Brock Lesnar vs John Cena planowane na Royal ... (zobacz)
B+ Players #1: Cesaro... (zobacz)
Dobre wieści dla Roode'a, Hideo Itami zgarnie... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE 2K17
Autor Wiadomość
PiTeRo 
Midcarder

Wrestler: Cena/Bryan/Ryder/Blackman/HBK
Podziękował: 16
Podziękowano mu 221 razy w 25 Postach
Wysłany: 2016-10-17, 17:03   WWE 2K17

Witam, widziałem, że akurat nowa gra nie ma swojego tematu, więc postanowiłem założyć. Jest ktoś tutaj na forum, kto porwał się na zakup tej gry i może powiedzieć jak to się prezentuje w porównaniu do 2K16? 2K17 oczywiście mam kupione i nawet powróciłem do nagrywania serii z gier WWE. Dzisiaj rozpocząłem wrzucanie trybu MyCareer (serdecznie zapraszam :P ).

https://www.youtube.com/watch?v=zSrxp5N_dcA

LegendKiller 
Midcarder

Wrestler: Randy Orton
Podziękował: 11
Podziękowano mu 49 razy w 4 Postach
Wysłany: 2016-12-17, 22:09   

Ostatnie WWE 2k jakie posiadałem to WWE 2K14. Teraz jestem w posiadaniu 17 jeszcze na old gena (x360) i.. ta gra nie ma w wersji na starsze konsole żadnego trybu kariery? Serio, kurwa, nic? Powiedzcie mi proszę, że jestem ślepy, stary, że nie potrafię znaleźć.

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wrestler: Nakamura, Rollins, Omega, DB
E-fed: MichcioPL
Podziękował: 33
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2016-12-18, 22:12   

Z tego co się orientuję WWE 2k17 (tak samo jak 2k16 i 2k15) nie posiada trybu My Career w wersjach na PS3 i X360. Znajduje się on tylko w wersjach PS4 oraz XOne.

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wysłany: 2017-01-16, 14:04   

Jak już wiadomo, WWE 2k17 zmierza na komputery osobiste. Co sądzicie o tym, że tym razem nie mamy co liczyć na darmowe DLC (rozgraniczenie na Standard i Deluxe Edition), lub o wymaganiach sprzętowych gry?

JojCeec

Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2017-01-28, 21:51   

Ja mam WWE 2k17 na xboxone i gra się bardzo przyjemnie. Do tego jest fajna zabawa przy tworzeniu aren i pasów. Niestety trochę ubogo z gimmick matchami i bardzo irytuje fakt, że nie można zrobić eliminacyjnych walk w kombinacji tRiple Threat, Six Man i Fatal Four Way. No i brak możliwości dodania własnej muzyki, ale to już chyba wina konsoli prawda ?

Bunia200 

Wrestler: Randy Orton
Wysłany: 2017-02-07, 09:15   

Witam mam pytanie do osób grających na konsolach ps3 czy u was również jest problem z kamerą podczas wykonywania OMG z lin ponieważ w wwe 2k16 wszystko było ok a wwe 2k17 widzę tylko nogi przeciwnika kamera zamiast do góry pokazuje mi dół np jak nevile robi planche to widzę jak biegnie do lin a potem tylko nogi przeciwnika

IIL 
Jobber

Wrestler: Savage, Okada, Styles
Podziękował: 8
Wysłany: 2017-02-07, 17:06   

2K16 potrafiło mnie nieźle wciągnąć, jednakże 2K17 jest dla mnie całkowicie niegrywalne. Starałem się kilka razy do tego jakoś głębiej podejść, przemóc się, ale niestety ciężko w tej grze zostać na dłużej i się nie zdenerwować. Od czasu, gdy do serii dodano tryb Create-An-Arena często bawię się w pobieranie aren z dawnych lat bądź Japonii. Tutaj jednak nie można po prostu pobrać sobie najzwyklej w świecie areny, tylko trzeba brnąć w jakieś kreowanie show i kilka innych "uzdatnień", by można było w końcu odpalić jakiś mecz. Inaczej się nie wyświetla.
Tryb kariery jest monotonny i jakby zabugowany - czasami całkowicie omija się pobyt w NXT, czasami mimo serii wygranych walk nie można się wydostać do głównego rosteru. Podobnie z title shotami - dostaje się je czasami bez żadnych podstaw, by później mimo pozycji numer jeden w rankingu czekać na postęp całą wieczność. W Universe nie da się w ogóle grać. Te proma w ringu wyglądają tak bardzo nienaturalnie Do tego nie można ich ot tak pominąć, tylko trzeba przez to wszystko przebrnąć. Co sprawiało, że nie ten moduł całkowicie sobie odpuściłem.
Brak jakiegoś dodatkowego trybu z zadaniami w walkach jak to kiedyś bywało - Attitude Era mode, czy coś.

Nakamura DLC odpuszczam, bo i tak ciężko w tak wybrakowanej wersji gry mieć z płatnych dodatków jakąś uciechę. Gra idzie na sprzedaż i przed 2K18 warto zastanowić się więcej razy...

Rated R Lukasz 
Jobber

Wrestler: Nick "Chory" Mondo
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-02-18, 19:09   

I jak skusił się ktoś na wersję PC? Optymalizacja podobno straszna, na GTX'ach 980 ponoć pokaz slajdów. Poczekam na porzadnego Patcha i skusze sie na wersje Deluxe czy jak jej tam ze wszystkimi DLC. Perspektywa pogrania Shinsuke i ARIESEM! ktorzy sa w grze WWE to dla mnie niemała gratka. W WWE 2K18 to juz wogole nie bedzie trzeba sciagac CAWÓW :) Z taką czestotliwością z jaką WWE śćiąga do siebie perełki IndyJapanowe

Aquino 
Lower Midcarder

Wrestler: Triple H /Orton /Devitt
Podziękował: 8
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-02-19, 15:12   

Rated R Lukasz napisał/a:
I jak skusił się ktoś na wersję PC? Optymalizacja podobno straszna, na GTX'ach 980 ponoć pokaz slajdów. Poczekam na porzadnego Patcha i skusze sie na wersje Deluxe czy jak jej tam ze wszystkimi DLC. Perspektywa pogrania Shinsuke i ARIESEM! ktorzy sa w grze WWE to dla mnie niemała gratka. W WWE 2K18 to juz wogole nie bedzie trzeba sciagac CAWÓW :) Z taką czestotliwością z jaką WWE śćiąga do siebie perełki IndyJapanowe

Ja osobiście skusiłem się na wersję Deluxe na PC. Szczerze powiem, że w tym wydaniu gra na PC jest całkowicie nie grywalna. Gra raz chodzi płynnie, a raz tak jak napisałeś jest pokaz slajdów. Nie wiem jak u innych ale u mnie występuje też problem jeśli chodzi o stroje zawodników. Czy to w menu czy w karierze, jeśli chce zmienić strój to raz wszystko działa poprawnie ale za innym razem gra i komputer głupieje co kończy się wywalaniem do pulpitu i crashem gry. W obecnym wydaniu gra na PC jest nie grywalna.

Rated R Lukasz 
Jobber

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-02-23, 17:37   

Aquino możesz napisać jaką masz specyfikację kompa?

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian|Carlito|Hardziaki
Podziękował: 13
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-02-27, 20:15   

Czy ktoś grający na pc w 2k, wie jak używać chain wrestling?

Swoją drogą jak na takie wymagania, to gra w miarę płynnie chodzi przy niższych, niżeli ,,minimalnych wymaganiach'', teraz czekać aż pozzum da cuś takiego jak patch na 15 z 150 wrestlerami. ;)

[ Dodano: 2017-02-28, 09:39 ]
Ach i zapomniałem, czy dlc z A trainem jeszcze nie jest dostępne? W kilku wersjach gry nie posiadam tegiż dodatku.

Rated R Lukasz 
Jobber

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-03-01, 10:44   

Caribbean Cool jaką masz specyfikację kompa?

Co to chain wrestlingu; został on mocno zmieniony względem 2k16?

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian|Carlito|Hardziaki
Podziękował: 13
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-03-03, 11:30   

procek i3 , karta gtx 560, 4 ramy, 6 latek :P

No zmiana jest spora, nie ma początkowych elementów z klinczem, a u mnie na dodatek bardzo cieżko jest wykonać jakiś sub, cokolwiek w parterze, czego to wina nie wiem.

krzysztof 
Jobber

Podziękował: 88
Podziękowano mu 3 razy w 2 Postach
Wysłany: 2017-03-11, 10:41   

Witam. Jestem całkowicie zielony jeśli chodzi o gry ale wpadła mi w ręce WWE 2k17 na PS4. Mam pytanie czy można jakoś dogrywać innych gotowych wrestlerów, nie wiem czy to tzw CAW czy coś mylę.

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wysłany: 2017-03-11, 20:39   

krzysztof, można stworzyć własnych wrestlerów korzystając z dość szerokich opcji tworzenia różnych rzeczy, albo ściągnąć gotowe postaci z Community Creations.

Odpowiedz do tematu