Brock Lesnar vs John Cena planowane na Royal ... (zobacz)
B+ Players #1: Cesaro... (zobacz)
Dobre wieści dla Roode'a, Hideo Itami zgarnie... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Fire Pro Wrestling: World
Autor Wiadomość
Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2017-03-03, 09:28   Fire Pro Wrestling: World

W sieci pojawił się właśnie trailer najnowszej odsłony niezwykle popularnej i powszechnie szanowanej serii Fire Pro Wrestling. Premiera ma mieć miejsce w drugim kwartale obecnego roku, a gra pojawi się na PS4 i PC (tu za pośrednictwem usługi steam).

Odnośnik do Youtube

Gry z wymienionej serii charakteryzują się niezwykle głębokim systemem rozgrywki, pozwalającym odzwierciedlić dowolny styl pro wrestlingu, jak również pojedynki w formule MMA (również na zasadach z lat 90) oraz K-1. FPR World (jak wszystkie jej poprzedniczki) nie posiada oficjalnej licencji żadnej z federacji, ale dzięki najbardziej rozbudowanemu edytorowi postaci i prężnie działającej społeczności fanowskiej w przeciągu kilku tygodni powinny pojawić się paczki CAWów zawierające aktualne rostery wielu organizacji, jak również te odzwierciedlające poprzednie dekady.

Osobiście nie mogę się doczekać premiery i cieszy mnie to bardziej niż wyjście WWE2k na PC.
Ostatnio zmieniony przez Michcio 2017-03-05, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  

PHG 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Undertaker/YoungBucks
Podziękował: 315
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-03-03, 22:21   

Ciekawie to wygląda.

Mam tylko pytanie dotyczące CAWów: mówisz o całych paczkach, co bardzo fajnie brzmi, ale nie wiesz (na podstawie poprzednich części) czy nie ma jakiegoś limitu wgrywania CAWów? A jeśli tak to chociaż czy jest na tyle duży, żeby wgrać sporą część tego co chcemy?

Vaclav 
Upper Midcarder

Wysłany: 2017-03-04, 14:23   

Cytat:
Mam tylko pytanie dotyczące CAWów: mówisz o całych paczkach, co bardzo fajnie brzmi, ale nie wiesz (na podstawie poprzednich części) czy nie ma jakiegoś limitu wgrywania CAWów? A jeśli tak to chociaż czy jest na tyle duży, żeby wgrać sporą część tego co chcemy?

Poprzednie edycje wychodziły wyłącznie na konsole (poprzednia - Fire Pro Wrestling Returns została wydana na PS2). I dla nich jedynym ograniczeniem była pojemność obu kart pamięci podłączonych do konsoli. Dwie memorki były w stanie pomieścić kilkudziesiąt wrestlerów, loga kilku federacji oraz ringów. Zapewne teraz jedynym ogranicznikiem będzie pojemność dysku twardego i będzie można wgrywać setki CAWów.

PHG 
Upper Midcarder

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-03-04, 14:52   

Vaclav napisał/a:
Cytat:

Poprzednie edycje wychodziły wyłącznie na konsole (poprzednia - Fire Pro Wrestling Returns została wydana na PS2). I dla nich jedynym ograniczeniem była pojemność obu kart pamięci podłączonych do konsoli. Dwie memorki były w stanie pomieścić kilkudziesiąt wrestlerów, loga kilku federacji oraz ringów. Zapewne teraz jedynym ogranicznikiem będzie pojemność dysku twardego i będzie można wgrywać setki CAWów.

o dobrze, pamiętam stare, dobre WWE SvR 2011 gdzie miałem problem, bo brakowało mi slotów...

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wrestler: Nakamura, Rollins, Omega, DB
E-fed: MichcioPL
Podziękował: 33
Wysłany: 2017-03-05, 15:10   

Jeśli nie będzie slotów jak w grach WWE SvR/2k, to, tak jak napisał Vaclav, ograniczeniem powinna być tylko pojemność dysku.

Osobiście, nie mogę się doczekać. W edycje na PS2 nie było mi dane zagrać ale sporo grałem w wersję na GBA i nawet jak na tak ubogą edycję gry, możliwości tworzenia i zmieniania zawartości były spore :)

master71 
Jobber

Wrestler: Kane|Strowman|Matanza|Ryback
E-fed: me more!
Podziękował: 9
Wysłany: 2017-03-05, 22:20   

Patrząc na ten trailer mam wrażenie, że gra spóźniła się jakieś 15-20 lat

urbino 
Midcarder

Wrestler: Scurll/Shibata/Ishii/Chuckie T
Podziękował: 20
Podziękowano mu 8 razy w 4 Postach
Wysłany: 2017-03-05, 23:17   

Fantastyczna wiadomość! Widać, że nie będzie to wymagało wspaniałego sprzętu, więc mój PCet z łatwością to pociągnie, zwłaszcza porównując z serią od 2K. Widać, że wrestlerzy realni nie będą, ale od czego będą paczki CAW. Nie mogę się doczekać.

"You're just a boy in a man's world. And I'm a man who loves to play with boys" - Kurt Angle

1x WrestleCircus Sideshow Champion

Vaclav 
Upper Midcarder

Wysłany: 2017-03-08, 10:58   

master71 napisał/a:
Patrząc na ten trailer mam wrażenie, że gra spóźniła się jakieś 15-20 lat

W Fire Pro Wrestling nie liczy się grafika, a głęboki system prowadzenia pojedynku i szerokie możliwości edycji (chyba największa ilość ruchów/części ciała/ubioru do wyboru, można odwzorować każdego wrestlera na świecie) Tak, prowadzenia - bo trzeba dostosować tempo walki pod obu zawodników (swego, oraz przeciwnika) i pod to rozplanować momenty wdrążania coraz mocniejszych ruchów oraz wzięcia oddechu (tak, można dość szybko się "wygazować"). Fani Puro są/będą zadowoleni. Jeżeli już chcesz grafiki 3D, to rzuć okiem na King of Colosseum, które używa tego samego modelu rozgrywki.

PHG 
Upper Midcarder

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-04-20, 11:07   

Niektóre źródła, podają za datępremiery czerwiec. Czyżby Q2 było trollingiem i gra ukaże się 30 czerwca ok. 23 na steam?

smiglo5

Podziękował: 0
Wysłany: 2017-07-17, 10:44   

Aktualnie gram, i gra się wyśmienicie, najwięcej frajdy daje mi chyba symulowanie poszczególnych gal i konkretnych walk. Polecam każdemu fanowi WWE i wrestlingu ogólnie, w tym momencie jest ponad 4500 tysiąca kreacji w Workshopie

#EDIT

Jest możliwość grania online na cracku więc jeżeli ktoś jest chętny proszę pisać. Pomogę

Odpowiedz do tematu