Kursy bukmacherskie przed TLC 2017... (zobacz)
Kolejne walki Raw vs SmackDown na Survivor Se... (zobacz)
Więcej informacji na temat zmian w karcie TLC... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzeżenia!
Autor Wiadomość
maly619 
Main Eventer

Wrestler: Ziggler, The Undertaker, Tomko
Podziękował: 40
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2017-09-28, 14:22   

TJCACPJ napisał/a:
Wystawiam jako moderator działu newsów.

Nie ma czegoś takiego.
Wystarczy sobie przypomnieć jak swego czasu masowo były wystawiane warny przez Carrika i Giero. Po tym zostało wyraźnie zaznaczone, że newsman nie jest moderatorem.
Od razu zaznaczam, że są wyjątki jak jakieś sytuacje 100% klarowne, czyli spam, masowy trolling itp. Tutaj nic takiego nie widziałem.
PS: Filomatrix też się czepia co news o jakieś rzeczy :P Może mu też damy warna?

Widziałem ten wątek rano i chciałem przyznać rację Carrikowi (ale jestem w pracy więc nie miałem jeszcze czasu na to). Jeśli w newsie jest spoiler, to już nawet dla świętego spokoju warto by było wrzucić w tytuł informację żeby nikt na to nie wszedł.
Zresztą jak już w temacie spoilerów, to bardziej raził mnie ostatni news puszczony we wtorek o tytule "Brock Lesnar utrzyma tytuł do WrestleManii" co też jest jawnym spoilerem No Mercy. Nic się nie stanie jeśli się będzie tego chociaż trochę unikać.

Wystawiam wniosek do adminów o likwidację tego warna.

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Rock | Piper | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 779 razy w 57 Postach
Wysłany: 2017-09-28, 15:09   

maly619 napisał/a:
Wystawiam wniosek do adminów o likwidację tego warna.

Usuniete

TJCACPJ 
Main Eventer
Sułtan Attitude

Wrestler: Cole | Anderson | Goto | Braun
Podziękował: 29

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-09-28, 15:27   

Cytat:
Zresztą jak już w temacie spoilerów, to bardziej raził mnie ostatni news puszczony we wtorek o tytule "Brock Lesnar utrzyma tytuł do WrestleManii" co też jest jawnym spoilerem No Mercy. Nic się nie stanie jeśli się będzie tego chociaż trochę unikać

Tam na dole forum masz taki wspanialy dzial dla czlonkow portalu i jak masz sugestie to twoja niesamowita ranga nie powinna ci przeszkadzać w umieszczeniu jej tam.

Ostatnio liczylem ze na forum mamy jakoa 14 czlonkow redakcji. Smieszne ze jak ktos ma cos do powiedzenia o portalu to pisze tutaj :)

Regres Roku 2016 - Vackao :P (Nie uznany tak jak WWE nie uznaje title runu Inokiego)

maly619 
Main Eventer

Wrestler: Ziggler, The Undertaker, Tomko
Podziękował: 40
Wysłany: 2017-09-28, 20:49   

TJCACPJ napisał/a:
Tam na dole forum masz taki wspanialy dzial dla czlonkow portalu i jak masz sugestie to twoja niesamowita ranga nie powinna ci przeszkadzać w umieszczeniu jej tam.

Akurat tak wyszło że nie miałem ostatnio czasu. Rzuciło mi się to w oczy i tyle. Miałem o tym później wspomnieć i tyle. Nie robiłem z tego wielkiego halo, ale gdyby ktoś o tym zrobił to wtedy przyznałbym tej osobie rację. Wyszła inna sprawa z tym powiązana to piszę. Bez spinania się. Nie ma w tym złośliwości z mojej strony.

Odpowiedz do tematu