Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

DDW #8 - Gala, Zlot, Nocleg - Wątek organizacyjny


Przemk0

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline

Ja pierdziele gość ma ładnie nasrane we łbie. No chyba, że to pawłowski pisał. Cheerowanie heelów źle, heelowa reakcja na heela źle. Przesunięcie krzesła to zbrodnia niczym atak terrorystyczny na obiekt. No i te porównywanie się do WWE xD Chciał, żebyśmy cheerowali "zgodnie z linią partii"? Trzeba było dać nam powód! Straceniec na gali pozostaje bezimienny i chuj wie czy fejs czy heel. Tagi były w miarę oczywiste i dostały nasz pop. Battle royal z biancą na słupie śmieszny, do tego żaden z zawodników nie zapowiedziany. Klarys wygląda na to, że walki o pas innej fedki ma codziennie i na nim nie robi to wrażenia, albo tak go zatkało, że nie mógł otworzyć ust. Mira - kolejny nameless, więc ciężko chantować "let's go blondie", bo by to przecież mogli odebrać jak dyskryminacje :roll: Cheerowanie najlepszego polskiego wrestlera w DDW, źle? Przecież on jeszcze nie jest do końca heelem?

 

Ogólnie to idę w październiku się przejść i zobaczyć jak pikniki skandują namelessów, albo co gorsza "Robert Lewandowski".

 

Ktoś wie kiedy pojawi się oficjalne oświadczenie od nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • kr3cik-bmc

    25

  • Kowal

    23

  • Przemk0

    21

  • filomatrix

    16

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2010
  • Status:  Offline

Ktoś wie kiedy pojawi się oficjalne oświadczenie od nas?

 

Już jest. W podpisie nad moją sygną: "Te zniknięte parówki zewrą jeszcze bardziej nasze szeregi!" :)

 

A tak na poważnie. Cała ta sytuacja ze zerwaniem współpracy jest tak niezwykła, że zaczynam podejrzewać, że jest to jakiś storyline, którego celem jest zwiększenie zainteresowania DDW. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 762
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline

Nie musisz w pazdzierniku, juz w ta niedziele DDW jest jedna z atrakcji na festynie, oczywiscie, gdzies tam w srodku, wazniejsza atrakcja jest turniej w ringo, harleyowcy i pokaz koni :wink:

Jak piknik, to napewno nie zabraknie parowek w sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 551
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.12.2006
  • Status:  Offline

Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że Roid siada przy kompie i słucha AM co niedziela pijąc Gainera na masę.

HAHAHA!! :lol: z tym gainerem to przegiąłeś :lol:

 

A co do samej sytuacji z DDW - cóż, debilnie prowadzony fed. Kto normalny próbuje zdobyć w niezależnej, kurnikowej federacji fejm na gimmickach z lat 80. Przecież nawet tak debilne z założenia comedy-federacje jak DDT zaczynały zdobywanie fejmu poprzez solidne walki robione przez solidnych workerów z głębokiego garażowego indy z Japonii. Zamiast zainwestować w talenty polskiego backyardu oni promują jakiegoś Jędrusia. :? Gdzie tu logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline

Nie musisz w pazdzierniku, juz w ta niedziele DDW jest jedna z atrakcji na festynie, oczywiscie, gdzies tam w srodku, wazniejsza atrakcja jest turniej w ringo, harleyowcy i pokaz koni :wink:

Jak piknik, to napewno nie zabraknie parowek w sprzedazy.

No, ale festyn to festyn. Tam będzie za dużo ludzi, bo oglądając konie czy harleye to przy okazji rzuci okiem. Imho taki nieobiektywny "event".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 009
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.04.2011
  • Status:  Offline

Czytam te wywody Roida na fejsie, który narzeka na zachowanie Atti i zrywa współpracę. W sumie na Attitude.pl to nie odbije się głębszym echem, bo gdyby nie ten portal to mało kto by w ogóle wiedział co to jest DDW i kim jest ten cały Don Roid, a na jego mega popularność i rozpoznawalność wpływa fakt, że na FB ma niecałe 300 lajków. Cały tekst wygląda tak jakby przyszli do niego wrestlerzy z płaczem, że publiczność buczała na nich. No srsly? Jeszcze do tego zarzuca naszym "ultrasom" nieodpowiednie zachowanie i zły wpływ na nowych widzów? To jak oni mają się uczyć czucia otoczki? Przy akustyce cmentarnej? Już widzę jak oni by te show opisywali bez dopingu. "Byłem na DDW, było cicho, ogólnie nuda, słabo walczyli." Dodatkowo ten fragment o tym, że normalnie się wyprasza osoby rzucające przedmiotami w stronę ringu...Ja rozumiem, że największy heel turn wszech czasów to był fotomontaż :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 040
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline

Dokładnie!

 

 

 

 

Wyślijcie to mu, bo tak się lubi porównywać do mainstreamu ("W WWE..." "Gdyby w WWE...") :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  5 483
  • Reputacja:   15
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Wysłaliśmy już filmik z HCW gdzie jest podobna akcja i nie odniósł się do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Wysłaliśmy już filmik z HCW gdzie jest podobna akcja i nie odniósł się do tego.

 

I najpewniej się już nie odniesie, bo to jest DDW a nie HCW i on ma gdzieś co się dzieje w innych federacjach. Rozumiem że on chce zrobić z DDW fedkę, na której gale będzie przychodziło dużo osób, ale nawet jak na galach będzie idealna atmosfera to i tak nie przyjdzie mu więcej luda, bo po prostu nikt o takim wydarzeniu. W Rzeszowie nie widziałem ani jednego plakatu DDW, były tylko ulotki w Galaktyce. Więc możliwa jest sytuacja że w mieście w którym będzie gala organizowana przez Roida mieszkają osoby, które oglądają wrestling na ES i bardzo chciałyby się wybrać na jakąkolwiek galę wrestlingu żeby zobaczyć jak to wygląda na żywo. Ale z racji kiepskiego pojęcia Roida o marketingu takie osoby nawet nie wiedzą że w ich mieście odbywa się gala. Gościu powinien był się udać na jakiś kurs marketingu albo biznesowy przed otwarciem firmy, jaką w sumie jest DDW, bo samo to że umie się trochę walczyć nie jest z pewnością podstawą do prowadzenia dobrze prosperującej federacji wrestlingowej. Gostek pewnie nawet nie zrobił badania rynku, czy w Rzeszowie jest w ogóle jakaś większa ilość fanów wrestlingu. Cała ta sytuacja z DDW chyba upodabnia mnie do bardziej znanego hejtera DDW, bo wiem ile drogi zrobiłem do Rzeszowa, wiem jak zdarte było moje gardło po gali a i tak organizator wolałby na swoim show niemowy i ślepców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 817
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.12.2004
  • Status:  Offline

Pocztą pantoflową wiadomość o feudzie na linii Attitude - DDW dotarła nawet do mnie ;)

Dziwne rzeczy tu słyszę... Don McMahon zwariował :shock:

I pomyśleć, że to ta sama federacja, gdzie parę lat temu fan mógł wyjść na ring i walnąć promo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  1 300
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2010
  • Status:  Offline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline

https://www.facebook.com/...&type=1&theater

 

tu macie odpowiedź na to w jaki target celuje p. Roid. ^^

Już chyba nikt się nie dziwi pod jakim względem Roid porównuje swoją fedkę do WWE (tyle że DDW-owego Ceny brakuje w ich szeregach) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Aurora szybko wyleczyła kontuzję skoro mogła walczyć dla tego całego przedszkola :D A co do fanów, to Roid jest pewnie strasznie zadowolony, bo te walki na festynie oglądało więcej widzów, niż na wszystkich ośmiu galach organizowanych przez niego razem wziętych :D A za WeeManem siedzącym na motorze stoi chyba syn Stinga 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  613
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.10.2010
  • Status:  Offline

A co do fanów, to Roid jest pewnie strasznie zadowolony, bo te walki na festynie oglądało więcej widzów, niż na wszystkich ośmiu galach organizowanych przez niego razem wziętych :D

No to już ma odpowiedź gdzie powinien wystawiać gale - na festynach osiedlowych w środku "karty" :lol:

 

Miałem się tam przejść, ale cholera było AM i wybrałem lepszą rozrywkę. Ciekawi mnie jakie "chanty" dawała publika (poza piskiem przedszkolaków) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  6 707
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja bym już się DDW nie czepiał. Występ na festynie można potraktować jako obciach, ale w sytuacji, w jakiej jest polski wrestling, trzeba docierać do ludzi wszystkimi ścieżkami.

 

Nam podziękowano nie dlatego, że nie wpisywaliśmy się w fanbase DDW, ale dlatego, że byliśmy za bardzo niezależni (dopingowaliśmy kogo chcieliśmy, mieliśmy własną koncepcję tego, jak DDW powinno wyglądać itd.) i zdaniem Roida psuliśmy show. Fanem DDW może być każdy, pod warunkiem, że nie kłapie dziobem, że coś mogłoby być inaczej, i krzyczy tak, jak się tego od niego oczekuje (pop dla face'ów, heat dla heelów).

 

Dobry jest tutaj przykład Klarysa: dopingowaliśmy go, bo był naszym kolegą z forum. Przestaliśmy, bo nas zupełnie olał. Gdyby Roid miał trochę oleju w głowie, powiedziałby mu po gali: idź do nich, poprzybijaj piątki, powiedz, że fajnie, że wpadli itd. Tak się buduje więź z fanami. Zamiast tego Roid po prostu nazwał go ulubieńcem publiczności i oczekiwał, że każdy będzie go tak traktował.

 

Piotrek - piszę teraz do Klarysa - wiesz, że cię lubię, ale moim zdaniem spieprzyłeś. Jeżeli to był twój pomysł, to nie mam słów. Jeżeli jednak kazał ci Roid, to powinieneś się postawić, bo nie jesteś dzieckiem, masz swój rozum i wiedziałeś, czym to grozi. W przypadku face'a takie zachowanie to samobójstwo, więc razem z Roidem zabiliście pop dla ciebie. To chyba nie big deal, pogadać 10 minut po gali, nie? Czytam teraz, że kibice Legii spotkali Juskowiaka pod kebabem i miło (podkreślam: miło) sobie z nim pogadali. Więc co, facet, który zarabiał miliony w Bundeslidze, może pogadać z fanami, a ty nie możesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...