Status Big Cassa... (zobacz)
Potwierdzono II edycję Mae Young Classic... (zobacz)
Pilne: Vader nie żyje!... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE 205 Live - 07/02/2017 - Raport
Autor Wiadomość
VillainLee 
MidcarderWrestler: Omega Styles Naito Y2J
Wiek: 25
Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 978
Podziękował: 51
Podziękowano mu 14 razy w 11 Postach
Skąd: Starogard
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-02-09, 00:54   WWE 205 Live - 07/02/2017 - Raport

Jesteśmy w Seattle, Washington, skąd witamy się z komentatorami w składzie Austin Aries, Mauro Ranallo & Corey Graves, którzy powitali nas na kolejnym odcinku 205 Live!
Na sam początek okazuje się iż Tony Nese jest kontuzjowany, a więc dzisiaj obejrzymy walkę Mustafa Ali vs Ariya Daivari. Na szali jest ostatnie wolne miejsce w dzisiejszej walce o miano pretendenta do tytułu Cruiserweight.


Walka numer 1: Ariya Daivari vs Mustafa Ali
Szybki i wyrównany początek. Przewaga wyrysowała się dopiero gdy Ali na Hiptoss,powalając rywala Hurricanraną. Spinning Heel Kickiem powoduje że Daivari wycofuje się z ringu. Tam Ariya szarżę Mustafy, i atakuje go Neckbreakerem. W ringu Snapmare i Elbow Drop w tył głowy od Daivariego - 2 Count.
Ali próbuje się uwolnić z Headlocku, ale wpada na Reverse DDT - 2 Count. Zdenerwowany Ariya zaciekle obija Mustafę, lecz gdy ten próbówał kontratakować został zastopowany Spinebusterem , Daivari idzie po Frog Splash, ale kończy na pustej macie. Mustafa kontratakuje z sesią Clothesline'ów. Do tego Enzuigiri, a także Rolling Neckbreaker. 1..2..Kick out!
Daivari w widowiskowy sposób rzucił rywala na narożnik, stamtąd traktując go Pepsi Twistemem (czyli Hammerlock przemianowany na Short-arm Clothesline) 1..2..Kick out!
Daivari nie dowierza, ale próbuje dodać Back Suplex, Ali utrzymuje się na nogachsię na nogach , co po chwili pozwala mu wykonać Tornado DDT, a krótko po tym także Imploding 450 Splash! 1..2..3!!!
Zwycięzca via Pinfall: Mustafa Ali – 5.50 via Pinfall Całkiem dobra walka. Mustafa dobrze się pokazuje, i mam nadzieję iż posmakuje pasa dywizji Cruiserweight


Już za tydzień w WWE 205 Live zadebiutuje Gran Metalik!


Walka numer 2: Lince Dorado vs Brian Kendrick
Przed walką Kendrick powiedział że jest wielką gwiazdą, co oznacza iż zawsze niszczy marzenia młodych gwiazd. Ma problem z Tajiri'm. Jest jednak pewien młody człowiek Akira Tozawa. Ma potencjał, ale Brian ma nadzieję, że Akira ogląda to starcie, gdyż chce przygarnąć Akirę pod swoje skrzydła

Lince kontruje akcję rywala, na które odpowiada Headscissors. Kendrick ucieka za ring, gdzie nadział się na Springboard Moonsault.
Po chwili akcji Brian wykonuje Calf Kick. Kendrick dominował wykonując Back Body Drop, jednak niedługo potem sam trafia Tilt A Whirl Backbreaker!
Lince trafia rywala Hurricanraną, oraz Powerslamem. Na dokładkę Enzuigiri, ale Top rope Crossbody przerolowane na liczenie przez Kendricka 1..2..Kick out!
Lince próbuje zaskoczyć oponenta poprzez Suplex, ale mamy kontrę, lecz Handspring Stunner trafia w cel 1..2..Kick out!
Wywiązuje się walka na narożniku, która pada łupem Lince'a, który dodaje Shooting Star Press, ale trafia na kontrę przez Kendricka - 1..2.. Kick out! Rolling Crucifix znikąd od Dorado - 1..2.. Brian kontruje zapinającCaptain's Hook, które daje mu zwycięstwo!!!
Zwycięzca via Submission: Brian Kendrick – 5:00

Austin Aries chce przeprowadzić wywiad z TBD.
Brian zapytane o wypowiedziane przed walką słowa, powiedział iż krytycy chcą znać opinię na temat Tozawy. Akira jest osobą specjalną. Brian jest pełen nadziei iż jego podopieczny przyjdzie tu na ring. Na ring przybywa...Tajiri! Ale moment, nikogo nie ma na scenie. Tajiri zaskakuje swoją obecnością stojąc za Kendrickiem, którego twarz zalewa wypluwając zieloną maź!

Neville został na zapleczu zapytany o dzisiejszy Main Event. Mistrz powiedział iż wyczuwa, że będzie to okazja na pojedynek z prawdziwym królem. TJ Perkins to osoba która za dużo marzy. Jack Gallagher to osoba za którą wstydzi się Anglia. Neville powiedział Mustafa Ali przypomina mu jego samego sprzed kilku lat. Cedric Alexander ma w głowie tylko swoją głupiutką dziewczynę, a Noam Dar jest żałosny. Nie obchodzi go kto wygra, ponieważ tę osobę spotka ogromny ból, kłaniając się na koniec królowi.Walka numer 3: #1 Contender's Elimination Match - Jack Gallagher vs Noam Dar vs Cedric Alexander vs Mustafa Ali vs TJ Perkins

Noam na sam początek iż to on tu rządzi. Wszyscy wobec tego rzucili się na niego.
Cedric wyrzuca go z ringu Clothesline'm, ale trafił nam się duży Botch, i Dar po prostu przeturlał się poza ring.
Cedric idzie na Jacka, a Mustafa na Perkinsa. TJ idzie po chwili na Cedrica, ale TJ zostaje podrzucony przez rywala, lecz dzięki temu Perkins powalił Gallaghera Dropkickiem. Piękna akcja.
TJ kontruje akcję od Mustafy, ale Ali w zespole z TJ'em wymierza Hurricanranę Cedricowi, wobec czego zostaje tylko dwójka.
TJ odbija się od lin, ale Noam złapał go za nogi. Jack wraca do akcji, i trafia Noama Running European Uppercutem. Jack wchodząc do ringu trafia Baseball Slide od Mustafy. W ringu O'connor Roll od TJ'a zablokowane, a w tym samym czasie do walki wraca Alexander od razu z Sunset Flip Powerbombem dla TJ i dla Mustafy jednocześnie. Dla Perkinsa Headcscissors oraz Dropkick od Alexandra. Wraca Noam, który blokuje Handspring Enzuigiri Cedrica, Powraca także Gallagher. Gallagher wyrzuca Mustafę z ringu, który ląduje na gromadzie rywali poza ringiem! Jack bierze swoją parasolkę, z którą odbywa dość fajny lot, bowiem wykonuje Sentona poza ring z ową parasolką w dłoni!!! Bardzo pomysłowa akcja.
W ringu są Jack oraz Noam. Dar przeważa, gdyż kopnął oponenta w nieosłonięte kolano. Noam się puszy w ringu, a znikąd wpada na Cedrica i jego Lumbar Check! 1..2..3!!!

Noam Dar wyeliminowany!

Do ringu wkracza Mustafa. Po wymianiee ciosów Alexander zaskakuje Mustafę pięknym Standing Spanish Fly (lub jak kto woli C4/Standing Moonsault Side Slam)
Wkracza TJ Perkins, ale po chwili trafia Handspring Enzuigiri, oraz Enzuigiri z krawędzi ringu. Jack Gallagher dostaje Penalty Kick. Cedric na narożniku, ale tam nawiązuje walkę z Perkinsem, który spada na matę. Nagle pojawia się Noam Dar,który niszczy nadzieję Alexandra na jakąkolwiek akcję! Noamowi za namową sędziów idzie na zaplecze, a Perkins wykańcza Cedrica Detonation Kick'iem. 1..2..3!!!

Cedric Alexander wyeliminowany

Gallagher wkracza do akcji, i już po chwili ustawia TJ'a na akcję Electric Chair Drop, ale jednocześnie Mustafa trafia z Diving Crossbody w Perkinsa! 1..2..Kick out!
Dżentelmen walczy z Mustafą, ale przeważa Ali. High Kick i Rolling Neckbreaker od Mustafy! Mustafa ze swoim Imploding 450 Splash trafia w pustą matę! Perkins wykorzystuje okazję, zapina Cross Arm Bar, i Mustafa odklepuje!

Mustafa Ali wyeliminowany!!!

Perkins rusza z akcję w narożniku, ale szybko łapie się na Headbutt. Odpowiedź TJ'a to Basement Dropkickiem,a także seria Low Kick'ów w obie nogi Jacka, który przechwytuje nogę rywala, jednak TJ ostatecznie wychodzi górą zapinając Knee Bar! TJ mocno heeluje (co się dzieje?!) i dalej atakuje Jacka,który znikąd niczym RKO Ortona, zaskakuje rywala swoim Headbuttem!
Jack przy akcji Corner trafia w pustkę, a przy tym upada na obolałą nogę. Detonation Kick od Perkinsa, lecz znalazł w sobie tyle sił by odbić się od lin i zaskoczyć rywala Headbuttem!!! 1..2..Kick out!!!! Co za mecz!
Po zmierzeniu się wzrokiem TJ idzie po finisher, ale po raz kolejny wpada na Headbutt! Gallagher atakuje dalej, i to kończy się Corner Dropkickiem - 1..2..3!!!

TJ Perkins wyeliminowany

Zwycięzca via Pinfall: Jack Gallagher - 14:00 Cudowna walka. Znakomicie rozpisana walka, która miała arcyciekawy koniec. Perkins chyba przeszedł heel-turn, ale była to jednorazowa akcja. Tak czy siak w pełni polecam. Tych 14 minut nie zmarnujecie - zapewniam.

Zanim zakończymy odcinek pojawia się Neville, który okazuje nowemu pretendentowi swój pas.
I to tyle na dzisiaj

Miłego dnia :-)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
_________________
http://tenzwyklyblog.blogspot.com/ - zapraszam

User dnia - 16 Kwietnia 2016
Recaper roku 2016


Tanoshimou!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group