Zmarł Ivan Koloff... (zobacz)
Status Cesaro, powrót Balora w marcu?... (zobacz)
Zmarł George "The Animal" Steele... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Giero
2017-01-23, 15:53
WWE by Giero
Autor Wiadomość
Giero 
Upper Midcarder
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles, Brock Lesnar
Wiek: 21
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 1718
Podziękował: 13
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Skąd: The Temple

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-30, 13:29   


SmackDown 28.07.2015
Cztery tygodnie do SummerSlam

Tradycyjny pokaz pirotechniczny rozpoczyna kolejne SmackDown w drodze do SummerSlam!


Mauro Ranallo: Na cztery tygodnie przed SummerSlam z kolejnego SmackDown witają Was: Mauro Ranallo, Jerry Lawler i Tom Phillips!

Tom Phillips: Tydzień temu byliśmy świadkami naprawdę arcyciekawych wydarzeń. Po raz pierwszy na niebieskiej tygodniówce zawitał Bullet Club w powiększonym składzie o Kenny'ego Omegę, Karla Andersona, Luke'a Gallowsa i Tama Tongę, od razu robiąc spory zamęt na SmackDown. Jednak to co najważniejsze i najbardziej przykuło uwagę wszystkich wydarzyło się na sam koniec, prawda Jerry?

Jerry Lawler: Oj zdecydowanie. Dwie legendy tego biznesu: Sting i The Undertaker po raz pierwszy spotkali się w cztery oczy w jednym ringu! Dzisiaj obydwaj Panowie wytłumaczą nam co znaczyła ich konfrontacja sprzed tygodnia.

Mauro Ranallo: Oprócz tego dzisiaj dojdzie do pojedynku, który nie odbył się tydzień temu! Powracający po przerwie Alberto Del Rio zmierzy się w World Heavyweight Championem Bray'em Wyattem!Na wstępie jednak przenosimy się do biura Generalnego Managera SmackDown - Steve'a Austina. Widzimy, że dyskutuje on Intercontinental Championem Codym Rhodesem.

Cody Rhodes: Szefie, wiesz ile znaczy dla mnie walka z takim rywalem jak AJ Styles, na gali SummerSlam w takim miejscu jak Brooklyn. Pokonanie Stylesa będzie fantastycznym podsumowaniem mojego obecnego reignu jako Intercontinental Champion.

Steve Austin: Doskonale Cię rozumiem Cody. Zawsze byłeś ambitny i chciałeś walk z najlepszymi. Musisz jednak zrozumieć, że u mnie na SmackDown nie dostaje się ot tak title shotów. Trzeba na to zasłużyć.

Cody Rhodes: To w takim razie wyznacz Stylesowi jakiś pojedynek na dzisiaj. Przecież nawet jak on nie dostanie tego title shota, to może nie dać mi spokoju. Do tego teraz ma zaplecze w postaci tego całego Bullet Clubu...

Steve Austin: Okej... zrobimy tak Cody. AJ Styles dostanie walkę z Tobą... jeżeli dzisiaj w main evencie pokona dzisiaj Twojego ostatniego rywala z Money In The Bank - The Miza. Inaczej z Waszego pojedynku nici.

Cody Rhodes: Świetnie... niech będzie.Wracamy szybko na ring... bowiem rozlega się muzyka Samiego Zayna! Zayn pozwala sobie na lekki uśmiech, ale widać, że jest zdenerwowany. Dla przypomnienia to co wydarzyło się na Money In The Bank...

Cytat:
Zayn próbuje wstać... a z niewiadomych przyczyn rozlega się cheer trybun. Po chwili... kamerzysta pokazuje przyczynę - to Kevin Owens!!! Stanął przy barykadzie i patrzy Zaynowi prosto w oczy... a następnie pluje mu w twarz! Sin Cara wykorzystuje zamieszanie wykonując Suicide Dive na przeciwniku, po czym szybko wrzuca go z powrotem do ringu! Sędzia nie zorientował się do czego doszło, a realizator pokazuje jak Owens udaje się uśmiechnięty na zaplecze. Sin Cara... wykonuje Swanton Bomb, po czym zapina Fujiwara Armbar ponownie! Zayn jest w poważnych opałach... odklepuje!

Sin Cara nowym WWE Cruiserweight Championem! Szczęśliwy odbiera pas mistrzowski od sędziego i celebruje wygraną. Zayn wyturlał się z ringu i rozczarowany dochodzi do siebie, siedząc przy barykadzie. Po chwili robi się wściekły. Wpada do ringu... i wściekły atakuje Sin Carę! Sędzia próbuje odepchnąć Zayna, ale ten nic sobie nie robi. Podnosi nowego mistrza, ciska Irish Whipem na liny i wykonuje Blue Thunder Bomb! Publiczność stara się wspomóc chantami Samiego, ale ten nie może się wciąż pogodzić z zaistniałą sytuacją. Wściekły opuszcza ring i udaje się na zaplecze.


Sami jest już w ringu i trzyma mikrofon w ręku.

Sami Zayn: Po pierwsze... chciałem Was przeprosić za moje zachowanie po walce z Sin Carą na Money In The Bank. Może i w ostatnich tygodniach daje Wam porządnie w kość, ale te półtora tygodnia temu on był mimo wszystko najmniej winny w całej zaistniałej sytuacji, a mowa o stracie przez ze mnie WWE Cruiserweight Championship. Najbardziej winny mojej frustracji... był nikt inny jak Kevin Owens. Mój były przyjaciel, który po raz kolejny postanowił pozbawić mnie pasa mistrzowskiego. Tak było w NXT, tak historia powtarza się teraz na SmackDown. Sin Carę jeszcze dorwę i zrewanżuję się za stratę pasa mistrzowskiego, ale Kevin... wchodząc mi ponownie w drodzę znowu stał się moim celem numer jeden. Owens, nie kupuję Twojego tłumaczenia sprzed tygodnia, że zaatakowałeś mnie, bo nie masz dokończonych ze mną interesów. Prawda jest taka, że motywem Twoich ataków na moją osobę jest tylko i wyłącznie chora zazdrość. Nie możesz się pogodzić z tym, że gdy obydwaj jesteśmy w jednym miejscu, to ja zazwyczaj mam spotlight. Nie możesz się pogodzić z tym, że to ja jestem w topie. Powiem Ci coś Kevin... jeżeli za każdym razem, gdy wchodzę na szczyt masz pojawić się Ty... to rzeczywiście może będzie lepiej jeżeli w końcu ostatecznie załatwimy to między sobą.

Zayn spojrzał w kamerę, a gdy skończył mówić zabrzmiała muzyka Kevina Owensa! Ten przy dużym heacie wyszedł na stage z mikrofonem i roześmiał się.

Kevin Owens: Musisz potem posłuchać tego co przed chwilą powiedziałeś, sam zaśmiejesz się. Ty? W topie? Jako Cruiserweight Champion?! <Ponownie roześmiał się> Po pierwsze ten marny pas mistrzowski był tylko iskrą, by zwrócić ponownie Twoją uwagę na siebie. Wiedziałem, że odnosząc kolejną porażkę z mojego powodu... w pełni się na mnie skoncentrujesz. To cały Ty Sami. Żadnego zaskoczenia. Po drugie... czy Ty patrzysz czasem w lustro? Jak ktoś taki może być brany w ogóle na poważnie pod uwagę? Ty przecież wyglądasz na wiecznego underdoga!

Sami Zayn: Nie powiem jak Ty wyglądasz Kevin... nie wiem co jest większe, Twój brzuch, czy Twoje ego...

Kevin Owens: To tylko podkreśla to co powiedziałem przed chwilą. Jesteś jednym, wielkim żartem. Nikt nie będzie Cię brał na poważnie, niezależnie czego dokonasz w tym biznesie. Co innego ja... ja jestem materiałem na sukces! I wiesz co? Już doskonale wiem, że walki z Romanem Reignsem, czy też z Brockiem Lesnarem miały mnie po prostu mentalnie przygotować do tego, co czeka Cię na SummerSlam... czyli do największego wpierdolu w Twoim życiu!

Sami Zayn: Obyś się nie rozczarował Kevin. Możesz mnie obrażać. Możesz mówić o mnie kłamstwa. Jednak nie odbierzesz mi woli walki. Udowodnię Ci, że jestem lepszy od Ciebie! Na SummerSlam z wielką chęcią zamknę Twoją jadaczkę!

Zayn odrzucił mikrofon i pokazuje, że jest gotów do konfrontacji z Owensem. Ten jednak machnął rękoma i powoli udał się na zaplecze.


JESZCZE DZISIAJ AJ STYLES ZMIERZY SIĘ Z THE MIZEM.
JEŻELI STYLES WYGRA, TO NA SUMMERSLAM ZAWALCZY O INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP Z CODYM RHODESEM!

CZEKA NAS TAKŻE KONFRONTACJA ALBERTO DEL RIO Z BRAY'EM WYATTEM

JEDNAK JUŻ ZA CHWILĘ CZEKA NAS DEBIUT W DYWIZJI TAG TEAM - THE VAUDEVILLAINS W AKCJI!NASTĘPNE PPV

SUMMERSLAM 2015
vs
The Vaudevillains vs The Uso's

Opis walki: Publiczność bardzo przychylnie powitała Englisha i Gotcha, którzy debiutują dzisiaj na SmackDown. Pojedynek zaczynają Aiden i Jey. Obydwaj przymierzają się do klinczu na starcie, ale English szybko przechodzi w Waist Lock. Rywal próbuje się wyrwać, jednak to Aiden popisuje się Takedownem i przechodzi do Front Face Locku w parterze. W końcu Jey podnosi się i wyrywa się siłowo z uchwytu, by wyprowadzić serię ciosów z kolana. Mamy Irish Whip i Uso pochyla się na Back Body Drop, ale Aiden kontruje mocnym kopnięciem. Do tego English popisuje się German Suplexem! Pin! 1... 2... Kick-Out i zmiana z Simonem. Ten powoli przechwytuje oponenta w Wrist Lock. Po chwili jeszcze raz wykręca rękę. Gotch po chwili wynosi przeciwnika na barki, jednak ten kontruje kilkoma ciosami z łokcia. Jey wreszcie odpowiada solidnym Back Kickiem w korpus, by dołożyć jeszcze mocny podbródkowy. Gotch chwieje się na narożnik, ale na jego nieszczęście na ten, w którym znajduje się Jimmy. Mamy zmianę. Podwójny Irish Whip na liny... i Double Back Body Drop! Jimmy jeszcze odbija się od lin prosto na Running Splash! Pin! 1... 2... Kick-Out! Samoańczyk zapina Bodyscissors. Do tego traktuje rywala ciosami z łokcia. Gotch próbuje wyrwać się z uchwytu. W końcu udaje mu się znaleźć lukę między nogami... i sam stara się zapiąć Boston Crab! Jimmy jednak w porę blokuje akcję i wyrywa się! Uso chce wyprowadzić Superkick, ale Gotch w porę robi unik i odpowiada Clotheslinem! Simon czołga się, by dostać się do swojego narożnika. Chce zrobić zmianę, jednak Jimmy w porę chwyta go za nogę. Wydaje się, że nie dopuści Simona do narożnika, a ten odpowiada nokautującym łokciem i robi zmianę z Englishem! Ten momentalnie wspina się na górna linę i popisuje się Diving Crossbody! Do tego też Dropkickiem zrzuca Jey'a z apronu! Mamy ponownie zmianę w The Vaudevillains i The Gentleman's Congress na Jimmym! Pin! 1... 2... w porę przerywa Jey, który traktuje też Englisha Samoan Dropem! Gotch jednak po chwili odpowiada ciskając go barkiem w ringpost! Mamy też Whirling Dervish na Jimmym! English przytrzymuje Jey'a, a Gotch przypina Jimmy'ego! 1... 2... 3!

Aiden i Simon wpadają sobie w ręce, ciesząc się z wygranej w debiucie... ale chwila... brzmi "Omen In The Sky!", czyli muzyka Bullet Club! Vaudevillains są lekko rozproszeni... a znienacka do ringu wpadają Karl Anderson i Luke Gallows! Atakują rywali od tyłu! Karl popisuje się wykonując Jumping Cutter na Englishu! To tego podnoszą Gotcha... i mamy Magic Killer! Zbierają duży heat, ale zadowoleni tauntują nad Vaudevillains.

Jerry Lawler: English i Gotch w wspaniały sposób zadebiutowali na SmackDown, ale oczywiście ich moment celebracji musieli zrujnować Gallows i Anderson!

Tom Phillips: Myślę, że miał to być jasny sygnał - jeżeli myślicie, że będziecie w topie dywizji tag team na SmackDown, to lepiej poszukajcie innego miejsca.

Mauro Ranallo: Cóż, Aiden i Simon na pewno nie zostawią tego tak bez odpowiedzi. Jednak wcześniej inny członek Bullet Clubu - AJ Styles także może pozostawić duży impakt po sobie na dzisiejszym SmackDown. Już za kilka chwil zmierzy się z The Mizem, a jeżeli wygra, to na SummerSlam zawalczy z Codym Rhodesem o Intercontinental Championship!Widzimy idącego zapleczem Kenny'ego Omegę... którego niespodziewanie atakuje Seth Rollins! "Architekt" rzuca się na Kenny'ego z pięściami, po czym ciska o ścianę obok, a następnie przerzuca przez stół z cateringiem! Rollins klęka nad Omegą i traktuje go kolejnymi ciosami, ale wreszcie przybiegają The Young Bucks! Odciągają wściekłego Rollinsa! Ten chce się wyrwać, więc Matt przytrzymuje go, a Nick wyprowadza Superkick! Jacksonowie sprawdzają stan Omegi i uciekają z nim.Szybko przenosimy się do szatni Kalisto, który ćwiczy przy worku treningowym. Rozgrzewkę przerywa mu sam WWE Cruiserweight Champion - Sin Cara! Kalisto chce się na niego rzucić na początku, ale ten powstrzymuje go.

Sin Cara: Wyjątkowo nie przyszedłem tutaj, by z Tobą walczyć. Chciałem Cię uświadomić w pewnej kwestii. Tydzień temu nazwałem Cię hipokrytą. Po części chcę się wycofać z tego stwierdzenia. Chcę byś zauważył od czego się zaczęło. To Rey Mysterio jest winowajcą tego, że dzisiaj jesteśmy w konflikcie.

Kalisto: Próbujesz na jego zrzucić winę, ale to wszystko zaczęło się od Ciebie.

Sin Cara: Nieprawda! Rey wiedział jakie będą konsekwencje, jeżeli będzie się wtrącał w nasz sojusz. Mimo to nie posłuchał się mnie. I dlatego dzisiaj nie ma go na SmackDown, wrócił na swoje RAW. My za to teraz zmierzymy się na SummerSlam. Chcę żebyś po prostu wiedział, że niezależnie od tego co wydarzyło się między nami w ostatnich kilku tygodniach... szanuję Cię i wiem, że stać Cię na wiele. Jednak Ty musisz sobie uświadomić... że jesteś obecnie po prostu za słaby, by mnie pokonać. Lepiej wycofaj się z naszej walki. Inaczej możesz skończyć zdecydowanie gorzej niż Rey...

Sin Cara poklepał swój pas mistrzowski i odszedł...vs
AJ Styles vs The Miz

Opis walki: Przy stanowisku komentatorskim usiadł Intercontinental Champion Cody Rhodes. Dla przypomnienia - jeżeli AJ Styles wygra, to zyska title shota na pas IC. Zaczynamy pojedynek. Z klinczu Miz zdołał przepchnąć rywala do narożnika, gdzie zaczął ich wyliczać sędzia. W końcu mamy rozerwany uchwyt i Miz zamarkował chęć wyprowadzenia Punchu. Zdenerwowało to Stylesa, który w odpowiedzi rzeczywiście wyprowadził nokautujący łokieć! AJ momentalnie podnosi rywala i dokłada Punch w głowę! Po chwili Fenomenalny wyprowadza kolejne dwa Punche, Shoot Kick, Backfist i chce zakończyć charakterystyczną kombinację Discus Lariatem, jednak Miz przechwytuje rywala prosto w Backbreaker, po którym nastąpił także Neckbreaker! The Awesome One poczuł się przez moment na tyle pewnie, że pozwolił sobie na taunt, po czym rusza na Awesome Clothesline... jednak Styles w porę zrobił unik! AJ popisuje się fikołkiem do przodu, po czym wyprowadza zaskakujący Pele Kick! Pin 1... 2... Kick-Out. Styles zamierza powoli rozpracować rywala. Spokojnie podnosi go i traktuje mocnym Low Kickiem. Po chwili mamy Irish Whip w narożnik. Styles szarżuje na Corner Forearm Smash, jednak tym razem to Miz w porę zrobił unik! Miz bierze rozbieg i odpowiada Awesome Clotheslinem! Do tego Pan Niesamowity wspina się na trzecią linę! Styles jednak w porę podrywa się i kontruje zrzucając go Springboard Frankensteinerem! Rozlegają się chanty "This is wrestling!" po tej wspaniałej akcji. AJ przenosi się na krawędź ringu... i mamy Springboard Forearm Smash! Pin! 1... 2... Kick-Out! Fenomenalny szykuje się do Styles Clash, ale Miz w porę kontruje Back Body Dropem! Do tego Mike wyprowadza kopnięcie w kolano i wykonuje Snap DDT! Miz traci cierpliwość! Szykuje się do Skull Crushing Finale... ale AJ w porę go zrzuca z siebie do przodu! Do tego Styles popisuje się charakterystycznym Springboard Moonsault DDT! Kip-Up! Nakręcony AJ wskazuje na Cody'ego Rhodesa, po czym podnosi Miza i wykonuje Styles Clash! Pin! 1... 2... 3!

AJ bardzo zadowolony z siebie wchodzi na narożnik i pozwala sobie na zaczepki w stronę Rhodesa. Ten wstaje na stole komentatorskim i wznosi Intercontinental Championship ku górze.
Mauro Ranallo: Nasi koledzy z RAW "martwili się", że część karty z zawodnikami czerwonego brandu będzie ciekawsza niż nasza. Cóż, po tym jak oficjalnie ogłoszono pojedynek Kevina Owensa z Samim Zaynem, a do tego teraz możemy potwierdzić walkę Cody'ego Rhodesa z AJ Stylesem o Intercontinental Championship, to chyba nie wygląda to u nas najgorzej, prawda Jerry?

Jerry Lawler: Warto skupić się na Stylesie. Właśnie wywalczył title shota tylko i wyłącznie dzięki swoim umiejętnością, bez pomocy kolegów z Bullet Club. Da się? Da.

Tom Phillips: Wspomniałeś Mauro o dwóch walkach, a warto dodać także, że Sin Cara będzie bronić WWE Cruiserweight Championship przeciwko Kalisto, no i przede wszystkim nie można zapomnieć o starciu World Heavyweight Championa Bray'a Wyatta z Brockiem Lesnarem! Bray jeszcze dzisiaj zmierzy się z Alberto Del Rio, natomiast uwaga... Brock Lesnar za tydzień ponownie będzie w akcji na SmackDown. Gdy ostatnio pojawił się na niebieskiej tygodniówce wręcz zniszczył Finna Balora. Tym razem Lesnar ma na trzy tygodnie przed SummerSlam wystosować otwarte wyzwanie do wszystkich z rosteru SmackDown. Już nie mogę się doczekać tego wydarzenia!Widzimy Finna Balora, który spokojnie stoi z walizką Money In The Bank w strefie wywiadów. Obok jego jest JoJo...

JoJo: Finn... wiemy, że AJ Styles za cztery tygodnie na SummerSlam zawalczy o Intercontinental Championship. Prawdopodobnie też The Young Bucks po raz kolejny będą bronić WWE Tag Team Championships. Jakie są Twoje plany dotyczące gali w Brooklynie?

Finn Balor: Cóż... zapewne większość będących obecnie na moim miejscu zrobiłoby sobie wolny weekend i na luzie obserwowało zmagania rywali. Ja jednak taki nie jestem. SummerSlam ma być doskonałym miejscem i czasem, by podkreślić wartość Bullet Clubu w WWE. Dlatego ja, Kenny Omega, Karl Anderson, Luke Gallows i Tama Tonga z wielką chęcią stoczymy pojedynek na SummerSlam. Zauważyłem, że Seth Rollins ma pewien problem z Kennym... więc przy okazji można to rozwiązać. Seth, jeżeli nie boisz się wyzwania to znajdź sobie towarzyszy i stwórz drużynę z którą Bullet Club zawalczy na nadchodzącym PPV. Po tym jak wygramy ten pojedynek, Matt i Nick obronią pasy tag team, a AJ zdobędzie Intercontinental Championship nikt... absolutnie nikt nie zakwestionuje siły Bullet Clubu. A kto wie... czy i jeszcze jeden pas mistrzowski nie znajdzie się także wśród nas.

Finn uśmiechnął się i poklepał walizkę Money In The Bank, po czym odszedł...Zostajemy na zapleczu. Widzimy, że WWE Ladies Champion Maryse zajmuje się swoim poobijanym mężem - Mizem. Z tyłu rozlega się chrząknięcie. Okazuje się, że to Mickie James.

Mickie James: Rozkoszny widok - żona zajmująca się mężem po jego wielkiej porażce...

Maryse: Czego chcesz Mickie? Jeżeli przyszłaś mnie tylko dobić, to lepiej nie trać czasu.

Mickie James: Nie będę już kopać leżącego... nie dzisiaj.

Maryse: Co masz na myśli?

Mickie James: Widzisz, jesteś mistrzynią kobiet na SmackDown. Może i nie broniłaś mistrzostwa na Money In The Bank, ale nie myśl sobie, że ominie Cię także walka na SummerSlam.

Maryse: I niby Ty chcesz ze mną zawalczyć? Ot tak?

Mickie James: Właściwie... to rozmawiałam już o tym z Generalnym Managerem SmackDown - Stone Coldem Stevem Austinem. Był pod wrażeniem mojej formy po powrocie i uznał, że będę najbardziej odpowiednią przeciwniczką dla Ciebie Maryse. Także... czy tego chcesz, czy nie... zobaczymy się za cztery tygodnie na SummerSlam. Ne voient...

Mickie wysłała całusa Maryse i odeszła, zostawiając ją wściekłą.vs
Eva Marie vs Nikki Bella w/Brie Bella

Opis walki: Zaczynamy. Obydwie zawodniczki ruszają najpierw w klincz. Z niego miotają się przez moment po ringu, aż w końcu Nikki przepycha przeciwniczkę do narożnika. Tam pusza uchwyt, ale zaczyna serię Shoulder Thrustów. Po chwili mamy z całej siły Irish Whip w przeciwległy corner. Pin 1... 2... Kick-Out. Nikki zapina Arm Bar, by osłabić nieco zapał rywalki. Ta jednak po dłuższej chwili podnosi i odpycha Bellę na liny. Sędzia rozkazuje rozerwać uchwyt, więc dzieje się tak... i Eva wykorzystuje moment, by wyprowadzić cios z kolana. Mamy Snapmare sprowadzający do parteru, a następnie szarżę na Running Shoot Kick... lecz Nikki w porę zrobiła unik i odpowiada Schoolboy Pinem! 1... 2... Kick-Out. Obydwie podrywają się i Eva w porę unika Springboard Roundhouse Kicku! Do tego Marie odpowiada poprzez Small Package! 1... 2... Kick-Out! Eva jest gotowa, by wykonać Sliced Red #2... ale Nikki w porę odpycha i tym razem udaje się odpowiedzieć poprzez Springboard Roundhouse Kick! Bella wykorzystuje okazję i wynosi rywalkę, by wykonać Rack Attack 2.0! Pin! 1... 2... 3!

Lekko zadyszana, ale zadowolona Nikki pozwolila sobie na celebrację zwycięstwa z siostrą i fanami.

Tom Phillips: Nikki Bella nie daje o sobie zapomnieć na SmackDown, odnosząc ważne zwycięstwo nad Evą Marie. Jednak jak dowiedzieliśmy się wcześniej... to Mickie James będzie kolejną rywalką Maryse w walce o WWE Ladies Championship na SummerSlam. Sytuacja zatem w kobiecej dywizji na SmackDown robi się niezwykle ciekawa.

Jerry Lawler: Masz rację Tom. Nie dość, że wyłoniła nam się pretendentka do mistrzostwa kobiet na SmackDown, to w tle są jeszcze kolejne chętne. Warto przecież wspomnieć o zdolnej Emmie, no i cały czas ambitnej Natalyi.

Mauro Ranallo: SummerSlam zapowiada się niezwykle ekscytująco, podobnie jak nadchodzące tygodnie na SmackDown. Wspominaliśmy, że za tydzień na niebieskiej tygodniówce pojawi się Brock Lesnar, który zawalczy w Open Challenge'u. Jednak jakby tego było mało Generalny Manager Stone Cold Steve Austin postanowił zareagować po wydarzeniach sprzed kilkunastu minut i oficjalnie ogłosił na Twitterze iż za tydzień zobaczymy pojedynek The Vaudevillains z Karlem Andersonem i Lukiem Gallowsem.

Jerry Lawler: Aiden English i Simon Gotch spodziewali się zapewne przyjemniejszego przywitania na SmackDown.

Mauro Ranallo: Tymczasem jeszcze dzisiaj w akcji zobaczymy Kevina Owensa, który zawalczy po raz pierwszy od gali Payback. Będziemy mogli sprawdzić, czy KO wrócił do pełnej kondycji po pojedynku z Brockiem Lesnarem, no i w jakiej jest formie przed starciem z Samim Zaynem na SummerSlam. John Morrison kontra Kevin Owens już za kilka chwil!Przenosimy się na parking areny. Widzimy, że do swojego samochodu udaje się Intercontinental Champion Cody Rhodes, który jednak zatrzymuje się, by coś powiedzieć.

Cody Rhodes: Brawo AJ! Chciałeś walki ze mną... i zdobyłeś wreszcie upragnionego title shota. Mam nadzieję, że masz świadomość teraz co czeka Cię za cztery tygodnie na SummerSlam. Czeka Cię konfrontacja z jednym z najwspanialszych Intercontinental Championów w historii. Ktoś powiedziałby, że mówiąc to pokazuję swoje wielkie ego. Przemawiają jednak za mną fakty. Zawsze, gdy zdobywam indywidualnie pas mistrzowski pozostawiam po sobie coś godnego do zapamiętania przez fanów na bardzo długo. Tak jak teraz. Jestem mistrzem interkontynentalnym od pięciu miesięcy. Przez ten czas dwukrotnie pokonałem Tysona Kidda, zwyciężyłem także z takimi zawodnikami jak Dolph Ziggler, Randy Orton, Chris Jericho, Seth Rollins, czy też The Miz. Teraz ty AJ... dołączysz do tej listy. A ja po SummerSlam dalej będę najbardziej wartościowym mistrzem na SmackDown, trzymającym najbardziej prestiżowy pas mistrzowski w tym biznesie! Powodzenia Styles na SummerSlam... bo jeżeli nie posłużysz się swoimi kolegami z Bullet Clubu, to będzie Ci ono bardzo potrzebne.vs
John Morrison vs Kevin Owens

Opis walki: Właściwie od razu z gongiem Owens wściekle rusza na przeciwnika z Punchami, sprowadzając go do narożnika! Tam jeszcze wyprowadza serię kopnięć, aż zainterweniował sędzia. Kevin wydaje z siebie wściekły okrzyk, ale gdy chce podnieść Morrisona, to ten odpowiada Jawbreakerem! JoMo wykorzystuje moment na zyskanie inicjatywy i odbija się od lin, by popisać się Tilt-a-Whirl Headscissors DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out! Owens zdenerwowany ucieka z ringu, by dojść do siebie. Morrison tymczasem popisuje się świetnym Springboard 450 Plancha! John nakręcony wrzuca przeciwnika z powrotem do ringu i szykuje się już do akcji kończącej. Owens jednak w porę podrywa się i atakuje plecy oponenta, po czym wykonuje znakomity German Suplex! Obolały Morrison przetoczył się tak, że usiadł przy przeciwległym narożniku, a nabuzowany Owens dokłada Cannonball Senton! Jakby tego było mało, to mamy też znakomity Double Jump Springboard Moonsault! Pin! 1... 2... Kick-Out! Kevin zapina boczny Headlock w parterze. Próbuje jak najbardziej osłabić zapał przeciwnika. Morrison jednak po kilku sekundach powoli wstaje i kontruje kilkoma ciosami z łokcia w brzuch, po czym dokłada Headbutt. Owens odpowiada solidnym Forearm Smashem... ale i Morrison zdołał wyprowadzić Backflip Kick! Obydwaj zawodnicy na moment padli na matę. Sędzia zaczyna ich wyliczać. Pierwszy powoli podnosi się Morrison. Rusza na Kevina i powala go Tilt-a-Whirl Headscissors Takedown! Kevin próbuje podnieść się za pomocą narożnika, a John szarżuje na niego, lecz ten wyrzuca go Back Body Dropem na apron! Morrison nie daje się i odpowiada znakomitym Enzuigiri! Do tego momentalnie wspina się na szczyt narożnika... lecz Owens w porę podrywa się i kopnięciem powoduje, że JoMo kroczem upada na haku! KO jeszcze wspina się na drugą linę i zrzuca oponenta Double Underhook Suplexem! Owens nie przerywa inicjatywy, tylko odbija się od lin i dokłada Running Senton! Pin! 1... 2... Kick-Out. Wściekły Owens podnosi rywala i przymierza się do Pop-Up Powerbombu, lecz Morrison w porę kontruje Capoeira Style Handstand Kickiem! Do tego wykonuje Moonlight Drive! Pin! 1... 2... Kick-Out! Morrison ponownie szykuje się do Starship Pain, lecz tym razem Owens w porę podnosi kolana! Kevin wstaje i szybko wykonuje Package Piledriver! Pin! 1... 2... 3!

Kevin nie celebruje zwycięstwa. Zamiast tego sięga po krzesło! Wyraźnie chce jeszcze pastwić się nad Morrisonem, by pokazać co czeka Samiego Zayna na SummerSlam. Jednak właśnie brzmi muzyka Samiego! Wbiega do ringu, robi unik przed ciosem krzesłem i popisuje się Springboard Crossbody, którym powala Owensa i karci go nawałnicą Punchów w głowę! Kevin odrzuca go i ucieka z ringu, próbując udać się na zaplecze. Zayn jednak wykorzystuje swoje umiejętności, by z apronu skoczyć na barykadę i z niej zaskoczyć Owensa, wykonując Tornado DDT na rampę! Wreszcie przybiega kilkunastu sędziów, którzy próbują uspokoić Zayna, a Owens wykorzystuje sytuację, by wreszcie uciec na zaplecze.


Jerry Lawler: Na początku show ostra wymiana zdań, a teraz jeszcze ta konfrontacja siłowa... nadchodzące tygodnie zapowiadają się naprawdę interesująco jeżeli chodzi o Kevina Owensa i Samiego Zayna.

Tom Phillips: Kevin Owens w NXT pozbawił pasa mistrzowskiego Samiego Zayna. Teraz właściwie to samo zrobił w głównym rosterze. Nie dziwię się zatem Samiemu, że jest głodny zemsty, a Kevin na pewno tak łatwo się nie da.

Mauro Ranallo: Cóż Panowie... czas na walkę wieczoru dzisiejszego SmackDown. Alberto Del Rio w non-title matchu zmierzy się z World Heavyweight Championem Bray'em Wyattem! Dla Wyatta będzie to dobry test przed konfrontacją z Brockiem Lesnarem na SummerSlam.
NASTĘPNE PPV

SUMMERSLAM 2015
vs
World Heavyweight Champion Bray Wyatt vs Alberto Del Rio - Non-Title Match

Opis walki: Wracamy po krótkiej przerwie i widzimy, że kończy się wejściówka Bray'a Wyatta. Mamy gong i Wyatt od razu wściekle rzuca się na przeciwnika z Punchami. Sprowadza oponenta do narożnika, a następnie kopnięciami do parteru. W końcu interweniuje sędzia, ale World Heavyweight Champion po chwili i tak podnosi oponenta, po czym z całej siły Irish Whipem ciska w przeciwległy corner. Wyatt szarżuje jeszcze na Body Avalanche. Bray bierze rozbieg i chce powtórzyć atak, ale tym razem Del Rio kontruje kopnięciem. Do tego Mekskykanin wyprowadza serię ciosów z łokcia. Rusza, by odbić się od lin... lecz Wyatt nokautuje go mocnym podbródkowym. The New Face of Fear odbija się jeszcze od lin i mamy Running Senton. Pin 1... 2... Kick-Out. Bray zapina boczny Headlock w parterze. Usiłuje jak najbardziej osłabić rywala. Ten powoli podnosi się i kontruje serią ciosów z łokcia w brzuch. Del Rio wreszcie wydostaje się i wyprowadza Back Kick, po czym popisuje się Backstabberem! Pin! 1... 2... Kick-Out. Lekko sfrustrowany latynos podnosi powoli oponenta i ustawia go sobie na drugiej linie. Del Rio szykuje się do Diving Double Foot Stomp... ale Wyatt w porę ześlizguje się z liny. Del Rio uderza w pustę, by Wyatt odpowiedział German Suplexem! Meksykanin próbuje się podnieść, ale nadziewa się na Running Body Block! Pin! 1... 2... Kick-Out! Wyatt uśmiecha się lekko i siada przy narożniku, po czym zaczyna charakterystycznie tauntować w chodzie pająka, sygnalizując koniec walki. Chce wykonać Sister Abigail... ale Del Rio w porę wydostaje się i zwinnie przechodzi do Cross Armbreakera! Wyatt w opałach! Mistrz może klepać! Ten jednak powoli podnosi się... i używa swojej siły, by wynieść i zrzucić Del Rio na matę! Rozlega się cheer, a Bray po zebraniu sił podrywa się! Nakręcony podnosi rywala i wykonuje Sister Abigail! Pin! 1... 2... 3!
Bray Wyatt zademonstrował swoją siłę! Widać, że czuje się pewnie przed walką z Brockiem Lesnarem. Zadowolony odbiera swój pas mistrzowski i zaczyna dyrygować publicznością, która śpiewa. Wyatt uśmiechnięty opuszcza powoli ring i udaje się na zaplecze... rozlega się gong! Światło na arenie gaśnie! Publiczność reaguje olbrzymią wrzawą! Słyszymy drugi gong i z zaplecza wyłania się The Undertaker! "Deadman" powoli zmierza w kierunku ringu i po raz pierwszy od Payback mamy konfrontację wzrokową z Wyattem! W końcu Undertaker spojrzał na pas mistrzowski i tylko pokiwał głową z uznaniem. Wyatt spokojnie poszedł na backstage, a "Phenom" wszedł do ringu, gdzie stanął na środku przy mrocznym świetle i wziął mikrofon.

The Undertaker: Jestem w WWE dwadzieścia pięć lat. Dużo widziałem w trakcie swojej kariery. Brałem udział w kreowaniu czegoś nowego, jak legendarne Hell in a Cell Matche... mityczny streak 23:0... inwazje ECW i WCW... i właśnie. Tutaj trzeba się zatrzymać. WCW. Wszyscy zapewne kojarzycie tzw. Monday Night Wars, czyli wojnę między RAW, a Nitro. WWE wygrało, a ja byłem jedną z postaci, która dała zwycięstwo tej federacji. WCW przegrało. Jednak nigdy nie do mojej bezpośredniej konfrontacji z człowiekiem, którego nazywano liderem World Championship Wrestling. Aż do zeszłotygodniowego SmackDown. Mowa oczywiście o... Stingu. Walczyłem właściwie ze wszystkimi największymi legendami tego biznesu. Z Hulkiem Hoganem, Riciem Flairem, The Rockiem, Stevem Austinem, Triple H'em... ale nigdy ze Stingiem...

Usłyszeliśmy odgłos kruka! Ponowny cheer, gdyż gra charakterystyczna muzyka Stinga! "Ikona" powoli wchodzi do kwadratowego pierścienia, gdzie staje naprzeciw Undertakera i bierze mikrofon. Rozlegają się na zmianę chanty "Undertaker/Sting".

Sting: Wreszcie! Po tylu latach Sting i The Undertaker dyskutują ze sobą w jednym ringu na oczach milionów fanów! Historyczny moment, prawda "Deadman"? Nie wiem jak Ty Undertaker, ale odczuwam teraz lekkie wzruszenie i podekscytowanie. Długo czekalem na nasze spotkanie. Nie tylko ze względu na samą chęć konfrontacji. Ja będąc w WCW osiągnąłem właściwie wszystko. Tak samo jak Ty w WWE. To prawda, WCW już nie ma. Nie mamy jednak wpływu na przeszlość. Możemy jednak wpływać na teraźniejszość i przyszłość. Przez wszystkie te lata fani wrestlingu zadawali sobie pytania: a co gdyby... co gdyby doszło do walki Stinga z The Undertakerem. Kto okazałby się lepszy? Teraz "Deadman"... mamy w końcu okazję się o tym przekonać. Co Ty na to Undertakerze? "The Deadman", "The Phenom" versus "The Icon", "The Franchise" na SummerSlam za trzy tygodnie w Nowym Jorku! Woooow!

The Undertaker: Sting... nikomu już nie mam czegokolwiek do udowodnienia. Każdy kto myślał, że jest w stanie mnie pokonać kończył w ten sam sposób... spoczywając w pokoju. Musisz zatem wiedzieć na co się porywasz, wyzywając mnie do naszej walki na SummerSlam.

Sting: Doskonale to wiem Undertakerze! Na WrestleManiach pokonywałeś największych! Każdy kto wchodził na Twój teren wychodził z niego na tarczy. Ty też jednak pewnie masz świadomość, że ja nie jestem jak większość Twoich rywali. Tu nawet nie chodzi już o WWE, czy WCW i Ty to świetnie wiesz "Deadman'. W swoich karierach osiągnęliśmy niemal wszystko. Robiliśmy wspaniałe rzeczy, zapisujące się w historii tego biznesu, jak i czasem nie postępowaliśmy słusznie. Ale niezależnie od wszystkiego ludzie mimo mijających lat nadal nas kochają! I to oni w głównej mierze zasłużyli na nasz pojedynek! <Big Cheer>

The Undertaker: Widzę po Tobie, że naprawdę chcesz naszego pojedynku... moja odpowiedź brzmi: tak. <YES! YES! YES> Najwidoczniej los tak chciał, byśmy stanęli na swoich drogach właśnie teraz. Na SummerSlam... wrota piekieł ponownie zostaną otworzone. Jednak tym razem czeka specjalne miejsce dla "Ikony". Zwycięstwo w rywalizacji z Tobą będzie wspaniałym podkreśleniem całej mojej kariery i wierz mi... za trzy tygodnie w Brooklynie czeka Cię najtrudniejsza walka w Twoim życiu.

Sting: Jestem gotów na to Taker, damn it... nigdy nie byłem bardziej gotów na to niż teraz!

Sting spojrzał Undertakerowi głęboko w oczy, a ten powoli przeciął sobie charakterystycznie gardło, pokazując jaki los czeka "Ikonę". Zabrzmiała muzyka Undertakera i wymianą spojrzeń dwóch legend kończymy to SmackDown...

Aktualna karta na SummerSlam:
:arrow: Sting vs The Undertaker - Normal Match
:arrow: Chris Jericho© vs Austin Aries - Normal Match for WWE Championship
:arrow: Bray Wyatt© vs Brock Lesnar - Normal Match for World Heavyweight Championship
:arrow: Randy Orton© vs Antonio Cesaro - Normal Match for United States Championship
:arrow: Kevin Owens vs Sami Zayn - Normal Match
:arrow: Cody Rhodes© vs AJ Styles - Normal Match for Intercontinental Championship
:arrow: Triple H vs Tyler Breeze - Normal Match
:arrow: Sin Cara© vs Kalisto - Normal Match for WWE Cruiserweight Championship
:arrow: The Ascension© vs Enzo Amore&Colin Cassady - Normal Tag Team Match for World Tag Team Championships
:arrow: Maryse© vs Mickie James - Normal Match for WWE Ladies Championship Championship
:arrow: Sasha Banks© vs Paige - Normal Match for WWE Women's Championship
:arrow: Finn Balor&Karl Anderson&Kenny Omega&Luke Gallows&Tama Tonga vs ???&???&???&Seth Rollins - Normal Match
:arrow: Alexander Rusev© vs Daniel Bryan vs Jeff Hardy vs ??? vs ??? vs ??? - Elimination Chamber Match for Hardcore Championship
_________________

Ostatnio zmieniony przez Giero 2017-01-30, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
PHG 
Upper MidcarderWrestler: Styles/Undertaker/YoungBucks
Wiek: 18
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1230
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-30, 16:08   

Odcinek jak zawsze spoko.


Tylko... Seth atakuje Japończyka? Przecież zdanie wcześniej atakował Kenny'ego Omegę, a teraz jakiegoś Japończyka? Oj, czekaj, jednak Omegę, pogubiłem się ;)
_________________
Regres roku w Attitude User Awards 2016
Avatar roku w Attitude User Awards 2015:

 
 
     
Giero 
Upper Midcarder
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles, Brock Lesnar
Wiek: 21
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 1718
Podziękował: 13
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Skąd: The Temple

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-30, 16:11   

PHG napisał/a:
Odcinek jak zawsze spoko.


Tylko... Seth atakuje Japończyka? Przecież zdanie wcześniej atakował Kenny'ego Omegę, a teraz jakiegoś Japończyka? Oj, czekaj, jednak Omegę, pogubiłem się ;)


Jakoś za bardzo skojarzył mi się z Japonią... My bad :)
_________________

 
 
     
PHG 
Upper MidcarderWrestler: Styles/Undertaker/YoungBucks
Wiek: 18
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1230
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Katowice
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-30, 17:34   

Giero napisał/a:
PHG napisał/a:
Odcinek jak zawsze spoko.


Tylko... Seth atakuje Japończyka? Przecież zdanie wcześniej atakował Kenny'ego Omegę, a teraz jakiegoś Japończyka? Oj, czekaj, jednak Omegę, pogubiłem się ;)


Jakoś za bardzo skojarzył mi się z Japonią... My bad :)
Spoko, takie pomyłki narodowości się zdarzają, choć... brak skośnych oczu chyba dyskwalifikuje możliwość, że Kenny to Japoniec :D
_________________
Regres roku w Attitude User Awards 2016
Avatar roku w Attitude User Awards 2015:

 
 
     
Giero 
Upper Midcarder
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles, Brock Lesnar
Wiek: 21
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 1718
Podziękował: 13
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Skąd: The Temple

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-02-08, 20:57   Odcinek #135 - RAW


Monday Night RAW 3.08.2015
Trzy tygodnie do SummerSlam


Tydzień temu na Monday Night RAW...


***Triple H: Breeze... jeżeli chciałeś zwrócić moją uwagę na siebie po debiucie na RAW, to udało Ci się to. Czasami jednak trzeba uważać o co się prosi. Musisz zrozumieć Breeze, że od teraz wszystko zaczyna się na poważnie. Masz do czynienia nie tylko z COO tej federacji, ale przede wszystkim z trzynastokrotnym mistrzem WWE! Masz do czynienia z "The Gamem", "The Celebral Assasinem", który skopał tyłki największym legendom w tym biznesie jak The Rock, Steve Austin, The Undertaker, czy John Cena! Breeze... musisz szykować się na to, że Brooklynu nie opuścisz w jednym kawałku. Chcesz walczyć ze mną? Masz to! Dowiesz się czemu to ja ustalam zasady tej gry! [...]

Tyler Breeze: Widzisz we mnie siebie z lat młodzieńczych, gdy byłeś Hunterem Hurst Helmsley. Chciałbyś wrócić do tamtych lat, bo wiesz, że już nigdy nie będziesz tak dobry jak kiedyś i prędzej zbliżasz się do emerytury i wiecznego chodzenia w garniturku, aniżeli do kolejnego tytułu mistrzowskiego. Ja jestem w innej pozycji. Ja mam jeszcze dużo do zrobienia i dużo do udowodnienia, choć w walce z Tobą mam więcej do zyskania niż stracenia. Każdy będzie stawiał Ciebie jako faworyta. Jednak zmartwię Cię, bo znam spoiler zakończenia naszego pojedynku. Uderzy w Ciebie "Beauty Shot", po czym ja przypnę, a sędzia odliczy jeden... dwa... trzy i konferansjer ogłosi iż zwycięzcą... i pogromcą "The Celebral Assasina" jest Tyleeeeeer Breeze! ***


***Cesaro chce wykonać Neutralizer.... jednak Reigns kontruje Back Body Dropem! Do tego Roman bierze rozbieg i mamy Spear! Reigns przymierza się do przypięcia, ale Cena wskakuje na apron i odwraca jego uwagę! Roman karci go mocnym podbródkowym i rusza za Ceną! Całkowicie zapomina o Cesaro!

Reigns chce cisnąć Cenę w ringpost, ale ten kontruje i odwraca atak, tym samym to Roman uderza głową o rurę od narożnika! Sędzia momentalnie ogłasza dyskwalifikację, ale to w tej chwili nie jest ważne. Cena wynosi Reignsa na barki! Chce wykonać AA w podłogę poza ringiem! Ten jednak w porę kontruje kilkoma ciosami z łokcia i odpowiada Superman Punchem znienacka! Do tego Reigns sięga po najbliższe krzesło i częstuje nim plecy Ceny! I jeszcze raz! Mamy też cios prosto w głowę! Reigns odrzuca krzesło, mamy taunt... i Spear przez barykadę!!! Rozlegają się chanty "Holy Shit!". Nabuzowany Reigns ma ochotę na więcej, ale przybiega kilku sędziów, którzy uspokajają go i każą mu udać się na zaplecze.***


***Orton jest gotów do wymierzenia akcji firmowej! Zapowiada się RKO... ale Jericho w porę kontruje w Backslide Pin! 1... 2... Kick-Out! Obydwaj podrywają się i mamy Enzuigiri od Chrisa! Do tego WWE Champion zapina Walls of Jericho! Orton w opałach! Randy próbuje przedostać się do lin! W końcu po dużej walce z samym sobą udaje mu się to! Jericho puszcza dźwignię, a po chwili próbuje podnieść Randy'ego. Ten jednak kontruje Snap Powerslamem! Viper jest wyraźnie nakręcony! Szykuje się po raz kolejny do RKO... ale Jericho w porę go odepchnął i skontrował poprzez Codebreaker! WWE Champion zapina jeszcze Liontamer! Czy Randy odklepie?! Czy U.S. Champion przegra?! Viper... odklepuje!

Chris Jericho zadowolony celebruje wygraną. Szczęśliwy odbiera pas mistrzowski i tauntuje, udając się powoli na zaplecze. Antonio Cesaro opuszcza stanowisko komentatorskie, by udać się w okolice ringu i sięgnąć po mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Szwajcar wkracza do kwadratowego pierścienia, gdzie staje nad Ortonem i pozwala sobie trochę pokpić z Vipera. Podnosi go za podbródek i pokazuje, że na SummerSlam czeka go podobny los... po czym ten wykonuje RKO znikąd!!! Rozlega się duży cheer, a wściekły Orton zabiera pas mistrzowski... jednak po chwili wpada mu do głowy jeszcze jeden pomysł. Wzmaga się wrzawa... a Orton wyprowadza Punt Kick Cesaro! Gdy ostatni raz wykonał tą akcję, Edge ponownie udał się na emeryturę! Lekarze zajmują się Szwajcarem, a Orton pozwala sobie na świętowanie, mimo porażki w walce wieczoru.***----------------------------------------------------------------------------------------------------------Dzisiejszą czerwoną tygodniówkę zaczynamy od obecności na zapleczu. Widzimy Johna Ceny, który wściekły szuka szatni Romana Reignsa, zaczepiając po drodze różnych pracowników backstage'u. Wreszcie Cena zauważa, że obserwuje go kamerzysta i pokazuje, by podszedł.

John Cena: Roman! Wiem, że gdzieś tam jesteś! Jedną małą iskrą wywołałeś potężny pożar dzieciaku. Nawet choć trochę nie jesteś świadomy co Cię teraz czeka przy naszym najbliższym spotkaniu! Chciałeś ze mną pojedynku na SummerSlam. Ze mną, Johnem Ceną, najwspanialszym zawodnikiem w historii WWE! W porządku... za to co mi zrobiłeś tydzień temu sam się prosisz o wpierdol. Ale uwierz, że nie mam zamiaru czekać do SummerSlam, by obić Ci twarz. Zamierzam to zrobić jeszcze dzisiejszej nocy na Monday Night RAW! Także Reigns, gdziekolwiek jesteś znajdę Cię! Chyba, że masz jaja, by samemu mnie poszukać!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------Przenosimy się na arenę, gdzie rozlega się "I Hear Voices In My Head"... do ringu zmierza WWE United States Champion Randy Orton. Tydzień temu "Viper" potraktował Antonio Cesaro Punt Kickiem, co realizator przypomina w trakcie drogi mistrza do kwadratowego pierścienia. Orton wchodzi do ringu i bierze mikrofon.

Randy Orton: Jestem w WWE na tyle długo, by każdy kto mnie w miarę dobrze zna wiedział, że nie należy prowokować drapieżnika. Tydzień temu zrobił to Antonio Cesaro i skończył otrzymając Punt Kicka. Ostatnim, który otrzymał tę akcję przedtem był Edge, który po powrocie dość szybko udał się przez ze mnie na ponowną emeryturę. Do SummerSlam pozostały trzy tygodnie i szczerze... wątpię, by Cesaro w pełni doszedł do pełnej sprawności przed naszym pojedynkiem. Nawet jeżeli będzie ze mną walczyć, to nie ma większych szans nie będąc w stu procentowej kondycji. Dlatego Antonio mam dla Ciebie propozycję... po prostu lepiej odpuść. Nie kompromituj się. Tak będzie lepiej dla Ciebie... i dla mistrzostwa Stanów Zjednoczonych. Ten pas mistrzowski zasługuje na szacunek, uznanie i prezentowanie go w pełnej okazałości. Lepiej zatem przemyśl to kurując się w szpitalu.

Słyszymy, że ktoś kaszlnął... to Cesaro będący prawdopodobnie w swoim domu. Wokól szyi ma kołnierz ochronny, ale jest normalnie ubrany.

Antonio Cesaro: Wybaczcie, że musicie oglądać mnie w takim stanie... ale to jeszcze ślad po tym co mi zrobiłeś Randy tydzień temu. To jednak tylko ślad fizyczny. W psychice uraz jest boleśniejszy. Wiem, że Punt Kick to Twoja ostateczna broń na największych rywali. Lekarz nie chce mi pozwolić walczyć na SummerSlam, choć wiem, że jestem w stanie wykurować się na tyle wystarczająco, by zmierzyć się z Tobą na wysokim poziomie. Dlatego... wiem Randy, że się rozczarujesz, ale tak łatwo nie odpuszczę. Udam się do Brooklynu, by odebrać ci WWE United States Championship, tym samym po raz drugi w karierze zdobywając to mistrzostwo. I to ja spowoduję, że ten tytuł odzyska swój dawny blask chwały, bo Ty nie jesteś w stanie do tego doprowadzić. Nie dość, że od Battleground ani razu nie broniłeś tego mistrzostwa, to jeszcze teraz próbujesz uniknąć walki ze mną na SummerSlam.

Randy Orton: Uniknąć?! Uniknąć?! Serio uważasz, że ktoś taki jak ja unika walki?!

Antonio Cesaro: Tak Randy! Jak inaczej wytłumaczysz próbę kontuzjowania mnie na trzy tygodnie przed naszym pojedynkiem?

Randy Orton: Teraz to mnie dopiero wkurzyłeś! Rozmawiasz z "Viperem", damn it! Z "The Legend Killerem"! Z człowiekiem, który wygrał większość tytułów w tej federacji i walczył z największymi legendami! Za kogo Ty się masz?!

Antonio Cesaro: Mam się za człowieka, który niezależnie od wszystkiego skopie Ci dupsko na SummerSlam i odbierze Ci tytuł mistrzowski! Ty musisz za to zadać sobie pytanie kim Ty tak naprawdę jesteś! Czy rzeczywiście jesteś człowiekiem, który rzeczywiście zasługuje na pseudomin "Żmija"?

Randy Orton: Dość Cesaro! Masz szczęście, że jesteś u siebie w domu, a nie tutaj w ringu. Ale wiesz co zrobię? Rzucam wyzwanie wszystkim zawodnikom obecnym teraz na zapleczu! Kto ma ochotę niech śmiało wyjdzie teraz do ringu i zmierzy się ze mną! Pokażę po pierwsze, że porażka z Chrisem Jericho sprzed tygodnia była w pełni przypadkowa, a po drugie zobaczysz jaki los czeka Ciebie na SummerSlam! Także śmiało! Kto jest chętny?!


Orton czeka w ringu aż zabrzmi czyjaś muzyka... i w końcu gra theme song Daniela Bryana! Publiczność reaguje dużym cheerem i chantami "Yes!". Najwidoczniej Bryan także chce przetestować się przed walką na SummerSlam o Hardcore Championship. Orton przygotowuje się do pojedynku, a Bryan wkracza pewny siebie do ringu.

vs
Walka #1 - Daniel Bryan vs WWE United States Champion Randy Orton - Non-Title Match

Opis walki: Orton momentalnie rusza wściekle na przeciwnika z serią Pucnhów w głowę, po czym dokłada kilka European Uppercutów przy linie. Mamy Irish Whip, ale Bryan odwraca atak i odpowiada Low Kickiem. Bryan wyprowadza jeszcze jedno kopnięcie i rusza, by odbić się od lin, ale Orton szarżuje za nim i odpowiada Clotheslinem! Viper podnosi przeciwnika i traktuje go Headbuttem. Do tego mamy stompnięcie w stopę. Orton wyrzuca Bryana z ringu i rusza za nim. Podnosi go, po czym rzuca prosto na barykadę. Apex Predator chce chyba jak najbardziej wyżyć się na przeciwniku, bo go jeszcze podnosi i z całej siły Irish Whipem ciska o ringpost. Orton w końcu wrzuca oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia i wykonuje Fisherman Suplex. Pin 1... 2... Kick-Out. Viper zapina Arm Bar. Próbuje osłabić rękę przeciwnika, lecz ten powoli podnosi się. Daniel wyrywa się z uchwytu i usiłuje odpowiedzieć Roundhouse Kickiem w głowę, jednak Orton w porę robi unik i popisuje się klasycznym Headlock Backbreakerem! Kolejne przypięcie 1... 2... Kick-Out. Randy powoli obija stompnięciami kończyny rywala. Do tego odbija się od lin i przymierza się do Jumping Knee Dropu... ale Bryan w porę podrywa się i robi unik! Orton uderza kolanem o matę, co Daniel wykorzystuje po chwili wyprowadzając Shining Wizard! Pin! 1... 2... Kick-Out! Amerykański Smok powoli podnosi przeciwnika i wykonuje German Suplex! Nie puszcza uchwytu, wykonując drugi German Suplex. Rozlegają się chanty "Suplex City!", a Bryan kończy kombinację Tiger Suplexem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Bryan szybko chce zapiąć LeBell Lock, jednak Orton w porę ucieka pod liny. Randy powoli wstaje, a Daniel chce wyprowadzić Shoulder Thrust między linami. Viper robi unik i odpowiada kopnięciem w klatkę piersiową, po czym szybko wkracza z powrotem do środka ringu i zarzuca sobie Bryana na drugą linę, by wykonać klasyczne DDT! Orton przygotowuje się już mentalnie, by wykonać finisher! Zapowiada się RKO... ale Bryan w porę blokuje atak i przechodzi zwinnie do zapięcia LeBell Locku! Rozlegają się chanty "YES!", a Orton jest w poważnych opałach! Czyżby miał odklepać podobnie jak tydzień temu przy okazji walki z Chrisem Jericho?! Randy próbuje dostać się do lin... by ostatecznie odbić się od nich nogami i rolując rywala przejść w pin! 1... 2... Kick-Out! Obydwaj podrywają się i mamy Clothesline od Ortona! Po chwili kolejny! Viper przymierza się do Snap Powerslam, lecz Bryan w porę zatrzymał się przed tą akcją i sam odpowiada Roundhouse Kickiem w głowę! Daniel wykorzystuje zamroczenie przeciwnika, by wspiąć się na trzecią linę. Zapowiada się Diving Headbutt... ale Orton podrywa się i kontruje w powietrzu przez RKO!!! Pin! 1... 2... Kick-Out!!! Na zmianę słyszymy chanty "This is Wrestling" i "YES! YES! YES!". Orton chwycił się za głowę. Wstaje i spogląda na przeciwnika, który próbuje dojść do siebie. Randy spojrzał na narożnik i chyba szykuje się do wyprowadzenia Punt Kicku... w końcu szarżuje, ale Daniel w porę poderwał się robiąc unik! Bryan bierze rozbieg i mamy Busaiku Knee Kick! Orton znokautowany, ale instynktownie zdołał uciec z ringu, co mocno zdenerwowało Bryana! Daniel bierze rozbieg i przymierza się do Suicide Dive... a Orton niespodziewanie odpowiada European Uppercutem z podskoku! Zamroczony Daniel wpada z powrotem do ringu. Viper jeszcze zamroczony wraca na pole bitwy, gdzie sygnalizuje akcję kończącą. Czeka aż Bryan odwróci się... drugie RKO w tej walce! Pin! 1... 2... 3!

Świetny pojedynek! Obydwaj zawodnicy pokazali się z naprawdę dobrej strony! Orton mocno zmęczony i obolały, ale zadowolony z siebie i pełen adrenaliny wstaje, po czym celebruje wygraną. Odbiera pas mistrzowski od sędziego i krzyczy do kamery, że taki sam los jak Bryana czeka Antonio Cesaro za trzy tygodnie na SummerSlam


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
NASTĘPNE PPV

SUMMERSLAM 2015
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Widzimy rozgrzewającą się w swojej szatni Carmellę. Do środka wchodzą Enzo Amore i Colin Cassady.

Colin Cassady: Słońce, słyszałem newsa. Jestem mega dumny z Ciebie, że czeka Cię dzisiaj debiut na RAW.

Carmella: Tak! Jestem bardzo podekscytowana! Nie mogę się doczekać walki z Naomi. To jest jeden z tych dni na który czeka się całe życie.

Enzo Amore: Widzicie, ja i Cass zdobędziemy pasy tag team na SummerSlam, a Carmella wkrótce wywalczy sobie title shota na mistrzostwo kobiet. Wtedy nie będzie bardziej coolowej drużyny niż nasza, a inni będą mogli wtedy tylko powiedzieć... How ya doin'?!

Carmella: A my im wtedy odpowiemy, używając odpowiedniego określenia wobec ich. Przypomnisz nam Cass jakie to jest?

Colin Cassady: Mowa o jednym słowie, które przeliteruję je dla ich! S... A... W... F... T.... <Razem> SAAAAAAWFT!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zostajemy na zapleczu, bowiem widzimy Daniela Bryana, którego opatruje już lekarz po jego pojedynku z Randym Ortonem. Przerywa im CM Punk.

CM Punk: Widziałem Twój pojedynek z Randym. Dobra robota, niewiele zabrakło...

Daniel Bryan: Punk... w sumie dobrze, że jesteś. Chciałem pogadać i tak o nas, jako o tag teamie.

CM Punk: Nie musisz. Mam świadomość, że na Money In The Bank nam nie wyszło. A teraz Ty zawalczysz w Elimination Chamber Matchu o Hardcore Championship na SummerSlam... i co więcej spotkamy się tam.

Daniel Bryan: Jak to?

CM Punk: Walczę dzisiaj z Rob Van Damem w pojedynku kwalifikacyjnym. Dlatego przysezedłem Ci zakomunikować, że rozumiem iż z naszym tag teamem już koniec i powiedzieć: do zobaczenia na SummerSlam.

Punk mrugnął okiem i odszedł, zostawiając lekko speszonego Bryana.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vs
Walka #2 - Dean Ambrose vs Rey Mysterio - Walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu o HC Title

Opis walki: Wydaje się, że Dean od razu ruszy na Rey'a, ale ten robi unik i wyprowadza serię Low Kicków. Luchador rusza, by odbić się od lin i mamy podręcznikową Hurricanranę. Ambrose wypadł z ringu, co Mysterio wykorzytuje wykonując Springboard Corkscrew Crossbody! Publiczność zareagowała cheerem, a Rey wrzuca oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia i wspina się na szczyt narożnika. Dean jednak podrywa się i w porę atakuje górną linę, tym samym podcinając przeciwnika, który upada na górnym haku. The Lunatic Fringe wykorzystuje to wchodząc na trzecią linę... i zrzuca rywala na matę Double Underhook Suplexem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Nabuzowany Ambrose podnosi Mysterio i zaczyna nawałnicę Punchów i Chopów na zmianę. Rusza, by odbić się od lin... ale Rey sprytnie kontruje Frankensteinerem z przejściem do przypięcia! 1... 2... Kick-Out! Mysterio przymierza się do klasycznego Wheelbarrow Bulldog, ale Ambrose w porę go przechwytuje i szybko próbuje wykonać Dirty Deeds. Rey w porę odpycha go prosto na narożnik, po czym wyprowadza serię ciosów z łokcia. Zarzuca Deana na górną linę... i mamy Super Frankensteiner! To nie wszystko, bo Rey rzuca rywala Hurricanraną na drugą linę! Zapowiada się 619... lecz Dean w porę uniknął finishera! Sam przechwytuje oponenta i momentalnie wykonuje Dirty Deeds! Pin! 1... 2... 3!

Jednak! Mimo drobnych problemów Dean Ambrose pokonuje Lucha Libre i na SummerSlam dostanie szanse do odzyskania Hardcore Championship! W ringu jest Carly Caruso z mikrofonem w ręku.

Carly Caruso: Dean, gratuluję, zwycięstwo z takim zawodnikiem jak Rey Mysterio to dla każdego duży sukces. Do tego zakwalifikowałeś się do Elimination Chamber Matchu o Hardcore Championship, jak się z tym czujesz?

Dean Ambrose: Widzisz Carly, ostatni wchodziłem do komory eliminacyjnej na początku stycznia, gdy na gali New Years Revolution walczyliśmy o Intercontinental Championship. Byłem wtedy przekonany, że mam największe szanse na zwycięstwo, bo takie walki są stworzone dla mnie. Tak się jednak nie stało. Tym razem, za trzy tygodnie w Brooklynie będzie inaczej. Tym razem to ja jako ostatni człowiek na nogach i tym samym nowy, trzykrotny Hardcore Champion opuszczę SummerSlam.

Dean pewny siebie klepnął Carly po plecach i wrócił do celebrowania zwycięstwa.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------Poprzednią walkę w telewizji obserwował sam Hardcore Champion Alexander Rusev. Gdy się odwrócił... zobaczył stojącego za nim Triple H'a.

Triple H: Alexandrze...

Alexander Rusev: Co tym razem? Kolejna kara, za to, że nie załatwiłem Breeze'a?

Triple H: Nie... tym razem chciałem prosić Cię o pomoc. Stephanie, to jest Generalny Manager RAW wyznaczyła mi pojedynek tag teamowy z Tylerem Breezem. Obydwaj mamy sobie wybrać partnerów. I chciałem... byś Ty mi towarzyszył.

Alexander Rusev: Żeby po porażce znowu zostać jakoś skarcony przez GM? Nie widzę jakoś by pomoc Tobie jakoś była mi na rękę. I nie wyjeżdżaj mi teraz z tekstem, że jesteś moim szefem. Musisz wybrać, czy chcesz nami szefować, czy być oceniany jak każdy zawodnik z brandu RAW.

Triple H: Rozumiem to doskonale Rusevie... póki nie załatwię Breeze'a na dobre, to nie będę mógł się na czymś innym skupić. Ale naprawdę przemyśl moją propozycję... bo jeżeli przetrwasz SummerSlam jako wciąż Hardcore Champion, to może Stephanie pomyśli też o dodatkowej nagrodzie za pomoc mi.

Alexander spojrzał na Triple H'a jakby nie do końca rozumiał, ale ten odszedł.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------JESZCZE DZISIAJ ZOBACZYMY DWIE WALKI KWALIFIKACYJNE DO ELIMINATION CHAMBER MATCHU O HARDCORE CHAMPIONSHIP NA SUMMERSLAM

OPRÓCZ TEGO GM RAW STEPHANIE MCMAHON WYZNACZYŁA POJEDYNEK TAG TEAMOWY.
TRIPLE H I TYLER BREEZE ZAWALCZĄ ZE SOBĄ WRAZ Z WYBRANYMI PARTNERAMI----------------------------------------------------------------------------------------------------------
vs
Walka 3 - Carmella vs Naomi

Opis walki: Czas na debiut ringowy Carmelli na RAW! Początkowo walka wydawała się wyrównana, ale dość szybko to Naomi zyskała inicjatywę wyprowadzając dwa Shoulder Blocki. The Princess rusza, by odbić się od lin, lecz nadziewa się niespodziewanie na Spinning Heel Kick od Naomi! Carmella próbuje się podnieść za pomocą narożnika, a Naomi bierze rozbieg i mamy Running Shoulder Thrust. Do tego Snapmare, odbicie od lin i Low Dropkick! Pin! 1... 2... Kick-Out. Naomi powoli podnosi oponentkę i zaczyna swój taniec, wyprowadzając serię Low Kicków na zmianę z obydwóch nóg. Rusza, by odbić się od lin... ale Carmella kontruje Big Bootem! Zamroczona Naomi ucieka do narożnika i próbuje wstać, lecz Princess wykorzystała to, by popisać się Bronco Busterem! Carmella wymierza jeszcze przeciwniczce Superkick, po czym szybko zapina Code of Silence! Naomi dość niespodziewanie znalazła się w opałach! Odklepuje!

Carmella szczęśliwa celebruje zwycięstwo w swoim debiucie... ale radość nie trwa długo! Gra muzyka The Ascension! Konnor i Viktor wychodzą z zaplecza i zmierzają w kierunku ringu! Carmella jest poddenerwowana, bo nie wie czego się spodziewać. Mistrzowie tag team otoczyli ją z obydwóch stron. Carmella próbuje uciec bokiem, ale Konnor i tak ją przechwytuje. Carmella próbuje się wyrwać i brzmi muzyka Enzo i Cassa! Enzo z rozbiegu wrzuca się na Viktora, a Konnor próbuje uciec przez trybuny. Viktor poraził sobie ciskając Enzo w barykadę, po czym wyciągnął spod ringu metalowy pręt! Uderzył nim w tył głowy Cassa, czym pozwolił Konnorowi na ucieczkę w trybuny, mając w rękach wyrywającą się Carmellę!----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po krótkiej przerwie brzmi muzyka Johna Ceny! Publiczność od razu reaguje gromkimi chantami "John Cena Sucks!", ale ten wychodząc na arenę nie przejmuje się tym. Wchodzi do ringu i bierze mikrofon.

John Cena: Uciszyć muzykę! <Heel heat> Mam dość! Czekałem na to zbyt długo! Reigns, jeżeli myślisz, że uciekniesz przed te mną chowając się gdzieś na zapleczu, to grubo się mylisz! Jestem tutaj w ringu i nie opuszczę go póki nie wyjdziesz z backstage'u, więc ruszaj swoje dupsko, inaczej będę siedział tutaj do końca gali, albo i dłużej! <Nadal nikt nie reaguje> No dalej! Nie mów, że nagle się mnie przestraszyłeś!

Wreszcie brzmi muzyka Romana Reignsa! Publiczność reaguje równie dużym heatem, a ten wychodzi na stage z mikrofonem w ręku.

Roman Reigns: Zobacz John... co za ironia losu. Jeszcze dwa tygodnie nie chciałeś ze mną walki i nie traktowałeś mnie poważnie. Teraz nagle sam chcesz mnie dorwać... widzę, że chcesz coś udowodnić po tym jak tydzień temu skopałem Ci dupę.

John Cena: Nic nie mam do udowodnienia. Nikomu! Ale tydzień temu... tydzień temu przelała się czara goryczy. Nadal tak bardzo chcesz walki ze mną na SummerSlam?

Roman Reigns: Właśnie się zastanawiam... teraz teoretyczne ruch leży po mojej stronie i mógłbym się nie zgodzić...

John Cena: Nie graj ze mną w kotka i myszkę Reigns!

Roman Reigns: Widzisz, nie zamierzam. Bo w porównaniu do Ciebie ja mam jaja i nie boję się wyzwań. Więc skoro już chcesz, to tak... zawalczę z Tobą na SummerSlam!

John Cena: Doskonale! Jednak zanim pojedziemy do Brooklynu za trzy tygodnie...

Cena odrzucił mikrofon i ruszył w stronę Reignsa! Rozpoczął się ostry brawl między obydwoma zawodnikami na rampie! Reigns rzuca przeciwnikiem, by następnie wymierzyć mu Superman Punch! The Big Dog spojrzał, że za Ceną jest już tylko przerwa między rampą, a stagem. Chyba... przymierza się do Speara! John jednak kontruje kopnięciem! Do tego wynosi Reignsa na barki i wykonując AA zrzuca rywala z rampy piętro niżej! Nakręcony Cena pokazuje Reignsowi najpierw "You can't see me", a potem środkowe palce. W końcu przybiegają sanitariusze, którzy pomagają Romanowi pozbierać się.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wracamy po krótkiej przerwie. Widzimy, że Roman Reigns jest odwożony za pomocą noszy... ale znienacka wpada John Cena, który przewraca je! Sanitariusze próbują go powstrzymać, lecz ten każdego po kolei atakuje i ciska o ścianę. Cena zrzuca Reignsa z noszy i wynosi na barki, po czym wykonuje na nim AA! John sięga jeszcze po sznur, który znalazł w ambulansie i z jego pomocą zapina STF na Reignsie, usiłując go udusić! W końcu przybiega Stephanie McMahon z ochroniarzami, próbując go powstrzymać.

Stephanie McMahon: John! Wystarczy! Puść go!

Cena nie chce się słuchać, więc kilku ochroniarzy podnosi go siłą. John chce się wyrwać, lecz nie ma jak...

Stephanie McMahon: Wyprowadzić go z areny! I upewnijcie się, że tu nie wróci! Nawet spuszczając mu lanie! Już!

Stephanie klęknęła nad Reignsem, który próbuje się podnieść i odpycha ją.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vs
Walka #4 - Braun Strowman vs Kofi Kingston - Walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu o HC Title

Opis walki: Rozpoczynamy pojedynek... a Braun od razu wściekle rzuca się na przeciwnika, nokautując go potężnym Big Bootem! Strowman podnosi Kofiego i zapina na nim Bearhug! Wszyscy są kompletnie zaskoczeni, że Braun zyskał tak szybko dominację nad rywalem. Kingston odpływa! Sędzia sprawdza jego stan i prosi Strowmana, by ten przerwał dźwignię. On jednak zamiast to zrobić, to wykonuje na rywalu Front Powerslam! Sędzia odpycha Strowmana i każe przerwać pojedynek, ogłaszając olbrzyma zwycięzcą.

Strowman zadowolony znosi ręce triumfalnie ku górze, ale celebrację przerywa mu Renee Young chcąca przeprowadzić wywiad.

Renee Young: Braun, gratuluję. Dołączyłeś do grona zawodników, którzy za trzy tygodnie na SummerSlam zawalczą o Hardcore Championship. Wśród nich są już: mistrz Alexander Rusev, Daniel Bryan, Dean Ambrose i Jeff Hardy. Nie obawiasz się tak pokaźnej konkurencji?

Braun Strowman: Widziałaś co zrobiłem właśnie z tym nędznym Kingstonem? Zniszczyłem go w dwie minuty. Odkąd zadebiutowałem na Fast Lane u boku Bray'a Wyatta tak naprawdę tłumiłem w sobie prawdziwe pokłady gniewu, które są we mnie. Na Elimination Chamber będę mógł je wyładować. Na SummerSlam zobaczycie sadystę, którego nigdy do tej pory nie widzieliście w ringu WWE. Będę wręcz delektować się zadawaniem bólu tak wielu ofiarom.

Zabrzmiała ponownie muzyka Strowmana, który pewny siebie udał się na zaplecze.----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Widzimy zdenerwowanych Colina Cassady'ego i Enzo Amore, którzy przeszukują arenę w poszukiwaniu The Ascension i Carmelli. Wreszcie są na parkingu. Widzą, że Konnor i Viktor odjeżdżają ze śmiechem w jakimś Jeepie. Po chwili Cass zauważa, że niedaleko przy ścianie leży Carmella i podbiega do niej.

Colin Cassady: Carmella? Kochanie?! Enzo! Wołaj pomoc, jest chyba czymś otruta!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wracamy do ringu, gdzie z mikrofonem w ręku stoi pretendentka do WWE Women's Championship - Paige.

Paige: 26 maja 2014. Tego dnia zadebiutowałam na Monday Night RAW. Nie sądziłam, że to aż tak zmieni moje życie. Tak samo jak rok później na Extreme Rules zdobyłam swój pierwszy pas mistrzowski, odbierając go Sashie Banks. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo człowiek dojrzewa i rozwija się w tak krótkim czasie, będąc choć częścią maszyny jaką jest WWE. WWE Women's Championship początkowo było nagrodą za całokształt tego jak dążyłam do miejsca w którym się znalazłam. Bycie mistrzynią to chyba najwspanialsze dwa miesiące z całej mojej kariery jako zawodniczka. Ktoś może powieć, że przez tak krótki czas uzależniłam się od tego i dlatego jestem tak rozwścieczona i tak bardzo chcę pokonać Sashę Banks. Ale... każdy chciałby posiadać mistrzostwo, bo to nie tylko reprezentowanie tego tytułu wewnątrz i na zewnątrz WWE... ale bycie mistrzynią to oznaka, że jest się obecnie najlepszą w tym co się robi. Noc po tym jak zdobyłam pas pokonałam pięć pozostałych zawodniczek broniąc go. To nie był przypadek. Tak jak nie będzie przypadkiem moje zwycięstwo nad Sashą Banks na SummerSlam. Odzyskam swoje mistrzostwo... zrobię wszystko co w mojej mocy, by to zrobić.

Paige chciała chyba jeszcze coś powiedzieć, ale przerwała jej muzyka Sashy Banks, która wyszła na stage i powoli zmierza w kierunku ringu.

Sasha Banks: Słodkie... żeby nie powiedzieć, że wzruszające słonko. Ale musisz sobie uświadomić, że nie tylko Ty jedna w tym biznesie masz za cel zdobywanie pasów mistrzowskich. Wiesz... nie mówiłam tego dotąd, ale nawet trochę zaczęłam Cię szanować przez to jak szybko rozwinęłaś się w tak krótkim czasie... jednak nie pokonasz mnie na SummerSlam, niezależnie od tego jak bardzo będziesz pragnęła zwycięstwa i będziesz chciała przetrwać.

Paige: Tak? Wytłumaczysz mi dlaczego?

Sasha Banks: Bo nie masz w sobie takich pokładów agresji i zła, jakie ja mam w sobie! <Weszła do ringu> "The Legit Boss", to nie tylko ksywa, by brzmieć cool i by sprzedawały się koszulki. Jest tylko jedna opcja byś mnie pokonała w bezpośrednim pojedynku, a wiem, że nie stać Cię na to. Musisz być takim samym bad assem, jakim ja jestem. Rozumiesz? <Paige nie odpowiada, więc Sasha uderzyła ją z liścia> Rozumiesz?!

Paige: Tak... rozumiem... teraz wiem... że mogę wykorzystać Twój gniew przeciwko Tobie. Nie jestem taka sama jak Ty. I pewnie nigdy nie będę. Wiem jednak już jak Cię pokonać... i wykorzystam to za trzy tygodnie... słonko. <Paige rusza z zamiarem opuszczenia ringu>

Sasha Banks: Teraz to chyba ja nie rozumiem...

Paige: To już Twój problem.

Paige odrzuciła mikrofon i uśmiechnięta udała się w kierunku zaplecza. Sasha lekko zdezorientowana stoi w ringu.----------------------------------------------------------------------------------------------------------Tym razem widzimy najpierw pas mistrzowski, a następnie kamera pokazuje oblicze Chrisa Jericho.

Chris Jericho: Tydzień temu Austin Aries twierdził, że wie jak mnie pokonać. Uważał, że stać go na zaskoczenie mnie, a do tego próbował mnie lekko zdyskretować, czy nawet obrazić wytykając mój wiek i twierdząc, że pokona mnie jeżeli pojedynek dłużej potrwa. Cóż... jest chyba jednym z największych ignorantów na świecie, co pokazałem tego samego wieczora pokonując samego WWE United States Championa - Randy'ego Ortona. Dokładnie to samo czeka Austina Ariesa za trzy tygodnie w Brooklynie. Ale wcześniej... mam ochotę zobaczyć się z nim w końcu twarzą w twarz, bo zasłużył sobie na utarcie mu nosa. Nikt nie będzie się wypowiadał tak nonszalancko o samym "Y2J-u" Chrisie Jericho. Nikt! Jeżeli ma coś naprawdę do powiedzenia o mnie ciekawego... to niech to zrobi za tydzień w Highlight Reel. Do zobaczenia za tydzień "Double A". Chyba, że się mnie obawiasz...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

vs
Walka #5 - CM Punk vs Rob Van Dam - Walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu o HC Title

Opis walki: Czas na ostatni pojedynek kwalifikacyjny do Elimination Chamber Matchu! Wydaje się, że Panowie zaczną od klasycznego klinczu, lecz RVD próbuje oponenta od razu zaskoczyć Low Kickiem. Ten zatem przechwytuje go w boczny Headlock, po czym mamy jeszcze Takedown i kontynuację akcji w parterze. Van Dam odpowiada zatem poprzez Headscissors, ale Punk szybko przechodzi w Jacknife Pin! 1... 2... Kick-Out! RVD unika Roundhouse Kicku, lecz sam nie trafia z Legsweep Kickiem, bowiem Punk nad nim przeskakuje. Mamy kilka ciosów z łokcia od Brooksa i Irish Whip na liny. Rob Van Dam odbija się i popisuje się świetnym Spinning Wheel Kickiem! Rob jeszcze robi fikołka, by dołożyć Springboard Moonsault! Pin 1... 2... Kick-Out. Van Dam powoli podnosi oponenta i traktuje go Back Kickiem. Do tego odkłada European Uppercut. Próba Irish Whipu, ale tym razem Punk odwraca atak i kontruje podręcznikowym DDT! Best in the World nie traci czasu, tylko chce kontynuować ofensywę, tym razem z krawędzi ringu. Przymierza się do Springboard Clothesline'u... ale RVD kontruje w powietrzu fenomenalnym Jumping Side Kickiem w podbródek! Do tego odbija się od lin i mamy Rolling Thunder! Pin! 1... 2... Kick-Out! RVD szybko zamierza wykonać Five Star Frog Splash. Wskakuje na szczyt narożnika i tauntuje... ale robi to za długo, dając wystarczająco czasu Punkowi na poderwanie się i zaatakowanie drugiej liny! RVD kroczem lądował na haku od narożnika. Do tego Punk zrzuca go Springboard Frankensteinerem! Best in The World zbiera siły, a Van Dam próbuje wstać przy przeciwległym cornerze. Punk wykorzystuje to wymierzając Running Step-Up High Knee, po czym powoli wspina się na górną linę. Mamy taunt w stylu Randy'ego Savage'a i Diving Elbow Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out! Punk zapina Anaconda Vise! RVD w dużych opałach! Rob szuka drogi ucieczki. Nogami przepycha się do lin... i w końcu kładzie nogę na dolnym sznurze. Zmusza to Punka do przerwania dźwigni. RVD powoli podnosi się za pomocą narożnika, a Punk wymierzył mu Running Step-Up High Knee! Szykuje się jeszcze Running Bulldog... ale RVD w porę odepchnął rywala, a ten z impetem plecami uderzył o matę. Best in The World wybiera drogę ucieczki z ringu, a RVD zamierza dopaść go wykonując Somersault Plancha! Ten jednak w porę robi unik. Van Dam ląduje na nogach, a Punk dokłada jeszcze nokautujący Roundhouse Kick w głowę! Brooks wrzuca oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia, a sam po chwili wynosi go na barki! Go To Sleep! Pin! 1... 2... 3!

Punk zadowolony celebruje swój sukces. Nie zapomina jednak także o przeciwniku. Pomaga mu wstać i dziękuje za walkę, za co zostaje nagrodzony dużym cheerem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------Już za trzy tygodnie największa gala lata... SummerSlam!

W jednym z main eventów Chris Jericho postawi WWE Championship na szali przeciwko Austinowi Ariesowi.
Dla "Double A" będzie to rewanż po tym jak "Y2J" wykorzystał walizkę na Money In The Bank

Randy Orton będzie bronić po raz pierwszy WWE United States Championship, a jego oponentem będzie Antonio Cesaro.
Szwajcar jeszcze na Money In The Bank walczył o główny pas mistrzowski. Tym razem usiłuje pozostać na szczycie, skupiając się na innym tytule

Czeka nas także jedna z walk na którą wielu czekało od dawna. Pojedynek dwóch terminatorów WWE.
Piętnastokrotny mistrz świata John Cena versus "The Big Dog" Roman Reigns.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Rusev Udrea! Rusev Machka!" rozlega się, co oznacza iż czas na dzisiejszą walkę wieczoru. Alexander Rusev zmierza do ringu, co oznacza, że zaakceptował propozycję COO. Bułgar czeka na swojego tag team partnera. Wreszcie gra "Time To Play The Game", a przy dość mieszanej reakcji publiczności na stage wychodzi Triple H. Hunter w swoim klasycznym stylu wchodzi do ringu, wykonując charakterystyczne gest. Rusev i Triple H są już gotowi. Czas na rywali. Na początku na Tylera Breeze'a, na którego publiczność reaguje wielką wrzawą. Wszyscy są ciekawi kto będzie jego tag team partnerem... i słyszymy dudy! Światło na arenie gaśnie i skierowane jest... na Sheamusa! "Celtycki Wojownik" wraca na RAW po zawieszeniu! Wraz z Tylerem przybyli żółwika i powoli zmierzają do ringu.

vs
Main Event - WWE Hardcore Champion Alexander Rusev&Triple H vs Sheamus&Tyler Breeze

Opis walki: Tyler zachęca Triple H'a, by zaczęli ten pojedynek, ale zamiast tego na starcie dostaje Ruseva. Mamy szybki z klincz z którego Breeze przechodzi do Waist Locku. Alexander kontruje bocznym Headlockiem ze sprowadzeniem do parteru. Tyler powoli wstaje i odpowiada ciosami z łokcia w korpus. Rusza, by odbić się od lin... ale Bułgar popisuje się znakomitym Spinning Wheel Kickiem! Pin! 1... 2... Kick-Out. Rusev podnosi rywala i zapina Wrist Lock. Wyprowadza Shot-Arm Elbow, po czym jeszcze bardziej wykręca rękę przeciwnikowi. Mamy zmianę z Triple H'em. COO od razu wymierza oponentowi kopnięcie w brzuch, po czym dokłada Punch w głowę. Jakby tego było mało The Game z całej siły Irish Whipem posyła przeciwnika prosto w narożnik. Pin 1... 2... Kick-Out. The Celebral Assasin klęka nad rywalem i częstuje go serią Punchów. Chce go podnieść, ale ten kontruje Jawbreakerem. Zdenerwowany Triple H jednak szybko karci Breeze'a potężnym Clotheslinem. Pin 1... 2... Kick-Out. Hunter robi zmianę z Rusevem. Triple H wykonuje na Tylerze podręcznikowy Body Slam, a Bułgar powoli wspina się na szczyt narożnika... mamy Diving Headbutt! Pin! 1... 2... Kick-Out. Sheamus próbuje wspomóc swojego tag team partnera, lecz ten dalej jest osłabiany. Alexander zapina na nim Chin Lock, wzmocniony jeszcze kolanem. Tyler powoli wstaje i próbuje wyrwać się z uchwytu. Rusev kontruje jednak kolanem w brzuch, po czym mamy Irish Whip. Breeze wykorzystuje to, by sprytnie chwycić się lin. Model rusza, robi unik przed ciosem, odbija się od lin i mamy Calf Kick! Do tego dokłada Jumping Elbow Drop! Pin! 1... 2... Kick-Out. Tyler robi w końcu zmianę z Sheamusem. Ten podnosi Ruseva i wyprowadza mu kilka Punchy w korpus. Mamy Irish Whip w narożnik i Running Shoulder Thrust. Do tego odbicie od lin i Running Axe Handle. Sheamus jeszcze dokłada Irish Curse. Pin 1... 2... Kick-Out. Celtycki Wojownik wynosi oponenta prosto na Rolling Fireman's Carry Slam, po czym robi zmianę z Breezem. Triple H chce wejść do ringu, ale inkasuje Running Knee od Irlandczyka. Tyler chce wyprowadzić Beauty Shot Rusevowi, lecz ten sprytnie robi unik i przechwytuje jego nogę, po czym katapultą ciska prosto w Sheamusa! Mamy Schoolboy i zwinne przejście, prosto do pozycji na Superkicka! Pin! 1... 2... Kick-Out! Sfrustrowany Rusev nie traci czasu, tylko odbija się od lin i traktuje Tylera Running Sentonem! Triple H przy okazji robi zmianę z Rusevem! Nie podoba się to Bułgarowi, a COO każe mu zając się Sheamusem. Alexander odmawia i popycha Huntera! Zaczynają obydwaj się kłócić, więc Rusev machnął rękoma i opuścił ring udając się na zaplecze! Hunter jest wściekły. Breeze wykorzystuje nieuwagę rywala, odciągając go i wyprowadzając serię ciosów z łokcia. Mamy Irish Whip na liny... i Brogue Kick znienacka od Sheamusa, prosto na Beauty Shot od Breeze'a! Nokaut! Pin! 1... 2... 3!!!

Sheamus i Tyler zadowoleni celebrują wygraną, po czym Irlandczyk przybija z nim piątkę i opuszcza ring. Breeze pozwala sobie na pozowanie nad zamroczonym Triple H'em. W ten sposób kończymy to Monday Night RAW. Dla przypomnienia - za tydzień Highlight Reel z udziałem Austina Ariesa. My widzimy się jednak na SmackDown, gdzie dojdzie do otwartego wyzwania Brocka Lesnara. Do zobaczenia!
_________________

 
 
     
Giero 
Upper Midcarder
Certyfikowany GWrestler: AJ Styles, Brock Lesnar
Wiek: 21
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 1718
Podziękował: 13
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Skąd: The Temple

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Wczoraj 21:57   #136 - SD


SmackDown 4.08.2015
19 dni do SummerSlam

Atmosfera przed SummerSlam robi się coraz gorętsza. Zarówno Generalni Managerowie RAW, jak i SmackDown robią wszystko, by ułożyć jak najmocniejszą kartę, by to wydarzenie przeszło do historii jako jedna z nalepszych gal. Także i na samych tygodniówkach mnóstwo się dzieje, czego niech przykładem będzie dzisiejszy Open Challenge Brocka Lesnara. Czterokrotny WWE Champion, gdy ostatni raz zawalczył na SmackDown dwa miesiące temu, zniszczył Finna Balora. Ciekawe kto będzie na tyle odważny, by stawić się jako test dla "Bestii' przed jego konfrontacją z Bray'em Wyattem o World Heavyweight Championship.
Rozpoczynamy widokiem Setha Rollinsa, który przemierza korytarze zaplecza. Zaczepia go JoJo, która poprosiła o wywiad.

JoJo: Seth, tydzień temu Finn Balor rzucił Tobie wyzwanie na SummerSlam. Zaproponował Ci stworzenie pięcioosobowej drużyny, która zmierzy się z jego Bullet Clubem. Dość mocno dodatkowo na Twitterze sugerował, że jeżeli ktoś ma problem z którymś z członków Bullet Club, to prosi się o kłopoty ze strony wszystkich pozostałych członków. Czy zatem akceptujesz wyzwanie Balora i jak odpowiesz na jego zaczepki?

Seth Rollins: Finn Balor na pewno jest mocny w gębie. Do tego czuje się niezwykle mocny jako posiadacz walizki Money In The Bank. Musi sobie jednak uświadomić, że musi uważać z kim zaciera. On sam czuje się bardzo pewny siebie, mając za swoimi plecami tylu ludzi z Bullet Club. Musi sobie jednak coś uświadomić. Musi wziąć pod uwagę, że jeżeli zacznie wdawać się w konflikty z zbyt wieloma osobami, to wkrótce jego pozycja zostanie zachwiana. Prosi się o to właśnie teraz. Na pewno znajdę kilku chętnych na SmackDown, by skopać dupsko ludziom z Bullet Club.

JoJo: Dzisiaj po raz pierwszy zmierzysz się z Tama Tongą, co o nim uważasz?

Seth Rollins: Cóż, to będzie jego pierwsza walka na SmackDown. Słyszałem, że ostatnimi miesiącami zrobił duży postęp w Japonii. Jednak w konfrontacji ze mną... będzie musiał liczyć na duże szczęście.

JoJo podziękowała za rozmowę, a Seth odszedł.DEEP! Mamy najpierw widok na World Heavyweight Championship, a następnie ukazuje się nam twarz Bray'a Wyatta.

Bray Wyatt: Czujecie to? Dziewiętnaście dni. Dziewiętnaście dni do wielkiego upadku legendy o tak zwanej "Bestii". "Bestii', która do tej pory niszczyła wszystkie największe gwiazdy, które stanęły na jej drodze. Inaczej będzie jednak tym razem. Brock Lesnar chyba do końca nie jest świadomy z kim zmierzy się na SummerSlam. Ale to nie szkodzi. Nie obchodzi mnie co inni zawodnicy myślą o mnie. Najważniejszy jest fakt, że to ja jestem obecnie World Heavyweight Championem i... co ważniejsze zdobyłem te mistrzostwo, dzięki przetrwaniu Triple Threat Matchu z Samoa Joe... i właśnie Brockiem Lesnarem. Skoro zatem raz "Bestia" ugięła się już pod moimi nogami... to zrobi to po raz kolejny. Niezależnie więc jak potoczy się jego dzisiejszy Open Challenge... wiedz Lesnar, że na SummerSlam czeka Cię jedno z najtrudniejszych wyzwań w Twojej karierze. Wtedy będziesz mógł wejść do mojego świata... <DEEP>

Ze stage'u wybuchają płomienie ognia, co oznacza iż czas na pierwszą walkę dzisiejszego wieczoru. Kane zmierza pewnym krokiem do ringu, gdzie czeka na swojego przeciwnika. Po chwili okazuje się... że to Samoa Joe! Przed nami zatem naprawdę interesująca konfrontacja, bowiem obydwaj zawodnicy zmierzą się ze sobą po raz pierwszy.

vs
Walka #1 - Kane vs Samoa Joe

Opis walki: Rozlega się gong i Joe od razu jakby wściekły rusza na przeciwnika, zasypując go serią Punchy i dokładając kolano. Samoańczyk odbija się od lin... i niespodziewanie nadziewa się na nokautujący Big Boot. Od razu przypięcie, ale mamy jedynie one count. Kane zapina Chin Lock wzmocniony kolanem. Wielka Czerwona Maszyna powoli osłabia zapał oponenta, ale ten w końcu wykorzystuje swoją siłę, by wstać i i odpycha Kane'a, by po chwili dołożyć Atomic Drop. Joe jeszcze odbija się od lin i mamy Running Single Leg Dropkick! Kombinację dopełnia Running Sentonem. Pin 1... 2... Kick-Out. Podnosi Kane'a i Irish Whipem ciska go w narożnik. Joe szarżuje... ale Kane odpowiada kopnięciem! Samoańczyk mimo to zdołał wyprowadzić Step-Up Enzuigiri!!! Joe zarzuca przeciwnika na szczyt narożnika i przymierza się do Muscle Bustera. Big Red Machine jednak w ostatniej chwili kontruje i odkopuje rywala, by za chwilę dołożyć Flying Clothesline! Samoa Joe próbuje wstać, ale nadziewa się jeszcze na Running DDT! Pin! 1... 2... Kick-Out. Kane szykuje się do Chokeslamu. Wyraźnie sygnalizuje tę akcję unosząc rękę. Chwyta oponenta za gardło... ale przy wyniesieniu w powietrze ten zeskakuje zza plecy Kane'a i zapina Sleeper Hold! Kane jednak w porę odpycha rywala plecami prosto w narożnik. Wielka Czerwona Maszyna rusza, by odbić się od lin... a Joe kontruje German Suplexem, po czym zwinnie przechodzi do zapięcia Coquina Clutch!!! Kane w opałach! Sędzia momentalnie skupia się na sprawdzaniu jego zdrowia... a Kane po kilku sekundach odklepuje!

Jednak! Samoa Joe poradził sobie z niezwykle doświadczonym zawodnikiem i powoli zaczyna odbudowę swojej pozycji na SmackDown.
DZISIEJSZĄ WALKĄ WIECZORU BĘDZIE OPEN CHALLENGE BROCKA LESNARA

JEDNAK JESZCZE DZISIAJ CZEKA NAS TAKŻE POJEDYNEK TAG TEAMOWY:
THE VAUDEVILLAINS, KTÓRZY TYDZIEŃ TEMU W DEBIUCIE POKONALI THE USO'S, TYM RAZEM ZMIERZĄ SIĘ Z KARLEM ANDERSONEM I LUKIEM GALLOWSEMWidzimy Setha Rollinsa dyskutującego z Kurtem Angle. Realizator nie udostępnił dźwięku te rozmowy, ale można domyśleć się, że rozmawiają o walce z Bullet Clubem na SummerSlam. Czyżby Kurt był pierwszym towarzyszem Rollinsa?
Szybko wracamy na ring. Przy stole komentatorskim zawitała Mickie James, pretendentka do WWE Ladies Championship, a w akcji sama mistrzyni - Maryse.

vs
Walka #2 - WWE Ladies Champion Maryse vs Nikki Bella Normal Non-Title Match

Opis walki: Znakomita okazja dla Nikki Belli, by została przywrócona do ewentualnej perspektywy walki o pas mistrzowski. Zaczynają obydwie zawodniczki od klinczu. Miotają się po całym ringu. Wreszcie Nikki przepycha oponentkę do narożnika, gdzie wyprowadza serię Shoulder Thrustów. Mamy Snapmare, odbicie się od lin i próbę niskiego kopnięcia, ale Maryse sprytnie robi unik i przechodzi w Schoolgirl Pin. 1... 2... Kick-Out. Obydwie podrywają się i mistrzyni wyprowadza Calf Kick. Nikki próbuje wstać, ale szybko nadziewa się na Spinning Backbreaker! Pin! 1... 2... Kick-Out. Maryse powoli podnosi przeciwniczkę, ale Nikki kontruje Jawbreakerem. Do tego dokłada efektowny Spear! Bella szybko usiłuje zapiąć STF! Maryse jednak ucieka pod liny, na co sędzia reaguje przerwaniem submissionu. Maryse ucieka z ringu i machnęła rękoma, ale jej wzrok spotkał się ze spojrzeniem Mickie James, która momentalnie wstała z krzesła. Rozwija się mała kłótnia, co Nikki wykorzystuje zaskakując Maryse Suicide Divem! Bella wrzuca mistrzyni z powrotem do ringu i dokłada efektowny Springboard Roundhouse Kick! Pin! 1... 2... Kick-Out! Nikki chce wynieść rywalkę na barki, lecz ta nieprzepisowo atakuje jej oczy! Maryse nie traci czasu na uwagi sędziego, tylko momentalnie wykonuje French-Canadian Kiss! Pin! 1... 2... 3!

Udało się! Maryse wygrała swoją pierwszą walkę jako mistrzyni! Mickie James wstała i zaczęła ironicznie bić brawo przeciwniczce. Do tego wzięła jeszcze mikrofon, by wraz z nim wejść powoli do ringu.


Mickie James: Wow... mogłam się tego spodziewać. Stara, typowa Maryse. Może i w WWE przyszła nowa generacja... ale niektórzy nie zmieniają się wcale. Jesteś tą samą, tchórzliwą Maryse, która od lat próbuje uciekać przed walką, tak jak teraz z Nikki Bellą.

Maryse: Kim Ty jesteś, że masz czelność mówić do mnie w ten sposób?! Do nie ja poleciałam z płaczem do Generalnego Managera, prosząc o walkę o pas mistrzowski! Ja zdobyłam tytuł pokonując dwie rywalki w jednym pojedynku na The Beast In The East! A Ty? Pokonałaś Brie Bellę i Emmę? I to niby jest powód, by otrzymać title shota na mój pas mistrzowski? <Roześmiała się>

Mickie James: Powód dla którego ja jestem pretendentką do tytułu mistrzowski jest taki, że to ja jestem obecnie w topie kobiecej dywizji na SmackDown. Nie ma obecnie bardziej utytułowanej zawodniczki w całym WWE niż ja! Nawet Ty słonko. Musisz się zatem pogodzić, że spotkamy się na SummerSlam w ringu za trzy tygodnie. Tylko wtedy... nie będziesz miała jakiejkolwiek drogi ucieczki... żadnej! Zamierzam wykonać na Tobie moją akcję kończącą, przypiąć, a gdy sędzia odliczy... jeden... dwa... trzy... będzie po wszystkim skarbie. Skończy się Twój słodki sen...

Maryse: To Ty żyjesz w jakiejś iluzji. Gdy wróciłam do WWE po przerwie, pokonałam jedną z najlepszych zawodniczek obecnej generacji - AJ Lee, mimo iż niewielu dawało mi szans na ponowne zdobycie tytułu. Na The Beast In The East także dawano mi małe szanse na zdobycie mistrzostwa kobiet SmackDown. Tym razem jednak... będzie kompletnie inaczej. Jadę na SummerSlam jako mistrzyni... i zamierzam opuścić Brooklyn z pasem mistrzowskim. Możesz mówić sobie o mnie co chcesz... liczy się kto jest lepszy w ringu, a wszyscy wiedzą, że jestem lepsza od Ciebie, co zresztą pokażę za trzy tygodnie. I wiesz co jeszcze za mną przemawia... to ja jestem naturalnym materiałem na kobiecą twarz tej federacji. A Ty... Ty dawno powinnaś pogodzić się z tym, że Twój czas już minął w WWE.

Mickie zareagowała lekkim uśmiechem i obydwie zaczęły się kłócić. Nie doszło jednak do żadnego brawlu, Maryse tylko ignorancko odepchnęła rywalkę i przy swojej muzyce udała się na zaplecze, po drodze wznosząc pas mistrzowski i pokazując, że nadal będzie mistrzynią po SummerSlam.
Szybko przenosimy się na zaplecze i co ciekawe widzimy The Miza. The Awesome One przegląda coś na swoim smartfonie, ale czynność przerywa mu Generalny Manager SmackDown - Steve Austin.

The Miz: Stone Cold Steve Austin! GM SmackDown! Czyżbyś z okazji zbliżającego się SummerSlam przejrzał w końcu na oczy i zobaczył kto jest najbardziej popularną gwiazdą w WWE i kto zasługuje na prawdziwą okazję main eventowania największych gal z udziałem gwiazd SmackDown?!

Steve Austin: Zamknij się Miz. <What?!> To że do Ciebie przychodzę, to nie wyobrażaj sobie zbyt wiele. <What?!> Choć rzeczywiście, po części chcę byś się wykazał. <What?!>

The Miz: W jaki sposób?

Steve Austin: Poprowadzisz dzisiaj MizTV. <What?!> Jednak to ja wyznaczę Twoich gości. <What?!> Będą to obecny Intercontinental Champion Cody Rhodes... <What?!> i pretendent do mistrzostwa... A... J... Styles. <What?!>

The Miz: Z całym szacunkiem ale...

Steve Austin: Nie ma żadnego "ale". <What?!> Podejrzewam, że ludzie z Bullet Club będą chcieli dorzuć swoje pięć groszy, więc w razie czego masz zainterweniować. <What?!> Chcę, by ta dyskusja przebiegła bez większego chaosu. <What?!> Zrozumiano?!

Miz kiwnął głową, choć nie do końca zadowolony, a Austin odszedł.vs
Walka #3 - Seth Rollins vs Tama Tonga w/Finn Balor&Karl Anderson&Kenny Omega&Luke Gallows

Opis walki: Pojedynek zaczynamy od tradycyjnego klinczu. Ze zwarcia zwycięsko wychodzi Rollins, który zapina Wrist Lock. Tonga próbuje się wyrwać i udaje mu się to, by następnie przejść w Waist Lock. Po chwili mamy zmianę w Front Face Lock. Rollins podnosi się i ratuje się odpychając oponenta w narożnik. Sędzia próbuje rozdzielić obydwóch zawodników, ale Tama Tonga i tak brutalnie odepchnął przeciwnika tak, że ten zrobił fikołka. Rollins zdenerwowany momentalnie poderwał się i wyprowadził Corner Forearm Smash. Mamy Snapmare sprowadzający rywala do parteru, po czym Soccerball Kick w plecy. Architekt powoli podnosi oponenta i traktuje go Knife-Edge Chopem. Dokłada jeszcze mocny łokieć. Rollins rusza, by odbić się od lin... ale Tama Tonga kontruje podręcznikowym Back Body Dropem! Seth z impetem uderzył plecami o matę, po czym zainkasował jeszcze Jumping Elbow Drop! Pin 1... 2... Kick-Out. Tama Tonga zapina boczny Headlock w parterze. Rollins jednak powoli wstaje i kontruje kilkoma ciosami z łokcia. Seth rusza, by odbić się od lin, ale Tonga szarżuje za nim i wyprowadza Leaping Clothesline! Nakręcony przedstawiciel Bullet Club czeka aż oponent wstanie przy narożniku i rusza na Stinger Splash. Rollins jednak w porę zrobił unik. Szybko mamy Spin Kick od Architekta, Shoot Kick w klatkę piersiową, odbicie od lin i Running Single Leg Dropkick! Znakomita kombinacja! Pin 1... 2... Kick-Out. Seth powoli podnosi rywala, lecz ten kontruje Jawbreakerem. Tonga jeszcze robi unik przed ciosem i odpowiada Snap Powerslamem! Pin! 1... 2... Kick-Out! Zdenerwowany "The Bad Boy" wspina się powoli na szczyt narożnika. Zapowiada się akcja wysokiego ryzyka... ale Seth w porę poderwał się i zaatakował górną linę. Rollins szybko wskakuje na szczyt narożnika i zrzuca oponenta Superplexem, po czym w jakiś sposób znajduje siły, by przejśc do Falcon Arrow! Pin... ale Omega wskoczył na apron i odwrócił uwagę sędziego. Rollins wściekły przerywa przypięcie i chce coś powiedzieć arbitrowi, lecz Tama wykorzystuje zamieszanie przechodząc w Small Package! 1... 2... Kick-Out! Obydwaj podrywają się, Rollins robi unik przed ciosem i decyduje się na Suicide Dive na Omedze! Gallows momentalnie chce rzucić się na Setha, lecz ten w porę wskakuje na apron i z niego wyprowadza Diving High Knee! Rollins wraca do ringu, ale tu szybko nadziewa się na Jumping Cutter! Pin! 1... 2... Kick-Out! Zły Balor krzyczy do Tongi, by zakończył to. Ten czeka aż oponent wstanie i przymierza się do firmowego Jumping Double Underhook DDT... ale Rollins jakimś cudem w ostatniej chwili zablokował akcję! Seth kontruje Front Suplexem, po czym dokłada Low Superkick! Rollins wykorzystuje okazję i szybko wymierza jeszcze Curb Stomp! Seth chce przypiąć, ale Balor wpada do ringu i atakuje go w plecy! Oczywista dyskwalifikacja!

Wszyscy przedstawiciele Bullet Club, którzy znajdowali się przy ringu momentalnie rzucili się na Rollinsa, jak na jakąś zdobycz. Gallows i Anderson podnoszą go... by wykonać Magic Killer! Z kolei Balor powoli wspina się na szczyt narożnika. Wyraźnie przymierza się do Coup de Grace... ale brzmi muzyka Kurta Angle! Z krzesłem w rękach biegnie do ringu! Publiczność zareagowała dużym cheerem, a Bullet Club ucieka, by nie zainkasować ciosów... lecz Omega nie zdążył! Otrzymał potężne uderzenie w plecy i dopiero Anderson oraz Gallows uratowali go, wyciągając z kwadratowego pierścienia. Kurt pomaga Sethowi podnieść się. Czyli jednak Angle, prawdopodobnie pierwszym towarzyszem Rollinsa na SummerSlam!


Przenosimy się do strefy wywiadów, gdzie JoJo ma gości - Aidena Englisha i Simona Gotcha.

JoJo: To duża radość po mojej stronie móc dla Państwa przeprowadzić wywiad z przedstawicielami The Vaudevillains! Aiden, Simon... tydzień temu w efektowny sposób pokonaliście w debiucie The Uso's. Czym była dla Was ta walka?

Aiden English: Widzisz JoJo... każdy wrestler przez całą swoją karierę pracuje na to, by powoli wspiąć się na szczyt i na nim pozostać. My kilka lat trenowaliśmy i rozwijaliśmy się po to, by zadebiutować na RAW lub SmackDown. I w końcu... o to jesteśmy, ja i Simon.

Simon Gotch: Dokładnie, tym szczególniej boli sposób w jaki Karl Anderson i Luke Gallows przerwali nasz moment tydzień temu. Ludzie z Bullet Club myślą, że mogą panoszyć się gdzie im się podoba i robić wszystko co im się zachce. Wraz z Aidenem z przyjemnością sprowadzimy ich na ziemię. I zrobimy to... w klasyczny sposób, mimo iż jesteśmy reprezentantami nowej generacji.

Aiden English: Bo Old School... to jest to, czego SmackDown obecnie najbardziej potrzebuje.

Aiden i Simon przybili żółwiki, po czym odeszli...JUŻ ZA TYDZIEŃ ZARÓWNO BYRON SAXTON, JAK I JBL PRZEPROWADZĄ SZCZEGÓLNE WYWIADY.
KEVIN OWENS I SAMI ZAYN ZE SWOICH PERSPEKTYW WYTŁUMACZĄ DLACZEGO NARODZIŁA SIĘ MIĘDZY NIMI RYWALIZACJA.
Wracamy do wnętrza areny. Gra muzyka The Miza, a ring jest juz gotowy na Miz TV...

The Miz: Witajcie w najchętniej oglądanym talk show w historii WWE... witajcie w Miz... T... V! Dzisiejszy epizod tego niesamowitego show będzie o tyle szczególny, bowiem za niecałe trzy tygodnie odbędzie się gala SummerSlam. Czeka nas kilka nieziemsko zapowiadających się walk. Zmierzą się ze sobą dwie legendy, pochodzące z dwóch różnych światów. Jeden był niemal całą karierę lojalny nieistniejącemu już WCW. Drugi stworzył niesamowite dziedzictwo, przez 25 lat walcząc w WWE. Mowa oczywiście o pojedynku Stinga z The Undertakerem. Oprócz tego "Bestia" Brock Lesnar będzie próbował przełamać "Pożeracza światów" Bray'a Wyatta i zdobyć World Heavyweight Championship. Czeka nas także starcie byłych przyjaciół, a teraz jednych z największych rywali w WWE, czyli Kevina Owensa z Samim Zaynem. Tak... walki z przedstawicielami SmackDown zapowiadają się niesamowcie, jednak jest taka jedna, która po cichu liczy na to, by skraść show w Brooklynie. Mowa tutaj o pojedynku o jedno z najbardziej prestiżowych tytułów mistrzowskich w tym biznesie, czyli o Intercontinental Championship pomiędzy obecnym mistrzem Codym Rhodesem i pretendentem... "The Phenomenal One"... A... J... Stylesie! I dzisiaj Ci dwaj będą moimi gośćmi, a najpierw... przed Wami... AJ Styles!!!

Publiczność zareagowała dość mieszaną reakcją, ale co ciekawe w większości przeważał cheer. AJ w swoim stylu wyszedł z zaplecza i uśmiechnięty zmierza do ringu, po drodze biorąc mikrofon. Miz wita swojego gościa, a ten staje obok jego. Rozlegają się nawet głośne chanty "AJ Styles!".

The Miz: Wow... to niesamowite, że mimo wszystko publiczność Cię uwielbia.

AJ Styles: W końcu nie bez powodu jestem nazywany "The Phenomenal One".

The Miz: AJ... tydzień temu pokonałeś mnie, czym zdaniem GM'a SmackDown - Stone Colda Steve'a Austina zasłużyłeś na title shota. O miano pretendenta ubiegałeś się od kilku tygodni. Poczułeś ulgę, czy dopiero teraz uważasz, że zaczynają się prawdziwe schody?

AJ Styles: Twoje pytanie zabrzmiała trochę tak jakbyś dziwił się, że w ogóle tak mocno starałem się o walkę o Intercontinental Championship. Jak sam wspomniałeś, jest to jedno z najbardziej prestiżowych tytułów mistrzowskich w historii tego biznesu. Jednak w ostatnich miesiącach straciło trochę na wartości, bo nie było kogoś, kto mógłby zrobić z tym mistrzostwem coś wyjątkowego. Cody Rhodes owszem, wykonał świetną pracę. Od początku roku jest właściwie nie do pokonania, próbował Chris Jericho, próbował Randy Orton... ale Cody musi sobie uświadomić, że nikt... naprawdę nikt w tej chwili w WWE nie równa się ze mną. Zamierzam pokonać Rhodesa na SummerSlam i sprawić, by Intercontinental Championship znowu stało się atrakcyjne i poważane.

The Miz: Z jednej strony mówisz, że Cody wykonał w ostatnich miesiącach świetną pracę, a z drugiej, że dopiero jak Ty przejmiesz Intercontinental Championship, to stanie się poważane. Czego zatem według Ciebie brakuje Rhodesowi, by traktowano go poważnie jako mistrza?

AJ Styles: Daj spokój Miz. Doskonale znamy jego historię. Ile miał ważnych walk w swojej karierze? Kiedy zapracował sobie na jakikolwiek, poważny push? No i przede wszystkim... czy kiedykolwiek on w ogóle walczył o WWE Championship lub World Heavyweight Championship?! Ten człowiek jest co najwyżej materiałem na solidny mid card i nikt nie przeskoczy pewnego poziomu, by main eventować najważniejsze gale.

The Miz: Mocne słowa. Jetem ciekaw zatem jak na nie odpowie...

Miz nie zdołał dokończyć zdania, bowiem szybko zabrzmiała muzyka Cody'ego Rhodesa! Intercontinental Champion bez jakichś ceregieli wszedł do ringu, wziął mikrofon i stanął naprzeciw Stylesa. Miz chce ich oddzielić, ale Rhodes go uspokaja.

Cody Rhodes: Spokojnie Miz. AJ nie powiedział jeszcze niczego oryginalnego, co by mnie zabolało. Musi jednak poważnie się zastanowić, czy chce dalej iść w tym kierunku, by mi dopiec. Właściwie to w sumie nawet rozśmieszyłeś mnie lekko Styles. Jak mnie nazwałeś? "Materiałem na solidny mid card"? Że nigdy nie przeskoczę pewnego poziomu? Widzisz... po to jest walka z Tobą na SummerSlam. Niezależnie od Twojej postawy... wiem, że jesteś znakomitym zawodnikiem. Wiem, że należy Ciebie szanować. Wiem też... że jeżeli Ciebie pokonam, to skoczę właśnie na ten poziom, który według Ciebie nie jest przez ze mnie osiągalny. Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że mogę z Tobą w końcu zmierzyć się i to na samym SummerSlam. Mam nadzieję tylko... że Ty tego nie zepsujesz.

AJ Styles: Jeżeli sugerujesz, że wspomogę się przyjaciółmi z Bullet Club, to spokojnie... nie potrzebuję ich pomocy, by Ciebie pokonać. Nie potrzebuję ich pomocy, by kogokolwiek pokonać w WWE!

Cody Rhodes: Obyś się zatem AJ nie zdziwił... wiem, że nie traktujesz mnie w pełni poważnie. Ale jeżeli chcesz mnie pokonać na SummerSlam, to nie wystarczy, że będziesz trzymał swój zwykły poziom. Będziesz musiał dać z siebie zdecydowanie więcej niż zwykle, bo ja... czuję się lepszy niż kiedykolwiek i wiem, że jestem w stanie Ciebie pokonać! Spójrz na mnie! <AJ roześmiał się> Masz traktować mnie poważnie, bo to ja obecnie jestem Intercontinental Championem! I na SummerSlam nie możesz liczyć na jakiekolwiek fory.

Rhodes odrzucił mikrofon i przy swojej muzyce udał się na zaplecze, ignorując już Stylesa.
NASTĘPNE PPV

SUMMERSLAM 2015


vs
Walka #4 - Apollo Crews vs Bad News Barrett

Opis walki: Od razu mamy próbę sił w której obydwaj zawodnicy przepychają się nawzajem. Wreszcie przewagę zyskał Crews, który odepchnął rywala do lin. Sędzia momentalnie reaguje, więc Apollo przerywa uchwyt, ale po chwili chce wyprowadzić cios. Barrett robi unik i odpowiada Back Kickiem. BNB rusza, by odbić się od lin, a Crews niespodziewanie kontruje Dropkickiem. Pin 1... 2... Kick-Out. Crews momentalnie podnosi przeciwnika i wyprowadza mu mocny Backhand Chop. Do tego mamy Headbutt. Crews Irish Whipem wysyła rywala na liny i pochyla się na Back Body Drop, ale Barrett kontruje Shoot Kickiem w klatkę piersiową. Crews odpowiada zatem świetnym Enzuigiri! Zamroczony Anglik pada na narożnik, a Crews szarżuje prosto na Running Shoulder Thrust! Barrett jednak robi unik i ten uderza barkiem w rurę od ringpostu! BNB jeszcze przechodzi w Schoolboy Pin! 1... 2... Kick-Out. Barrett dość szybko decyduje się, by wynieść przeciwnika na barki, lecz ten momentalnie kontruje kilkoma ciosami z łokcia. Crews ześlizgnął się na matę i ucieka do lin, by następnie podciągnąć je i pozbyć się sprytnie Barretta z ringu! Apollo bierze rozbieg... i mamy Over The Top Rope Suicide Dive! Crews momentalnie wrzuca oponenta z powrotem do kwadratowego pierścienia, gdzie wynosi rywala prosto na Spin-Out Powerbomb! Pin! 1... 2... 3!

Apollo zadowolony celebruje swoją pierwszą wygraną na SmackDown.

Widzimy, że do szatni Brocka Lesnara kieruje się Paul Heyman. Zatrzymuje go jednak... JoJo, prosząc o wywiad.

JoJo: Przepraszam, chciałam spytać o dzisiejszy Open Challenge Brocka Lesnara. Czego wraz z Brockiem oczekujecie po dzisiejszej walce wieczoru?

Paul Heyman: Cóż... jeżeli Paul Heyman coś robi.... to nie robi tego bez powodu. Tymbardziej jeżeli Brock Lesnar na coś się decyduje, do też nie przypadkowo. Za dziewiętnaście dni "Bestia" zmierzy się z Bray'em Wyattem o World Heavyweight Championship. Jako, że wiele osób ostatnio podważało dyspozycję Brocka, to ten chce udowodnić, że jest w dobrej formie i jest gotów, by zrobić z Bray'em to co zwykle robi ze swoimi rywalami... Wyatt może uważać, że jest w stanie pokonać Brocka. Mam nadzieję także, że dzisiaj stawi się w ringu zawodnik, który choć trochę będzie wyzwaniem dla Lesnara.


vs
Walka #5 - Bullet Club vs The Vaudevillains

Opis walki: Zaczynają Aiden i Luke. English wyraźnie nie ma szans w konfrontacji siłowej, więc unika tego i szybko próbuje przejść w Waist Lock. Gallows jednak kontruje jednym, solidnym łokciem i dokłada uderzenie z kolana. Mamy też Headbutt. Luke dość szybko zyskał przewagę nad przeciwnikiem. Przepchnął go sobie do narożnika i tam wyprowadza kolejne łokcie. Gallows jeszcze przerzuca oponentem przez ring jak lalką. English próbuje wstać, lecz wpada na nokautujący Big Boot. Pin 1... 2... Kick-Out. Luke powoli podnosi oponenta i robi zmianę z Karlem. Ten przechwytuje rywala, momentalnie przechodząc w Neckbreaker. Do tego odbija się od lin na Jumping Knee Drop. Pin 1... 2... Kick-Out. Anderson podnosi przeciwnika i częstuje go European Uppercutem. Mamy Irish Whip na liny i próbę Dropkicku... ale English w porę chwycił się lin! Szybko wykorzystuje okazję odpowiadając Calf Kickiem! Aiden jest gotowy, by zrobić zmianę. Anderson chwyta jego nogę, lecz ten odpowiada poprzez Enzuigiri i wprowadza do walki Gotcha! Ten momentalnie powala Karla wykonując Diving Crossbody, po czym Running Shoulder Thrustem zrzuca Gallowsa z apronu! Mamy do tego Leg-Hook Saito Suplex na Andersonie! Pin! 1... 2... w ostatniej chwili przerywa Gallows! Pomaga Andersonowi wstać i szykują się do zespołowej akcji na Simonie. Mamy Irish Whip na liny, ale Gotch po odbiciu się zwinnie prześlizgnął się między nogami Gallowsa i zrobil zmianę z Englishem! Luke wściekły ruszył na Simona, lecz ten podciągnął liny i pozbył się go z ringu! Z kolei Aiden wykonuje Diving Leg Drop na Karlu! Szybko wykorzystują okazję, bypodnieść Karla i wykonać Whirling Dervish! Gallows chce zainterweniować, ale English muna to nie pozwala! Pin! 1... 2... 3!

The Vaudevillains szybko uciekają z ringu! Widzą, że z zaplecza biegną bracia Jacksonowie i Tama Tonga, którzy chcieli ich dorwać. Ci jednak zadowoleni celebrują wygraną wśród publiczności.


NASTĘPNE PPV OD SMACKDOWN

BACKLASH JUŻ 4 PAŹDZIERNIKA!JUŻ ZA TYDZIEŃ NA SMACKDOWN DEBIUT RINGOWY...
STINGA! JEGO RYWALEM BĘDZIE... ERICK ROWAN!


Jesteśmy na zapleczu. Widzimy idącego Setha Rollinsa. Zatrzymuje się, bo znalazł swój cel... czyli Samoa Joe siedzącego z ręcznikiem wokół głowy. Rollins usiadł obok Joe na ławce.

Seth Rollins: Nie mamy ostatnio zbyt łatwo, co?

Samoa Joe: Cóż... ja w porównaniu do Ciebie nie mam Bullet Clubu na karku.

Seth Rollins: Może i tak. Ja przynajmniej mam obecnie jakiś cel na SmackDown. Ty pewnie za to będziesz mieć kilka kolejnych walk, aż do czasu, gdy wywalczysz sobie jakiś title shot i przyzwoite miesce na karcie PPV, więc...

Samoa Joe: Nie trać czasu Seth. Chcesz żebym dołączył do Twojej drużyny. Widziałem, że Kurt już w niej jest. Ale mnie w to nie wciągniesz.

Seth Rollins: Szkoda. Sądziłem, że skusi Cię szansa na występ na największej gali lata. Jakby co masz jeszcze spokojnie jakieś dwa tygodnie, by się zastanowić.


Wracamy na ring, gdzie na swojego rywala czeka już Brock Lesnar, co oznacza iż czas na walkę wieczoru. "The Big Guy" czeka na swojego oponenta... i brzmi "Feed... Me... More!". No to chyba mamy rywala dużego kalibru, którego życzył sobie Paul Heyman! Dla przypomnienia - jeszcze półtora roku temu Heyman był managerem dla Rybacka, jednak koalicja "Paul Heyman Guys" rozpadła się na WrestleManii 30. Teraz tak naprawdę Ryback dostaje też okazję do rewanżu za to, co później Heyman próbował mu robić z pomocą The Ascension. Szykuje się zatem niezwykle ciekawa konfrontacja!

vs
Main Event - Brock Lesnar w/Paul Heyman vs Ryback

Opis walki: Obydwaj stanęli naprzeciw siebie, a sędzia dał znak na gong. Lesnar momentalnie z zaskoczenia próbuje przepchnąć oponenta do narożnika i wyprowadza Shoulder Thrust... lecz to nie robi na Rybacku większego wrażenia! Ten odpowiada szybko serią Punchy w głowę i mamy Belly to Back Suplex! Bestia jest totalnie zaskoczona! Lesnar powoli wstaje za pomocą lin przy cornerze, a Ryback wściekle szarżuje na niego. Ten jednak w porę robi unik i to The Big Guy uderza barkiem w rurę od ringpostu! Lesnar wykorzystuje okazję, by wykonać podręcznikowy German Suplex! Publiczność zaczyna już wyliczać Suplexy, a Brock ma chyba zamiar trochę poznęcać się nad przeciwnikiem. Podnosi Rybacka i wykonuje kolejny German Suplex. Ryback sprytnie ucieka z ringu, by złapać trochę oddechu, a Lesnar zachęca go do powrotu na pole walki. The Human Wrecking Ball wraca do kwadratowego pierścienia, a Brock momentalnie rzuca się na niego Knee Dropami. Lesnar rusza, by odbić się od lin, ale zostaje zaskoczony Thrust Spinebusterem! Ryback nakręca się, ale Brock dość szybko wstaje. Bestia atakuje rywala uderzeniem z kolana. Ten po chwili odpowiada Big Bootem! Ryback sygnalizuje akcję firmową i rusza na Meat Hook Clothesline, ale Lesnar w porę robi unik i odpowiada German Suplexem! Ryback jednak momentalnie podrywa się jak natchniony i wyprowadza Meat Hook Clothesline! Obydwaj zawodnicy leżą obolali na macie, a publiczność jest zaskoczona, nie mniej jak Paul Heyman. Wreszcie powoli wstają. Ryback robi unik przed ciosem i kontruje Backpack Stunnerem! Ryback chce wynieść rywala na Shell Shocked! Ten jednak momentalnie odpowiada jednym łokciem i ześlizguje się zza plecy Big Guy'a. Lesnar wykonuje German Suplex, po czym wciąż trzymając przeciwnika wynosi go na barki! Czyżby?! F5!!! Pin! 1... 2... Ryback położył nogę na linie! Wściekły Lesnar ponownie wynosi oponenta, ale ten chwycił górny sznur i nie daje na sobie wykonać finishera! Brock przerzuca zatem Rybacka na apron. The Big Guy zdołał odpowiedzieć mocnym ciosem z łokcia... i wspina się na szczyt narożnika! Mamy Missile Dropkick!!! Ależ akcja! Ryback jeszcze raz wchodzi na górną linę, tym razem z drugiej strony ringu! Nadchodzi Frog Splash... ale Lesnar robi unik! The Big Guy z impetem uderza o matę, po czym Lesnar dopada do niego jak do zwierzyny i wykonuje German Suplex! Po chwili kolejny! I na koniec Fallaway Slam o narożnik! Wściekły Lesnar szybko wynosi oponenta i mamy F5! Pin! 1... 2... 3!

Jednak! Zbyt wiele Ryback nie miał do powiedzenia w konfrontacji z Lesnarem, choć był moment w którym próbował walczyć. Lesnar wykopuje pokonanego przeciwnika z ringu i pokazuje, że wkrótce wokół jego talii zawiśnie World Heavyweight Championship. "DEEP!". Światło na arenie gaśnie! Ludzie wyciągają telefony z latarkami, a na stage wychodzi sam mistrz! Światło zapala się, a obydwaj zawodnicy wymieniają spojrzenia. W ten sposób kończymy to SmackDown i widzimy się za tydzień.
SummerSlam 23.08.2015
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)
_________________

  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group