Glorious Celebration, Kiedy powróci Emma?... (zobacz)
Czy Samoa Joe spotka się w ringu z Brockiem L... (zobacz)
Losowanie par PROGRESS Super Strong Style 16,... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile federacji planujesz oglądać w 2017 roku?

Ile federacji planujesz oglądać w 2017 roku?
1
36%
 36%  [ 75 ]
2-3
28%
 28%  [ 59 ]
4-5
8%
 8%  [ 18 ]
6 i więcej
9%
 9%  [ 20 ]
Tylko pojedyncze walki i gale
10%
 10%  [ 21 ]
Nie będę oglądał wrestlingu
5%
 5%  [ 11 ]
Głosowań: 204
Wszystkich Głosów: 204

Autor Wiadomość
Johnny Ryper 
Midcarder

Wrestler: Styles|Riley||Evie|The Elite
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-12-24, 14:46   

WWE (w tym NXT)
Lucha Underground (mój nr 1)
Ring of Honor - czasami jest ciężko śledzić tą organizacje (zmiany mistrzów na LE)
i to by było na tyle jeśli chodzi o regularne oglądanie. Do tego programy z WWE Network. Raz na ruski rok PWG jak dadzą jakąś galę. Na TNA się zbyt wiele razy zawodziłem. Bardzo bym chciał oglądać AAA i NJPW ale walki i feudy mnie tak mało obchodzą że 0 emocji podczas oglądania, do tego nudny/specyficzny styl. Jeszcze dodam że lubię od czasu do czasu obejrzeć federacje kobiet jak Shine czy Shimmer ale to cholerstwo jest trudno znaleźć.

Carrik 
Midcarder

Wrestler: Sasha Banks, Leva Bates
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2016-12-24, 15:12   

Johnny Ryper napisał/a:
Jeszcze dodam że lubię od czasu do czasu obejrzeć federacje kobiet jak Shine czy Shimmer ale to cholerstwo jest trudno znaleźć.

XWT. Wrzucają na bieżąco wszystko, co wychodzi. Tydzień max i gale SHINE, WSU, Queens of Combat, AIW i inne delikatesy są gotowe do ściągnięcia :P Z SHIMMER gorzej, bo DVD wychodzą kilka miesięcy po galach, a ripowane są kolejne kilka miesięcy później.

Kcramsib 
Upper Midcarder

Wysłany: 2016-12-24, 17:27   

Ja na przyszłość patrzę realnie: przeleci człowiek programy od WWE (które i w jakiej dawce, to się zobaczy - rok temu nikt by nie powiedział że najlepszą ich tygodniówką będzie SmackDown), sprawdzi może co słychać w Hardylandzie, ewentualnie wyszpera czasem na Youtubach jakieś walki z bingo halls i tyle tego będzie... na więcej zwyczajnie brakłoby czasu.

PS/Offtop: Hm, właśnie się zorientowałem (po raptem kilku latach), że ten biały wzorek na górze forum układa się w kształt Polski... cóż, to ma sens.

PS2: Merry x-mass? Czy co to tam teges...

ECIII 

Wysłany: 2016-12-24, 18:34   

Moją listę zaczynam oczywiście od TNA, potem Lucha Underground, od czasu do czasu WWE na Extreme oraz główne gale ROH.

Tangens 

Wrestler: World Famous Lord YOSHITATSU
Wysłany: 2016-12-24, 18:43   

NJPW i CMLL. Trzeba kibicować dla World Famous Lorda YOSHITATSU, zwłaszcza, że od lutego będzie występował w Meksyku. Będę oglądał tylko jego walki.
Nie jestem trollem. Bo jest różnica pomiędzy pisaniem randomowych głupot dla beki a szczerym wstawianiem się za swoim ulubionym wrestlerem, wspieraniem go z całego serca i życzeniem mu jak największych sukcesów. Przecież to nic złego.

angar31
Midcarder

Wrestler: Mundo, Trent Baretta
Podziękował: 64
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2016-12-24, 19:17   

Nawet nie zauważyłem, że tyle się tych federacji nazbierało. Z mainstreamu na pewno WWE i LU, ze sceny niezależnej: TNA, ROH, Evolve i myślę teraz nad Full Impact Pro. Planuję raczej oglądać pojedyncze gale niż śledzić wszystkie feudy tydzień po tygodniu, brakuje mi w tym momencie czasu.

marcel 
Upper Midcarder

Wrestler: AJ Styles
Podziękował: 235
Podziękowano mu 309 razy w 66 Postach
Wysłany: 2016-12-25, 09:05   

1. TNA - Impact, PPV, nawet wrócę do oglądania ONO, jeśli będą na żywo
2. Lucha Underground - cały sezon
3. ROH - tylko wybrane PPV, bo tam już za bardzo nie ma kogo oglądać
4. WWE - tylko WM'ka i NXT special

TakerFanKrk 
Main Eventer

Wrestler: The Undertaker, Sasha Banks
Podziękował: 34
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-12-25, 10:27   

Zaznaczyłem "tylko pojedyncze walki i gale". Powiem szczerze że coraz bardziej odechciewa mi się w ogóle oglądać wrestling. Nawet jakoś nie mam ochoty oglądać klasyków, z którymi DVD-ki walają mi się po szufladach. Jeszcze jako tako Sasha mnie trzyma przy WWE (choć patrząc ostatnio na jej booking i te ciągłe pozbawianie jej tytułu, krwawi mi serce), ale nie wiem jak długo to potrwa i czy w ogóle wróci kiedyś ta radość z oglądania. Nawet nie cieszy mnie zbliżające się wielkimi krokami Royal Rumble i okres WMkowy. Raczej jest to już stan stały. Odtrąbię sukces jeśli w ogóle uda mi się zobaczyć Royala i WM, ale głowy bym za to nie dał, jak jeszcze kilka lat temu. Co z tego że teraz WWE jest coraz bardziej szpikowane gwiazdami sceny niezależnej, jak głupi booking skutecznie zniechęca do regularnego śledzenia produktu Vince'a...

Sashunia <3

Marcin K 

Wysłany: 2016-12-25, 12:27   

TNA

JHardy 
Lower Midcarder

Podziękował: 3
Wysłany: 2016-12-25, 12:37   

6 i więcej i więcej

Combat Zone Wrestling Polska

Milos 
Midcarder

Wrestler: Danielson,Tanahashi,Shark Boy
E-fed: Vegard Jacobsen
Podziękował: 20
Wysłany: 2016-12-25, 14:05   

PWG - w zależności od ocen na Cagematch
RevPro - -||-
Progress - -||-
WWE - Royal Rumble i Wrestlemania, może coś więcej, jeżeli Danielson jednak powróci do ringu
Stardom - w końcu się przemóc i obejrzeć te osławione walki Satomury z Kairi Hojo, a potem kto wie :)

Albo to ja mam okres znudzenia wrestlingiem, albo znaleźliśmy się w takim momencie, gdzie żadna (męska) federacja nie serwuje naprawdę fenomenalnego produktu. Ogólnie jakoś ostatnio zauważyłem, że genialne ery poszczególnych federacji trwają na ogół 3-4 lata (ECW 1995-1997, WWF 1998-2001, ROH 2005-2008, NOAH 2003-2006 etc.), i wraz z odejściem z NJPW Nakamury i Stylesa oraz usunięciem się w cień Tanahashiego zakończyła się ta cudowna 4-letnia era NJ trwająca od 2012 roku, a która przez ostatnie lata trzymała mnie przy wrestlingu. Nie mam przez to na myśli, że produkt nagle stał się zły, bo Goto, Naito i Omega to fantastyczni zawodnicy. Zwłaszcza ten ostatni zaskoczył mnie tym, jak fantastycznie się rozwinął od przejścia do New Japan. Jednak trzej muszkieterowi XXI wieku, Nakamura-Okada-Tanahashi, wspięli się na wyżyny, których na ten moment nikt inny na świecie nie jest w stanie osiągnąć.

Wspaniale wygląda z kolei kwestia sceny brytyjskiej, gdzie, podobnie jak w przypadku AJPW w latach 90, kilka wybitnych talentów, jak Ospreay, Sabre Jr., Scurll i Andrews, rozwinęło się w tym samym czasie. Scurll vs. Ospreay ze stycznia to zresztą ostatnia walka, kiedy naprawdę przymarkowałem. Mam nadzieję, że WWE ich nie podbierze i że zamiast tego będą mogli robić karierę i zarabiać godne ich pracy pieniądze jako freelancerzy, bo i szkoda patrzeć, jak coraz więcej wspaniałych pure wrestlerów zostaje stłamszonych stylem preferowanym przez WWE. Mam też nadzieję, że kolega z kursu letniego DDW - Mika - dalej będzie z takim rozmachem realizował swoje marzenie i już w 2017 trafi do pierwszej ligi brytyjskiej. :)

Maxi4 
Upper Midcarder

Podziękował: 1
Wysłany: 2016-12-26, 22:36   

2016
Cytat:
PWG - wszystko
Chikara - większość gal, patrzę na terminarz i pewnie nie dam rady wszystkiego obejrzeć - King of Trios i pojedyncze walki
WWE - Raw, NXT, PPV
ROH - wszystkie PPV, większość live eventów i TV
NJPW - wszystkie PPV i ciekawsze TV
DG - PPV - czekają zaległe
Lucha Underground - jedziemy z drugim sezonem
TNA - od stycznia powrót do oglądania - udało się
Evolve - pojedyncze gale
wXw - 16 Gold Carat

Jak będzie czas to Shine, Shimmer, coś z europejskiego wrestling np: Progress, Revolution Pro.

PWG - Wszystko
PROGRESS - Chaptery
NJPW - wszystkie PPV i ciekawsze TV
WWE - Raw, Smackdown, 205, NXT, PPV
ROH - wszystkie PPV, większość live eventów i TV
Lucha Underground - dokończe 3 sezon, później się okaże.
DG - PPV
TNA - Impact i ważne PPV

Z Chikary sięgnę po King of Trios, wXw 16 Carat może uda się na żywo, pewnie coś z Shine, Shimmer, joshi oraz europejskiego wrestlingu.

Wojtax 
Jobber

Wrestler: Undertaker/K. Omega/Samoa Joe
Podziękował: 26
Wysłany: 2016-12-27, 10:49   

Cytat:

1. WWE - RAW, SD, NXT, PPV (prawie się udało poza tygodniówkami NXT i RAW)
2. TNA - Impacty i PPV (rzadko pojedyncze ciekawawsze gale)
3. Lucha Underground - pierwszy sezon, a po nim drugi już na bieżąco (tu wszysko obejrzane)
4. ROH - PPV, i może czasem ROH TV (z tej federacji nic nie obejrzałem)

W następnym roku zamierzam oglądać:

1. Lucha Underground - wszystko
2. WWE - RAW(sporadycznie), SD, NXT (Takeovery, ciekawsze walki z tygodniówki), PPV
3. NJPW - PPV i może ciekawsze walki z turniejów i mniejszych gal

Może jeszcze od czasu do czasu coś od TNA zobaczę ale tylko ze względu braci Hardych. Tak więc głos oddany na 2-3.

blanco19 
Jobber

Wrestler: CM Punk, Bryan
Wysłany: 2016-12-28, 21:30   

W zeszłym roku ankieta wyszła mi trochę zakłamana, bo zacząłem oglądać PWG i przez kilka miesięcy NJPW.

Więc w tym roku wychodzi mi taki zestaw:

WWE - wszystko oprócz Main Event,
LU - wszystko,
PWG - wszystko,
ROH - tyle na ile starczy mi cierpliwości do chaotycznego produktu. Czyli zapewne wyjdzie z kilkutygodniowymi przerwami,
TNA - tu podobnie jak z ROH mogą być przerwy. Chyba, że nastąpi drastyczna poprawa programu po zmianie właścicieli,
NJPW - tu wszystko zależy od mojego wolnego czasu, chęci i od tego jak zaciekawi mnie WK i sytuacja po nim. w kończącym roku starczyło mi chęci i zainteresowania ledwie gdzieś do kwietnia.

Vegas
Jobber

Wysłany: 2016-12-29, 21:45   

Zrobiłem sobie listę federacji które chciałbym oglądać i wyszło tego zdecydowanie za dużo. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

WWE - RAW, SD, PPV i czasami 205 Live
NXT - Tylko TakeOvery, chyba że poprawi się poziom NXT TV
ROH - Tylko iPPV
NJPW - jak co roku zacznę z nadziejami, że uda się obejrzeć każde PPV. Zobaczę WK 11 i w grudniu zapewne skończę z max 4 PPV obejrzanymi. W planach jednak każde PPV, Best of Super Juniors i G1 Climax
Mniejsze fedki - dużo brytyjskiego wrestlingu: główne gale Progress, WCPW, ICW, RPW. Oprócz tego Evolve i PWG.

Poza tym inne postanowienie: Udzielać się więcej na forum :smile: To może być jednak najtrudniejsze ze wszystkich zadań do wykonania.

Odpowiedz do tematu