Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

KSW 38: Live in studio


Morison

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

http://www.kswmma.com/img/slider/ksw38a.jpg

 

Data: 7 kwietnia 2017

Miejsce: Studio APRICOR, Warszawa, Polska

Transmisja: Ipla.tv, Polsat

 

Walka wieczoru

66 kg: Artur Sowiński (17-8) vs. Łukasz Chlewicki (14-5-1)

 

Karta Główna (20:00)

84 kg: Łukasz Bieńkowski (4-1) vs. Antoni Chmielewski (32-15)

66 kg: Roman Szymański vs. Denislon Neves de Oliveira (11-4)

61 kg: Anzor Azhiev (6-2) vs. Kamil Selwa (10-5)

70 kg: Kamil Szymuszowski (15-4) vs. Marif Piraev (13-1-1)

70 kg: Grzegorz Szulakowski (7-1) vs. Renato Gomes Gabriel (20-9)

66 kg: Sebastian Romanowski (11-7-1) vs. Łukasz Rajewski (6-2)

70 kg: Maciej Kazieczko (2-0) vs. Tomasz Matusewicz (2-0)

 

 

 

Przedsięwzięcie na pewno oryginalne, klimat jak w Ultimate Fighterze, szkoda tylko, że obsada jak na Smackdown exclusive. Na pewno warto rzucić okiem na finałowe walki, chociażby dla Antoniego czy ewentualnej możliwości zobaczenia, jak polski Mcgregor znowu siada na dupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    2

  • N!KO

    2

  • Morison

    2

  • Giero

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  10 085
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Szczerze mówiąc, karta jest tak gówniana, że nie zasiadałbym do oglądania bez rolki srajtaśmy :D

Od biedy można looknąć main event i walkę Chmielewskiego, ale jakbym miał je sobie odpuścić, to z pewnością nie miałbym moralniaka z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Anzor i Chmielewski pewnie dość szybko poskładają rywali. W "me" stawiam, że Sowiński wins ;) I w sumie tyle ciekawych postaci w tej karcie. Wygląda ona jak na jakąś pokazówkę... Edytowane przez Giero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Z chęcią obejrzę. Sportowo powinno być nieźle, choć światem KSW to nie wstrząśnie. Chyba bardziej od samych starć, ciekawi mnie studyjne podejście. Jak KSW odzieje swój produkt, którego oprawa jest jedną z mocniejszych stron. Brałem pod uwagę nawet zakup biletu, ale ceny mnie trochę odstraszyły - zaczynały się chyba od 200, czy 250zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

Brałem pod uwagę nawet zakup biletu, ale ceny mnie trochę odstraszyły - zaczynały się chyba od 200, czy 250zł.

 

Najtańsze kosztowały 200 zł, ale podejrzewam, że po ogłoszeniu informacji o obecności na widowni wszystkich bohaterów KSW39, reszta z dostępnych miejsc rozeszła się w mgnieniu oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 085
  • Reputacja:   134
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Jakbym miał na coś takiego wywalić dwie paki, to wolałbym chyba dać na Czerwony Krzyż.

 

Brałem pod uwagę nawet zakup biletu,

 

Masochista. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  72
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.07.2012
  • Status:  Offline

Dawno nie było tak wyrównanych zestawień, trochę zepsuł to Piraev za którego wchodzi Szadziński, ale i tak sportowo jest to świetna gala. Na sam start dostajemy dwóch młodych zawodników i "to nie są leszcze Stefan". Kazieczko zdążył już zadebiutować w KSW w bardzo udanym stylu i właśnie w Ankosiaku upatrywał bym zwycięzce tego pojedynku. Podobno nie odstaje od kolegów z klubu mających już większe doświadczenie a i na ważeniu wyglądał o wiele lepiej niż Matusiewicz. Kazieczko KO 2 Runda

 

Wynik walki Romanowskiego z Rajewskim bardzo ciężko przewidzieć. Mimo wszystko uważam, że walka jeśli potoczy się tylko w stójcę może być 40/60 dla Rajewskiego. Jednak nie wyobrażam sobie aby Romanowski jako BSker nie próbował sprowadzić walki do parteru gdzie prawdopodobnie zdominuje Rajewskiego. Także lekko wskazuję Romanowskiego na zwycięzce przez KO 2 runda.

 

Renato Penzinho potocznie zwany ogórkiem wcale nie musi być łatwą przeprawą w drodze po pas Szulakowskiego. Przy Gamrocie Renato wyglądał miernie, ale nie ma co się oszukiwać przy Mateuszu każdy tak wygląda. U mnie Brazylijczyk ma czystą kartę i naprawdę wierzę, że może sprawić dużo kłopotów Grzegorzowi. Mam nadzieję, że nie będą pchać Szulkowskiego po ewentualnej wygranej w walkę o pas tak jak to robią branżowe media, bo to po prostu nie ma żadnego sensu. To jeszcze nie ten poziom. Typuję: Szulakowski niejednogłośnie.

 

Szymuszowski vs Szadziński. Krótko, Kamil zapewne jest w formie życia, gdyż tylko taka mogła by mu gwarantować wygraną nad mocnym ruskiem, a Gracjan wziął walkę z doskoku. Spodziewam się pełnej dominacji na dystansie 3 rund. Szymuszowski decyzja.

Anzor powraca i to w świeżo utworzonej wadze w KSW. Świetnie, że się na to zdecydowali, walki w tej wadzę ogląda się świetnie. Co do walki, Anzor już w 66 był niezłym dzikiem więc Kamilowi Selwie nie daje zbytnio szans. Mocne zapasy zneutralizują wszelkie argumenty na wygranie walki Kamila. Mimo, że Kamil ma świetną serie to wciąż jest jednak gościem którego Tymek Świątek znokautował w 8 sekund :twisted: Anzor decyzja.

 

Roman Szymański vs Denilson Neves de Oliveria. Bardzo czekam na ten pojedynek, jak na każdy Romka. Ciężkie wyzwanie przed zawodnikiem braci Linke. Denilson moim zdaniem został oszukany i wygrał walkę z Filipem Wolańskim, co obrazuje jaką klasę posiada brazylijczyk. Roman będzie musiał bazować na tym co jest jego domeną czyli szybki boks z kontry i obalenia. Będzie do walka na styku ale, stawiam na Romana przez decyzję.

 

Co-main event Chmielewski vs Bieńkowski. Nie m co się oszukiwać Antek jest to chyba najbardziej nieprzewidywalna postać w polskim MMA. Może wygrać i przegrać z każdym. Moim zdaniem walka będzie wyglądała jak z Materlą i pójdzie na żywioł ma szansę na wygraną, lecz jeśli przetrwa tę nawałnicę Bieńkowski to wygra tę walkę i to w spektakularny sposób. Bieńkowski 2 runda KO.

 

Walka wieczoru. Bukmacherzy typują mocno Kornika. 1.22 na wygraną to zdecydowanie za niski kurs i naprawdę warto zaryzykować i postawić coś na Saszkę. Myślę, że obaj mają argumenty aby walkę przechylić na swoją korzyść. Jeśli Saszka nie zostanie naruszony i będzie konsekwętnie trzymał się game planu może sprawić niespodziankę. Mimo to jednak, sądzę, że Kornik wypunktuje Łukasza i wywalczy zwycięstwo. Kornik decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Maciej Kazieczko (3-0) vs. Tomasz Matusewicz (2-1) – Kolejny raz Kazieczko prezentuje się z dobrej strony. Luźno na nogach chodzi, jak na takiego małolata. A i widzę tam zdrową dawkę pewności siebie. Dawali szansę młodym walczyć z cięzszymi nazwiskami (Kowalewicz on miał?), czas na niego.

 

Sebastian Romanowski (11-8-1) vs. Łukasz Rajewski (7-2) – Wynudziłem sie. Zapowiadali fajerwerki, ale te nigdy nie wystrzeliły. Nie ma Sylwestra. Romanowski sporo przetańczył kręcąc rękoma, a Rajewski zademonstrował spory kunszt w stojce, minus uszkodzenie przeciwnika. Zamroczył Sebastiana raz, w pierwszej rundzie, a potem wyraźnie paliwa ubywalo. Romanowskiemu zabrakło czasu, żeby ugrać decyzje. Sam sobie winien.

 

Grzegorz Szulakowski (8-1) vs. Renato Gomes Gabriel (20-10) – Komentatorzy chwalili, że Szulakowski przygotował gameplan i kurczowo się go trzyma. Kretyńsko spytam – czy jego gameplan był kiedykolwiek inny? Czasami przesadzał z tym wylegiwaniem się na Brazylijczyku, nie podkreślając dominacji. Trochę szkoda, że jak zostało parę sekund, a już podszedł podać rękę za drugie 5min, nie wyrwał jakiegoś strzała na otrzeźwienie. Może ten koniec nadszedłby szybciej? Nie zmienia to faktu, że obnażył trochę niedawnego pretendenta. Gamrota jednak mu nie życzę :wink:

 

Kamil Szymuszowski (16-4) vs. Gracjan Szadziński (5-2) – Całym sercem za Szadzińskim. Nie, nie znam go, ale ładnie chodził i dzielnie sobie radził w stójce. Ba, zbeształ Szymuszowskiego w pierwszej rundzie. A Szymuszowski, jak to on, ciężko go lubić. W zasadzie jestem solidarnie za każdym jego rywalem. Nagadał się, jaki to efektowny będzie po przejściu do lekkiej. No... ... ... dodal lewy prosty do obaleń i leżonka? Potraktujcie go jak UFC Rosholta. Ale on jest mułem. Żeby walczył o pas KSW, to pójdę do kibla.

 

Anzor Azhiev (7-2) vs. Kamil Selwa (10-6) – Szkoda Selwy. Pokazał sporo technik, próbował zaskoczyć, ale nie znalazł metody na jedno – zapasy Anzora. Azhiev po swojemu poskładał przeciwnika. Momentami przerazało mnie, jak spokojny był w parterze.

 

Roman Szymański (10-3) vs. Denislon Neves de Oliveira (11-5) – Romak lubię odkąd pojechał przereklamowanego Kiełka. Efektowny i efektywny, miło popatrzeć. Spuchł w trzeciej rundzie, ale obalenia przez pierwsze 10 minut – poezka. Tym razem nie bylo żadnego oszustwa na Denilsonie. Jestem ciekaw, czy dadzą mu jeszcze jakąś szansę. Przegrał, ale z mocnymi nazwiskami. Jeśli o zwycięzce chodzi, to czekam na walkę z czołówką dywizji. Sowiński? Koike?

 

Łukasz Bieńkowski (5-1) vs. Antoni Chmielewski (32-16) – "Polski Wanderlei". Gdyby jeszcze chciał walczyć. Bardziej asekuracyjnego starcie dawno nie widzałem. Zwykle, jak takie mają miejsce, to po pierwszej rundzie komuś puszczają nerwy. Ale nie tu, nie na najnudniejszym KSW, jakie widziałem. Stali tam. Nikt nie wygrał, sędziowie wyszli, zwolnili się. Usnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...