Brock Lesnar vs John Cena planowane na Royal ... (zobacz)
B+ Players #1: Cesaro... (zobacz)
Dobre wieści dla Roode'a, Hideo Itami zgarnie... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile federacji planujesz oglądać w 2017 roku?

Ile federacji planujesz oglądać w 2017 roku?
1
36%
 36%  [ 75 ]
2-3
28%
 28%  [ 59 ]
4-5
8%
 8%  [ 18 ]
6 i więcej
9%
 9%  [ 20 ]
Tylko pojedyncze walki i gale
10%
 10%  [ 21 ]
Nie będę oglądał wrestlingu
5%
 5%  [ 11 ]
Głosowań: 204
Wszystkich Głosów: 204

Autor Wiadomość
Johnny Ryper 
Midcarder

Wrestler: Styles|Riley||Evie|The Elite
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-12-24, 14:46   

WWE (w tym NXT)
Lucha Underground (mój nr 1)
Ring of Honor - czasami jest ciężko śledzić tą organizacje (zmiany mistrzów na LE)
i to by było na tyle jeśli chodzi o regularne oglądanie. Do tego programy z WWE Network. Raz na ruski rok PWG jak dadzą jakąś galę. Na TNA się zbyt wiele razy zawodziłem. Bardzo bym chciał oglądać AAA i NJPW ale walki i feudy mnie tak mało obchodzą że 0 emocji podczas oglądania, do tego nudny/specyficzny styl. Jeszcze dodam że lubię od czasu do czasu obejrzeć federacje kobiet jak Shine czy Shimmer ale to cholerstwo jest trudno znaleźć.

Carrik 
Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, Roman Reigns
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2016-12-24, 15:12   

Johnny Ryper napisał/a:
Jeszcze dodam że lubię od czasu do czasu obejrzeć federacje kobiet jak Shine czy Shimmer ale to cholerstwo jest trudno znaleźć.

XWT. Wrzucają na bieżąco wszystko, co wychodzi. Tydzień max i gale SHINE, WSU, Queens of Combat, AIW i inne delikatesy są gotowe do ściągnięcia :P Z SHIMMER gorzej, bo DVD wychodzą kilka miesięcy po galach, a ripowane są kolejne kilka miesięcy później.

Kcramsib 
Upper Midcarder

Wysłany: 2016-12-24, 17:27   

Ja na przyszłość patrzę realnie: przeleci człowiek programy od WWE (które i w jakiej dawce, to się zobaczy - rok temu nikt by nie powiedział że najlepszą ich tygodniówką będzie SmackDown), sprawdzi może co słychać w Hardylandzie, ewentualnie wyszpera czasem na Youtubach jakieś walki z bingo halls i tyle tego będzie... na więcej zwyczajnie brakłoby czasu.

PS/Offtop: Hm, właśnie się zorientowałem (po raptem kilku latach), że ten biały wzorek na górze forum układa się w kształt Polski... cóż, to ma sens.

PS2: Merry x-mass? Czy co to tam teges...

#FireEnzo #FireTye #FireStreetProfits

-------------------------------------------------------

ECIII 

Wysłany: 2016-12-24, 18:34   

Moją listę zaczynam oczywiście od TNA, potem Lucha Underground, od czasu do czasu WWE na Extreme oraz główne gale ROH.

Tangens
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-24, 18:43   

NJPW i CMLL. Trzeba kibicować dla World Famous Lorda YOSHITATSU, zwłaszcza, że od lutego będzie występował w Meksyku. Będę oglądał tylko jego walki.

angar31 
Midcarder

Wrestler: Johnny Mundo, Sami Zayn
Podziękował: 64
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2016-12-24, 19:17   

Nawet nie zauważyłem, że tyle się tych federacji nazbierało. Z mainstreamu na pewno WWE i LU, ze sceny niezależnej: TNA, ROH, Evolve i myślę teraz nad Full Impact Pro. Planuję raczej oglądać pojedyncze gale niż śledzić wszystkie feudy tydzień po tygodniu, brakuje mi w tym momencie czasu.

marcel 
Upper Midcarder

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 235
Podziękowano mu 309 razy w 66 Postach
Wysłany: 2016-12-25, 09:05   

1. TNA - Impact, PPV, nawet wrócę do oglądania ONO, jeśli będą na żywo
2. Lucha Underground - cały sezon
3. ROH - tylko wybrane PPV, bo tam już za bardzo nie ma kogo oglądać
4. WWE - tylko WM'ka i NXT special

TakerFanKrk 
Main Eventer

Wrestler: The Undertaker, Sasha Banks
Podziękował: 34
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-12-25, 10:27   

Zaznaczyłem "tylko pojedyncze walki i gale". Powiem szczerze że coraz bardziej odechciewa mi się w ogóle oglądać wrestling. Nawet jakoś nie mam ochoty oglądać klasyków, z którymi DVD-ki walają mi się po szufladach. Jeszcze jako tako Sasha mnie trzyma przy WWE (choć patrząc ostatnio na jej booking i te ciągłe pozbawianie jej tytułu, krwawi mi serce), ale nie wiem jak długo to potrwa i czy w ogóle wróci kiedyś ta radość z oglądania. Nawet nie cieszy mnie zbliżające się wielkimi krokami Royal Rumble i okres WMkowy. Raczej jest to już stan stały. Odtrąbię sukces jeśli w ogóle uda mi się zobaczyć Royala i WM, ale głowy bym za to nie dał, jak jeszcze kilka lat temu. Co z tego że teraz WWE jest coraz bardziej szpikowane gwiazdami sceny niezależnej, jak głupi booking skutecznie zniechęca do regularnego śledzenia produktu Vince'a...

Sashunia <3

Marcin K 

Wysłany: 2016-12-25, 12:27   

TNA

JHardy 
Lower Midcarder

Podziękował: 3
Wysłany: 2016-12-25, 12:37   

6 i więcej i więcej

Combat Zone Wrestling Polska

Milos 
Midcarder

Wrestler: Danielson,Tanahashi,Shark Boy
E-fed: Vegard Jacobsen
Podziękował: 20
Wysłany: 2016-12-25, 14:05   

PWG - w zależności od ocen na Cagematch
RevPro - -||-
Progress - -||-
WWE - Royal Rumble i Wrestlemania, może coś więcej, jeżeli Danielson jednak powróci do ringu
Stardom - w końcu się przemóc i obejrzeć te osławione walki Satomury z Kairi Hojo, a potem kto wie :)

Albo to ja mam okres znudzenia wrestlingiem, albo znaleźliśmy się w takim momencie, gdzie żadna (męska) federacja nie serwuje naprawdę fenomenalnego produktu. Ogólnie jakoś ostatnio zauważyłem, że genialne ery poszczególnych federacji trwają na ogół 3-4 lata (ECW 1995-1997, WWF 1998-2001, ROH 2005-2008, NOAH 2003-2006 etc.), i wraz z odejściem z NJPW Nakamury i Stylesa oraz usunięciem się w cień Tanahashiego zakończyła się ta cudowna 4-letnia era NJ trwająca od 2012 roku, a która przez ostatnie lata trzymała mnie przy wrestlingu. Nie mam przez to na myśli, że produkt nagle stał się zły, bo Goto, Naito i Omega to fantastyczni zawodnicy. Zwłaszcza ten ostatni zaskoczył mnie tym, jak fantastycznie się rozwinął od przejścia do New Japan. Jednak trzej muszkieterowi XXI wieku, Nakamura-Okada-Tanahashi, wspięli się na wyżyny, których na ten moment nikt inny na świecie nie jest w stanie osiągnąć.

Wspaniale wygląda z kolei kwestia sceny brytyjskiej, gdzie, podobnie jak w przypadku AJPW w latach 90, kilka wybitnych talentów, jak Ospreay, Sabre Jr., Scurll i Andrews, rozwinęło się w tym samym czasie. Scurll vs. Ospreay ze stycznia to zresztą ostatnia walka, kiedy naprawdę przymarkowałem. Mam nadzieję, że WWE ich nie podbierze i że zamiast tego będą mogli robić karierę i zarabiać godne ich pracy pieniądze jako freelancerzy, bo i szkoda patrzeć, jak coraz więcej wspaniałych pure wrestlerów zostaje stłamszonych stylem preferowanym przez WWE. Mam też nadzieję, że kolega z kursu letniego DDW - Mika - dalej będzie z takim rozmachem realizował swoje marzenie i już w 2017 trafi do pierwszej ligi brytyjskiej. :)

Maxi4 
Upper Midcarder

Podziękował: 1
Wysłany: 2016-12-26, 22:36   

2016
Cytat:
PWG - wszystko
Chikara - większość gal, patrzę na terminarz i pewnie nie dam rady wszystkiego obejrzeć - King of Trios i pojedyncze walki
WWE - Raw, NXT, PPV
ROH - wszystkie PPV, większość live eventów i TV
NJPW - wszystkie PPV i ciekawsze TV
DG - PPV - czekają zaległe
Lucha Underground - jedziemy z drugim sezonem
TNA - od stycznia powrót do oglądania - udało się
Evolve - pojedyncze gale
wXw - 16 Gold Carat

Jak będzie czas to Shine, Shimmer, coś z europejskiego wrestling np: Progress, Revolution Pro.

PWG - Wszystko
PROGRESS - Chaptery
NJPW - wszystkie PPV i ciekawsze TV
WWE - Raw, Smackdown, 205, NXT, PPV
ROH - wszystkie PPV, większość live eventów i TV
Lucha Underground - dokończe 3 sezon, później się okaże.
DG - PPV
TNA - Impact i ważne PPV

Z Chikary sięgnę po King of Trios, wXw 16 Carat może uda się na żywo, pewnie coś z Shine, Shimmer, joshi oraz europejskiego wrestlingu.

Wojtax 
Jobber

Wrestler: Undertaker/K. Omega/Samoa Joe
Podziękował: 26
Wysłany: 2016-12-27, 10:49   

Cytat:

1. WWE - RAW, SD, NXT, PPV (prawie się udało poza tygodniówkami NXT i RAW)
2. TNA - Impacty i PPV (rzadko pojedyncze ciekawawsze gale)
3. Lucha Underground - pierwszy sezon, a po nim drugi już na bieżąco (tu wszysko obejrzane)
4. ROH - PPV, i może czasem ROH TV (z tej federacji nic nie obejrzałem)

W następnym roku zamierzam oglądać:

1. Lucha Underground - wszystko
2. WWE - RAW(sporadycznie), SD, NXT (Takeovery, ciekawsze walki z tygodniówki), PPV
3. NJPW - PPV i może ciekawsze walki z turniejów i mniejszych gal

Może jeszcze od czasu do czasu coś od TNA zobaczę ale tylko ze względu braci Hardych. Tak więc głos oddany na 2-3.

blanco19 
Jobber

Wrestler: CM Punk, Bryan
Wysłany: 2016-12-28, 21:30   

W zeszłym roku ankieta wyszła mi trochę zakłamana, bo zacząłem oglądać PWG i przez kilka miesięcy NJPW.

Więc w tym roku wychodzi mi taki zestaw:

WWE - wszystko oprócz Main Event,
LU - wszystko,
PWG - wszystko,
ROH - tyle na ile starczy mi cierpliwości do chaotycznego produktu. Czyli zapewne wyjdzie z kilkutygodniowymi przerwami,
TNA - tu podobnie jak z ROH mogą być przerwy. Chyba, że nastąpi drastyczna poprawa programu po zmianie właścicieli,
NJPW - tu wszystko zależy od mojego wolnego czasu, chęci i od tego jak zaciekawi mnie WK i sytuacja po nim. w kończącym roku starczyło mi chęci i zainteresowania ledwie gdzieś do kwietnia.

Vegas
Jobber

Wysłany: 2016-12-29, 21:45   

Zrobiłem sobie listę federacji które chciałbym oglądać i wyszło tego zdecydowanie za dużo. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

WWE - RAW, SD, PPV i czasami 205 Live
NXT - Tylko TakeOvery, chyba że poprawi się poziom NXT TV
ROH - Tylko iPPV
NJPW - jak co roku zacznę z nadziejami, że uda się obejrzeć każde PPV. Zobaczę WK 11 i w grudniu zapewne skończę z max 4 PPV obejrzanymi. W planach jednak każde PPV, Best of Super Juniors i G1 Climax
Mniejsze fedki - dużo brytyjskiego wrestlingu: główne gale Progress, WCPW, ICW, RPW. Oprócz tego Evolve i PWG.

Poza tym inne postanowienie: Udzielać się więcej na forum :smile: To może być jednak najtrudniejsze ze wszystkich zadań do wykonania.

Odpowiedz do tematu