Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE 2K16


abeso

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  231
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.03.2009
  • Status:  Offline

UP

Mam tak samo. 2K15 chodziło na najwyższych bez żadnej ściny a tutaj przy wejściach strasznie spowalnia. Nawet wyłączenie kilku opcji graficznych nic nie pomogło. GTA V chodzi mi na wysokich bez żadnej ściny, a 2K16 słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MSMic

    8

  • Carrik

    5

  • rockydoggy

    5

  • Michcio

    4

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  77
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2011
  • Status:  Offline

Jaką macie specyfikację że macie takie dropy FPSów?

 

Nie posiadam jeszcze gry, pocinam w WWE 2k15 i gra chodzi bez zarzutu, moja specyfikacja

 

Intel core i5 4690k 3.5 Gigaherca, do 3,9 w turbo, narazie niepodkręcony

 

8 GB RAMU

 

Gigabyte Geforce GTX 970 4GB.

 

Myślicie że mój komp będzie się "dławił" na WWE 2K16?

Edytowane przez Rated R Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  231
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.03.2009
  • Status:  Offline

Ja mam intel core I5 4x3.2

8 Gb RAM

NVidia GeForce GTX 960 2 Gb

 

Jak wyłączyłem wszystkie zbędne pierdoły w ustawieniach graficznych gra zaczęła jeszcze bardziej ścinać przy wejściach... Ale tylko przy wejściach. W matchu nawet na 6 osób mam stałem 60 fps'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  13
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.02.2016
  • Status:  Offline

UP

 

Taka sama specyfikacja prócz grafiki. Moja to GTX 750 Ti 2GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 386
  • Reputacja:   30
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

U mnie jest następująca konfiguracja (laptop):

 

i7 5500U 2x2.4 GHz

8 GB RAM

AMD Radeon R9 M375 4GB

 

Wszystkie opcje graficzne w 2k16 mam ustawione na minimum (tylko publiczność na 100%; rozdzielczość Full HD). Podczas wejściówek przy ujęciach bez publiki jest te stałe 30 FPsów ale spadają przy szerokich ujęciach. Podczas gry jest od 35- 45 FPSów, więc jest ok.

Edytowane przez Michcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 885
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Memoy (RAM): 8190 MB

CPU Info: AMD Phenom II X4 955 Processor

CPU Speed: 3210,3 MHz

Display Adapters: AMD Radeon HD 6800 Series

Motherboard: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-870A-USB3

 

Tnie przy 6 na ringu. Wejściówki spoko, bez problemu. W opcjach graficznych musiałem sporo rzeczy wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  231
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.03.2009
  • Status:  Offline

Wczoraj wyłączyłem u siebie motion blur, depth of field i zmniejszyłem rozdzielczość na 1600x900. Później zainstalowałem game boostera i teraz wszystko działa jak należy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  13
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.02.2016
  • Status:  Offline

https://www.youtube.com/watch?v=Ewi-Od9XfXo

 

Kurde. Gościu ma gorszy sprzęt niż ja i z nagrywaniem nie ma lagów ;/ Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  26
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.01.2016
  • Status:  Offline

Dzisiaj na steam'ie -50% na WWE2K16.Do końca promocji zostało 5 godzin i 15 minut Edytowane przez BartekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  258
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.09.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Witajcie, zastanawiam się nad kupnem tej gry na konsolę PS3 ale nim to zrobię, mam garść pytań do posiadaczy:

1. Ile jest slotów na CAWy w wersji na PS3/X360? Słyszałem coś o 100, ale głęboko obawiam się, że dotyczy to wersji na next geny - a cóż, głównym celem jaki przyświeca mi w tej grze to stworzenie swojej, licznej dywizji

2. Czy więc można stworzyć własną tygodniówkę w trybie Universe (jeśli ten dalej istnieje)? Nie mam tu na myśli zastąpienia jakiejś a stworzenie nowej, z własną areną i indywidualnym pasem (bądź pasami)

3. Czy gra ma wreszcie możliwe do skopiowania (i późniejszego wczytania) save'y? Zamierzam spędzić sporo czasu tworząc unikalny roster i chciałbym mieć jego kopię zapasową na zewnętrznym nośniku

4. Czy w trakcie tworzenia entrance dla CAWa jest możliwość wgrania swojego utworu?

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2016-04-19, 11:59 ]

@up

Edytowane przez master71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

  • Posty:  1
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2016
  • Status:  Offline

Gra ogólnie jest nieco lepsza względem zeszłorocznej edycji, ale i tak jest w niej wiele niedociągnięć, które muszą być poprawione w kolejnej serii. Tryb My Career niby dostał parę tych fabularnych rywalizacji, głównie związanych z The Authority. Jest to fajne, ale jest tego zdecydowanie za mało w przeciągu całej kariery. Niestety 3/4 tego trybu to wspinanie się w rankingach poprzez bezpłciowe feudy z kolejnymi wrestlerami. Myślę, że ciekawą opcją byłoby połączenie tego trybu z czymś w rodzaju RtWM z czasów SvR i dodanie do tego wszystkiego wiele fabularnych wydarzeń, a nie wciąż te same, nudne feudy. W dodatku walki NPC znów są totalnie losowe, krew człowieka zalewa jak widzi na PPV walke Undertaker vs Fandango w jakiejś hardcorowej stypulacji... My Universe wg mnie nie różni się praktycznie niczym od tych poprzednich wersji, o wiele bardziej wolałbym żeby to ten tryb zniknął z gry a nie My Story, gdzie można było świetnie się bawić, tworzyć własne WWE z różnymi scenariuszami, a w Universe klepiesz tylko te walki i czekasz na jakąś nieciekawą zwykle scenke w Rivarly Matchach. Na plus na pewno brak wczytywania pomiędzy wejściami, bardzo wiernie odwzorowane areny, wrestlerzy, taunty, wejścia, okrzyki itp. Brakuje jedynie lepszych chantow u publiczności i tego, żeby wrestlerzy nie wychodzili z ringu podczas wejścia rywala, a dzieje się to za każdym razem, czego nie rozumiem. Podsumowując, gra ma naprawdę bardzo duży potencjał, tylko musi być to zrobione z rozmachem i pomysłem, bo WWE 2k16 na tak robioną grę niestety nie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...