Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

WWE 2K16


abeso

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  380
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.12.2014
  • Status:  Offline

Vaudevillians ma bardzo dobry entrance i cieszę się, że są w grze. Oprócz zastrzeżeń co do grafiki (dalej liczę że to pokazywana wersja PS3/X360), to publika ssie i nie rozumiem czemu buczą dwa face'owe tag teamy. Co do entrance'u VV to mogliby ich troszkę odsunąć od siebie i mogłyby dwa reflektory ukierunkowane na nich się włączać, byłoby jeszcze lepiej.

 

I tutaj pytanie, bo szczerze to nie za dużo czytałem, ale... Zawsze przed SummerSlam było Roster Reveal, w tym roku nie było? Będziemy tak co tydzień dostawali informacje o nowych postaciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MSMic

    8

  • Carrik

    5

  • rockydoggy

    5

  • Michcio

    4

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 157
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2009
  • Status:  Offline

Odkąd 2K przejęło prawa do gry, zmieniła się również polityka w tej sprawie. Nie ma już Roster Reveal, a oni sami sobie wybierają kiedy i ilu wrestlerów ujawniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  580
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.06.2011
  • Status:  Offline

I tutaj pytanie, bo szczerze to nie za dużo czytałem, ale... Zawsze przed SummerSlam było Roster Reveal, w tym roku nie było? Będziemy tak co tydzień dostawali informacje o nowych postaciach?

Raczej tak, już o 3 tygodni dostajemy przynajmniej po jednej wejściówcę i paczce około 15 nowych zawodników, więc nie sądzę, aby coś w tej materii miało się zmienić. :grin:

 

Nie sądzę, żeby grafika z materiałów pochodziła z ps3 czy Xboxa 360, twórcy raczej nie pokazywaliby jeszcze słabszej grafiki mając przygotowaną lepszą, gdyż to zniechęciłoby potencjalnych klientów do kupna tej gry, nie ma co się oszukiwać, znając życie, wwe na starszych konsolach będzie wyglądać pewnie tak samo jak poprzedniczki. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  580
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.06.2011
  • Status:  Offline

Trailer, dla tych, co jeszcze nie widzieli.

http://www.youtube.com/watch?v=hBuDQUINZBY

Wnioskując po tym trailerze, mycareer zapowiada się o niebo lepiej niż zeszłoroczny. :grin:

Zobaczymy jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  36
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.03.2009
  • Status:  Offline

Panowie i jak wrażenia, opłaca się ograć ? Chodzi mi kwestia kariery lub coś podobnego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  692
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.06.2007
  • Status:  Offline

Premiera w Polsce jest chyba dziś, więc jeszcze za wiele się nie dowiemy.

Też się waham. Z jednej strony tryb My Cereer zapowiada się dużo lepiej, z drugiej Showcase jakoś mniej.

 

Graficznie ta gra nie powala. Jak się patrzy na niektóre modele postaci, jak np. Stephanie, Ambrose czy kilka innych to krew zalewa, że ta grafika jest tak wczorajsza.

 

Wciąż brak dodawania własnych utworów na themy dla CAWsów. To mocno boli.

 

Wrednym zagraniem jest też wycięcie Sashy Banks i Bailey, żeby potem dać je w DLC.

 

No nic. 2k15 odpuściłem, bo recenzje zmieszały tą grę z błotem. Jako fan zabawy CAWsami nie rozumiem, dlaczego nie próbują rozwiązać problemu theme'ów. Jeśli skuszę się na zakup tej gry to tylko wtedy, gdy MyCareer i GM mode okażą się zajebiste. Czekamy na recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  630
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2012
  • Status:  Offline

Premiera w Polsce jest chyba dziś, więc jeszcze za wiele się nie dowiemy.

Też się waham. Z jednej strony tryb My Cereer zapowiada się dużo lepiej, z drugiej Showcase jakoś mniej.

 

Graficznie ta gra nie powala. Jak się patrzy na niektóre modele postaci, jak np. Stephanie, Ambrose czy kilka innych to krew zalewa, że ta grafika jest tak wczorajsza.

 

Wciąż brak dodawania własnych utworów na themy dla CAWsów. To mocno boli.

 

Wrednym zagraniem jest też wycięcie Sashy Banks i Bailey, żeby potem dać je w DLC.

 

No nic. 2k15 odpuściłem, bo recenzje zmieszały tą grę z błotem. Jako fan zabawy CAWsami nie rozumiem, dlaczego nie próbują rozwiązać problemu theme'ów. Jeśli skuszę się na zakup tej gry to tylko wtedy, gdy MyCareer i GM mode okażą się zajebiste. Czekamy na recenzje.

 

Sashy i innych kobiet z NXT nie będzie w DLC.

Własne theme songi wróciły na old geny. Na obecnych nie można, bo nie da się wrzucić na konsolę własnych plików.

Co do modeli postaci to Ambrose nie wygląda tak źle. W tej kwestii zrobili krok naprzód względem zeszłego roku.

Jeśli nie zapomnę to dzisiaj jeszcze wysmaruję jakieś wrażenia o grze. Akurat weekend, wcześniej będę w domu to spokojnie wszystko przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  692
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.06.2007
  • Status:  Offline

Z tego co pamiętam, Sasha miała być skanowana do WWE 2k16 o czym sama pisała na twitterze. Jeśli faktycznie nie pojawi się w DLC to uważam to za mega wtopę ze strony WWE/2k. Ciężko mi też wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś podejmował decyzję na zasadzie: hmm...Sasha Banks, Becky Lynch i Charlotte? Nieee.. dajmy fanom Eve Marie, Cameron i Taminę... Nie ogarniam.

Czyli, jeśli faktycznie to co piszesz jest prawdą, to dochodzi kolejny minus.

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to div będzie mi brakowało w grach z pod szyldu WWE, ale tu jest to aż rażące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 047
  • Reputacja:   150
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Jeśli ktoś kupił już WWE 2K16. Pytania 2: gdzie i za ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  630
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2012
  • Status:  Offline

Jeśli ktoś kupił już WWE 2K16. Pytania 2: gdzie i za ile?

 

Jeżeli masz w pobliżu jakieś typowe sklepy z grami to tam szukaj.

Ja kupiłem wersję na PS4 za 239zł na stoisku/sklepie z grami w M1 Zabrze.

 

Trudno jest mi jakoś opisać 2K16. W 15 nie grałem i teraz pierwszy raz mam przyjemność zagrać na obecnej generacji konsol. Tak więc nie wiem jakie są dokładne różnice.

MyCareer: Dopiero powoli dochodzę do pierwszego NXT Arrival gdzie mam nadzieję skończę pierwszy feud. Na pierwszy rzut oka nowe rankingi do pasów trochę przypominają "karierę" z SVR 2010 ale do tej pory gra mi się przyjemnie. Nie ma nie wiadomo czego. Rok temu tylko na YT oglądałem i w sumie z tego mogę wywnioskować że to nadal głównie klepanie walk. Powinno się to zmienić po tym pierwszym feudzie więc zobaczymy jak to będzie. Grunt że nie ma tego syfu że trzeba zdobywać popularność żeby przejść na kolejną galę. Wywiady na backu raczej nie powalają. Renee jest zrobiona dość kiepsko, a nasz wrestler ma irytujący głos ale mimo wszystko fajna opcja, dzięki której możemy zadecydować w którą stronę idziemy czy to dzielny face czy cipoheel.

Showcase: To jest dla mnie miła niespodzianka. Szykowałem się na cholernie nudne walki jak w WWE 13 czy 14,a tutaj po kilku walkach naprawdę mi się podoba. Prawdopodobnie dlatego że skupili się na jednym wreslerze. To był dobry ruch. Jeżeli będą dawać takie story co roku to liczę że za rok dostaniemy kogoś równie ciekawego (osobiście najbardziej chciałbym Brocka z tym że jego kariera jakaś mega długa nie była za czasów przed UFC i aż tylu walk nie wezmą, po za tym bez Kurta byłoby głupio).

Universe: Najmniej czasu na niego przeznaczyłem do tej pory. Zawsze lubiłem ten tryb i w sumie nic się nie zmieniło. To nadal ten sam Universe. Jest tylko jeden irytujący problem. Nie można wybierać przed walką kogo chcemy wziąć w rivalry matchach przez co nie mamy możliwości zakłócić wejściówki.

Tryby tworzenia zdecydowanie na plus. Wreszcie możemy popłynąć ze scenami w create an arena. Mogliby dać więcej minitronów, headerów itp. ale i tak jest dobrze. CAWy wreszcie mają mnóstwo fryzur i strojów. Ogólnie tutaj nie ma się do czego przyczepić.

Z takich małych minusów to szkoda że nie da się ustawić długości walk. Nawet jak dam szybkie momentum to trzeba grać do dwóch finisherów, a szczególnie w universie nie mam zamiaru grać walk typu Ryder vs Rose przez 10 minut.

Zajebiście podoba mi się...jak to nazwać....oprawa wejściówek. Teraz theme songi i wszystkie te światła, trony włączają się dopiero po chwili, brak loadingów między wejściami i breakouty. To wszystko wygląda kapitalnie.

Jeżeli ktoś jeszcze gra na poprzedniej generacji to musi się przesiąść. Ja się wręcz zakochałem w tym jak bardzo w realizm poszło 2K. Wszystkie headlocki, czołganie się i tego typu smaczki to coś czego zawsze mi brakowało.

Nowe systemy przy pinie i dźwigniach również na plus. Nigdy nie lubiłem klepania przycisków przy dźwigniach. Teraz mamy skillową gierkę. Na początku jest trudna ale po krótkim czasie da się ogarnąć i jest lepiej niż ostatnio. System kickoutów jest genialny. Nie musimy trzymać przycisku tylko wystarczy kliknąć w wyznaczonym polu ale sam timing tych kickoutów robi wrażenie. Albo szybkie odkopanie na Lesnara, albo standardowy na dwa, albo typowe 2.9, które szczególnie w końcówce walk robi ogromne wrażenie.

No i warto podkreślić duży roster. Dzisiaj zarwałem pół dnia i chyba nawet połowy rosteru jeszcze nie ograłem i nie miałem czasu nawet na takie perełki jak Owens czy Wyatt.

Podsumowując: jeśli grałeś w 15 na obecnych konsolach-kup, jeżeli grałeś na past genach to tym bardziej kup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

  • Posty:  8
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.01.2016
  • Status:  Offline

Pytanie za 100 pkt. do wszystkich którzy grali w 2k15 i 2k16. Jest duża różnica między tymi dwoma tytułami? Osobiście grałem w 2k15 i mi się nie podobało, dlatego nie wiem czy jest warto inwestować tak duże hajsy w 2k16.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  630
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2012
  • Status:  Offline

Moim zdaniem warto ale jak na promocji. Sama rozgrywka tak bardzo się nie różni. Dodali nowy system kontr, przypięć czy dźwigni, headlocki na glebie itp. Trochę rozbudowali to co tam było.

Jeśli chodzi o tworzenie to tutaj jest ogromny plus. 2k15 nie miała praktycznie nic jeśli chodzi o tworzenie contentu, a tutaj dodali multum rzeczy i po kilku miesiącach nadal mam frajdę tworząc pasy, areny czy zawodników. Roster jest ogromny + DLC.

Jeżeli zwracasz większą uwagę na sam gameplay to czekaj na promocje. Jeżeli lubisz bawić się w tworzenie to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  11
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.01.2012
  • Status:  Offline

Siema dawni mnie tu nie było mam pytanie czy w wwe 2k16 na ps3 albo xbox360 da się ustawić jakoś superkick 8 9 albo 10 na signature albo finishera bo widziałem na you tube jak koleś ustawił właśnie jeden z nich dla kevins owensa ale na ps4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Od jakiegoś czasu próbuję pykać w WWE2K16, ale nigdzie nie mogę znaleźć poradnika. Raz, czy dwa razy przypadkowo mi się udało, ale ktoś powie jak skontrować submissiony? Bo czasami mnie irytuje jak klepię w dość niegroźnej sytuacji :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...