Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

Pokaz Adeptów 10.05.2014


ManiacZone

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  465
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline

Schoop jeśli przejechanie 220km (w jedną stronę ) żeby nakręcić Vttitude to "wyjazd prywatny" to niech i tak będzie jak masz się czepiać słownictwa proszę bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    12

  • Kowal

    12

  • VebVe

    8

  • CenBoyz

    5

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  759
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.12.2010
  • Status:  Offline

Schoop jeśli przejechanie 220km (w jedną stronę ) żeby nakręcić Vttitude to "wyjazd prywatny" to niech i tak będzie jak masz się czepiać słownictwa proszę bardzo.

 

Możesz mieć i 1000 km, ale nikt oficjalnie nie wysłał Cię na ten pokaz jako przedstawiciela Attitude, więc nazywanie Cie nim jest sporym nadużyciem. I będę się tego czepiać, bo jest to wprowadzanie ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline

Vebve, wlasnie uchwyciles sedno (w poscie ktory usunales) tego o co chodzi Schoopowi - nie mozesz byc reprezentantem portalu bo portal nawet nic nie wiedzial ze jest jakies zaproszenie i nie bylo zgody. Skoro dostales zapro i chciales nas reprezentowac to trzeba bylo napisac do adminow z informacja, a juz lepiej by bylo gdyby samo mzw napisalo do adminow, chcac miec material o sobie na lamach atti. rownie dobrze marcin456i6g4t7 moze powiedziec ze byl reprezentantem attitude na jakiejs tam gali w koziej wolce, bo przejechal 300 km na zaproszenie kogos tam. Material na Vtt to twoje prywatne zdanie i twoja prywatna sprawa, a nie zdanie portalu i administracji. Poza tym z Ciebie jest tak wielki pan redaktor Vttitude jak z koziej dupy traba, patrzac na to kiedy ostatni raz nagrales, z jaka czestotliwoscia nagrywasz i jak wyglada Twoj material. MZW popelnia blad obchodzac oficjalna droge.

 

oooo, jak mi smutno - Pan redaktor Vebve usunal posta, do ktorego sie odnioslem :(

 

a tak poza tym moze sie okazac ze przejechales te 220 km, byles na gali, zrobiles material a on sie w ogole nie ukaze na portalu, jak mi przykro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  465
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2010
  • Status:  Offline

Vercyn, przepraszam że robie coś dla Attitude. Już więcej nie będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 820
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2009
  • Status:  Offline

Vercyn, przepraszam że robie coś dla Attitude. Już więcej nie będę.

Nie przepraszaj, że robisz, bo nie robisz. Tylko symulujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  441
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.01.2014
  • Status:  Offline

Pytanie do MZW jak często zamierzacie organizować takie pokazy internetowe? Szczerze mówiąc taka forma odbywająca się ewentualnie co 2,3 tygodnie była by dla mnie bardziej interesująca niż wyjazd na jakąś galę raz na kwartał(tym bardziej, że oprawa graficzna była dość dobra).

P.S Czytając ostatnie posty pod tym tematem, nie wiem jak można robić problemy z takiej pierdoły xD. Chętnie bym zobaczył jakieś materiały o MZW czy zmianach w DDW i nie ważne czy ktoś to zrobi pod szyldem Attitude, WF czy prywatnie.

Btw ostatnio jest chyba jakaś nisza na audycje o wrestlingu, bo z tego co widziałem na YT to nowe pojawiają się jak grzyby po deszczu. Jeśli ktoś zna jakąś interesującą i w miarę krótką(max 30 min, bo więcej to strata czasu) to podrzućcie link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ale zadyma... :) Nie wiem, co było w tych usuniętych postach. Nie wiem nawet, czy mnie to interesuje. VebVe nagrywał jak nagrywał, dlatego przestał być prowadzącym Vttitude. Ale oburzanie się, że administracja go nie zatwierdziła, że nie było jakichś oficjalnych zaproszeń itd. jest mega śmieszne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

P.S Czytając ostatnie posty pod tym tematem, nie wiem jak można robić problemy z takiej pierdoły xD.

Przykładowo: pracujesz w firmie i jesteś tam szeregowym pracownikiem. Nagle idziesz na spotkanie branżowe i robisz z siebie wysłannika firmy bez wiedzy szefa. Choćbyś zrobił firmie dobrą reklamę to cały czas robiłeś to bez zgody szefa. Rozumiesz? A VebVe ostatnimi czasy jak pisał posty na forum w temacie o MZW to zawsze było to pisane tak jakby On wiedział lepiej niz wszyscy, więc nikt nagle mu tego nie zapomni i nie będzie wielbił a materiały, które mógł nagrać każdy, tylko zwyczajnie nikt nie został zaproszony.

 

Jeśli ktoś zna jakąś interesującą i w miarę krótką(max 30 min, bo więcej to strata czasu) to podrzućcie link.

Stwierdzeniem że audycje powyżej 30 minut to strata czasu zabiłeś cały sens AM-ek :D A tyle audycji się namnożyło bo jest nisza po AM i każdy chce się w nią wepchnąć. Tyle że klony Borysa i Suprona to nie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5 483
  • Reputacja:   15
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Vercyn, przepraszam że robie coś dla Attitude. Już więcej nie będę.

 

Wszystko by było spoko, gdyby tylko ktokolwiek z redakcji wiedział o tym. Zostałeś oficjalnym przedstawicielem Attitude, bez wiedzy Attitude. Tak, ciężko było dać znać, że jedziesz i chcesz nakręcić coś pod szyldem Attitude?

 

Musimy, więc jasno stwierdzić... że nikt z redakcji Attitude nie został oficjalnie zaproszony na pokaz i nikt nas oficjalnie tam nie reprezentował. ... a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  107
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.08.2012
  • Status:  Offline

- Mamy trenera

- Ekipa montująca filmy

- Ekipa nagrywająca filmy

- Logo 3D

 

To jest definicja pro federacji? Bynajmniej tak z wypowiedzi Tomka można byłoby wywnioskować. Trenera zrozumiem ale reszta co najmniej dziwna. Jakość dźwięku niestety słaba i ciężko się tego słucha dlatego w połowie przerwałem bo coraz mniej rozumiałem. I to nie żebym się czepiał ale mógł się Tomek bardziej przygotować do odpowiedzi a VebVe mogłeś ogarnąć lepszą jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  441
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.01.2014
  • Status:  Offline

Kowal zgadzam się z twoim tokiem rozumowania, tylko zauważ to(opieram się na tym co jest napisane teraz, nie wiem co było usunięte), że jakiś koleś dostał zaproszenie, zapewne od swoich znajomych na gale wrestlingu na co on przystał i postanowił zrobić o tym jakąś audycję, którą robił już wcześniej(pomijając częstotliwość tego, o czym wspominał Vercyn), a ktoś na gali to podchwycił i umieścił go na swoim blogu jako kogoś wysłanego przez Attitude

Cytując wywiad dla pewnego bloga

Nie był to pokaz tylko dla członków MZW, na pokazie był między innymi przedstawiciel portalu Attitude Vebe oraz osoby, które są związane z miejscowością Niedźwiedzica w której był organizowany pokaz.

Na co pierwsza reakcja to jest opieprz od szefostwa

na pokazie był między innymi przedstawiciel portalu Attitude Vebe

 

O, a można wiedzieć w jaki sposób stałeś się przedstawicielem Attitude? Z tego co wiem nikt z redakcji nie otrzymał zaproszenia na pokaz, więc jestem ciekaw w jaki sposób to Ty zostałeś reprezentantem portalu?

I mój ulubiony diss 8)

Material na Vtt to twoje prywatne zdanie i twoja prywatna sprawa, a nie zdanie portalu i administracji. Poza tym z Ciebie jest tak wielki pan redaktor Vttitude jak z koziej dupy traba, patrzac na to kiedy ostatni raz nagrales, z jaka czestotliwoscia nagrywasz i jak wyglada Twoj material. MZW popelnia blad obchodzac oficjalna droge.

(

Przechodząc już do puenty, żeby nie zanudzać chodzi mi o to, że może warto założyć jakiś dział tylko dla administracji gdzie mogą się dogadywać sami między sobą(ewentualnie pisać do siebie wiadomości prywatne), zamiast robić jakąś niepotrzebną zadymę i ustalić kto za co odpowiada bo odnoszę wrażenie, że nawet Vebve nie wiedział, że już nie prowadzi tej audycji(bo to zaczyna wyglądać jak stare DDW :D i choćby z tego powodu nie powinno być publiczne).

 

a tak poza tym moze sie okazac ze przejechales te 220 km, byles na gali, zrobiles material a on sie w ogole nie ukaze na portalu, jak mi przykro :(

 

EDIT

Skoro materiał wrzucony(teraz zauważyłem) to wycofuję się z tego co napisałem w puencie o Vebve

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5 483
  • Reputacja:   15
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Przechodząc już do puenty, żeby nie zanudzać chodzi mi o to, że może warto założyć jakiś dział tylko dla administracji gdzie mogą się dogadywać sami między sobą(ewentualnie pisać do siebie wiadomości prywatne), zamiast robić jakąś niepotrzebną zadymę i ustalić kto za co odpowiada bo odnoszę wrażenie, że nawet Vebve nie wiedział, że już nie prowadzi tej audycji(bo to zaczyna wyglądać jak stare DDW :D i choćby z tego powodu nie powinno być publiczne).

 

Informacja o tym Vebve był przedstawicielem Attitude była podana publicznie to i sprostowanie było publiczne. Mamy miejsce w którym dogadujemy się między sobą. Vebve wiedział o tym jaki jest aktualnie format Vttitude. Mógł do nas napisać "Hej, Dostałem zaproszenie na pokaz MZW. Chciałbym tam reprezentować Attitude. Zrobię wywiad itd.". Dostałbym "błogosławieństwo" i jeszcze newsa na głównej zapowiadającego całą akcję. Prosta sprawa. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 762
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline

To juz nie moze zwykly user nie nalezacy do adminki, ktory chce dla portalu nagrac video z gali, pojechac na nia i napisac ze reprezentuje portal?

Nie moze, musi dostac specjalna, zgode zeby napisac ze utozsamia sie z Atti ze jest przedstawicielem tego forum.

Przeciez to smieszne jest, zadzialalo niestety w tym przypadku co innego, owszem troche rozumiem ze VebVe zrobil blad, bo powinien napisac "jade na MZW dostalem od nich zaproszenie" ale bez przesady, to nie byla zbrodnia jakas ze nie poinformowal, a pare osob poprostu go nie lubi i w koncu mogli dac temu upost .

Za ostro zareagowaliscie, bylo napisac normalnie, sluchaj na drugi raz napisz do nas w takiej sprawie i pogrubic ze dla was nie byl przedstawicielem.

Zeby nie bylo to mnie VebVe tez irytuje swoimi niektorymi postami, ale akurat w tej sprawie, nie rozumiem az takiej reakcji na to.

Goscia zaprosili bo go wczesniej znali z backyardu, kto inny by pojechal na taka wies sam? Nikt. A poczuliscie sie chyba niepoinformowani i to was wkurzylo i to wkurzylo osoby, ktore same nie informuja o swoich planach nawet reszty adminki i to w wazniejszych sprawach.

 

Tutaj bardziej winne jest MZW, ktore powinno dac zaproszenie komus z adminki na privie ( wiadomo nikt by nie pojechal, ale liczy sie gest), a tego nie zrobilo, to bylo nie wporzadku, jak chca miec tutaj swoje podforum, newsy to powinni tak zrobic, o to bym mial pretensje a nie ze VebVe napisal ze rep. Attitude.

 

Nikt mnie nie przekona o sensie organizacji gal na wsiach. Owszem te wsie maja polaczenie kolejowe z miastem i mozna pozyskac fanow, ktorzy pojada pozniej np; do Wroclawia.

Ale teraz jednak przegieli z wiocha bardziej od DDW, bo robia w Smolcu, ktory ma o polowe mniej mieszkancow niz Katy, widze pelen folklor i pokaz rolniczy.

Z jakim duzym wydarzeniem to bedzie zwiazane? Nie badz zalosny VebVe, albo piszesz z jakim, albo nie rob z takiego gowna tajemnicy.

Dobrze Ci Kowal odpisal, co moze byc na takiej wsi? Zjazd fanow ruin zamku, koncert disco polo? Nie oszukujmy sie nic konkretnego, to jest porazka MZW, jesli juz robia pokaz na wsi, to niech biora kase od ludzi co sie tam nudza i pojda z nudow. Bo pokazy bezplatne robi sie w miescie, akurat w tej sprawie, robi/robilo dobrze DDW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Z jakim duzym wydarzeniem to bedzie zwiazane? Nie badz zalosny VebVe, albo piszesz z jakim, albo nie rob z takiego gowna tajemnicy.

Dobrze Ci Kowal odpisal, co moze byc na takiej wsi? Zjazd fanow ruin zamku, koncert disco polo? Nie oszukujmy sie nic konkretnego, to jest porazka MZW, jesli juz robia pokaz na wsi, to niech biora kase od ludzi co sie tam nudza i pojda z nudow. Bo pokazy bezplatne robi sie w miescie, akurat w tej sprawie, robi/robilo dobrze DDW.

Faktycznie wydarzenie nie było duże, a i z tymi koncertami disco polo pewnie trafiłeś(jak nie chce Ci się oglądać materiału to pod newsem o Vitti znajdziesz odpowiedź w postach o jakie wydarzenie chodzi). Mnie taka lokalizacja nawet satysfakcjonuje bo praktycznie zjeżdżam z autostrady i zaraz jestem na miejscu, a lepsze to niż wiecznie zakorkowany Wrocław.

 

I tu się rodzi pytanie czy oprócz mnie ktoś z użytkowników zamierza się wybrać na galę w Smolcu? (odpowiedzi że przyjechałbym ale nie mam jak ni jak mnie nie interesują :grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

i to wkurzylo osoby, ktore same nie informuja o swoich planach nawet reszty adminki i to w wazniejszych sprawach

 

Też mnie to rozbawiło :wink: Trzeba poinformować i dostać błogosławieństwo - bez tego ani rusz. You're not in THE club, VebVe. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • KyRenLo
      Dobra odpowiedź. Ja widziałem w poniedziałek.   Możesz zadawać.   
    • Attitude
      Ace Austin w czwartek w rozmowie z Denise Salcedo potwierdził, że podpisał nowy kontrakt z TNA. Jego dotychczasowy wygasł w lutym. Z organizacją jest związany już od 2019 roku. Jak stwierdził - decyzja była dość prosta, bo docenia współpracę i warunki panujące w TNA. I to, że federacja nie zamyka mu możliwości występowania właściwie na całym świecie. Tymczasem "Fightful Select" podało więcej informacji o aktualnym statusie kontraktowym Mustafy Aliego. Choć jest obecnie X-Division Championem i jedną z głównych postaci w TNA, to... nie jest związany stałą umową z organizacją. Taki układ co prawda otwiera mu możliwość występowania dla innych federacji, ale nie jest wykluczone, iż koniec końców ktoś będzie chciał naciskać na ściślejszą współpracę.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Jeffrey Nero
      Tak jakoś dzisiaj mi się skojarzyło, że ten nowy theme song Young Bucksów to podobny jest do nuty z serialu Sukcesja  zresztą zajebisty serial.
    • PTW
      Czwarty odcinek Grubego Tematu za nami! Dominacja genetyczna wypełniła nasze studio po sam sufit! Gościliśmy bowiem mistrza Prime Time Wrestling - Dawida “Punchera” Seńko! Dawid Puncher Seńko Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wraz z naszym gościem postanowiliśmy przygotować dla was pisanki i laurkę! 🐣 Chcielibyśmy także wspólnie podziękować wszystkim za obecność, a ci którzy jeszcze nie widzieli tego widowiska niech jak najprędzej je nadrobią zaglądając na nasz kanał YouTube! Już niedługo kolejne nowości, a tymczasem życzymy Wam spokojnych i wesołych świąt! – Weź udział w Loterii PTW i wygraj jedynego w swoim rodzaju Nissana GTR: https://loteriaptw.pl Kup bilety na gale Prime Time Wrestling! https://ptw.kupbilecik.pl Dołącz do grona wspierających kanał PTW na YouTube i obejrzyj powtórkę PTW #5: GOLD RUSH: https://www.youtube.com/channel/UCEvsN9_I37-aDKi8bI9fmnw/join Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • CzaQ
      Argylle?  Akurat jestem w połowie oglądania Dua Lipa   moja koleżanka nawet podobna do niej jest  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...