Omówienie wydarzeń z Raw 01.03.2021... (zobacz)
NWA usuwa materiały z YT, powrót Big Cassa, z... (zobacz)
Walka w karcie WM 37, powrót McIntyre'a,... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
WWE Smackdown:Here Comes The pain.
Autor Wiadomość
LASTRIDER 
Jobber

Wrestler: Punk, Jericho, Daniel Bryan
Podziękował: 6
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2011-09-15, 15:56   

Cześć, jestem nowy na forum :D Po pierwsze to sory za odkop, ale mam pare pytań, oto one:

Wczoraj ukończyłem sezon Undertakerem i rozpocząłem Johnem Ceną.Po 1 tygodniu poprosiłem Stephanie o tittle shota o pas US, dostałem i pokonałem Big Showa.Ale mam problem, mianowicie: Gdy wygram pas, zawodnik nie wchodzi z nim na ring.Było tak w przypadku Takera jak i Ceny.Inni zawodnicy podczas wejścia mają pasy.Może to szczegół, ale nie zbyt podoba mi się, jak mój zawodnik wchodzi bez pasa, a jednak nad tabliczką z imieniem widnieje napis United States Champion.Jak ktoś wie, czy można to zmienić to pomoc mile widziana :D

Ok, drugie pytanie:

Czy da się jakoś kontrolować storyline? Bo w połowie sezonu Takerem założyłem własną stajnie z Kanem, po jakimś czasie dołączył Lance Storm, Victoria i Edge.Tak się złożyło, że rozpoczął się feud moja stajnia vs stajnia The Rocka z Austinem, Trish i Jericho.Trwało to aż do Royal Rumble, potem nagle wszystko się urwało.Skończyły się cotygodniowe walki 3 vs 3 (stajnia vs stajnia), ogólnie tak jakby wielcy wrogowie o sobie nalge zapomnieli.Po prostu nie było żadnych ciekawych filmików, typu wparowanie Takera ciężarówką z mlekiem w ring, wysadzanie autobusów przeciwnej stajni itp.Po prostu nagle pojawił się taki feud "z dupy" z RVD, taki z nikąd, po jednej walce.Ja liczyłem na jakiś wielki koniec feudu stajni na WM'ce, patrze a nawet walki na niej nie dostałem :( Da rade jakoś ogarnąć te storyline'y? Żeby tak nagle się nie zmieniały?

3 pytanie:

Vince ustawił Fatal 4 Way o numerek 30 na RR.Niestety przegrałem na rzecz Y2J, jednak gdy doszło do RR Jericho nawet nie wystąpił, a 30 był Christian :X Tego raczej nie da sie zmienić, ale potraktowałem to jako pewne niedopracowanie, jakim jest też to, że Rikishi wygrał RR, a nie wystąpił w żadnej walce WrestleManii.

Ten z WF ! 

Wrestler: w C*uj tego jest !
Podziękował: 0
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2011-09-15, 20:35   

odpowiem ci tylko na 2 pytanie bo tamte 3 i 1 to tak jakby nie pytania . a wiec co do pytania nr.2 nie da rady . tez przeszlem 2 razy sezon HCTH i bylo to samo ze wjezdzasz ciezarowka na ring itp. ze ktos ci niszczy busa itp. ogolnie rzecz mowiac gra ma male niedociagniecia ale gra wymiata , u kladzie na lopatki te dzisiejsze pod wzgledem fabuly .

LASTRIDER 
Jobber

Wrestler: Punk, Jericho, Daniel Bryan
Wysłany: 2011-09-15, 20:57   

No właśnie zauważyłem jak zajebista jest ta gra, od razu rzuciłem SVR 2011.Szkoda tylko, że storyline urwał się w szczytowym momencie można powiedzieć, bo zaczęły się akcje z atakowaniem siebie nawzajem, np Jericho atakuje Kane'a, nagle wbiega Edge, który jeszcze nie był w mojej grupie i ratuje Kane'a i było tak pare razy, aż Edge wszedl do grupy i właśnie mi sie ten feud spodobał bardziej, a tu nagle dupa ;/

Ps.Nazwałem stajnie Ministry Of Darkness :D A grupa z którą prowadziłem feud zwała się The Corporation :O

Przypadek? Czy nawiązanie do prawdziwego feudu?

Ps.Pytanko o którym zapomniałem:

Jak robić takie hardcorowe akcje jak na youtube są? Że np stoi stół, na stole kolejny stół, na tych stołach drabina, gosc sie na to wbija i skacze ze szczytu na przeciwnika.Jak takie coś ustawić? Stół na stole na przykład?

I poprawiam 1 pytanie- Chodzi o to, czy da sie zmienić to, że podczas wejścia mój zawodnik ma przy sobie pas.Bo jestem posiadaczem US, a Cena z nim nie wchodzi .

Nichrom666 
Jobber

Wrestler: Triple H Cm Punk
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2011-09-17, 22:34   

mam pytanie czy mógłby mi ktoś podesłac jakies działające linki albo upnąc swoja wersje gry bo nigdzie nie moge znaleść z groy dzieki:)

Piotr3110 

Podziękował: 0
Wysłany: 2012-08-09, 19:18   

Gra jest bardzo fajna. Jest tylko jeden problem. Na najwyższym poziomie trudności nie możemy praktycznie nic zrobić przy submissinach w których trzeba naparzać w przyciski. Jak szybko bym nie nawalał w pada to i tak komputer ma przewagę. Kiedyś grałem HBK'em walkę przeciwko Y2J. Jericho zapiął mi Walls of Jericho i mimo że miałem bodajże żółty tors i kulka była w połowie paska to i tak zmusił mnie do odklepania! Macie jakieś rady? Na niższych poziomach jest jakoś ale wtedy gra jest dla mnie za łatwa w rzeczach innych niż te submissiony.

SideWays 
Jobber

Wrestler: Cody Rhodes HBK CM Punk
Podziękował: 1
Wysłany: 2014-10-04, 21:56   

Odkopie trochę temat.Czy mógłby ktoś mi pomóc ze znalezieniem downloadu HCTP i emulatora?

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wrestler: Nakamura, Rollins, Omega, DB
E-fed: MichcioPL
Podziękował: 33
Wysłany: 2014-10-04, 22:25   

SideWays, sam mam ochotę sprawdzić tą grę. Jak tylko znajdę coś działającego, to dam znać.

SideWays 
Jobber

Wysłany: 2014-10-05, 10:14   

Co zrobić z plikami ISO? (Jestem noobem w takich rzeczach)

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wysłany: 2014-10-05, 11:08   

Masz zamiar grać na emulatorze czy na konsoli?

SideWays 
Jobber

Wysłany: 2014-10-05, 11:15   

Emulator.Ale to już ogarnąłem.Teraz mam inny problem.Chce sobie włączyć gre jest dzwięk ps2(Taki co jest zawsze jak się grę włącza) pikselowa muzyczka.Ekran gry się nie pojawia.

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wysłany: 2014-10-05, 11:44   

Albo z obrazem ISO coś nie tak albo z konfiguracją emulatora. Bo zakładam, że komputer jest wystarczająco wydajny.

SideWays 
Jobber

Wysłany: 2014-10-05, 12:26   

Tak jest wystarczająco dobry.Zresztą już naprawiłem i teraz tylko ustawić sobie sterowanie oraz przyśpieszyć gre i gites.

https://www.youtube.com/watch?v=vBI8SVIh98Y

Na filmie jest pokazana działająca wersja skąd ściągnąć itp

Michcio 
Upper Midcarder
KingOfNewsStyle

Wysłany: 2014-10-05, 12:29   

U mnie ogólnie działa, tylko komputer za wolny. Ważne, że będzie w co pograć po zmianie sprzętu na choć trochę szybszy ;)

Caribbean Cool 
Upper Midcarder

Wrestler: |Christian|Carlito|
Podziękował: 14

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2014-10-05, 15:47   

Ja kiedyś miałem go na kompie i miałem inny problem. Gra była zbyt szybka, lekki ruch powodował, że zawodnik praktcznie przenikał przez liny. Grzebałem w ustawieniach i chyba zmieniłem wszytsko tak, by gra była jak najwolniejsza. Niestety skutków żadnych nie było.
Szkoda, bo starsze gry nie dość, że miały jakby nie patrzeć jakąś tam fabułę, to jeszcze ten kozacki roster...ach... :roll:

SideWays 
Jobber

Wysłany: 2014-10-07, 20:41   

Pierwszy sezon za mną.Myśle że bardzo udany.Osiągnąłem main event Wrestlemani grając... Rico.Udało mi się wygrać Royal Rumble nie umiejąc robić Irish wipów.Cały czas feudowałem z Vince'em i Tajiri'm.Czuje satysfakcje bo Rico który miał overall 63 zrobiłem 75 i niemalże rozwaliłem Lesnara.Niestety Rico nie lubi spadać z klatki i tak zrąbałem Wrestlemanie.Przez całą walke z Anglem dominowałem.Co do move setu Rico to on ma tylko dwie slamy.Reszta to kopnięcia każdego rodzaju.Ciekawe jak mi pójdzie Stevenem Richardsem

Gra mnie wciągneła w cholere.Nawet jak mi się nie chce grać starczy że obejrze cokolwiek związanego z wrestlingiem i znowu mam chęć grać

Odpowiedz do tematu