Kolejne TakeOver także podzielone na dwie noc... (zobacz)
Wight zapowiada kolejny debiut w AEW, karta R... (zobacz)
Kolejne TakeOver, bilety na WrestleManię, zap... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Smackdown vs RAW 2009
Autor Wiadomość
Piotr3110 

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2011-11-01, 11:33   

Mam nadzieję bo zdarzały się takie kwiatki jak Shawn Michaels wykonujący Hurricanranę/DDT z obracaniem się wokół głowy. : P (w części 2007)

MoonBloods 
Jobber

Wrestler: CM Punk, Jericho, Ziggler
Podziękował: 4
Wysłany: 2011-11-01, 13:28   

Piotr3110 napisał/a:
Mam nadzieję bo zdarzały się takie kwiatki jak Shawn Michaels wykonujący Hurricanranę/DDT z obracaniem się wokół głowy. : P (w części 2007)

To było zamiast roll-upa w matchach bez pinu.

Piotr3110 

Wysłany: 2011-11-09, 21:35   

MoonBloods napisał/a:
To było zamiast roll-upa w matchach bez pinu.

No chyba że tak.
Ale pewnie jak zwykle będę coś zmieniał np. u Edge'a:Edgecution na sygnaturę (któraś z sygnatur na normalny grapple) a na drugi finsher za Edgecution dam Spear z rozbiegu bo Edge zawsze robi najpierw Edgecution a potem Spear'a.

EDIT

Grę już nabyłem. Bardzo mi się podoba, mimo tego że musiałem prawie każdemu wywalać Boston Craba z movesetu bo niemal każdy go wykonywał. (nierealistyczność) Poza tym sporo na zmieniałem innych rzeczy. Smuci mnie że niektórych finisherów nie da się przerzucić na sygnaturę. (Twist of Fate czy Edgecution) Denerwuje też brak legend (Rock i Stone Cold by wystarczyli ew. jeszcze Foleya mogliby dać i byłaby miazga :D )
Poza tym AI w tej części jest niezłe,nieraz mocno dali mi w kość.

Mam tylko dwa pytania (może już były ale nie chce mi się czytać całego tematu):
1.Jak zapiąć Walls of Jericho na drabinie? Gram jako Jericho,mam finishera (świecący pasek),wchodzę na drabinę i zawsze wykonuje tylko albo Suplex albo Powerbomb. : /
2.Co najlepiej robić gdy jesteśmy zapięci w np.STF'a by była jakaś nikła szansa że nie odklepiemy? :P

Viggo 

Wrestler: A. Cole / N!KO / Drake Younger
Podziękował: 3
Wysłany: 2012-02-22, 20:22   

Z góry przepraszam za odkopywanie tematu jednak postanowiłem wrócić do tej gierki i mianowicie mam pytanie:

Jak odblokować wszystkie preset movesets ?! Odblokowałem 25-30 i reszta jest unlocked

LAN 
Lower Midcarder

Wrestler: Y2J, E&C, The Shield
Wysłany: 2012-02-24, 20:48   

Viggo zdaje mi się że 25-30 odlokowuje się w RtWM HHH. A pozostałe 0-15 i 15-25 odlobkowuję się w RtWM Batista i Mysterio. Dokładnie to się ma dwie drogi do tch move setów więc radze zroić dwa save, jeśli wygramy Batsitą RR, a Mysteriem przegramy z Edgem a później przegramy w walce o pasy TT z winy Mysteria odblokuje się 0-15. Gdy chcemy 15-25 musimy zrobić to odwrotnie czyli Mysterio win RR itd.

Mam takie dość głupie pytanie jeśli chodzi o tą gierke. Mianowicie w CAW, gdy robie danego sobie wrestlera (dobrym przykładem może być Bourne) to gdy chce mu dać buty są tylko takie wąskie żeby nie powiedzieć, że wyglądają jak skarpetki :razz: . Czy jest jakiś sposób by otrzymać wynik takich butów jakie ma Bourne, Hawkins czy nawet Jericho (czyli żeby były szerokie)?

GrzechuHBK 

Wrestler: CM Punk,Triple H,Edge,HBK
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2012-06-01, 19:25   

LightAtNight napisał/a:

Mam takie dość głupie pytanie jeśli chodzi o tą gierke. Mianowicie w CAW, gdy robie danego sobie wrestlera (dobrym przykładem może być Bourne) to gdy chce mu dać buty są tylko takie wąskie żeby nie powiedzieć, że wyglądają jak skarpetki :razz: . Czy jest jakiś sposób by otrzymać wynik takich butów jakie ma Bourne, Hawkins czy nawet Jericho (czyli żeby były szerokie)?

Nie da rady tak zrobić

LAN 
Lower Midcarder

Wrestler: Y2J, E&C, The Shield
Wysłany: 2012-08-29, 19:24   

Wiem, że ta gra nie należy do najnwszych, ale znowu zacząłem w nią grać i mam kilka pytań.

1. Przy wybieraniu CAWa w Exhibiotion ma on dość głupią poze (chodzi o tego gostka z zacieniowaną twarzą i wyciągniętymi rękami). Czy można ją jakąś zmienić? (PS2)
2. Raz w Ladder Matchu wykonałem swoim CAWem Neckbreaker z drabiny, ale później nie mogłem tego powtórzyć, zawsze wykonuje mi tylko Superplex i Rolling Powerbomb.
3. Chodzi głównie o kody na np. powiększoną ilość layerów czy overall CAWa (np. żeby miał 90 bez kariery). Czy istnieje coś takiego?
4. http://caws.ws/svr2009/show.php?cat=1&id=2275 Czy ten CAW jest na PS2? Bo nie mogę zrobić, żeby te nalepki na nogach z "C" były tak wysoko, aby jakoś się zgrały z Desingiem jakby takiego krzyża (zawsze po chwili podnoszenia nalepki ona w pewnym momencie znika). Czy gość po prostu się pomylił i to jest CAW na PS3 (choć mi na PS2 twarz itd. wyszła tak samo więc chyba nie...).
5. Ponownie pytanie z serii "kiedyś mi się udało, a teraz nie". Czy komentatorzy mówią nazwe stworzonego finishera (te nazwy które są do wybrania, gotowe)? Bo daję sobie głowe uciąć, że kiedyś słyszałem przy swoim finisherze... lecz teraz nie :grin: .

Bardzo prosze o odpowiedzi.

UmpaLumpa 

Wrestler: CM Punk Goldberg Rock SCSA
Podziękował: 3
Wysłany: 2013-03-15, 23:00   

Pare dni temu doszła do mnie ta gra i osobiscie mi sie podoba lecz HCTP Lepsze :D :D

Odpowiedz do tematu