Czy Samoa Joe spotka się w ringu z Brockiem L... (zobacz)
Losowanie par PROGRESS Super Strong Style 16,... (zobacz)
Kto zaatakował Amore? Wymarzeni przeciwnicy P... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
KSW 39: Colosseum
Autor Wiadomość
Morison 
Upper Midcarder
Lost in Verona

Wrestler: Mundo/DB/Lesnar/Rollins/Owens
Podziękował: 11
Podziękowano mu 43 razy w 14 Postach
Wysłany: 2017-04-30, 23:41   KSW 39: Colosseum

Data: 27 maja 2017
Miejsce: PGE Stadion Narodowy, Warszawa
Transmisja: PPV

Walka wieczoru
82 kg: Mamed Khalidov (33-4-2) vs. Borys Mańkowski (19-5-1)

Karta Główna (20:00)
120 kg: Mariusz Pudzianowski (10-5) vs. Tyberiusz Kowalczyk (3-0)
Mistrzostwo KSW w Wadze Ciężkiej
120 kg: Fernando Rodrigues Jr. (11-20) vs. Marcin Różalski (6-4)
120 kg: Paweł "Popek" Rak (2-2) vs. Robert Burneika (2-0)
Mistrzostwo KSW w Wadze Półciężkiej
93 kg: Tomasz Narkun (13-2) vs. Marcin Wójcik (10-4)
120 kg: Karol Bedorf (14-3) vs. Michał Kita (17-8)
Mistrzostwo KSW w Wadze Lekkiej
70 kg: Mateusz Gamrot (12-0) vs. Norman Parke (23-5-1)
93 kg: Łukasz Jurkowski (15-10) vs. Rameau Sokodjou (17-16)
Mistrzostwo KSW w Wadze Piórkowej
66 kg: Marcin Wrzosek (12-3) vs. Kleber Koike Erbst (21-4-1)
84 kg: Damian Janikowski (0-0) vs. Julio Gallegos (8-7)
57 kg: Ariane Lipski (8-3) vs. Diana Belbita (8-2)

Pozostał niecały miesiąc do największej gali w historii polskiego MMA oraz jednej z najważniejszych w gal ostatnich lat w Europie. Karta wysadzana największymi diamentami, zawierająca zarówno pupili Kawula&Lewego, jak i świeżą krew (Parke, Janikowski) oraz powracających starych wyjadaczy (Jurkowski, Sokodjou). Nie zabraknie też zawodników, dla których KSW jest tylko dodatkiem do kariery, i to całkiem wysoko w karcie, dla fanów lżejszych kategorii również coś się znajdzie, jedni mówią, że tak nisko obsadzone pojedynki o pas wagi lekkiej czy piórkowej to obraza dla mistrzów, inni cieszą się, że w ogóle znaleziono dla nich miejsce na tym evencie.
Do you know, we're only left with smoke

SzajbaClub 

Wrestler: Adam Cole, Cm Punk, Triple H
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2017-05-02, 14:57   

Mamed Khalidov vs Borys Mańkowski- Diabeł Tasmański zdecydowanie potrzebuje zwycięstwa. Jak to powiedział w trailerze "Ja chcę wygrać i chcę iść do przodu". Niby wszystko się zgadzało, gdyby nie to, że walczy z Mamedem. Szczególnie patrząc na to, w jakim stylu Czeczen wrócił do klatki na ACB. Drugim poważnym aspektem jest waga. Im bardziej Mamedziak będzie lżejszy, tym zarówno bardziej szybki. I na odwrót. Gdyby to starcie odbyło się w kategorii półśredniej to bez wahania postawiłbym na wygraną Borysa przez decyzję. Ale tutaj, teoretycznie jako lokalny patriota powinienem trzymać z Mańkowskim, nie mniej jednak daje 70 do 30 na Khalidova. A i obrażony nie będę bo i jego darzę dużą sympatią.
Khalidov- 1 runda, poddanie

Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk- Ludzie nie dają mu większych szans. Piszą, że Pudzian rozprawił by się z byłymi przeciwnikami Tyberiana w kilka sekund. Ale cholera ja go polubiłem. Jest pewny siebie, może momentami za bardzo, ale wydaje się być skromnym gościem, któremu się chce mimo wieku. Czego nie mogę powiedzieć o Mariuszu. Chcę zwycięstwa Kowalczyka, tylko boję się, że skończy się to tak samo jak w przypadku większości przegranych Mariusza. Tzn, sklejamy rewanż na kolejnej gali. Mimo wszystko #GoTyberian
Kowalczyk-2 runda, KO

Fernando Rodrigues Jr. vs Marcin Różalski- Chyba najbardziej elektryzująca walka z całej karty. Jak to obaj zapowiadali, oby doszło do krwawej i brutalnej wymiany w stójce. Piszę oby, bo pamiętamy co stało się podczas walki w Londynie. James poszedł w nogi i zadusił Różala. Tutaj mamy pojedynek dwóch strikerów i zakładam, że ostatecznie któryś z nich będzie szukał parteru. Naturalnie bliżej na pewno do tego Fernando niż Marcinowi. Mimo to, myślę, że Płocki Barbarzyńca odrobił lekcje i nie da się tym razem. Serce- Różal, Rozum- Fernando, chociaż to jest waga ciężka, tu wszystko jest możliwe.
Różalski-3 runda, TKO

Paweł "Popek" Mikołajuw (nwm czm wszyscy piszą Rak, no ale w sumie jakiś powód by się znalazł :twisted: ) vs Robert Burneika- Walka dla ludu, ale czekam. Chcę zobaczyć czy będzie to duże, małe gówno, a może coś się stanie i wyjdzie z tego całkiem niezła konfrontacja. Dla samego KSW lepiej, żeby wygrał Popek. Nie ukrywajmy dla Koksa, będzie to raczej one time deal a Popek ma w kontrakcie jeszcze dwie walki co skutkuje kolejnymi dwoma wyprzedanymi PPV. Subiektywnie patrząc na jego treningi, wydaje mi się, że kondycja jest o niebo lepsza. No a Burneika no cóż, potraktuje tą walkę jako zabawę, co nie oznacza, że Monster powinien go lekceważyć. Sportowy aspekt przemawia oczywiście za Litwinem, ale ja jednak pozostanę przy Popku. Najbardziej kluczową rolę odegra tu psychika.
Popek-1 runda, KO

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik- Nie lubię Narkuna, jest dla mnie bucem, ale nadal to mistrz. Całym sercem za Wójcikiem. Zdecydowanie będzie musiał przeczekać pierwszą rundę, w której zazwyczaj Narkun jest najmocniejszy. Później żyrafa opadnie z sił a Marcin dokończy dzieła. #AndNew
Wójcik-2 runda, TKO

Karol Bedorf vs Michał Kita- Liczę na powtórkę z rozrywki. Nie przepadam za Kitą a Bedorfa z kolei bardzo lubię. Widać, że wziął sie za siebie po porażce z Fernando. Schudł podajże ponad 10kg. Tym razem w stójce Kita będzie miał większe problemy.
Bedorf-2 runda, KO

Mateusz Gamrot vs Norman Parke- Cholernie trudną przeprawę będzie miał Gamer, ale i tu myślę, że Poznaniak sobie poradzi. Liczę, na czysto-techniczny, 3 rundowy bój.
Gamrot- Decyzja

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokodjou- Boję się, że będzie podobnie jak w przypadku większości zawodników wracających po latach do MMA. Tak było z Bj Pennem (ok, dostał kota piórkowej, ale jednak), podobnie może być z GSP. Ale wracając do Jurasa. Mam naprawdę dużą rozkminę. Ale niech będzie, postawię na Sokodjou i obym się mile zaskoczył.
Sokodjou- 1 runda, TKO

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst- Z Wrzoskiem mam zawsze taki problem, że wszędzie doszukuję się argumentów za jego przegraną. I tu jest podobnie. Dla mnie Marcin jest tu zdecydowanym underdogiem. Kleber to kozak, który był o włos od zwycięstwa z Kornikiem. Jeśli podejdzie do tej walki jeszcze spokojniej to zaprosi mistrza do parteru i podda.
Koike Erbst- 3 runda. Poddanie

Damian Janikowski vs Julio Gallegos- Ciekawe starcie. Szczerze liczyłem ze względu na narodowy pokroju kogoś Jay'a Silvy, ale no nie ukrywajmy Damiana, jeśli wszystko pójdzie dobrze będę próbowali kreować na drugie Mameda- twarz KSW. Kompletnie nie wiem kto to Julio Gallegos, ale patrząc na rekord, myślę, że jest na pełnym dystansie do ogarnięcia.
Janikowski- Decyzja

Ariane Lipski vs Diana Belbita- Walka, która na pewno ma ożywić publikę ( i mnie oczywiście :twisted: ), w której zdecydowaną faworytką jest Ariane. Szczerze mało mnie ona obchodzi, no ale żeby nie umniejszać paniom na pewno obejrzę. :P
Lipski- 1 runda, KO

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Rock | Piper | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 779 razy w 57 Postach
Wysłany: 2017-05-02, 20:16   

Nie ma tu słabej walki. To jest piękno tej gali, że nie będzie przerw na siusiu, bo taką zwykle się robi przy zapasach Szymuszowskiego. Puryści tam wylewają łzy, że Popek vs Koksu, że parodia MMA. Ja jestem fanem MMA od lat, i otwarcie przyznaje, że ja to z chęcią zobaczę :wink: Bo co w tym złego? Niech się tłuką.

Ogółem, to będę na Narodowym w sektorze D17.

Streetovs
Main Eventer
pijana małpa

Podziękował: 37
Podziękowano mu 255 razy w 176 Postach
Wysłany: 2017-05-03, 12:53   

To może jakieś spotkanie po gali?
Ustawiony jestem już z SixKillerem z forum, ma ten sam sektor co ja czyli sektor G 26.

N!KO 
Living Legend
VoiceOfAttitude

Wrestler: Rock | Piper | Punk
Podziękował: 71
Podziękowano mu 779 razy w 57 Postach
Wysłany: 2017-05-03, 15:01   

Streetovs napisał/a:
To może jakieś spotkanie po gali?
Ustawiony jestem już z SixKillerem z forum, ma ten sam sektor co ja czyli sektor G 26.

Ja jade w 5-osobowym składzie. Na ten moment to powinienem byc bardziej aktywny przed galą (musze przeciez zaliczyc Barn Burgera i Legal Cakesa :wink: ). Niewykluczone, ze po wszystkim bede od razu wracał furą do Radomia. Wszystko bede wiedzial... w dzien wyjazdu na dobra sprawe :shock:

Odpowiedz do tematu