Koniec O'Reilly'ego w ROH? Więcej gal NJPW z ... (zobacz)
Zmarł Jimmy "Superfly" Snuka... (zobacz)
Wyniki gali KPW Arena 5 w Gdynii... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
W Jakie Gry Teraz Gracie...
Autor Wiadomość
maly619 
Main Eventer

Wrestler: Ziggler, The Undertaker, Tomko
Podziękował: 40
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2017-01-11, 21:38   

jakub97sc napisał/a:
Z tego co zauważyłem, to darmowa ME2 ma jeszcze kilka pakietów i drobnych DLC, które też dopisują się do konta. Niestety - największy problem to wciąż kupienie DLC w rozsądnej cenie, gdyż nie ma ich na Originie, a jedynie w sklepie BioWare :/

Są na Originie ;) Sam kupiłem niedawno. Problem to oczywiście cena, bo w ogóle nie ma na nie przeceny, a kupujemy je za punkty Bioware.
1 MIEJSCE Typera LE 2015/16

jakub97sc 
Midcarder

Wrestler: New Day, Owens, Nakamura
Podziękował: 22
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-11, 23:08   

Kilka dni temu ogarnąłem sobie komplet epizodów Life Is Strange wraz ze spolszczeniem. Nie miałem totalnie czasu na odpalenie gry, zrobiłem to dopiero wczoraj wieczorem. Po piętnastu minutach wyłączyłem. Nie dlatego, że mnie odrzuciło lub nie spodobało mi się. Stwierdziłem, że nie chcę przy tym zarwać nocki, a na to się zapowiadało. Gra mnie kupiła od pierwszego wejrzenia. Dzisiaj wałkuję ją już drugą godzinę, rozmawiam z każdą postacią, czytam każdy plakat. Chyba w żadnej grze nie wciągnąłem się w losy postaci, nie zżyłem się z nią, w tak krótkim czasie. A na dobrą sprawę nawet nie ruszyłem głównego (prawdopodobnie) wątku gry. O ile The Walking Dead I grało mi się przyjemnie, to jednak otoczka z zombie niezbyt mi podeszła. Tutaj zapowiada się 10/10. Załuję tylko, że - jak na złość - nie ma kiedy przysiąść, bo na studiach zawrót głowy :)

Edit: właśnie skończyłem Epizod #3. Ta gra uzależnia. Nie żebym się nie spodziewał jak to się skończy, ale właśnie takie momenty w grach sprawiają, że człowiek chce za wszelką cenę kontynuować przygodę :)

Edit #2: Skończone :) Najlepsze epizody to chyba #3 i #4. Piątka jest bardzo chaotyczna i właściwie mamy w niej najmniejszy wpływ na losy bohaterów. Poza tym twórcy zapomnieli o ruchu warg głównej bohaterki, bo w niektórych rozmowach Max ukazuje swoje talenty brzuchomówcy. Mimo wszystko będę fantastycznie wspominał tę grę. Tego typu produkcje wzbudzają u mnie olbrzymie sympatie (Heavy Rain, Fahrenheit, te sprawy...), poza tym dostałem motyw podróży w czasie, który trafia do mnie praktycznie za każdym razem - dla przykładu Stein's Gate lub Efekt Motyla (widać, że Max nie oglądała tego filmu...). Bohaterowie, których naprawdę zdążyłem polubić (zwłaszcza Chloe, choć w epizodzie #2 dawała w kość). Soundtrack świetny, choć jak na punkówę, to niebieskowłosa i tak miała dosyć łagodne utworki na płytach. Oczywiście nie zagram drugi raz, ale tę historię będę miał w głowie przez bardzo długi czas :)

Odpowiedz do tematu