Potencjalne składy w nowym turnieju, Finn Bal... (zobacz)
WWE zapowiada turniej Mixed Match Challenge e... (zobacz)
Prawdopodobny skład walki o pas Universal na ... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
BWA Revenge
Autor Wiadomość
Matt Wolf 

Wrestler: Sting/Evans/Jericho
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2012-03-01, 16:58   BWA Revenge

BWA Revenge wreszcie w sieci (opóźnienie spowodowane kłopotami z netem).
Odbyły się 3 walki, ze względu na ograniczenie czasowe:
Scott Proud vs Bobby Barbette
Krane vs Matt Wolf(c)
Gorilla vs Kurt Pain w ME.
Main Event niestety musiał być montowany ponieważ padły nam baterie podczas nagrywania xD
Zapraszamy do oglądania i komentowania. :)

REVENGE

Eae 
Jobber

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 2012-03-01, 18:07   

Pierwsza walka, powiem szczerze, że była strasznie słaba, nie wiem szczerze nawet czy jest sens abym wypisywał co mi się w niej nie podobało, bo chyba sami dobrze wiecie. Mianowicie uważam, że oboje powinni trochę bardziej przykładać się na treningach do typowych rzeczy jak ciosy, upadki, akcje, tempo i cokolwiek.
Tak w ogóle zapytam, naprawdę te zderzenia jeżeli chodzi o clothesline obu zawodników są realistyczne? Nie sądzę.
Powiedzmy, że spodziewałem się kto wygra i to była właściwie jedyna akcja jaka mu wyszła podczas walki, chociaż tyle dobrze.

Walka nr 2 to już zupełnie inny poziom, początek imponujący.
Potem tempo dość poważnie spadło, lecz nadal walka trzymała w miarę ten poziom. Uważam jednak, że zmiany prowadzącego w walce były takie trochę nierealistycznie, zarysowane aż za bardzo, trudno mi to określić.
Nie mam pojęcia też jak twardy jest Wasz "ring", ale u Krane'a zarysowała się ewidentna niechęć do mocniejszych upadków (tych normalnych), ale mam też wrażenie, że walczył tak jakby mu się w ogóle nie chciało czasem.
Zakończenie ładne, powiem, że walka była ok, ale w pewnym momencie potrafiła przynudzić troszeczkę. Matt Wolf wykonał dobrą robotę, a nie mówię, że Krane nie.

Walka nr 3 to na pewno szybki początek, lecz bardzo chaotyczny, uważajcie przy tych Germanach z upadkami.
Pojedynek bez większych emocji, na końcu coś się wydarzyło, typowa interwencja i w efekcie bardzo popularny Boston Crab decyduje o losach walki.
Szczerze takie sobie to było, nr 1 oczywiście gorszy, ale to pojedynek nr 2 mógł skraść serca fanów.

Powodzenia w przyszłości.

zurekpage

Wrestler: Samoa Joe , Big Show,Regal
E-fed: S
Wysłany: 2012-03-02, 17:55   

Walka nr 1.
Słaba ,powolna i troche taka nijaka .

Walka nr2.
Początek nie wiem kto trzyma kamere ale powinien ją trzymać normalnie a nie trząść nią i się śmiać .Nie gadać jak walczą bo psujecie cały nastrój :-x :x :x Ale walka super ,mi się najbardziej podobała

Walka nr.3
I znowu się komuś nudziło i coś gadał :x :x :-x .
Troche zwykłe ciosy macie niedopracowane , reakcje na ciosy też niezbyt dobrze.
Walka fajna poza tymi aspektami które wypisałem wyżej .

janmarkus

Wysłany: 2014-01-29, 12:31   

Walka numer 2 najlepsza :)

Odpowiedz do tematu