Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

MZW - Gala na rzecz WOŚP w Głuchołazach 11/01/15


ManiacZone

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

10858034_555582397919324_7260257901028534217_n.png?oh=753cf81d02e7a8c6b91d4adc10bd86c7&oe=54FE1F8B

 

MANIACY!

Od nowego roku ostro zaczynamy, bo już 11 STYCZNIA 2015r. o GODZ.19:00 czeka Nas gala na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w Głuchołazach.

Nie może Was tam zabraknąć!

 

Karta walk oraz więcej informacji już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kowal

    9

  • TheVillain

    5

  • ManiacZone

    5

  • Przemk0

    4

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

No fajnie, tym razem postaram się być na pewno :grin: Wprawdzie idę na jakiś bieg z okazji WOŚP w Opolu, ale on będzie pewnie w dzień, więc skoro zapowiada się że będzie kilka walk to możliwe że podjadę do Głuchołaz pooglądać wrestling :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Nowy Rok lada chwila, a tymczasem Jędruś "The Polish Hammer" Bułecka ma do powiedzenia parę słów o nadchodzącej gali w Głuchołazach, jak i o swoim przeciwniku.

Zresztą sprawdźcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=TKE8hbZGog0

 

10885296_564931730317724_7145918131255338389_n.jpg?oh=65410aa4d0116ff5ce93cfbaf28d4225&oe=54F9578C

Edytowane przez ManiacZone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Czyżby Polski Młot vs Hexia? :D Ja nie wiem czy to jest facet czy baba, ale waga ciężka to jest na pewno. Widać tu zresztą jak marna jest waga ciężka w naszym krajowym wrestlingu, skoro Jędruś się do niej zalicza i oprócz Siwego raczej nie ma rywali. Mam wielką nadzieję że to nie będzie walka między nimi, bo ich walkę już widziałem i więcej oglądać nie chcę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Gala w Głuchołazach zbliża się wielkimi krokami, a zawodnicy nie mogą wysiedzieć w ciszy.

Zobaczcie co do powiedzenia ma Justin Joy!

https://www.youtube.com/watch?v=jteF-nvslgA&feature=youtu.be

 

[ Dodano: 2015-01-04, 21:35 ]

Zarząd MZW wyraźnie daje szanse na rewanż bo już 11 stycznia na najbliższej gali w Głuchołazach Szymon "Siwy" Siwiec zmierzy się z Kowboj Luke !

Co z tego wyniknie?

 

10393926_568461869964710_5750564118778826784_n.jpg?oh=63392bddcfa027e9cebcc090756bccc5&oe=5545F095&__gda__=1429878181_fcc402bf502ead58499767386e24b7e6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2011
  • Status:  Offline

Tak na dobrą sprawę, to nie miał nic do powiedzenia. Nawet jak na wizytówkę-zaproszenie, wiało nudą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

SHADOW odpowiada na słowa Justina Joya!

Robi się gorąco...

https://www.youtube.com/watch?v=6gkj471TrZ8&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Jeśli w Głuchołazach zawalczy najlepsza możliwa para z MZW- Justin z Shadowem to będę bardzo zadowolony :D Proma nie są najwyższych lotów, podobne do poprzednich, ale dla mnie liczy się teraz to co zobaczę w niedzielę.

 

Swoją drogą tydzień do gali i dwie zapowiedziane walki- coś to mało, mam nadzieję że coś jeszcze dojdzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline

Swoją drogą tydzień do gali i dwie zapowiedziane walki- coś to mało, mam nadzieję że coś jeszcze dojdzie :grin:

 

Trzy. Licząc oczywiście pojedynek Shadowa z Justinem, który mam nadzieję, dojdzie do skutku ;) Do tego dojdzie jeszcze pewnie jakaś walka z udziałem adeptów i koniec.

Kowal, liczę na obszerną relację z gali , hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

Kowal, liczę na obszerną relację z gali , hehe ;)

 

Jaka tam relacja? Kowal tam jedzie, żeby w main evencie wparować na ring i wszystkich poskładać!

 

EDIT: Jeżeli MZW zabookuje to inaczej, to oficjalnie zacznę hejtować tę fedkę. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Kowal, liczę na obszerną relację z gali , hehe ;)

 

Jaka tam relacja? Kowal tam jedzie, żeby w main evencie wparować na ring i wszystkich poskładać!

 

EDIT: Jeżeli MZW zabookuje to inaczej, to oficjalnie zacznę hejtować tę fedkę. :twisted:

No to przeciez jakbym bral jakis udzial w gali to tym bardziej moja relacja bylaby wskazana :D

 

Co do hejtowania- przeciez to jest jedyna rzecz dla ktorej logujesz sie na forum, wiec predzej czy pozniej musiales skupic swoja uwage rowniez na MZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

przeciez to jest jedyna rzecz dla ktorej logujesz sie na forum, wiec predzej czy pozniej musiales skupic swoja uwage rowniez na MZW.

 

Za to Kowal wchodzi na to forum, żeby zaginać wszystkich swoją wrestlingowa wiedzą, pisać recenzje filmowe na miarę Kałużyńskiego, robić za "głos rozsądku" podczas forumowych kłótni oraz niszczyć system swoimi błyskotliwymi spostrzeżeniami na temat cycków w dziale celebrities. Wybacz Mistrzu! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 867
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.03.2008
  • Status:  Offline

Hohoho, Kapuściński tego forum przeszedł do sedna - teraz gówno stało się poważne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Za to Kowal wchodzi na to forum, żeby zaginać wszystkich swoją wrestlingowa wiedzą, pisać recenzje filmowe na miarę Kałużyńskiego, robić za "głos rozsądku" podczas forumowych kłótni oraz niszczyć system swoimi błyskotliwymi spostrzeżeniami na temat cycków w dziale celebrities.

Jak zawsze można się było spodziewać od Ciebie odpowiedzi wyolbrzymiającej moją forumową aktywność. Zapewne inne działy w których się udzielam zostawiłeś sobie na później. I tak to mi więcej czasu zabiera wypowiadanie się, nawet na poziomie według Ciebie niedostatecznie dobrym, niż wchodzenie na forum i szukanie powodów żeby komuś dowalić. Jakby na forum byli sami tacy jak Ty, czyli skrytykuję ale sam prawie nic nie piszę, to by tego forum nie było, bo nie miałbyś już czego krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

Jakby na forum byli sami tacy jak Ty, czyli skrytykuję ale sam prawie nic nie piszę, to by tego forum nie było, bo nie miałbyś już czego krytykować.

 

"Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie." :D Spoko, Kowal. Oficjalnie rozluźniam atmosferę i (wracając do głównego wątku) mam nadzieje jak nie na występ na MZW, to na jakąś relację. Zawsze czytam twoje wpisy z... hmmm swojego rodzaju zainteresowaniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...