Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

IW Slammiversary 2017 (dyskusja, zapowiedź, spoilery)


aRo

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Impact-Wrestling-Slammiversary-2017-1000x600.jpg

Impact Wrestling Slammiversary PPV

2 lipca 2017

Impact Zone - Orlando, Florida

 

Karta:

 

http://impactwrestling.com/wp-content/uploads/2017/02/DuttLowKi.png

X Division Championship

2 out of 3 falls

Sonjay Dutt© vs Low Ki

 

http://impactwrestling.com/wp-content/uploads/2017/02/FullMetalMayhen.png

Full Metal Mayhem

Davey Richards & Angelina Love vs Eddie Edwards & Alisha Edwards

 

http://impactwrestling.com/wp-content/uploads/2017/06/JM-match.jpeg

Jeremy Borash & Joseph Park vs Josh Mathews & Scott Steiner

 

http://impactwrestling.com/wp-content/uploads/2017/06/ec3Storm.jpeg

Strap Match

EC3 vs "Cowboy" James Storm

 

http://impactwrestling.com/wp-content/uploads/2017/06/Moosetag-1.png

Moose & DeAngelo Williams vs Eli Drake & Chris Adonis

 

http://impactwrestling.com/wp-content/uploads/2017/06/RosemarySienna.png

Championship Unification

Rosemary vs Sienna

 

http://i.imgur.com/kO7bW93.jpg

World Tag Team Championship

LAX© vs Naomichi Marufuji & Taiji Ishimori vs Drago & El Hijo del Fantasma vs Laredo Kid & Garza Jr

 

http://impactwrestling.com/wp-content/uploads/2017/06/image1-1.png

World Championship Unification

Lashley vs Alberto el Patron

Edytowane przez aRo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • aRo

    3

  • TheVillain

    3

  • Tupak

    2

  • Arkao

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Wypowiem się, jako ktoś nie oglądający Impactu, a co tam :D

 

1) X-division dostało dobrą walkę. Low Ki i Dutt są spoko, ale osobiście na takim PPV wolałbym walkę z udziałem kilku zawodników. Wiecie jakieś ultimate X czy inne coś.

2) Jeżeli Alisha nic nie spierdoli, to może być niezłe.

3) Ło matko, Steiner w ringu już pewnie dużo nie zrobi, a o reszcie lepiej nie wspominać...

4) Strap Match? :? Zabili walkę stypulacją...

5) Szukam co to za DeAngelo, gdzie on walczył czy coś, ale po tym co pokazuje o nim google... kurwa, jak nic ta walka będzie do dupy, bo co może w ringu pokazać gościu bez znajomości ciosów? Może podstaw go nauczą czy coś, ale i tak będzie to fatalne. Btw. rywale w ringu też nie pomogą.

6) Walka kobiet może stać na takim sobie poziomie. Jednak patrząc do góry... chyba tylko pierwsze dwa starcia mogą być ponad ten mecz, więc dam już im spokój.

7) I tu dowalili... aż chciałoby się zacytować "mają rozmach sk..." Drago&Cuerno zapewnią poziom ringowy pod względem latania, Taiji też, Murufuji to ringowy KOZAK w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie znam pozostałych dwóch teamów, ale to Meksykanie - nie powinno być źle :D

8) o matko. Dajcie już lepiej tagi do ME. Bezpłciowy Alberto (chyba, że w Impact jest inaczej, to sorry) vs. wielka kupa gówna Lashley... Tutaj interesowałyby mnie tylko pasy, kto je przejmie, bo poziomu ringowego się zbyt dużego nie spodziewam.

 

 

Podsumowując: pewnie z nudów odpalę Xów, Full Metal i przede wszystkim tagi, może jeszcze walkę kobiet. Reszta zbędna i aż boli, że takie coś znajduje się na drugiej głównej gali roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 157
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2009
  • Status:  Offline

Jakiś czas temu była akcja, że IW musiało wyciąć wszystkie segmenty z Hernandezem, bo ten był pod kontraktem Lucha Underground, a tu widzę, że na Slammiversary wystąpi Drago. Czy fedki się jakoś już dogadały co do tego i np. IW płaci LU coś extra za użycie wrestlera pod ich kontraktem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Jakiś czas temu była akcja, że IW musiało wyciąć wszystkie segmenty z Hernandezem, bo ten był pod kontraktem Lucha Underground, a tu widzę, że na Slammiversary wystąpi Drago. Czy fedki się jakoś już dogadały co do tego i np. IW płaci LU coś extra za użycie wrestlera pod ich kontraktem?

 

 

 

Cos tam podobno negocjowali z Vampiro, który reprezentował AAA, do którego LU należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dogadują się z AAA, więc mogą występować postacie z AAA. Dlatego mamy Drago, ale Cuerno wrócił do maski Fantasmy. Tak to rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 591
  • Reputacja:   326
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

TNA już nie oglądam jakiś czas, ale promo przyjemne :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=_r8Apf2jRc8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  630
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2012
  • Status:  Offline

. wielka kupa gówna Lashley... Tutaj interesowałyby mnie tylko pasy, kto je przejmie, bo poziomu ringowego się zbyt dużego nie spodziewam.

 

To więcej nie komentuj czegoś czego nie oglądasz, bo Lashley od kilku lat jest świetnym wrestlerem. Na mikrofonie i w ringu jest bardzo dobrze, a wygląd i otoczka MMA dodaje mu uroku. Z chęcią zobaczyłbym go z powrotem w WWE w walce z Brockiem.

Walka z pewnością nie będzie zła, bo jeden i drugi są zqyczajnie dobrzy w ringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 955
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.11.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Sonjay Dutt vs Low Ki- Cieszę się, że wreszcie dostaniemy na PPV walkę 1vs1. Ucierpieli na tym inni spot monkeys, dla których zabrakło miejsca w karcie, ale przynajmniej zobaczę walkę X'ów z jakąś historią i otoczką.

 

Davey Richards & Angelina Love vs Eddie Edwards & Alisha Edwards - Tutaj czuję spory zawód. Odbębnili mix tag na którymś IW, co mogło oznaczać, że na PPV dostaniemy walkę 1vs1. Zamiast tego jest powtórka z gimmickiem. Pewnie i tak Wilki zaserwują kilka fajnych spotów, ale panie będą tutaj przeszkadzać.

 

Jeremy Borash & Joseph Park vs Josh Mathews & Scott Steiner - Możecie się ze mnie śmiać, ale ja chętnie tę walkę obejrzę. Dawno nie widziałem Steinera w akcji, a Matthews pokazał, że w ringu tragedii z jego strony nie będzie. Gorzej z face'owym teamem. JB z Parkiem zapewne zaserwują komedię w ringu. Na pewno pojawi się na chwilę Abyss.

 

EC3 vs James Storm - Bardziej zjebanego gimmick matchu nie mogli im dać. Niech zgapią pomysł od ROH, które ostatnio zaserwowało ciekawy myk w tego typu walce, co przełożyło się na jakość starcia.

 

Moose & DeAngelo Williams vs Eli Drake & Chris Adonis - Najgorsza walka w karcie. Były futbolista na pewno odwali kaszanę. Drake, który już dawno powinien być na szczycie tej federacji, przegra kolejny feud. Może chociaż na osłodę to Mastersa przypną.

 

4-Way tag - Nowa generacja LAX jest świetna, ludzie z LU na pewno nie zawiodą, Garza i Kid pokazywali się już z dobrej strony, kitajców nie znam ale słyszałem pochlebne opinie. Szykuje się zatem ciekawy spotfest.

 

Lashley vs Alberto el Patron - Walka unifikacyjna. Ciężko jednoznacznie wytypować zwycięzcę. Alberto, jeśli nie będzie na szczycie, zacznie fochać, jak to on. Lashley, nie licząc 3/4 miesięcznego reignu Edwardsa, panuje w tej federacji od 2016 roku. Bookowali ich na równi, ale fakt, że Lashley jest na topie tak długo, może oznaczać, że będą chcieli odświeżyć Main Eventy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 364
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline

Dobra, niech będzie, wypowiem się o tym Slammiversary... jakby nie patrzeć, ta gala nigdy nie przestała mi się dobrze kojarzyć i w moim osobistym mniemaniu, własnie to jest najważniejsza rzecz od exTNA w roku, nie jakieś tam Bound for Glory.

 

Ale mimo faktu, że Slammiversary jako PPV lubię... to karta dla mnie po prostu zasysa. Nie śledzę Impact Wrestling jakoś bardzo, wiem co się dzieje w produkcie ale tygodniówki nie zawsze oglądam więc nie mogę powiedzieć, że będzie to profesjonalna opinia o karcie.

 

Sonjay Dutt vs Low Ki

No okej... zaczynamy akurat od czegoś co mi się podoba. Sonjay wreszcie doczłapał się do pasa X'ów, cieszę się bo gościa zawsze lubiłem... podobnie jak z resztą Low Ki'ego, któremu uroku dodaje jeszcze gimmick hitmana. Zapewne za pół roku znowu go nie będzie bo taki już urok Low Ki'ego ale cieszę się dopóki jest. Dutt powinien obronić pas, dywizja małpek wychodzi na prostą, zaczyna się odbudowywać, głupio byłoby obniżać teraz wartość mistrzostwa przez bezsensowną zmianę championa.

 

Davey Richards & Angelina Love vs Eddie Edwards & Harpia

Poziom będzie zależeć głównie od tego ile będzie Richardsa i Edwardsa a ile będzie ich żonek. O Angeline się raczej nie martwię... nie wiem tylko na co stać partnerkę Eddiego, nigdy jej w ringu nie widziałem, może walczyła na jakiś tapingach Impact ale jak już pisałem... nie śledzę tygodniówek regularnie. Walkę wygrają face'owie... feud wilków się już trochę ciągnie, co prawda jeszcze mi się on nie nudzi ale lepiej go zakończyć zanim zacznie.

 

JB & Joseph Parks vs Scott Steiner & Josh Matthews

O mamo... Jerry Lawler vs Michael Cole wersja IW. To będzie katastrofa, moment w którym komentatorzy wejdą do ringu będzie momentem w którym zacznę płakać krwawymi łzami a Steiner i Parks tego nie uratują... ba, zapewne gdybym miał ocenić pojedynek na samym starciu tej dwójki to wyszedłby on niewiele lepiej. Przepraszam bardzo, Steiner to już stary pierdziel a Joseph Parks... to Joseph Parks.

 

EC3 vs James Storm

Przeszkadza mi tutaj ten strap match. Obydwóch lubię, Storm to dla mnie jeden z najbardziej zmarnowanych gości w historii TNA a EC3, wiadomo, rozwinął skrzydła, dobrze, że znowu jest heelem bo w tej roli jest znacznie lepszy. Wynik może być tylko jeden, Ethan wygrywa bo koniec końców, na nim federacja opiera swoją przyszłość. James jak dobry by nie był... znowu skończy feud jako ten podłożony... coś jak Bray Wyatt a nawet krzyżówka jego z Christianem ^^

 

Moose & DeAngelo Williams vs Eli Drake & Chris Adonis

Oto jak wiele znaczy Impact Grand Championship... nawet nie jest broniony na PPV, mistrz trafia do Tag Team Matchu, do tego jego tag team partnerem jest z tego co mi wiadomo celebryta ^^. Takie Divas Championship z lat zanim zdobyła je AJ Lee ^^. A we wszystkim szkoda mi Eli'a Drake'a... gość jest za dobry na siedzenie w takim bagnie.

 

Rosemary vs Sienna

Jedną lubię, drugiej nie lubię ^^. Ciekawi mnie tylko wejściówka Rosemary... Left Behind to kozacki theme song.

W sumie może zamiast o pojedynku, wypowiem się częściowo o tym co Impact zrobiło z pasami GFW... a zrobiło z nich kompletne gówno. Zrobiłem drobny research mistrzów w historii federacji... i okazuje się, że w dwa miesiące po połączeniu federacji, Impact zakończyło dwa cholernie dominujące reigny mistrzów GFW. Magnus i ta blond wytatuowana panna dzierżyli pasy przez półtora roku po czym przyszli do exTNA i żadne nie jest w karcie drugiego największego PPV w roku ;). A to ponoć WWE ma kompleks pokazywania, że ich goście są lepsi.

 

LAX vs Naomichi Marufuji & Taiji Ishimori vs Drago & El Hijo del Fantasma vs Laredo Kid & Garza Jr

To musi być dobre. Przy takim natłoku świetnych wrestlerów, zabić to mogą tylko botche. Drago, Cuerno, Marufuji, LAX... mieszanka wybuchowa. Czekam. Ostatecznie Latynosi pewnie obronią tytuły i umocnią swoją pozycję na szczycie dywizji. Podpisuje się pod opinią o tym, że nowe LAX jest świetne ;)

 

Lashley vs Alberto el Patron

Nie przesadzałbym tak z tym wyrobieniem się Lashleya. Owszem, w ringu jest świetny, dużo lepszy niż choćby za czasów WWE ale na mikrofonie... żaden majstersztyk, po prostu da się go słuchać, taki poziom Setha Rollinsa, może nawet nie ;). Wciąż uważam, że najlepszy title run gość zaliczył gdy menagował mu MVP, jeszcze przed rozpoczęciem Beatdown Clan.

Mimo wszystko trzeba Impactowi oddać, ze wreszcie mają stabilnego Main Eventera, który kręci się przy złocie długo i najważniejsze, ma taki feeling, że własnie tam jest jego miejsce.

Ale mimo tego co napisałem... czuje, że podłożą tego Lashleya ;). Bo wiadomo, logika exTNA mówi odpadki z WWE > wypromowani przez nas goście. Poza tym sam El Patron jest postacią medialną, umieszczenie go na plakacie jako swojego głównego mistrza przyniesie większe zyski niż umieszczenie tam Lashleya, którego pamiętają tylko wrestlingowi wyjadacze, ludzie oglądający TNA i osoby, które oglądały go 10 lat temu.

Edytowane przez DashingNoMore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 300
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2010
  • Status:  Offline

World Tag Team Championship

LAX© vs Naomichi Marufuji & Taiji Ishimori vs Drago & El Hijo del Fantasma vs Laredo Kid & Garza Jr

 

Ta walka musi po prostu upie****lić jajca po samym dupsku.

Jedyny pojedynek bez hype'u a czuje, że skradnie show.

 

Brakuje mi wieloosobowego pojedynku o shota na x-title ale jeden spot fest mamy zapewniony, więc i tak spoko.

 

Wilkcy niech w końcu zakończą swój program i każdy niech idzie w swoją stronę czyt. Davey w jakiś program, a Edward niech zasila pojedynki iXów.

 

Mimo wszystko to co najbardziej mnie zastanawia - w świetle ostatnich wydarzeń - to, to jakie pasy ujrzymy na następnej tygodniówce:

a) całkiem nowe pasy

b) zostaną pasy TNA ( nie licząc X title naprawdę godnie wyglądające)

c) głównymi staną się - huyowiej wyglądające :/ - pasy GFW .

 

[ Dodano: 2017-07-01, 17:59 ]

Magnus i ta blond wytatuowana panna dzierżyli pasy przez półtora roku po czym przyszli do exTNA i żadne nie jest w karcie drugiego największego PPV w roku ;). A to ponoć WWE ma kompleks pokazywania, że ich goście są lepsi.

 

 

Przecież to decyzje JJa, trudno tu w jakikolwiek sposób winić TNA skoro to on steruje oboma - już jednym - projektami.

Edytowane przez Icon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  104
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.12.2016
  • Status:  Offline

. wielka kupa gówna Lashley... Tutaj interesowałyby mnie tylko pasy, kto je przejmie, bo poziomu ringowego się zbyt dużego nie spodziewam.

 

To więcej nie komentuj czegoś czego nie oglądasz, bo Lashley od kilku lat jest świetnym wrestlerem. Na mikrofonie i w ringu jest bardzo dobrze, a wygląd i otoczka MMA dodaje mu uroku. Z chęcią zobaczyłbym go z powrotem w WWE w walce z Brockiem.

Walka z pewnością nie będzie zła, bo jeden i drugi są zqyczajnie dobrzy w ringu.

 

No właśnie tez po przeczytaniu tego zastanawiałem sie, czy typek po wojaku czy niespełna rozumu. Lashley to obecnie jeden z głównych powodów dla których warto oglądać IW, lepszy pod każdym względem Brock Lesnar. Zgadzam sie, że te lata temu nie było kolorowo, ale obecnie to total package. Chętnie bym go w WWE zobaczył kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

. wielka kupa gówna Lashley... Tutaj interesowałyby mnie tylko pasy, kto je przejmie, bo poziomu ringowego się zbyt dużego nie spodziewam.

 

To więcej nie komentuj czegoś czego nie oglądasz, bo Lashley od kilku lat jest świetnym wrestlerem. Na mikrofonie i w ringu jest bardzo dobrze, a wygląd i otoczka MMA dodaje mu uroku. Z chęcią zobaczyłbym go z powrotem w WWE w walce z Brockiem.

Walka z pewnością nie będzie zła, bo jeden i drugi są zqyczajnie dobrzy w ringu.

 

No właśnie tez po przeczytaniu tego zastanawiałem sie, czy typek po wojaku czy niespełna rozumu. Lashley to obecnie jeden z głównych powodów dla których warto oglądać IW, lepszy pod każdym względem Brock Lesnar. Zgadzam sie, że te lata temu nie było kolorowo, ale obecnie to total package. Chętnie bym go w WWE zobaczył kiedyś.

 

W takim razie chyba czas nadrobić zaległości. Ja pamiętam Bobby'ego jako wrestlera... słabego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 623
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.05.2009
  • Status:  Offline

Jakieś tam zaległości jeszcze mam z Impactami, więc tak w skrócie tylko po pare zdań do każdej walki. Ostatnie wydarzenia mogły odrobine zmienić moje typy.

 

 

Impact Wrestling Heayweight Championship & Global Force Wrestling Championship Match:

Lashley vs Alberto El Patron

Pierwsza walka, w której początkowo miałem inny typ. Teraz obstawiam zwycięstwo Alberto El Patrona z dwóch powodów. Jest to walka o najważniejszy pas federacji, więc Jarrett będzie chciał, aby to ktoś z jego mistrzostwem wygrał, aby pokazać wyższość GFW nad IW. Dodatkowo Lashley możliwe, że będzie się przygotowywał do walki w MMA także pas mu nie będzie potrzebny. Jeśli panowie dostaną troche czasu, a wydaje mi się, że akurat ta dwójka dostanie ok 20 minut to możemy dostać bardzo dobrą walkę.

 

Strap Match: Ethan Carter III vs James Storm

Strap match to bardzo ciekawy wybór dla tej dwójki, a w dodatku ta walka dość długo nie była używana przez IW. Nie ukrywam, że liczę tutaj na krwawy pojedynek i dość zacięty z każdej strony. Mamy dwóch bardzo dobrych ringowo zawodników, którzy mogą zrobić niesamowite show. O chemie w ringu raczej nie powinniśmy się martwić, Storm świetnie potrafi poprowadzić rywala do walki tak jak było to w przypadku jego feudu z Gunnerem, który mi osobiście się podobał. Jeśli chodzi o zwycięzce to będzie ciężko wybrać. Z jednej strony EC3 ma przed sobą przyszłość i pokazał, że jako ME się sprawdza. Z drugiej jednak strony mamy Storma, który w tym roku powinien sięgnąć po pas HW i taka wygrana na Slammiversary byłaby dobrym początkiem jego drogi po złoto, dlatego też obstawiam Storma.

 

Full Metal Mayhem Match: Davey Richards & Angelina Love vs Eddie & Alisha Edwards

Wilki w takich walkach czują się bardzo dobrze, Angelina też raczej nie powinna się bać, problemem może być jedynie Alisha. Liczę tutaj, że to będzie naprawde Full Metal Mayhem i wszyscy będą się tłuc wszystkim co znajdą koło ringu. To może być walka, która skradnie show, feud Wilków trwa już dość długo i takie zakończenie tego feudu może być dobre. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Davey Richards chyba w tym roku miał kończyć karierę, więc wydaje mi się, że mogą dać mu wygrać, a potem kto wie może nawet na chwile dostanie złoto? W tej walce stawiam na niego i Angeline Love.

 

X-Division Championship 2 Out Of 3 Falls Match: Sonjay Dutt vs Low-Ki

Sonjay Dutt po tylu latach wreszcie sięgnął po pas X Division i wątpie, żeby tak szybko miał go stracić. Danie pasa Low Ki według mnie było takie na zrobienie szumu i zaskoczenia oraz, że miał go dostać na krótko. W dodatku miał go już kilka razy, a Dutt po raz pierwszy, więc niech dadzą mu się nim nacieszyć. Sama walka według mnie może wyjść rewelacyjnie. W dodatku będzie to 2 Out of 3 Falls Match, więc możemy się spodziewać, że walka będzie dość długa.

 

Knockouts Championship & Global Force Wrestling Women's Championship Match:

Rosemary vs Sienna

Tu mam pewne wątpliwości. Z jednej strony mamy Sienne, która mogłaby wygrać, aby GFW wygrało, ale z drugiej strony ten pas może sobie Jarrett odpuścić, gdyż dywizja KO zawsze była lepsza niż jakiekolwiek inne dywizje kobiece. Dodatkowo Rosemary w swojej roli spisuje się świetnie, więc szkoda by było, aby traciła pas. W dodatku teraz przeszła face turn, więc powinni dać jej wygrać.

 

Joseph Park & Jeremy Borash vs Scott Steiner & Josh Matthews

Cały ten feud komentatorów mam głęboko w poważaniu, ale... Scott fucking Steiner. Wiadomo, że to już nie ten sam napompowany Steiner jak np z czasów MEM czy jego feudu z Petey Williamsem, ale fajnie będzie zobaczyć go ponownie w ringu. O poziom walki się nie martwie, bo będzie on katastrofalny, więc jak wyjdzie choć odrobine lepiej to już będzie to miłe zaskoczenie. Walka będzie bardziej komediowa. A kto wygra? Wydaje mi się, że powrót Steinera może sprawić, że to on i Josh wygrają.

 

Moose & DeAngelo Williams vs Eli Drake & Chris Adonis

Jedyna walka z całej karty, którą mam absolutnie w dupie. Nawet walka komentatorów bardziej mnie ciekawi niż ta. Do żadnego z panów nie mogę się przekonać. Skoro nie będzie to walka o pas to wygra Eli Drake z Chrisem Adonisem.

 

Impact Wrestling Tag Team Championship Match:

LAX vs Drago & El Hijo de Fantasma vs Naomichi Marufuji & Taiji Ishimori vs Garza Jr. & Laredo Kid

Ten pojedynek mnie ciekawi. Bardzo fajny skład walki, z której zwycięsko muszą wyjść członkowie LAX. Nie widzę innej możliwości, bo Meksykanie są cały czas na fali i dobrze się ich ogląda w roli mistrzów. Jestem ciekaw dwóch teamów z poza TNA i tego jak się spiszą. Liczę na ciekawy pojedynek.

 

 

Ogólnie Slammiversary zapowiada się rewelacyjnie. Z ośmiu walk tylko jedna mnie kompletnie nie interesuje i w dwóch poziom może być słaby. Reszta jak dla mnie będzie dobra i aż cztery walki mogą skraść show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Karta wygląda ok i chyba nawet przez problemy z snem lukne sobie live, ale patrząc realnie to czekam na main event, walke X-Division, troche na tag teamy, a cała reszta to wielki znak zapytania. Ciężko będzie im przebić zeszłoroczną edycje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 100
  • Reputacja:   375
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Tna tfu Impatct Wrestl... tfu.. Global Force Wrestling (?) oglądam od święta, ale skusze się na odpowiednik summerslam z ich strony. Karta wygląda nawet ok w porównaniu co funduje nam konkurencja co 2 tygodnie.

 

Liczę na kilka dobrych walk (ME, który pewnie wygra Paigefucker, walkę Xów, tagów czy ECIII-Storm mimo stypulacji) czy kilka walk, które mimo wątpliwego poziomu dają jakiś entertainment. Może zmieni się już kilka rzeczy ze względu na "zmianę nazwy/przejęcie' fedki. Fajne by były nowe pasy, bo niektóre tutaj prezentują się średnio. Oglądnę po robocie, bo muszę zaginać nawet z 1 łapą.

 

O której w nocy zaczynają się PPV od TNA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...