Ważne ogłoszenie Stephanie McMahon, kolejne u... (zobacz)
WWE ponownie chce powrotu Kelly Kelly? Znak z... (zobacz)
Corvus vs La Ruffa na KPW Godzina Zero 2018, ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaką konsolę do gier wciągnąć?
Autor Wiadomość
-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 21
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2017-09-01, 23:08   Jaką konsolę do gier wciągnąć?

Mój Młody sępi od dziadasa żeby ten mu kupił konsolę. Zapewne dopnie niedługo (urodziny lub pod choinkę) swego, a tata nie ma nic przeciwko, bo jak srul pójdzie spać, to sam chętnie przytnie sobie partyjkę w coś ciekawego :wink: Stąd też moje pytanie - co wybrać? Zapewne dziadek będzie mu chciał wciągnąć najnowszego XBoxa lub PS-a. Mnie najbardziej interesuje, żeby były dostępne jakieś piraty (co by nie zbankrutować na oryginałki) oraz żeby można było odpalać giery z wcześniejszych modeli konsol (a słyszałem, że chyba przy PS4 to niemożliwe?).
Co wybrać i dlaczego oraz na która z konsol są ciekawsze giery, większy ich wybór (i jak stosunkowo wyglądają one - oryginały - cenowo w porównaniu jednej konsoli z drugą)? Pomógłby ktoś oblatany w temacie, bo obawiam się, że jak teściu pójdzie do Media Marktu, to mu wcisną po prostu to co będzie droższe (a niekoniecznie lepsze)?

SideWays 
Jobber

Wrestler: Cody Rhodes HBK CM Punk
Podziękował: 1
Wysłany: 2017-09-02, 00:15   

Akurat o jakość to nie ma co się obawiać większa cena wynika często z gier w zestawie, większego dysku albo tego że konsola jest troche ulepszona np xbox one s albo ps4 pro. Jeśli chodzi o gry to chyba większy wybór z tych nowszych gier jest na ps 4 za to na xboxie można grać w gry z xboxa 360. Same gry cenowo wypadają podobnie na obu konsolach. Na obu konsolach do gry online trzeba wykupić odpowiednią subskrypcje. Wg mnie korzystniejsza jest ta z xboxa, bo dokładają lepsze gry. W obu przypadkach piraty niestety nie przejdą bo obie firmy nauczyły się przed tym bronić.
Ja osobiście wziąłbym xboxa z powodu lepszej subskrybcji i wstecznej kombatybilności.

-Raven- 
Living Legend

Wysłany: 2017-09-02, 09:34   

Dzięki za informacje. Właśnie bardzo mi zależało na kompatybilności z poprzednimi modelami, bo mam sporo znajomych, którzy śmigają na gierach na X-sie 360 i fajnie byłoby móc się z nimi powymieniać. Co do samych gier, to mam takie zaległości (a konsola ma być dla dzieciaka... Tjaaa :wink: ), że to co obecnie wychodzi, stanowi dla mnie sprawę drugorzędną.
Jak to jest z tymi grami odpalanymi na nowszym XBoxs'sie z np. 360-tki? Trzeba mieć jakich emulator lub coś w ten deseń, czy po prostu się odpala i "jedzie" z koksem?
Co do piratów, to wiem, że na PS-a zawsze był z tym problem, ale tak coś mi świta, że kumple, którzy mają X-a 360 jakoś chyba nawet ściągali giery na torrentach, o ile coś mi się nie pomigało???

P.S. Pytanie z gatunku "kompletny lamus", ale swoją przygodę z konsolami zakończyłem wieki temu na takim tworze jak DreamCast :wink: Czy np. gry można kopiować (zrzucać) na dysk twardy i np. później sobie w nie młócić, pomimo, że oryginalnej płytki już się nie posiada?

SideWays 
Jobber

Wysłany: 2017-09-02, 10:00   

Odpala się i jazda. Piracić z torrentów na 360 faktycznie się dało ale następca już na to nie pozwala. Niestety przez zabezpieczenie przed używanymi grami one nie odpalą bez płyty jeśli zostały w taki sposób kupione. Jeśli będzie kupiona przez sklep xboxa gra zawsze będzie dostępna.

-Raven- 
Living Legend

Wysłany: 2017-09-02, 12:15   

Jeszcze raz dzięki za informacje. Wiem, że chyba te pierwsze XBoxy jakoś się przerabiało, żeby chodziły na nich piraty, czyli teraz rozumiem, że żadne "przeróbki" nie wchodzą w rachubę?
A jak jest z piratami, na których kumple śmigają na X-ach 360? Pójdą na tym najnowszym modelu, czy można zapomnieć?

SideWays 
Jobber

Wysłany: 2017-09-02, 12:35   

Jeśli są zgrane na płyte i są na liście gier które działają na wstecznej to powinny ruszyć.

http://www.xbox.com/pl-PL...d-compatibility

Opekx 

Podziękował: 0
Wysłany: 2017-09-06, 12:22   

Ja bym brał PS 4.5 ewentualnie 4, ale nie jestem zwolennikiem konsol, PC najlepsze.

-Raven- 
Living Legend

Wysłany: 2017-09-07, 03:07   

To musi być konsola. Nie chcę żeby mi dzieciak grzebał na kompie.

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Piper | Rock | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 779 razy w 57 Postach
Wysłany: 2017-09-07, 05:23   

Starsze konsole się jeszcze modyfikowało, żeby czytały piraty, z nowymi tak pięknie nie ma. Przynajmniej ja nic o tym nie słyszałem. Jeśli o gry chodzi, to młody by musiał zrobić "badanie rynku". Który kolega, jaką ma konsole. Tak najłatwiej będzie przeskoczyć napływ nowych tytułów. Konsolowcem nie jestem, ale u mnie zawsze Sony miało lepsze branie. Jeszcze jak był X360, to to szło w miarę równo, ale teraz PS odskoczył na dobre. Lepiej się też prezentuje, jeśli chodzi o tytuły ekskluzywne, bo Microsoft bardzo często wymięka, jeśli o ich exclusivy chodzi (choćby na rzecz PCtów). Także PS > XBox.

Odpowiedz do tematu