Gale WWE na Extreme Sports Channel od 9 kwiet... (zobacz)
Powrót braci Hardy do WWE niemal pewny, statu... (zobacz)
Zmiany w karcie ROH SOH XI, Zwycięzca New Jap... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
BWA Revenge
Autor Wiadomość
Matt Wolf 

Wrestler: Sting/Evans/Jericho
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2012-03-01, 16:58   BWA Revenge

BWA Revenge wreszcie w sieci (opóźnienie spowodowane kłopotami z netem).
Odbyły się 3 walki, ze względu na ograniczenie czasowe:
Scott Proud vs Bobby Barbette
Krane vs Matt Wolf(c)
Gorilla vs Kurt Pain w ME.
Main Event niestety musiał być montowany ponieważ padły nam baterie podczas nagrywania xD
Zapraszamy do oglądania i komentowania. :)

REVENGE

Eae 
Jobber

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2012-03-01, 18:07   

Pierwsza walka, powiem szczerze, że była strasznie słaba, nie wiem szczerze nawet czy jest sens abym wypisywał co mi się w niej nie podobało, bo chyba sami dobrze wiecie. Mianowicie uważam, że oboje powinni trochę bardziej przykładać się na treningach do typowych rzeczy jak ciosy, upadki, akcje, tempo i cokolwiek.
Tak w ogóle zapytam, naprawdę te zderzenia jeżeli chodzi o clothesline obu zawodników są realistyczne? Nie sądzę.
Powiedzmy, że spodziewałem się kto wygra i to była właściwie jedyna akcja jaka mu wyszła podczas walki, chociaż tyle dobrze.

Walka nr 2 to już zupełnie inny poziom, początek imponujący.
Potem tempo dość poważnie spadło, lecz nadal walka trzymała w miarę ten poziom. Uważam jednak, że zmiany prowadzącego w walce były takie trochę nierealistycznie, zarysowane aż za bardzo, trudno mi to określić.
Nie mam pojęcia też jak twardy jest Wasz "ring", ale u Krane'a zarysowała się ewidentna niechęć do mocniejszych upadków (tych normalnych), ale mam też wrażenie, że walczył tak jakby mu się w ogóle nie chciało czasem.
Zakończenie ładne, powiem, że walka była ok, ale w pewnym momencie potrafiła przynudzić troszeczkę. Matt Wolf wykonał dobrą robotę, a nie mówię, że Krane nie.

Walka nr 3 to na pewno szybki początek, lecz bardzo chaotyczny, uważajcie przy tych Germanach z upadkami.
Pojedynek bez większych emocji, na końcu coś się wydarzyło, typowa interwencja i w efekcie bardzo popularny Boston Crab decyduje o losach walki.
Szczerze takie sobie to było, nr 1 oczywiście gorszy, ale to pojedynek nr 2 mógł skraść serca fanów.

Powodzenia w przyszłości.

zurekpage

Wrestler: Samoa Joe , Big Show,Regal
E-fed: S
Wysłany: 2012-03-02, 17:55   

Walka nr 1.
Słaba ,powolna i troche taka nijaka .

Walka nr2.
Początek nie wiem kto trzyma kamere ale powinien ją trzymać normalnie a nie trząść nią i się śmiać .Nie gadać jak walczą bo psujecie cały nastrój :-x :x :x Ale walka super ,mi się najbardziej podobała

Walka nr.3
I znowu się komuś nudziło i coś gadał :x :x :-x .
Troche zwykłe ciosy macie niedopracowane , reakcje na ciosy też niezbyt dobrze.
Walka fajna poza tymi aspektami które wypisałem wyżej .

janmarkus

Wysłany: 2014-01-29, 12:31   

Walka numer 2 najlepsza :)

Odpowiedz do tematu