Adam Cole zadebiutuje na TakeOver? Protest fa... (zobacz)
Daniel Bryan powróci do ringu? Pełna karta Su... (zobacz)
Wielka wejściówka Aleistera Blacka, Shelton B... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE Main Event - 21/7/2017 - Raport
Autor Wiadomość
DM lee 
Midcarder

Wrestler: Styles Omega Okada S.Banks
Podziękował: 41
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-07-22, 23:36   WWE Main Event - 21/7/2017 - Raport

Kolejny tydzień z Main Eventem,i kolejny brak emocji z tym związany.
Zaczynamy walką czarny vs biały, czyli R-Truth vs Curt Hawkins.

R-Truth vs Curt Hawkins
Raper szybciutko poradził sobie z Curtem za pomocą Shoulderbocka. Truthowi porąbały się programy, i zaczął tańczyć, a już po "popisach" popisał się Hiptossem i you can't dance Leg Dropem - 2 Count. Szybko jednak przewaga murzynka się skończyła, bo Curt nadział oponenta na liny, dodając do tego Running Clothesline, ale pinfallu nie uzyskał. Pora na długo i nudną porcję obijania rapera. Suplex od Hawkins dał 1 Count, a paręnaście sekund później B(l)ack Suplex dał 2 Count (wybaczcie mi te podteksty, ale muszę xD)
CH dalej znęcał się nad raperem, ale ten wziął się, i zaskoczył rywala Jumping Leg Lariatem. Po paru sekundach na złapanie oddechu lepiej ruszył Ron Killing, który zaskoczył przeciwnika B(l)ack Elbowem. Do tego 2xClothesline i na koniec Front Suplex - 1..2..Kick out!
Scissors Kick nie udany, podobnie jak akcja Hawkinsa, po której ten wypadł z ringu. Gdy jednak wrócił to murzynek zaskoczył rywala poprzez What's Up,czyli Leapins Reverse STO. To tyle w tej walce - 3 Count!!!
Zwycięzca: R-Truth - 4:40. Bez historii, bez niczego, bez polotu. Jedna wielka czarna du... ta walka. Słyszycie to? To właśnie dźwięk tej walki która właśnie wpada w czarną otchłań ;)

Dzisiaj w Main Evencie zmierzą się Heath Slater & Rhyno vs The Club (Anderson & Gallows)

Heath Slater & Rhyno vs The Club (Anderson & Gallows)
Zaczyna Rhyno i Anderson. Początek walki pod dyktando byłych mistrzów Smackdown, którzy świetnie sobie radzili z Andersonem. Przy kolejnej zmianie u duetu Slater & Rhyno Anderson powiedział dość, oswobodził się z rąk opraców, i wpuścił Gallowsa,ale ten nie trafił w narożniku, przez co załapał Diving Clothesline od Rhyno - 1 Count. Pora na Slatera, który radził sobie całkiem dobrze, ale Anderson zadbał o to aby Slater rozproszył się na tyle by otrzymać Superkick. The Club wykonuje swój gest, a my idziemy na reklamy

A po reklamach Slater unika ataku Carla. Do zmiany doszło tylko z Gallowsem,który w mgnieniu oka posłał rudego na matę poprzez Body Slam. Dla rudego także i Elbow Drop - 2 Count. Pora na demolkę Slatera, który zdołał skutecznie skontrować po dłuższych paru chwilach poprzez Leg Lariat (krótko przed tym strącony z narożnika przez Gallowsa został Rhyno)
Rhyno jednak miał w sobie na tyle sił, aby po zmianie ze Slaterem zdominować Carla, któremu wymierzył parę akcji, kończąc je Belly to belly Suplexem - Pin przerywa Luke, ale Slater wyeliminował z ringu zarówno rywala jak i sam siebie. A w ringu wywiązuje się walka na narożniku, którą Superplexem wygrywa ikona ECW - 1..2..Kick out! Obolały Rhyno był na wyciągnięcie palców od dokonania zmiany, ale za plecami Slatera czekał już Gallows, który w kluczowym momencie zepchnął dawnego członka Nexus z narożnika! Osamotiony Rhyno próbował walczyć, lecz gdy sędzia zajmował się Andersonem który padł ofiarą Back Elbow, całą tę sytuację wykorzystał Gallows, wymierzając High Kick! Co stało się potem wiadomo - Magic Killer - 1..2..3!!!
Zwycięzcy: The Club (Anderson & Gallows) - 6:30. Powiem krótko, aczkolwiek treściwie - nuuuuuda. Nie warto oglądać. Jak macie chwilkę to lepiej zobaczcie zmagania podczas G1 Climaxa.

I tyle na dzisiaj.
Z panem bogiem wszystkim :-)
Albo po prostu Miłego dnia (zależy co wolicie) :-)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016

Paige Spiranac ♥

Kcramsib 
Upper Midcarder

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2017-07-31, 15:13   

Że Tobie się jeszcze chłopie chce oglądać tą tygodniówkę... nawet ja zniechęciłem się do niej dawno temu :)

DM lee 
Midcarder

Wrestler: Styles Omega Okada S.Banks
Podziękował: 41
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-08-07, 01:48   

Kcramsib napisał/a:
Że Tobie się jeszcze chłopie chce oglądać tą tygodniówkę... nawet ja zniechęciłem się do niej dawno temu :)

Im więcej "łykam" G1 climaxa, tym bardziej nie chce mi się oglądać tej "tygodniówki" :D
Ale to tylka minut w wolnej chwili :)

[ Dodano: 2017-08-07, 02:16 ]
Mój post numer 666 - ten jakże szatański :twisted:

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016

Paige Spiranac ♥

Odpowiedz do tematu