Karty PWG All Star Weekend 13, Trailer BOLA 2... (zobacz)
Attitude Mówi #236 - Nie ma litości... (zobacz)
Faworyci No Mercy oraz Hell in a Cell... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE PPV - Royal Rumble 2017 (dyskusja, zapowiedź, spoilery)
Autor Wiadomość
Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 354
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-12-20, 18:36   WWE PPV - Royal Rumble 2017 (dyskusja, zapowiedź, spoilery)

WWE PPV - Royal Rumble

29 styczeń 2017

Alamodome

San Antonio, Texas

Remember The Rumble

Oficjalny utwór gali:

Odnośnik do Youtube

Karta:

30 - osobowy Royal Rumble
(Bill Goldberg, Brock Lesnar, Big E, Kofi Kingston, Xavier Woods, Chris Jericho, Braun Strowman, Baron Corbin, The Undertaker, Dean Ambrose, The Miz, Dolph Ziggler, Cesaro, Sheamus, Bray Wyatt, Randy Orton, Luke Harper, Big Show, Sami Zayn, Big Cass, Rusev, Mojo Rawley...).

Universe Championship:

No Disqualification match
Kevin Owens (c) vs Roman Reigns

*Chris Jericho ma zakaz ingerowania w pojedynek. Dla pewności zostanie zamknięty w klatce i zawieszony nad ringiem. W przypadku odmowy umieszczenia w klatce Kanadyjczyk zostanie dyscyplinarnie zwolniony przez Micka Foleya.

WWE Championship:

Single match
AJ Styles (c) vs John Cena

RAW Women's Championship:

Single match
Charlotte (c) vs Bayley

Cruiserweight Championship:

Single match
Rich Swann (c) vs Neville

Pierwszy Kickoff - o RAW Tag Team Championship:

Tag Team match
Cesaro & Sheamus vs Luke Gallows & Karl Anderson

*Do walki zostanie przydzielonych dwóch sędziów.

Drugi Kickoff:

Single match
Sasha Banks vs Nia Jax

Trzeci Kickoff:

6 - osobowy Tag Team match
Becky Lynch, Nikki Bella & Naomi vs Alexa Bliss, Natalya & Mickie James

Shawn Michaels będzie gościem specjalnym studia w Kickoff gdzie wypowie się na temat "najbardziej wyczekiwanego powrotu na tegorocznym Royal Rumble".
III miejsce - Euro 2012
Ostatnio zmieniony przez Pavlos 2017-01-29, 01:10, w całości zmieniany 16 razy  

Grins 
Jobber

Wrestler: Seth Rollins
Podziękował: 0
Wysłany: 2016-12-30, 19:18   

W tym roku ciężko wybrać faworyta Royal Rumble matchu.
Jest kilka fajnych propozycji, ale miejmy nadzieje, że nie wygra go żaden Roman Reigns po raz drugi. Obstawiałbym Cena, ale moim zdaniem wygra on pas na Wrestlemani 33 we walce z Undertakerem już pojawił się plotki, że Cena przejdzie potencjalny Heel Turn na ostatnim Smackdown, nie trudno było zauważyć, że nie co zmienił gadkę i przestał słodzić publiczności twierdząc, że chce walki o pas, bo jest Johnem Cena.
Jest jeszcze kilka wypromowanych nazwisk dałby szanse Braunowi Strowmanowi, który spisuje się idealnie od podziału brandów.
Również dałby szanse Samiemu Zaynowi, który mógłby się pod promować przed Royal Rumble matchem na kolejny RAW walka w Last Man Standing matchu może mu tylko pomóc. Kolejnym faworytem jest Chris Jericho, który odwala nie złą robotę na RAW razem z Kevinem Owensem. Co do powrotów to nie przewiduje jakichś wielkich niespodzianek mamy Goldberga i Brocka Lesnara to wyłącznie wystarczy, a i pewnie dojdzie do debiutu Samoe Joe i kogoś jeszcze z NXT.

Jakie są wasze propozycje?

Pumku 

Wrestler: Y2J l Rollins l Zayn l Owens
Wysłany: 2017-01-03, 13:09   

Z tymi faworytami to dużo zależy od tego czy Styles i Owens obronią pas.

Powiedzmy że Styles utrzymuje pas do WM, wtedy bym proponował
- Wyatta, wygrywa z pomocą rodzinki
- Ortona, wygrywa z pomocą rodzinki :D , po wygraniu pasa ewentualny feud z Wyattem.
Jeśli Owens utrzymuje pas do WM, to bym proponował:
- Jericho, w końcu mamy feud między przyjaciółmi
- Zayna, w końcu never-ending story musi trwać

A znając życie pewnie żadna opcja się nie sprawdzi, bo a) Cena ma niby teraz dostać już ten 16 run b) Owens raczej nie nadaje się na tego, który broni pas na WM (za mały kaliber).

W każdym razie opcji jest wiele, a wydaje mi się że na pewno, w którymś brandzie główny pas zmieni posiadacza już na RR.

DzikiDzik 
Main Eventer

Podziękował: 14
Wysłany: 2017-01-03, 20:32   

Cytat:
- Wyatta, wygrywa z pomocą rodzinki

Wyatt na wygraną w obecnym gimmicku nie ma nawet najmniejszych szans. Jego postać jest prowadzona tak jak świetny Umaga, czyli dobrze, ale ostatecznie jest tym, który będzie podkładany main eventerom. Ukazuje to nam jego streak z wm. Teraz na wm będzie miał walkę z Ortonem, którą oczywiście przegra. Wyatt miałby szansę, ale tylko i wyłącznie, gdyby zmienili mu gimmick.

JonnyZu 

Wrestler: Undertaker / Cm Punk / Y2J
Wysłany: 2017-01-04, 14:54   

Na chwilę obecną po przeglądzie Raw i Smackdown mam 2 typy co do potencjalnych zwycięzców RR
A. Finn Balor ( jeśli będzie zdrowy) na Wm-ce dostajemy Owens vs Balor o Universal tittle
B. Miz, na Wm - ce dostajemy Aj Styles vs Miz o WWE Championship

Grins 
Jobber

Wysłany: 2017-01-04, 15:09   

JonnyZu napisał/a:
Na chwilę obecną po przeglądzie Raw i Smackdown mam 2 typy co do potencjalnych zwycięzców RR
A. Finn Balor ( jeśli będzie zdrowy) na Wm-ce dostajemy Owens vs Balor o Universal tittle

Niemal pewne, że Owens nie obroni mistrzostwa na Royal Rumble i reigns go rozjedzie jak będzie chciał. Najpewniejszym kandydatem do mistrzostwa jest Goldberg i jego ewentualny program z Romanem, z kolei Miz może wygrać title-shota w Komorze Eliminacyjnej, więc to byłoby najrozsądniejsze rozwiązanie.

- Goldberg wygrywa RR Match bo na chwilą obecną jest najmocniejszym kandydatem z RAW, ewentualnie Strowman.
- Miz wygrywa walkę w Komorze i jego ewentualna potyczka ze Stylesem ale najpewniej Jachu może zgarnąć już pas na RR, a Royal Rumble wygra Undertaker który być może zapowie swój udział już na RAW.

JonnyZu 

Wrestler: Undertaker / Cm Punk / Y2J
Wysłany: 2017-01-04, 15:45   

Grins napisał/a:
JonnyZu napisał/a:

Niemal pewne, że Owens nie obroni mistrzostwa na Royal Rumble i reigns go rozjedzie jak będzie chciał. Najpewniejszym kandydatem do mistrzostwa jest Goldberg i jego ewentualny program z Romanem, z kolei Miz może wygrać title-shota w Komorze Eliminacyjnej, więc to byłoby najrozsądniejsze rozwiązanie.

- Goldberg wygrywa RR Match bo na chwilą obecną jest najmocniejszym kandydatem z RAW, ewentualnie Strowman.
- Miz wygrywa walkę w Komorze i jego ewentualna potyczka ze Stylesem ale najpewniej Jachu może zgarnąć już pas na RR, a Royal Rumble wygra Undertaker który być może zapowie swój udział już na RAW.

Elimination chamber przypisane jest tylko do Smackdown?, jesli tak to mamy tutaj już jasne że RR wygra ktoś z RAW
- w celu podniesienia raitingów
- po co marnować shot dla kogoś z smacka jak dana osoba może go na EC wywalczyć
- wraca Finn Balor i wygrywa RR i upomina się o swój pas, którego nie przegrał

Reigns dostanie Goldberga tu nie potrzebny jest pas, tylko pytanie co z U.S tittle?, bo sądzę że na Wm-ce zrobią jakiś ladder match o niego
Taker dostanie Cene
Seth dostanie HHH
Lesnar vs Strowman

PH93
Main Eventer

Wrestler: Orton|Nakamura|Rude|Cornette
Podziękował: 6
Podziękowano mu 169 razy w 8 Postach
Wysłany: 2017-01-05, 18:13   

Muszę przyznać, że chyba pierwszy raz od nie pamiętam którego PPV mamy fajny theme którego można słuchać w świecie nieWWE.

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: Christian|Carlito|Hardziaki
Podziękował: 13
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-05, 19:03   

PH93 napisał/a:
Muszę przyznać, że chyba pierwszy raz od nie pamiętam którego PPV mamy fajny theme którego można słuchać w świecie nieWWE.

Miejmy nadzieję, że albo nie liczysz tworów takeover'owskich, albo udajesz. ;)

PH93
Main Eventer

Wysłany: 2017-01-05, 19:32   

Cytat:
Miejmy nadzieję, że albo nie liczysz tworów takeover'owskich, albo udajesz.

Takovery oglądałem wszystkie... Żaden utwór mi nie wpadł w ucho bo wszystkie to były chyba te same hipsersko-rockowe kawałki.

jakub97sc 
Midcarder

Wrestler: New Day, Owens, Nakamura
Podziękował: 22
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-05, 22:17   

PH93 napisał/a:

Jakoś niezbyt mi to pasuje do gali Royal Rumble :/ Tzn. nie twierdzę, że jest słaby czy coś (choć w guście na pewno nie moim). Po prostu nijak ten utwór nie nakręciłby mnie na galę.
Caribbean Cool napisał/a:
Miejmy nadzieję, że albo nie liczysz tworów takeover'owskich, albo udajesz.

Z TakeOverów kojarzę przede wszystkim Halestorm i Motorhead, czyli absolutnie moja półka :D

smartfan 
Midcarder

Wrestler: Sasha Banks
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-06, 11:50   

To, kto wygra RR faktycznie zależy od walk mistrzowskich. Wielki plus dla tej gali, że nie mamy znanego zwycięzcy. Pamietamy co było rok temu.

Głupotą bedzie jeśli Cena teraz zdobędzie złoto i miał je bronić przeciwko Takerowi na WM. Straszna głupota na ktora WWE pewnie się zdecyduje. Albo Cena zdobywa pas na WM z AJem albo walczy z Takerem bez tytułu w tle.

Owens vs Jericho (wygrywa na RR) na Wmce o pas to piękna perspektywa dla fanów. Dla fanów byłaby to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk ale podejrzewam że w oczach Vince'ach to nie jest godne największej ze scen.

Nie chcę aby wygrywał tą walkę jakiś Braun, Roman, Goldberg, Brock czy Taker. Każdy byle nie oni. Będę kibicował Jericho i...Samoa Joe. To raczej niemożliwe ale Aj vs Samoa na WM wyglada zbyt pięknie abym mu nie kibicował :D

Będę też czekał na powrót Kurta. Plotki że wróci w kwietnu moga być specjalnie wypuszczane bo jeśli dogadał się z W to czemu nie puszczą go w takiej walce jak Royal Rumble Match?

RR zapowiada się bardzo dobrze. Oby był komentarz Nikodema i Grzegorza, pielęgnujmy tradycje!

Grins 
Jobber

Wysłany: 2017-01-09, 13:41   

Na Instagramie John Cena wrzucił fotkę Kennyego Omegi w tam tym roku zrobił podobnie z AJ Stylesem. Co o tym sądzicie? Czyżby szybki transfer Omegi do głównego rosteru? Dziś sobie obejrzałem tą całą walkę z Wrestle Kingdom 11. No muszę przyznać, że McMahon to się chyba dusił jak widział, że ta walka zebrała aż 6 gwiazdek w sumie się nie dziwię Wrestle Kingdom 11 pewnie przebije WrestleManie. Bo znając dzisiejsze warunki w WWE to takiej walki nikt raczej nie wykręci prócz AJa, więc jakiś huczny debiut by się przydał na Royal Rumble.

Co raz bardziej mi się zdaję że Vince postawi na walkę Cena z Undertakerem i na ten cały Heel Turn Jaśka, żeby zaszokować cały świat Wrestlingu. Mam do tego idealne podstawy, znając Vince nie da za wygraną i coś przygotuje na WrestleManie.

pawesz 
Jobber

Wrestler: Jeff Hardy, Chris Jericho
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2017-01-09, 19:38   

Grins napisał/a:
Na Instagramie John Cena wrzucił fotkę Kennyego Omegi w tam tym roku zrobił podobnie z AJ Stylesem. Co o tym sądzicie? Czyżby szybki transfer Omegi do głównego rosteru? Dziś sobie obejrzałem tą całą walkę z Wrestle Kingdom 11. No muszę przyznać, że McMahon to się chyba dusił jak widział, że ta walka zebrała aż 6 gwiazdek w sumie się nie dziwię Wrestle Kingdom 11 pewnie przebije WrestleManie. Bo znając dzisiejsze warunki w WWE to takiej walki nikt raczej nie wykręci prócz AJa, więc jakiś huczny debiut by się przydał na Royal Rumble.

Co raz bardziej mi się zdaję że Vince postawi na walkę Cena z Undertakerem i na ten cały Heel Turn Jaśka, żeby zaszokować cały świat Wrestlingu. Mam do tego idealne podstawy, znając Vince nie da za wygraną i coś przygotuje na WrestleManie.

Jeżeli dobrze rozumiem: sądzisz ze Vince układa kartę pod Wrestlanie, tylko aby przebić gale innych federacji, zwłaszcza te odbywające się na drugim końcu świata?
Oj wydaje mi się, że nie. Vince chce pieniędzy. Wrestlemania jest jednym z wydarzeń w USA o które na prawdę konkurują miasta, bo wiedzą, że masa ludzi zostawi mase dolarów. WWE nawet niea zamiaru wykręcać 5 czy 6-stara. Ich to nie obchodzi czy walka będzie na poziomie NJPW czy starć Great Khaliego. Najważniejsze żeby sprzedała się przez nazwiska (dlatego często mamy na czas Wrestlemanii wielu part timerów). I za pewne w tym roku dostaniemy jakieś Big Showy vs Shaq czy Goldberg vs Lesnar 3 bo to są nazwiska które nie tylko zapełnia stadion, ale dadzą rozgłos w mediach. A rozgłos da dolary. Rozgłos- a nie karta stworzona po to aby przebić poziomem gale np z Japonii

PH93
Main Eventer

Wysłany: 2017-01-10, 23:10   

Omega będzie wolnym agentem (o ile nie podpisze nowej umowy z NJPW) dopiero na poczatku lutego. Fantasy booking jak co roku dotyczący RR warto więc zacząć od CM Punka. No to ja przełamę lody - CM Punk powróci w tym RR' Tylko po ty by potem wyeliminował go Daniel Bryan... :smile:

Odpowiedz do tematu