Karty PWG All Star Weekend 13, Trailer BOLA 2... (zobacz)
Attitude Mówi #236 - Nie ma litości... (zobacz)
Faworyci No Mercy oraz Hell in a Cell... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE PPV - No Mercy 2017 (zapowiedź, dyskusja, spoilery)
Autor Wiadomość
Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 354
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-08-22, 17:15   WWE PPV - No Mercy 2017 (zapowiedź, dyskusja, spoilery)

WWE RAW PPV - No Mercy

24 wrzesień 2017

Staples Center

Los Angeles, Kalifornia

Oficjalny utwór gali:

Odnośnik do Youtube

Karta:

Universal Championship:

Single match
Brock Lesnar vs Braun Strowman

Single match
John Cena vs Roman Reigns

RAW Tag Team Championship:

Tag Team match
Dean Ambrose & Seth Rollins vs Sheamus & Cesaro

RAW Women's Championship:

Fatal 5-Way match
Alexa Bliss (c) vs Sasha Banks vs Nia Jax vs Emma vs Bayley

Intercontinental Championship:

Single match
The Miz (c) vs Jason Jordan

Cruiserweight Championship:

Single match
Neville (c) vs Enzo Amore

Single match
Finn Bálor vs Bray Wyatt
III miejsce - Euro 2012
Ostatnio zmieniony przez Pavlos 2017-09-19, 15:13, w całości zmieniany 6 razy  

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 20
Wysłany: 2017-08-26, 19:48   

Mam jakieś takie dziwne swędzenie w jajnikach, które mi mówi, że Vince tak pompuje Brauna (zwłaszcza na tle Brocka), żeby później zrobić fanom "zaskoczenie" i ujebać go Lesnarowi... Mam nadzieję, że się tak nie stanie, bo Strowman na ten moment to gotowy produkt do przejęcia Złota, a ludzie łykają go jak ciepłe bułki. Obawiam się jednak, że Vinnie to spierdoli i Braun "zaskakująco" jobnie Bestii. Obym się mylił...

Giero 
Upper Midcarder
Certyfikowany G

Wrestler: AJ Styles, Brock Lesnar
Podziękował: 13
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-08-29, 15:46   

No to już wiadomo, że szykują się nam dwa mocarne pojedynki na tym PPV: Lesnar vs Strowman i Cena vs Reigns. Oficjele zostali trochę zmuszeni do tak szybkiego rzucenia Romka na Cenę, bo kontuzja Samoa Joe... ale całkiem przypadkowo może wyjść dość dobre PPV.

W plotkach nieśmiało piszą o tym, że WWE będzie chciało zaskoczyć i Braun może przejąć pas, a dla mnie niestety szansa na to jest mała. Lesnar pewnie przetrzyma tytuł do WMki, a potem będziemy wskazani tak czy siak na Romka. Co nie oznacza, że Strowman nie pójdzie na całego i nie zobaczymy rozpierduchy na No Mercy.

Do tego dojdzie obrona Miza, Cruiserzy, pewnie rewanż tag teamów z SummerSlam... jakby nie patrzeć, jest potencjał na najlepsze brand PPV dla RAW od początku podziału. Ale wiadomo jak to jest z dablju...

Kejrol 
Midcarder

Wrestler: Jericho | Punk | Bryan | Hero
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-08-29, 16:18   

Chcąc nie chcąc WWE będzie musiała rozłożyć feud Lesnara ze Strowmanem w czasie i pewnie Braun zdąży chwilowo przejąć złoto (może rzeczywiście już na No Mercy) po to by Brock znów je odzyskał i prawdopodobnie przetrzymał dla Romka na WM.

A karta może być bardzo spoko, ale i tak boli fakt, że WWE się śpieszy z rzeczami, które powinny być zachowane na WM-ke: Lesnar vs Joe, Lesnar vs Strowman, Cena vs Reigns czy triple threat The Shield.

If WWE doesn't rehire Kassius Ohno, we riot!

-Raven- 
Living Legend

Wrestler: Hitman,Steen,Trent Acid,Foley
Podziękował: 20
Wysłany: 2017-08-29, 21:23   

Takie zestawienie Jaśka z Romkiem to kompletna głupota. Pomijam już fakt, że to powinien być main event WM-ki czy innego Summer Slam. Chodzi o to, że w takim zestawieniu nie ma żadnej niewiadomej i domy możną stawiać na Boskiego. Wiadomo, że Vince wymarzył sobie przekazanie pałeczki przez Jacha Rzymkowi i namaszczenie go przez Cenę na Nową Twarz Fedki. A przecież można było się trochę wstrzymać i zestawić ich jak Romeo będzie już targał Złoto. Wtedy mamy zagwozdkę, czy Vince postawi na "zmianę warty", czy może jednak na pobicie przez Janusza rekordu Flair'a... Można zafundować fanom choc odrobinę niepewności? Można, tylko po co, nie Vinnie? :roll:

Jack Doomsday 
Upper Midcarder
Mystic Jack

Wrestler: Nakamura|Briscoes|Charlotte
Podziękował: 2
Wysłany: 2017-09-05, 09:58   

Wyczuwam smród i zgniliznę w tej walce Reignsa i Ceny ... Skoro Dabju ot tak z dupy potrafi roztrwonić poważne zestawienia (teraz Reigns, wcześniej Nakamura na SD, były plany na Joe na No Mercy, a sam Joe zmierzył się z Lesnarem na GREAT F'N BALLS OF F'N FIRE), to istnieje wg mnie duże prawdopodobieństwo Dusty Finishu. To je Dabju, chujowe finishe są u nich normą już dość długo. Można by się zastanowić teraz, skoro mają zrobić fuck-finish to po co roztrwaniają rozdziewiczenie tego zestawienia na No Mercy? Przecież to bez sensu.

No właśnie, to jest bez sensu ale to dałoby im wymówkę (chujową, czyt. standardową) - zrobili pierwsze podejście pod ich walkę ale z jakiegoś powodu nie określili zwycięzcy w tej walce, no to technicznie mogą zrobić pierwsze podejście jeszcze raz tylko już z finishem na poważnej ... poważniejszej gali.

Wiem, wiem, to głupie ... Ale jeśli w podbudowie tej walki ujrzymy choć ułamek hamowania promocyjnego można śmiało obstawić fakdapnięty finish.

Taka ma teoria co do każdego PPV od Dabju - coś muszą odjebać, taka ich natura.

Grins 
Jobber

Wrestler: Seth Rollins
Podziękował: 0
Wysłany: Wczoraj 15:19   

Za 3 dni gala, jeśli się nie mylę...
Więc trzeba trochę obczaić temat " No Mercy " sama karta nie wygląda źle...
Po gali dużo nie wyczekuje, choć PPV od RAW trzymają w tym roku, przyzwoity poziom.

Brock Lesnar vs Braun Strowman
Jakoś nie rozczulam się nad tą walką, jest ogółem dobrze wypromowana, panowie mają kosę od kilku miesięcy, czas najwyższy, zestawić ich ze sobą solo...
Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Myślę że Lesnar, przez każde RAW dostawał po piździe, więc teraz za pewnie się odkuje i po długiej wojnie w ringu, przypinuje Strowmana ewentualnie wygra przez jakieś DQ...
Jest wielka szansa na wypromowanie wielkoluda, ale czy Vince zrobi to teraz? My znamy te wszystkie dziwne, finishe w WWE, wszystko ładnie pięknie aż przyjdzie co do czego i zaś dostaniemy totalne gówno...
Mam tylko wielką nadzieje że za pojedynek będzie odpowiedzialny Heyman i to on go po swojemu rozpisze, żeby to jakoś wyglądało, tak jak to było na SummerSlam...
Jeśli Strowman wygra pas, to za pewnie wznowią jego rywalizacje z Regins'em.

John Cena vs Roman Reigns
Jak mnie ta walka interesowała, to teraz w ogóle mnie to nie interesuje...
Wydaje mi się że skończy się to na wyrównanym pojedynku, który wygra Reigns, a na samym szarym końcu, będzie wielkie pojednanie Johna i Romana, uścisk braterski i podanie sobie rąk, ta logika obejmuje już od 7 lat kiedy John stał się słodko pierdzącym face'em, tak będzie i teraz, było z The Rockiem, będzie też Reigns'em...
Ringowo nie wyczekuje jakiś niesamowitych wyczynów, ale moim zdaniem Roman jest o wiele lepszy w ringu niż John, co ja mówię, przecież są na tym samym poziomie...
John znika teraz na 2 miesiące, pewnie powróci przed jakimś Royal Rumble, ale z tego co mi wiadomo, ma wylądować ponownie na Smackdown...
Regins albo rozpocznie solowy program z Joe, albo ze Strowmanem, albo wcisną go jako kapitana Teamu RAW na Survivor Series, będzie na bank jakaś konfrontacja z Ambrosem i Rollinsem...

Dean Ambrose & Seth Rollins vs Sheamus & Cesaro
Nawet i dobrze że zjednoczyli braci, dla mnie to powiew świeżości w dywizji tag teamowej...
W sumie ten tag team im służy, i tak nie mieliby co robić na RAW, a tak pobujają się w Tag Team przez dobre pół roku, a na WrestleManii dostaniemy ich pojedynek...
Za Pewnie Ambrose będzie robił wtedy za Heela, w tym pojedynku ale to dopiero później...
Panowie za pewnie obronią mistrzostwo, a zarazem wydaje mi się że zdobycie przez nich pasów, ma służyć do promocji Survivor Series, gdzie również będą głównym tematem...
Sheamus i Cesaro, zaliczyli moim zdaniem progres, nie nudzą i również dobrze wypadają jako team, służy im ten Tag Team...
Kto następny po pasy? Wydaje mi się że bracia Hardy, ale to dopiero na TLC, obstawiam że na SS pasy TT nie będą bronione.

The Miz (c) vs Jason Jordan

Tutaj oboje mają porówne szanse w tym starciu...
Zjednej strony fajnie by było jakby Miz obronił pas, z drugiej strony dobrze by było jakby Jason również zgarnął pas...
Jordan po całkiem nie złych starciach ze Ceną i Roman'em, zaczął coś znaczyć, ogólnie dobra i rozsądna promocja Jasona, myślałem że będą go nam wciskać na chama, a tu rozpisują go nawet dobrze...
Publika się do niego przekonuje i to jest najważniejsze, ale czy wygra to starcie, możliwe że tak, ewentualnie nie...
Jego Turn jest nieunikniony z tego co widzę więc za jakiś czas pewnie będą jego pierwsze konfrontacje z Kurtem, faktycznie już są..
A więc obstawiam że The Miz obroni pas, jest dobrym mistrzem i to się liczy.

Neville (c) vs Enzo Amore

Enzo dostaje baty co RAW, faktycznie Neville króluje, a jeśli Federacja da szanse Enzo i ten rzeczywiście zgarnie pas? No nie zdziwiłoby mnie to...
Tak po za tym szykuje się nawet ok walka, oby panowie nie przynudzali przez 10 minut, choć ja i tak pewnie obejrzę skróty tego starcia...

Finn Bálor vs Bray Wyatt
Tą walkę zostawię bez komentarza, w ogóle mnie nie obchodzi...
To co wyprawiają z Balorem i Wyattem przekracza ludzkie granice wytrzymałości :D

aRo 
Main Eventer

Wrestler: Big E, Steen
Podziękował: 55
Podziękowano mu 207 razy w 51 Postach

Wysłany: Wczoraj 15:30   

Grins napisał/a:
sama karta nie wygląda źle...

Nie licząc kobiet(a to tylko dlatego, że Asuka wjedzie niedługo) i Balor-Wyatt, wszystko wydaje mi się ciekawe. Jedna z lepszych kart tego roku?

Grins 
Jobber

Wrestler: Seth Rollins
Wysłany: Wczoraj 20:48   

aRo napisał/a:
Grins napisał/a:
sama karta nie wygląda źle...

Nie licząc kobiet(a to tylko dlatego, że Asuka wjedzie niedługo) i Balor-Wyatt, wszystko wydaje mi się ciekawe. Jedna z lepszych kart tego roku?

Też tak sądzę, że to chyba najlepsza karta PPV w tym roku od WWE.

Susek 
Upper Midcarder

Wrestler: HBK
Wysłany: Wczoraj 22:06   

-Raven- napisał/a:
Takie zestawienie Jaśka z Romkiem to kompletna głupota. Pomijam już fakt, że to powinien być main event WM-ki czy innego Summer Slam. Chodzi o to, że w takim zestawieniu nie ma żadnej niewiadomej i domy możną stawiać na Boskiego. Wiadomo, że Vince wymarzył sobie przekazanie pałeczki przez Jacha Rzymkowi i namaszczenie go przez Cenę na Nową Twarz Fedki. A przecież można było się trochę wstrzymać i zestawić ich jak Romeo będzie już targał Złoto. Wtedy mamy zagwozdkę, czy Vince postawi na "zmianę warty", czy może jednak na pobicie przez Janusza rekordu Flair'a... Można zafundować fanom choc odrobinę niepewności? Można, tylko po co, nie Vinnie?

Ewentualnie można odjebać pańszczyznę i dać zwycięstwo Romusiowi już teraz. W końcu Janusz spierdala, jest part timerem, promujmy Romana bo nam słabnie itd ...

A za rok może dwa zestawić ich na WMce w jakiś magiczny sposób, dawać Januszowi zwycięstwo w Royal Rumble 2018 to lekka głupota ale niech znajdą jakiś sposób, żeby bezboleśnie ich zestawić na WMce o pas, wtedy ta dodatkowa historia, że Romuś już go jebnął a teraz Cena jest starszy doda całości kolorytu ...

Czasem coś trzeba oddać za pół darmo, żeby potem dostać podwójny zwrot.

CzaQ 
Midcarder

Wrestler: The Shield
Podziękował: 25
Wysłany: Wczoraj 22:33   

PPV już w niedziele i mimo fajnej karty brak postów jak zwykle... ale hype jest rajt? ...rajt?
Zacznę od najmniej ciekawych pojedynków do najciekawszych :

1.Finn Balor vs Bray Wyatt - najmniej ciekawy feud bo Wyatt :D Nie wiem jakim trzeba być delusionalem żeby dalej sądzić, że typ jest dobry.
Run mistrzowski do bani, od czasu debiutu zaledwie kilka zjadliwych walk i w dodatku były to gimmick matche, na majku dobry, ale wciąż to samo gaworzy.
Jako postać jakiś jest w przeciwieństwie do Irlandczyka - można rzec przeciwieństwa. Walka kiedy Finn będzie w ofensywie będzie może nawet ok, ale jak Bray będzie przeważał to może być ciężko.
Wynik to dla mnie sprawa otwarta - feud mogą pociągnąć, bo na panów (jak i zresztą na innych) kreatywni nie mają pomysłów i mogą dać bagniakowi zwycięstwo pokazując, że sam Finn nic nie zdziała
i dopiero malunki dodają mu +100 do mocy i kiedy na następnej gali zmierzą się ze sobą to Balor już będzie pod postacią demona i finalnie wygra feud, a potem co PPV będzie już w malunkach. Bo bez to byłoby słabe.
Oczywiście wygrać może po prostu Finn i pokazać, że jest po prostu lepszy, a kultysta jak zwykle jobbnie i panowie polecą dalej.
TYP : Bray Wyatt

2. RAW Women’s Championship – Alexa Bliss vs Sasha Banks vs Nia Jax vs Emma vs Bayley
Bayley dołączyła do walki na RAW.. wut? To ona nie była w tym fatal 4 wayu? Aaaa to była Emma? to ja już nie wiem, takie to interesujące.
Walka będzie chaotyczna i pewnie mocno zbotchowana, ale przez to w jakimś stopniu ciekawa. Także zwycięzca nie jest pewny, bo :
- Emma została wrzucona z dupy i śmieszkowo by było jakby jej dali pas, w końcu dawali już takie promocje nagłe (pozdro Mahal i Swagger), ale równie dobrze może tylko jobbnąć, bo to nie jest elimination match.
- Nia - jak dla mnie faworyt - cały czas ją garują, na RAW dostała wpierdol i widać, że chcą coś z nią zrobić, a potem łatwy rewanż z Bliss i powtórka z NXT z Asuką.
- Saszetka - pas miała, pas straciła.. jedyną opcją kiedy to mogłaby wygrać to wtedy jak unosi pas i się cieszy, a jej psiapsióła huggerka cieszy się z nią i nagle jeb heelturn Bejli.
- Wieśniara - tu szans nie widzę, jedynie szansę na heelturn, ale do tego też pasa nie trzeba.

TYP: NIA JAX

3. WWE Cruiserweight Championship – Neville vs Enzo Amore
Pewnie preshow, smutny żywot trędowatej dywizji :( I tak Legolas nie podciągnie za bardzo Enzo w ringu, więc najwyżej będzie średnio.
Najciekawszy jest jednak wynik - z jednej strony Amore podpadł zarządowi, z drugiej może pomóc 205 live jako ten zawodnik, dla którego młode pelikany oglądają to.
Głupio za to by było takiego kozaka jak Adrian podkładać niezbyt atletycznemu Romeowi... w dodatku zawsze ten niepewnik w postaci czy pójdą drogą RAW gdzie Enzo dostał srogi wpierdol
czy 205 live - gdzie Neville dostał, mało ale dostał.. hmm może Neville tak szybko odzyskał pas żeby zostać tranzytowym mistrzem, bo jest heelem a Enzo facem? Z Tozawą to by się nie udało.
Tylko znowu ten PPV winning streak Neville'a... wszak pas przegrał na RAW. I marzy mi się walka Neville - Alexander. A Enzo to policzek dla CW.

TYP : Enzo Amore

4. RAW Tag Team Championship – Dean Ambrose & Seth Rollins vs Sheamus & Cesaro
Walka byłaby wyżej, bo na pewno będzie dobra, wszak jakaś chemia jest, ale co z tego jak wynik znany.. chyba, że zaskoczą.
Shieldsi dostali na tygodniówce, odkują się na No mercy. Panowanie skończy się wraz z heelturnem Ambrose'a. Fajnie by było jakby zrobił to w tym samym czasie co Rollins,
ale to było 2 czerwca, więc czas minął. Czekamy na nowych pretendentów.. Authors of Pain?

TYP : SHiELD

5. WWE Intercontinental Championship – The Miz vs Jason Jordan
Może z tego wyjść coś ciekawego. Jordan pokazał wirtuozerie w ringu (ach te podwójne Northern Lightsy *.*), a i Miz jak się słucha to jest nieźle.
Liczę na przynajmniej *** jeśli panowie dostaną dużo czasu i skończy się czysto (jak tak dalej pójdzie i Miz będzie interwencjami bronił pas to za 8 miesięcy już widzę jak Maryse z brzuchem lata, a jej płodek wysuwa ręke z cipy i podaję Mizowi sledgehammera :roll: )
IC title był często rozmieniany na drobne jako testowy tytuł jak np. w czasie dla Axela wraz z Heymanem i także tutaj tak będzie. Micheal Jordan skubnie Miza z paska, a potem będzie fighting championem, a Miz będzie oskarżał Angle'a o nadużywanie władzy.
TYP : JASON JORDAN

6. WWE Universal Championship – Brock Lesnar vs Braun Strowman
Ta walka pewnie będzie main eventem, ale stawiam ją na równi wraz z Cena-Reigns w kwestii ważności oraz ciekawości.
Będzie brutalnie, będzie powerhouse'owo i pewnie.. krótko. Braun niszczył Lesia, a na ostatnim RAW panowie sobie coś tam powiedzieli.
Ale myślę, że zrobią tu myk Goldberga - niszczył i i tak wygrał na PPV. Wg mnie to nie jest ostatnie starcie tych panów i albo Daun Strowman wygra pas albo wygra przez DQ kiedy Heyman będzie widział
że dla Lasera to za dużo i wtrąci się poowdując DQ. Jeszcze śmieszniej by było jakby Heyman przeszedł na stronę Strowmana.
TYP: BRAUN STROWMAN

7. Roman Reigns vs John Cena
Nie będę oszukiwał na tę walkę czekam najbardziej. No Mercy postarało się z promocją i dali nam duże kalibry i miejmy nadzieję nie zawiodą.
Roman pokazał, że jest dynamiczny w ringu, a Cena umie poprowadzić walkę i ma chemię niemal z każdym. Biorąc pod uwagę, że są to złote chłopaki WWE
to booking na pewno nie zawiedzie i będzie to długie, wyrównanie starcie, miejmy nadzieję zakończone czysto.
Teraz najciekawsze.. kto wygra? Cena ma chyba zrobić kolejną przerwę po gali, ale nie przeszkadzało mu to nigdy wygrać na odczepnego (pozdro Corbin ;*), w dodatku Romuald nagadał na niego na ostatnim przystanku przed galą, a ten nie mógł mu się nawet odszczeknąć.
Jeśli to ma być ostatnie namaszczenie na twarz WWE to... federacja da pstryczka w nos Reignsowi i go jeszcze udupią po to by pokazać mu, że jeszcze nie jest nie do zastąpienia i zeby był pokorny.
Koniec końców panowie po przerwie się spotkają w przyszłości może raz, może dwa, ale ostatecznie Reigns wygra, ale to w przyszłości. Teraz Cena.
TYP : JOHN CENA.

Moje typy, niektóre kontrowersyjne, wszystkie przemyślenia przelane na klawiature na biężąco, a więc chaotycznie jak zawsze.
Jak zawsze zachęcam do więskszej ilości postów w temacie.

Odpowiedz do tematu