Dobre informacje dla Setha Rollinsa, Natalya ... (zobacz)
Zapowiedź gali WWE Battleground 2017 + typy r... (zobacz)
Kiedy Jason Jordan dowiedział się o swoim pus... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Boks - Ogólna Dyskusja
Autor Wiadomość
TJCACPJ 
Main Eventer
Sułtan Attitude

Wrestler: Adam Cole, Karl Anderson
Podziękował: 29
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-06-25, 11:07   

Tomek Adamek powrócił do ringu. Obecnie bokser ten jest już dość często krytykowany, ale jednak z kazdą walką utwierdzam się w przekonaniu, że czysto technicznie to prawdopodobnie najlepszy polski bokser ostatniej dekady. Gość trzymający pas w wadze półciężkiej przeszedł o dwie kategorie wagowe i jeszcze udało mu się pokonać kilka znaczących nazwisk. Obecnie pewnie już nic wielkiego nie osiągnie, ale zawsze będę chętnie go oglądał.

Po drugie to nadal wielkie nazwisko w polskim boksie. Byłem w szoku, że polsat zrobiło PPV z walką Adamek vs Haumono, ale jak widać były mistrz świata jeszcze przyciąga przed telewizory.

Regres Roku 2016 - Vackao :P (Nie uznany tak jak WWE nie uznaje title runu Inokiego)

maly619 
Main Eventer

Wrestler: Ziggler, The Undertaker, Tomko
Podziękował: 40
Wysłany: 2017-07-16, 17:10   

Kownacki - Szpilka
Ależ niespodzianka. Aż żałuję że nie oglądałem live (a nie spałem gdy zaczynała się walka). Nie wiem tylko co myśleć o Kownackim. Widzę go pierwszy raz i wydaje się trochę "klockiem". Dość wolny, sztywny, nie podobało mi się to jak poruszał się w ringu. Z drugiej strony widać że ma mocną szczękę, prze do przodu, a ciosy nie dość że ma silne to bardzo celne.
Szacun dla niego, ale czy zrobi jakąś wielką karierę? Mam wątpliwości

TJCACPJ 
Main Eventer
Sułtan Attitude

Wrestler: Adam Cole, Karl Anderson
Podziękował: 29
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-07-16, 19:03   

Byłem za Kownackim i sie nie zawiodlem. Jasne że jego styl wygląda conajmniej dziwnie, ale jednak jest skuteczny. Gość od miesięcy jest uznawany za największy polski talent i może faktycznie jest to materiał na top dywizji ciężkiej. W rankingu BoxRec chłop jest już w 10. Szpilka właściwie tutaj nie istniał i doszliśmy do momentu, w którym to dla Artura ostatnią deską ratunku jest wyczekiwany pojedynek z Zimnochem (pewnie byłoby to PPV). Co dla Kownackiego? Dwóch-Trzech rywali z pierwszej dwódziestki i można z niego robić pretendenta. Czy ma szanse na pas? Raczej nie patrząc na to kto obecnie trzyma te tytuły.

A na BoxRec Kownacki jest klasyfikowany jako zawodnik Amerykański i już teraz jest tam osobą z trzecim miejscem w USA. Za jego plecami są takie nazwiska jak Breazale, Scott, Ruiz Jr oraz Molina.

[ Dodano: 2017-07-16, 19:07 ]
Tak przy okazji. Mam nadzieje, że Polsat wykupi prawa do Floyd vs Conor, bo Gmitruk i Kostyra to najlepsi komentatorzy w Polsce :P

Regres Roku 2016 - Vackao :P (Nie uznany tak jak WWE nie uznaje title runu Inokiego)

Odpowiedz do tematu