Wydarzenia ze SmackDown, CM Punk wrócił do ri... (zobacz)
WrestleMania 37 - noc 1: Typy redakcyjne... (zobacz)
NXT TakeOver: Stand & Deliver - noc 2: Po... (zobacz)

AttitudePL na Facebook AttitudePL na YouTube AttitudePL na Twitter Nasz kanał RSS

Poprzedni temat «» Następny temat
Gra wrestlingowa z ciekawą karierą
Autor Wiadomość
manhut92

Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 razy w 0 Postach
Wysłany: 2012-10-23, 22:03   Gra wrestlingowa z ciekawą karierą

Witam. Ostatnio zregenerowałem swoje psp i chciałbym zagrać na nim w jakąś ciekawą karierę w grze smackdown vs raw . Moglibyście mi polecić w jakiej grze ten tryb jest najlepszy w grę wchodzą gry smackdown vs raw 2006, 2007, 2008, 2009.
Mam nadzieję że pomożecie.
Pozdrawiam.

Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 488
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2012-10-24, 23:39   

Z tych, co podałeś to 2009 najgorzej z tym trybem, choć gra sama w sobie była dobra. W poprzedniczkach miałeś o tyle fajnie, że mogłeś być menadżerem brandu, a nie tylko zawodnikiem. Ja osobiście najlepsze wspomnienia mam, co do 2008, (która z kolei według wielu uchodziła za najgorsze SVR) jeśli chodzi o karierę. Nawet fajny roster, no i miałeś 3 brandy. Ta część była w dużej mierze poświęcona ECW. Ale jak masz możliwość to zagraj nawet we wszystkie. Tobie może się spodobać jakaś inna. :P
III miejsce - Euro 2012

bart4041 

Wrestler: HBK | Bryan | Ziggler | Cesaro
Podziękował: 8
Wysłany: 2012-10-25, 07:04   

Wydaje mi się, że koledze chodziło o coś w stylu RTWM czy Season, a nie Career Mode czy GM Mode.Jeśli tak to najlepsza RTWM była w 2009 zdecydowanie, jak jeszcze nie wiesz na czym opierają się storyline'y w tym trybie to ta gra może cię mile zaskoczyć.Po za tym "dziewiątka" ma jak dla mnie nawet ok roster, nie ma fajerwerków, ale jest naprawdę dobry.Oprócz tego w grze znajdziesz wyżej wspomniany Career Mode (Może nic specjalnego, ale jak ci się bardzo nudzi to nawet fajne) i Tournament Mode (W skrócie chodzi o to, że robisz własne turnieje m.in. KOTR).

manhut92

Podziękował: 0
Wysłany: 2012-10-25, 11:26   

w 2008 grałem na ps2 i mi się także kariera podobała. Jednak nie wiem czy na psp jest tak samo. Na razie zagram w 2007.
A wiecie może czy na każdej z konsol kariera czy też rtwm jest taki sam? tzn. czy smackdown vs raw tryb rtwm różni się pomiędzy xboxem 360 a psp?

Pavlos 
Main Eventer

Wrestler: Edge, The Undertaker, HHH, Y2J
Podziękował: 488
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2012-10-25, 21:00   

Nie, nie różni się, aczkolwiek muszę cię zmartwić, bo ten tryb jest dopiero od 2009 i zgadzam się z barte'm, że RTWM jest w niej najlepsza bo postacie rzeczywiście mocne - Cena, Taker, Y2J, Punk, HHH oraz drużyna Batista'y i Mysterio.
III miejsce - Euro 2012

bart4041 

Wrestler: HBK | Bryan | Ziggler | Cesaro
Podziękował: 8
Wysłany: 2012-10-26, 15:14   

Nie ma co prawda RTWM we wcześniejszych wersjach jak już powiedział Paweł.Jest za to Season Mode, różni się tym że wybierasz jaką chcesz postać, ale storyline przeważnie będzie ten sam.Największą cechą Season jest to, że jest dłuższy niż RTWM i że dostajesz wirtualne pieniądze, za które możesz kupić legendy itd.

Odpowiedz do tematu