z moją historią... wie co sobą reprezentuję. Każdy wie, że poświęciłem się temu biznesowi odkąd byłem nastolatkiem. Nigdy jednak nie zostałem tak sławny jak mój ojciec - Dusty Rhodes. <Cheer> Nigdy pewnie też nie będę taką legendą jak mój ojciec. Ale cały czas chcę godnie reprezentować mój ród.

W tym momencie niespodziewanie zabrzmiało "Kingdom". To oznacza jedno... Cody Rhodes w towarzystwie Brandi są w drodze na ring! Goldust wygląda na zaskoczonego, ale publiczność zareagowała wrzawą. Cody i Brandi wchodzą do kwadratowego pierścienia i Rhodes bierze mikrofon.

Cody Rhodes: Dziękuję Renee, perfekcyjnie wykonałaś swoją robotę. Teraz możesz nas zostawić. <Renee odeszła> Goldust, bracie! Znowu w jednym ringu... choć dużo się zmieniło odkąd ostatni raz byłeś w WWE. Zmieniłem się także i ja. Jestem dojrzalszym człowiekiem... mam piękną żonę... i jestem lepszym zawodnikiem. Podkreśliłem to przez większość tego roku, będąc Intercontinental Championem. Nie zmieniło się jednak jedno... nie zapominam o swoich korzeniach... i o swojej rodzinie. Teraz, po śmierci naszego ojca powinniśmy trzymać się jeszcze bliżej. Wiem jak trudno było Tobie dojść do siebie... mi także, choć próbowałem ukrywać ból, robiąc dalej to co najbardziej kocham. Jednak wiem... że może... dzięki naszej współpracy znowu poczuję radość z tego biznesu. Co Ty na to?

Goldust: Cody... jesteś moim bratem i zgadzam się, powinniśmy siebie wspierać nawzajem. Szanuję Twoje ostatnie osiągnięcia... i wierzę, że razem możemy stworzyć wspaniały tag team i kontynuować dziedzictwo Dusty'ego Rhodesa. Zgadzam się. The Rhodes Dynasty ponownie będzie rządzić w WWE!

Publiczność zareagowała wielką wrzawą, a Cody i Goldust przytulili się, po czym dołączyła do nich Brandi.


Corey Graves: The Rhodes Dynasty! No proszę, jestem mile zaskoczony. Myślałem, że obydwaj bracia będą szli osobnymi drogami, ale jak widać... zwyciężyły rodzinne więzy.

Michael Cole: Zobacz jak na sile urosła dywizja tag teamowa na RAW w ostatnich dniach. Najpierw powrót Sheltona Benjamina i jego reaktywacja z Kurtem Angle. Teraz połączenie się w zespół braci Rhodes. W tej dywizji zacznie się robić ciekawie!

Corey Graves: Ciekawie jest także w dywizji kobiet. W minioną sobotę wykreowała się drużyna RAW na Survivor Series. Becky Lynch, Carmella, Nia Jax, Paige i Sasha Banks połączą siły naprzeciw Charlotte Flair, Emmie, Mickie James, Natalyi i Nikki Belli!

Michael Cole: Za kilka chwil w ringu po raz pierwszy od dwóch tygodni zagości nasza WWE RAW Women's Champion Nia Jax! Jej przeciwniczką będzie... Tamina Snuka!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saturday's Night's Main Event

Już w najbliższą sobotę Jeff Hardy postawi WWE Hardcore Championship
na szali przeciwko Luke'owi Harperowi w Falls Count Anywhere Matchu!
Oprócz tego World Heavyweight Champion Brock Lesnar i COO Triple H połączą siły
przeciwko WWE SmackDown Tag Team Champions The Young Bucks!----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wracamy do ringu, gdzie stoi już WWE RAW Women's Champion - Nia Jax.

Nia Jax: Cisza! <Big Heat> Powiedziałam - zamknąć się! Stoi przed Wami Wasza WWE RAW Women's Champion. W zasadzie... odkąd zdobyłam pas mistrzowski, to nie miałam celebracji z prawdziwego wrażenia, na jakie pozwala sobie większość zawodniczek, czy zawodników. Ale tak jak mówią słowa mojego theme songu... nie jestem jak większość z nich. Jestem jedyna, niepowtarzalna... dlatego jak prawdziwa, stuprocentowa mistrzyni, zamiast skupiać się na świętowaniu... zamierzam pokonywać kolejne rywalki i podkreślać swoją dominację. A na Survivor Series... poprowadzę Team RAW do wygranej nad Teamem SmackDown. Właśnie... w minioną sobotę, na Main Event, Mickie James i jej koleżanki na za dużo sobie pozwoliły. Zobaczymy czy będzie też taka twarda w nadchodzący weekend. Rzucam wyzwanie do WWE SmackDown Women's Champion! Jeżeli się mnie nie boisz Mickie... to spotkamy się w sobotę.

Nia odrzucił mikrofon i przygotowała się do dzisiejszej walki. Wreszcie brzmi "Tropical Storm", a do ringu zmierza Tamina Snuka!

vs
Normal Non-Title Match
WWE RAW Women's Champion Nia Jax vs Tamina Snuka

Opis walki: Rozpoczęły od klasycznego klinczu. Przez moment żadna nie potrafiła wypracować przewagi, ale w końcu Nia odepchnęła rywalkę do narożnika. Sędzia sygnalizuje, że akcja musi zostać przerwana. Jax powoli puszcza przeciwniczkę... a ta niespodziewanie wyprowadza kopnięcie w brzuch, po czym przechwytuje mistrzyni w boczny Headlock. Jax odpycha Taminę na liny i zaskakuje ją Shoulder Blockiem. Snuka próbuje poderwać się, ale wpada na kolejny Shoulder Block. Nia podnosi rywalkę i częstuje ją Headbuttem. Rusza, by odbić się od lin... a Snuka robi unik przed ciosem i przechodzi w Sleeper Hold! Próbuje jak najbardziej osłabić przeciwniczkę przed kolejnymi atakami. Jax jednak sprytnie odpycha oponentkę do narożnika. Nia bierze rozbieg i mamy Body Avalanche! Po chwili rusza, by odbić się od lin... ale Snuka odpowiada Big Bootem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Publiczność jest zaskoczona, a Tamina chyba przejmuje inicjatywę. Powoli podnosi rywalkę i wyprowadza Knife-Edge Chop. Snuka powtarza atak, po czym Snapmarem sprowadza przeciwniczkę do parteru i wyprowadza Soccerball Kick. Nia powoli wstaje, a Tamina wyprowadza jej European Uppercut. Snuka rusza, by odbić się od lin... a Jax wreszcie kontruje Tilt-a-Whirl Backbreakerem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Nia powoli podnosi Taminę, a ta niespodziewanie wyprowadza Superkick! Snuka nie traci czasu, tylko wspina się na szczyt narożnika! Tamina chce wykonać Superfly Splash... ale Nia kontruje unosząc kolana! Jax wykorzystuje moment przewagi, by odbić się od lin... i wykonać Running Somersault Senton! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Nia wykopała Taminę z ringu i triumfalnie wzniosła rękę ku górze, pokazując swoją dominację.
Michael Cole: Nia Jax pokazuje, że jako mistrzyni chce godnie reprezentować RAW zarówno na Survivor Series, jak i w drodze do tej gali. Do tego, co ciekawe, rzuciła wyzwanie WWE SmackDown Women's Championowi - Mickie James na sobotnią galę Main Event.

Corey Graves: Saturday's Night's Main Event w tym tygodniu w ogóle zapowiada się jak mini PPV. Jeżeli Mickie zaakceptuje wyzwanie, to będzie walka Champion vs Champion, do tego pas Hardcore na szali i konfrontacja Brocka Lesnara oraz Triple H'a z The Young Bucks, mistrzami tag team na SmackDown! Zapanuje prawdziwa gorączka sobotniej nocy.

Michael Cole: Mówimy o sobocie, bowiem dzisiaj... dzisiaj została nam już tylko walka wieczoru. Fatal 4-Way Elimination Match o ostatnie miejsce w Teamie RAW na Survivor Series! Bully Ray, Bobby Lashley, Dolph Ziggler i Ryback zawalczą, by dołączyć do zespołu Stephanie McMahon!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------Zaglądamy ponownie do strefy wywiadów, gdzie Renee Young ma kolejnego gościa.

Renee Young: Panie i Panowie... wraz ze mną jest WWE United States Champion - Randy Orton. Randy, tydzień temu rzuciłeś AJ Stylesowi wyzwanie do walki na Survivor Series. Powiedz... dlaczego akurat właśnie AJ?

Randy Orton: AJ Styles odkąd przybył do WWE jest kreowany na wielkiego, wspaniałego wrestlera. Jednak tak jak powiedział tydzień temu - ostatnio ciągle tylko zawodzi. Pomyślałem - może rzeczywiście jest coś w jego słowach? Jeżeli ma wątpliwości, czy jest godzien pobytu w WWE, to mogę mu pomóc w rozwianiu ich. Zresztą jakiś czas temu walczyłem z AJ'em o pas mistrzowski na RAW i wtedy nasza walka skończyła się po ingerencji CM Punka. Nie chciałem w ten sposób zwyciężyć. Chcę udowodnić, że jestem w stanie pokonać go w normalnym stylu, jak przystało na "The Apex Predatora". A AJ... jest pod ścianą, więc na pewno da z siebie wszystko na Survivor Series. Jednym słowem czeka nas wspaniała walka, a jej zwycięzca jeszcze bardziej wzmocni się mentalnie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


vsvsvs
Fatal 4-Way Match for final spot in Team RAW at Survivor Series
Bully Ray vs Bobby Lashley vs Dolph Ziggler vs Ryback

Opis walki: Zaczynamy walkę wieczoru! Ziggler od razu rzuca się na Rybacka, a Lashley ruszył na Bully'ego. Po chwili brawlu na polu bitwy pozostali Destroyer i The Human Wrecking Ball! Ryback od razu agresywnie ruszył na przeciwnika z Punchami, ale ten odepchnął go i próbuje powalić Shoulder Blockiem. Bobby jednak utrzymał się na nogach, więc Ryback jeszcze raz odbija się od lin... i Lashley kontruje Powerslamem! Pin... ale tylko one count. Do ringu wraca Ray, który podnosi Lashley'a i przepycha do narożnika, gdzie atakuje nawałnicą Punchów w korpus i w głowę. Irish Whip, ale odwrócony przez Bobby'ego, który po chwili popisuje się Belly to Belly Suplexem! Lashley w porę zauważa, że Ziggler wspina się na szczyt narożnika i unika jego ataku. Dolph ląduje na macie, robi fikołka i przechodzi do znakomitego Jumping DDT! Show-Off robi unik przed atakiem Rybacka i odpowiada Famouserem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Ziggler chce powoli podnieść Rybacka... a ten niespodziewanie wynosi go! Ależ siła! Military Press Slam poza ring!!! Natychmiast Rybacka w plecy atakuje Ray. Podnosi go i wykonuje podręcznikowy Body Slam. Następnie odbija się od lin na Elbow Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out! Bully podnosi Rybacka i Irish Whipem ciska w narożnik. Rusza na szarżę, ale The Big Guy robi unik! Ray uderza plecami w corner, po czym nadziewa się na Meat Hook Clothesline! Ryback nakręca się! Wynosi Bully'ego... i mamy Shell Shocked! Ray niespodziewanie został wyeliminowany jako pierwszy!

Ryback zaczyna tauntować "Feed Me More", ale do ringu wraca Lashley i powala go Double Leg Takedownem! Bobby atakuje rywala nawałnicą ciosów typowych dla MMA. Ryback wreszcie odpycha Lashley'ego, a gdy podnoszą się, to The Big Guy wykonuje Back Body Drop! The Human Wrecking Ball następnie odbija się od lin i powala oponenta Lou Thesz Pressem, by po chwili dołożyć serię Mat Slamów. Ryback jeszcze popisuje się niesamowitą siłą i wynosi zwinnie Bobby'ego na bark! Wyraźnie przymierza się do Front Powerslamu, ale do ringu wraca Ziggler, który wyprowadza Rybackowi Superkick! Lashley wydostał się z uchwytu i odbija się od lin prosto na Spear! Pin! 1... 2... 3!!!

Zostało dwóch! Dolph natychmiast ruszył na Bobby'ego i atakiem sprowadza go do narożnika. Lashley odpycha go z taką siłą, że robi fikołka. Show-Off jednak podrywa się i odpowiada Stinger Splashem, po czym przechodzi do Swinging Neckbreakera! Ziggler podrywa się i mamy Jumping Elbow Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out! Obydwaj wstają i Dolph chce wyprowadzić Superkick, ale Lashley w porę przechwytuje nogę i odpowiada German Suplexem! Destroyer nie przerywa ofensywy, tylko dopada rywala serią uderzeń z kolana w brzuch i w plecy, w parterze. Ziggler wreszcie ucieka do lin, czym zmusza sędziego do interwencji. Dolph powoli wstaje na krawędzi ringu i w porę unika Running Shoulder Thrustu od Lashley'ego. Bobby ugrzązł na drugiej linie, więc Dolph dokłada Shoot Kick w klatkę piersiową i Neckbreaker o sznur!!! Niebezpieczna akcja! Ziggler natychmiast wraca do kwadratowego pierścienia i czeka na odpowiedni moment, by wykonać Zig Zag! Pin! 1... 2... Kick-Out! Show-Off zapina Sleeper Hold w parterze! Dolph wyraźnie nakręcił się i robi wszystko, co może, by wygrać ten pojedynek. Chyba niewielu spodziewało się, że tak zdominuje tę walkę. Bobby powoli odpływa! Sędzia sprawdza cały czas jego stan i w końcu unosi rękę po raz pierwszy. Ta bezwładnie opada. Po raz drugi... powtórka. Po raz trzeci... i w ostatniej chwili Lashley zareagował! Ciężko mu wyrwać się z uchwytu, więc wyprowadza serię ciosów tyłem głowy w twarz oponenta. Ziggler wreszcie rozluźnił submission, więc Bobby wydostał się i przeszedł do Cross Ambreakera! Wspaniałe akcje techniczne z obydwóch stron! Teraz to Ziggler jest w dużych opałach. Show-Off jednak wreszcie ratuje go położenie nogi na dolnej linie. Ziggler powoli wstaje... i w porę przeskakuje nad szarżującym Lashley'em, który chciał wykonać Spear! Dolph odpowiada Superkickiem... i mamy Zig Zag!!! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Stało się! Dolph Ziggler wreszcie odnosi ważne zwycięstwo i staje się członkiem Teamu RAW na Survivor Series! Został zatem uzupełniony skład zespołu Stephanie McMahon, która z uśmiechem na twarzy oglądała walkę na zapleczu. Ziggler przy dużej wrzawie publiczności celebruje wygraną, a przy okazji widać, że spadł z niego duży kamień z serca. W ten sposób
kończymy to RAW. Widzimy się na SmackDown, kontynuując drogę do Survivor Series!


Survivor Series 22.11.2015
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
 
 
     
TheVillain 
Upper MidcarderWrestler: Styles/Rollins/Balor/YoungBuck
Wiek: 20
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1567
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-10-18, 14:57   

:arrow: dobre otwarcie RAW. Argumenty miały sens, Hunter dalej się waha co dalej, a Lesnar kończy całe to przedstawienie, no tego ostatniego to się za Chiny Ludowe nie spodziewałem :lol: :lol:

:arrow: Kurt i Angle pokonują Ascention, a potem po ataku 3 drużyny im pomagają. Chyba mamy skład tagów na SS ;) Pytanie tylko czy Ascention będą 5. ci ktoś inny?

:arrow: Szkoda Rey'a; ciekawe czy Harper dostanie jakiś długofalowy push czy jest pretendentem na "5 minut"... hmmm...


:arrow: Lesnar i Hunter vs. Young Bucks? O kurwa :D

:arrow: really? Ja liczyłem na starego, zajebistego Goldusta, a dostajemy Dustina w face paincie? ...

:arrow: Ziggler w teamie RAW to najoczywistsza, najbezpieczniejsza i chyba najlepsza opcja. Bully jest stary, Lashley to midcarder, a Ryback ostatnio na równi pochyłej...
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-18, 21:21   

Pytałeś o pas Cruiserweight. Będzie osobna dywizja, głównie na ME zawodnicy będą walczyć, ale czasem będą związani kontraktami z RAW, SD lub NXT. Zaspoiluje, że w przyszłości stworzę jeszcze z przynajmniej dwie dywizje ekskluzywne dla ME. Tak, by były takimi dodatkami na PPV. A NXT wkrótce będzie na równi z RAW i SmackDown, także będą przynajmniej 3 brandy i 3 dywizje w niedalekiej przyszłości. Trochę się ta federacja rozbuduje u mnie, niczym UFC :P Ale biorąc pod uwagę ile mam pomysłów na danych zawodników i jak duży generalnie już mam roster, to muszę to jakoś ogarnąć, by każdy był fajnie rozpisywany.
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-23, 16:35   #174 - SD


WWE SmackDown 27.10.2015
Talking Stick Resort Arena, Phoenix, Arizona

Dzisiejsze SmackDown Live rozpoczynamy dość nietypowo... bowiem od przemówienia Chairmana WWE - Shane'a McMahona!

Shane McMahon: Panie i Panowie... witajcie na kolejnym SmackDown Live! <Big Cheer> Dzisiaj... w Phoenix, Arizona czeka nas wspaniały wieczór, ale ja mam kilka ogłoszeń. Wiecie już o wszelkich planach odnośnie Survivor Series. Wczoraj jednak mieliśmy zebranie z zarządem WWE i postanowiliśmy podjąć decyzje odnośnie kolejnych zmian. Po pierwsze - było już ogłoszenie dotyczące nowego tytułu mistrzowskiego. Stwierdziliśmy, że o WWE Universal Championship będą mogli walczyć zawodnicy ze wszystkich brandów i wszystkich dywizji. O pretendentach będzie decydować jednak Power Ranking, czyli aktualna forma zawodników. Porównaliśmy rankingi z RAW i zdecydowaliśmy, że dojdzie do nietypowej walki. Po dyskusji z Generalnymi Managerami podjęliśmy decyzję, że oo raz pierwszy w historii gal dojdzie do konfrontacji zawodników z brandu SmackDown i brandu NXT! Bobby Roode zmierzy się z Jackiem Swaggerem! Nie oznacza to jednak, że jeżeli któryś z nich wygra, to tytuł będzie podpięty pod ten brand. Jak już mówimy o brandach i dywizjach. Jakiś czas temu stworzyliśmy osobną dywizję dla WWE Cruiserweight Championship. To samo postanowiliśmy zrobić z dywizją hardcore, a skład rosteru można zobaczyć na naszej stronie internetowej. WWE dzięki naszemu projektowi robi się coraz mocniejsze, a do tego - dzięki swojej różnorodności ma coraz więcej do zaoferowania dla każdego fana. To tyle z parafialnych ogłoszeń. Życzę udanej zabawy na SmackDown Live!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po przemówieniu Prezesa przenosimy się już do wnętrza Talking Stick Resort Arena, gdzie mamy pokaz pirotechniczny, a w tle gra "Take a Chance". Po chwili przenosimy się do komentatorów SmackDown: Toma Phillipsa i Jerry'ego Lawlera.


Tom Phillips: Z kolejnego SmackDown Live serdecznie witają Was: Tom Phillips i Jerry "The King" Lawler! Jerry, jesteśmy dwa dni po gali No Mercy. Wspaniałym PPV zwieńczonym fenomenalną walką Romana Reignsa z The Rockiem o WWE Championship. Dzisiaj jednak rozpoczynamy na całego drogę do Survivor Series, a prezes WWE poinformował nas o kolejnych, dużych zmianach w federacji.

Jerry Lawler: Przyznam, że to niesamowite jak WWE rozwija się pod opieką Shane'a McMahona. Kto kilka miesięcy temu pomyślałby o powrocie do podziału na brandy? Kto pomyślałby o dywizji Hardcore, czy Cruiserweight? I wreszcie... kto pomyślałby o Universal Championship, Power Rankingu czy wojnie brandów na Survivor Series? To naprawdę gorący okres i wiele dzieje się w World Wrestling Entertainment.

Tom Phillips: Na Main Event dojdzie do walki reprezentanta SmackDown - Bobby'ego Roode'a z członkiem NXT - Jackiem Swaggerem. Czy mamy to traktować jako kolejny stopień w rozwoju NXT? Czy ten brand nie jest już tylko przeszłością, a także teraźniejszością i mamy traktować na równi z RAW i SmackDown?

Jerry Lawler: Zachowanie Shane'a McMahona wskazuje, że tak. Z tego cieszą się na pewno wszyscy adepci Performance Center, czy fani NXT. Na pewno nie można nazywać już tej gali rozwojówką, jeżeli jej reprezentant zawalczy na PPV głównego rosteru. To tylko podkreśla jak rozwija się całe WWE.

Tom Phillips: Odstawmy w takim razie dyskusje o sytuacji w WWE na bok, a skupmy się bardziej na dzisiejszej gali. Stone Cold Steve Austin postanowił, że dzięki serii walk dzisiaj wyłoni przynajmniej część jego drużyny na Survivor Series. Ale oprócz tego... czeka nas także obecność w ringu WWE Championa Romana Reignsa i... uwaga, Bullet Clubu. Można się spodziewać zatem, że na pewno będzie gorąco!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potężne dźwięki "I Am Stronger" zabrzmiały z głośników, co oznacza jedno - Braun Strowman jest w drodze na ring! Czeka nas konfrontacja wagi ciężkiej. Strowman wchodzi do kwadratowego pierścienia i... brzmi "Some Bodies Gonna Get It"! To Mark Henry powoli wychodzi na stage, pokazując gotowość do walki! Panowie po raz pierwszy w historii zmierzą się ze sobą. Zwycięzca zawalczy w Teamie SmackDown na Survivor Series!

vs
#1 Normal Match for spot in Team SmackDown at Survivor Series
Braun Strowman vs Mark Henry

Opis walki: Strowman od razu agresywnie ruszył na Marka, ale ten utrzymał się na nogach i pokazuje swoją siłę. Henry zachęca Brauna do powtórzenia ataku. Strowman zatem odbija się od lin, ale po kolejnym Shoulder Blocku Henry tylko zachwiał się. Braun ponownie odbija się od lin... i Henry wreszcie kontruje Big Bootem. Najsilniejszy Atleta Świata wyprowadza jeszcze Headbutt. Mamy Irish Whip w narożnik i szarżę Henry'ego... ale Strowman kontruje kopnięciem. Braun jeszcze popisuje się Running Front Dropkickiem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Henry powoli podnosi się przy narożniku i wpada na Body Avalanche. Następnie Strowman bierze rozbieg na Clothesline! Henry próbuje wstać, ale wpada na podręcznikowy Body Slam. Braun jeszcze odbija się od lin na Leg Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out. Strowman próbuje wynieść przeciwnika na Running Front Powerslam, ale Henry w porę ześlizguje się zza jego plecy. Mark próbuje chwycić rywala w Full Nelson, lecz Strowman wykorzystuje swoją siłę, by zrzucić go z siebie! Wreszcie Braun chwyta Henry'ego w Lifting Arm Triangle Choke! Trudno Strowmanowi utrzymać przeciwnika, ale coraz bardziej go dusi! Henry powoli odpływa, więc Strowman wykonuje Reverse Chokeslam! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Strowman zadowolony wznosi triumfalnie rękę ku górze i skromnie celebruje wygraną, dość szybko odpuszczając ring.

Tom Phillips: Steve Austin ma pierwszego kompana w Teamie SmackDown na Survivor Series! I to kto! Braun Strowman, dla którego będzie to pierwszy tego typu pojedynek.

Jerry Lawler: Braun Strowman kontra Brock Lesnar! Albo Braun Strowman kontra Triple H! To dopiero będą konfrontacje na Survivor Series!

Tom Phillips: Dzisiaj poznamy jeszcze przynajmniej jednego uczestnika Teamu SmackDown. Alberto Del Rio zmierzy się z Batistą! Niezależnie kto z nich wygra, to Steve Austin zyska kolejnego, ważnego towarzysza w walce, bo obydwaj zawodnicy są byłymi mistrzami świata.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------Komentatorzy rozmawiali o Teamie SmackDown i Stevie Austinie, a po chwili akurat przenieśmy się do biura Generalnego Managera. GM spokojnie, tradycyjnie ogląda galę z nogami położonymi na biurko i piwem w ręku. Do środka wchodzi WWE Champion Roman Reigns.

Roman Reigns: Stone Cold... szefie. Na pewno oglądałeś galę No Mercy. Widziałeś w jakim stylu pokonałem Twojego przyjaciela - The Rocka. Uważam, że zasługuję na pewną nagrodę... i jednocześnie mogę Ci pomóc.

Steve Austin: Ty chcesz komuś pomóc? Przyznam, że jestem w szoku.

Roman Reigns: Pomyślałem, że można rozwiązać to tak: na Survivor Series nie będę bronić WWE Championship. Za to dołączę do Teamu SmackDown i pomogę w zwycięstwie nad Teamem RAW.

Steve Austin: Jesteś niezwykle wspaniałomyślny. Myślisz pewnie,że tym samym upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu: w najbliższym czasie nie będziesz musiał bronić tytułu mistrzowskiego, a i tak zawalczysz na Survivor Series. Wiesz co? Możesz mi się przydać i zaakceptuję Twoją propozycję. Teraz nie masz odwrotu.

Roman Reigns: Chwila... ot tak zgodziłeś się na mój pomysł?

Steve Austin: Oczywiście, że nie! Tak jak już powiedziałem, nie masz odwrotu i jesteś już w mojej drużynie. W drużynie, którą oprócz mnie i Brauna Strowmana... będzie tworzyć jeszcze... The Rock!

Reigns wyraźnie się zdenerwował. Zaczął się kręcić, jakby powstrzymywał się przed rzuceniem się nad Austinem. Wreszcie, przynajmniej częściowo opanował się i bez słowa odszedł. Steve uśmiechnął się i wrócił do dotychczasowego zajęcia.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vs
#2 Normal Match
Luke Gallows vs Tyson Kidd w/Natalya

Opis walki: Ledwo zabrzmiał gong i Gallows od razu ruszył z Punchami na przeciwnika. Luke wykorzystuje swoją przewagę fizyczną, więc przepchnął Kidda do narożnika i tam dokłada uderzenia z kolana. Do tego Biel Throwem przerzuca Kidda niemal przez cały ring. Tyson próbuje wstać, ale nadziewa się na ogłuszający Big Boot. Pin: 1... 2... Kick-Out. Gallows podnosi przeciwnika przy narożniku i wyprowadza ciosy z łokcia. Mamy Irish Whip w przeciwległy corner i szarżę... lecz Kidd kontruje kopnięciem. Tyson zwinnie przeskakuje nad linami i popisuje się wspaniałym Slingshot DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Kanadyjczyk nie przerywa ofensywy. Podnosi rywala i wyprowadza Low Kick, po czym dokłada Back Kick i Legsweep Kick, by następnie odbić się od lin i dołożyć Jumping Elbow Drop! Przypięcie: 1... 2... Kick-Out! Kidd dość szybko próbuje zapiąć Sharpshootera, ale Gallows odkopuje go. Luke jeszcze podrywa się i w porę kontruje kolejny atak Tilt-a-Whirl Backbreakerem! Teraz to Gallows przypina! 1... 2... Kick-Out! Frustracja olbrzyma rośnie. Powoli podnosi Kidda, a ten najpierw kontruje Jawbreakerem, po czym popisuje się Hurricanraną! Gallows próbuje wstać, lecz inkasuje jeszcze Enzuigiri! Kidd chwycił Gallowsa za głowę i wykorzystuje narożnik, by wykonać Tornado DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Frustracja Tysona rośnie. Chce podnieść Gallowsa, a ten chwycił go za gardło! Luke próbuje wykonać Chokeslam, lecz Tyson w porę zeskoczył zza jego plecy! Kidd opowiada Roundhouse Kickiem w głowę i przechodzi zwinnie do Schoolboy Pinu. 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Tyson wygrywa!!! Jeszcze przy przypięciu pomógł sobie, przytrzymując mocniej rywala za spodnie. Kidd szczęśliwy opuszcza ring i celebruje wygraną Natalyi, ku złości Gallowsa. Tyson i Nattie chcą udać się na zaplecze... ale Bullet Club w pełnym składzie wychodzi powoli na stage! Jest Finn Balor, jest WWE Intercontinental Champion Samoa Joe, WWE Cruiserweight Champion Hideo Itami, Tama Tonga... i co ważniejsze, są także Karl Anderson i Kenny Omega, którzy technicznie przynależą do NXT! Kidd jest kompletnie zaskoczony, a przy ringu pojawili się także WWE SmackDown Tag Team Champions The Young Bucks! Kidd odwraca się do nich i inkasuje Double Superkick znienacka! Jacksonowie wrzucają jeszcze Tysona do ringu, na oczach przestraszonej Natalyi. Gallows z uśmiechem przymierza się do ataku... ale chwila! To Antonio Cesaro! Wkracza do kwadratowego pierścienia, wyskakując z trybun i uderza Gallowsa krzesłem w plecy! Są też Kassius Ohno i Kevin Owens z krzesłami! The Young Bucks wyciągają Gallowsa z ringu, a Finn próbuje ich powstrzymać przed atakiem. Całe Bullet Club gromadzi się na stage'u, a Balor bierze mikrofon. W ringu są Cesaro, Kidd, Ohno i Owens.

Finn Balor: Cesaro! Cesaro! Zaczynasz mnie powoli nie tyle irytować, co wkurwiać! <Big Heat> Wydaje Ci się, że zbierzesz wszystkich swoich kumpli i będziesz w stanie pokonać Bullet Club. Błąd! My, Bullet Club, jesteśmy rodziną! Przykład? Karl Anderson i Kenny Omega należą do NXT po Draft Lottery, ale to nie oznacza, że z ich zrezygnowaliśmy. Nadal są członkami Bullet Club! Joe i Itami z kolei to moi przyjaciele od lat. Gdy AJ Styles się od nas odwrócił, to oni dali mojej rodzinie dodatkową siłę i jesteśmy bardziej niebezpieczni niż kiedykolwiek! Antonio... zastanów się dobrze co robisz. Zatarłeś z Bullet Club, ale możesz to jeszcze zakończyć. Wygrałeś na No Mercy Steel Cage Match. Wystarczy! Pomyśl, pomyśl zanim nasza rywalizacja przeniesie się na inny, nieosiągalny do tej pory poziom.

Antonio Cesaro: Widzę Finn, że masz zaniki pamięci. Ja zatarłem z Bullet Club? To Wy weszliście mi w drogę, od razu odkąd przeniosłem się na SmackDown! Ale wiesz co? Cieszę się. Dzięki Wam mogłem namówić oficjeli do powrotu Kassiusa. To Wy spowodowaliście, że na Survivor Series... pozbędziemy się Was i odejdziecie na RAW, NXT, czy gdziekolwiek indziej, ale nie postawicie więcej nogi na SmackDown! I powiem Ci więcej Finn... ja nie muszę czekać do Survivor Series na kolejną konfrontację z Tob, prawda Kassius?

Kassius Ohno: Bullet Club! Finn! Jeżeli macie jaja, to dwóch z Was zawalczy jeszcze dzisiaj ze mną i z Antonio. Nie obchodzi mnie kto! Najważniejsze, że po walce powiedzie po prostu... Oh... No! <Mikrofon wyrwał mu Owens>

Kevin Owens: Joe! Joe!!! Myślisz pewnie, że po tym jak mnie pokonałeś na No Mercy, to masz mnie z głowy! Ale mylisz się!!! Rozmawiałem z samym Shanem McMahonem. Na najbliższym Saturday's Night's Main Event ponownie zmierzymy się o Intercontinental Championship!

Owens odrzucił mikrofon i zabrzmiała jego muzyka. Balor wygląda na wściekłego, ale wciąż nie chce dopuścić do jego bójki z rywalami. Tymczasem Antonio podszedł do Tysona i wyciągnął do niego rękę. Kidd przez chwilę zastanawia się... ale zaakceptował uścisk!


Jerry Lawler: Na SmackDown robi się naprawdę coraz goręcej! Szczególnie na linii Antonio Cesaro - Finn Balor. A pomyśleć, że wszystko zaczęło się od ingerencji Bullet Club w pojedynek Cesaro z Randym Ortonem o U.S. Championship.

Tom Phillips: Jeszcze dzisiaj Antonio Cesaro i Kassius Ohno zmierzą się z dwoma członkami Bullet Club. Dla Ohno to będzie pierwsza walka na SmackDown! Ale co ważniejsze... w sobotę Samoa Joe postawi Intercontinental Championship na szali ponownie przeciwko Kevinowi Owensowi. W ogóle, karta sobotniej gali zapowiada się fenomenalnie, bo czekają nas jeszcze takie walki jak Brock Lesnar i Triple H kontra The Young Bucks, czy Jeff Hardy versus Luke Harper.

Jerry Lawler: A to nie wszystko, Tom. Chairman WWE - Shane McMahon dzisiaj na Twitterze ogłosił, że w sobotę czeka nas także walka rewanżowa o WWE Cruiserweight Championship! Hideo Itami kontra Kalisto po raz drugi!

Tom Phillips: Kto by się spodziewał, że karta tej gali rozrośnie się do takiego stanu. Wróćmy jednak na dzisiejsze SmackDown. Tym razem czeka nas pojedynek kobiet. Charlotte Flair zmierzy się z byłą mistrzynią SmackDown - Maryse!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
NASTĘPNE PPV: SURVIVOR SERIES

JUŻ 22 LISTOPADA!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Po chwili przerwy widzimy Finna Balora, który wściekły wchodzi do biura Steve'a Austina w towarzystwie Karla Anderson i Luke'a Gallowsa. The Young Bucks postanowili zabezpieczać wejście.

Steve Austin: Karl? Czy on i Kenny nie należą do NXT?

Karl Anderson: Rozmawiałem z Shanem McMahonem. Renegocjowaliśmy kontrakt i dołączyłem wraz z Lukiem do dywizji Hardcore. To oznacza, że pokazywać się wszędzie, ale starać się co najwyżej o tytuły Hardcor, NXT lub Universal.

Finn Balor: To nie jest ważne. Cesaro i jego koledzy myślą, że mogą kontrolować nasz los. Nie jest tak! Do tej pory robiłeś wszystko, by pozbyć się Bullet Clubu, choć w teorii ani razu bezpośrednio Tobie nie zaszkodziliśmy jako Generalny Manager. Dlatego pójdź choć raz mi na rękę!

Steve Austin: Mam negocjować z liderem Bullet Club? Za kogo się ma... <Anderson i Gallows przytrzymali Austina, a Balor klęknął na biurku i rozłożył ręce>

Finn Balor: Wiesz za kogo się mam? Za ikonę tego biznesu. Za kogoś, kto stworzył niepowstrzymaną, niezniszczalną siłę. Jestem pierwszym liderem Bullet Club i człowiekiem, który sprowadził ich wszystkich do WWE. Jestem człowiekiem, dzięki któremu produkt Shane'a McMahona stał się ciekawszy. Nawet nie wiesz... nie masz pojęcia jak bardzo demoniczne jest moje "Ja", by móc kontrolować taką grupę, niezależnie od wszystkiego co się dzieje. Niezależnie od porażek i zwycięstw. To jednocześnie moja rodzina pomaga mi w kontrolowaniu Demona, który jest we mnie, a który aż krzyczy z bólu, by mógł wydostać się na zewnątrz. Moja złość, agresja... całe pokłady negatywnej energii mogą wybuchnąć w każdej chwili! Więc lepiej nie denerwuj mnie bardziej... bo Twoja głowa może zostać rozbita o ścianę Twojego biura i nie dotrwasz do Survivor Series. <Austin ze złością spojrzał na Balora, a ten poklepał go po twarzy> Od teraz będziesz robił to, co ja Ci mówię, tak długo jak Bullet Club istnieje. Inaczej... nawet jeżeli przetrwasz jako Generalny Manager, to będziesz wzmagał się z chaosem, jaki nigdy nie istniał do tej pory na SmackDown, RAW, NXT, ECW, WCW... gdziekolwiek, kiedykolwiek?! Słuchaj mnie! <Uderzył Austina z liścia w twarz!> Na Survivor Series... po raz pierwszy w historii zawalczy cały skład Bullet Club. Będzie to jedna, wielka, cholera wojna. Antonio chciał tego... proszę bardzo. Nie obchodzi mnie kogo ściągnie do swojego Teamu. Obchodzi mnie jedno... jeżeli my przegramy, to Bullet Club ma przestać istnieć, prawda? Tego samego chcę z drużyną Cesaro. I masz to przekazać Shane'owi, Triple H'owi, Vince'owi... komu tam należy. To już nie jest zwykła rywalizacja Steve... to wojna. And that's a bottom line... 'cause... Finn Balor.. said so!

Balor pokazał swoim chłopcom, że mogą odejść, a Austin wściekły odprowadził ich wzrokiem. Gdy drzwi się zamknęły, przewrócił biurko i rzucił piwem o ścianę!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


vs
#3 Normal Match
Charlotte Flair vs Maryse

Opis walki: Charlotte od razu wściekle rzuciła się na Maryse, powalając ją Double Leg Takedownem i wyprowadza nawałnicę ciosów! Maryse wreszcie odrzuca od siebie przeciwniczkę... a ta po chwili znienacka wyprowadza ogłuszający Big Boot! Charlotte jednak nie przypina Maryse. Podnosi ją, chwyta za tył głowy i uderza kilka razy o hak od narożnika. Do tego dokłada serię Knife-Edge Chopów. Maryse próbuje w końcu odpowiedzieć. Była mistrzyni SmackDown wyprowadza serię ciosów z łokcia i dokłada jeszcze Headbutt. Maryse rusza, by odbić się od lin, a Flair odpowiada Spearem! Charlotte spojrzała bez litośni na przeciwniczkę, by po chwili wykonać Natural Selection. To daje jej otwartą drogę do zapięcia Figure-Eight LegLock. Maryse szybko odklepuje.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Po walce Charlotte spojrzała lekceważąco na obolałą Maryse i bez zbędnej celebracji udała się do szatni.Tom Phillips: Jerry... obserwujesz kobiecy wrestling od dawna. Widziałeś już różne zachowania w tych dywizjach. Jak skomentujesz to co się dzieje z Charlotte?

Jerry Lawler: Wydaje mi się, że jedno słowo może to określić - frustracja. Charlotte to zawodniczka, która chciałaby cały czas być na szczycie. Cały czas kręcić się wokół tytułów mistrzowskich lub być przynajmniej w centrum zainteresowania. W końcu Charlotte ma w sobie krew i geny samego Rica Flaira, więc nie dziwię się jej. I wydaje mi się, że wcześniej czy później dojdzie do jej ponownej konfrontacji z Mickie James.

Tom Phillips: Zwinnie przeszliśmy do tematu aktualnej mistrzyni na SmackDown. Wczoraj, na Monday Night RAW tamtejsza mistrzyni Nia Jax rzuciła wyzwanie Mickie na Saturday's Night's Main Event. Ta zaakceptowała je, swoim wpisem na Twitterze. Dzisiaj jednak jeszcze skomentuje zarówno jej sobotni pojedynek, jak i zachowanie Charlotte z No Mercy.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cytat:

[No Mercy 25.10.2015, Kalisto© vs Hideo Itami for WWE Cruiserweight Championship]

Itami nie przerywa ofensywy, tylko momentalnie wspina się na szczyt narożnika. Z niego chce wykonać Diving Double Foot Stomp, ale nie trafia! Kalisto w porę zrobił unik! Itami wylądował na macie i zrobił fikołka, po czym wpadł na Schoolboy! Kalisto momentalnie jeszcze wyprowadza kopnięcie w głowę z parteru! The King of Flight podrywa się i dokłada Reverse Frankensteiner DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Kalisto nie może w to uwierzyć! Wspina się na szczyt narożnika i wyraźnie przymierza się do 450 Splash! Itami jednak w porę podrywa się i zrzuca rywala Double Underhook Suplexem na matę! Pin!!! 1... 2... Kick-Out! Itami nie czeka, tylko natychmiast odbija się od lin na Running Single Leg High Knee! Hideo wyraźnie pokazuje, że to koniec! Podnosi Kalisto i wynosi go plecami na barki! Ura Go To Sleep!!! Pin! 1... 2... 3!!! Mamy nowego WWE Cruiserweight Championa!!! Zrobił to! Jeszcze niedawno Hideo był mistrzem NXT, a teraz będzie mistrzem wagi średniej!


Widzimy zrozpaczonego Kalisto, który próbuje dojść do siebie tuż po walce.

Kalisto: Jeden moment... jeden błąd... i cały plan... Hideo teraz po jednej wygranej myśli pewnie, że jest królem w dywizji Cruiserweight. Ale wcale tak nie jest! W sobotę, na Main Event, zamierzam wykorzystać swój rewanż i odzyskać WWE Cruiserweight Championship! Wojna WWE z Bullet Club trwa i zamierzam dołożyć swoją cegiełkę do wygranej naszej federacji!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


vs
#4 Normal Match
Ricochet w/Rich Swann vs TJ Perkins

Opis walki: Zaczynamy kolejny pojedynek, tym razem w stylu Cruiserweight. Rozpoczęli od klasycznego klinczu. Z niego TJP zdołał przejść do Waist Locku, po czym powalił Takedownem oponenta i przeszedł do Front Face Locku. Ricochet zdołał chwycić nogę Perkinsa. Wyrwał się z uchwytu i powalił rywala, by następnie zapiąć Armbar. TJ w porę ratuje się położeniem nogi na dolnej linie. Sędzia zmusza Ricocheta do puszczenia uchwytu, więc akcja wraca do pozycji wyjściowych. Wydaje się, że ponownie będzie zwarcie, ale Perkins tym razem sprytnie wyprowadza Gut Kick i powala oponenta w Fireman's Carry Takeover. Do tego Perkins zapina Headscissors. Ricochet wyrywa się Kip-Upem i próbuje odpowiedzieć Penalty Kickiem. TJP w porę jednak robi unik i przechodzi w Schoolboy Pin! 1... 2... Kick-Out! Obydwaj podrywają się i Perkins unika ciosu rywala, by w Arm-Trapie przejść do Arm Draga. Ricochet chce wrócić do stójki, ale nadziewa się tym razem na Japanese Arm Drag. Perkins jeszcze po chwili dokłada podręcznikowy Dropkick! The Wrestling Yoda chce podnieść przeciwnika, ale ten Back Body Dropem wyrzuca go na krawędź ringu. Perkins próbuje wstać i w porę unika Double Jump Springboard Dropkicku od Ricocheta! The Future of Flight z trudem utrzymał się na apronie, a i tak po chwili nadział się na Jumping DDT! TJP pozwala sobie na moment tauntu, by następnie wejść na szczyt narożnika. Perkins czeka na odpowiednią chwilę i wykonuje Diving Crossbody! Mamy chwilowe zwolnienie akcji, więc realizator pozwala sobie na serię powtórek. TJP wrzuca oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia, a sam czeka na wykonanie akcji Springboardowej. Już podrywa się do skoku... ale Ricochet także niespodziewanie podniósł się i w odpowiednim momencie skontrował poprzez Springboard Spanish Fly!!! Ależ akcja! Ricochet jeszcze podnosi rywala i mamy Vertigo! Pin! 1... 2... Kick-Out! Ricochet chwyta się za głowę, a publiczność krzyczy "This is Wrestling!". High Flyer powoli podnosi Perkinsa, a ten w porę wyprowadza Jumping High Knee w podbródek! Ricochet jednak po chwili odpowiada Pele Kickiem i obydwaj padli na matę! Rich Swann próbuje wesprzeć swojego tag team partnera. Ricochet wreszcie powoli wstaje i próbuje podnieść Perkinsa, a ten niespodziewanie wyprowadza Enzuigiri i przechodzi w Small Package! 1... 2... Kick-Out! Perkins zapina Cross Armbreaker! Ricochet jest w poważnych opałach, ale ratuje się położeniem nogi na dolnej linie. TJ puszcza rywala, ale po chwili go wynosi na barki i wymierza Detonation Kick! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Perkins szczęśliwy celebruje zwycięstwo, ale nie zapomina o przeciwniku. Pomaga mu wstać i dziękuje za walkę, co publiczność nagradza dużymi brawami.
Tom Phillips: Ważna wygrana TJ Perkinsa w kontekście jego pozycji w dywizji Cruiserweight. Wysyła sygnał wszystkim przeciwnikom, że celuje w walkę w przyszłości w title shota.

Jerry Lawler: Szczerze? Nie zdziwiłbym się jeżeli Perkins rzeczywiście niedługo zmierzy się o WWE Cruiserweight Championship z Hideo Itamim... lub też z Kalisto. To wyjaśni się na Saturday's Night's Main Event!

Tom Phillips: W ogóle sobotnia noc zapowiada się niezwykle ekscytująco. Karta jest godna nawet materiału na PPV! Dla przypomnienia: na szali będą aż trzy tytuły mistrzowskie. W przypadku RAW Jeff Hardy zmierzy się z Lukiem Harperem o WWE Hardcore Championship... w Falls Count Anywhere Matchu! Jeżeli chodzi o SmackDown, to dojdzie do dwóch rewanżów za No Mercy. Hideo Itami będzie bronić Cruiserweight Title przeciwko Kalisto, a Samoa Joe postawi Intercontinental Championship na szali w konfrontacji z Kevinem Owensem!

Jerry Lawler: Dojdzie także do pojedynków RAW kontra SmackDown, czyli mała zapowiedź tego co czeka nas na Survivor Series! Mickie James na Twitterze potwierdziła, że zmierzy się z Nią Jax. To oznacza walkę mistrzyni SmackDown z mistrzynią RAW. Zobaczymy istny dream match! World Heavyweight Champion Brock Lesnar w tag teamie z COO Triple H'em zmierzą się z WWE SmackDown Tag Team Champions - The Youg Bucks!

Tom Phillips: No i jeszcze jedno. W sobotę wyłonimy pierwszego WWE Universal Championa! Na podstawie Power Rankingu Shane McMahon ogłosił, że dojdzie do pojedynku naszego reprezentanta, czyli SmackDown - Bobby'ego Roode'a z człowiekiem z NXT - Jackiem Swaggerem! To będzie gorąc, sobotnia noc! Tymczasem przed nami ostatni pojedynek kwalifikacyjny o miejsce w Teamie SmackDown na Survivor Series. Wcześniej jednak obiecany wywiad z Mickie James!----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Przenosimy się do strefy wywiadów, gdzie widzimy JoJo i WWE SmackDown Women's Champion - Mickie James.

JoJo: Panie i Panowie... wraz ze mną jest Mickie James! Witaj Mickie, jest mnóstwo gorących tematów o które chciałabym Ciebie zapytać. Zacznę jednak od tego, co przyciąga uwagę wszystkich od niedzieli. Twoja wygrana z Charlotte Flair w walce o WWE SmackDown Women's Championship. Co możesz powiedzieć po tym pojedynku?

Mickie James: Och... powiem tak - wiedziałam przed walką, że nie będzie łatwo. Jednocześnie czułam na co mnie stać i że mogę ją pokonać, bo wcale nie jestem gorsza od niej czysto ringowo. Dawno nikt nie zmusił mnie do takiego wysiłku jak Charlotte i za to szanuję ją. Jednak swoim zachowaniem po walce... lekko zniesmaczyła mnie. Nie powinna tego robić, szczególnie, że czeka nas teraz ciężki bój na Survivor Series. To właśnie na tym powinniśmy się teraz skupiać, by Team SmackDown wyszedł zwycięsko w konfrontacji z Teamem RAW. W końcu jeżeli nasz zespół przegra, to jedna z nas odejdzie na RAW, czyż nie?

JoJo: Skoro mówimy o RAW i o wojnie brandów... Nia Jax wczoraj rzuciła Ci wyzwanie, a Ty dzisiaj zaakceptowałaś je poprzez Twittera. Zmierzycie się w sobotę, na Main Event. Nie obawiasz się trochę tej konfrontacji?

Mickie James: Nia to na pewno nietypowa zawodniczka. Rzadko miałam okazję spotkać się z kimś takim w ringu. W ostatnich tygodniach udowodniła, że jest dominującą postacią na RAW. Cóż... czas pokazać, że ja nie bez powodu rządzę na SmackDown i jestem w stanie z nią walczyć na równym, wysokim poziomie.

JoJo: Dziękuję za rozmowę, życzę powodzenia zarówno w sobotę, jak i na Survivor Series. A my wracamy na ring, gdzie czeka nas kolejny pojedynek!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


JUŻ ZA TYDZIEŃ, NA SMACKDOWN

Powrót Stinga do ringu! "Ikona" zawalczy po raz pierwszy od półtora miesiąca, czyli jego ostatniej konfrontacji z The Undertakerem!
Jego rywalem będzie sam Big Show!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po chwili przerwy wracamy do Talking Stick Resort Arena, gdzie rozlega się "Realeza", co oznacza iż pora na kolejny pojedynek! Zgodnie z zapowiedziami do ringu zmierza nikt inny jak sam Alberto Del Rio, który wcześniej powiedział kilka słów...

Alberto Del Rio: Zbliża się Survivor Series. Team SmackDown potrzebuje kogoś takiego jak ja. Kogoś kto wierzy w swoje przeznaczenie i walczy za wszelką cenę, by je zrealizować. Kogoś, kto jest zdeterminowany. W końcu jestem byłym WWE Championem, World Heavyweight Championem oraz zwycięzcą zarówno Money in the Bank Matchu, jak i Royal Rumble Matchu! Nazywam się Alberto Del Rio, damn it! Ale Wy... Wy już o tym wiecie. <Mrugnął okiem>.

Alberto pewny siebie wszedł do kwadratowego pierścienia i czeka na rywala. Z trybun rozlegają się oczywiście chanty "Vi!". Wreszcie gra "I Walk Alone". Arena zamiera w ciemnościach, a na stage powoli wychodzi Batista. Wybucha pirotechnika, a "Animal" skupiony zmierza do ringu.

Batista: Gdy wróciłem na SummerSlam, miałem w głowie jeden cel - wrócić znowu jak najszybciej na szczyt WWE. Jeżeli jednak przy okazji pomogę brandowi SmackDown podkreślić dominację nad RAW, to tylko udowodnię, że mogę nadal być twarzą niebieskiej tygodniówki. Steve Austin potrzebuje takich ludzi jak ja.


vs
#5 Normal Match for Spot in Team SmackDown at Survivor Series
Alberto Del Rio vs Batista

Opis walki: Zabrzmiał gong i Alberto od razu ruszył na rywala z serią Low Kicków. Wydaje się, że Meksykanin sprowadzi oponenta do narożnika, lecz Batista po chwili odepchnął go z taką siłą, że zrobił fikołka. Del Rio próbuje poderwać się, ale Dave agresywnie ruszył na niego i przeniósł go do przeciwległego cornera, gdzie wyprowadza serię Shoulder Thrustów. W końcu Animal chwycił rywala i Biel Throwem przerzucił przez niemal cały ring. Alberto próbuje wstać, jednak od razu nadziewa się na Clothesline. Widać po Batiście, że mocno nakręcił się. Podnosi przeciwnika i wymierzył Atomic Drop, po czym odbija się od lin i dokłada Running Big Boot! Pin! 1... 2... Kick-Out! Del Rio wściekły i obolały natychmiast czmychnął z ringu, jakby pokazując, że potrzebuje trochę czasu. Batista jednak ruszył za nim i mamy mały pościg wokół kwadratowego pierścienia. Wreszcie obydwaj wracają na legalne pole bitwy. Del Rio zrobił to ciut wcześniej, co wykorzystał odbijając się od lin na Running Low Front Dropkick. Alberto jeszcze dokłada serię Stompów, po czym podnosi rywala i wykonuje Double Knee Armbreaker. Jeszcze mamy Low Superkick w klęczącego Batistę! Pin! 1... 2... Kick-Out. Alberto przenosi akcję do narożnika. Ustawia przeciwnika na drugiej linie, a sam wspina się na górną linę. Batista jednak w porę ucieka spod ataku i zrzuca Del Rio na matę! Do tego Dave wykonuje Spear! Pin! 1... 2... Kick-Out! Walka zaczyna się rozkręcać! Batista wynosi oponenta na bark i przymierza się do Running Front Powerslamu. Del Rio jednak w porę ześlizguje się zza jego plecy i odpowiada Double Knee Backbreakerem! Pin! 1.. 2... Kick-Out! Widać po Del Rio, że rośnie jego frustracja. Powoli podnosi Batistę i rusza, by odbić się od lin na kolejny atak... ale Dave kontruje Back Body Dropem! Del Rio próbuje poderwać się, by odpowiedzieć, lecz wpada na Thrust Spinebuster! Batista nakręca się! Charakterystycznie sygnalizuje następny ruch! Podnosi Del Rio... a ten próbuje zapiąć Cross Armbreaker! Batista jednak instynktownie wyrwał się spod submissiona, odpowiada Gut Kickiem i wykonuje Batista Bomb!!! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Widać po Batiście, że duży kamień z serca spadł mu po zyskaniu przypięcia. Dopiero po chwili zaczął się cieszyć z wygranej, także ku zadowoleniu publiczności.


Jerry Lawler: Batista ostatnim członkiem Teamu SmackDown na Survivor Series! Przyznam, że spoglądając na same papiery, to obydwa zespoły wyglądają imponująco.

Tom Phillips: Nasz Generalny Manager zadbał o zebranie jak najsilniejszej drużyny na nadchodzące PPV. Tym samym w ringu zobaczymy zarówno Steve'a Austina, jak i takie postacie jak: WWE Champion Roman Reigns, The Rock, Braun Strowman, czy właśnie Batista! Ciężko szukać słabych punktów w naszej drużynie.

Jerry Lawler: Powiem tylko jedno: RAW... przygotujcie się na sromotną porażkę!

Tom Phillips: Tymczasem przed nami dzisiejsza walka wieczoru! Przedsmak konfrontacji Bullet Club z Teamem Antonio Cesaro! No właśnie, pytanie tylko kto zmierzy się z Szwajcarem i Kassiusem Ohno? Odpowiedź poznamy za kilka chwil!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
NASTĘPNE PPV: SURVIVOR SERIES

JUŻ 22 LISTOPADA!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------Po chwili przerwy rozlega się wreszcie "Miracle", a z zaplecza powoli wychodzą Antonio Cesaro i Kassius Ohno w towarzystwie Kevina Owensa oraz Tysona Kidda. Cała czwórka zmierza do ringu, gdzie oczekują na rywali. Antonio staje na środku kwadratowego pierścienia i z wyczekiwaniem spogląda na stage. Wreszcie gra zremiksowany utwór Finna Balora, czyli Bullet Clubu. Finn jako pierwszy wychodzi z zaplecza, ale zaraz po nim pojawiają się Intercontinental Champion Samoa Joe i WWE Cruiserweight Champion Hideo Itami. I wydaje się, że to oni będą rywalami Cesaro i Ohno!

vs
Main Event - Normal Tag Team Match
Antonio Cesaro&Kassius Ohno w/Kevin Owens&Tyson Kidd vs Samoa Joe&Hideo Itami w/Finn Balor

Opis walki: Zaczęli Ohno i Joe, którzy natychmiast poszli w ostrą, wściekłą wymianę ciosów. Niespodziewanie to Kassius zyskał przewagę i sprowadził rywala do narożnika, gdzie dokłada serię kopnięć z kolana. Joe wreszcie odpycha Ohno, lecz ten i tak wyprowadza ogłuszające Elbow Smash. Do tego dokłada Headbutt. Kassius zyskał trochę inicjatywy, więc przepchnął oponenta do swojego cornera i robi zmianę z Antonio. Ohno chwyta Joe w Waist Lock, a Cesaro rusza, by odbić się od lin na Running European Uppercut, natomiast Ohno dołożył German Suplex! Szwajcar jeszcze bierze rozbieg i mamy Double Foot Stomp! Pin! 1... 2... Kick-Out. Cesaro podnosi Joe i wyprowadza European Uppercut. Po chwili dokłada kolejny. I jeszcze jeden. Aż akcja przeniosła się do narożnika. Cesaro bierze rozbieg na kolejny cios, lecz tym razem Joe kontruje charakterystycznym Side Slamem! Samoańczyk jeszcze odbił się od lin i dołożył Running Senton! Pin! 1... 2... Kick-Out! Joe podnosi przeciwnika i robi zmianę z Itamim. Intercontinental Champion chwyta Cesaro pod Russian Legsweep, a Itami dopełnia kombinację Front Dropkickiem z narożnika! Pin: 1... 2... Kick-Out. Japończyk kontynuuje ofensywę, wyprowadzając Soccerball Kick w plecy. Mamy też serię Low Kicków i Back Kick, a do tego także Shoot Kick. Itami rusza, by odbić się od lin, a Cesaro odpowiada pięknym, podręcznikowym Dropkickiem! Hideo próbuje po chwili wstać, ale to Antonio szybciej wrócił na nogi i wykonuje perfekcyjnie Springboard European Uppercut! Pin! 1... 2... Kick-Out! Cesaro szybko przenosi się na szczyt narożnika, lecz Joe odwraca jego uwagę. Itami wykorzystuje to, podrywając się na trzecią linę i zrzucając Cesaro Double Underhook Suplexem na matę! Pin! 1... 2... Kick-Out! Wściekły Itami wynosi Cesaro na barki... ale ten odpycha go! Joe wymusza zmianę z Japończykiem. Chce wejść do ringu, ale inkasuje Running European Uppercut od Cesaro! Szwajcar po chwili w Flipie przewija się do swojego narożnika i robi zmianę z Ohno. Ten wskakuje do ringu i rusza na Running Forearm Smash! Po chwili dokłada Spinning Lifting DDT! Pin! 1... 2... w ostatniej chwili przerywa Itami! To denerwuje Antonio, który wchodzi na drugą linę i wymierza Japończykowi Diving European Uppercut! Joe za to wykonuje Exploder Suplex na Cesaro! Totalne zamieszanie! Próbuje to wykorzystać Ohno, ogłuszając Joe Discus Elbow Smashem! Do tego mamy... Tombstone Piledriver! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Sfrustrowany Balor od razu wymierzył Springboard Dropkick Kassiusowi, tuż po gongu! Do ringu wpadają też Owens i Kidd! Mamy na razie brawl czterech na trzech, ale z zaplecza wybiega reszta Bullet Clubu: Karl Anderson, Kenny Omega, Luke Gallows i The Young Bucks. Natychmiast zyskują wyraźną przewagę do momentu... w którym brzmi muzyka Deana Ambrose'a!!! Czyżby, Ambrose w Teamie Cesaro?! Wbiega do ringu, lecz i tak Bullet Club ma dalej przewagę nad rywalami. Wreszcie ktoś w kapturze wbiega do ringu i powala Double Leg Takedownem Balora! Wymierza mu serię ciosów. Joe chce podnieść tajemniczą postać, ale ta ciska go prosto w rurę od ringpostu. Wreszcie ta osoba zdejmuje kaptur! To... JOHN CENA!!! Cena wraca na SmackDown! I... dołącza do boju u boku Teamu Cesaro! Zaskoczeni członkowie Bullet Club uciekają z ringu. Reszta też wygląda na zdziwionych. Cesaro, Ohno, Ambrose, Kidd i Owens stają obok Ceny. Na razie jest ich sześciu, ale już zyskali mocnego towarzysza! W ten sposób kończymy to SmackDown!Survivor Series 22.10.2015
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-27, 13:41   #175 - NXT


NXT 28.10.2015 #169
Full Sail University, Winter Park, Florida

Cytat:
[NXT 21.10.2015, Eric Young vs Pentagon Jr for Number #1 Contender to NXT Championship]


Pentagon chce wyprowadzić Superkick Youngowi, ale ten robi unik i to sędzia inkasuje kopnięcie! Luchador chwycił się za głowę! Z zaplecza natychmiast wybiega całe Sanity! Alexander Wolfe, Killian Dain i Nikki Cross! Okładają Pentagona... lecz moment! Pojawia się też James Storm! I to z butelką w ręku! czeka na odpowiednią chwilę... by wymierzyć uderzenie butelką w głowę Younga! O co w tym wszystkim chodzi?! Sanity dopiero po chwili zorientowało się i rusza za mistrzem. W ringu leżą znokautowani i zamroczeni Young oraz Pentagon. Sędzia zauważa szkło na macie, więc przerywa pojedynek... Publiczność w Full Sail University jest zdezorientowana. Po większości widać, że nie wie co o tym myśleć. Z zaplecza wychodzi Shawn Michaels w towarzystwie lekarzy. Trzech zajmuje się zakrwawionym Youngiem, dwóch próbuje sprawdzić stan Pentagona, ale ten ich odpycha i wściekły staje przy narożniku. Nawiązuje się kłótnia między nim, a Michaelsem, który próbuje mu coś wytłumaczyć.


Tym razem dość nietypowo rozpoczynamy ten epizod NXT. Widzimy, że na zapleczu dyskutują Chairman - Shane McMahon i Generalny Manager - Shawn Michaels, oglądając przy tym fragmenty sprzed tygodnia.

Shawn Michaels: Gdybym trzymał się szczegółowo zasad, to powinienem zdyskwalifikować Pentagona i dać tytuł pretendenta Ericowi. Ale widać było, że ten atak na sędziego był przypadkowy. Do tego Eric jeszcze chciał to wykorzystać... no i ten atak Storma. Nie ma pewności, że przy rewanżu ponownie nie dojdzie do chaosu.

Shane McMahon: Nie... Shawn, trzeba to inaczej rozwiązać. Do NXT TakeOver w Londynie pozostało jeszcze półtora miesiąca, prawda? Do tego czasu Full Sail University może zostać rozniesione przez wszystkich zainteresowanych w konflikcie. Zrobimy coś wyjątkowo. Brand NXT i tak od kilku miesięcy wspaniale rozwija się zarówno dzięki Triple H'owi, jak i dzięki Tobie jako GM. Dam Ci szansę, by walki o tytuły mistrzowskie odbyły się już na Survivor Series. Po raz pierwszy w historii zawodnicy NXT zawalczą na głównym PPV! A jeżeli chodzi o NXT Championship... sugeruję, by doszło do Triple Threat Matchu! James Storm kontra Eric Young kontra Pentagon Jr. Wtedy na pewno wyłonimy zwycięzcę, a i w razie chaosu nie zostaną złamane zasady.

Shawn Michaels: Idealnie! Myślę, że jeżeli przekażę wieści także Bayley, jak i American Alpha, to wszyscy będą zachwyceni zaproszeniem na Survivor Series!----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Po oficjalnym intro NXT ("Rage") natychmiast przenosimy się do Full Sail University. Przywitała nas rozgrzana publiczność, a także komentatorzy: Mauro Ranallo i Jim Ross.Mauro Ranallo: Witam wszystkich na kolejnym NXT! Ważne wiadomości z ostatniej chwili z zaplecza: nasz brand będzie obecny na Survivor Series, a jedną z głównych walk tego PPV będzie Triple Threat Match o NXT Championship! James Storm kontra Eric Young kontra Pentagon Jr!

Jim Ross: Wspaniałe wieści dla złotego brandu, dla którego to kolejny krok w rozwoju i szanse na dorównanie poziomem do RAW i SmackDown! Ogółem Survivor Series zapowiada się fenomenalnie, zważając właśnie także na walkę brandów.

Mauro Ranallo: Co ciekawe - jeszcze dzisiaj poznamy także pretendentów do NXT Tag Team Championships. Dojdzie do Fatal 4-Way Tag Team Elimination Matchu pomiędzy Authors of Pain, reDRagon, The Revival i Sanity! To będzie jedna, wielka bójka, która odpowie nam na pytanie: kto zmierzy się z American Alpha na Survivor Series! Wieczór zaczniemy jednak od singlowej akcji! Shinsuke Nakamura zmierzy się z Heathem Slaterem!

Jim Ross: Shinsuke najpierw, na początku miesiąca zadebiutował w Madison Square Garden, pokonując Alexa Riley'ego. Potem, w debiucie w Full Sail University wygrał z Angelo Dawkinsem, ale po pojedynku został zaatakowany przez Kenny'ego Omegę. Kenny na Twitterze rzucił Shinsuke oficjalne wyzwanie do pojedynku na NXT TakeOver: London. Jeszcze nie znamy odpowiedzi Nakamury, ale na pewno poznamy ją po walce z Slaterem.----------------------------------------------------------------------------------------------------------

"More Than One Man" brzmi z głośników, a z zaplecza wybiega Heath Slater! Będzie to dla niego pierwsza walka w NXT od Draft Lottery. Co ciekawe Slater może się nazwać prawdziwym "NXT Original", zważając na to, że brał udział w pierwszym sezonie NXT. Slater jest już gotowy do walki, a rozlega się w końcu "The Rising Sun". Światła przygasają i w blasku flashy na stage'u pojawia się Shinsuke Nakamura. W charakterystyczny sposób zmierza w kierunku ringu... ale chwila... to Kenny Omega! Omega atakuje Nakamurę krzesłem w plecy! Japończyk obolały pada na rampę, a Kenny wrzuca go do ringu i z uśmiechem na twarzy pokazuje Slaterowi, że należy do niego. Nakamura z trudem wstaje, ale pokazuje sędziemu, by dał znak na gong!

vs
#1 - Heath Slater vs Shinsuke Nakamura

Opis walki: Mamy gong i Slater od razu wściekle rusza na Nakamurę. Wyprowadza serię Punchów i sprowadza go do narożnika, by dołożyć serię ciosów z kolana. Irish Whip w przeciwległy corner i szarża... ale Nakamura robi Flip do przodu, unikając przy tym ataku oponenta. Ten uderza o hak od narożnika. Japończyk za to odpowiada Exploder Suplexem! Slater próbuje uciec na krawędź ringu, ale popełnia błąd. Nakamura wykorzystuje to położenie, by wymierzyć Jumping Knee Drop w tył głowy rywala! Akcja wraca do środka kwadratowego pierścienia, a tam Nakamura dopada Slatera wykonując Samoan Driver! Shinsuke spogląda na Omegę, który wciąż obserwuję sytuację ze stage'u. Wreszcie Japończyk przymierza się do akcji kończącej... i wymierza Kinshasę! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Omega widząc wygraną Japończyka wściekły udaje się zaplecze. Nakamura ignoruje swojego rywala i rusza za Omegą.

Jim Ross: Nakamura mimo ataku Omegi i tak zdołał wygrać z Slaterem! To tylko pokazuje jak Japończyk czuje się pewny siebie. Jest mocny i Omega może o tylko bardziej złościć kolejnymi atakami!

Mauro Ranallo: Dla przypomnienia - Omega wyzwał już Nakamurę do pojedynku na TakeOver: London przez Twittera. Ten jeszcze nie zaakceptował wyzwania, ale po dzisiejszych wydarzeniach można się tego spodziewać. W NXT jest coraz goręcej, a wkrótce w tym brandzie może zagościć nowy tytuł mistrzowski. W sobotę, na Main Event, reprezentant SmackDown Bobby Roode zawalczy z naszym człowiekiem Jackiem Swaggerem o WWE Universal Championship! Roode i Swagger mają szansę zostać prestiżowym, pierwszym mistrzem Universal. Zobaczcie zatem jak okazję skomentował "A Real American" - Jack Swagger.----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Widzimy materiał nagrany z Performance Center. W promie ukazywane są fragmenty z treningów Jacka Swaggera, z różnymi przyrządami na siłowni. W tle trwa jego wypowiedź.

Jack Swagger: Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Mnóstwo osób we mnie zwątpiło. Nie dziwię się. W końcu gdy sięgnąłem po World Heavyweight Championship, to zrobiłem to dzięki walizce Money in the Bank. A potem średnio wychodziło mi udowadnianie swojej wartości. Ale... Draft Lottery dało mi nową szansę. Trafiłem na NXT i wyraźnie odczułem, że odżyłem. Kwestia presji? Nie, jestem na tyle doświadczonym zawodnikiem, że miał do czynienia w życiu z wieloma trudnymi sytuacjami. Jednak... od mojej porażki z Kurtem Angle na WrestleManii 30... jakbym całkiem stracił wiarę w siebie. Motywację. Chęci do rozwijania się. A wciąż jeszcze na wiele mnie stać. I mogę to potwierdzić na Saturday's Night's Main Event. Bobby Roode jest od dawna w tym biznesie. To znakomity zawodnik, sprytny, silny... walka z nim nie będzie łatwa. Ale dla takich pojedynków nadal jestem w WWE. Dla takich pojedynków zgodziłem się podpisać kontrakt z NXT. I mam zamiar odwdzięczyć się temu brandowi... przybywając w następną środę do Full Sail University jako pierwszy w historii WWE Universal Champion!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Ain't No Make Believe" rozlega się z głośników w Full Sail University, co oznacza iż pora na pojedynek z kolejną, dość dobrze wszystkim znaną postacią. John Morrison powoli wychodzi na stage i w blasku flaszy pozuje w slow-motion. JoMo uśmiechnięty i pewny siebie zmierza do ringu. Morrison spokojnie czeka na rywala. Wreszcie gra theme song No Way Jose, a Full Sail University zamienia się w jedno, wielkie miejsce imprezy.

vs
#2 John Morrison vs No Way Jose

Opis walki: Panowie przybili sobie piątki w geście rywalizacji fair play i zaczęli ustawiać się do zwarcia. Mamy klincz z którego niespodziewanie zwycięsko wychodzi No Way Jose. Zapina boczny Headlock, ale Morrison odpycha go na liny i odpowiada Shoulder Blockiem. JoMo pozwala sobie na krótki taunt, lecz po chwili ponownie rusza, by odbić się od lin. Jose podrywa się i kontruje Back Body Dropem! Morrison próbuje wstać przy linach. Zauważa, że No Way rusza na niego, więc podciąga górny sznur i pozbywa się tancerza z ringu. JoMo bierze rozbieg i wykonuje efektowne Corkscrew Plancha! Morrison szybko wrzuca przeciwnika do ringu i sam szykuje się do wykonania Starship Pain. No Way Jose jednak w porę uciekł przed finisherem, więc John wylądował na nogach. Jose za to przechwytuje rywala w Cobra Clutch Slam! Pin! 1... 2... Kick-Out! Lekko sfrustrowany No Way Jose przymierza się do Fastball Punch, ale Morrison w porę robi unik i odpowiada Springboard Roundhouse Kickiem! To tylko ustawia Jose prosto pod Starship Pain! 1... 2.. 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Kolejne ważne zwycięstwo na koncie Morrisona, który powoli buduje swoją pozycję w hierarchii NXT.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------Przenosimy się na zaplecze, gdzie widzimy idącego Shinsuke Nakamurę. Zaczepia go niespodziewanie Charly Caruso.

Charly Caruso: Shinsuke... drugi raz zostałeś zaatakowany znienacka przez Kenny'ego Omegę. Witać, że zależy mu na konfrontacji z Tobą w Londynie. Jak mu odpowiesz?

Shinsuke Nakamura: W Londynie?! Kto powiedział... kto powiedział, że musimy walczyć dopiero w Londynie? Kenny wie gdzie mnie szukać. Jeżeli w końcu będzie miał odwagę, by normalnie stanąć ze mną twarzą w twarz... to zachęcam.

Nakamura zły spojrzał w kamerę, po czym odszedł.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------Po chwili przerwy rozlega się "Sorry... About Your Damn Luck!", a to oznacza, że do ringu zmierza NXT Champion James Storm! "Kowboj" uśmiechnięty, z piwkiem w jednym ręku i z pasem mistrzowskim na barku wchodzi do kwadratowego pierścienia i prosi o mikrofon.

James Storm: Zapewne od tygodnia w głowach każdego z Was siedziała jedna myśl: dlaczego do licha James Storm zaatakował Erica Younga? Dlaczego "Kowboj" zaingerował w walkę wieczoru z mianem pretendenta do NXT Championship na szali? Dlaczego Storm... dlaczego? To dla Was... i tak będzie ciężkie do zrozumienia. Jak doskonale pamiętacie Eric przed galą TakeOver w Madison Square Garden zgodził się na przysługę. Zgodził się, by pomóc mi wraz z Sanity w zdobyciu NXT Championship. Jednocześnie chciał rewanżu. Chciał, bym ja pomógł mu w zdobyciu miana pretendenta do mojego tytułu. Wyszło na to... że zrobiłem to. Może nie w sposób jaki życzył sobie Eric, ale to nas różni obydwóch. Mi nikt nie będzie mówić co mam robić. W porównaniu do niego nikogo się nie słucham, ponieważ... damn it, jestem w końcu "The Cowboy" James Storm! I na Survivor Series nie tylko po raz pierwszy dojdzie do walki o NXT Championship. Ale także będę tym, który po raz pierwszy w historii obroni tytuł NXT na PPV głównego rosteru!

Storm chciał coś jeszcze powiedzieć, ale rozlega się muzyka Sanity! Eric Young powoli wychodzi na stage... a Alexander Wolfe, Killian Dain i Nikki Cross niespodziewanie wyszli z trybun i otoczyli ring! Storm zaczął mocno się denerwować.

Eric Young: Storm, przyjacielu... myślałem, że jesteś rozsądniejszym człowiekiem. Ale najwidoczniej: myliłem się. Na stare lata Twój mózg przegrywa wypitymi promilami. Szkoda. Mogłeś mieć we mnie i w Sanity potężnych sojuszników, a obrałeś inną drogę. <Zaczął kierować się w stronę ringu> Myślałeś, że wyślesz mi i Pentagonowi jakąś wiadomość? Jedynie co spowodowałeś, to fakt... że zamiast z jednym, to zawalczysz z dwoma rywalami. I to już na Survivor Series!

James Storm: Szczerze? Nie obchodzi mnie z iloma zawalczę. Nawet cieszę się, że przy mojej pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego będę musiał w z dwoma rywalami. W ten sposób tylko podkreślę moje panowanie w NXT!

Eric Young: Tak samo James mówiłeś, że jesteś w stanie sam pokonać Hideo Itamiego. A jednak poprosiłeś mnie o pomoc, bo zdawałeś sobie sprawę, że nie wygrasz. Uwierz mi... <stanął na apronie> to co zrobiłeś tydzień temu, to Twój najgorszy błąd w życiu. I zapłacisz za to. Chłopcy...

Wolfe i Dain przymierzają się do ataku... ale w Full Sail niespodziewanie zgasło światło! Rozlegają się krzyki, a gdy światło wraca... w ringu pojawia się Pentagon Jr z krzesłem! Atakuje najpierw Killiana w bark, a następnie Alexandra w głowę! Nawet Nikki przypadkowo natrafiła na cios od Pentagona! Young rozkazuje reszcie cofnąć się. Sanity staje na stage'u i ze złością spogląda w kierunku ringu. Tymczasem... Pentagon niespodziewanie wyprowadza cios krawędzią krzesła w brzuch Storma! Do tego dokłada Chair Shoot w plecy! Luchador podnosi Jamesa i wykonuje Package Piledriver w krzesło!!! Publiczność zaczyna krzyczeć "Cero Medo!", a Pentagon sięga po pas mistrzowski i kładzie pomiędzy sobą, a obolałym Stormem, a następnie prosi o mikrofon i patrzy na Younga.

Pentagon Jr: Od pierwszego dnia... gdy Pentagon Jr pojawił się WWE, stał się postrachem każdego! Od kilku miesięcy dążę do jednego celu... do zostania NXT Championem!

Pentagon odrzucił mikrofon i wyraźnie pokazał w kierunku Sanity "Cero Medo!". Trybuny za nim zaczęły chantować.
Mauro Ranallo: Pentagon Jr nie bawi się w gierki umysłowe. Atakuje każdego ze swoich przeciwników i wysyła im jasny sygnał przed ich starciem na Survivor Series. Ten Triple Threat Match zapowiada się na jeden z najbardziej ekscytujących w dziejach NXT!

Jim Ross: Nie mam wątpliwości, że to nie będzie zwykła walka. Widziałem w Madison Square Garden na co stać Pentagona. W Atlancie także będzie dodatkowo zmotywowany. To będzie jego pierwsza walka o NXT Championship i będzie chciał udowodnić, że od początku miał racje - będzie dominującą postacią w WWE.

Mauro Ranallo: Sanity to może być też zagranie samobójcze. Dzisiaj Alexandra Wolfe'a i Killiana Daina czeka jeszcze Fatal 4-Way Tag Team Elimination Match o miano pretendentów do NXT Tag Team Championships na Survivor Series. Po tym ataku Pentagona, nie jest powiedziane, że będą w stu procentach zdrowi.

Jim Ross: Nie martwiłbym się o to. Dain i Wolfe są świetnie zbudowani i na pewno rozważali możliwość ataku Pentagona, przy próbie ingerencji w przemowę Storma.

Mauro Ranallo: Wspomniana przez ze mnie walka o miano pretendentów jeszcze dzisiaj, w walce wieczoru. Ale wcześniej także nie zabraknie akcji tag teamowej, bowiem nasza dywizja wygląda naprawdę imponująco. #DIY, czyli Johnny Gargano i Tommaso Ciampa zmierzą się z Epico i Primo!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


WWE Survivor Series

Już 22 listopada 2015!----------------------------------------------------------------------------------------------------------


vs
#3 #DIY vs Epico&Primo

Opis walki: Zaczynają Ciampa i Epico. Epico wygrywa starcie siłowe i udaje mu się przejść do Waist Locku. Przez chwilę mamy próbę sił, lecz Tommaso udaje się przechwycić rękę oponenta i zapiąć Wrist Lock. Epico odpowiada efektowną kombinacją: Flip, Back Flip i zrzuca rywala z siebie w Headscissors TakeOver. Ciampa próbuje poderwać się, ale wpada jeszcze na podręcznikowy Dropkick. Epico jeszcze po chwili dokłada Shoulder Block. Karaib zadowolony z wypracowanej przewagi pozwala sobie na moment tauntu. Epico rusza, by odbić się od lin... a Ciampa przewija się pod jego nogami. Epico ponownie odbija się od lin... i tym razem nadziewa się pod Back Body Drop! Colon jeszcze próbuje wstać, ale Clotheslinem zostaje wyrzucony z ringu! Ku radości publiczności, Ciampa robi zmianę z Gargano. Ten przechodzi na krawędź ringu i zaskakuje Epico Cannonball Sentonem z apronu! Johnny nie zwleka, tylko wrzuca rywala szybko z powrotem na legalne pole bitwy. Gargano czeka na odpowiedni moment i wykonuje Slingshot DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Johnny powoli podnosi przeciwnika, a ten niespodziewanie kontruje Jawbreakerem. Do tego dokłada Enzuigiri! Epico robi zmianę ze swoim bratem. Sam wykonuje Springboard Moonsault, a Primo dokłada Springboard Senton! Pin! 1... 2... Kick-Out. Gargano próbuje wstać, ale inkasuje serię Low Kicków. Primo Snapmarem sprowadza go do parteru, odbija się od lin i wyprowadza Shining Wizard! Pin! 1... 2... Kick-Out! Wściekły Primo powoli podnosi oponenta, a ten podcina go Drop Toe Holdem i próbuje zapiąć Gargano Escape! Epico wyczuł, że jego brat jest w opałach, więc szybko zareagował. To wywołało instynktową reakcję Ciampy, który natychmiast wszedł na szczyt narożnika i wymierzył Diving Front Dropkick Epico, a ten wyleciał z ringu! W kwadratowym pierścieniu zostali DIY i Primo! To tylko woda na młyn dla Gargano i Ciampy! Johnny wyprowadza Running Knee, a Ciampa Low Superkick klęczącemu Primo! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Po walce Gargano i Ciampa szczęśliwi wpadli sobie w ręce, celebrując wygraną.----------------------------------------------------------------------------------------------------------

NXT TakeOver: London

Już 16 grudnia!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


vs
#4 Mojo Rawley vs Solomon Crowe

Opis walki: Zabrzmiał gong... i obydwaj natychmiast wściekle ruszyli na siebie! Mamy nawałnicę ciosów z jednej i z drugiej strony, aż w końcu inicjatywę przejął Rawley, wyprowadzając cios z kolana. Mojo chwycił Solomona za tył głowy i uderza o górny hak od narożnika. Rawley ustawia przeciwnika pod kolejny atak i bierze rozbieg na Stinger Splash... ale nie trafia! Crowe w Flipie uniknął ataku, jednocześnie robiąc sobie miejsce na szarżę i wyprowadzenie Corner Forearm Smash! The Death Machine odbija się i dokłada Bicycle Kick, po czym także mamy Saito Suplex! Pin! 1... 2... Kick-Out! Rawley odkopał, choć już marnie wygląda. Próbuje wstać... a Solomon przechwytuje go w Double Underhook Piledriver! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przenosimy się do biura Generalnego Managera NXT - Shawna Michaelsa. "HBK" przegląda jakieś papiery, ale przerywa mu Santana Garrett, która wchodzi do środka.

Santana Garrett: Shawn, dostałam od Ciebie wiadomość. Wzywałeś mnie.

Shawn Michaels: Cieszę się, że przyszłaś! Widzisz... właśnie przeglądałem sytuację w naszej dywizji kobiet. Porównywałem statystyki różnych zawodniczek. Pewnie już doszły do Ciebie informacje, że na Survivor Series zawalczą także i gwiazdy NXT. Wszystkie pasy mistrzowskie będą na szali. W tym także i mistrzostwo kobiet. Uznałem, że znakomicie prezentujesz się na tle rywalek w ostatnich miesiącach.

Santana Garrett: Rzeczywiście... od kwietnia zdołałam odnieść zwycięstwa z takimi rywalkami jak Dana Brooke... Alexa Bliss... Becky Lynchy... czy ostatnio Billie Kay. Niemal połowa dywizji.

Shawn Michaels: Dlatego... mimo Twojego zachowania... postanowiłem dać Ci szansę. Za tydzień zmierzysz się ze świeżym nabytkiem naszej dywizji. Z Nikki Cross. Jeżeli wygrasz... zawalczysz z Bayley o NXT Women's Championship na Survivor Series.

Santana Garrett: Wow! Nie wiem co powiedzieć... to byłoby dla mnie duże wyróżnienie! Dziękuję Shawn! Dam z siebie absolutnie wszystko.

Shawn Michaels: Właśnie liczę na to.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wracamy na arenę, a w ringu zameldowała się już Billie Kay. Widać na jej twarzy lekkie przerażenie, ale i determinację. Oczywiście z boku stoi jej przyjaciółka - Peyton Royce. Wreszcie publiczność wstała z miejsc - brzmi muzyka Asuki, która jest w drodze na ring! W tle idzie jej manager - Funaki! Pewna siebie Japonka wkracza do kwadratowego pierścienia i z błyskiem w oku staje na narożniku, skąd pozdrawia fanów. To będzie dla niej drugi pojedynek w NXT. Dwa tygodnie temu, w debiucie pokonała Peyton Royce.


vs
#5 Asuka w/Funaki vs Billie Kay w/Peyton Royce

Opis walki: Publiczność zaczęła krzyczeć "Asuka gonna kill you!", co jeszcze bardziej zdezorientowało Billie. Japonka natychmiast ruszyła do ataku. Mamy serię Low Kicków, po czym jeszcze ciosy z łokcia. Irish Whip i Asuka schyla się na Back Body Drop, lecz Billie skontrowała Shoot Kickiem. To tylko rozzłościło Japonkę, która odpowiada ogłuszającym Roundhouse Kickiem w głowę, a do tego dokłada German Suplex! Pin! 1... 2... Kick-Out! The Empress of Tomorrow chce kontynuować atak, ale Billie sprytnie ucieka do narożnika i stopuje walkę. Asuka jednak nie przerywa ofensywy! Wyprowadza serię kopnięć przy cornerze. Wydaje się, że będzie Irish Whip w przeciwległy narożnik, ale Asuka sprytnie odwróciła akcję w Arm Trap i przejście do Belly to Belly Suplex! Japonka chce zapiąć Ankle Lock, ale Peyton w porę uratowała swoją przyjaciółkę, wyciągając ją z ringu! Sędzia upomina Kay i Royce. Peyton wyraźnie radzi koleżance, by odpuściła i udały się na zaplecze. Billie jednak nie posłuchała się. Chce wrócić do kwadratowego pierścienia, ale będąc jeszcze pomiędzy linami wpada na Running Hip Attack! Asuka uśmiecha się do zdenerwowanej Peyton, po czym wciąga Billie do środka ringu i zapina Asuka Lock! Kay szybko odklepuje!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Peyton szybko wskakuje na krawędź ringu i niemal błaga Asukę, by puściła Billie. Japonka wreszcie przerywa submission, więc obydwie mogą uciec z okolic ringu. Asuka jednak wyraźnie jeszcze coś mówi do Funakiego, a ten prosi o mikrofon.

Funaki: Nie uciekajcie tak szybko! Wyglądacie jakbyście miały już dość zabawy, a Asuka dopiero rozgrzewa się. Same to rozpoczęłyście, a Asuka skończy tylko wtedy, gdy ona to powie. Ona... chce Was obydwie. W Londynie. Na TakeOver, w Tornado Handicap Matchu! Jeżeli macie odwagę, to pokażcie na co Was stać. Inaczej Asuka zacznie myśleć, że NXT to miejsce zbyt słabe dla jej rozwoju.

Funaki oddał mikrofon i zabrzmiała muzyka Asuki. Japonka jeszcze zaczęła krzyczeć coś w swoim języku do przestraszonych Kay i Royce, które szybko uciekły na zaplecze.

Mauro Ranallo: Asuka ledwo zadebiutowała, a już szuka poważnej rywalizacji. Nie uważasz, że pojedynek z dwoma przeciwniczkami w Londynie, to będzie jednak dla niej za dużo?

Jim Ross: Asuka zna swoją wartość. Wie na co ją stać. Jeżeli Billie i Peyton stanowiły dla niej zaledwie rozgrzewkę, to nic dziwnego, że oczekuje z ich strony prawdziwego wyzwania w Londynie. No i co by nie mówić... dla Billie i Peyton to także będzie szansa rehabilitacji po tych dwóch porażkach.

Mauro Ranallo: Coraz ciekawiej rozwija się sytuacja w kobiecej dywizji. Ale także i w tag teamowej! Przed nami już tylko walka wieczoru dzisiejszego NXT! Fatal 4-Way Tag Team Elimination Match o miano pretendentów do pasów mistrzowskich na Survivor Series! Authors of Pain, reDRagon, The Revival i Sanity! <Mauro przerywa, bo niespodziewanie gaśnie światło>.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Glorious Domination" rozlega się z głośników Full Sail University! Publiczność reaguje dużą wrzawą! Bobby Roode wraca do NXT!!! Dość szybko, bo minął zaledwie miesiąc od Draft Lottery, ale to i tak spore wydarzenie. Gwiazda SmackDown w pełnej okazałości wkracza do ringu, a widownia śpiewa theme song Roode'a. Bobby wreszcie ucisza gestem trybuny.

Bobby Roode: Niespodzianka! <Holy Shit!> Przyznam, że prawdopodobnie, podobnie jak Wy... nie spodziewałem się, że tak szybko wrócę do NXT. I to... jako gwiazda SmackDown. Ale... porozmawiałem z Shanem McMahonem, Stevem Austinem, Shawnem Michaelsem... i zgodzili się, bym ponownie pojawił się w Full Sail University. W miejscu, do którego zawsze będę miał sentyment, bo to tu zaczęła się moja przygoda z WWE. Szybko jednak rozpoczął się nowy rozdział w moim życiu. Widzieliście moją walkę z The Mizem na No Mercy? <YES! YES! YES!> No właśnie. To była tylko krótka zapowiedź tego, co planuję dokonać jeszcze w WWE. Mianowicie... Shane McMahon, wczoraj na SmackDown, ogłosił, że w najbliższą sobotę, na Main Event, zmierzę się z Waszą gwiazdą... Jackiem Swaggerem o miano pierwszego WWE Universal Championa w historii! Widziałem wiadomości Swaggera w mediach społecznościowych... widziałem jego dzisiejszą winietę... i nie mogłem pozostawić tego bez odpowiedzi. Dlatego tu jestem. Nie będzie lepszej puenty niż obecność na show mojego rywala i wysłanie do jego odpowiedzi na kilka dni przed naszą walką. Jack... znam Twoją historię. Doskonale przybliżyłem się Twoim sukcesom i problemom w ostatnich latach. I muszę ze smutkiem stwierdzić... że Twoja historia nie jest wzorem. Wręcz przeciwnie. Nie będę analizował całej kariery, ale wróćmy tylko do wydarzeń z ostatnich lat. Chociażby trzy kolejne, nieudane WrestleManie z rzędu. WrestleMania 29? Porażka z Alberto Del Rio o World Heavyweight Championship! WrestleMania 30? Przegrana z Kurtem Angle. A ot tamtej pory... ach, szkoda gadać. Do Twojego przybycia do NXT jedno wielkie pasmo porażek. Nie mówiąc już o Twoich problemach osobistych. Pamiętamy wszyscy Twoje zawieszenie... kierowanie pojazdu pod wpływem... posiadanie narkotyków... pobyt w areszcie. Czy tak zachowuje się "The Real American"? Spójrzcie na mnie! Mam wspaniałą żonę, dzieci i znakomitą karierę. I choć jestem w tym biznesie siedemnaście lat, to wciąż się rozwijam i staram się oddawać to także stylem życia oraz zewnętrznym wyglądem! Jestem materiałem nie tylko na twarz brandu. w jakimkolwiek bym nie był. Jestem materiałem na twarz tej federacji! Vince McMahon to widzi... Shane McMahon to widzi... i Steve Austin teraz także to widzi. W sobotę... napiszę kolejny rozdział w swojej wspaniałej karierze. Zostanę WWE Universal Championem. To oznacza, że będę najlepszym zawodnikiem bez podziału na brandy i dywizje! To oznacza... że będę niekwestionowanym mistrzem! A Ty Jack... nie raz pokazywałeś jak radzisz sobie z porażkami. Mam nadzieję, że tym razem nie popadniesz całkowicie w depresję i mimo wszystko znajdziesz w sobie honor, by za tydzień pojawić się tutaj... w tym ringu... na tym show... i powiedzieć tym ludziom, że byłeś po prostu gorszy ode mnie. A... to nie jest moja wizja, czy przewidywania. To cholerny spoiler! Wiesz dlaczego? Bo jestem It Factorem profesjonalnego wrestlingu! Bo nazywam się... Bobby Roode!

Bobby odrzucił mikrofon i pewny siebie stanął w chwale, a w tle zabrzmiał jego theme song. Mocne słowa przed jego walką z Jackiem Swaggerem na Saturday's Night's Main Event. Ciekawe czy się sprawdzą...


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


WWE Survivor Series

Już 22 listopada 2015!----------------------------------------------------------------------------------------------------------vsvs
vs
#6 Fatal 4-Way Tag Team Elimination Match
Authors of Pain vs reDRagon vs The Revival vs Sanity

Opis walki: Zaczynają Akam i Fish. Bobby unika zwarci i próbuje zaatakować nogi. Akam jednak przechwytuje go i chwyta w Waist Lock, by następnie podrzucić i Takedownem powalić. Akam stara się przejąć kontrolę. Fish jednak powoli wstaje i przechwytuje rękę rywala. Chce zapiąć Wrist Lock, ale Akam wykorzystuje swoją siłę, by wynieść go... i wykonać Military Press Slam!!! Zaskoczony Fish uciekł do narożnika i wprowadził do walki Scott Dawsona! Ten zdezorientowany zaczął się kłócić, ale Akam nie zwleka. Wrzucił Scotta Hip Tossem do ringu, po czym jeszcze wymierzył ogłuszający Clothesline. Akam przerzuca Dawsona do swojego cornera i robi zmianę z Rezarem. Akam ustawia Scotta pod Sidewalk Slam, a Rezar dopełnia kombinację Diving Stompem z trzeciej liny! Pin! 1... 2... Kick-Out! Dawson już chce zrobić zmianę, ale Rezar chwyta go za nogę i nie pozwala mu na to. Chwyta go i wykonuje Overhead Belly to Belly Suplex! Pin! 1... 2... Kick-Out. Rezar zapina Chin Lock wzmocniony kolanem. Próbuje jak najbardziej osłabić plecy Dawsona. Scott powoli próbuje wstać... ale inkasuje cios z kolana. Rezar rusza, by odbić się od lin, a Dawson robi unik przed ciosem i skacze, by zrobić zmianę z Wilderem! Ten wspina się powoli na szczyt narożnika i udało mu się wykonać Diving Missile Dropkick! Rezar próbuje wstać przy narożniku. Wilder bierze rozbieg i mamy Running European Uppercut. Rusza, by odbić się od lin... ale wpada na podręcznikowy Back Body Drop! Do tego jeszcze mamy Thrust Spinebuster od Rezara! Zmiana z Akamem! Obydwaj przymierzają się do Stereo Powerboms... ale uwaga... Fish i O'Reilly wspinają się na narożniki i mamy Double Dropkick!!! Do ringu wpadają też w Sanity! Ring zmienia się w jedno, wielkie pole bitwy! Sędzia próbuje zapanować nad chaosem, ale brawl i tak wykrusza się z czasem. W końcu w kwadratowym pierścieniu zostają Ci legalni: Rezar i Wilder. Dash robi unik przed ciosem i odpowiada świetnym Enzuigiri! Do tego do ringu wkracza Dawson, który chwyta Rezara na German Suplex, a Wilder dopełnia kombinację European Uppercutem! Po chwili obydwaj jeszcze wykonują Shatter Machine! Pin! 1... 2... 3!!! Fish i O'Reilly przytrzymali jeszcze Akama! Authors of Pain jako pierwsi wyeliminowani!!!

Wracamy po chwili przerwy do ringu. Tam w akcji O'Reilly i Dain. Kyle wyprowadza serię Shoot Kicków i rusza, by odbić się od lin. Wpada jednak na nokautujące Running Crossbody! Pin! 1... 2... Kick-Out. Dain powoli podnosi O'Reilly'ego i zapina Bearhug. Kyle kontruje wreszcie serią ciosów z łokcia i dokłada jeszcze Headbutty. Dain puszcza w końcu oponenta, a ten podcina go Legsweep Kickiem, by następnie spróbować zapiąć Ankle Lock. Killian jednak nie daje się i w porę odkopuje O'Reilly'ego. Na szczęście Kyle'a - ten ląduje przy swoim narożniku i Fish robi z nim zmianę. O'Reilly czeka na odpowiedni moment i wyprowadza jeszcze Running Single Leg Dropkick! Bobby natomiast wspina się na szczyt narożnik, by wykonać Diving Elbow Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out. Fish zapina Crossface! Próbuje jak najbardziej osłabić Daina. Ten jednak czołga się w kierunku lin i przerywa w końcu submission. Bobby sfrustrowany puszcza oponenta i rusza na kolejny atak, ale Back Body Dropem zostaje wyrzucony poza ring! Dain wykorzystuje to, by zrobić zmianę z Wolfem, a sam przenosi się jeszcze na apron i wykonuje efektowny Senton Bomb z krawędzi ringu! Dain wrzuca Fisha z powrotem na legalne pole bitwy, a Wolfe wykonuje Death Valley Driver! Pin! 1... 2... przerywa w ostatniej chwili O'Reilly! To denerwuje Daina, który wyciąga O'Reilly'ego z ringu i z całej siły Irish Whipem ciska w barierkę! Z kolei Scott Dawson wymusza zmianę z Fishem, który przypadkowo pada na narożnik The Revival. Dawson jeszcze zmienia się z Wilderem i mamy akcję zespołową. Double Irish Whip... i Shatter Machine!!! Pin! 1... 2... 3!!! Dain nie zdołał zaingerować, bo O'Reilly chwycił go i zaatakował!

Sanity wyeliminowane! Albo The Revival, albo reDRagon zawalczą na Survivor Series! Fish i O'Reilly wkraczają do ringu. To samo robią Wilder i Dawson. Mamy wymianę spojrzeń... i wściekły brawl! The Revival wychodzą z przewagą, ale tylko chwilowo. Po Double Irish Whipu Fish i O'Reilly odpowiedzieli Shoot Kickami. Bobby przechwycił nogę Kyle'a i podrzucił go na Pele Kick dla Dawsona, który wyleciał z ringu! O'Reilly wynosi Wildera. Bobby wymierzył Shoot Kick w tył głowy, a Kyle dokłada Brainbuster! Pin! 1... 2... Kick-Out! O'Reilly zapina Cross Armbreaker na Wilderze! Tymczasem Fish bierze rozbieg i Suicide Divem powala Dawsona! Sędzia próbuje zapanować nad pojedynkiem, a w międzyczasie Dash ratuje się przed dźwignią, kładąc nogę na dolnej linie. O'Reilly puszcza oponenta, ale robi zmianę z Fishem. Chce wykonać Back Suplex na Wilderze, a ten zeskakuje na nogi i odpycha go prosto w Bobby'ego! To spowodowało lekką dezorientację na reDRagon, a Wilder wykorzystuje to Double Clotheslinem! Cała trójka leży na macie, a nielegalny O'Reilly wypada z ringu. Na narożnik wskoczył w końcu Dawson. Zachęca swojego tag team partnera to zmiany... w końcu dokonują jej! Dawson powoli wchodzi na szczyt narożnika i wykonuje Diving Leg Drop na Fishu! Do tego mamy po chwili Atomic Drop... i Thrust Spinebuster! Nakręcony Dawson szybko wchodzi na górną linę... ale odwraca jego uwagę O'Reilly, który wskakuje na apron! Dawson wykonuje Diving DDT o krawędź ringu!!! Ależ akcja! Scott wraca do kwadratowego pierścienia i robi zmianę z Dashem. Szykują się aż Fish wstanie... i mamy wreszcie Shatter Machine! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Znakomita walka i The Revival zwyciężają w imponującym stylu! Na Survivor Series zmierzą się z American Alpha o NXT Tag Team Championships. My tymczasem kończymy NXT i widzimy się na Saturday's Night's Main Event. Tam - reprezentant złotego brandu, Jack Swagger zmierzy się z Bobbym Roodem o WWE Universal Championship!

Survivor Series 22.11.2015
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
 
 
     
Giero 
Main Eventer
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles
Wiek: 23
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2285
Podziękował: 13
Podziękowano mu 3 razy w 3 Postach
Skąd: The Temple
Wysłany: 2017-10-30, 17:14   #176 - Main Event


Main Event - 31.10.2015 #3
MetraPark, Billings, Montana, USA
22 dni do Survivor Series

Pokaz pirotechniczny otworzył kolejny epizod Saturday's Night's Main Event. Po chwili szybko przenosimy się do komentatorów: Toma Phillipsa (SmackDown), Corey'ego Gravesa (RAW) i Jima Rossa (NXT).


Tom Phillips: Gorączkę sobotniej nocy czas zacząć! Z kolejnego epizodu Main Event witamy Was w rozszerzonym składzie komentatorskim. Ja nazywam się Tom Phillips, z mojej lewej jest Corey Graves, a z prawej legendarny Jim Ross!

Jim Ross: Cieszę się, że jako komentator NXT będę mógł z Wami współpracować także i na Saturday's Night's Main Event. WWE ostatnio wspaniale rozwija się, a praca z tak młodą i utalentowaną ekipą będzie dla mnie wyróżnieniem.

Corey Graves: Dla nas to z kolei zaszczyt, że możemy komentować Main Event z tak legendarnym komentatorem.

Tom Phillips: Dzisiejszy wieczór jest wyjątkowy także przez walki jakie mamy rozpisane w karcie. Cztery tytuły mistrzowskie na szali, w tym wyłonimy nowego, pierwszego WWE Universal Championa! Czeka nas akcja w stylu Cruiserweight, Hardcore, ale i potężny tag team match! Co tu więcej mówić... pora zacząć!


"Catch your breath" zabrzmiało z głośników, na co światło zgasło na arenie, a publiczność zamarła w ciszy. Finn Balor powoli wyłonił się ze zaplecza i wyszedł na stage i w charakterystyczny, efektowny sposób wszedł do ringu. Zdjął "firmową" chustę i wziął mikrofon. Publiczność zaczęła chantować "Too Sweet!".


Finn Balor: Jesteście idiotami. <Big Heat> Za każdym razem, gdy wchodzę do ringu, czy to sam, czy to wraz z Bullet Club, robię wszystko co mogę byście nas znienawidzili. A Wy cheerujecie i podnosicie ręce do mojej wejściówki. Jesteście śmieszni i żałośni. Tak samo jak ta federacja, czy brand SmackDown, do którego należę. Steve Austin rozpoczął ze mną wojnę i sam postanowił skupić się na ratowaniu tyłka swojemu brandowi w konfrontacji z Raw, a Antonio Cesaro zostawił bitwę ze mną. To był pierwszy jego błąd. Drugi jest taki, że zgadza się na niemal wszystko do czego się posunę. Tak samo jak na ostatnim SmackDown. Wystarczyło, że w kilku ludzi weszliśmy do jego biura, zastraszyliśmy i wyznaczył nam na Survivor Series pojedynek ośmiu na ośmiu. Cały Bullet Club kontra... właściwie 1/4 rosteru SmackDown. I to bez największych gwiazd. Jakby tego było mało - zgodził się, by nasze kontrakty i kontrakty naszych rywali znalazły się na szali. To oznacza, że przegrani będą musieli poszukać miejsca na Raw lub NXT. To wszystko pokazuje jak słabym GM'em jest Stone Cold Steve Austin. A jeżeli jeszcze przegra na Survivor Series z RAW... to zostawi nasze show w totalnym chaosie. Dlatego... jeżeli moja rodzina wygra na Survivor Series... a na pewno to zrobi, a Steve Austin z teamem przegra... to wtedy zmienimy SmackDown w nasze własne show. Bullet Club stanie się nie tylko grupą, czy też stajnią. Ale całym brandem. Będziemy mocniejsze niż jakakolwiek grupa kiedykolwiek w tym biznesie! I to jest przyszłość jaka Was czeka, a jaką zaserwował Wam Wasz idol - Stone Cold Steve Austin!

Balor uśmiechnął się, ale w tym momencie zabrzmiał dźwięk stłuczonego szkła. Oczywiście wypowiedź Finna nie może zostać bez odpowiedzi. Generalny Manager wściekły wchodzi do ringu, bierze mikrofon... i agresywnie popchnął Balora! Ten zaskoczony padł na narożnik.


Steve Austin: Za kogo Ty się masz, co szczeniaku? Myślisz, że ot tak możesz sobie przychodzić i obrażać mnie, WWE i SmackDown? Tych ludzi, którzy przychodzą na trybuny i oglądają nas przed telewizorami? Wyobraź sobie... że póki ja rządzę na SmackDown, to nie będę na przyzwalał. Pozwoliłem na cały skład Bullet Club na Survivor Series, to racja. Wiesz dlaczego? Bo po niemal pół roku wreszcie będę miał okazję pozbyć się Was wszystkich ze SmackDown. Nigdy więcej nie postawicie nogi na tym show! Antonio Cesaro i jego ludzie dopilnują tego.

Finn Balor: Nie masz takiej pewności Steve! Oddałeś los SmackDown w ręce ośmiu przypadkowym osobom. Podczas gdy ja znam swoich towarzyszy od lat. Świetnie współpracujemy w ringu. Ufamy sobie.

Steve Austin: Świetnie współpracujecie? <Roześmiał się> Tak, tak świetnie, że na ostatnim SmackDown Hideo Itami i Samoa Joe dostali w dupska od Antonio Cesaro i Kassiusa Ohno. Rzeczywiście fenomenalna współpraca! Do tego przestraszyliście się jednego człowieka - Johna Ceny! Ale to nie jest ważne w tej chwili. Antonio i jego koledzy poradzą sobie, jestem tego pewny. Ale to nie znaczy, że skończymy z Tobą. Niezależnie od tego co wydarzy się na Survivor Series... czy Bullet Club wygra... czy SmackDown wygra... niezależnie od wszystkiego. Chcę Ciebie dorwać. Chcę wreszcie skopać Twoje dupsko, Finn. <Zbliżył się do Balora przy narożniku> I zmierzymy się. Dopilnuję byśmy spotkali się na RoadBlock: End of the Line. Wtedy to będzie koniec... koniec Twojej przygody z WWE! And that's a bottom line! Cause Stone Cold Said So!!!

Brzmi muzyka Austina i ten pewny siebie chce odejść... ale Balor go atakuje od tyłu! Rzuca mu się na plecy, po czym wyprowadza Low Blow! Finn przy wielkim heacie atakuje Austina, a po chwili dołączają do niego także WWE Intercontinental Champion Samoa Joe, WWE Cruiserweight Champion Hideo Itami, Kenny Omega i Tama Tonga. W pięciu atakują Generalnego Managera SmackDown! Jednak... brzmi muzyka Romana Reignsa! Reigns, Batista, Braun Strowman i The Rock wbiegają do ringu! Mamy brawl, z którego zdecydowanie lepiej radzi sobie Team SmackDown! Reigns wykonuje Spear na Balorze! Natomiast The Rock po serii prawych wyrzuca wreszcie Omegę z ringu. Jest też Batista Bomb od Batisty na Tonce! Joe i Itami zorientowali się, że nie wygrają tej bitwy, więc cofają się i wyciągają swoich przyjaciół z ringu. Austin powoli wstał i wziął mikrofon.

Steve Austin: Balor... Ty masz swój Bullet Club. Ale poznaj mój Team SmackDown! To tylko przedsmak tego co czeka najpierw Raw, a potem Ciebie!

Austin odrzucił mikrofon i pokazał dwa środkowe palce. Ponownie zabrzmiała jego muzyka, a Finn próbuje dojść do siebie, trzymając się za żebra. Z wielką złością spogląda w kierunku ringu.Zaglądamy na zaplecze. Widzimy, że całą sytuację w barze obserwował John Cena. Cena, ubrany w garnitur, siedzi przy ladzie, z whisky w ręku. Podchodzi do niego JoJo z mikrofonem.

JoJo: John... widzieliśmy przed chwilą co wydarzyło się z Bullet Club. Widzieliśmy także Twój powrót na SmackDown. Wraz z Antonio Cesaro i jego drużyną zawalczycie wkrótce z tą grupą na Survivor Series. Zważając na Twoje zachowanie w ostatnich tygodniach... zaskoczyło to każdego. O co w tym wszystkim chodzi?

John Cena: Widzisz JoJo... w normalnych okolicznościach prawdopodobnie skupiałbym się teraz na walce rewanżowej z Romanem Reignsem za SummerSlam. Być może nawet byłbym w stanie wywalczyć sobie title shota. Jednak zważając na totalny chaos panujący obecnie na SmackDown... jest niemal pewne, że nie mógłbym czysto wygrać tego tytułu. Mój cały wysiłek poszedłby na marne, gdyby tylko Bullet Club zaingerowało. A widzieliśmy, że Reigns jest w stanie zgadać się z Balorem, by sobie wzajemnie pomóc. Dlatego... stwierdziłem, że najpierw załatwię Bullet Club. A potem skupię się na zostaniu mistrzem świata po raz szesnasty w karierze. A... moje zachowanie? Na pewno teraz myśli, że wrócił stary Cena, który będzie rzucał koszulkami w publiczność i zmieniał kolor stroju co pół roku. Nie jestem i już nigdy nie będę tym człowiekiem. Nie pozwolę nigdy więcej robić z siebie sprzedajnej dziwki. W tej chwili po prostu skupiam się na tym, co jest najlepsze dla mojej kariery. I tyle.

Cena ponownie sięgnął po whisky, a JoJo odeszła. Zamiast tego do Johna przysiadła się jego dziewczyna - Nikki Bella, która go objęła.
WWE Survivor Series

Już 22 listopada 2015!


"No More Words" zabrzmiało z głośników, co oznacza iż pora na pierwszą walkę dzisiejszego wieczoru! Do ringu zmierza WWE Hardcore Champion i członek Teamu RAW na Survivor Series - Jeff Hardy! Przed "Charyzmatycznym Enigmą" duże wyzwanie, ale on pewny siebie wkracza do ringu, witając się po drodze z fanami. Wręcz pas mistrzowski sędziemu i czeka na oponenta. Wreszcie światło na arenie przygasa, a brzmi theme song Luke'a Harpera. Pretendent powoli wychodzi z backstage'u i idzie w kierunku kwadratowego pierścienia. Zahipnotyzowanym wzrokiem patrzy na Hardy'ego... który nie czeka na pierwszy gong! Pierwsze rozbieg i wykonuje efektowne Somersault Plancha!

vsfor
Falls Count Anywhere Match for WWE Hardcore Championship
Jeff Hardy© vs Luke Harper

Opis walki: Hardy nie traci czasu, tylko podnosi Harpera i wrzuca z powrotem do ringu. Sam natomiast wspina się na szczyt narożnika. Przymierza się do Swanton Bombu, ale Harper poderwał się i zaatakował w porę górną linę! Enigma niebezpiecznie upadł najpierw na hak od cornera, po czym na matę. Harper jeszcze po chwili wysyła oponenta Irish Whipem na liny i wykonuje Spinning Side Slam! Pin! 1... 2... Kick-Out! Luke powoli podnosi rywala i z całej siły ciska barkiem w rurę od ringpostu. Przejście w Schoolboy Pin! 1... 2... Kick-Out! Harper zdenerwowany wyrzuca mistrza z ringu. Luke rusza za Jeffem, podnosi go i z całej siły Irish Whipem wysyła w metalowe schodki! To nie wszystko, bo The Backwoods Brawler jeszcze podnosi oponenta i Back Suplexem ciska o schody!!! Rozległ się jęk strachu z trybun, a Harper przypina Hardy'ego! 1... 2... Kick-Out! Luke lekko zezłoszczony zdejmuje osłonę stołu komentatorskiego i atakuje ją w plecy rywala! Harper podnosi Hardy'ego i przymierza się do Powerbombu w apron! Jeff jednak w porę, w powietrzu kontruje atak wyprowadzając serię Punchów w głowę. Enigma zeskakuje z trudem zza plecy Luke'a i odpowiada Side Russian Legsweepem w podłogę! Pin! 1... 2... Kick-Out! Jeff sięga po krzesło! Czeka aż oponent wstanie i wymierzył cios w rękę. Po chwili dokłada także uderzenie krawędzią w brzuch i jeszcze atak w plecy! Hardy chwyta rywala i z całej siły Irish Whipem ciska w barykadę! Sam natomiast ustawia krzesełko, by wykonać Poetry in Motion! Pin! 1... 2... Kick-Out! Hardy podnosi Harpera... i mamy Twist of Fate! Zamroczony Luke pada na stół komentatorski, a Jeff... Jeff wyjmuje spod ringu drabinę! Hardy ustawia przedmiot i powoli wspina się na sam szczyt! Chyba wszyscy wiemy, co on ma w głowie! rozlegają się błyski fleszy, a Jeff skacze na Swanton Bomb! Ale Harper w porę uciekł ze stołu komentatorskiego i Hardy swoim ciałem go niszczy!!! Rozległ się jęk zawody, a Luke gdy tylko dochodzi do siebie przechodzi do przypięcia! 1... 2... Kick-Out!!! Sfrustrowany Harper czeka aż rywal znajdzie się przynajmniej na kolanach i wyprowadza Low Superkick! The Backwoods Brawler powoli podnosi przeciwnika i z całej siły Irish Whipem przerzuca przez barykadę! Harper każe widzom odsunąć się, by zostawili krzesełka. Luke przymierza się do Irish Whipu... ale Jeff znalazł w sobie siły, aby skontrować atak i to Harper trafia w sztos krzeseł! Enigma jeszcze po chwili wstaje i wykonuje Twist of Fate!!! Hardy udaje się w okolice ringu, by ponownie ustawić odpowiednio drabinę. On nie ma dość! Jeszcze raz wspina się na szczyt drabiny! Zdejmuje koszulkę i rzuca w publiczność! Mamy Swanton Bomb z drabiny w Harpera ułożonego na krzesłach!!! Hardy leży na rywalu, co sędzia uznaje za przypięcie! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Sędzia sprawdza stan obydwóch zawodników. Zarówno Harper jak i Hardy nie ruszają się. Arbiter woła zatem o pomoc medyczną, która zajmuje się obydwoma zawodnikami.Corey Graves: Mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego! W końcu Jeff Hardy jest członkiem zespołu Teamu RAW! Stephanie musiałaby na szybko szukać zastępstwa!

Jim Ross: Jeff jest znany z podejmowania wysokiego ryzyka, ale tym razem... przesadził dwukrotnie podchodząc do Swanton Bombu. Nie zdziwię się jeżeli nie zobaczymy Hardy'ego na Survivor Series.

Tom Phillips: Dla SmackDown to oczywiście dobra wiadomość, natomiast ciekawe też jak to wpłynie na międzybrandowe WWE Hardcore Championship. Tymczasem przed nami akcja z kolejnym członkiem Teamu RAW. Sami Zayn przejdzie test w konfrontacji z D-Vonem Dudley'em!Przenosimy się na zaplecze. Widzimy Bobby'ego Roode'a, który powoli zdejmuje garnitur i przygotowuje się do dzisiejszej walki. Zauważa, że w drzwiach wstaje Jack Swagger i obydwaj podchodzą do siebie, by stanąć twarzą w twarz.


Jack Swagger: Słyszałem co mówiłeś o mnie i o mojej przeszłości na ostatnim NXT. Albo naprawdę masz dużego ego i pewność siebie, albo jesteś idiotą próbując mnie aż tak rozzłościć.

Bobby Roode: Wyluzuj Jack. Nic do Ciebie nie mam. Próbowałem tylko pokazać Twoją prawdziwą twarz. Ci którzy przychodzą czy to na NXT, SmackDown, RAW czy też na Main Event... zasługują, by znać Twoją przeszłość. Zasługują, by wiedzieli kto może być ich mistrzem. Słuchaj... ja też mam swoje wady. Mam słabość do pięknych kobiet i do piwa... nieraz miewałem kryzysy z moją żoną. To normalne. Ale gdy wchodzę do ringu... skupiam się jak najlepiej potrafię na mojej robocie. Dlatego tak szybko stałem się jedną z głównych postaci NXT, a teraz i SmackDown. A Ty... spójrz na siebie. Jesteś...

Jack Swagger: Nędzną kopią Kurta Angle? To chciałeś powiedzieć? Słyszałem już to i czytałem nieraz. Ale mimo tych obelg nadal jestem w WWE. Nadal daję z siebie wszystko i oficjele to zauważają, skoro dają mi takie okazje. Ty powinieneś także to uszanować. A jeżeli masz jakiś problem ze mną... trzeba było mi to powiedzieć w twarz.

Bobby Roode: Cóż... dzisiaj masz zatem okazję wyprowadzić mnie z błędu. Bo to może być Twój ostatni title shot na dłuższy czas, zdajesz sobie z tego sprawę?

Swagger ze złością w oczach spojrzał na Roode'a i odszedł.
vs
D-Von vs Sami Zayn

Opis walki: Ledwo zabrzmiał gong i D-Von od razu agresywnie ruszył na przeciwnika z serią Punchów w głowę. Dudley wypracował sobie przewagę, sprowadzając rywala do narożnika i Biel Throwem przerzuca go przez niemal cały ring. Po chwili podnosi Samiego i mamy Irish Whip, po którym następuje Lou Thesz Press i kolejny atak Punchami! Wreszcie D-Von na moment przerywa ofensywę, ale i tak powoli podnosi oponenta i z całej siły Irish Whipem ciska w narożnik. D-Von rusza na Running Shoulder Thrust, lecz Zayn w porę zrobił unik! Dudley uderza barkiem w ringpost! Sami po chwili jeszcze wykonuje Cradle DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! D-Von ogłuszony ucieka z ringu, a Zayn bierze rozbieg i popisuje się efektownym Somersault Plancha!!! Underdog jeszcze wrzuca oponenta momentalnie do kwadratowego pierścienia, a sam wspina się na szczyt narożnika. Zayn czeka aż rywal wstanie i skacze na Diving Crossbody... ale D-Von przechwycił go! Dudley wykorzystuje swoją siłę, by przerolować się do tyłu i skontrować w Michinoku Driver! Pin! 1... 2... Kick-Out! D-Von powoli podnosi oponenta i Irish Whipem ciska na liny. Sami jednak w porę chwycił się sznura, po czym robi unik przed ciosem i powala D-Vona Springboard Moonsaultem! Dudley próbuje wstać... ale inkasuje Exploder Suplex! Nakręcony Sami czeka aż D-Von wstanie... i wyprowadza Helluva Kick! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Sami choć lekko zmęczony, to zadowolony z siebie unosi ręce ku górze w geście zwycięstwa, ku radości publiczności.
Przenosimy się do skrzydła szpitalnego. Widzimy Jeffa Hardy'ego, którego opatrują lekarze. Do środka wchodzi Generalna Manager RAW - Stephanie McMahon.

Stephanie McMahon: Co z Jeffem?

Lekarz: Żebra. Trochę potłuczone, nic poważniejszego. Do Survivor Series powinien się wyleczyć. Na razie lepiej niech z tydzień przynajmniej wolnego weźmie.

Jeff Hardy: Wszystko w porządku Stephanie. Tylko poobijałem się.

Stephanie McMahon: Narobiłeś mi niezłego strachu! Już myślałam, że będę musiała szukać zastępstwa. Jutro masz dzień wolny... ale bądź gotów na kolejną sobotę. Rozmawiałam już ze Stevem Austinem i za tydzień oficjalne podpisanie kontraktu na nasz pojedynek. Będę potrzebowała wszystkich moich ludzi.

Jeff Hardy: Jasne, możesz na mnie liczyć."Fearless Warrior" brzmi z głośników, co oznacza iż pora na akcję w stylu Cruiserweight! Z zaplecza wybiega nakręcony Kalisto, który z rozbiegu wskakuje do ringu. Oczywiście nie brakuje jego klasycznego tauntu "Lucha! Lucha!". Zamaskowany zawodnik czeka na oponenta i wreszcie brzmi "Tokiwata". W koszulce Bullet Club powoli na stage wychodzi WWE Cruiserweight Champion - Hideo Itami. Hideo spokojnie wkracza do kwadratowego pierścienia i wręcza pas mistrzowski sędziemu.

vsfor
Normal Match for WWE Cruiserweight Championship
Hideo Itami© vs Kalisto

Opis walki: Zaczynamy kolejny pojedynek o pas mistrzowski. Hideo proponuje rywalowi uścisk dłoni... ale ten odrzuca gest, odpychając rękę i wyprowadzając serię Low Kicków. Kalisto dokłada Open-Handed Chop, po czym chwycił rękę oponenta w Wrist Lock i przeszedł do Springboard Arm Dragu. Itami próbuje wstać, ale wpada jeszcze na Hurricanranę, która wyrzuca go z ringu! Wściekły Japończyk uderza pięścią w ring... ale inkasuje jeszcze Baseball Slide! Nakręcony Kalisto jeszcze bierze rozbieg... na Corkscrew Crossbody!!! Luchador rzuca oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia i przymierza się do akcji springboardowej... ale Itami kontruje rewelacyjnym Dropkickiem! Cruiserweight Champion próbuje dojść do siebie, by następnie wyprowadzić Corkscrew Roundhouse Kick klęczącemu przeciwnikowi! Pin! 1... 2... Kick-Out. Itami szykuje się do Back Suplexu, ale Kalisto w porę zeskakuje na nogi i odpowiada serią Low Kicków. Luchador zbiera się do Salida del Sol! Ale Itami w porę odpycha go i wynosi na barki!!! GTS?! Nie! Kalisto kontruje w Reverse Frankensteiner DDT!!! Pin! 1... 2... Kick-Out! Ogłuszony Itami ucieka do narożnika, gdzie inkasuje Running Dropkick. Kalisto jeszcze wykorzystuje corner, by wykonać Tornado DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Zamaskowany zawodnik powoli podnosi oponenta, a ten wreszcie kontruje Jawbreakerem. Itami dokłada jeszcze serię Shoot Kicków w klatkę piersiową, by następnie wyprowadzić mocny Back Kick. Japończyk rusza by odbić się od lin... a Kalisto poderwał się i mamy Tilt-a-Whirl... kolejny... i Hurricanranę! Itami podnosi się przy narożniku i robi unik przed atakiem Kalisto, by wziąć rozbieg i wyprowadzić Step-Up High Knee! Do tego mamy Exploder Suplex! Międzynarodowa Sensacja czeka aż Kalisto wstanie i wymierzył Busaiku Knee Strike! Luchador jednak instynktownie zachował się, uciekając przy tym z ringu! Itami jest wściekły! Rusza za rywalem i zarzuca go na krawędź ringu. Zarzuca na barki... i mamy Death Valley Driver w apron! Po chwili wrzuca Kalisto do środka ringu i zapina Omoplata Crossface! Kalisto ogłuszony i obolały odklepuje!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Itami wściekle trzyma submission, ale wreszcie puszcza dźwignię i lekceważąco wykopuje Kalisto z ringu. Odbiera pas mistrzowski i mówi jeszcze do kamery "ten śmieć został właśnie wykopany z dywizji Cruiserweight!".
Tom Phillips: Hideo Itami nadal WWE Cruiserweight Championem! Teraz może w pełni skupić się na Survivor Series i pomocy Bullet Clubowi w wygranej nad Teamem Cesaro.

Corey Graves: Mam wrażenie, że Itami poradził sobie jeszcze lepiej niż na No Mercy z Kalisto. Japończyk wyraźnie robi się coraz lepszy z tygodnia na tydzień i mam wrażenie, że wkrótce i WWE Cruiserweight Championship może nie być dla niego wystarczające.

Tom Phillips: Tymczasem Panowie... przed nami moment na który czekamy od kilku tygodni. Pora na wyłonienie pierwszego WWE Universal Championa w historii!

Jim Ross: Były TNA World Heavyweight Champion, tegoroczny debiutant, "It Factor" Bobby Roode kontra były World Heavyweight Champion, ECW Champion i U.S. Champion Jack Swagger!NASTĘPNE PPV

ROADBLOCK: END OF THE LINE
JUŻ 13 GRUDNIA!vsfor
Normal Match for WWE Universal Championship
Bobby Roode vs Jack Swagger

Opis walki: Zaczynamy pojedynek o WWE Universal Championship! Panowie rozpoczęli od klasycznego klinczu, ale Swagger dość szybko zdominował oponenta. Zdeterminowany Jack odepchnął oponenta do narożnika i wyprowadza serię uderzeń z kolana w korpus. Roode wreszcie odepchnął przeciwnika z taką siłą, że ten aż fikołka zrobił. Sfrustrowany Swagger bierze rozbieg na kolejny atak, lecz Roode w porę zrobił unik. The Real American uderzył głową o hak od narożnika, po czym inkasuje serię Shoulder Thrustów. It Factor wykonuje Irish Whip... i mamy Back Body Drop! Nakręcony Roode jeszcze Clotheslinem wyrzuca Swaggera z ringu! Wściekły Jack natychmiast wraca do kwadratowego pierścienia i powala Double Leg Takedownem oponenta, by wyprowadzić nawałnicę Punchów. Roode wreszcie odpycha przeciwnika. Obydwaj podrywają się i Swagger odpowiada Big Bootem! Mamy do tego klasyczny German Suplex! Jack spojrzał na trybuny i krzyknął... Suplex City, Bitch! Przedrzeźniając Brocka Lesnara. Swagger chwyta przeciwnika i mamy Northern Lights Suplex! Ze zwinnym przejściem do przypięcia: 1... 2... Kick-Out. Swagger zapina Abdominal Stretch. Próbuje jak najbardziej osłabić rywala... który wreszcie kontruje Hip Tossem! Jack próbuje poderwać się, ale wpada na Spinning Spinebuster! Pin! 1... 2... Kick-Out. Roode nie przerywa ofensywy. Podnosi oponenta i zarzuca go na szczyt narożnika. Sam także wspina się na górną linę. Swagger próbuje walczyć, odpowiadając Punchami w korpus i Headbuttami. Roode jednak utrzymał się na górnej linie, a do tego wykonuje efektowny Superplex! Pin! 1... 2... Kick-Out! It Factor zapina Crossface! Submission na środku ringu! Swagger walczy z bólem i próbuje doczołgać się do dolnego sznura. Roode atakuje jeszcze Stompami ręce przeciwnika, ale ten chwycił w końcu linę! Bobby został zmuszony do przerwania dźwigni. Jack powoli wstaje przy linach... i podciąga górną, zauważając szarżującego rywala! Roode wypada z ringu, a Swagger rusza za nim... i Front Suplexem zarzuca na barykadę! The Real American pozwala sobie na taunt "We The People!". Po chwili wyprowadza serię Knee Strike'ów w korpus oponenta. Jack wrzuca Bobby'ego z powrotem do kwadratowego pierścienia. Bierze rozbieg na kolejny atak i chce wykonać Swagger Bomb... ale Roode w porę podniósł kolana! Obolały Jack wstaje, a po chwili wpada jeszcze na Double Knee Backbreaker! Bobby czuje, że to jego moment! Mamy taunt... i Glorious DDT! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Publiczność zareagowała wielką wrzawą. Roode szczęśliwy odbiera pas mistrzowski od sędziego i wznosi ku górze, po czym w chwale swojej muzyki. Realizator pokazuje jeszcze Swaggera, który ogłuszony i zły próbuje dojść do siebie.


Tom Phillips: To nie był zbyt długi, ale za to niezwykle intensywny pojedynek! Bobby Roode podkreślił dominację SmackDown i tym samym mamy obecnie naszego niekwestionowanego mistrza bez podziału na brandy i dywizje!

Jim Ross: Gratulacje Tom, Swagger jednak nie wróci na NXT z pasem mistrzowskim. Pytanie brzmi: co z nim teraz nastąpi? O NXT Championship raczej za szybko nie zawalczy, bo jest spora kolejka. Jestem ciekaw co zrobią z nim Triple H i Shane McMahon.

Corey Graves: Panowie, dużo dzieje się dzisiejszego wieczoru. A jeszcze mnóstwo przed nami! Teraz chociażby pora na pojedynek Champion vs Champion! Mistrzyni kobiet RAW - Nia Jax zmierzy się z mistrzynią SmackDown - Mickie James!

Tom Phillips: Przypomnijmy że tydzień temu Mickie przewodziła atakiem niebieskiej dywizji na Paige, która ogłosiła, że dołączy do Teamu RAW. Wiemy już kto będzie walczył w obydwóch zespołach. Wiemy kto będzie kapitanem i że nie zabraknie mistrzyń w składach. Rywalizacja międzybrandowa rośnie zatem z tygodnia na tydzień!
Przenosimy się do strefy wywiadów. Widzimy Kalisto ze spuszczoną głową. Wraz z nim jest JoJo.

JoJo: Kalisto... nie udało Ci się w rewanżu pokonać Hideo Itamiego i tym samym on nadal jest WWE Cruiserweight Championem. Pytanie brzmi: co dalej?

Kalisto: Nie wiem... ciężko mi coś teraz powiedzieć. Ostatnie tygodnie były dla mnie jak prawdziwy miesiąc miodowy. Spełniałem się jako mistrz i jako jedna z głównych postaci tej federacji. Cóż... prawdopodobnie tymczasowo przynajmniej odpuszczę sobie rywalizację w dywizji Cruiserweight, bo tutaj nie mam czego szukać. Za to... skupię się, by na nowo zbudować swoją pozycję na SmackDown. Wciąż jest jeszcze wiele do osiągnięcia... <wywiad przerywa Sin Cara!>

Sin Cara: Spokojnie... nie jestem tutaj, by Cię zaatakować. Wydaje mi się, że trochę się zagubiłeś. Uwierzyłeś w te wszystkie mrzonki, które wmówił Ci Rey Mysterio o tym jaki jesteś wspaniały, utalentowany i że powinieneś skupiać się na honorze. Dzisiaj widzisz ile Ci to dało. Stałeś się słabszy. Nie jesteś tak samo skupiony na celu. Ze mną u boku... ominęłoby Cię to. Kalisto... nie jest za późno. Mam propozycję - możemy zdominować dywizję tag teamów na SmackDown, tak samo jak zrobiliśmy to kiedyś w NXT. Nie musisz mi teraz odpowiadać. Możesz zastanowić się do wtorku.

Sin Cara poklepał Kalisto po plecach i odszedł, zostawiając go zdezorientowanego.Zostajemy na backstage'u. Widzimy Jacka Swaggera, który świeżo po walce trzyma się za głowę i próbuj dojść do siebie. Na jego drodze staje COO - Triple H.

Triple H: Jack...

Jack Swagger: Zanim coś powiesz... robiłem wszystko co mogłem. Wiem, że zawiodłem... po raz kolejny. Jestem już blisko dna... ale proszę, daj mi chwilę. Poukładam sobie wszystko w głowie i...

Triple H: Jack, nie ma już dla Ciebie miejsca w NXT. <Swagger spojrzał zrozpaczony na Huntera> To smutne, ale okazuje się, że w tej chwili jesteś za słaby na występowanie w jakimkolwiek brandzie. Jeżeli nadal chcesz udowodnić, że jesteś jeszcze cokolwiek wart... mam dla Ciebie tylko jedną opcję. Będziesz występować w dywizji Hardcore, co tydzień na Saturday's Night's Main Event. Najwidoczniej musisz zrobić krok do przodu, zacząć od nowa... tak jak kiedyś debiutowałeś w naszym brandzie ECW. Inaczej... nie widzę w tej chwili dla Ciebie miejsca w WWE. Rozmawiałem też z Shanem. Podziela moje zdanie.

Jack Swagger: Mam być opcją rezerwową?

Triple H: Tylko w ten sposób możesz się odbudować. Nie jesteś w stanie dobić do main eventerów z NXT. Od WrestleManii 30 nie wygrałeś żadnej ważnej walki. Zrozum Jack... to jedyne, co możemy Ci teraz zaoferować.

Jack Swagger: W porządku... muszę się zatem z tym pogodzić.

Triple H: W czwartek reaktywujemy na nowo ECW. Według wizji Shane'a. Wystąpisz na ECW House of Hardcore. Masz kilka miesięcy, by zrobić jeszcze na nas wrażenie. Inaczej... cierpliwość się skończy.


vs
WWE SmackDown Women's Champion Mickie James vs WWE RAW Women's Champion Nia Jax

Opis walki: Ledwo zabrzmiał gong i Mickie od razu próbowała rzucić się na rywalkę, ale ta odepchnęła ją z duża siłą. Aż James zrobiła fikołka i wylądowała przy narożniku. Nia bierze rozbieg na Body Avalanche, ale Mickie w porę zrobiła unik. Mistrzyni SmackDown skacze na Jumping DDT, lecz Nia wykorzystuje swoją siłę, by odrzucić z łatwością rywalkę! Do tego Jax wyprowadza ogłuszający Shoulder Block! Mistrzyni RAW jeszcze wynosi przeciwniczkę na Body Slam! Pin! 1... 2... Kick-Out. Mickie próbuje wstać, ale inkasuje mocny Headbutt. Jakby tego było mało, to Jax przerzuca ją Biel Throwem przez niemal cały ring! Nia gestami podkreśla swoją dominację, po czym podnosi oponentkę i zapina Bearhug. Próbuje jak najbardziej osłabić przeciwniczkę, niemal zgniatając ją w pół. Wreszcie Mickie kontruje serią ciosów z łokcia, a do tego dokłada także Headbutty. Nia puszcza rywalkę, a ta pada na matę i wyprowadza Superkick! Jax zamroczona padła na liny, ale została na nogach. James jeszcze dokłada Jumping Shoot Kick, po czym bierze rozbieg... i mamy tym razem udane Jumping DDT! Pin! ... ale tylko one count!!! Wściekła Nia odepchnęła przeciwniczkę z całą siłą. James chce wyprowadzić Mick Kick, lecz Jax chwyciła ją za szyję i wynosi na Chokeslam! Mickie jednak w porę kontruje i ześlizguje się zza plecy olbrzymki, by tym razem wyprowadzić udany Mick Kick! Po chwili James dokłada jeszcze jedno kopnięcie, a mimo to Nia nadal jest na nogach! James chce wykonać Mickie-DDT... a Jax znalazła w sobie siłę, by skontrować w Samoan Drop!!! Skąd Nia ma aż tyle mocy w sobie?! Jax powoli wstaje i mamy Running Leg Drop! Pin! 1... 2... 3!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Wow! Po prostu wow! Aż ciężko coś powiedzieć... Nia przetrwała akcje kończące Mickie, by załatwić ją jednym ruchem. I Nia nie ma dość! WWE RAW Women's Champion wynosi przeciwniczkę i zarzuca na bark! Wyraźnie przymierza się do Samoan Drivera, ale na szczęście... brzmi muzyka Charlotte Flair! W towarzystwie Emmy, Natalyi i Nikki Belli wbiegają do ringu, ale Nia... z każdą po kolei sobie radzi! Wyprowadza Headbutty Nattie i Nikki, by następnie dołożyć cios z kolana Emmie i wyrzucić ją z ringu! Bella jeszcze próbuje skoczyć Jax na plecy, ale ta z łatwością ją zrzuca i odpowiada Clotheslinem! W końcu naprzeciw olbrzymki staje Charlotte Flair. Rozlegają się chanty "Woo!", a obydwie zawodniczki patrzą sobie w oczy. To pozwala reszcie dywizji SmackDown na opuszczenie ringu. A Charlotte... Charlotte zostawia Jax i powoli udaje się na zaplecze. Mickie rozkłada ręce. Nia zachęca przeciwniczki do kontynuowania bójki, ale te rezygnują z ataku i cofają się.Turniej King of The Ring... powraca!

32 zawodników... cztery noce... cztery brandy...
Nowa formuła, nowa odsłona... turniej jakiego jeszcze nie było w tym biznesie!

Już w poniedziałek kolejne Monday Night RAW w drodze do Survivor Series!
Muzyka Kevina Owensa rozlega się z głośników. Pora na jeden z ostatnich pojedynków dzisiejszego wieczoru! Rewanż za No Mercy o Intercontinental Championship. Owens nakręcony wkracza do ringu i bez zwlekania czeka na rywala. Po chwili gra theme song Samoa Joe. Skupiony mistrz powoli wkracza do kwadratowego pierścienia i staje naprzeciw Owensa. Panowie patrzą sobie głęboko w oczy. Sędzia próbuje odepchnąć ich, by zaprezentować pas mistrzowski i zacząć oficjalnie walkę.


vsfor
Normal Match for Intercontinental Championship
Samoa Joe© vs Kevin Owens

Opis walki: Ledwo zabrzmiał gong i Owens od razu agresywnie chciał ruszyć na rywala, ale ten zrobił unik przed atakiem i odpowiada Backhand Chopem. Joe dokłada do tego serię prawych w podbródek i mamy Irish Whip... lecz odwrócony przez Owensa. KO po chwili dokłada jeszcze Shoulder Block i rusza, by odbić się od lin. Joe przewinął się pod nogami rywala, a następnie odpowiada Atomic Dropem. Samoańczyk odbija się od lin i wyprowadza Running Single Leg Dropkick, po czym dokłada Running Senton! Pin! 1... 2... Kick-Out. Joe powoli podnosi oponenta i mamy Irish Whip, po którym zwinnie dokłada Running Big Boot! Lekko ogłuszony Owens opuszcza ring, by chwilę odpocząć. A Joe rusza za nim. Samoańczyk chwyta go i Irish Whipem chce wysłać w metalowe schodki, ale KO odwraca akcję! To mistrz z rozpędu uderza w schody! Owens wrzuca oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia, a sam wspina się na szczyt narożnika... by wykonać Frog Splash! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Sfrustrowany Owens kłóci się z sędzią, ale po chwili znowu skupia się na przeciwniku. Podnosi go i z całej siły Irish Whipem ciska w narożnik. Kevin szarżuje na kolejny atak... a Joe odpowiada charakterystycznym STO! Pin! 1... 2... Kick-Out! Joe nie przerywa ofensywy, tylko natychmiast zapina klasyczny Boston Crab! Próbuje jak najbardziej osłabić nogi przeciwnika. Ten powoli czołga się do lin. Próbuje chwycić dolny sznur... ale Samoa Joe przerywa dźwignię, tylko po to, by zwinnie przejść do Crossface! Wydaje się, że Owens jest w jeszcze większych opałach! Jednak tym razem wykorzystuje swoją siłę, by rozerwać uchwyt i wydostać się z submissionu. Joe puszcza dźwignię, a gdy chce ponownie zaatakować rywala... nadziewa się na Superkick!!! Owens jednak nie przypina przeciwnika. Wykorzystuje liny, by wykonać Double Jump Springboard Moonsault!!! Fenomenalna akcja! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Owens ustawia Joe pod Package Piledriver! Ale Samoańczyk zdołał odepchnąć oponenta plecami w narożnik. Joe jeszcze odpowiednio ustawił się na CCS Enzuigiri! Do tego zapina Coquina Clutch!!! Owens próbuje się bronić, lecz Joe sprowadza akcję do parteru i dusi pretendenta! Kevin powoli odpływa! Sędzia sprawdza jego stan podnosząc rękę... opada! Po raz drugi... także! Po raz trzeci... zostaje w górze! Joe jest wściekły! Próbuje jeszcze mocniej zapiąć dźwignię... ale chwila!!! Cesaro, Ohno, Kidd i Sheamus wybiegli z zaplecza i otoczyli ring! To odwróciło uwagę Joe, któremu wydaje się, że zapowiada się na atak. Jednak... pojawiają się także Balor, Itami, Kenny Omega i Tama Tonga! Mamy brawl!!! Z każdej strony ringu! Totalny chaos, bójka przenosi się nawet w trybuny! Wreszcie Joe odwraca się do Owensa, a ten wyprowadza kolejny Superkick, po którym szybko przechodzi do Package Piledrivera! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Sfrustrowany Bullet Club wpada do ringu, ale Owens w porę uciekł i wskoczył wśród fanów, by celebrować swój sukces. Balor jest wściekły! Kopie w liny i z wielką złością spogląda na rywali.


Tom Phillips: Historyczny moment na Saturday's Night's Main Event! Pierwsza zmiana mistrza w dziejach tej gali stała się faktem!

Jim Ross: Stało się to, co Antonio Cesaro obiecywał Kevinowi Owensowi. Kevin odbił sobie porażkę z No Mercy i to z nawiązką! Ciekawa jaka teraz będzie odpowiedź Bullet Clubu. Bo wyobrażam sobie, że ich frustracja rośnie.

Corey Graves: A frustracja może urosnąć jeszcze bardziej, bowiem czeka nas potężna walka wieczoru! World Heavyweight Champion Brock Lesnar i Triple H kontra WWE SmackDown Tag Team Champions The Young Bucks!
Kolejne SmackDown Live w drodze do Survivor Series... już we wtorek!

vs
World Heavyweight Champion Brock Lesnar&Triple H vs WWE SmackDown Tag Team Champions The Young Bucks

Opis walki: Triple H pokazał, że on chce rozpocząć walkę wieczoru. Z drugiej strony do pojedynku wchodzi Matt Jackson. Wydaje się, że zaczną od klasycznego klinczu... ale Matt pozwolił sobie na gest "Suck It!", charakterystyczny dla DX! To tylko zdenerwowało Huntera, który ruszył z serią Punchy i uderzeń z kolana. Do tego mamy Irish Whip, po którym Matta aż wygięło i wypadł z ringu! Teraz to Hunter pokazuje "Suck It!" i... robi zmianę z Lesnarem. Ten uśmiecha się i zachęca oponenta do walki. Przerażony Matt robi zmianę z Nickiem. Ten próbuje odwrócić uwagę Lesnara, idąc wokół ringu. Matt chce zaatakować Brocka od tyłu, ale ten z łatwością zrzuca go z pleców i nokautuje Clotheslinem! Lesnar opuszcza ring i udaje się w pościg z Nickiem, aż na jego drodze stanął Triple H! Przestraszony Nick wraca do ringu i bierze rozbieg na Suicide Dive... ale Lesnar przechwycił go w powietrzu i kontruje Belly to Belly Suplexem w rampę! Bestia po chwili wrzuca przeciwnika z powrotem do kwadratowego pierścienia i akcja przenosi się do narożnika. Tam Brock wyprowadza kilka mocnych Shoulder Thrustów i uderzeń z kolan. Przerywa w końcu przez sygnalizację sędziego. Po chwili jednak i tak wykonuje German Suplex na Jacksonie! Nick próbuje wstać przy przeciwległym narożniku... i w porę robi unik przed szarżą Bestii! Lesnar z rozbiegu uderza barkiem w rurę od ringpostu! Do tego The Young Bucks łączą siły i wyprowadzają Brockowi Double Superkick! Po chwili tą samą akcją częstują Triple H'a, który spada z apronu. Jacksonowie zauważają, że Lesnar utrzymał się na nogach, więc powtarzają Double Superkick! Brock chwieje się na liny... i odpowiada Double Clotheslinem! Lesnar... wynosi obydwóch na barki!!! Double F5!!! Pin! 1... 2... 3!!!
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Szybko sobie poradził Lesnar z mistrzami SmackDown... ale nie jest z tego powodu zadowolony Triple H. Cóż... Hunter niemal w ogóle nie walczył. Nawiązuje się mała kłótnia... lecz zostaje przerwana nadejściem całego Bullet Clubu! Lesnar wykonuje German Suplex na Tama Tonce, a Hunter próbuje bronić się przed atakiem, lecz nie daje rady. Wreszcie Karl Anderson i Luke Gallows wykonują Magic Killer na Triple H'u, a Joe przechwytuje Lesnara w Coquina Clutch. Nadchodzi jednak wsparcie! Dolph Ziggler, Sami Zayn, potłuczony Jeff Hardy... jest też Team Cesaro! Antonio, Ohno, Owens, Cena, Sheamus, Kidd, Ambrose! Mamy totalny brawl! Mamy dźwięk stłuczonego szkła!!! Steve Austin ze swoim teamem biegnie do ringu! The Rock, Batista, Strowman i Reigns!!! Dawno nie było takiej bójki w WWE! Niemal całe SmackDown, członkowie RAW, Bullet Club... to jest totalna wojna! Strowman, Batista i Reigns rozbierają stół komentatorski! Roman mówi im co mają robić. Wyciągają z ringu... Lesnara! Mamy... Triple Powerbomb w stół komentatorski!!! Charakterystyczny dla The Shield! Tymczasem w ringu Austin wykonuje Stunnera najpierw Balorowi, następnie Joe i Itamiemu! Wojna! Brzmi... gong!!! The Undertaker pojawia się w środku ringu! Wykonuje Double Chokeslam Andersonowi i Gallowsowi, po czym wyrzucił z ringu kolejno The Young Bucks, Zayna i Zigglera! Jeszcze Big Boot... dla Steve'a Austina! I... Tombstone Piledriver dla Ceny!!! Reszta zawodników wreszcie ucieka w popłochu! Undertaker staje na środku ringu i wykonuje charakterystyczny taunt! To jasny sygnał w kierunku Stinga, ale i dla wszystkich w WWE! Survivor Series to będzie jego noc, nikogo innego!
Ostatnio zmieniony przez Giero 2017-11-06, 00:35, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group