Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

KARTA WALK - Smolec 21.06.2014


ManiacZone

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Nie wiem, możliwe Nie wiem też czy sam czy z kimś ogólnie, nic nie obiecuje, ale ciekawie się zapowiada Poczekamy na zgłoszenia osób i zobaczymy

 

p.s. czewa - Częstochowa

A, czyli masz tylko trochę dalej na galę niż ja :D Jakby co to ja mogę być tam o dowolnej godzinie, ale wolę się spotkać przed a nie po, bo nie bardzo mi się chce wracać po zmroku :D Kilka osób z forum nie ma daleko na galę i mogłoby przyjechać. Mam nadzieję że się pojawisz, bo po dzisiejszym AM zapowiadającego się Paula_Hemana nie chcę spotykać tam, bo pisał że może będzie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kowal

    12

  • ManiacZone

    11

  • CenBoyz

    6

  • Eskarina

    5

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 137
  • Reputacja:   418
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Spoczi będziemy się kontaktować :) Nawet jakby nie było zbytnio osób albo było mało to co stoi na przeszkodzie kogoś poznać stamtad :) Może poznam moją przyszłą byłą :-D

 

Paula_Hemana nie chcę spotykać tam, bo pisał że może będzie...

 

Cholera, to może i Brock Lesnar będzie - w WWE się nie pokazuje to może na MZW zajrzy :twisted: to by była reklama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline

Paula_Hemana nie chcę spotykać tam, bo pisał że może będzie...

 

Cholera, to może i Brock Lesnar będzie - w WWE się nie pokazuje to może na MZW zajrzy :twisted: to by była reklama :D

 

 

Spod, pogadam z nim :D a tak na serio to nie zależy tylko odemnie czy będę. Wszystko okaże się na dniach

 

 

PZ kowal - zapamiętam to sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline

"Kolejny zawodnik na galę w Smolcu w dniu 21 czerwca 2014 roku został zapowiedziany! Jest nim znany między innymi z wXw i GWF Rick Baxxter!

15 lat doświadczenia w ringu same mówią za siebie!

http://www.wxw-wrestling.com/pages/wrestler/kader.php?item=46 "

Edytowane przez CenBoyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  226
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.01.2012
  • Status:  Offline

Starcie Shadowa z Kowbojem ma szanse być najlepszym na show zwłaszcza że obaj zawodnicy bardzo dobrze się znają. Co prawda Luke nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości ale wierzę że w tej walce sprawdzi się dobrze, co do Shadowa jestem pewien dobrego występu w jego wykonaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline

Informacja dla tych, którzy będą obecni na gali w Smolcu:

Jeśli możecie zróbcie plakaty z napisem "Kaiser Sucks" :D

 

Rozmawiałem z tym całym Robertem Kaiserem i gość gra naprawdę dobrego heela. Liczyłem na to, że pogadam z nim trochę "bez gimmickowo", a on ciągle wyzywał Polskę itp. Co ciekawe pisał po polsku (chociaż sądzę, że pomógł mu w tym google tłumacz :twisted: ). Mówił też o tym, żeby zabrać ze sobą jakieś plakaty i stworzyć fajną atmosferę. Zapytałem, czy mogą być plakaty z napisem "Kaiser Sucks", na co on, że Polacy nie potrafią pisać.

Ogólnie fajnie się z nim rozmawiało, jednak momentami przesadzał , ale cóż... Szczególnie rozwalił mnie tekst, gdy porównał polskie dziewczyny do kóz . What ? :D

 

Tak, więc myślę, że będzie to na gali dość fajnie wyglądało jak chociaż 4 osoby będą miały takie plakaty. Pomyślcie nad tym! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Wiesz co, dziwnie to będzie trochę wyglądało wśród ludzi siedzących przy stolikach z piwem w ręku i nie wiedzących o co chodzi. Ale pomysł nie jest zły i można by było druknać większą liczbę normalnej wielkości kartek i rozdać ludziom :grin: Problem jest taki że to pierwsza gala i zawodnika nie widziałem w ringu i nie wiem jak naprawdę z nim jest. Ale krzyczeć nie zabroni nikt, więc możesz go wyzywać ile chcesz :grin:

 

Dobra, kto się planuje wybrać niech napisze (prócz tych co się już deklarowali), bo dopiero jak będzie wiadomo że kilka osób jednak wpadnie to można coś myśleć nie tyle o jakichś napisach itp, ale nawet o tym żeby przyjechać szybciej żeby móc spokojnie pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Justin niewątpliwie ma coś do powiedzenia na temat swojego przeciwnika, z którym przyjdzie mu się mierzyć na zbliżającej się gali MZW w Smolcu.

Sprawdźcie. ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=7hJoqQGm9ng&index=1&list=PL9jkhNR2Sx8jnq9S1OhlJO7rMFiKBnRxq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Promo Justina nie było zbyt długie, tak więc można tylko pobieżnie ocenić jego umiejętności mówienia do kamery. No i moim zdaniem źle nie jest, choć treść jest bardzo prosta i nie do końca mi się podoba. Mianowicie Justin mówi o tym jak To się niby nie podoba kobietom, a z bliska przed kamerą wygląda dość młodo i bardzo szczupło, sprawiając gorsze wrażenie niż na filmikach z walk, bo kaloryfer na brzuchu u tak szczupłej osoby wcale nie czyn go świetnie zbudowanym i wielce męskim. Mówi po prostu mało przekonująco i trudno jest kupić to co mówi. No i druga sprawa, czyli mówienie o tym, ze dupy z gali będą z nim świętowały w hotelu po gali. Ja obawiam się że może nie być kolorowo, bo na wiejskie festyny raczej nie przychodzą same młode i ładne panie :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 137
  • Reputacja:   418
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

FAjne promo, nieźle to wypadło, widać, że Dżastin się stara :D

Na plus prosty przekaz "Jędruś przegrasz, a potem w hotelu będziesz mi gumki podawał" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  465
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline

Kowal, my chyba w innych czasach żyjemy :) Z tego co widze to nastolatki wolą takich Justinów niż 2m "misiów". Jak dla mnie gimmick narcyza w sam raz pasuje do jego wyglądu. Narcyzstyczny pudzian to dopiero było by coś czego bym nie kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Kowal, my chyba w innych czasach żyjemy Z tego co widze to nastolatki wolą takich Justinów niż 2m "misiów". Jak dla mnie gimmick narcyza w sam raz pasuje do jego wyglądu. Narcyzstyczny pudzian to dopiero było by coś czego bym nie kupił.

 

Cóż mam Ci odpisać. To jest racja że wolą chudzielców w najlepiej obcisłych spodniach i z żelem na włosach :( Ni w ząb to nie jest niestety mój rysopis :D Jeśli chodzi o gimmnick narcyza, to tak, pasuje do niego, ale cóż innego mogłoby pasować do jego pięknej buźki jak nie postać faceta zapatrzonego w siebie. Jednak może lepiej by było jakby był zapatrzony w siebie tak jak Tyler Breeze (nie chodzi mi o fotki, tylko o wygląd, czyli miałby jednak troszkę mięśnia), bo budowa Pudzilli nie jest wskazana, ale sucha klata też nie :D Wiesz jak to jest, chudy musi się dobrze ubierać i układać włosy żeby jakoś wyglądać, a dobrze zbudowany nie musi maskować swoich niedoskonałości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 867
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.03.2008
  • Status:  Offline

z żelem na włosach

Ale żel to Ty szanuj. Od kiedy wygrałem zestaw w quizie Attitude to naprawdę zauważyłem nieznaczny (ale zawsze) wzrost mojej samooceny. A co do Justina to skoro WWE z zezowatego HBK'a stworzyło obiekt westchnień wszelakich karyn, to zniewieściała uroda Justina nie powinna być żadnym hamulcem przy zdobywaniu niewieścich serc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2014
  • Status:  Offline

Oto kolejna walka, która będzie miała miejsce na nadchodzącej gali MZW w Smolcu 21.06.2014

EL DORADO zmierzy się z PATRIOTA

10358570_455962541214644_4340094643772385691_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline

Tego mogliśmy się spodziewać ;)

 

Mam nadzieję, że El Dorado pokaże nam teraz coś więcej, niż na Pokazie Adeptów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...