Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Boks - Ogólna Dyskusja


Arkao

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tomek Adamek powrócił do ringu. Obecnie bokser ten jest już dość często krytykowany, ale jednak z kazdą walką utwierdzam się w przekonaniu, że czysto technicznie to prawdopodobnie najlepszy polski bokser ostatniej dekady. Gość trzymający pas w wadze półciężkiej przeszedł o dwie kategorie wagowe i jeszcze udało mu się pokonać kilka znaczących nazwisk. Obecnie pewnie już nic wielkiego nie osiągnie, ale zawsze będę chętnie go oglądał.

 

Po drugie to nadal wielkie nazwisko w polskim boksie. Byłem w szoku, że polsat zrobiło PPV z walką Adamek vs Haumono, ale jak widać były mistrz świata jeszcze przyciąga przed telewizory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Kownacki - Szpilka

Ależ niespodzianka. Aż żałuję że nie oglądałem live (a nie spałem gdy zaczynała się walka). Nie wiem tylko co myśleć o Kownackim. Widzę go pierwszy raz i wydaje się trochę "klockiem". Dość wolny, sztywny, nie podobało mi się to jak poruszał się w ringu. Z drugiej strony widać że ma mocną szczękę, prze do przodu, a ciosy nie dość że ma silne to bardzo celne.

Szacun dla niego, ale czy zrobi jakąś wielką karierę? Mam wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Byłem za Kownackim i sie nie zawiodlem. Jasne że jego styl wygląda conajmniej dziwnie, ale jednak jest skuteczny. Gość od miesięcy jest uznawany za największy polski talent i może faktycznie jest to materiał na top dywizji ciężkiej. W rankingu BoxRec chłop jest już w 10. Szpilka właściwie tutaj nie istniał i doszliśmy do momentu, w którym to dla Artura ostatnią deską ratunku jest wyczekiwany pojedynek z Zimnochem (pewnie byłoby to PPV). Co dla Kownackiego? Dwóch-Trzech rywali z pierwszej dwódziestki i można z niego robić pretendenta. Czy ma szanse na pas? Raczej nie patrząc na to kto obecnie trzyma te tytuły.

 

A na BoxRec Kownacki jest klasyfikowany jako zawodnik Amerykański i już teraz jest tam osobą z trzecim miejscem w USA. Za jego plecami są takie nazwiska jak Breazale, Scott, Ruiz Jr oraz Molina.

 

[ Dodano: 2017-07-16, 19:07 ]

Tak przy okazji. Mam nadzieje, że Polsat wykupi prawa do Floyd vs Conor, bo Gmitruk i Kostyra to najlepsi komentatorzy w Polsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

W ostatnich dniach cholernie głośno o jutrzejszej walce Floyd-Conor, więc trzeba skrobnąć kilka słów. Po pierwsze nie jest to żaden pojedynek to roku. To się nawet nie umywa do Kliczko vs Joshua, Alvarez vs Golovkin, a nawet Golovkin vs Jacobs. Są tutaj jednak wielkie pieniądze, ale tylko pieniądze. Nie wierzę by Floyd mógł tutaj się nawet czuć zagrożony, ale nie wierzę też ze pójdzie na całość i powali rywala. Tak jak w czerwcu obstawiałem 120-108, misiek, 50-0 i kolejna walka Conora z jakimś typowym Jonakiem, tak nadal tak obstawiam.

 

Nie obejrzę live, ale jutro po pracy raczej lukne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Niby wszystko cacy, tylko Floyd sam powiedział publicznie, że jak Rudolf dotrwa do końca, to bez względu na punktację - będzie to jego (FM) porażka...

Dla mnie jeżeli Floyd tego nie skończy przed czasem, to będzie śmierdziało ustawką bardziej niż z rybnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Floyd mówił też, że nie ma żadnych szans i Conor jest 100% faworytem. To biznesmen, który z dnia na dzień inaczej podgrzewa atmosferę. Liczę na to, że pokona Irlandczyka, bo ciężko już znieść "ekspertów" piszących, że Irlandczyk ma jeszcze większe szanse w walce z Amerykaninem niż kiedyś Pacman, bo Floyd nie wie czego się spodziewać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Po pierwsze nie jest to żaden pojedynek to roku. To się nawet nie umywa do Kliczko vs Joshua, Alvarez vs Golovkin, a nawet Golovkin vs Jacobs. Są tutaj jednak wielkie pieniądze, ale tylko pieniądze.

 

Jest to pojedynek roku. Wlaśnie dlatego, że wszyscy o nim mówią. Już olać pieniądze, bo Kliczko z Joshuą, pewnie też wyciagnęli nie mało, ale obecny boks nie ma już takich gwiazd, które pociągną za sobą tłumy z całego świata. Brutalna prawda. Jeśli Tyson nie postanowi wrócić do boksu, to nie stać ich na tak wielkie zestawienia jak Floyd vs Conor. Mayweather o tym doskonale wie, dlatego wrócił.

 

Kiedy Floyd ostatnio nokautował? 6 lat temu? Obecnie to raczej szybki punktujący, którego ciężko trafić. Nie wiem, czy może liczyć na szybkie (pierwsze 4 rundy) skończenie kilka kilogramów cięższego Conora. Chyba, że McGregor zacznie po swojemu chować ręce za siebie.

 

Wiadomo, że Mayweather ma obowiązek to wygrać, ale mam cichą nadzieję, że Irlandczyk mu urwie głowę :twisted: Oczywiście byłaby to śmierć boksu, a wszystkie kolejne zawody powinny być przeniesione na jakąś prowincje :wink: Mało prawdopodobne, ale pomarzyć dobra rzecz.

 

Oglądamy to dla widowiska. Światła, muzyka, emocje na widowni. W ringu wielki pojedynek jest w sumie niemożliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Floyd mówił też, że nie ma żadnych szans i Conor jest 100% faworytem.

 

Nie no to było konieczne z marketingowego punktu, żeby frajerzy uwierzyli, że Rudolf ma jakiekolwiek szanse, a bukmacherzy nie poszli z torbami.

Floyd jednak nigdy nie mówił, że Rudi jest faworytem. Mówił tylko, że wcale nie jest bez szans, bo jest młodszy, wyższy, więcej będzie ważył i ma większy zasięg.

 

Liczę na to, że pokona Irlandczyka, bo ciężko już znieść "ekspertów" piszących, że Irlandczyk ma jeszcze większe szanse w walce z Amerykaninem niż kiedyś Pacman, bo Floyd nie wie czego się spodziewać...

 

Tu nie ma na co liczyć, tylko dzwonić na psiarnie, bo dzisiaj w nocy dojdzie w tym ringu do gwałtu. W taki czy inny sposób :twisted:

Rozwala mnie powoływanie się na pierdolnięcie Rudego i że może znokautować Floyda. Rudy może i ma pierdolnięcie, ale w rękawiczkach do MMA, a nie w bokserskich. FM walczył już z zawodnikami, którzy bankowo biją mocniej od Grzegorza i jakoś nikt go nie skończył.

 

Jeśli Tyson nie postanowi wrócić do boksu, to nie stać ich na tak wielkie zestawienia jak Floyd vs Conor. Mayweather o tym doskonale wie, dlatego wrócił.

 

Nie. Floyd wrócił na tą walkę bo chce łatwo zarobić siano (a jak wiadomo, sporo podatków ma do zapłacenia) i banalnie prosto pobić rekord należący do Rocky'ego Marciano. Już z mniejszym ryzykiem nie dałoby się tego zrobić i Maywether doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

 

Wiadomo, że Mayweather ma obowiązek to wygrać, ale mam cichą nadzieję, że Irlandczyk mu urwie głowę :twisted:

 

Ja tam osobiście nie lubię ani jednego ani drugiego, tak więc double KO byłoby jak najbardziej na propsie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nie. Floyd wrócił na tą walkę bo chce łatwo zarobić siano (a jak wiadomo, sporo podatków ma do zapłacenia) i banalnie prosto pobić rekord należący do Rocky'ego Marciano. Już z mniejszym ryzykiem nie dałoby się tego zrobić i Maywether doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

 

No tak. Wrócił wziąć hajs, którego by nie wziął, jakby wrócił na walkę z jakimś bokserem. Dokładnie o tym mówie. Boks nie ma nazwisk, którym może tworzyć wielkie wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 069
  • Reputacja:   118
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

No tak. Wrócił wziąć hajs, którego by nie wziął, jakby wrócił na walkę z jakimś bokserem.

 

Wziąłby. Powrót Floyda zawsze zrobiłby odpowiedni medialny szum (np. gdyby zrobili mu rewanż z Pac-Manem), a on nie wychodzi do ringu za mniej niż 100 baniek podstawy. Sęk w tym, że forma już nie ta, wiek robi swoje i na chuj ryzykować nieskalanym rekordem, skoro można bez ryzyka zarobić to samo albo i jeszcze więcej, bonusowo ośmieszając w ringu pyskatego Irlandczyka? Dla FM to jak znaleźć tą kasę na ulicy. Dla Conora też, bo za tyle forsy to każdy by się zgodził dostać wpierdol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

No tak. Wrócił wziąć hajs, którego by nie wziął, jakby wrócił na walkę z jakimś bokserem.

 

Największa głupota jaką słyszałem. Tu nie Conor nabija hajs tylko Floyd. Ile tam McGregor wyciągał maksymalnie? 5mln? 10mln? Floyd dostał 400mln za Pacmana, gdyby chcieli zrobiliby to jeszcze raz. Dostał około 200mln za walkę z Alvarezem. Tutaj mogliby to zrobić w miesiąc. Boks wyciąga dużo więcej hajsu niż mma i tak będzie zawsze. Są nowe gwiazdy, z którymi Floyd mógłby dostać więcej niż z Conorem i byłby jeszcze większy szum medialny. Tam czekał GGG, który były faworytem. Czekałby Jacobs, czekałby Eubank Jr albo Brook. Irol jest lepszy, bo nie jest to żadne zagrożenie dla starego Floyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

Tu nie Conor nabija hajs tylko Floyd

 

Największa głupota jaką słyszałem

 

Boks wyciąga dużo więcej hajsu niż mma i tak będzie zawsze.

 

A nie, jednak się przebiłeś :D

 

Powrót Floyda przyciągnął każdego fana boksu, który ma możliwość obejrzenia/zainteresowania/zainwestowania w te walkę, dla nich Conor nie jest żadnym aspektem przemawiającym za to, by starcie obejrzeć. Krul natomiast przyciągnął zainteresowanie fanów MMA oraz innych sportów kontaktowych z tym związanych a także fanów niedzielnych, dla których boks jest nijak interesujacy, a w tym przypadku chcą po prostu zobaczyć coś nowego, dwa nazwiska które najbardziej przewijają się podczas ich kontaktów ze sportami walki. I to jest ten dodatkowy czynnik, którego walka dwóch bokserów nie da, prosta matematyka. Powiesz, że jest grono fanow, których obecność McGregoracw tym pojedynku zniechęciła? Zwykłe pierdolenie purystów którzy i tak obejrzą walkę z czystej ciekawości i w zależności od wyniku będą zacierać ręce i mówić "hehe ale go ośmieszył" albo "hehe ale się ośmieszył". Dodatkowo w pierwszej kolejności wymieniasz walki, które już były - rewanże nie zawsze przynoszą takie zainteresowanie jak premierowe zestawienia, zwłaszcza w takich przypadkach jak Floyd vs Pacman, gdzie na przykład ja, który na pierwszej walce zasnąłem, już drugi raz bym po to nie sięgnął, a podobnych komentarzy widziałem sporo

 

A jeśli ktoś się napala na live to http://www.lowking.pl/wiadomo-o-ktorej-godzinie-czasu-polskiego-conor-floyd-wejda-ringu/

Edytowane przez Morison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  261
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.08.2016
  • Status:  Offline

Tu nie Conor nabija hajs tylko Floyd

 

 

Porównaj sobie rozgłos jaki miała walka AJ vs Kliczko z walką Conora. A teraz spytaj się jeszcze, która walka zrobi lepszy PPV buyrate. Odpowiedz znasz, takze pdw.

Edytowane przez RainmakerF7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Moment. Conor nabijający na swoim podwórku jakies maksymalnie 1.5mln wykupien na podwórku Floyda ściągnie więcej ludzi niz na swoim? Przeciez to debilizm. Floyd sciągał już ponad 4mln osób przed ppv, a o takim wyniku Conor może sobie marzyć w mokrych snach w mma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Floyd sciągał już ponad 4mln osób przed ppv, a o takim wyniku Conor może sobie marzyć w mokrych snach w mma.

Tak i nie.

 

Floyd miał wielką publiczność przy okazji walki z Pacmanem, wyciągał też niezłe wyniki w przeszłości, jednakże jego ostatnia walka z Berto była sporym rozczarowaniem bo tam chyba ledwo dobił do 500tys. Stąd też pewnie obawa czy jakaś "poważna" walka miałaby w sobie wystarczająco życia by zainteresować widzów. Tak jak pisał Raven - to teoretycznie prosta robota dla Floyda, a dodatkowo nazwisko McGregora bankowo przyciągnie więcej widzów niż GGG i Alvarez razem wzięci. Pomimo tego że gwarantowana wypłata to i tak 100mln, to zawsze fajnie przytulić jeszcze większy hajs z ppv i sponsorów niż zadowolić się jakimiś okruszkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...