Potencjalne składy w nowym turnieju, Finn Bal... (zobacz)
WWE zapowiada turniej Mixed Match Challenge e... (zobacz)
Prawdopodobny skład walki o pas Universal na ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
All or Nothing II
Autor Wiadomość
SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-11-21, 23:35   

Nie było dobrego czasu na wypuszczenie tej gali :) W sierpniu Attitude żyło aferą biletową, a teraz DDW jest poza jakimkolwiek kręgiem zainteresowań. Moim zdaniem wystarczyło nie zapowiadać udostępnienia tej gali w internecie. Bo jeśli coś takiego się robi, a następnie zwleka się trzy miesiące, to samemu wystawia się na negatywne komentarze. Sam zwiastun bardzo okej - trudno do czegoś się przyczepić.

krk37pl 
Lower Midcarder

Wrestler: AJ Styles | Lesnar | Triple H
Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2014-11-22, 01:10   

Dokładnie to mam na myśli, po co zapowiadać coś co mają zamiar wypuścić po kilku miesiącach od zapowiedzi. Ja nie hejtuję ich za to, że utrudniają mi obejrzenie gali czy coś, bo galę akurat oglądałem na streamie to wiem co się działo. Po prostu to śmieszne jak było pisane czy mówione, że gala trafi do sieci już niebawem - niebawem trwało aż kilka miesięcy, co najmniej o 2 za dużo. Takie jest moje zdanie na ten temat, tyle.

Jeśli mam ocenić sam zwiastun - zapowiedź jak zapowiedź, jest poprawna, takie się powinno robić.

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 10 razy w 3 Postach
Wysłany: 2014-11-23, 12:12   

Kowal napisał/a:
Mi się natomiast wydaje że zwiastun był nagrywany niedawno, bo nie ma na nim żadnych zagranicznych zawodników, a jakby robili go wcześniej to raczej by ich pokazali żeby zachęcić widzów :D

Materiały dodatkowe były nagrywane w Rzeszowie (widać to po "scenografii") przed i po AoNII.

A tak ogólnie to mogło być to zapowiedziane bardziej skromnie: Pracujemy teraz na złożeniem gali z kilku kamer, mamy materiały dodatkowe do wkomponowania, a jako że czas i ilość osób na tym pracujących nie jest zbyt duża. Prosimy was o cierpliwość i mamy nadzieję, że gala pojawi się jak najszybciej.

Trochę szczerości i odbiór byłby inny. Aczkolwiek wiadomo kto pisze te zapowiedzi na FB i podaje informacje z obozu DDW.

Przemk0 

Wrestler: Bam Bam Bigelow
E-fed: Szakal, Chris More Attitude
Podziękował: 20
Podziękowano mu 10 razy w 3 Postach
Wysłany: 2014-12-07, 19:20   

Odnośnik do Youtube

SixKiller 
Living Legend

Wrestler: Outsiders, Hart, Flair, HBK
Podziękował: 23
Podziękowano mu 1 razy w 1 Postach
Wysłany: 2014-12-07, 19:39   

Fani wrestlingu byli bardzo niegrzeczni w tym roku. Dostać taką wideo-rózgą...

Odpowiedz do tematu