Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Pokaz Wrestlingu - MZW Wakacyjny Slam! 30.08.2014


ManiacZone

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

ZE HEJ!

Półtorej minuty ciężkiej gwary to nie jest dużo jak się weźmie pod uwagę, że więcej prom Jędrusia przed galą może się już nie pojawić. No ale przynajmniej zapowiada się ciekawa walka TT na koniec gali w Opawie. Niestety tylko garstka szczęśliwców mogła zobaczyć jej powód na poprzedniej gali, a rozstrzygnięcie sporu zobaczy kolejna garstka w kolejnej wiosce. HEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kowal

    11

  • ManiacZone

    5

  • 1987Thomas1987

    4

  • CenBoyz

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  174
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Kowboj Luke wtrąca swoje "trzy grosze" do najbliższego starcia w Opawie z Shadow'em i Justin Joy'em

 

https://www.youtube.com/watch?v=X201YBH1Cu8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Taki oto wpis pojawił się na fb MZW:

MZW Wakacyjny Slam to nie tylko wrestling! Oprócz ok 1 godzinnego pokazu wrestlingu zapraszamy na inne atrakcje!

Tak więc polski odpowiednik SummerSlam będzie bardzo krótki, co nie zachęca do wybrania się na galę. Bo godzina to jest stanowczo za krótko, a większość ludzi przyjdzie oglądać paintball i Harleya, a jak dojdzie do pokazu wrestlingu to ledwo się zacznie i już się skończy. Jak się robi gale na końcu świata to trzeba dać na nich jakąś w miarę dobrą kartę żeby jakiś prawdziwy fan wrestlingu przyjechał, a na godzinne show po prostu się nie opłaca. Jeśli tak krótkie show byłoby zapowiadanie w Smolcu w czerwcu to nawet bym wtedy nie rozważał przyjazdu...

No ale miejmy nadzieję że jeszcze w tym roku doczekamy się gali organizowanej przez MZW na którą będzie warto pojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline

Taki oto wpis pojawił się na fb MZW:
MZW Wakacyjny Slam to nie tylko wrestling! Oprócz ok 1 godzinnego pokazu wrestlingu zapraszamy na inne atrakcje!

Tak więc polski odpowiednik SummerSlam będzie bardzo krótki, co nie zachęca do wybrania się na galę. Bo godzina to jest stanowczo za krótko, a większość ludzi przyjdzie oglądać paintball i Harleya, a jak dojdzie do pokazu wrestlingu to ledwo się zacznie i już się skończy. Jak się robi gale na końcu świata to trzeba dać na nich jakąś w miarę dobrą kartę żeby jakiś prawdziwy fan wrestlingu przyjechał, a na godzinne show po prostu się nie opłaca. Jeśli tak krótkie show byłoby zapowiadanie w Smolcu w czerwcu to nawet bym wtedy nie rozważał przyjazdu...

No ale miejmy nadzieję że jeszcze w tym roku doczekamy się gali organizowanej przez MZW na którą będzie warto pojechać...

 

Krótki, ze względu na to, że to tylko pokaz :) Przypomnijmy sobie pierwszy event MZW w Niedźwiedzicy, gdzie to całe show trwało tylko ok. 22 minut (odbyły się wtedy 3 walki + kilka mniejszych segmentów). Na Opawę jak na razie oficjalnie zapowiedziano dwie walki, więc przy tym godzina show to moim zdaniem nie tak źle. Wiadomo, że nikt nie przyjechałby załóżmy z Warszawy, czy tam Elbląga (mogę się mylić :smile: ) , jednak jeśli ktoś ma blisko to naprawdę warto wpaść, bo wrestling na żywo to coś wspaniałego :)

A, w tym roku na pewno doczekamy się jeszcze takiej gali, o której wspomniałeś, tak aby dosłownie każdy mógł się wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Krótki, ze względu na to, że to tylko pokaz Przypomnijmy sobie pierwszy event MZW w Niedźwiedzicy, gdzie to całe show trwało tylko ok. 22 minut (odbyły się wtedy 3 walki + kilka mniejszych segmentów).

Nie wiem czemu porównujesz pokaz zamknięty do show dla wszystkich. Na 22 minutowy pokaz trzeba było być zaproszonym, więc nikt ot tak by tam nie jechał. Natomiast co z tego ze to pokaz skoro w Smolcu dało się zrobić bodajże prawie 2 godzinne show?

 

jednak jeśli ktoś ma blisko to naprawdę warto wpaść, bo wrestling na żywo to coś wspaniałego

Dwie walki to tylko apetytu na więcej narobią i człowiek wyjdzie niekoniecznie zadowolony. Mam nadzieję że ta duża gala odbędzie się w mieście a nie w miasteczku...

 

CenBoyz, rozumiem że będziesz stał murem za MZW, ale jakby nie ich wpis że to będzie takie krótkie to bym nie poruszał tego tematu. A jeszcze gorzej jakby nie podano takiego info a to by trwało tak krótko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline

Krótki, ze względu na to, że to tylko pokaz Przypomnijmy sobie pierwszy event MZW w Niedźwiedzicy, gdzie to całe show trwało tylko ok. 22 minut (odbyły się wtedy 3 walki + kilka mniejszych segmentów).

Nie wiem czemu porównujesz pokaz zamknięty do show dla wszystkich. Na 22 minutowy pokaz trzeba było być zaproszonym, więc nikt ot tak by tam nie jechał. Natomiast co z tego ze to pokaz skoro w Smolcu dało się zrobić bodajże prawie 2 godzinne show?

 

jednak jeśli ktoś ma blisko to naprawdę warto wpaść, bo wrestling na żywo to coś wspaniałego

Dwie walki to tylko apetytu na więcej narobią i człowiek wyjdzie niekoniecznie zadowolony. Mam nadzieję że ta duża gala odbędzie się w mieście a nie w miasteczku...

 

CenBoyz, rozumiem że będziesz stał murem za MZW, ale jakby nie ich wpis że to będzie takie krótkie to bym nie poruszał tego tematu. A jeszcze gorzej jakby nie podano takiego info a to by trwało tak krótko...

 

Ok. Zacznijmy od tego, że MZW reklamowało event w Smolcu jako pierwszą oficjalną galę MZW, więc karta musiała jakoś wyglądać i samo show musiało trwać dłużej. Nie porównujmy gali ze Smolca z pokazem w Opawie. Natomiast co do porównania Pokazu Adeptów w Niedźwiedzicy do otwartego show dla wszystkich to tu masz rację :wink:

 

Druga sprawa to pytanie czy jeśli ktoś ma blisko to warto wpaść, czy nie. No i widzisz... gdybym mieszkał dajmy na to we Wrocławiu to postarałbym się wybrać na ten pokaz w Opawie, bo dla mnie wrestling na żywo to zawsze była fajna sprawa :) Też przecież byłeś na galach wrestlingu i musisz potwierdzić, że oglądanie go na żywo, a przed monitorem komputera to zupełnie co innego. Więc, jeśli ktoś ma naprawdę blisko to czemu nie? A, to, że odbędą się tylko dwie walki to nie oznacza, że ktoś może wyjść niekoniecznie zadowolony. Jeśli owe walki będą stały na wysokim poziomie to wręcz przeciwnie :)

 

Kończąc, chciałbym zaprzeczyć to, że skoro PJC jest patronem medialnym MZW to moja opinia o tej federacji zawsze będzie pozytywna. Forum jest po to, aby wyrażać swoją opinię i piszę to co naprawdę sądzę. Jeśli coś nie będzie mi się podobało, to również o tym napiszę, także spokojnie, hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

Kończąc, chciałbym zaprzeczyć to, że skoro PJC jest patronem medialnym MZW to moja opinia o tej federacji zawsze będzie pozytywna.

 

Czyli wiemy kogo nie uwzględniać w obiektywnych opiniach. :twisted:

 

Jak ktoś jest fanem wrestlingu, to jedzie na galę wrestlingu, a nie na pokaz, który jest tylko przerywnikiem całego festynu. Jako fan piłki nożnej nie wybierałbym się nawet na drugi koniec Polski jeżeli grałby Liverpool, ale tylko przez pół godziny, bo nie mają więcej czasu. Fan wrestlingu jedzie na show wrestlingu, gdzie cały dzień przygotuje sobie pod te show, a nie zajedzie na obiadek, potem 2 walki i do domciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Jak ktoś jest fanem wrestlingu, to jedzie na galę wrestlingu, a nie na pokaz, który jest tylko przerywnikiem całego festynu.

Zgadza się, choć w Smolcu karta była rozbudowana i dlatego mimo że to był pokaz to można się było wybrać. Natomiast jeśli chodzi o pokaz w Opawie, to czy nie byłoby dobrym pomysłem dać te walki które się odbędą do neta? Bo tym razem głosowanie będzie nieopłacane, bo jak na razie zapowiedziane są bodajże dwie walki. Wiadomo można pojechać żeby zobaczyć, ale tym razem ten argument traci sens z racji długości i miejsca, a walkę Shadowa z Kowbojem i Justinem bardzo chętnie bym zobaczył. Przynajmniej więcej osób by zobaczyło ten krótki pokaz. No i opłaca się wozić ring żeby zrobić godzinną galę? :D

 

Zacznijmy od tego, że MZW reklamowało event w Smolcu jako pierwszą oficjalną galę MZW, więc karta musiała jakoś wyglądać i samo show musiało trwać dłużej. Nie porównujmy gali ze Smolca z pokazem w Opawie.

Po pierwsze oba przypadki to pokazy a nie gale, a po drugie jak na partnera MZW to nie robisz im dobrej reklamy tekstem w stylu: na pierwszą galę damy wszystko co mamy żeby zobaczyli jak dobrzy jesteśmy, a potem wciśnie się byle co bo i tak przyjadą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline

Jak ktoś jest fanem wrestlingu, to jedzie na galę wrestlingu, a nie na pokaz, który jest tylko przerywnikiem całego festynu.

 

A, więc fan wrestlingu nie może jechać na pokaz? :twisted:

 

Zacznijmy od tego' date=' że MZW reklamowało event w Smolcu jako pierwszą oficjalną galę MZW, więc karta musiała jakoś wyglądać i samo show musiało trwać dłużej. Nie porównujmy gali ze Smolca z pokazem w Opawie.[/quote']

Po pierwsze oba przypadki to pokazy a nie gale, a po drugie jak na partnera MZW to nie robisz im dobrej reklamy tekstem w stylu: na pierwszą galę damy wszystko co mamy żeby zobaczyli jak dobrzy jesteśmy, a potem wciśnie się byle co bo i tak przyjadą...

 

Nie chce mi się dalej dyskutować na ten temat. Po prostu MZW promowało event w Smolcu jako swoją pierwszą oficjalną galę (powtarzam się, ale co zrobić...). Nikt z MZW nie pisał, że to tylko pokaz itp. A to, że odbyła się ona przy okazji festynu nie oznacza, że nie można tego nazwać "galą". Chociaż z drugiej strony każdy może sobie nazywać co jak chce, więc już nie wnikajmy w to, czy to była gala, czy pokaz, czy jeszcze co innego.

Ale nie rozumiem Twojego stwierdzenia, że nie robię im dobrej reklamy... Czy ja coś takiego napisałem? Dla mnie eventu w Smolcu i eventu w Opawie nie można "wrzucać do jednego wora". Nie jestem też takiego zdania, że wciśnie się ludziom byle co, bo i tak przyjadą... Wiadomo, że nikomu kto mieszka daleko od Opawy nie będzie chciało się pojechać na ten event. Co do karty walk to jest tak, a nie inaczej, gdyż (i tu po raz kolejny się powtarzam), show w Smolcu było większym eventem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  19
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.04.2014
  • Status:  Offline

Za nami kolejny pokaz MZW. Co prawda mini gala była w dalekiej Opawie, ale wszyscy którzy byli zgromadzeni na pewno nie narzekali na ringowe wydarzenia. Trzy walki spokojnie sprawiły że fani wrestlingu na pewno zaspokoiliby swój głód. Niedługo video z mini pre showu oraz wywiady z zawodnikami. Edytowane przez 1987Thomas1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Z tego wszystkiego byłem przekonany ze pokaz jest jutro, w dodatku ciekawe jaka była trzecia walka, bo w temacie widziałem tylko dwie?

 

No i na prawdę nie da się rzucić tych walk do neta zamiast wywiadów albo pre showu przed trzema(!) walkami? Z pewnością walki miałyby więcej wyświetleń i bardziej zachęciły do przyjazdu na galę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 623
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.05.2009
  • Status:  Offline

Z tego wszystkiego byłem przekonany ze pokaz jest jutro, w dodatku ciekawe jaka była trzecia walka, bo w temacie widziałem tylko dwie?

Trzecia walka to Battle Royal z udziałem adeptów, którzy trenowali na początku tego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Pojawiły się zdjęcia z tego pokazu i że tak powiem taka frekwencja to klapa. Wstęp za darmo, a przyszło max. 50 osób. W dodatku niektórzy to jakieś stare dziadki, które na pewno na kolejną galę nie wrócą.

 

Nie jestem pewny, ale ten gościu co wygrał BR występował chyba w PXW, jedynie trochę mu się jeszcze na wadze przybrało. DDW szkoli chudych, MZW grubych, teraz czas na trzecią fedkę szkolącą ludzi z optymalną sylwetką :D

 

Mam nadzieję że taka frekwencja skutecznie wybiła z głowy MZW organizowanie pokazów na końcu świata. A Smolec takim zadupiem nie był, bo mieści się pod samym Wrocławiem i tam sporo ludzi przyszło. Tyle co było na tym pokazie to nawet backyard może na gali uzbierać, więc Opawa nie okazała się dobrym miejscem na promocję wrestlingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 961
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nie jestem pewny, ale ten gościu co wygrał BR występował chyba w PXW, jedynie trochę mu się jeszcze na wadze przybrało.

Mr Fitness, znany też jako Abdullah The Hercules :D Tak, to jest (kolejna) osoba z PXW. Co do wagi, to nie wiem czy jest różnica :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  593
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2005
  • Status:  Offline

Pojawiły się zdjęcia z tego pokazu i że tak powiem taka frekwencja to klapa. Wstęp za darmo, a przyszło max. 50 osób.

 

Nie jest, źle. Na pierwszy darmowy pokaz adeptów DDW przyszła podobna ilość osób (w tym ja). A odbywało się toto w Warszawskiej Karuzeli. Toteż to chyba nie wina miejscówki. W ogóle nie nastawiałbym się w ciągu najbliższych 5/10 lat na frekwencję większe niż +/- 100 osób. Za darmo czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...