Potencjalne składy w nowym turnieju, Finn Bal... (zobacz)
WWE zapowiada turniej Mixed Match Challenge e... (zobacz)
Prawdopodobny skład walki o pas Universal na ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Giero
2016-06-11, 23:31
Attitude Wrestling Federation - Gale
Autor Wiadomość
PHG 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Undertaker/YoungBucks
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-05-30, 09:19   

AWF jeszcze istnieje :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Wszystko dobrze Giero, nie pomyliłeś diar do pisania? :D Zaskoczyłeś mnie tym powrotem, nie powiem, że nie ;) Lecimy z odcinkiem.

:arrow: Fajny segment na początek Gorączki. K-Pel w swoim stylu, Espinoza również. Interwencje w walce wieczoru przewiduję ;)

:arrow: Amy jako osoba od wywiadów, padłem :D :D :D Fajny wywiad dala moja postać - nakreśliła swój cel nie robiąc z tego nie wiadomo jak długiego monologu. Oby Tom szybko wrócił na szczyt ;)

:arrow: Thunder jeśli dobrze pamiętał miał dobre wejście... dobrze, że tylko wejście bo jako postać jest mocno bezpłciowy.

:arrow: Sułtan Arkao mimo, że dopiero debiutuje jest już genialny :D :D :D Padłem przy czytaniu tej postaci, tym bardziej, że ma tego samego twórcę co Arkao, więc wyobraziłem sobie, że jedna osoba gra dwóch różnych typów, niczym ksiądz proboszcz i wójt w "Ranczu" :D

:arrow: Jakoś nie widzę Violenta jako członka, który działa dla Bandu. W końcu Nico ma jeszcze większe ego niż N!ko! ciekawe kiedy wszystko się im rozdupczy... w ogóle zaintrygowała mnie tu postać Morissona....

:arrow: Don wygrywa, a chwilę potem mamy niesamowicie dziwną sytuację, gdzie razem z Marshallem uciekają... why? To są Ci super-mega-ultra-hiper faceowie? Coś nie wyglądają...

:arrow: Fajny segment z Talą i fajny wywiad K-Pela.

:arrow: Coś dużo tych spearów w końcówce/po walce z udziałem mistrza... w każdym razie Nico wygrywa a Grendus idzie na feud z Nekro. Stalowa klatka? YES! YES! YES!

:arrow: Sheppard vs. Stewart? Cóż... wydawało mi się, czy obydwaj byli dotychczas faceami? Jestem zaskoczony tym zestawieniem... fight Tom fight!

:arrow: Santiago wraca do Europy po Chupaca? Może być cholernie ciekawie! Policja przechwytuje zawodników po walc? Btw. w USA jest inne prawo, czy z tymi 24 h to botch [w Polsce i wielu innych krajach 48]

:arrow: Dziwne zakończenie gali... nie wiem co siedzi Ci w głowie, ale po co mieszasz mistrz TV w program z głównym champem??? Nie rozumiem, ale wierzę, że jeszcze zrozumiem :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi