Karty PWG All Star Weekend 13, Trailer BOLA 2... (zobacz)
Attitude Mówi #236 - Nie ma litości... (zobacz)
Faworyci No Mercy oraz Hell in a Cell... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Lustrzanka do 2000 zł
Autor Wiadomość
DM lee 
Midcarder

Wrestler: Styles Omega Okada S.Banks
Podziękował: 45
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-02-23, 21:14   Lustrzanka do 2000 zł

Witajcie :-)

Pojawiam się z problemem, przed którym stanąłem.
Chcę zakupić lustrzankę. Fundusz jak już napisałem to 2000 zł, może być lekko powyżej.
Polecacie coś z tego sprzętu do takiej ceny? W media expertach, marktach jest tego na pęczki, ale człowiek nie wie na co patrzeć,czym się sugerować etc...
Dlatego jeśli jest ktoś zorientowany, to proszę o pomoc.
Dziękuję

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016

Paige Spiranac ♥

Vaclav 
Upper Midcarder

Wrestler: Raven, Mick Foley, CM Punk
E-fed: Vaclav
Podziękował: 28
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach

Wysłany: 2017-02-24, 16:41   

Pierwsze kryterium - marka. Tak, tak, to ważna sprawa. Część fotografów woli Canona, pozostali Nikona. Korzystanie z sprzętu ma być intuicyjne i jak najbardziej wygodne. Jak pracowałem w zakładzie fotograficznym, to szef chwalił sobie 1 markę. Dlatego mogę się też wypowiedzieć o modelach Canona, gdyż takie były w firmie. Do 2000 to raczej trudno o zakup porządnego sprzętu. W podanym przedziale cenowym mieszczą się tylko aparaty z serii EOS. Jeżeli chcesz kupić w pełni profesjonalny sprzęt, to polecam odłożyć jeszcze trochę grosza, lub poszukać na allegro średnio używanego modelu z serii mark II - III.

https://saturn.pl/foto-i-kamery/lustrzanka-cyfrowa-canon-eos-1300d-18-55-is-torba-100eg-8gb?gclid=CKOy-LCIqdICFRjcGQodjs0D6w

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 10 razy w 3 Postach
Wysłany: 2017-04-04, 14:21   

Wszystko zależy od tego co Ty oczekujesz od aparatu. Czy nacisk ma być na jakość zdjęć czy może jakość video jest ważniejsza. Jak video to czy zew. mikrofon jest ważny? Czy ma być mobilnych rozmiarów czy nie przeszkadza Ci nosić ze sobą większy sprzęt. A może napierdzielasz czasem selfie i fajnie jakby ekran był obracany. Czy dużo bawisz się manualem czy lecisz na auto? Przy manualu ważna jest ergonomia dostępu do ustawień manualnych. itd. itd.

Jak sobie odpowiesz na podstawowe pytania to zakres aparatów w danym przedziale cenowym Ci się zawęzi.

Odpowiedz do tematu