Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

MZW CHAMPIONS WAR 31.05.2015


ManiacZone

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Moim zdaniem dobra decyzja- nie ma lepszego sposobu na promocję płatnej gali niż zrobienie pokazu, w którym będą dwie dobrze zapowiadające się walki. Oby tylko zostały one pokazane w całości na yt, żeby ludzie którzy nie byli na pokazie mogli nabrać ochoty na pójście na galę dzięki tym walkom. No i trzeba było jakoś wyłonić drugiego pretendenta, a z tego grona prawdopodobny jest Justin i trochę mniej Jędruś. Asmund ma już walkę na Champions War, a Siwy na walkę o pas jak na razie nie zasługuje. Bardzo chciałbym zobaczyć walkę Shadowa i Red Thundera, tą co będzie i tą z poprzedniego pokazu i mam nadzieję że któraś zostanie udostępniona.

 

MZW podało też że na gali wystąpi rosjanin Ilja Dragunov o którym słyszę pierwszy raz, ale okazuje się że posiada teraz po raz drugi pas wXw Shotgun Championship, a posiadania pasa w największej Europejskiej federacji to jest już coś. Ma sporo walk na koncie jak na 21-latka i można mieć nadzieję że potrafi zrobić dobrą walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ManiacZone

    13

  • Kowal

    11

  • CenBoyz

    3

  • Mr_Hardy

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  733
  • Reputacja:   144
  • Dołączył:  25.06.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Prosto z FB

 

11203056_631680103642886_8887695178979074252_n.jpg?oh=f3fa30a70f8bc45234ba933b9dcf2bbe&oe=55D89AAF

Edytowane przez JHardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  174
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Szymon SIWY Siwiec również ma kilka słów do powiedzenia, w których odnosi się do nadchodzacych wielkich wydarzeń tj. Pre-War 24 maja oraz Champions War 31 maja!

https://www.youtube.com/watch?v=4QlzqKdt1u4&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  174
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Kolejną walka na gali Champions War 31 maja będzie starcie pomiędzy Red Thunder i KRIPTO.

A już niebawem zapowiedzi kolejnych walk!

11050842_634598173351079_1175318098593752879_n.png?oh=a4ca0ed4e0917873637de127953efe51&oe=55BFAB62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Czyżby Gracjan po porażce z Hexią postanowił skryć się pod maską? Bo wydaje mi się że innego tak "szczupłego" zawodnika to nie mogli znaleźć :D Szkoda że na plakacie wygląda to dość śmiesznie, jakby jeszcze go na zdjęciu dodatkowo "odchudzili"... Mimo to karta walk coraz bardziej się rozrasta, a przecież Hexia i tych kilku zagranicznych zawodników też musi dostać swoje walki, więc pewnie dojdzie do standardowej ilości ośmiu walk na galę :grin: Edytowane przez Kowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  733
  • Reputacja:   144
  • Dołączył:  25.06.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Czyżby Gracjan po porażce z Hexią postanowił skryć się pod maską? Bo wydaje mi się że innego tak "szczupłego" zawodnika to nie mogli znaleźć :D Szkoda że na plakacie wygląda to dość śmiesznie, jakby jeszcze go na zdjęciu dodatkowo "odchudzili"... Mimo to karta walk coraz bardziej się rozrasta, a przecież Hexia i tych kilku zagranicznych zawodników też musi dostać swoje walki, więc pewnie dojdzie do standardowej ilości ośmiu walk na galę :grin:

 

To Gracja na bank a ta maska to chyba tego kolesia co na początku był taki większy nie pamiętam jak się nazywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  174
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Zapatrzony w siebie i własne korzyści Justin Joy ma do przekazania kilka słów na temat nadchodzącej gali Champions War 31 maja!

https://www.youtube.com/watch?v=_nUXmOUb4qA&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  174
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Pretendent do pasa MZW - Shadow w końcu przemówił.

Sprawdźcie to!

https://www.youtube.com/watch?v=-TPjRg4qDF8

Edytowane przez ManiacZone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 631
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Obejrzałem to promo Shadowa i jest ono dla mnie to przełknięcia, ale jakoś irytują mnie te jego pauzy w wypowiedzi. W sensie, że są dla mnie zbyt często. Nie wiem, może tylko ja na to zwróciłem uwagę, ale tak uważam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  174
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

31 maja na gali MZW Champions War odbędzie się iście mistrzowskie starcie!

 

8-men Next Step Tag-Team Match:

Posse in Effect [c] (Rick Baxxter & The Grannatic) & Dynamite Dave, Ilja Dragunov VS Waschbären Auf Koffein (Laurence Roman & Franz ZERO Engel) & Catch Connection (Jens Maul & Uwe Zilsch)

11046498_638409516303278_4586779469686007495_n.png?oh=a5f5a6064a8424004c46256d5ed97c8c&oe=55C7A122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Fajnie że będzie walka, która nie powinna być nudna, ale z drugiej strony to trochę robienie z dwóch albo trzech walk jednej (Dave i Dragunov mogli walczyć w singlowych starciach). Do gali został nieco ponad tydzień i powinno się wyklarować ile walk finalnie zobaczymy, a niestety większość zagranicznych zawodników została wrzucona do jednej walki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 523
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ilja Dragunov w MZW ? :shock: :shock: :shock:

 

Wow ! Muszę przyznać że sprowadzając takie nazwiska na swoje gale zaliczacie wielki plus. Zacząłem żałować że nie mogę przyjechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  174
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

PRE-WAR: WYNIKI!

 

Mr.B def. Kripto

Shadow def. Red Thunder

Justin Joy def. Szymon SIWY Siwiec, Jędruś Bułecka & Asmund.

 

Tym samym został wyłoniony drugi pretendent do pasa MZW - Justin Joy, który już za tydzień stanie do walki o tytuł mistrza MZW z Shadow'em na wielkiej gali MZW Champions War!

 

[ Dodano: 2015-05-25, 13:18 ]

Wczoraj poznaliśmy już drugiego pretendenta do pasa MZW, którym okazał się Justin Joy i w walce wieczoru 31 maja na gali Champions War zmierzy się o tytuł mistrza z Shadow!

 

Jak myślicie kto zostanie pierwszym mistrzem Maniac Zone Wrestling?

11357247_641117026032527_185616730417938283_o.png

 

Na gali odbędzie się również ciekawy pojedynek pomiędzy tajemniczym Mr. B i Szymon SIWY Siwiec.10983334_641117029365860_9033778562087560581_o.png

 

[ Dodano: 2015-05-25, 22:59 ]

Drużyna Project Gold również ma coś do powiedzenia.

Sprawdźcie!

https://www.youtube.com/watch?v=UKhoibZvgM8&feature=youtu.be

 

[ Dodano: 2015-05-26, 12:54 ]

Jędruś "The Polish Hammer" Bułecka odpowiada Projectowi Gold!

31 maja na gali Champions War Szykuje się niezłe widowisko!

 

https://www.youtube.com/watch?v=YChi-5mIbw0&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

MZW nie dało linków do galerii z niedzielnego pokazu to ja dam, bo warto zajrzeć do tych zdjęć.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.641685059309057.1073741840.378963568914542&type=1

 

- patrząc w kartę nie zwróciłem nawet uwagi że Jędruś znów występuje jako Jędruś a nie jako Polski Młot, więc jak widać postać górala nadal jest utrzymywana w rosterze. Nie wiem też po co sędziował walkę, skoro mieli sędziego na tej gali. Może po prostu umiał lepiej podpowiadać zawodnikom będącym w ringu, a oni do najbardziej doświadczonych nie należeli.

 

- na fotach można zobaczyć jak prezentuje się Mr. B. To zapewne jeden z adeptów, po fotkach z treningów MZW można się domyślać który bo za dużego wyboru nie ma :grin:

 

- pojawiła się prawdopodobnie rywalka dla Hexii, niestety raczej do zbicia, chyba że będzie miała moce jak Czarodziejka z Księżyca, na której podobieństwo jest ubrana :grin: W sumie pasuje jej ten stój :P

 

- ze zdjęć można wywnioskować że walki o pretendenta i Shadowa z Thunderem były efektowne i sporo się w nich działo, po raz kolejny apeluję o udostępnienie do neta takich walk :grin:

 

- drugi pretendent do przewidzenia, jedną walkę Justina z Shadowem widziałem live i była dobra, więc mam nadzieję ze teraz też tak będzie.

 

- plus tego pokazu to kolejni członkowie rosteru MZW, niestety szczególnie Mr. B to kolejne "kolorowe" postaci, które nie wszystkim mogą się spodobać. Ludzi na pokazie było trochę, widać że nie same dzieci i miejmy nadzieję że chociaż tyle pojawi się w niedzielę na gali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  174
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Na Champions War 31 maja czeka nas jeszcze jedna walka o ważny tytuł, a mianowicie starcie drużynowe o Belgijskie Pasy Tag Team!

PROJECT GOLD ( Robert Kaiser & Nickolas Von Rijk) vs ZBÓJNICY ( Jędruś "The Polish Hammer" Bułecka & Stanisław Van Dobroniak)

 

11350449_641994849278078_2236994059483922577_n.png?oh=d4b494c1356e6b75c7b974e1721d15d6&oe=55F65B6C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Jeffrey Nero
      Casper duch?
    • CzaQ
      W prześwietnym filmie pt. "Doskonały Świat" Kevin Costner porywa dzieciaka. W pewnym momencie mały przebiera się za pewną znaną postać - o kogo chodzi?  
    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...