PROGRESS coraz bliżej Wembley... (zobacz)
Ogłoszono uczestników G1 Climaxa 28... (zobacz)
Były zawodnik scen niezależnych na trybunach ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE 205 Live - 4/4/2017 - Raport
Autor Wiadomość
VillainLee 
MidcarderWrestler: Omega Styles Naito Y2J
Wiek: 25
Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 972
Podziękował: 51
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Skąd: Starogard
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-04-06, 01:24   WWE 205 Live - 4/4/2017 - Raport

Jedziemy z pierwszy 205 Live po Wrestlemanii 33, które rozpoczyna skrót walki Neville vs Austin Aries z Wrestlemania Pre-show,gdzie jak wiadomo, mistrzem pozostał Neville

Walka numer 1: Akira Tozawa vs Brian Kendrick
Przed walką The Brian Kendrick powiedział że nie wierzy w to że Akira chce jeszcze rewanżu. Lekcja 10 brzmi następująco - Podzielam wasz entuzjazm odnośnie liczby 10 gdy chantujecie tę liczbę, lecz tu nie chodzi o sprawność fizyczną, lecz o przewagę psychologiczną.
Kendrick nie kwapił się do walki, za co w ringu spotkała go seria ciosów zwieńczona Sentonem - 2 Count. Wywiązała się wyrównana walka, która po parunastu sekundach padła łupem Briana, który po zaatakowaniu oka rywala dosypał jeszcze Leg Lariat - 2 Count.
TBD idzie po Crossface, który jednak przemienia na Camel Clutch. Tozawa dzielnie walczy, i mimo otrzymania paru ciosów, potrafił wymierzyć Dropkick na rywalu!
Po paru chwilach oddechu panowie ruszyli do akcji. Kendrick wymierzył co prawda Big Boot, ale Back Suplex skontrowany, i Akira ruszył z combo w postaci - Forearm, Corner Forearm, Corner Pump Kick oraz Frankensteinerem. Kolejny Forearm, po który Brian wypada z ringu, a do tego cudowny Suicide Dive od Tozawy!
Na narożniku do Tozawy doskakuje Kendrick, między którymi wywiązuje się walka, lecz Kendrick zeskakuje z lin, twierdząc iż dostał w oko (zapomniał co zrobił parę minut temu :D ) Tozawa zeskoczył z narożnika, lecz złapał się za kolano, prawdopodobnie doznając kontuzji. Okazało się iż Tozawa zagrał, ponieważ znikąd wymierzył odwróconemu rywalowi O'connor Roll - 1..2..3!!!
Zwycięzca via Pinfall: Akira Tozawa - 5:30 [No i w końcu Akira wygrywa, bo aż szkoda chłopaka widząc jak przegrywa. Walka krótka,ale wynik właściwy]

Akira po walce wyśmiał rywala, dodając iż to co dzisiaj zobaczyliśmy jest jego lekcją numer 1 dla Briana.

Walka numer 2: Rich Swann vs Oney Lorcan
Oney zaczyna ostro, wymierzając Running Uppercut i 2xCorner Hip Press. Rich próbuje atakować,ale napotkał na Clothesline. Oney po paru ciosach zapina Abdominal Stretch. Rich wydostał się, ale szybko wpadł na Kitchen Sink Knee. Już po chwili Swann otrzymał Gourdbuster na liny, po czym Lorcan zapiął Bodyscissors. Niedawny mistrz Cruiserweight zdołał odpowiedzieć poprzez High Kick, lecz już po chwili jego akcja z 3 liny została zastopowana, ponieważ Lorcan wymierzył fantastyczny Half Nelson Suplex z narożnika.... szkoda tylko że Rich w kapitalny sposób to ustał, co pozwoliło mu na wykonanie Spinning Sole Kicku. Tiger Bomb skontrowany przez Oney'a który wymierza Running Alabama Slam w narożnik!!!!! 1..2.. Kick-out!
Lorcan nie poprzestaje, lecz znikąd trafia na serię ataków od Richa, który na koniec trafia zawodnika NXT Superkickiem i Avalanche Hurricanraną! Phoenix Splash i koniec walki!
Zwycięzca via Pinfall: Rich Swann - 7:00 [Oney zajebiście poprowadził Swanna. Oney robi genialną robotę w ringu, i zasługuje na wysokie miejsce w kartach PPV czy to NXT czy głównego rosteru.]

Rich Swann ma ogłoszenie! Krótko mówiąc - to on dawał Alicii Fooooooooox te wszystkie prezenty! Wooooooooooow. Ożesz w mordę cara, w kaczą pi... oraz w mordę jeża, ale jestem zaskoczony. Really Rich really?


Drew Gulak pogratulował Mustafie jego walki z RAW, dodając iż była to piękna porażka.Mustafa wyraźnie nie jest podekscytowany tymi słowami, ale Drew dodaje że może być prawą ręką Mustafy. Drew podziękował i polazł sobie, zostawiając Mustafę z pytaniem - what the fuck?

A pod titantronem stoją gwiazdy z turnieju o tytuł United Kingdom. Stali tam - Pete Dunne. Trent Seven, Mark Andrews i Wolfgang. DołączaTyler Bate. I tutaj ogłoszenie, ponieważ już niedługo na WWE Network wyświetlany będzie specjalny program poświęcony gwiazdom z UK.


Do ringu kroczy Neville, który w nim oznajmił iż nie ma osoby na jego poziomie. Udowodnij to co chciał udowodnić, i czuje się z tym cudownie. Austin Ariesa po prostu zawiódł, a jego pas wyjaśnia więcej niż cokolwiek innego. Jego zwycięstwo przeszło do historii, więc dlaczego chcą wykraść jego dziedzictwo, skoro tak się nie stanie? Atakując oczy Ariesa w niedzielną walkę nie był zdesperowany, ponieważ Aries na to zasłużył. Mistrz poprosił o dobrą reakcję, lecz chce jeszcze podziękować fanom, podziękować im za to że nigdy w niego nie wierzyli! Podziękowania też dla samego Austina,a właściwie pajaca, bez którego nie wygrałby niedzielnej walki. Podziękowania też dla rosteru 205 Live, który nie jest w stanie wzbić się na jego poziom. Dzisiaj cyrk ma kolejny program,dalsze występy, i zobaczymy kto będzie nowym pretendentem.

Main Event: #1 Contender's Match - Jack Gallagher vs Mustafa Ali vs TJ Perkins vs Austin Aries
Mustafa na Ariesa, Jack na Perkinsa, tak wygląda początek walki. Ali i Gallagher już poza ringiem, a Austin przeważa nad Perkinsem, jednak ten odkuł się poprzez Springboard Arm Drag pozbył się Ariesa i Jacka z ringu. Mustafa po chwili też wylatuje z ringu, a na wszystkich tych zawodników czeka Corkscrew Pescado! Już w ringu Gallagher wysyła TJ'a ponownie poza ring, ale stojący za nim Austin aplikujemy mu Low Dropkick.
Perkins gdy tylko wrócił na ring powalił Double A Bulldogiem, jednocześnie Jacka Gallaghera Clotheslinem. Aries nadział się też na Wrecking Ball Dropkick, z kolei Mustafa Spinning Back Kick, lecz Ali odpowiada poprzez Running Hurricanrana i Spinning Heel Kick. Do ringu wraca Jack, który pozbywa się z krawędzi ringu Ariesa. Mustafa idzie na Jacka,ale nie zauważył TJ'a ze Sprinbgoard Dropkickiem. TJ zapina Kneebar, ale Jack odwraca dźwignię, a to pozwoliło Ariesowi na Last Chancery, jednak to przerywa Dropkickiem Mustafa. Jackowi wymierzył on jeszcze Springboard Crossbody - 2 Count. Powraca Perkins, ale Detonation Kick nie udane, i Jack łapie TJ'a pod Reverse DDT. Aries z Mongolian Chopem dla Anglika, a Musta wieńczy całość z Jumping Neckbreaker, co oczywiście przewraca wszystkich na matę! - 2 Count na Ariesie, na reszcie zawodników podobnie. Mustafa już na 3 linie, ale dobiega reszta kompanii, końcowo wywiązuje się współpraca Gallagher - Aries, którzy wykonali Double Superplex na barkach TJ Perkins!!!! Piękna akcja, ale dała 2 Count obu panom. Gallagher podejmuje Ariesa, lecz ten odpowiada Gutbusterem i Elbow Dropem. Po serii kilku roll-upów, przechodzimy do Suicide Dive od AA zarówno dla Mustafy i Perkinsa! Jack nie zostaje z tyłu, i z parasolką wykonuje Diving Senton poza ring! Jack idzie po finisher na TJ'u, ale ten kontruje na Jumping Savate Kick,ale znikąd pojawia się Mustafa z Tornado DDT - 1..2.. Przerywa Aries! Aries wdał się w małą walkę z Mustafą, który ostatecznie oberwał Jumping Dropkickiem.
Jack skontrował akcję rywala na Roll Up - 1..2..Kick out! Forearm od Ariesa, lecz Discus Fivearm skontrowany na Headbutt, po którym JG upada na rywala - 1..2.. Perkins wyciąga Double A z ringu!
Wywiązała się walka Jack-Perkins, i gdy wydawało się że Jack wyjdzie górą, to jednak Perkins wymierzył Detonation Kick. Pół przytomny Jack zdołał jednak wymierzyć swój firmowy Headbutt, a tymczasem nadciąga Austin ze swoim Discus Fivearm - 1..2..3!!!
Zwycięzca via Pinfall: Austin Aries - 11.20 [Extra walka. Nie było żadnego chaosu,ale było kilka fajnych akcji. Moimi faworytami byli Austin i Mustafa, ale Mustafa powiedzmy szczerze - jest jeszcze "za cienki" na Neville'a]

Miłego dnia i tygodnia :-)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
_________________
http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016


Tanoshimou!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group