Big Cass vs Big Show na SummerSlam, Heel Turn... (zobacz)
Bobby Roode vs Roderick Strong, Mike Kanellis... (zobacz)
Daniel Bryan powróci do ringu? Kolejna drużyn... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Giero
2016-06-12, 00:31
Attitude Wrestling Federation - Gale
Autor Wiadomość
PHG 
Upper Midcarder

Wrestler: Styles/Undertaker/YoungBucks
Podziękował: 315
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-05-30, 10:19   

AWF jeszcze istnieje :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Wszystko dobrze Giero, nie pomyliłeś diar do pisania? :D Zaskoczyłeś mnie tym powrotem, nie powiem, że nie ;) Lecimy z odcinkiem.

:arrow: Fajny segment na początek Gorączki. K-Pel w swoim stylu, Espinoza również. Interwencje w walce wieczoru przewiduję ;)

:arrow: Amy jako osoba od wywiadów, padłem :D :D :D Fajny wywiad dala moja postać - nakreśliła swój cel nie robiąc z tego nie wiadomo jak długiego monologu. Oby Tom szybko wrócił na szczyt ;)

:arrow: Thunder jeśli dobrze pamiętał miał dobre wejście... dobrze, że tylko wejście bo jako postać jest mocno bezpłciowy.

:arrow: Sułtan Arkao mimo, że dopiero debiutuje jest już genialny :D :D :D Padłem przy czytaniu tej postaci, tym bardziej, że ma tego samego twórcę co Arkao, więc wyobraziłem sobie, że jedna osoba gra dwóch różnych typów, niczym ksiądz proboszcz i wójt w "Ranczu" :D

:arrow: Jakoś nie widzę Violenta jako członka, który działa dla Bandu. W końcu Nico ma jeszcze większe ego niż N!ko! ciekawe kiedy wszystko się im rozdupczy... w ogóle zaintrygowała mnie tu postać Morissona....

:arrow: Don wygrywa, a chwilę potem mamy niesamowicie dziwną sytuację, gdzie razem z Marshallem uciekają... why? To są Ci super-mega-ultra-hiper faceowie? Coś nie wyglądają...

:arrow: Fajny segment z Talą i fajny wywiad K-Pela.

:arrow: Coś dużo tych spearów w końcówce/po walce z udziałem mistrza... w każdym razie Nico wygrywa a Grendus idzie na feud z Nekro. Stalowa klatka? YES! YES! YES!

:arrow: Sheppard vs. Stewart? Cóż... wydawało mi się, czy obydwaj byli dotychczas faceami? Jestem zaskoczony tym zestawieniem... fight Tom fight!

:arrow: Santiago wraca do Europy po Chupaca? Może być cholernie ciekawie! Policja przechwytuje zawodników po walc? Btw. w USA jest inne prawo, czy z tymi 24 h to botch [w Polsce i wielu innych krajach 48]

:arrow: Dziwne zakończenie gali... nie wiem co siedzi Ci w głowie, ale po co mieszasz mistrz TV w program z głównym champem??? Nie rozumiem, ale wierzę, że jeszcze zrozumiem :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi