Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Attitude User Awards 2016 - Głosowanie


N!KO

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  597
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.05.2009
  • Status:  Offline

1. Użytkownik roku - Jack Doomsday. W tym roku tak wymiatał, że z Atti z osób, które mają własne facjaty w avkach, z twarzy kojarzę tylko N!KO i Doomsdaya właśnie. Admin swoje zrobił i swoje wygrał, więc wypadałoby dać szansę innym.

 

2. Redaktor roku - Arkao. Jego praca powinna być najbardziej rzeczywistą definicją niusmena. Jeśli było cicho i nikt nie miał czasu, to z paczkami gotowy do pracy wyskakiwał Arkao. 3-4-5 paczek dziennie? Żaden problem. Artykuły? Tak samo. Narzekajcie, że już go nie ma, spoko, ale Amy też już nie ma ;)

 

3. Tekst roku - ,,Teorie spiskowe we wrestlingu" Arkao.

 

4, Debiutant roku - RainmakerF7 za całokształt aktywności. Dyskusje w działach Indy, Main Streamu i na SB zrobiły robotę. Dyskusje na wysokim poziomie oczywiście.

 

5. Progres roku - niech będzie i Susek. Dyskusje, filmiki na YT, równa aktywność z małą tendencją spadkową pod koniec roku, ale zbyt małą, żeby ktokolwiek miał mu zagrozić w tej kategorii.

 

6. Regres roku - pusty głos, bo na siebie nie będę głosował ;)

 

7. Inicjatywa roku - V. Format się sprawdził i czekam na więcej. Czasowo i tematycznie przyciągało mnie nawet, gdy mnie tu nie było, a to nie lada wyczyn.

 

8. Recaper roku - DM Lee za raporty i fotki. Albo raczej za fotki i raporty :D

 

9. WTF roku - a ja się tu wyłamię i zagłosuję na Przeminęło z Wiatrem w wykonaniu nastoletniej delegacji Typowego, dzięki której złapałem zasłużonego bana ;)

 

10. Avatar roku - jeszcze w drodze. Planuję zmienić do końca roku i wtedy edytuję posta.

Edytowane przez Carrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • N!KO

    9

  • Morison

    4

  • Przemk0

    3

  • Jack Doomsday

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 134
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.07.2015
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

1. Użytkownik roku - Jack Doomsday

 

2. Redaktor roku - Amy

 

3. Tekst roku - Wybór cholernie trudny, gdyż każde wydane teksty czytało mi się świetnie, ale ostatecznie punkt dla Sixa i za jego Turnera

 

4. Debiutant roku - JohnBoy niech będzie

 

5. Progres roku - I tu jest kilka kandydatur, ale niech będzie Susek, za jego filmiki.

 

6. Regres roku - Brak głosu, nie wiem na kogo oddać głos

 

7. Inicjatywa roku - zmiana domeny na wrestling.pl

 

8. Recaper roku - KL

 

9. "WTF?!" roku - Lygrys, zdecydowanie lygrys

 

10. Avatar roku - MissApril za AJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2013
  • Status:  Offline

Zwykle olewałem tą część głosowania dając wyróżnienia w ledwie 2-3 kategoriach, ale w sumie... w tym roku zrobię to porządnie. Z zastrzeżeniem, że jutro albo pojutrze mógłbym głosować inaczej, wszystko zależy od chęci i nastroju...

 

1. Użytkownik roku - Jack Doomsday - sporo kultury, niemało wiedzy, wielkie chęci. Więcej takich.

 

2. Redaktor roku - Michcio - rok temu był chyba blisko mojego głosu, niech ma teraz. A co mi tam, i tak pewnie nie wygra :P

 

3. Tekst roku - Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję by SixKiller. Norma, klasa, szacunek.

 

4. Debiutant roku - Patrząc po liście debiutantów z tego roku... cóż, tłumów nie ma, niech będzie więc JohnBoy.

 

5. Kandydaci są, walka wyrównana, głos dostaje Ziggy.

 

6. Regres roku - Równie dobrze mogę głosować na siebie, daruje sobie jednak ;) Więc brak głosu.

 

7. Inicjatywa roku - chyba jednak grupa na fb, nawet jeśli do poziomu dyskusji na niej można się czasem doczepić.

 

8. Recaper roku - DM lee, tu nie ma większej dyskusji.

 

9. Lygrys, z całą doń sympatią.

 

10. Avatar roku - szczerze mówiąc nic mi szczególnie w tym roku w oko nie wpadło (no offence ale większość avków na forum to generic wrestlingowe obrazki, nudnawo...), niech będzie więc brak głosu - może potem się jeszcze zastanowię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 927
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

1. Użytkownik roku - Głos może pójść tylko na jedną osobę. Mój dobry znajomy, wypowiadający się zawsze i wszędzie, powód dla którego z czystym sumieniem mogę napisać "sytuacja w admin zone jest stabilna", N!ko. Chociaż do jego wypowiedzi na temat ekranizacji komiksów podchodziłbym z wielkim dystansem. Piszę to jako komiksowy purysta :P

 

2. Redaktor roku - Z prywatą jedziemy dalej! Głos leci na mego najlepszego, forumowego przyjaciela, Arkao. Newsów licznik nabija jak szalony, robi dobrą robotę. Że tak to podsumuje cytatem z Black Label Society (i naszywki na kamizelce/koszuli bez rękawów Bully'ego Raya) GIFD. "Getting It Fuc%in' Done". Poruszona została też jego postawa na SB, co podsumuje obrazkiem:

http://www.pozytywniej.pl/upload/0b4141229f1fd4aa60c999016d85cd168534.jpg

 

Mam nadzieje, że wspólnie będziemy dzierżyć tytuł Redaktora roku.

 

BTW. 12 lat tu siedzę i poza jednym wyskokiem nie sądzę, by zrobił coś, co nie było uczynione wcześniej.

 

 

3. Tekst roku - Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję autorstwa SixKillera. Dalej prywata, ale jaka dobra i miła lektura z tego byłą. Taki trochę z mnie "wunż w trawie" jak TJ Dillashaw, bo nie oddałem głosu na Arkao :P

 

 

4. Debiutant roku - nie zauważyłem

 

5. Progres roku to Tymek, który w swoim autyzmie żyje tym biznesem.

 

6. Regres roku - K-Pel, za ucieczkę z forum. Ale wrócił jak biblijny syn marnotrawny.

 

7. Inicjatywa roku - Wracamy z prywatą - videoblog o krótkiej nazwie "V", autorstwa, pomysłu i wykonania Przemk0. Każdy, kto leci samolotem po dobre piwo ma mój głos.

 

8. Recaper roku - DM LEE za chęci i wolę użerania się z tymi mniej fajnymi tygodniówkami WWE

 

9. WTF? roku - Lygrys (nie pogrubiam, nie zasługuje na to)w całej okazałości. Za bycie DEBILEM, hipokrytą, spamerem, szkodnikiem i cholera wie czym jeszcze. Nie wiem, za co PSW pokutuje jego obecnością.

 

10. Avatar roku - Morison i jego "Rusev Ty Chuju".

Edytowane przez Vaclav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

1.Arkao

2.Arkao

3.Arkao

4.

5.Arkao

6.Lygrys :(

7.Lygrys i jego zachęcanie nastolatek do uprawiania wrestlingu.

8.

9.Arkao

10.Arkao

 

http://31.media.tumblr.com/31cf7b9a75ef694e9ba15e2c07dcc7fd/tumblr_mt6wop52vZ1qkljywo1_500.gif

Edytowane przez 8693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  630
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2012
  • Status:  Offline

1. Użytkownik roku - Szczerze mówiąc trudno mi tu kogokolwiek wybrać. Z jednej strony nie chcę głosować na N!KO, który co roku jest faworytem w tej kategorii, ale trudno tego nie zrobić. Przez cały rok było kilka osób, które mogą powalczyć o to miano, ale nikogo nie czyta (oraz słucha) mi się tak dobrze jak N!KO.

 

2. Redaktor roku - wręcz grzechem jest zagłosować na kogoś innego niż Arkao, ale ze względu na jego niejednokrotnie bardzo agresywne posty, wolę się wstrzymać od głosowania.

 

3. Tekst roku - Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję - SixKiller

 

4. Debiutant roku - Jeżeli ktoś zasłużył bardziej to przepraszam, ale muszę zagłosować na MoN!KO. Merytorycznie (moim zdaniem) jest co najwyżej przeciętnie, ale nie każdy ogląda wrestling od 20 lat i takie rzeczy przyjdą z czasem. To co muszę pochwalić to fakt, że ktoś nowy na stale zagościł w AM, bo w ostatnich latach tylko dzięki N!KO i Schoopowi ten projekt przetrwał.

 

5. Progres roku -

 

6. Regres roku - nie wiem na kogo zagłosować to zagłosuję na hadaszyszka. Ucieszyłem się gdy wróciły jego eseje na forum, był w jednym AM i tyle po nim było.

 

7. Inicjatywa roku - Rozwijanie kanału na YT

 

8. Recaper roku -

 

9. WTF Roku - Arkao i częste plucie jadem

 

10. Avatar roku - Morrison rozwalił konkurencję w tej kategorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  967
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2011
  • Status:  Offline

1. Użytkownik roku - N!KO - Chciałbym wyróżnić kogoś innego, ale nie mogę. Naszego Nikodema wszędzie pełno na tym forum.

2. Redaktor roku - Ciężko mi głosować, ze względu na jego posty tu na forum, czy na grupie, ale jednak jako pan redaktor newsman, to na pierwszym miejscu pojawia się Arkao

3. Tekst roku - Teorie spiskowe w wrestlingu - Arkao - Tekst, który chyba najlepiej zapamiętałem z tegorocznych.

4. Debiutant roku - RainmakerF7 - Zarejestrował się dopiero w sierpniu, ale od tego czasu pisze regularnie i na szczęście nie ogranicza się tylko do WWE/NJPW, jak większość tego forum.

5. Progres roku - brak

6. Regres roku - Też raczej brak.

7. Inicjatywa roku - Grupa na FB

8. Recaper roku - KL za dobre raporty z ROH

9. "WTF?!" roku - Lygrys, który zmienił grupę na FB z Wrestling Polska na KPW (i inne). Ma dodatkowe punkty za opisywanie wibratorów, które kupił koleżankom.

10. Avatar roku - Morrison i Rusev ty chuju

Edytowane przez urbino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  213
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.03.2016
  • Status:  Offline

1. Użytkownik roku - Mam małą zagwozdkę, bo uwielbiam czytać posty Jacka Doomsay'a, czy Ravena. Z drugiej strony Raven ogranicza się tylko do PPV, a Doomsay jest bardzo regularny. Na horyzoncie pojawia się jeszcze Susek, z którym nie zgadzałem się w wielu kwestiach, ale jednak trzeba mu oddać to, że potrafił umiejętnie obronić swoje zdanie. Jack wybacz, ale głosuję jednak na Suska, który do aktywności na forum dorzucił jeszcze aktywność na youtubie. Muszę docenić jeszcze Rudego Kcramsiba , który może nie pisał poematów na 4 kartki papieru, ale za to pisał zawsze z sensem i na temat. Wyróżnienie: Raven, Jack Doomsay i Kcramsib

 

2. Redaktor roku - Nie sposób nie docenić pracy Arkao, który pisał dużo newsów i włożył w swoją robotę dużo serca. Wgl chciałbym wyróżnić wszystkie osoby, które zajmowały się pisaniem newsów, bo to ciężki kawałek chleba.

 

3. Tekst roku - Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję w wykonaniu SixKillera dało mi dużą wiedzę, jednak to Teorie spiskowe we wrestlingu zapadły mi najbardziej w pamięć.

 

4. Debiutant roku - w regulaminie nie ma zakazu głosowania na siebie samego, więc oddaje zasłużony głos na JohnBoy'a. Wyróżnienia: RainMaker7F, Jasmina.

 

5. Progres roku - tak jak w zeszłym roku nie zauważałem MSMic, tak w tym roku był on aktywnym urserem. Jego posty dobrze się czytało, dodatkowo jest fanem Strowmana , więc pierwsze miejsce idzie do niego. Wyróżnienia: MattDevito, Susek - tak, dobrze czytacie. Gość który jest urserem roku, ma wyróżnienie w kategorii progres roku, Morrison

 

6. Regres roku - Hammer, brakuje mi jego postów. Bardzo ogarnięty użytkownik, szkoda że znowu gdzieś zniknął. Wyróżnienia: Raven - szkoda że udziela się coraz rzadziej, Legenda tego forum.

 

7. Inicjatywa roku - nie należę do grupy na FB, więc głosuje na aktywność kanału na Youtube.

 

8. Recaper roku - DMLee

 

9. WTF Roku -

 

10. Avatar roku - bezapelacyjnie Morrison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 867
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.03.2008
  • Status:  Offline

1. Użytkownik roku

Dwumiesięczny eksperyment, którego ojcem-założycielem byłem, dowiódł, że na to wyróżnienie zasłużyła wówczas najczęściej nagradzana osoba - Amy. Forumowi sceptycy mogli odpowiedzieć "K-Pel, to tylko dwa miesiące, 1/6 roku". Tak, to prawda. Niemniej User Dnia (bo o tym eksperymencie mowa) dowiódł jak ważną rolę odgrywała na forum Amy. Często jej newsy bywały jedynym promyczkiem słońca na tym pochmurnym forum. Gdy wydawało się, że nikt nie zasłużył na wyróżnienie, Amy w ostatniej chwili obdarowywała nas paczką pełną doniesień z wrestlingowego świata. Poza tym nie sposób nie docenić wszechstronności naszej ubiegłorocznej Debiutantki - często socjalizowała się z najniższą forumową kastą (czyli SB), ale też radziła sobie na salonach (czyt. dyskusje). Zeszłoroczne obawy odnośnie tego czy Amy nie zostanie drugą Budyniu666 okazały się nieuzasadnione, z czego niezmiernie się cieszę.

 

2. Redaktor roku

Cieszę się, że Przemk0 zainterweniował w tym temacie i przytoczył rozszerzoną definicję Redaktora, ponieważ pomógł mi mocno w wyborze samego siebie. "V" jest bardzo innowacyjnym projektem, który być może nie ukazał się w oszałamiającej liczbie osłon, ani też nie spełnił moich wszystkich oczekiwań, ale i tak przynosił radość oglądającym, nawet mojemu serdecznemu przyjacielowi SixKillerowi. Szanuję regularne pisanie newsów, niemniej jednak w tej kategorii szacunek ten musi ustąpić mojej fascynacji formatami youtubowymi.

 

3. Tekst roku

Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję autorstwa mojego serdecznego przyjaciela SixKillera. Z tego co wiem to Six pracę nad tym świetnym tekstem rozpoczął na długo przed nastaniem 2016 roku, tym chętniej docenię pracę i czas, który został włożony w stworzenie tego artykułu.

 

4. Debiutant roku

Zdecydowanie JohnBoy, który niemal natychmiastowo wpłynął na życie forum, prowadził dyskusje, które podnosiły temperaturę na forum i zmuszały userów do zastanowienia się nad utartymi opiniami dotyczącymi niektórych wrestlerów. Pamiętam, że JohnBoy niezasłużenie bywał pomijany w nominacjach do Usera Dnia, ponieważ jego forumowe działania były odbierane negatywnie. Owszem, czasami zapędzał się i ocierał się o obrazę, ale w większości przypadków starał się argumentować swoje zdanie, dlatego muszę JohnBoyowi to co johnboyowskie i zagłosować na niego w tej kategorii.

 

5. Progres roku

Morison, albowiem w moich oczach zyskał najwięcej charakteru ze wszystkich znanych mi userów. Gdy na początku roku, w ramach nigdy nieuruchomionego projektu ASW, pytano mnie jaki gimmick ma mieć Morison, nie wiedziałem co odpowiedzieć. Słyszałem, że moderuje dział MMA i to w sumie tyle. Dziś znam go znacznie lepiej.

 

6. Regres roku

smartfan. 604 posty w 1,5 roku, co stanowi ponad 1/3 tego co ja naskrobałem w niemal 9 lat. Smartfan miał zadatki na nowego Kowala, ale w ostatnim kwartale napisał zaledwie 3 posty. Mam nadzieję, że wróci na dawne tory.

 

7. Inicjatywa roku

Grupa Wrestling Polska, która jest olbrzymim krokiem naprzód. Być może jest to, zdaniem m.in. mojego serdecznego przyjaciela SixKillera, krok mocno spóźniony, niemniej nie można wykluczyć tego, że w czasach pogromu tradycyjnych forów Wrestling Polska będzie w stanie, niczym Arka Noego, utrzymać nasz userski gatunek przy życiu.

 

8. Recaper roku

DM lee, albowiem jego robota miała największy sens, tj. opisywał to, czego nikt inny nie byłby w stanie nawet obejrzeć

 

9. "WTF?!" roku

Lygrys dostaje warna za spoiler z MZW. Znalazłem miejsce na małe samobiczowanko. Z dzisiejszej perspektywy widzę, jak bardzo niedorzeczny był ten warn, ale musicie zrozumieć, że to była chwila. Ciepła sobotnia noc, nie opadły jeszcze emocje po niedawno zakończonej Eurowizji, a Lygrys wbija na SB i niczym Tony Schiavone ogłasza wprowadzenie pasów MZW Tag Team i kpi, będąc o krok od wygłoszenia słynnego "to na pewno usadzi wszystkie dupy w Głuchołazach". Wreszcie ten chochlik w głowie (i Arkao na SB), podpowiadający by ukarać Krzyśka za jego butę i za psucie takiego pięknego momentu. Sądzę, że tamto wydarzenie dobrze podsumowuje moją kadencję supermoderatora. Carrik wybacz.

 

10. Avatar roku

W tej kategorii oddam głos każdemu, kto uczcił w czerwcu odejście Arkao z forum okolicznościowym avatarem. Akcja ta była tak dobrze przeprowadzona, że ludzie jeszcze parę dni po dopytywali czy Arkao naprawdę umarł.

Edytowane przez K-PEL-K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

1. Użytkownik roku: Jack Doomsday

W tym roku naprawdę się wyróżnił. Jego posty są bardziej zauważalne niż kiedyś. Piszę ładnie i zwięźle w wielu tematach. Zasługuje na wyróżnienie.

 

2. Redaktor roku: Amy

Arkao odwalił kawał dobrej roboty, jednak Amy również solidnie przykładała się do swojej pracy na forum. Podobno porzuciła pisanie newsów, więc nagrodzę właśnie ją, żeby nie odeszła z pustymi rękami.

 

3. Tekst roku: "Zapomniane Królestwo" Vaclava

Zawsze chętnie przeczytam artykuł SixKillera. Interesująca historia o człowieku, który stworzył WCW i był jego właścicielem aż do smutnego upadku jest godna wyróżnienia. Ale w tym roku urzekło mnie zdecydowanie wypracowanie Vaclava na temat organizacji, która próbowała połączyć wrestling ze sztukami walki. Może i ostatecznie nie wypaliło, ale swoje zasługi ta inicjatywa na pewno miała.

 

4. Debiutant roku: RainmakerF7

Mieliśmy sporo debiutantów. John Boy całkiem sporo się udzielał, Mon!ka chociaż jakoś na forum się nie wypowiada to przykłada do AM. Jasmina i LoboTaker też były zauważalne w kilku tematach chociaż trochę mniej. Ostatecznie głos leci na Pana z Bischoffem w avatarze. Najwięcej się przykłada spośród nowych.

 

5. Progres roku: Susek

Dalej udziela się na forum, zaczął coś robić na YT i choć przystopował to nie zmienia to faktu, że zaczął robić coś więcej.

 

6. Regress roku: Młody Zgred

Udzielał się sporo. Może i można było mu wytknąć słabą ortografię, czasem nie zrozumiałe pisanie i kwestie, w których zaprzeczał sam sobie, ale jednak udzielał się często. To, że nie zapanował nad emocjami... Cóż.

 

7. Inicjatywa roku: "V" Przemk0

Cieszy zmożona aktywność na YT. Luźne videoblogi. Przyjemnie się słucha.

 

8. Recaper roku: DM Lee

Zwykle zagłosował bym na KL'a, który dalej oddaje całe swoje serce RoH, ale docenię tym razem Pana od niszowych gal od WWE.

 

9. "WTF?" roku: Lygrys...

Na wyróżnienie też dziwna zmiana zachowania u Arkao. Nie mam pojęcia czemu się zmienił, ale wcześniej nie był tak toksyczny.

 

10. Avatar roku: "Rusev Ty chuju" Morisona

Przyznam, że kisnę jak widzę ten obrazek. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  238
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.05.2011
  • Status:  Offline

Akurat w tym roku zacząłem się trochę udzielać, głównie w wątkach o poszczególnych tygodniówkach i PPV, więc wypada po raz pierwszy wziąć udział w AUA. Zaznaczam, że nie wgłębiam się specjalnie w statystyki itp., tylko lecę na nos, czyli nominuję tych co wpadli mi w oko.

 

1. Użytkownik roku: Jack Doomsday

Ma swoje zdanie, a przede wszystkim potrafi to uargumentować.

 

2. Redaktor roku: Amy

Jeśli chodzi o newsy to lubię jak idą w ilość, a nie przesadną jakość. Tutaj mieliśmy bardzo dużą ilość.

 

3. Tekst roku: Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję autorstwa SixKillera.

Tylko ten tekst czytało mi się naprawdę przyjemnie i tylko z niego wyniosłem coś co mnie w pełni zainteresowało, a czego nie wiedziałem.

 

4. Debiutant roku: JohnBoy

Konkretny wjazd na forum. Bezkompromisowo, ze swoim zdaniem i z multum argumentów żeby je poprzeć. A przede wszystkim świetna opozycja dla ludzi zakochanych tylko w zawodnikach wywodzących się z indy.

 

5. Progres roku: Ziggy

Nie bardzo kojarzę go z wcześniejszych lat, a czytam forum regularnie od dawna, a w tym roku dużo postów, dużo newsów i świetny avatar z Bliss :)

 

6. Regress roku: Hammer

Musiałem się posiłkować poprzednimi postami. Akurat tego Usera kojarzę z dość konkretnych postów, a gdzieś go ostatnio nie widać.

 

7. Inicjatywa roku: "V" Przemk0

Dobry pomysł, szeroki wachlarz tematyczny i długość w sam raz.

 

8. Recaper roku: DM Lee

Szacunek, za oglądanie tego na co mało kto ma chęć, albo nie wie o tegoż tworu istnieniu :)

 

9. "WTF?" roku: Chlew na grupie FB

Coś co w założeniu miało być bardzo fajnym pomysłem, przekształciło się w zwykły chlew i wiadro pomyj. Króluje tylko jechanie po Lygrysie, "w piździe to mam" i pseudo rywalizacja atti vs. jakieś typowe, o którym istnieniu nie wiedziałem i było mi z tym dobrze. W całej tej nawalance giną zupełnie ciekawe posty, a przecież zdarzają się i takie.

 

10. Avatar roku: Gift of Eva Marie od JohnBoy

Przyznaję, że Rusev ty chuju jest świetny, Bliss od Ziggy'ego również, ale z Evą nie mają szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.07.2011
  • Status:  Offline

1. Użytkownik roku - Mam Suska który dzielnie walczył ze swoim oponentem. Mam klasyka który zawsze jest wszędzie, choć sam przyznał że lekko spuścił z tonu zaangażowania. Mam drugiego klasyka, który od jakiegoś czasu jest jak Undertaker i pisze stosunkowo rzadko (... no i ew. w temacie MMA, który może nie jest mi całkiem obcy ale nie jest moją parą kaloszy). Mam tu jeszcze swojego człowieka który jest głównym władcą w/w wcześniej działu MMA, którego tok myślenia zawsze był mi po drodze. No i jest człowiek który uznał że jego nick będzie lepiej się prezentował jeśli będzie pisał od tyłu co jest dla mnie zagadką :D. No i forever aRo - zawsze topowy. W tej kategorii widziałem tych ludzi zdecydowanie ponad sobą. Postawię jednak na N!KO - facet trzyma w rydzach to forum, tego nie można mu odebrać. Że mu ciągle się chce to dalej ciężko mi w to uwierzyć. Mi zaczyna brakować sił na to cholerstwo.

 

2. Redaktor roku - Arkao .... długo nad tym myślałem. Mimo że chłopak bywał wkurwiający to jednak było go pełno wszędzie.

 

3. Tekst roku - Sixkiller i jego o Turnerze. Nie będę ukrywał, styl jego pisania to mój guilty pleasure od pierwszego przeczytania.

 

4. Debiutant roku - ciężko mi zapamiętać kto pojawił się w tym roku nowy. Na dobrą sprawę jestem tylko jednej osoby która na pewno jest tu nowa bo udziela się głównie w temacie który zawsze mam na oku, i jest to Rainmaker.

 

5. Progres roku - rok temu był mały "feud" o to kto jest lepszym rookiem na forum, Susek czy Amy. Postawiłem na Suska, i z perspektywy czasu cieszę że tak wtedy postawiłem, bo facet przez cały rok pięknie zasypywał dobrymi postami. Ale to też nie jest tak że różnica między tą dwójką jest duża - Amy też ładnie sobie poczynia, ma pomysł co do każdego swojego posta, a to sobie cenię. Susek. Szczególnie za podjęcie "rywalizacji" z Hadaszyszkiem.

 

6. Regres roku - nie wiem czy to aż taki regres, ale wykorzystam tą kategorią by komuś przypomnieć że jestu tu ważną częścią forum. Mały619, my man, myślę że trochę się obijasz :wink: . Mógłbym ew. wyzwać Hammera, czy kogoś innego, ale chcę by z tego głosu był pożytek ;)

 

7. Inicjatywa roku - długofalowa działalność, która nie jest storylinem z Samoa Joe w roli głównej :wink: - poszerzenie oferty na youtube

 

8. Recaper roku - KL

 

9. "WTF?!" roku - What the fuck! - Mógłbym oddać oczywisty głos, ale tak naprawdę nie chcę w jakikolwiek sposób wypowiadać się o tym człowieku, a już szczególnie wyróżniać gościa na forum, mimo bycia ... Wstawcie sobie dowolne słowo. Pas.

 

10. Avatar roku - Rusev Ty Chuju od Morisona... choć przyznam się szczerze że moja facjata wydaje się być lepszym kandydatem XD[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 227
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.02.2015
  • Status:  Offline

Mam nadzieję, że w tym roku nie wywołam mini dramy, ale kto to wie jak wyjdzie :)

 

1. Użytkownik roku - Mam spory dylemat z kilku powodów. Po pierwsze nie mam oczywistego faworyta. Jasne można zagłosować na N!KO, bezpieczny wybór, zawsze trzyma poziom, mniejsze zło można rzec ... :) Z drugiej strony nie chciałbym by na nowego użytkownika roku spadła klątwa Edgara to byłoby niefortunne. W sumie to równie dobrze mógłbym zagłosować na -Raven'a- bo jego posty czyta mi się najlepiej a z czwartej Przemk0 wykonuje najwięcej roboty, której prawdopodobnie większość nawet nie dostrzega ... Anyway, głosowałem na niego rok temu, jako że "zaczyna mu brakować sił na to cholerstwo" mam nadzieję, że ewentualna wygrana zmotywuje go do aktywności w 2017 i zaprzeczeniu klątwie Edgara :) Głos na Jack Doomsday!

Wyróżnienia: N!KO, Przemk0

 

2. Redaktor roku - Chyba jest to jakoś mało jasno zaznaczone, kto jest w redakcji wrestling.pl a kto nie jest (ostatnie newsy, w których redakcja typowała wyniki przed PPV zdaje się to tylko potwierdzać (typowali tylko newsmani)). Skoro ja nie jestem do końca pewny czy w niej jestem to nic dziwnego, że większość userów nie wie kto jest w redakcji, zatem 90% głosów idzie na newsmanów, w końcu ich na portalu najbardziej widać. Może jakieś kolorki dla członków redakcji coby się wyróżniali? :)

 

Jednak w tym roku zwycięzca może być tylko jeden: Przemk0. Pisanie newsów to szlachetna sprawa, ale nic nie rozwinęło/poruszyło naszej społeczności jak nowe materiały na YouTube oraz powstanie grupy - Wrestling Polska. Zarówno za jednym jak i za drugim projektem stał Przemk0

Wyróżnienie: Arkao - był zdecydowanie najaktywniejszym newsman'em tak aktywnym, że aż z tym przesadzał ale nie sposób tego nie docenić.

 

3. Tekst roku - Tutaj bez zbędnego rozpisywania: Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję - SixKiller , czytało się to zdecydowanie najprzyjemniej.

Wyróżnienie: Teorie spiskowe we wrestlingu - Arkao, bardzo intrygujący temat, niestety było to napisane bardziej chaotycznie od zwycięskiego tekstu

 

 

4. Debiutant roku - Pewne jest to, że klasa 2015 była bardziej aktywna od tegorocznej. Mało kto przekroczył 100 postów, cóż jak wiemy pisanie na forach przechodzi do lamusa. Klątwa debiutanta zdaję się, że też istnieje, więc miejmy nadzieję, że tegorocznego zwycięzcę nie spotka zły los. Jak dla mnie faworytem nr 1 jest JohnBoy. Ma swoje zdanie i choć często się z nim nie zgadzałem to zawsze rozsądnie je bronił, poza tym jego posty były zwyczajnie bardzo dobre, zazwyczaj były obszerne i zawsze wzbogacały dyskusję.

Wyróżnienie: Moniki nie mogę wyróżnić, prowadzenie AM to duża sprawa, ale jak mam lepiej poznać jej opinię o produkcie skoro ograniczyła się ledwie do kilku postów ... Najbliżej był RainMaker i ostatnio widać go bardziej niż JB, jednak jego debiut takiego poruszenia nie wywołał.

 

5. Progres roku - The Shit is getting real :) Mam dylemat, zagłosować na siebie czy zostawić puste pole :). Jest problem z tą kategorią, bo często dużo głosów dostają ludzie, którzy mają konto od lat a udzielać się dopiero zaczęli w danym roku. Jednak mam wrażenie, że trudniej jest awansować z 20 na 5 miejsce niż ze 150 na 20 i raczej ta pierwsza sprawa powinna być w tym zestawieniu premiowana.

 

Prawie 600 postów w rok, ponad 250 więcej niż rok temu. Wojny na argumenty z Hadaszyszkiem i JohnBoy'em. Całkiem udany materiał na YT, szkoda że nie więcej ale przegrałem z brakiem motywacji i czasu (w tej kolejności). Debiut w podcaście o ROH. Jakiegoś typera prowadzę, jakość moich postów mam nadzieję, że wzrosła. 2016 był całkiem udany, zabrakło tylko debiutu w Attitude Mówi, no ale przynajmniej wiem jaki jest cel na 2017 :) Wygram progres roku, albo dostaję gimmick Mr Runnerup'a :) czyli w każdym wypadku coś wygram :)

 

Oddaję pusty głos a na wyróżnienie zasługuje urbino, którego było znacznie więcej niż w poprzednim roku a przecież rzadko udziela się w tematach o WWE.

 

6. Regres roku - Aż dziwne, że nikt jeszcze nie wpadł na to by zagłosować tu na tego usera. W sumie mi w pierwszej myśli też na to nie wpadłem, ale nagle doznałem olśnienia i wyszedł: PHG. Rok temu było go pełno, trzaskał postów aż iskrzyło. Wbił ich 1000 i po osiągnięciu tego pułapu zwyczajnie sobie odpuścił. Pisze, ale znacznie mniej a co bardziej uderzające to to, że nie poczynił progresu w kwestii ich jakości. Nie były słabsze niż rok temu a lepsze też nie a jak dobrze wiemy jak nie idziesz do przodu to się cofasz.

Wyróznienia: Carrick? Pewnie gdyby nie ban to nadal by się udzielał, ale cóż doigrał się. Wybielacz, gość zwyczajnie umarł na forum, czasem coś napisze ale w poprzednim roku był zdecydowanie bardziej aktywny.

 

7. Inicjatywa roku - Rozszerzenie oferty kanału YouTube - dzięki tej inicjatywie powstało wiele ciekawych materiałów i zwyczajnie szkoda, że więcej osób się nie zaangażowało. No ale zobaczymy, może 2017 przyniesie ożywienie w tej kwestii. Ja sobie życzę bym regularnie coś dodawał na kanał ;).

Wyróżnienie: Powstanie grupy na FB - czy tego chcemy czy nie fora są już przeżytkiem i myślę, że to był ostatni dzwonek na postanie tej grupy, mimo że na ten moment wygląda to bardziej na grupę Lygrys Polska aniżeli Wrestling Polska.

 

8. Recaper roku - Wydaje mi się, że w tej dziedzinie nadal KL jest bezkonkurencyjny. Jego opisy zawsze są konkretne i trzymają poziom a ponadto często możemy je czytać zanim tygodniówki od ROH wylądują w internetach.

Wyróżnienie: DM Lee - Dowód na to, że komuś podobają się gale 3ciego sortu od WWE :D Szacun, że Ci się chce z nimi walczyć.

 

9. "WTF?!" roku - Lygrys zatruwający SB. Mam tylko nadzieję, że historia nie zatoczy koła i gość nie zacznie odwalać takich harców na grupie ... Chociaż i tak wszyscy wiemy jak to się skończy ...

 

10. Avatar roku - Morison TY CHUJU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  380
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.12.2014
  • Status:  Offline

1. Użytkownik roku - Jak dla mnie N!KO, zawsze czytam jego posty po tygodniówkach/ppv od dablju. Poziom jak zwykle nie spada.

2. Redaktor roku - Arkao, bo pisze w cholerę newsów i zazwyczaj jego nick przewija mi się wśród newsmanów, mimo że dosyć rzadko czytam newsy na atti.

3. Tekst roku - Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję, przypadkowo któregoś razu miałem szybko przejrzeć ten tekst, a ostatecznie spędziłem kilka minut wchłaniając się w lekturę. Bardzo dobra praca.

4. Debiutant roku - Mimo braku sympatii, to do głowy przychodzi mi JohnBoy. Sporo pisał, starał się popierać swoje opinie argumentami, jak dla mnie zasługuje na ten tytuł.

5. Progres roku - Tutaj niestety nie wiem na kogo zagłosować.

6. Regres roku - Bez PHG zrobiło się trochę pusto... Dam sobie wyróżnienie. ;)

7. Inicjatywa roku - Jak dla mnie bezapelacyjnie utworzenie grupy na fejsie.

8. Recaper roku - Zauważyłem, że DM Lee sporo pracuje na ten tytuł. ;)

9. "WTF?!" roku - Ehh... lygrys is real.

10. Avatar roku - Nie będę oryginalny z tym chujowym Rusevem, MACHKA.

Edytowane przez rockydoggy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 260
  • Reputacja:   29
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Bardziej miało to być wylewanie żali, ale po co psuć humor ;P

 

 

 

Więc delikatna wersja przemyśleń funkcjonowania attitude na przestrzeni ostatnich miesięcy.

 

 

 

 

 

 

 

1. Użytkownik roku - Oj mało wyrazistych postaci w tym roku. Nawet N!ko wydaje mi się trochę mniej angażuje się w sporządzanie niewybrednych postów. NIby mógłbym podrzucić do tego am...no ale ktoś tę Monikę zatrudnił tak a jeśli nie to na pewno pan redaktor miał w tej sprawie cuś do powiedzenia. Z drugiej strony dziwi mnie trochę tak częsta nominacja Jacka. Patrząc czysto na to co robi dla forum, gdzie i ile się udziela , to jestem w delikatnym szoku , że prawdopodobnie zwycięży? Z resztą sam zainteresowany , też miał/ma podobne zdanie, to na plus. ;) Skromy chłopczyna. Nowym Edgarem nie sądzę by był. Ów użytkownik udzielał się w różnych tematach, choć równie rzadko wypowiadał ,,się wprost'' Posty Jacka są dobre, fakt. Niekiedy jednak odczuwam wrażenie, że to nie tyle kontrowersyjna forma postów co bardziejdobór odpowiednio wyrafinowanych słów , dotyka czytelnika i sprawia, że Doomsdy aż tak się wyróżnia. Cóż ja szukam człowieka renesansu a niestety ów przyszłego triumfatora ? kojarzę jedynie z ppv i nxt. To główny argument do mnie nie przemawiający. Solidny rok

 

Przemko, powprowadzał nowe rzeczy, które nie wypaliły aż tak jakbyśmy tego chcieli, ale i tak bardzo wpłynęły na...pozytywne odczucia do atti w tym roku. Znowóż jednak brakuje mi kropki nad i .

Brak możliwości czytania wypowiedzi , jak dla mnie przekreśla trochę szansę na wygranie...wygraną. Powstrzymam się od niepotrzebnych epitetów i zabarwień. Oceniamy jednak atitude też jako forum

, nie tylko stronę, domenę, media itp0tam gdzie Przemko odwalał kawał solidnej roboty.

 

Aż smutno byłoby w ten sposób zakończyć kandydaturę...głosem pustym... Więc na przekór wszystkim docenię gościa, który niemal wszystkim zaszedł za skórę. Gościa, za którym sam kiedyś nie przepadałem. Gimmickowo ofkors. Według mnie wygrać nie winnien, lecz nie jest wcale gorszy niż poprzedni, wyżej wymienieni użytkownicy. Arkao Człowiek demolka, jednak tak jak już wspomniałem na sb(podkreślone , dla tych którzy wciąż nie wiedzą o jego istnieniu, jego znaczeniu, kija tam potędze!) użytkownik , który niesamowicie rozwinął się medialnie w ostatnich latach. Ma wpływ na attitude jak żaden inny ,,nowy''. Nie ukrywajmy strata Arkao jest spora, choć znając życie niedługo wróci do pisania , ileż on to już warnów nie miał :P Mógłbym się tu rozwodzić i rozwodzić, ale jak to ktoś kiedyś powiedział. Co najmniej 50% nie czyta, 75% czyta początek i koniec a 85% ma gdzieś twoje zdanie, bo nieomylność to cecha każdego z nas.

 

2. Redaktor roku - Już rok temu o tym wspominałem , jestem zwyczajnie za głupi na tego typu kategorię. Pewnie co druga osoba widzi inną możliwość rozpatrzenia , w jakiż to sposób ocenić osobę , która najbardziej przyczyniła się do...znów można byłoby wymieniać. Pusty głos.

 

3. Tekst roku - Turner - Człowiek, który dał wrestlingowi telewizję. Chyba tekst Sixa. Jedyna praca jaką przeczytałem, kawał dobrej roboty. W końcu Six...nie ma zbyt dużych szans, by z jego rąk zrodziło się coś niegodnego uwagi.

 

4. Debiutant roku - Dosłownie nikt nie przychodzi mi na myśl. Pewnie z tego powodu, iż strasznie ciężko mi dostrzec , kto kiedy zaczął swoją działalność na forum. Kandydatura JohnBoya, byłaby dość solidną, lecz niestety wraz z nią na myśl przychodzą te momenty, gdy po kilku dniowej dyskusji, nagle nie otrzymujesz żadnych odpowiedzi. W chwili, kiedy do prawdy czekasz na to jak ta czfana bestia skontrargumentuje przykłady, w którym po prostu musi przyznać się do chociaż częściowego błędu. W końcu złamałbyś tę osobę, która wytyka wszystkie twoje racje i daje do zrozumienia , że byłeś w błędzie, ostatecznie sprawiając, że i tak wszystko wychodzi na jego korzyść. Ach. te walkowery mnie nie zadowoliły, ale nie będę taki. Nikt inny do głowy mi nie przyjdzie. JohnBoy

 

5. Progres roku - Zagłosował bym na siebie. Jak widzę , nie jestem jedyny. Susek ;)

Pół żartem pół serią, jakkolwiek ten żart hehe zostanie odebrany. Pochwalę siebie za pierwszą połowę roku , kiedy to naprawdę chciało mi się być aktywnym użytkownikiem , wraz z końcem wakacji sił brakło. Susek jest świetny w tym co robi, lecz nie sądzę by był progresem. On od początku prezentuje stały, wysoki poziom. Teraz przez działania na yt, został dostrzeżony , bo zdjął swój kamuflaż. Jednak świeci tak samo jasno jak rok temu, z tym , że więcej osób zdjęło czarne okulary.

 

Jak ktoś niedawno wspomniał . Nie ważne co robisz cały rok, wszyscy skupiać się będą na ostatnich miesiącach, bo tyle najzwyczajniej zapamiętają. Ileż w tym prawdy. Od kilku/kilkunastu tygodni zacząłem solidny part timing i do prawdy ciężko mi przypomnieć sobie , kto w tym roku zachwycał mnie bardziej niż w poprzednich, choćby na przestrzeni kwiecień-czerwiec. Kończąc , jak widać bezsensowy wywód głos pusty. Susek za rok na majstra forum. :roll:

 

6. Regres roku - Początkowo chciałem oddać głos na Hadasyszka, który w ciagu swojego kilkutygodniowego pobytu zrobił więcej , niże większość na tym forum. Mianowicie autentycznie wciągnął w lekturę swoich wypocin. Sposób pisania przesadny, wypieszczony; wprost wyidealizowany, lecz treść ...tęsknie za tym, choć nie dziwię się, że tak szybko spoczął na laurach. Głos oddaje na forum Attitude Czemu ? Nie będę mówił, ci co mieli widzieli.

Przytoczyć wystarczy ilość postów pod ppv i nie dam sobie wmówić , że to tylko wina ,,poziomu wrestlingu'' Po za tym ludzie , którzy na prawdę chcą, mają smykałkę do bycia tymi wyjątkowymi na forum zostają karceni w sposób nieadekwatny do chwili popełnienia jakiegoś dajmy na to głupstwa.

 

7. Inicjatywa roku - nie mam pojęcia

 

8. Recaper roku - DM Lee, trzeba cenić takie hobby, jakie znalazł sobie ów użytkownik ;)

 

9. "WTF?!" roku - Było tego co nie miara. Niech będzie mały zgred dla odm...Wait

Wysyp użytkowników płci żeńskiej

No

 

 

10. Avatar roku - rzadko skupiam się na czymś takim w ostatnim czasie, a to duży błąd . Avatar w taki prosty sposób pokazuje z kim właśnie prowadzimy konwersację itp. Można się sporo dowiedzieć. Czy Norek Morisona był też w tym roku. Jeśli tak? ;)

Edytowane przez Caribbean Cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • MattDevitto
      Może zrobią z tego jakieś story  
    • PTW
      Wczoraj Main Event gali w Legionowie, a dziś urodziny Wonderkida! Brytyjska legenda high flyingu to stały bywalec naszych gal, który od lat trzyma formę i daje rozrywkę na najwyższym poziomie fanom na całym świecie! Dajcie znać w komentarzach czy chcecie go zobaczyć także na gali w Legionowie - Wasz głos ma znaczenie! Happy Birthday Jonny!🥳💯 fot. Lagraf Active - sport w obiektywie – Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF & Out Pizza & Fabryka Sportów & Pod Platanem Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • Kaczy316
      Było bardzo fajne Raw, to zobaczmy czy NXT dowiezie, tydzień temu nie miałem nawet czasu obejrzeć, ale dzisiaj się znajdzie, więc lecimy!   Hmm zaczynamy od Noam Dar vs Dijak, ciekawe zestawienie, oby nie zawiodło. Świetny pojedynek, pełen emocji, kontr, szybkiej akcji w ringu, panowie mają super chemię ze sobą, dziwi zwycięstwo Noama, czyżby miał iść w przyszłości na tytuł? Być może w sumie nie narzekałbym z Ilją by wykręcił pewnie niesamowity pojedynek, ale walkę polecam, to by się nadawało na opener jakiegoś PLE od NXT o ile nie Main Event jakby panowie więcej czasu dostali, świetna sprawa, oczywiście Noam wygrał przy pomocy, ale wygrana to wygrana, świetne około 12 minutowe starcie polecam.   Ilja dzisiaj w akcji no i świetnie. Wideo Promo Tatum genialne i mega klimatyczne, ostatnio WWE bardzo umie w takie proma.   Lola vs Sol no to też może być piękny pojedynek. No Lola wygrała co prawda przy pomocy Blair ale jednak, niezły 4 minutowy pojedynek i tyle w sumie i zapowiedź od Nattie, że za 2 tygodnie na Spring Breakin dostaniemy Natalya vs Lola w NXT Underground ok.   Ridge przypadkiem nie miał kończyć kariery ringowej? 2 czy 3 tygodnie emerytury i znowu walczy? Ale bez sensu, jeszcze z Joaquinem, dla mnie to skip, bo to zawodnicy Main Rosteru, co to robi w NXT, nudy. Ridge se wygrał i na stage'u patrzy na niego kolejny zawodnik NXT, fajna ta rozwojówka, taka dla doświadczonych zawodników xdddd.   Dużo sytuacji na backu.   The Family pokażcie co Tony ma do powiedzenia. No i mówił o zmianach, aż przerwało mu No Quarter Catch Crew w sumie zwyczajny segment, dostaliśmy teaser potencjalnego feudu pomiędzy tymi dwiema stajniami lub o tytuł NXT Heritage Cup, był lekki brawl i reklama, a po reklamie Ilja wchodzi do ringu ok xdd.   Pora na Dragunova w akcji lecimy. Fajnie to wyglądało jak pół szatni się zbiegło na Open Challenge Dragunova xd, zupełnie jak na karpie w Lidlu, ostatecznie zawalczy z nim ten nowy, nawet nie pamiętam jego ring name, ale chyba debiutował tydzień temu, a niestety nie oglądałem tamtego NXT. 6 minut genialnego pojedynku, kurde give me more, Ilja oczywiście wygrał, ale z tym panem to walkę by wykręcili świetną na jakimś kolejnym PLE od NXT.   Czas na Hail, zobaczmy co nam pokaże, w międzyczasie dowiedzieliśmy się że zobaczymy Blair vs Sol w No DQ, a teraz przechodzimy do Paxley vs Hail, Tatum raczej wina zgarnie. No i 3 minuty walki, bo Jacy i Jazmyn się wtrąciły no cóż Tatum wygrywa i tyle.   Roxanne będzie broniła pasa w Triple Threacie na Spring Breakin no i kozak Tatum vs Lyra vs Perez, brzmi jak dobre show.   Ehh AoP vs Edris i Malik, znowu main roster ale meh. 3 minuty starcia kto by się spodziewał.   Kolejna osoba z Main Rosteru wooohooo super się bawię, takie rozwojowe to NXT no i Ivar poskładał w 4 minuty bardzo porządnego prospecta, szkoda, ale liczę, że to prowadzi do czegoś więcej i po prostu teraz Ivar zostanie podłożony Femiemu, a potem Briggs odbierze tytuł NXT NA Obie w singlowym pojedynku, sama walka po prostu okej.   Next Week karta na 1 noc Spring Breakin: Roxanne vs Tatum vs Lyra o tytuł NXT Women's oj tak to chętnie zobaczę, ten pojedynek powinien oddać. Sol Ruca vs Blair Davenport w Beach Brawl Matchu, czyli pewnie zwykły No Holds Barred z motywem plaży, też czekam, bo mega talented zawodniczki. No Quarter Catch Crew vs The Family w Six Manie no tu już mniej czekam, ale może coś ciekawego panowie zaprezentują. Podpisanie kontraktu na NXT Underground przez Lole i Nattie no ok. Oj tak Ilja vs Trick już za tydzień o tytuł NXT, to też może wyjść bardzo dobrze, pewnie Trick to wygra, bo Ilja leci do MR, akurat tego fanem nie jestem, uważam że Williams jest co najmniej 1-2 półki niżej niż Ilja czy Melo. Karta zapowiada się ciekawie, nie jakoś niesamowicie, ale coś dobrego powinniśmy tak zobaczyć.    Czas na Main Event, Melo vs Trick w Steel Cage Matchu, czy to wyjdzie czy zobaczymy zawód jak na S&D? Mam nadzieję że jednak tym razem panowie dowiozą. No i dowieźli, około 12 minut świetnego pojedynku, to powinniśmy dostać na S&D, bo niesmak mimo wszystko dalej pozostaje, ale tutaj panowie nam to bardzo wynagrodzili, szkoda, że Melo znowu przejebał, ale no cóż życie jest okrutne, ale Trick chociaż w tej walce wyglądał bardzo dobrze, może się nada na NXT Championa, bo zakładam, że pokona Ilje skoro ten potencjalnie leci do MR, a w sumie innego kandydata na odebranie mu tytułu to nie widzę na horyzoncie, walka maśniutka polecam gorąco.   Plusy: Dijak vs Noam Dar Wideo promo Paxley Lola wygrywa Początek feudu Family z No Quarter Catch Crew Ilja vs Ten nowy Evans chyba xd Feud Jacy i Hail idzie do przodu Main Event   Neutral: Briggs vs Ivar   Minusy: Za dużo gwiazd z MR ZDECYDOWANIE   Podsumowanie: kurde zacząłem pisać tą opinię w środę, a skończyłem dopiero dzisiaj xd, ale wracając do odcinka to całkiem dobry odcinek, za dużo gwiazd MR ogólnie, ale fajnie sporo rzeczy wyszło, genialny opener, super Main Event, Ilja z nową gwiazdą pokazał się świetnie, feudy podbudowane, czekamy jedynie na Spring Breakin!
    • Grins
      Zerknąłem na dzisiejszą tygodniówkę i o niebo lepiej niż w zeszłym tygodniu, jak się nie skupiają na WWE to od razu lepiej i tak powinno być cały czas, niech skupiają się na swoim produkcie, chuj z Punkiem i WWE czas najwyższy zamknąć ten temat. Czyżby Strickland miał szansę zdobyć główny pas? Patrząc na ten booking i to jak go Samoe Joe napieprza co Dynamite, jest iskra nadziei że jednak na niego postawią i dadzą mu wygrać mistrzostwo, jeśli na prawdę chcą budować gwiazdy muszą zainwestować w ten projekt Strickland jest gotowy aby zostać głównym mistrzem i twarzą AEW, gość jest kompletny, fani go kupują więc warto pchać pchać ten projekt dalej.  Jon Moxley jak łysol nieźle się postarzał  Ten wygląd w chuj postarza, fajnie że zdobył kolejny główny pas do kolekcji ostatnio u Japońców, gość ma już w chuj osiągnięć, dalej czekam na tego Callihana w AEW chce jego teamu z Moxem   Chyba jakiś tag team Mone z Copelandem się szykuje, ogólnie Edge jest o niebo teraz lepiej prowadzony niż na początku ale i tak ten jego run w AEW jest o wiele ciekawszy niż ten ostatni pobyt w WWE.   
    • MattDevitto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...