PROGRESS coraz bliżej Wembley... (zobacz)
Ogłoszono uczestników G1 Climaxa 28... (zobacz)
Były zawodnik scen niezależnych na trybunach ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
ROH 4.02.2017
Autor Wiadomość
KL 
MidcarderWiek: 29
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 562
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2017-02-08, 19:19   ROH 4.02.2017

Dziś sześciu wrestlerów w jednym ringu walczy o title shota na pas ROH TV. Ponadto Young Bucksi kładą na szali pasy tag teamowe w starciu z Tempura Boyz.


Obok Kevina Kelly'ego przy stole komentatorskim Colt Cabana.


Walka nr 1: BJ Whitmer i Punishment Martinez vs War Machine
Od razu po wejściu na ring nastąpił brawl. Rowe i Hanson wyszli na tym lepiej, w związku z czym panowie rozpracowywali Martineza. Rowe nie trafił z kolankiem w rigu, co pozwoliło Martinezowi na kontratak. Jeszcze w narożniku BJ dołożył od siebie kopniaka i mamy sytuację odwróconą.
Po przerwie reklamowej Hanson atakował Clothesline'ami w rogu obu rywali niezliczoną ilość razy, zaś potem głową BJa Hanson atakował parokrotnie klatkę piersiową Martineza. Hanson nie trafił z Bronco Buster w rogu, ale zdołał dotrzeć do partnera, by dokonać zmiany, jednak to drugi team zaczął dochodzić do głosu. Hanson zdołał uniknąć podwójnego Clothesline'a dzięki Cartwheel, po czym wraz z Hansonem wykonali Martinezowi kombinację Pop Up & Powerslam. BJ strącił z narożnika Hansona i toczył bój z Rowem. Ten ostatni powalił rywala poprzez Belly to Belly Suplex, ale Martinez zablokował jego Superman Punch i wymierzył Jawbreaker. BJ załatwił Hansona German Suplexem, Rowe uderzył z kolanka, ale BJ natychmiastowo odpowiedział Exploder suplexem - w efekcie wszyscy padli w ringu i poza nim.
Whitmer wyciągnął spod ringu stół i rozłożył go. Cała czwórka była w pobliżu, walcząc między sobą i obijając się o barierki dla widzów. Tymczasem sędzia doliczył do 20.

Podwójny count out


Brawl trwał w najlepsze. Punishment dostał krzesłem od Hansona, ale od razu odpowiedział Superkickiem. Rowe i Whitmer gdzieś zniknęli ze swoją bójką, tymczasem Hanson wymierzył Martinezowi Suicide Dive. Ten jednak szybko się pozbierał i bójka trwała dalej.

Walka nr 2: The Kingdom vs John Skyler, Corey Hollis i Joseph Agau
Jeszcze przed gongiem The Kingdom ruszyli do ataku. Agau poza ringiem otrzymał assisted Spike Powerbomb. Pozostała dwójka próbowała walczyć, lecz Taven wyciągnął Hollisa z ringu i cisnął w barierkę dla widzów. Skyler został osamotniony i oczywiście był w niezłych tarapatach. Mistrzowie 6-man tag team naprzemiennie atakowali swego przeciwnika. Skyler się jednak nie poddawał i nawet mu się udało zmienić z Hollisem, który z dużą werwą ruszył do ataku. Zwieńczył to Suicide divem na O'Ryana, podczas gdy Skyler powalił Vinny'ego Spearem. Skyler złapał przeciwnika na barki, a Hollis wszedł na narożnik, jednak został on zepchnięty przez Tavena. John został wyrzucony z ringu, zaś Corey otrzymał Spike power bomb, co dało pinfall.

Zwycięzcy: The Kingdom


Tuż po walce Taven złapał za mikrofon i radził przypatrzeć się ich widokowi z pasami ROH 6-Man Tag Team. Są ich pierwszymi, a zarazem ostatnimi posiadaczami, gdyż nikt ich nigdy nie pokona.
Tymczasem zjawił się Dalton Castle ze swoimi chłopcami. Matt zastanawiał się, co tacy jak oni mogą im zrobić. Dalton nakazał chłopcom zademonstrować - chłopcy popychali swego szefa między sobą. Dalton rzekł, że to właśnie stanie się z nimi. Taven rzekł, że nie widzi problemu i mogą się za to zabrać już teraz.
Dalton i chłopcy byli w drodze na ring.... gdy nagle ze stolika komentatorskiego wstał Colt Cabana, który zaatakował chłopców.
Colt Cabana za swój czyn nie dostał pozwolenia na powrót do stolika komentatorskiego.Walka nr 3: The Young Bucks © vs The Tempura Boyz - ROH World Tag Team Championship Match
Jacksonowie od początku dyktowali warunki i dzięki swym zwinnym akcjom szybko pozbyli się w ringu rywali, po czym wykonali Suicide Dive, a także Powerbombami nadziali ich na krawędź ringu. Natomiast po przerwie reklamowej Sho uchylił się przed Superkickiem od Matta i sam wymierzył Forearm; Yo dorzucił Codebreaker, a Sho jeszcze Lungblower. Akcja przeniosła się poza ring, lecz Nick z krawędzi ringu Running Kickiem przypadkowo trafił swego brata. Japońcy wykorzystali okazję i wymierzyli swym oponentom po German Suplexie. Atak był kontynuowant w ringu, gdzie Sho złapał Matta w pozycję na Powerbomb, a Sho z narożnika wymierzył Spinning Heel Kick. Matt uchylił się przed szarżą w rogu i dokonał zmiany. Nick kopniakami załatwił jednego i drugiego, a także wykonał kombinację Bulldog i Clothesline.
Nick popisał się swą kombinacją Slingshot X Factor & Moonsault poza ring. Następnie przed kamerą pokazywał znaki "Delete" oraz "Suck it". Po powrocie na ring Japońcy złapali go na elevated Codebreaker, co dało 2 count. Matt ruszył na pomoc bratu, ale mimo jego punchy, Sho nie chciał puścić Nicka z Boston Crab. Matt przymierzał się na Superkick, lecz Sho go złapał i teraz jemu chciał założyć submission. Nie udało się to, gdyż to Nick znokautował rywala Superkickiem. Yo próbował ratować sytuację, ale ostatecznie dostał podwójnego Superkicka oraz Shining Wizard. Sho także otrzymał podwójnego Superkicka, a po chwili także kombinację Buckle Bomb & Enzuigiri. Jeszcze 450 Springboard Splash od Nicka i mamy pinfall.

Zwycięzcy: The Young Bucks


Jacksonowie uścisnęli i wznieśli ręce rywali po walce. Była to jednak podpucha, gdyż zjawił się Adam Page, który Slingshot Clotheslinem powalił Yo i Sho.

Marty Scurll przy stole komentatorskim


Walka nr 4: Chris Sabin vs Alex Shelley vs Donovan Dijak vs vs Lio Rush vs Jonathan Gresham vs Jay White - ROH TV Championship #1 Contender's Match
Dwóch walczy, czterech w narożnikach. Gresham i White zaczęli starcie, lecz obaj wypadli z ringu, co pozwoliło innej dwójce na wejście do ringu. Poczynili to Dijak oraz Rush. Donovan także wyleciał z ringu i Lio przymierzał się na Dive, lecz na jego drodze stanął Sabin. Po chwilowej potyczce Shelley wyrzucił Lio z ringu, co sprawiło że przeciwko sobie stanęli Sabin i Shelley, tag teamowi partnerzy. Nie poszli jednak na siebie, tylko wspólnie zajęli się Greshamem, a później Whitem. Zamiast pójść na siebie, MCMG woleli wciągnąć do ringu Lio Rusha i obijać go w narożniku. Po wspólnym wykonaniu Magic Killer Chris przystąpił do pinu, ale Alex go powstrzymał. Panowie wymienili między sobą parę słów, odepchnęli się nawzajem, lecz ostatecznie przytulili się.
Po przerwie reklamowej Gresham uchylił się spod Forearmu Sabina, który przez to nieumyślnie trafił Shelley'a. Jonathan atakował Cutterem oraz German Suplexem, co dało mu 2 count. Po chwili do walki przystąpili Dijak i White; drugi trafił pierwszego kopniakiem, a także Suplexem nadział go na narożnik. Lio próbował atakować, ale Jay i jemu wymierzył German Suplex. Jay wlazł na narożnik i Missile Dropkickiem trafił Donovana. Do tego jeszcze Uranage, ale Gresham przerwał pin. Jonathan Divem trafił Shelley'a, a sekundę później Dive również na tą dwójkę wykonał White. Sabin dołożył Dive od siebie, a chwilę potem Corkscrew Asai Moonsault na całą czwórkę wykonał Dijak. Wciąż na podłodze, Donovan trzymał za szyję Greshama, w międzyczasie na Dive zdecydował się Rush, ale również i jemu Dijak złapał za szyję. Obaj uwolnili się od dryblasa, Gresham katapultował Lio na barki Dijaka i tym samym Rush wymierzył rywalowi Reverse Hurricanranę. Gresham zajął się Rushem i już w ringu przymierzał się na skok z narożnika, jednakże w tym momencie pojawiła się ekipa The Rebellion, która zaatakowała Jonathana. Motor City oraz White pomogli Greshamowi rozprawić się z nimi. Po chwili panowie zniknęli nam z oczu.
W ringu pozostali tylko Dijak i Rush. Rush powalił rywala Spinning Round Kickiem i wlazł na narożnik, by wykonać Frog Splash. Dijak jednakże w powietrzu złapał oponenta za szyję i choć Lio uwolnił się z tego uścisku i próbował roll up, Dijak w imponujący sposób zarzucić sobie rywala na barki, wymierzył Feast Your Eyes i uzyskał pinfall !

Zwycięzca: Donovan Dijak


A zatem Scurll vs Dijak o pas ROH TV. Champion. Ta walka już wkrótce w TV.Na koniec jeszcze przenosimy się z kamerą za kulisy, gdzie widzimy że nadal trwa brawl pomiędzy War Machine, a BJ Whitmerem i Punishment Martinezem.

Zastanawiające jest to, iż to Dijak - który na 99% wkrótce opuści federację - otrzymuje title shota. Albo liczą że dadzą radę go w ten sposób udobruchać, albo chcą go na koniec wykorzystać, aby Marty Scurll miał różnorodność pretendentów w swoim title runie. Ogółem w tym tygodniu przyjemna akcja ringowa, lecz poza tym ciężko tu o czymś wspomnieć. Było, obejrzeliśmy, no i cześć.


Za tydzień ciekawie zapowiadający się tag team match: Adam Cole i Cody przeciwko Bobby Fishowi i Jay'owi Lethalowi. Ponadto w akcji Dalton Castle i jego chłopcy

Oglądajcie Ring of Honor !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Google
 
Copyright © 2001-2010 Attitude      Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group